GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Celtic - Artmedię Petrzalka 4:0 blisko:(

03.08.2005
00:38
smile
[1]

Greedoo [ Konsul ]

Celtic - Artmedię Petrzalka 4:0 blisko:(

Celtic z Żurawiem i Borucem pokonali Artmedię Petrzalka 4:0, byli bardzo blisko doprowadzenia dogrywki, Maciek miał udział przy pierwszej bramcy, po faulu na nim, rzut karny wykorzystał Alan Thomspon. Maciek grał do 63 min, zmienił go Craiga Beattiego który w 81 min strzelił bramkę na 4:0, niestety strat nie udało się odrobić (pierwszy mecz 5:0 dla Artmedy)Szkoda Celticu, szkoda naszych dwóch dobrych piłkarzy, faktem jest z Boruc jak stoi w bramce to nic nie puszcza, nie wierze, że pościłby pięć bramek w pierwszym meczu, gdyby stał sadze, że Celtic byłby w III rundzie, a tak to.....

03.08.2005
00:42
[2]

snopek9 [ Legend ]

nie wierze, że pościłby pięć bramek w pierwszym meczu, gdyby stał sadze, że Celtic byłby w III rundzie, a tak to.....


to samo ja, dwie CONAJMNIEj sposrod 5 bramek Boruc pewnie by tam wybronil...a moze przy dobrym ustawieniu nawet wiecej...szkoda, ale dobrze tak trenerowi, jesli nie stawia na lepszych to trzeba ponosic konsekwencje...

03.08.2005
02:07
smile
[3]

Greedoo [ Konsul ]

Może teraz Boruc będzie stał już na dobre w bramce Celtów

03.08.2005
02:12
[4]

kurtt [ metal up your ass ]

A dobrze się stało. Ten Strachan wk... mnie już tą swoją krótkozwrocznością. Zresztą na wyjeździe nie przegrywa się 5-0. Niech sie cieszą Słowacy, bo pierwszym meczem zasłużyli na awans.

Żal mi jedynie Boruca i Żurawskiego, który tak bardzo napalał się na LM, a teraz klub z którego odszedł ma szanse tam awansować.

03.08.2005
02:13
[5]

kurtt [ metal up your ass ]

*krótkowzrocznością

03.08.2005
09:11
[6]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

krutt- uwazasz ze Polacy maja sznase grac wLm. Owszem zdarzaja sie takie przypadki ale niezwykle rzadko.
Jesli ktos moze to niech mi przypomni ile i w jakich klubach wysyepowali Polacy ktorzy grali w LM w popzredniej edycji ?

03.08.2005
09:15
[7]

p_e_p_s_i [ Legend ]

Dave ---> żeby daleko nie szukać, Jerzy Dudek :)

03.08.2005
09:17
[8]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

pepsi - mi chodzi o wszystkich pilakrzy bo wiadomo ze ten gral i to najdluzej :) sa gdzies takie statystyki kto ile gral bo tych co grali po 4 minuty jest wielu

03.08.2005
09:22
[9]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Hola ---> pan Krzynówek naprzykład , Żewłakow jeden w anderlechcie

03.08.2005
09:26
[10]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

lewandowski w doniecku tez sobie dosc pograł..

03.08.2005
09:26
[11]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

to czekajcie zrobimy liste, moze ktos jeszcze cos wie na ten temat ? fajnie by tez bylo gdybys byla jakas stronka o lm i jej statystykach :)

1 Jerzy Dudek (Liverpool)
2 Jacek krzynówek ( Leverkusen)
3 Zewlakow (który ?) (Anderlecht)

03.08.2005
09:27
[12]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

w anderlechcie gra michał
1 Jerzy Dudek (Liverpool)
2 Jacek krzynówek ( Leverkusen)
3 Michał Zewlakow (Anderlecht)
4 Mariusz Lewandowski (Donieck)

03.08.2005
09:47
smile
[13]

Kompo [ t ]

Szkoda, zabrakło im mało. Ładna musiała być nerwówka w końcowce. :)

03.08.2005
09:56
[14]

J0lo [ Legendarny Culé ]

heh... chwali się że zawalczyli ale z racji statystyki i historii byłby to precedens a do czegoś takiego trzeba by albo silnej drużyny która to odrobi ( a Celtic silną drużyną od odejścia Larssona nie bardzo ) albo baaardzo cienkiej drużyny która to straci ( ale gdyby była aż tak cienka to czy by strzeliła 5 goli? ).

03.08.2005
10:02
smile
[15]

dudka [ ! szypon ! ]

I bardzo dobrze że Celtic odpadł. Cieszę sieże Żurawski nie będzie grał w LM. Dla mnie to palant. I mimo że kibicuję Legii, to trzymam kciuki za wiślaków. NIech awansują. NIech żuraw pocierpi!
Szkoda mi jest tylko Boruca

03.08.2005
10:03
[16]

Dagger [ Legend ]

==>J0lo
Trzeba też trochę szczęścia - sytuacje były tylko piłka nie chciała wpaść do słowackiej bramki :)

03.08.2005
10:06
[17]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Dagger ---> jak boisko jest równe to piłka nigdy nie chce wpaść do żadnej bramki :)

w histori z tego co czytałem takiego comebacku nie było jeszcze i Celtic był za słaby aby stworzyć precedens :)

03.08.2005
10:12
smile
[18]

chreo [ I love dorotka_l ]

dudka --->

Litości...też jestem kibicem Legii...ale się do tego nie przyznaję...
Legia to chce chyba zrobić świtowy rekord na koniec sezonu:
30 meczy - 30 remisów - 30 punktów - stosunek bramek 0:0

Może się utrzymają w lidze z taką grą.

Co żeś się czepił Żurawskiego?
Może to jego wina, że odpadli?
Zawiódł trener, obrońcy, bramkarz (nie Boruc oczywiście)...a Polacy tylko Żurawskiego winnią za to że Celtic odpadł...

Może zamiast się czepiać Żurawskiego powiesz nam jak daleko zajdzie Legia w pucharach?

I oby tylko Wisła nie zawiodła, bo stracę wiarę w polski futbol klubowy...

03.08.2005
10:15
[19]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

chreo - doskonala wypowiedz. Niech sie Polacy zajma swoim podworkiem a nie szkockim bot ego nie widza ze legia 2 razy zremisowala 0 - 0 bo tak chcieli ludzie posredni.
Polska liga jest fajna i naprawde wielu zna wyniki przed meczem. Niedlugo buk beda zamykac. :)

03.08.2005
10:27
[20]

dudka [ ! szypon ! ]

chreo==> ja niemówię ze przez żurawia przegrali. Ja się poprostu cieszę że ten łoś liczył że jak pójdzie do dobrego zagranicznego klubu to zrobi kariere w LM. A się kurde przeliczył! I bardzo dobrze. Zostawił wisłe. To żeby Wisła tak weszła do LM i utarła żurawiowi nosa. Ależ to byłoy piękne. Pytałeś się o Legię. Moja odpowiedź jest taka: napewno daleko nie zajdą z takm skąłdem...

03.08.2005
10:31
smile
[21]

chreo [ I love dorotka_l ]

No to odetchnąłem z ulgą, że nie masz klapek na oczach jak inni warszawscy fanatycy :)
p.s. jesteś z w-wy? bo ja tak...

Ja też bym najchętniej widział Żurawia, Szymkowiaka i Frankowskiego w jednej mocnej Wiśle pod wodzą Engela..ale taka jest kolej rzeczy...

Jak się odblokuje to będzie strzelał...poczekajmy.
Ja Macka lubię za to, że nie stoi na ogryzkach czekając na piłkę, ale dużo gra w pomocy i asystuje.
Dajmy mu pograć kilka meczy - nie każdy ma takie wejście jak Boruc :-)

03.08.2005
10:36
smile
[22]

volvo95 [ Legend ]

Wiecie co wam powiem ... Jedynie w Wiśle może brakować teraz Żurawia, chociaż wierze że Brożek jest w stanie go zastąpić. Tak ostatnio sobie pomyślałem, że jak na polskie warunki to Wisła ma naprawde niezłą paczke - Franek, Brożek, Kuźba - Cantoro, Błaszczykowski, Paulista, Uche, Zieńczuk. Naprawde jeżeli tylko będą w formie mogą coś namieszać :)

03.08.2005
11:17
[23]

tomekcz [ Polska ]

Mały offtopic

Kiedy gra Wisła z Panathinaikosem i na jakim programie pokazują??

03.08.2005
11:20
smile
[24]

chreo [ I love dorotka_l ]

We wtorek najbliższy w Krakowie a chyba tydzień później w Atenach.

Korzeniowski z TVP gada z Wisłą i może meczyki będą na "dwójce" :)

(tak słyszałem)

03.08.2005
11:24
smile
[25]

tomekcz [ Polska ]

Ja tylko mam nadzieję, że będzie w TVP bo jak odwalą taką lipę jak rok temu, że będzie na TVN(Ja nie mam TVN :) To chyba mnie ch.j strzeli.

03.08.2005
11:41
smile
[26]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Tomaszewski: Dajmy już spokój tym wszystkim aferom - Proszę, proszę, jak to miejsce siedzenia zmienia punkt widzenia, ewentualnie niezłe smarowanko Jankowego konta !

Prokurator znowu wkracza do akcji. Tym razem na jego celowniku znalazł się mecz GKS Katowice – Amica Wronki z końcówki przedostatniego sezonu.
Bezpośredni uczestnicy tych zdarzeń postanowili ujawnić prawdę: wynik 0:0, jaki zanotowano w maju 2004 roku, a który przybliżył gospodarzy do utrzymania w ekstraklasie, był efektem „subtelnej kontroli wydarzeń” ze strony słowackiego sędziego Lubomira U. Arbiter za tę przysługę skasował 15 000 złotych.
Najbardziej zaskoczeni wiadomościami o korupcji są – jak zwykle – działacze PZPN. – Nie mam pojęcia o co chodzi, więc trudno mi w tej kwestii reprezentować Związek – oświadczył rzecznik PZPN Michał Kocięba.
Prezes Michał Listkiewicz na wszelki wypadek wyłączył telefon komórkowy. – Jestem za granicą i wracam do kraju w czwartek. Ale to jakaś kolejna niezła historyjka – uważa wiceprezes Eugeniusz Kolator. – I to z udziałem klubu, który dzięki przychylności Związku dostał miejsce w czwartej lidze. Sam jestem ciekawy czy to prawda... – dodaje po chwili.
Zaskakująco spokojnie komentuje nową aferę szef Komisji Etyki PZPN, Jan Tomaszewski. – Dajmy już spokój tym wszystkim aferom, chociaż wierzę, że te wydarzenia miały miejsce. 15 sierpnia zgłaszam w PZPN w imieniu naszej Komisji wniosek o zastosowanie opcji zerowej i wszystkie sprawy, jakimi do tego dnia nie zajmie się Wydział Dyscypliny, należy uznać za niebyłe. Oczywiście dla PZPN, bo prokuratura niech robi swoje. Chodzi mi o to, że nie będziemy nakładać żadnych kar na kluby – zupełnie nie w swoim stylu oznajmił były bramkarz reprezentacji. – Niech się za to boją ci, którzy popełnią przestępstwa w obecnym sezonie, dla nich nie będzie już żadnej litości.

03.08.2005
14:01
smile
[27]

Greedoo [ Konsul ]

Mecz Wisły będzie w TVP, dlatego przesunęli mecz z środy na wtorek bo kolidował z transmisją mistrzostw świata w lekkiej atletyce. Link poniżej:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.