GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

emule - krótka kolejka

02.08.2005
22:49
[1]

Iverson#3 [ Konsul ]

emule - krótka kolejka

mam taki problem z emule'm gdyz moj kolega ma u siebie w kolejce ponad 1000 osob zaraz po polaczeniu a ja udostepniam ponad 600 pikow i mam 10-11 osob w kolejce a sa to glownie osoby sciagajace ten plik co i ja..... jak zrobic zeby miec tak dluga kolejke i zyskiwac kredyty??? HELP (aha wszystkie pliki mam ustawione na priorytet release)

02.08.2005
23:03
[2]

hugo [ v4 ]

1. Ustawienia >> Rozszerzone ustawienia >> Rozmiar kolejki (ja mam 10000, w kolejce zaś średnio 5500 użytkowników).
2. wylacz limit uploadu
3. masz lowID czy HighID?
4. udostepniaj 'atrakcyjniejsze' pliki

02.08.2005
23:06
[3]

Iverson#3 [ Konsul ]

>>>hugo zrobiłem wsio ale niestety mam lowID :(

02.08.2005
23:22
[4]

szatan [ Konsul ]

hugo --> lowid i limit upload'u nie ma nic do rzeczy.

03.08.2005
07:24
[5]

Iverson#3 [ Konsul ]

hej! zrobiłem tak jak powiedział hugo ale wciaz mam mala kolejke :((( macie jeszcze jakies pomysly?

03.08.2005
08:54
[6]

Sharky [ Generaďż˝ ]

A jak dlugo twoj kolega korzysta z mulka? I ile plikow udostepnia, i jakich? I do jakiego serwera sie podlaczasz?
Ja przy 312 plikach udostepnionych, mam ok 200-300 osob w kolejce - na Razorback2.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.