GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Darmowe forum dyskusyjne.

03.08.2005
00:39
[1]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Darmowe forum dyskusyjne.

Szukam jakiegoś serwisu w którym mogę sobie założyć swoje forum dyskusyjne... chodzi mi głównie o PHPBB albo coś innego co jest równie funkcjonalne. Jakby co to mam serwerek neo... ale nie umiem za bardzo konfigurowac skryptów PHPBB... co polecicie?

03.08.2005
00:46
[2]

Marksman [ Promyk ]

wybierz co najbardziej Ci odpowiada

03.08.2005
01:15
[3]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Marksman >>> Chodzi mi raczej o założenie samego forum... czyli konto ze skonfigurowanym forum... tylko zeby dodać jakieś niezbędne rzeczy... i żeby działało...

03.08.2005
01:33
smile
[4]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

lycos takie cos oferuje :)

03.08.2005
08:38
[5]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

UP

03.08.2005
09:19
[6]

verdrin [ Chor��y ]

www.fora.pl - teraz akurat mają "przerwę" w działaniu, ale jeszcze wczoraj wszystko śmigało jak trzeba. ;>

03.08.2005
09:28
[7]

pecet007 [ INSERT COIN ]

a może TO:

03.08.2005
09:30
[8]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

pecet007 >>> A po Polsku to jest?


Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?

03.08.2005
09:32
[9]

pecet007 [ INSERT COIN ]

nie mówiłeś że chcesz po polsku...

03.08.2005
09:34
[10]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Przydałoby się, bo to raczej forum dla Polaków będzie...

03.08.2005
09:39
[11]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

verdrin >>> A co się dzieje? Często mają takie przerwy? Kiedy będzie OK?

03.08.2005
09:42
smile
[12]

Piterus_123 [ Konsul ]

www.fora.pl mozna zalozyc w mniej niz 30 sekund a obsluga jest bajecznie prosta, adresy: twojanazwa.fora.pl

03.08.2005
09:43
[13]

Piterus_123 [ Konsul ]

tylko teraz maja przerwe techniczna bo cos im sie zepsulo ale normalnie jest praktycznie bezustarkowe (jesli nastapi awaria zostaniesz powiadomiony mailem)

03.08.2005
09:47
[14]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Wiadomo kiedy będzie już działało?

03.08.2005
09:50
smile
[15]

Piterus_123 [ Konsul ]

napisali ze niebedzie dzialac dzis rano wiec podejzewam ze kolo poludnia powinno dzialac (sam mam tam swoje forum ;-))

03.08.2005
09:55
[16]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

załuż konto na lycosie!
Ściągnij phpbb modyfied by pzemo v1.9 ze stronki
https://www.przemo.org/phpBB2/
wrzuc na serwer pliki forum potem wpisz w przegladarke
https://members.lycos.co.uk/twoj_login/forum
wypełnij pola i kliknij na Zacznij Instalację i wszystko zrobione

03.08.2005
09:56
[17]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

ah więc to taka krótka przerwa... no to fajnie... dzięki i pozdrawiam!

03.08.2005
10:03
[18]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Adam9870 - wgrywam pliki bez katalogu, wiec chyba to tak bedzie nie? https://members.lycos.co.uk/twoj_login

03.08.2005
10:09
[19]

Piterus_123 [ Konsul ]

tylko uwzazaj bo na lycosie niema polskich liter

03.08.2005
10:20
[20]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

A na serwerze neostrady uda się postawić to forum?

03.08.2005
11:17
[21]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

chyba nie bo potrzeba serwa z obsluga php a serwer neostrady chyba nie obsluguje php

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.