wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Problem z firefoxem
Kilka minut temu zainstalowałem "awaryjną" łatę do Firefoxa. Po uruchomieniu przeglądarki zaczyna wyskakiwać mi na dole jakiś gówniany pasek na jej dole, czy ktoś wie co to może być i jak się tego pozbyć? (uninstall i ponowna instalka nie pomogły :/ ).
mietek syn mleczarza [ Chor��y ]
Zeby pozbyc sie tego paska nalezy odinstalowac ktores z rozszerzen ale nie pamietam ktore.