yazz_aka_maish [ Legend ]
Jaki kabel do 7650? RS232 (COM) czy USB?
Jak w temacie. Czy czymkolwiek się różnią?
yazz_aka_maish [ Legend ]
Aha czy brać serwisowy Griffin? Czym on się różni? Głownie chodzi mi o wgrywanie nowych aplikacji na Symbiana, gier, dzwonków etc.
Garbizaur [ CLS ]
USB jest chyba szybsze. :)
yazz_aka_maish [ Legend ]
Jak najbardziej szybsze niemniej np. w Siemensach CX65 niektórych rzeczy nie da się zrobić za pomocą kabla USB, więc chcę się dowiedzieć czy podobnie ma się sytacja z Nokią 7650.
pecet007 [ INSERT COIN ]
eee.. to w ogóle 7650 ma port usb?
pecet007 [ INSERT COIN ]
ale jeśli już kabel to COM, albo ewentualnie bezprzewodowo na IR/Bluetootha. Sam mam IRdę i nie narzekam (N3660)
yazz_aka_maish [ Legend ]
No myślę o bluetooth, ale czy bezproblemowo będe mógł wgrywać aplikacje na Symbiana?

yazz_aka_maish [ Legend ]
pecet007 a po co w 7650 port USB? Wystarczy by kabel kończył się tym wejściem od strony pecka :)
pecet007 [ INSERT COIN ]
o ja głupi :P, jeśli jesteś pewien że ci PC Suite for Nokia obsłuży to weź USB, ale ja polecam IRdę - chociaż troszeczkę kitowy transfer, w takim razie weź co tam chcesz czyli COMa :P
yazz_aka_maish [ Legend ]
No ja właściwie wolałbym port podczerwieni albo jeszcze lepiej bluetooth, ale słyszałem głosy, iż przez te zabaweczki nie da się wgrywać aplikacji na symbiana...czy to prawda?
pecet007 [ INSERT COIN ]
za przeproszeniem: BULLSHIT!!!!
sam ma irdę i wgrywam sobie aplikacje symbianowe, javowe, dzwonki, tapetki i inne pierdołki
pecet007 [ INSERT COIN ]
no a jak jesteś nowym użytkownikiem tego sprzęcioru to polecam ci programik:
Total IR remote --> dzięki niemu będziesz mógł używać komórki jako pilota...
a z gierek --> seria Splinter Cell, seria Prince of the Persia i XIII (z sentymentu - bo była to pierwsza gierka jaką zainstalowałem na fonie :P)

legrooch [ Legend ]
yazz ==> Miałem 7650. Bluetooth i nic więcej Ci nie potrzeba :)
Irda jest wolniejsza od BT, a za jingle BT nie są drogie :)
yazz_aka_maish [ Legend ]
pecet007 or legrooch <------------ Czy któryś z Was mógłby odezwać się do mnie na GG? 600101
Z góry dzięki :)