Iverson#3 [ Konsul ]
emule - krótka kolejka
mam taki problem z emule'm gdyz moj kolega ma u siebie w kolejce ponad 1000 osob zaraz po polaczeniu a ja udostepniam ponad 600 pikow i mam 10-11 osob w kolejce a sa to glownie osoby sciagajace ten plik co i ja..... jak zrobic zeby miec tak dluga kolejke i zyskiwac kredyty??? HELP (aha wszystkie pliki mam ustawione na priorytet release)
hugo [ v4 ]
1. Ustawienia >> Rozszerzone ustawienia >> Rozmiar kolejki (ja mam 10000, w kolejce zaś średnio 5500 użytkowników).
2. wylacz limit uploadu
3. masz lowID czy HighID?
4. udostepniaj 'atrakcyjniejsze' pliki
Iverson#3 [ Konsul ]
>>>hugo zrobiłem wsio ale niestety mam lowID :(
szatan [ Konsul ]
hugo --> lowid i limit upload'u nie ma nic do rzeczy.
Iverson#3 [ Konsul ]
hej! zrobiłem tak jak powiedział hugo ale wciaz mam mala kolejke :((( macie jeszcze jakies pomysly?
Sharky [ Generaďż˝ ]
A jak dlugo twoj kolega korzysta z mulka? I ile plikow udostepnia, i jakich? I do jakiego serwera sie podlaczasz?
Ja przy 312 plikach udostepnionych, mam ok 200-300 osob w kolejce - na Razorback2.