GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto jest wykonawcą ??

03.08.2005
01:02
smile
[1]

Tomus665 [ Senator ]

Kto jest wykonawcą ??


Kto jest wykonawcą utworku , w którym słowa lecą tak " Ja nie wyglądam na Jamesa Bonda , ale dziewczyny kochają mnie , czy ktoś mi powie co ja mam w sobie , że tak przyciągą tą słabą płeć "
Prosze mnie nie odsyłać na google bo tam niestety nic takiego nie ma ...

Może ktoś wie kto to śpiewał ??

Z góry dziękuję za pocmoc

03.08.2005
01:09
[2]

Aen [ MatiZ ]

Cezary Pazura?

03.08.2005
01:11
[3]

snopek9 [ Legend ]

Tez mysle, ze to Czarek...byla to plyta gdzie lecialo cos takiego: " jestem bombastik, jestem fantastik..." itd...ale glowy nie dam, ze to On :)

03.08.2005
01:16
[4]

la fessée [ je ne taime plus ]

... Cezary Pazura to śpiewał, owszem, ale to jest starsze disco polo, tylko nie mogę sobie za diabła przypomnieć, kto to wykonywał, może jutro ;)

03.08.2005
01:23
[5]

piokos [ 5iN ]

Google pokazało - Kramer

03.08.2005
01:27
smile
[6]

la fessée [ je ne taime plus ]

Piokos ...Kramer - zgadza się, no to już wiemy ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.