GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

podajcie jakąś grę..-.-

02.08.2005
21:07
[1]

pijopiwnik [ Junior ]

podajcie jakąś grę..-.-

podajcie jakieś gry w stylu medal of honor (2 ww) i gothic (crpg)

02.08.2005
21:11
smile
[2]

Deepdelver [ aegnor ]

Twój pierwszy post, więc Ci odpowiem (na dobrą wróżbę):
Medal of Honor - Call of Duty
Gothic - Gothic 2, Morrowind

02.08.2005
21:12
smile
[3]

Victor Sopot [ Konsul ]

Call of Duty-lepsze od Moh.A gier w stylu Gotika Nie znam.

02.08.2005
21:16
[4]

qweks [ The Believer ]

Gothic Noc kruka
Half life 2
Morrowind

Kol of djuti jest dziecinnie latwa i tak krotka ze zajmuje moze z 3 godziny na hardnie:/

02.08.2005
21:16
[5]

N2 [ negroz ]

Medal of Honor, Brothers in Arms, Operation Flashpoint, Call of Duty, Battlefield, Wolfenstein, Iron Storm,

02.08.2005
21:32
[6]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

Half life 2
Call of duty

02.08.2005
22:58
[7]

rg [ Zbok Leśny ]

qweks - ale cod nie jest do singla... ;]

02.08.2005
23:13
[8]

PAW666THESATAN [ Quaked ]

Return To Castle Wolfenstein
Enemy Territory

02.08.2005
23:53
smile
[9]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

rg--> według mnie w singlu jest lepszy niż w multi :D

02.08.2005
23:59
smile
[10]

qweks [ The Believer ]

Heh et to ja sobie wlanie sciagam.

03.08.2005
00:07
[11]

rg [ Zbok Leśny ]

vistorante - no nie zgrywaj sie... ;] w singlu to faktycznie 3h grania bylo... ;p a w UO pogrywam do dzis... Sporo customowych, bardzo dobrych mapek jest...

musze grafike zmienic bo jak wyjdzie cod2 to od nowa sie zacznie zarywanie nocy... ;]

03.08.2005
00:49
smile
[12]

mineral [ Happy Opera User ]

Kurde nie wiedziałem, że Half Life 2 to sie dzieje w czasie 2 wojny światowej.

03.08.2005
12:24
smile
[13]

Mr Macia [ Legionista ]

Morrowind,
Brothers in Army: Road to hill 30
Call of Duty
Moze Neverwinters Nights

03.08.2005
13:02
[14]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

hmmm cos na typ Gothic moze byc Summoner! ale nie wiem!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.