GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z firefoxem

02.08.2005
00:32
[1]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Problem z firefoxem

Kilka minut temu zainstalowałem "awaryjną" łatę do Firefoxa. Po uruchomieniu przeglądarki zaczyna wyskakiwać mi na dole jakiś gówniany pasek na jej dole, czy ktoś wie co to może być i jak się tego pozbyć? (uninstall i ponowna instalka nie pomogły :/ ).

02.08.2005
00:42
[2]

mietek syn mleczarza [ Chor��y ]

Zeby pozbyc sie tego paska nalezy odinstalowac ktores z rozszerzen ale nie pamietam ktore.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.