
wokolo [ Junior ]
bardzo ważne!!!!!!
Czy gra Prince of Persia Warrior Within pójdzie płynnie(choćby w najniższych detalach i najmniejszej rozdzielczości) na moim kompie? Konfiguracja: procek-2,4ghz , pamięć RAM-512RAM, grafika-ATI Radeon 9200SE. ODPOWIEDZCIE!!!!
Sn33p3r [ Generaďż˝ ]
Oczywiscie,ze tak!

PAW666THESATAN [ Quaked ]
Teoretycznie tak, ale w sumie nikt tego nie wie dopóki nie sprawdzisz :)

Mati176 [ Rekrut ]
Mysle, ze nie powinno byc przeciwskazan ;)
noname89 [ Pretorianin ]
Procesor i RAM są OK ale gorzej z kartą graficzną. Ale sądze, że powinno pójść. Może bardzo wysokich detali nie będzie ale powinno chodzić płynnie.
Bri [ Konsul ]
luzik
ja mam radka 9000 i nie ma zastrzezen w 1024x768
oczywiscie zapomnij wogole o antyaliasingach

Crash8462 [ Gladiator ]
Ja na tej karcie grałem w Piaski Czasu i szło czyściutko, a że grafika znacznie nie uległa zmianie w stosunku do poprzedniczki to powinno ci działać.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-02 23:51:09]

Mr Macia [ Legionista ]
Pójdzie ci napewno ja mam troche gorszego kompa i mi chodzi płynnie....