GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Plik STO- czym otworzyć?

02.08.2005
23:11
smile
[1]

Peterrek [ 420 ]

Plik STO- czym otworzyć?

Hej.

Przepraszam, że o tak późnej porze zawracam głowe takimi głupotami, ale potrzebuje Twojej pomocy.

Dostałem maila z projektem kuchni. Plik ma rozszerzenie STO. Czym to otworzyć?
Za wszelaką pomoc będę wdzięczny.

02.08.2005
23:15
[2]

PAW666THESATAN [ Quaked ]

VV

02.08.2005
23:29
smile
[3]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

program nazywa się PRO100

sam go uzywałem do projektowania klientom zabudów wnętrz jak sie jeszcze tym zajmowałem :)

program kosztuje ok 2500zł....

03.08.2005
00:10
smile
[4]

Peterrek [ 420 ]

Wielkie dzięki, udało się.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.