GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sciaganie plikow w firefox

02.08.2005
22:33
[1]

qweks [ The Believer ]

Sciaganie plikow w firefox

Mam takie pytanie na temat plikow ktore nie sciagnelu sie do konca czy musze jechac od nowa czy da sie jakos kontynuowac zassysanie?

02.08.2005
22:52
smile
[2]

Deepdelver [ aegnor ]

O ile mi wiadomo to musisz zasysać od nowa. Znam ten ból. :/

02.08.2005
23:18
smile
[3]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

to jest jakis blad w FF, ale ma i tak mniej bledow od IE

02.08.2005
23:54
[4]

ADAMEK [ Pretorianin ]

sciągnij wtyczkę - flashgot i po problemie.Flashgot sciąga jak chcesz i kiedy chcesz i oczywiscie kontynuuje po przerwaniu a nie sciaga od poczatku.
Flashgot jest oficjalną wtyczką do firefoxa.przy sciąganiu pliku wystarczy ze tylko wybierzesz ten program

02.08.2005
23:56
[5]

qweks [ The Believer ]

Dzieki ale cholera ET mi sie sciagal i mialem juz 60 mega:(

02.08.2005
23:57
[6]

ADAMEK [ Pretorianin ]

? pewnie ze sciągnie ja flashgotem sciągam filmy po 700 mb

03.08.2005
00:02
[7]

qweks [ The Believer ]

A odmosnie sciagania nie ma ktos filmu o skinie zydowskiego ochodzenia - "Fanatyk".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.