GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

bardzo ważne!!!!!!

02.08.2005
23:06
smile
[1]

wokolo [ Junior ]

bardzo ważne!!!!!!

Czy gra Prince of Persia Warrior Within pójdzie płynnie(choćby w najniższych detalach i najmniejszej rozdzielczości) na moim kompie? Konfiguracja: procek-2,4ghz , pamięć RAM-512RAM, grafika-ATI Radeon 9200SE. ODPOWIEDZCIE!!!!

02.08.2005
23:06
[2]

Sn33p3r [ Generaďż˝ ]

Oczywiscie,ze tak!

02.08.2005
23:17
smile
[3]

PAW666THESATAN [ Quaked ]

Teoretycznie tak, ale w sumie nikt tego nie wie dopóki nie sprawdzisz :)

02.08.2005
23:19
smile
[4]

Mati176 [ Rekrut ]

Mysle, ze nie powinno byc przeciwskazan ;)

02.08.2005
23:21
[5]

noname89 [ Pretorianin ]

Procesor i RAM są OK ale gorzej z kartą graficzną. Ale sądze, że powinno pójść. Może bardzo wysokich detali nie będzie ale powinno chodzić płynnie.

02.08.2005
23:47
[6]

Bri [ Konsul ]

luzik
ja mam radka 9000 i nie ma zastrzezen w 1024x768
oczywiscie zapomnij wogole o antyaliasingach

02.08.2005
23:52
smile
[7]

Crash8462 [ Gladiator ]

Ja na tej karcie grałem w Piaski Czasu i szło czyściutko, a że grafika znacznie nie uległa zmianie w stosunku do poprzedniczki to powinno ci działać.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-02 23:51:09]

03.08.2005
12:03
smile
[8]

Mr Macia [ Legionista ]

Pójdzie ci napewno ja mam troche gorszego kompa i mi chodzi płynnie....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.