GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki kabel do 7650? RS232 (COM) czy USB?

02.08.2005
09:06
[1]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Jaki kabel do 7650? RS232 (COM) czy USB?

Jak w temacie. Czy czymkolwiek się różnią?

02.08.2005
09:10
[2]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Aha czy brać serwisowy Griffin? Czym on się różni? Głownie chodzi mi o wgrywanie nowych aplikacji na Symbiana, gier, dzwonków etc.

02.08.2005
09:10
[3]

Garbizaur [ CLS ]

USB jest chyba szybsze. :)

02.08.2005
09:14
[4]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Jak najbardziej szybsze niemniej np. w Siemensach CX65 niektórych rzeczy nie da się zrobić za pomocą kabla USB, więc chcę się dowiedzieć czy podobnie ma się sytacja z Nokią 7650.

02.08.2005
09:25
[5]

pecet007 [ INSERT COIN ]

eee.. to w ogóle 7650 ma port usb?

02.08.2005
09:30
[6]

pecet007 [ INSERT COIN ]

ale jeśli już kabel to COM, albo ewentualnie bezprzewodowo na IR/Bluetootha. Sam mam IRdę i nie narzekam (N3660)

02.08.2005
09:42
[7]

yazz_aka_maish [ Legend ]

No myślę o bluetooth, ale czy bezproblemowo będe mógł wgrywać aplikacje na Symbiana?

02.08.2005
09:43
smile
[8]

yazz_aka_maish [ Legend ]

pecet007 a po co w 7650 port USB? Wystarczy by kabel kończył się tym wejściem od strony pecka :)

02.08.2005
09:46
[9]

pecet007 [ INSERT COIN ]

o ja głupi :P, jeśli jesteś pewien że ci PC Suite for Nokia obsłuży to weź USB, ale ja polecam IRdę - chociaż troszeczkę kitowy transfer, w takim razie weź co tam chcesz czyli COMa :P

02.08.2005
09:50
[10]

yazz_aka_maish [ Legend ]

No ja właściwie wolałbym port podczerwieni albo jeszcze lepiej bluetooth, ale słyszałem głosy, iż przez te zabaweczki nie da się wgrywać aplikacji na symbiana...czy to prawda?

02.08.2005
10:09
[11]

pecet007 [ INSERT COIN ]

za przeproszeniem: BULLSHIT!!!!
sam ma irdę i wgrywam sobie aplikacje symbianowe, javowe, dzwonki, tapetki i inne pierdołki

02.08.2005
10:12
[12]

pecet007 [ INSERT COIN ]

no a jak jesteś nowym użytkownikiem tego sprzęcioru to polecam ci programik:
Total IR remote --> dzięki niemu będziesz mógł używać komórki jako pilota...
a z gierek --> seria Splinter Cell, seria Prince of the Persia i XIII (z sentymentu - bo była to pierwsza gierka jaką zainstalowałem na fonie :P)

02.08.2005
10:24
smile
[13]

legrooch [ Legend ]

yazz ==> Miałem 7650. Bluetooth i nic więcej Ci nie potrzeba :)

Irda jest wolniejsza od BT, a za jingle BT nie są drogie :)

03.08.2005
10:30
[14]

yazz_aka_maish [ Legend ]

pecet007 or legrooch <------------ Czy któryś z Was mógłby odezwać się do mnie na GG? 600101
Z góry dzięki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.