
Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]
Śmiech to zdrowie | Najlepszy dowcip | Część specjalna : "Jeden z dziesi...
Ta część różni się nieco od pozostałych (co zresztą widać w tytule) Więc wyjaśnię po krótce o co chodzi. A więc : w następnym poście opublikuję dowcipy, które zwyciężyły w poszczególnych częściach i przez 24h chętni będą oddawać głosy (UWAGA : KAŻDY GŁOSUJE TYLKO NA JEDEN DOWCIP), oczywiście nie można głosować na swój dowcip. NIe wolno także w tej części publikować dowcipów.
Oto lista zwycięzców z poprzednich części :
część 1 – mastah xivah
część 2 - Skrz@t
część 3 - Skrz@t
część 4 - Kajon
część 5 - Skrz@t
część 6 - Kajon
część 7 - Allegromańka
część 8 - Buli
część 9 - hctkko
część 10 - Dr@cOniS
Lista stałych bywalców :
Skrz@t, Dr@cOniS, Arthe, A2O, Allegromańka, @lb@tros, TelRad, mastah xivah, Kajon, Sandro, Pauleta, karolix, Klaczki, Mack5, zielak, Skype, Pikuś
Link do poprzedniej części :

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]
Oto dowcipy na które będziemy głosować
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. mastah xivah
Poszedł mały Jasio do cyrku i tak sie złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ i na arenę wychodzi Klaun Szyderca. Podchodzi do Jasia i pyta:
- Jak masz na imię?
- Jasiu.
- A więc Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
- Nie.
- A czy ty jesteś tułowiem krowy?
- Nie.
- A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa!! HAHAHA!!! (zaśmial się szyderczo Klaun Szyderca).
Smutny Jasio wrócił do domu, opowiedział wszystko tacie, na co ten mu mówi:
- Jasiu, jutro też pójdziesz do cyrku.
- Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu będzie się śmiał.
- Nie martw sie Jasiu, tym razem pojdzie z tobą Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty.
No i tak sie stało. Następnego dnia poszli Jas i Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty do cyrku, usiedli w pierwszym rzędzie i czekają na występ Klauna Szydercy. Wychodzi więc Klaun Szyderca na arenę i zaczyna swój znany występ. Podchodzi do Jasia pyta:
- Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
Na co Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty:
- Spierdalaj!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Skrz@t
Pewien anioł prowadzi geja do bram niebios. Nagle upadają mu klucze a gej łapie go za tyłek:
- jeszcze raz tak zrobisz to pójdziesz do piekła.
Po chwili aniołowi upada chustka. schyla się po nią a gej znowu go łapie.
- no to przegiąłeś pałę idziesz do piekła
po roku anioł poszedł do piekła odwiedzić geja. a tam lud śnieg deszcz a co najgorzej zimno. więc anioł pyta się szatana:
-czemu tu tak zimno?
-to się kurwa schyl po węgiel.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Skrz@t
Do fabryki FSO w latach 80-tych na wizytację przyjeżdża prezydent
USA Ronald Reagan - pierwsze co zrobił po wejściu to spytał
pracującą załogę o pracownika Maliniaka. Usłyszał odpowiedź, gdzie
go może znaleźć i udał się w wybranym kierunku. Podszedł do niego
i przywitał się jakby to był jego największy kolega. Po wizytacji
jeszcze raz podszedł do Maliniaka, pożegnał się i odleciał do
Stanów. Po miesiącu do tej samej fabryki przyjeżdża prezydent ZSRR
Michaił Gorbaczow i sytuacja się powtarza. Prezydent rozpił się z
Maliniakiem, nawet specjalnie przywiezioną na tą okazję wódką.
Szef fabryki podchodzi na następny dzień do Maliniaka i pyta:
-Skąd wy takich ludzi znacie?
Na to Maliniak odpowiada:
-A jeździło się trochę po świecie...
-Ale papieża to wy chyba osobiście towarzyszu Maliniak nie
znacie?
-Jak to nie? Karol? Toć to mój najlepszy przyjaciel z czasów
młodości! Jak szef chce, to pojedziemy do Watykanu i na własne
oczy szef zobaczy jak pozdrawiam z papieżem pielgrzymów.
Założyli się o tysiąc dolarów, że Maliniak tego nie zrobi. Wybrali
się następnie do Watykanu służbowym samolotem dyrektora fabryki -
stoją na placu św. Piotra i Maliniak mówi:
-To szef niech tu poczeka, a ja idę pozdrawiać pielgrzymów.
Po chwili, ku ogromnemu zaskoczeniu szefa Maliniak stoi z Papieżem
na balkonie bazyliki watykańskiej i pozdrawia pielgrzymów. Nie
minęło pół minuty jak szef zasłabł. Maliniak szybko dobiegł do
szefa, cuci go. Gdy ten odzyskał przytomność Maliniak mówi:
- Już wszystko dobrze - nie musi mi szef dawać tych pieniędzy,
zresztą mam ich tyle, że nie potrzebuję.
Szef doszedł do siebie i mówi:
- To nie o to chodzi... Przed chwilą stanęła koło mnie grupka
Arabów i jeden z nich spytał: "Co to za facet w białym stoi koło
Maliniaka?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. Kajon
Nowy ksiądz był spięty jak prowadził swoja pierwsza msze w parafii wiec poprosił kościelnego żeby mógł do świętej wody dołożyć kilka kropelek wódki żeby się rozluźnić. I tak się stało. Na drugiej mszy zrobił tak samo i czul się tak dobrze a nawet lepiej jak na pierwszej mszy, ale jak wrócił do pokoju znalazł list o tresci:
Drogi bracie:
-Następnym razem dołóż kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki;
-Krzyż trzeba nazwać po imieniu a nie „to duże T"
-Nie wolno na Judasza mówić "ten skur***"
-Na krzyżu jest Jezus a nie Che Guevara
-Jest 10 przykazań a nie 12;
-jest 12 apostołów a nie 10;
-Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w pizdu;
-Inicjatywa aby ludzie klaskali była imponująca, ale tańczyć makarene i robić "pociąg" to przesada;
-Opłatki są dla wiernych a nie deser do wina;
-Pamiętaj ze msza trwa godzinę, a nie dwie połówki po 45 minut;
-Maria Magdalena była jawnogrzesznicą a nie kur**ą,
-Jezusa ukrzyżowali Żydzi a nie Indianie
-Jezusa ukrzyżowali, a nie zajeb***li.
-Po zakończeniu kazania schodzi się z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy.
-Na koniec mówi się "Bóg zapłać", a nie Ciao.
-Ten obok w "czerwonej sukni" to nie był transwestyta, to byłem ja, Biskup.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Skrz@t
Pierwszego dnia szkoly, przed rozpoczeciem lekcji, nauczycielka
przedstawia nowego ucznia amerykanskiej klasie:
- To jest Sakiro Suzuki z Japonii
Lekcja sie zaczyna. Nauczycielka mowi:
- Dobrze, zobaczymy jak sobie radzicie z historia. Kto mi powie
czyje to ja slowa: "Dajcie mi wolnosc albo smierc"?
W klasie cisza jak makiem zasial, tylko Suzuki podnosi reke i
mowi: "Patrick Henry 1775 W Filadelfii."
- Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedzial: "Panstwo to ludzie,
ludzie nie powinni wiec ginac"?
Znowu wstaje Suzuki: "Abraham Lincoln 1863 w Waszyngtonie."
Nauczycielka spoglada na uczniow z wyrzutem i mowi:
- Wstydzcie sie. Suzuki jest japonczykiem i zna amerykanska
historie lepiej od Was!
W klasie zapadla cisza i nagle slychac czyjs glosny szept
- Pocaluj mnie w dupe pierprzony japonczyku !
- Kto to powiedzial? - krzyknela nauczycielka na co Suzuki
podniosl reke i bez czekania wyrecytowal: "General McArthur 1942
w Guadalcanal orazLee Iacocca 1982 na walnym zgromadzeniu w Chryslerze."
W klasie zrobiło się jeszcze ciszej i tylko dało sie usłyszeć
cichy szept: "Rzygać mi sie chce..."
- Kto to byl? - wrzasnela nauczycielka, na co Suzuki szybko
odpowiedzial: "George Bush senior do japonskiego premiera Tanaki
w 1991 podczas obiadu."
Jeden z naprawde juz wkurzonych uczniow wstal i powiedzial kwasno
- Obciagnij mi druta!
Na to nauczycielka zrezygnowanym tonem
- To juz koniec. Kto tym razem?
- Bill Clinton do Moniki Levinsky w 1997 roku w Gabinecie Owalnym
w Bialym Domu - odparl Suzuki ber drgnienia oka
Na to inny uczen wstal i krzyknal
- Suzuki to kupa gowna!
Na co Suzuki:
- Valentino Rossi w Rio na Grand-Prix Brazylii w 2002 roku
Klasa juz calkowicie popada w histerie, nauczycielka mdleje gdy
otwieraja sie drzwi i wchodzi dyrektor
- Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widzialem
Suzuki:
- Leszek Miller do wicepremiera Hausnera na posiedzeniu komisji
budzetowej w Warszawie w 2003 roku
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. Kajon
Gość spóźnił się do kina. Seans już się zaczął, w sali ciemno, nic nie widać. Podchodzi do pierwszego z brzegu rzędu i pyta:
- Przepraszam, czy to pierwszy rząd?
- Nie, 15 - pada krótka odpowiedź.
Idzie dalej.
- Przepraszam, czy to pierwszy rząd?
- Nie, 14.
- Przepraszam, czy to pierwszy rząd?
- Nie, 13.
- Przepraszam, czy to pierwszy rząd?
- Nie, 12.
I tak dalej, aż wreszcie...
- Przepraszam, czy to pierwszy rząd?
- Tak, to pierwszy rząd! - tym razem głos jest dość zniecierpliwiony.
- Bomba! Przepraszam, czy to pierwsze miejsce?
- Nie, 15.
- Przepraszam, czy to pierwsze miejsce?
- Nie, 14.
- Przepraszam...
I tak dalej, aż...
- Przepraszam, czy to pierwsze miejsce?
- Tak, to pierwsze miejsce! - warczy zapytany.
Gość siada, wyciąga chipsy, otwiera, już ma zacząć jeść gdy...
- Chce pan spróbować? - zwraca się grzecznie do sąsiada.
- Nie.
- A pan?
- Nie.
- A pana żona?
- To nie jest moja żona.
- Przepraszam. A pani chce?
- Nie!
- A może pan łysy chce spróbować?
- Nie!!!
Gość wciął chipsy i wyciąga colę. Niestety, na butelce jest kapsel...
- Ma pan otwieracz?
- Nie.
- A pan?
- Nie.
- A pana żona?
- To nie jest moja żona.
- Przepraszam. A pani ma?
- Nie!
- A może pan łysy ma otwieracz?
- Nie!!!
Jakoś jednak się uporał z kapslem, podnosi butelkę do ust, ale...
- Chce się Pan napić?
- Nie.
- A pan?
- Nie.
- A pana żona?
- To nie jest moja żona.
- Przepraszam. A pani chce?
- Nie!
- A może pan łysy chce się napić?
I nagle z głębi sali dobiega histeryczny wrzask:
- Łysy! KURWA! PIJ!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. Allegromańka
Druga w nocy - do drzwi Leppera puka narąbany jak bela gość.
- Czego pan chce o tak późnej porze?!
- Chccee wstąpić do Samoobrony i to od zaraz - bełkotliwym głosem
zakomunikował.
- Panie, jest druga w nocy, przyjdź pan jutro rano do biura poselskiego,
przynieś pan zdjęcie i nie będzie problemu.
- Nie ma mowy, ja chcę teraz i już, od zaraz - zdjęcie mam przy sobie...
Przekomarzał się tak bitą godzinę. - Endrju zmiękł. Gość otrzymał
legitymację i już miał iść do domu - przewodniczący jednak zatrzymał go
i pyta, dlaczego mu tak zależało na wstąpieniu w szeregi Samoobrony.
- A bo panie to było tak: wróciłem wcześniej z delegacji, wchodzę do
domu, patrzę, a tu żona na środku pokoju z sąsiadem..., wchodzę do
pokoju córki, a ta z dwoma facetami na raz, wpadam do pokoju syna, a ten
w najlepsze ze swoim kolegą z ławki... Stanąłem na środku pokoju i
wrzasnąłem na całe gardło:
- TACY JESTEŚCIE, TAK? TO JA WAM K***A TERAZ WSTYDU NAROBIĘ!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. Buli
Pani kazała na lekcję przygotować dzieciom historyjki z morałem.
Historyjki mieli dzieciom rodzice opowiedzieć. Następnego dnia dzieci po
kolei opowiadają:
Pierwsza jest Małgosia.
- Moja mamusia i tatuś hodują kury - na mięso. Kiedyś kupiliśmy dużo
piskląt, rodzice już liczyli ile zarobią, ale większość umarła.
- Dobrze Małgosiu a jaki z tego morał?
- Nie licz pieniędzy z kurczaków zanim nie dorosną. - tak powiedzieli
rodzice
- Bardzo ładnie.
Następny Mareczek:
- Moi rodzice mają wylęgarnie kurcząt. Kiedyś kury zniosły dużo jaj, rodzice
już liczyli ile zarobią, ale z większości wykluły się koguty.
- Dobrze Mareczku a jaki z tego morał?
- Nie z każdego jajka wylęga się kura - tak powiedzieli rodzice.
- Bardzo ładnie.
No i wreszcie grande finale czyli prymus Jasio (pani łyka valium)
- Ojciec to mnie tak powiedział: Kiedyś dziadek Staszek w czasie wojny był
cichociemnym. No i zrzucili go na spadochronie nad Polską. Miał przy sobie
tylko mundur, stena, sto naboi, nóż i butelkę szkockiej whisky. 50
metrów nad ziemią zauważył, że leci w środek niemieckiego
garnizonu. Niemcy już go wypatrzyli, więc dziadek Staszek wychlał całą
whisky na raz, żeby się
nie stłukła, odpiął spadochron i spadł z 20. metrów w sam środek
niemieckiego garnizonu. I tu dawaj! Pandemonium ! Dziadek Staszek pruje ze
stena! Niemcy walą się na ziemię jak muchy. Juchy więcej niż na
filmach z Arnoldem. Z 80 ubił i jak skończyły mu się magazynki wyjął
nóż i kosi niemców jak Boryna zboże. Na 30-tym klinga poszła, pozostałych
dziadek
zarąbał z buta i uciekł.
W klasie konsternacja. Pani ,mimo valium w spazmach ,pyta się :
- Śliczna historyjka dziecko, ale jaki morał ?
- Też się taty pytałem a on na to: "Nie wkurwiaj dziadka Staszka jak sie
najebie!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. hctkko
Na księżycu loduje pierwsza amerykańska, załogowa ekspedycja. Neil Amstrong wychodzi ze statku, a tu nagle zza kamienia wyskakuje trzech gości: Chinczyk, Rusek i Polak.
- Jak to tak ? - Amerykanin ma głupia mine.
Chińczyk:
- Nas jest dużo, brat podsadził brata i jestem.
Rusek:
- Nasza agentura spisała się na medal, i byliśmy szybsi.
- No a ty ? - pyta Amerykanin Polaka.
- Pppanie, daj mi fspokój, s wesela wrasam...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. Dr@cOniS
Zając mówi do Niedźwiedzia :
- Codziennie rano po imprezie budzę się poturbowany… Koledzy mówią że to ty mnie tak lejesz! Nie wiem o co ci chodzi, ale stary…no nie obraź się ale…no ,k**wa, dziś idę na imprę i jak obudzę się rano z podbitym okiem… eeeee…to znaczy…nie bij mnie dziś OK?
Niedźwiedź odpowiada spokojnie :
- Nie ma sprawy.
Rano Zając budzi się oczywiście sprany na kwaśne jabłko, więc wrzeszczy do Niedźwiedzia :
- Gościu, ku**a, miałeś mnie nie bić!!!
- Hmmmmm…No miałem, ale z tobą to nie takie łatwe… Poszliśmy na dyskotekę, ty oczywiście się od razu najebałeś i zacząłeś mnie wyzywać od pedałów itp. No to myślę sobie przymknę na to oko. Potem przyczepiłeś się do mojej dziewczyny że puszcza się z każdym w lesie, myślę sobie : najebałeś się to nie wiesz co gadasz. Potem mówiłeś że moja matka była dziwką, że mam stu ojców i że nie wiem który jest prawdziwy – nie sprałem cię wtedy tylko dlatego że przytrzymali mnie koledzy… No ale jak wróciliśmy do domu nasrałeś na łóżko, powbijałeś w gówno kredki i powiedziałeś : ”DZIŚ, KU**A, JEŻYK ŚPI Z NAMI!”. To się teraz ku**a nie dziw że dostałeś wpierdol…
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No to głosujemy!
TelRad [ Senator ]
8. Buli
dudka [ ! szypon ! ]
1. mastah xivah
qaq [ Martwy Junior ]
8. Buli

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]
1. mastah xivah
Zymek_1 [ Oficer ]
3. Skrz@t
p_e_p_s_i [ Legend ]
8. Buli
anksma1 [ BloodRayne ]
7. Allegromańka
Milka^_^ [ Kinder Metal ]
3. Skrz@t
bekas86 [ Blaugranczyk ]
7. Allegromańka

A2O [ Pretorianin ]
6. Kajon

Orlando [ Reservoir Dog ]
8. Buli
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-02 12:29:26]
D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]
3. Skrz@t

@lb@tros [ Horned Reaper ]
2. Skrz@t
Roran [ Pretorianin ]
3. Skrz@t

chreo [ I love dorotka_l ]
7. Allegromańka
+1
_Pikuś_ [ Konsul ]
8. Buli
Dorotkadk [ Konsul ]
7. Allegromańka
Mailov [ Pretorianin ]
8. Buli

pauleta [ Konsul ]
7. Allegromańka +1 :)
P.s ci co glosowali na Skrzata to zaznaczcie ktory jego dowcip bo jest pare
<DexterH> [ Pretorianin ]
6 - Kajon

_zielak_ [ bamboocha ]
5. Skrz@t
Garbizaur [ CLS ]
5. Skrzat
GROM Giwera [ Sołdat ]
pauleta - chyba zaznaczyli nie? -_-'
7. Allegromańka

p_e_p_s_i [ Legend ]
no, zacięta walka. póki co Allegromańka, Buli i Skrz@t po 6 głosów!

darek_dragon [ 42 ]
5. Skrz@t
BTW Fajny pomysł na część jubileuszową :)
Filipeusz [ Konsul ]
3.Skrz@t
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
5. Skrzat
balllicker [ Konsul ]
1. mastah xivah
a... i w regulaminie jest że nie wolno dawać dowcipu, który był w poprzedniej części, więc może warto by było dodać też, że nie wolno dawać dowcipu, który już wygrał, no bo czy to ma sens?
Łyczek [ The King of Football ]
6. Kajon
Xazer [ Centurion ]
6. Kajon

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]
10. Dr@cOniS
jak zwykle odmiennia :D

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]
balllicker ---> nie ma sprawy
_zielak_ [ bamboocha ]
Poranny (ł)UP
Głosujta ludziska, głosujta :)
hctkko [ Firestarter ]
1. mastah xivah
Blendon [ Generaďż˝ ]
3.Skrz@t

Gasto [ Pretorianin ]
10. Dr@cOniS
zawsze umieram ze smiechu jak go slysze
Him [ Konsul ]
6. Kajon
Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]
Niech ktoś zrobi nowy, bo ja nie mam czasu. I niech doda do regulaminu punkt mówiący o tym że nie można dawać dowcipu który już wygrał.

pauleta [ Konsul ]
ja zrobie nowy watek

TelRad [ Senator ]
Dr@cOniS jesli chcesz dodac taki pkt. to trzeba wypisac wszystkie dowcipy, ktore juz wygraly :)
Bo za pare czesci nikomu sie nie bedzie chcialo przegladac poprzednich i zobaczyc czy juz taki kawal wygral czy jeszcze nie
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
Skrz@t - maliniak
pauleta [ Konsul ]
nowa czesc