GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zrobić takie coś ?

03.08.2005
00:07
[1]

LooZAaK [ Centurion ]

Jak zrobić takie coś ?

Na pewnej stronie z tor**ntami widziałem gościa ktory na swoim profilu miał avatar a na tym avatarze było : Wysłał : .. GB , Pobrał : ... GB

Jak takie cos mozna zrobic ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.