
Obleach [ Legionista ]
Klasyka | część 1 | GTA 2
W tym temacie można porozmawiać o klasyce gier komputerowych.W każdej części o innnej grze , może zacznijmy od GTA 2.
Na poczatek chciałbym się spytać jak wam sie ten temat podoba i czy ma szanse przetrwać?

toaster [ ]
Mi się podoba naprawde git
Co do samego gta 2 to uważam, że była gorsza od poprzednika (GTA1 i London). Dlaczego?
samochody jak z kosmosu wogóle nie realistyczne wszystko robione tak jakby na siłe :/
I to na tyle :] Daje ocene 3/10 bo nie było się czym zachwycać :/
Obleach [ Legionista ]
Jeżeli ten temat spodoba sie wiekszej liczbie uzytkowników można by pozastanawiać się nad regulaminem itp. A i jeszcze jedno nastepne posty bede pisał po nickiem karol_sz

toaster [ ]
Ale jakos nikt inny tutaj nie pisze :D A regulamin to dopiero w 2 części a w pierwszej można go powoli budować :]
karol_sz [ Konsul ]
No rzeczywiście na razie tylko my dwoje tu cos piszemy :). A wracajac do tematu rzeczywiscie mi też bardziej podabły sie wczesniejsze wersje tej gry, ale do pierwszej części tego tematu dałem grę która mi akurat przyszła do głowy :)
toaster [ ]
Powiem jedno Największe Kichy Rockstara ?
GTA LONDON
GTA 2
GTA San Andreas

CHESTER80 [ Legend ]
Dla mnie kichy Rockstara to gta london i gta 2. Reszte gier mają super.

karol_sz [ Konsul ]
A według mnie tylko GTA London jest kiepskie.
_zielak_ [ bamboocha ]
IMHO GTA 2 jest co najmnie bardzo dobre. Fakt, samochodów nie prowadzi się zbyt realistycznie, ale mimo to gierka jest ogromnie grywalna. Ma swój klimacik i warto w nią zagrać.
Dla mnie 8/10
mariaczi [ OutsideR ]
Pamietam jak nad gta 1 spedzalem noce :(chlip łezka sie w oku kręci

karol_sz [ Konsul ]
Chyba temat staje sie bardziej popularny :) Juz 10 postów :)
mariaczi [ OutsideR ]
Tu do pobrania obie częsci
https://www.rockstargames.com/classics/index.html

foxx [ lisek ]
Wedlug mnie GTA 2 byla 100 razy gorsza od jedynki... niebylo takiego klimatu, a auta to wogole juz zrabali... GTA 1 to jedna z najlepszych gier w tamtych czasach
...NathaN... [ The Godfather ]
Chodza na Win XP ( jedynka i dwójka ) ?
jethro [ Legionista ]
.:NathaN:.-> dwójka chodzi na pewno.. nie tak dawno grałem... jedynkę też odpalałem pod XP tylko nie pamiętam już czy z DosBoxem czy zwyczajnie...
karol_sz [ Konsul ]
Udało się komuś z was ukończyć wszystkie misje w GTA 2 ? Ja pamiętam że w trzecim mieście niewykonałem wszystkich, ale za to w 1 i 2 ukończyłem wszystkie.
golmann [ ogame ]
ale gdy robili gta1 czy london to nie było kart 3d