
Tomus665 [ Senator ]
Kto jest wykonawcą ??
Kto jest wykonawcą utworku , w którym słowa lecą tak " Ja nie wyglądam na Jamesa Bonda , ale dziewczyny kochają mnie , czy ktoś mi powie co ja mam w sobie , że tak przyciągą tą słabą płeć "
Prosze mnie nie odsyłać na google bo tam niestety nic takiego nie ma ...
Może ktoś wie kto to śpiewał ??
Z góry dziękuję za pocmoc
Aen [ MatiZ ]
Cezary Pazura?
snopek9 [ Legend ]
Tez mysle, ze to Czarek...byla to plyta gdzie lecialo cos takiego: " jestem bombastik, jestem fantastik..." itd...ale glowy nie dam, ze to On :)
la fessée [ je ne taime plus ]
... Cezary Pazura to śpiewał, owszem, ale to jest starsze disco polo, tylko nie mogę sobie za diabła przypomnieć, kto to wykonywał, może jutro ;)
piokos [ 5iN ]
Google pokazało - Kramer

la fessée [ je ne taime plus ]
Piokos ...Kramer - zgadza się, no to już wiemy ;)