qweks [ The Believer ]
Sciaganie plikow w firefox
Mam takie pytanie na temat plikow ktore nie sciagnelu sie do konca czy musze jechac od nowa czy da sie jakos kontynuowac zassysanie?

Deepdelver [ aegnor ]
O ile mi wiadomo to musisz zasysać od nowa. Znam ten ból. :/

@$D@F [ Generaďż˝ ]
to jest jakis blad w FF, ale ma i tak mniej bledow od IE
ADAMEK [ Pretorianin ]
sciągnij wtyczkę - flashgot i po problemie.Flashgot sciąga jak chcesz i kiedy chcesz i oczywiscie kontynuuje po przerwaniu a nie sciaga od poczatku.
Flashgot jest oficjalną wtyczką do firefoxa.przy sciąganiu pliku wystarczy ze tylko wybierzesz ten program
qweks [ The Believer ]
Dzieki ale cholera ET mi sie sciagal i mialem juz 60 mega:(
ADAMEK [ Pretorianin ]
? pewnie ze sciągnie ja flashgotem sciągam filmy po 700 mb
qweks [ The Believer ]
A odmosnie sciagania nie ma ktos filmu o skinie zydowskiego ochodzenia - "Fanatyk".