GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klasyka | część 1 | GTA 2

02.08.2005
15:24
smile
[1]

Obleach [ Legionista ]

Klasyka | część 1 | GTA 2

W tym temacie można porozmawiać o klasyce gier komputerowych.W każdej części o innnej grze , może zacznijmy od GTA 2.
Na poczatek chciałbym się spytać jak wam sie ten temat podoba i czy ma szanse przetrwać?

02.08.2005
15:28
smile
[2]

toaster [ ]

Mi się podoba naprawde git

Co do samego gta 2 to uważam, że była gorsza od poprzednika (GTA1 i London). Dlaczego?

samochody jak z kosmosu wogóle nie realistyczne wszystko robione tak jakby na siłe :/

I to na tyle :] Daje ocene 3/10 bo nie było się czym zachwycać :/

02.08.2005
15:40
[3]

Obleach [ Legionista ]

Jeżeli ten temat spodoba sie wiekszej liczbie uzytkowników można by pozastanawiać się nad regulaminem itp. A i jeszcze jedno nastepne posty bede pisał po nickiem karol_sz

02.08.2005
15:42
smile
[4]

toaster [ ]

Ale jakos nikt inny tutaj nie pisze :D A regulamin to dopiero w 2 części a w pierwszej można go powoli budować :]

02.08.2005
15:49
[5]

karol_sz [ Konsul ]

No rzeczywiście na razie tylko my dwoje tu cos piszemy :). A wracajac do tematu rzeczywiscie mi też bardziej podabły sie wczesniejsze wersje tej gry, ale do pierwszej części tego tematu dałem grę która mi akurat przyszła do głowy :)

02.08.2005
15:51
[6]

toaster [ ]

Powiem jedno Największe Kichy Rockstara ?

GTA LONDON
GTA 2
GTA San Andreas

02.08.2005
16:07
smile
[7]

CHESTER80 [ Legend ]

Dla mnie kichy Rockstara to gta london i gta 2. Reszte gier mają super.

02.08.2005
16:13
smile
[8]

karol_sz [ Konsul ]

A według mnie tylko GTA London jest kiepskie.

02.08.2005
16:13
[9]

_zielak_ [ bamboocha ]

IMHO GTA 2 jest co najmnie bardzo dobre. Fakt, samochodów nie prowadzi się zbyt realistycznie, ale mimo to gierka jest ogromnie grywalna. Ma swój klimacik i warto w nią zagrać.

Dla mnie 8/10

02.08.2005
16:23
[10]

mariaczi [ OutsideR ]

Pamietam jak nad gta 1 spedzalem noce :(chlip łezka sie w oku kręci

02.08.2005
16:31
smile
[11]

karol_sz [ Konsul ]

Chyba temat staje sie bardziej popularny :) Juz 10 postów :)

02.08.2005
16:37
[12]

mariaczi [ OutsideR ]

Tu do pobrania obie częsci

https://www.rockstargames.com/classics/index.html

02.08.2005
16:43
smile
[13]

foxx [ lisek ]

Wedlug mnie GTA 2 byla 100 razy gorsza od jedynki... niebylo takiego klimatu, a auta to wogole juz zrabali... GTA 1 to jedna z najlepszych gier w tamtych czasach

02.08.2005
16:46
[14]

...NathaN... [ The Godfather ]

Chodza na Win XP ( jedynka i dwójka ) ?

02.08.2005
17:30
[15]

jethro [ Legionista ]

.:NathaN:.-> dwójka chodzi na pewno.. nie tak dawno grałem... jedynkę też odpalałem pod XP tylko nie pamiętam już czy z DosBoxem czy zwyczajnie...

02.08.2005
18:20
[16]

karol_sz [ Konsul ]

Udało się komuś z was ukończyć wszystkie misje w GTA 2 ? Ja pamiętam że w trzecim mieście niewykonałem wszystkich, ale za to w 1 i 2 ukończyłem wszystkie.

03.08.2005
11:37
[17]

golmann [ ogame ]

ale gdy robili gta1 czy london to nie było kart 3d

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.