GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Earth 2160

02.08.2005
22:28
smile
[1]

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]

Problem z Earth 2160

A więc mam problem z grą Earth 2160 po zainstalowaniu gry uruchamiam ją,wyświetla mi sie ekran na którym wczytuje się menu główne.Gdy pasek jest zapełniony w 80 procentach włącza się muzyka.Po włączeniu muzyki pasek troche się zmniejsza i....tak już zostaje.Nic się potem nie dzieje cały czas leci muzyka i cały czas pasek stoi w tym samym miejscu.
Mój komputer spełnia wymagania gry mam Atlona 2000 GHz,pamięci 512 DDR,GeForca 3 Ti 200.
Prosze o szybką pomoc mam gre już drugi dzień i niemoge się doczekać kiedy w nią zagram.

02.08.2005
22:50
smile
[2]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Czy masz orginała.Może to jakieś zabezpieczenie przed piractwem?

02.08.2005
22:53
smile
[3]

snopek9 [ Legend ]

Dziki --> reinstall, nowe stery ( tak napisali w instrukcji na ten blad, choc mi nie pomaga)...ale sadze, ze to przez procek i sie nie da nic zrobic... przykra sprawa :(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-02 22:50:46]

02.08.2005
22:55
smile
[4]

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]

Madziara>>>Niestety tak!!!

Snopek9>>>Ty też masz taki bład???Reinstala już próbowałem musze poszukać nowych sterów do karty graficznej!!!

02.08.2005
23:03
[5]

snopek9 [ Legend ]

Dziki 10 --> mam, probuj, choc ja wiem, ze to przez procek...przykro mi, ale mamy taki sam...jednak probuj, moze ci sie uda, ja juz dalem sobie spokoj...

Jesli jednak sie uda to napisz to tu...

uda, uda...ale ud :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-02 23:00:49]

02.08.2005
23:06
smile
[6]

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]

Dzięki snopku właśnie je ściągam jesli mi sie uda to podbije wątek i napisze o tym oki.Mam nadzieje ze sie uda taka zajebista gierka i na moim kompie nieidzie normalnie aż łezka sie w oku kreci.

02.08.2005
23:38
smile
[7]

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]

Przykro mi Snopku ale musze cie zawieśc u mnie gra odpaliła.Na 2CD z gra są najnowsze sterowniki do GeForca je zainstalkuj powodzienia i jeszcze raz dzięki.

02.08.2005
23:40
[8]

snopek9 [ Legend ]

Dziki --> napisz mi jaka wersja tych sterownikow jest...plyte bede mial dopiero jutro...

03.08.2005
10:14
smile
[9]

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]

Wersja tych sterowników to 71.84_international powodzenia gra zajebista tylko czemu nie chodzi płynnie na moim sprzęcie???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.