..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Darmowe forum dyskusyjne.
Szukam jakiegoś serwisu w którym mogę sobie założyć swoje forum dyskusyjne... chodzi mi głównie o PHPBB albo coś innego co jest równie funkcjonalne. Jakby co to mam serwerek neo... ale nie umiem za bardzo konfigurowac skryptów PHPBB... co polecicie?
Marksman [ Promyk ]
wybierz co najbardziej Ci odpowiada
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Marksman >>> Chodzi mi raczej o założenie samego forum... czyli konto ze skonfigurowanym forum... tylko zeby dodać jakieś niezbędne rzeczy... i żeby działało...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
lycos takie cos oferuje :)
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
UP
verdrin [ Chor��y ]
www.fora.pl - teraz akurat mają "przerwę" w działaniu, ale jeszcze wczoraj wszystko śmigało jak trzeba. ;>
pecet007 [ INSERT COIN ]
a może TO:
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
pecet007 >>> A po Polsku to jest?
Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?
pecet007 [ INSERT COIN ]
nie mówiłeś że chcesz po polsku...
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Przydałoby się, bo to raczej forum dla Polaków będzie...
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
verdrin >>> A co się dzieje? Często mają takie przerwy? Kiedy będzie OK?

Piterus_123 [ Konsul ]
www.fora.pl mozna zalozyc w mniej niz 30 sekund a obsluga jest bajecznie prosta, adresy: twojanazwa.fora.pl
Piterus_123 [ Konsul ]
tylko teraz maja przerwe techniczna bo cos im sie zepsulo ale normalnie jest praktycznie bezustarkowe (jesli nastapi awaria zostaniesz powiadomiony mailem)
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Wiadomo kiedy będzie już działało?

Piterus_123 [ Konsul ]
napisali ze niebedzie dzialac dzis rano wiec podejzewam ze kolo poludnia powinno dzialac (sam mam tam swoje forum ;-))
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
załuż konto na lycosie!
Ściągnij phpbb modyfied by pzemo v1.9 ze stronki
https://www.przemo.org/phpBB2/
wrzuc na serwer pliki forum potem wpisz w przegladarke
https://members.lycos.co.uk/twoj_login/forum
wypełnij pola i kliknij na Zacznij Instalację i wszystko zrobione
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
ah więc to taka krótka przerwa... no to fajnie... dzięki i pozdrawiam!
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Adam9870 - wgrywam pliki bez katalogu, wiec chyba to tak bedzie nie? https://members.lycos.co.uk/twoj_login
Piterus_123 [ Konsul ]
tylko uwzazaj bo na lycosie niema polskich liter
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
A na serwerze neostrady uda się postawić to forum?
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
chyba nie bo potrzeba serwa z obsluga php a serwer neostrady chyba nie obsluguje php