GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o pomoc...

02.08.2005
13:18
smile
[1]

sweety1971 [ Legionista ]

Proszę o pomoc...

Witajcie , prosze o pomoc...jestem w misji CLOCKWORKS AND GEARS...wchodze do pomieszczenia gdzie Facet z niebieskimi oczyskami uruchamia całą maszynerie koł wodnych jakichs wahadeł itp , przeskakuje po filarach do niszy gdzie popycham koło z rączka i uruchamiam winde , wskakuje na nia i....no właśnie i...nie wiem co dalej....prosze pomóżcie bo ja juz ...głupia jestem...pozdrawiam

02.08.2005
13:25
[2]

Mack5 [ GENOC1DE ]

A jaka to gra? PoP:WW?

03.08.2005
09:54
[3]

Mr Macia [ Legionista ]

sweety1971 --> musisz wjechac tą winą co właczyłąś na góre i jak będzie juz na górze to musisz pobiec po tej ścianie co się na niej trzyma wida a potem jak bedziesz przy końcu tej ścany ( po któej piegniesz ) muszisz skoćyc tam bedzie taka ściana co ja filaty chyba podtrzymuja i musisz skakać po tych ścianach bo jak skaczesz to coraz wyzej idziesz ( chybna trzy razy skoczysz z tej ścany ta drugą ) to ksiąze się złąpie podłogi...i wchodzisz wyzej :)

03.08.2005
09:54
smile
[4]

Mr Macia [ Legionista ]

Mack5 PoP:WW to znaczy Prince of Persia:Warrior Within :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.