GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

>>>> Filmowa lista przebojów <<<< część 26

01.08.2005
21:01
smile
[1]

anksma1 [ BloodRayne ]

>>>> Filmowa lista przebojów <<<< część 26

Witamy w kolejnej części tego jakże śmiało rozwijającego się wątku;)
Zapraszamy do głosowania na Wasze ulubione produkcje filmowe:)

Regulamin:

1. W swoich typach podajemy każdy rodzaj filmu (ale nie seriale!), a także bajki , zarówno z TV, jak i kin, vhs,dvd itp. Jeśli film składa sie z paru części wówczas podajemy tylko jedną z nich,to samo dotyczy trylogii.
2. Głosować zaczynamy po podaniu 20 pozycji filmowych i trwać będzie ono 24 godziny od dodania ostataniej pozycji.
3. W każdej następnej części mogą się powtarzać filmy, które występowały wcześniej, poza pozycjami zwycięskimi.
4. Każdą nową pozycję dodajemy na koniec listy, uprzednio kopiując wszystkie do tej pory podane pozycje i wpisując na koniec swój nick.
5. Głosy podliczać może osoba która jest na liście stałych bywalców.
6. Głosujemy podając 3 filmy z 20 pozycji .
7. Filmy będą punktowane następująco 1miejsce - 3pkt., 2miejsce - 2pkt., 3miejsce - 1 pkt.
8. Na liście stałych bywalców znajdzie się osoba która otrzymała 5 głosów od osób na liscie stałych bywalców.
9. Na pierwszych 10 stałych bywalców,może głosować każdy.Kiedy już będzie 10 stałych bywalców wówczas tylko oni mogą głosować na osoby chętne do tej listy.
10. Każdą kolejną część może tworzyć tylko osoba która znajduje sie na stałej liście bywalców,jeśli nie będzie miała ochoty ta osoba, wówczas wyznacza inną osobę ze stałych bywalców .Jeżeli nadal nie będzie chętnej osoby wówczas może wyznaczyć kogoś z listy chętnych.
11. Za łamanie regulaminu, dana osoba nie będzie mogła głosować,ani podawać swoich typów przez miesiąc i znajdzie się oczywiście na liście osób niemile widzianych.
12. W głosowaniu nie mogą brać udział juniorzy oraz użytkownicy, którzy zarejestrowali się tego samego dnia, w któym obowiązuje dana część Filmowej listy przebojów.
13. W edycji specjalnej głosujemy na 5 filmów,które znajdują się na liście dotychczasowych zwycięzców. Filmy będą punktowane następująco: pierwsze miejsce - 5 pkt ., drugie miejsce - 4 pkt., trzecie miejsce - 3 pkt., czwarte miejsce - 2pkt., piąte miejsce - 1 pkt. Głosowanie trwać będzie 48 godz.
14. Nie można głosować na swoje filmy
15. Przy propozycjach filmów umieszczamy miniaturki okładki swojej propozycji, lub kadru z filmu (opcjonalnie)



------------------------------------------
Data Części Pierwszej: 27.06.2005
------------------------------------------


Lista stałych bywalców:

- anksma1
- Snopek
- (:AllegromańkA:)
- Łyczek
- la fessée
- DeLordeyan
- xmajorx
- chreo
- Orlando
- Skrz@t
- eMMeS
- kowal24
- Pauleta
- Coolfon
- Crash8462
- U.V. Impaler
- Tomus665
- dorotka_l
- remwall
- dudka
- katrin
- False
- krystian_|

Lista osób chętnych:

- Deepdelver - 4 głosy
- marecki - 4 głosy
- Skype - 3 głosy
- TelRad - 4 głosy
- karas_PL - 2 głosy
- tomekcz - 1 głos
- leontheproffesional -1 głos
- kasas - 0 głosów
- Gonsiur - 0 głosów
- DeVitoo- 0 głosów
- zoor!n - 0 głosów
- _zielak_ - 0 głosów
- ze wsi - 0 głosów
- .:|MP3|.: - 0 głosów

Zwycięzcy nastepujących części:

Część 1 - Forest Gump [ Snopek ] - 6 głosów
Część 2 - Szeregowiec Ryan [ewunia] - 8 głosów
Część 3 - Milczenie owiec [Łyczek] - 6 głosów
Część 4 - Ojciec Chrzestny [Crash8462] - 6 głosów
Część 5 - Efekt motyla [ Gonsiur ] - 8 głosów
Część 6 - Dzień niepodległości [ chreo ] - 9 głosów
Część 7 - Matrix - [Crash8462] - 18 pkt
Część 8 - Pulp Fiction [Orlando] - 13 pkt
Część 9 - Epoka lodowcowa [remwall] ; Skazani na Shawshank [Snopek] -22 pkt
Część 10 - Pianista [anksma1] ; Szklana Pułapka [Guzol] - 27 pkt
Część 11 - Dzień Świra [Orlando] - 30 pkt
Część 12 - Sami Swoi [ la fessée ]; Kiler [remwall] - 15pkt
Część 13 - Seksmisja [kowal24] - 37 głosów
Część 14 - Bruce Wszechmogący [ Snopek ] - 26 pkt
Część 15 - Brudny Harry [Stranger] - 18 pkt
Część 16 - Zielona Mila [ Snopek ] - 27 pkt
Część 17 - Władca Pierścieni - Powrót króla [ Skrzat ] 22 pkt
Część 18 - Cast Away / Poza światem [dorotka_ ] - 23 pkt
Część 19 - Rocky [Snopek] - 21 pkt
Część 20 - Saw (Piła) [Snopek] - 21 pkt
-------------------------------------------------------------------------------
Część 21 - Ace ventura - psi detektyw [anksma1] - 25 głosów
Część 22 - Głupi i głupszy [katrin] - 25 pkt
Część 23 - Leon Zawodowiec [marecki] - 30 głosów
Część 24 - Naga Broń [Łyczek] - 22 głosy
Część 25 - Ronin [dudka] - 17 głosów

Zwycięzcy edycji specjalnej:

Edycja Specjalna - Forest Gump [ Snopek ];Zielona Mila [ Snopek ] 41 głosów

Wyniki głosowania części poprzedniej:

1 miejsce
Ronin [dudka] - 17 głosów
2 miejsce
Pogromcy duchów 2 [TelRad] - 15 głosów
3 miejsce
Poznaj moich rodziców [_zielak_] - 14 głosów

Link do poprzedniej części:

01.08.2005
21:03
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]

01.08.2005
21:04
[3]

anksma1 [ BloodRayne ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]

01.08.2005
21:04
[4]

xmajorx [ Paper Master ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Głośniej od bomb [xmajorx]

01.08.2005
21:04
[5]

pauleta [ Konsul ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Znaki [Pauleta]

01.08.2005
21:04
[6]

xmajorx [ Paper Master ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]

01.08.2005
21:06
[7]

M'q [ Schattenjäger ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]

01.08.2005
21:14
[8]

Hebron [ _)V(_CaRboN ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]

01.08.2005
21:22
smile
[9]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

dobra lista

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]

01.08.2005
21:23
[10]

katrin20 [ Kati ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]

01.08.2005
21:24
[11]

TelRad [ Senator ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]

01.08.2005
21:25
[12]

dorotka_l [ Konsul ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]

01.08.2005
21:32
[13]

Łyczek [ The King of Football ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
10. The Addams Family [Łyczek]

01.08.2005
21:36
[14]

snopek9 [ Legend ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
10. The Addams Family [Łyczek]
11. Dzień zagłady [ Snopek ]

01.08.2005
21:47
[15]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
10. The Addams Family [Łyczek]
11. Dzień zagłady [ Snopek ]
12. 21 Gramów [upiordliwy]

01.08.2005
22:05
smile
[16]

chreo [ I love dorotka_l ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
10. The Addams Family [Łyczek]
11. Dzień zagłady [ Snopek ]
12. 21 Gramów [upiordliwy]
13. Ze śmiercią jej do twarzy [chreo]

01.08.2005
22:15
smile
[17]

Orlando [ Reservoir Dog ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
10. The Addams Family [Łyczek]
11. Dzień zagłady [ Snopek ]
12. 21 Gramów [upiordliwy]
13. Ze śmiercią jej do twarzy [chreo]
14. Haker [Orlando]

01.08.2005
22:16
[18]

fireworm [ Pretorianin ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
10. The Addams Family [Łyczek]
11. Dzień zagłady [ Snopek ]
12. 21 Gramów [upiordliwy]
13. Ze śmiercią jej do twarzy [chreo]
14. Haker [Orlando]
15. Karol - człowiek, który został papieżem [ fireworm ]

01.08.2005
22:19
[19]

dudka [ ! szypon ! ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
10. The Addams Family [Łyczek]
11. Dzień zagłady [ Snopek ]
12. 21 Gramów [upiordliwy]
13. Ze śmiercią jej do twarzy [chreo]
14. Haker [Orlando]
15. Karol - człowiek, który został papieżem [ fireworm ]
16. Twierdza [dudka]

01.08.2005
22:46
smile
[20]

...NathaN... [ The Godfather ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
10. The Addams Family [Łyczek]
11. Dzień zagłady [ Snopek ]
12. 21 Gramów [upiordliwy]
13. Ze śmiercią jej do twarzy [chreo]
14. Haker [Orlando]
15. Karol - człowiek, który został papieżem [ fireworm ]
16. Twierdza [dudka]
17. Dziewczyna z Sąsiedztwa (The Girl Next Door) [ NathaN ]

pewniak ;)

01.08.2005
22:55
smile
[21]

Him [ Konsul ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
10. The Addams Family [Łyczek]
11. Dzień zagłady [ Snopek ]
12. 21 Gramów [upiordliwy]
13. Ze śmiercią jej do twarzy [chreo]
14. Haker [Orlando]
15. Karol - człowiek, który został papieżem [ fireworm ]
16. Twierdza [dudka]
17. Dziewczyna z Sąsiedztwa (The Girl Next Door) [ NathaN ]
18. Dirty Dancing [Him]

01.08.2005
23:05
[22]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
10. The Addams Family [Łyczek]
11. Dzień zagłady [ Snopek ]
12. 21 Gramów [upiordliwy]
13. Ze śmiercią jej do twarzy [chreo]
14. Haker [Orlando]
15. Karol - człowiek, który został papieżem [ fireworm ]
16. Twierdza [dudka]
17. Dziewczyna z Sąsiedztwa (The Girl Next Door) [ NathaN ]
18. Dirty Dancing [Him]
19. Bezsenność [dave]

01.08.2005
23:28
[23]

anksma1 [ BloodRayne ]

no jeszcze tylko jeden film i głosowanie ;-))

01.08.2005
23:38
[24]

marecki [ Centurion ]

1. Kontakt / Contact [Stranger]
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1]
3. Głośniej od bomb [xmajorx]
4. Ghost in the Shell [M'q]
5. Imperium kontratakuje [Hebron]
6. Znaki [pauleta]
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin]
8. Tańczący z wilkami [TelRad]
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
10. The Addams Family [Łyczek]
11. Dzień zagłady [ Snopek ]
12. 21 Gramów [upiordliwy]
13. Ze śmiercią jej do twarzy [chreo]
14. Haker [Orlando]
15. Karol - człowiek, który został papieżem [ fireworm ]
16. Twierdza [dudka]
17. Dziewczyna z Sąsiedztwa (The Girl Next Door) [ NathaN ]
18. Dirty Dancing [Him]
19. Bezsenność [dave]
20. Złoto Dezerterów [marecki]

01.08.2005
23:42
[25]

Łyczek [ The King of Football ]

9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l] - 3pkt
14. Haker [Orlando] - 2pkt
4. Ghost in the Shell [M'q] - 1pkt

02.08.2005
00:04
[26]

Hebron [ _)V(_CaRboN ]

1. Kontakt / Contact [Stranger] - 3pkt
12. 21 Gramów [upiordliwy] - 2pkt
8. Tańczący z wilkami [TelRad] - 1 pkt

02.08.2005
00:06
[27]

TelRad [ Senator ]

5. Imperium kontratakuje [Hebron] 3 pkt.
17. Dziewczyna z Sąsiedztwa (The Girl Next Door) [ NathaN ] 2 pkt.
18. Dirty Dancing [Him] 1 pkt.

02.08.2005
00:06
smile
[28]

snopek9 [ Legend ]

20. Złoto Dezerterów [marecki] 3 pkt
1. Kontakt / Contact [Stranger] 2 pkt
16. Twierdza [dudka] 1 pkt

02.08.2005
00:39
[29]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

17. Dziewczyna z Sąsiedztwa (The Girl Next Door) [ NathaN ] - 3
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin] - 2
19. Bezsenność [dave] - 1

02.08.2005
05:23
[30]

M'q [ Schattenjäger ]

5. Imperium kontratakuje [Hebron] 3pkt
16. Twierdza [dudka] 2pkt
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin] 1pkt

02.08.2005
07:43
smile
[31]

chreo [ I love dorotka_l ]

9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l] ... +3pkt
16. Twierdza [dudka] ............................ +2pkt
18. Dirty Dancing [Him] ......................... +1pkt

Lista stałych bywalców:

- anksma1
- Snopek
- (:AllegromańkA:)
- Łyczek
- la fessée
- DeLordeyan
- xmajorx
- chreo
- Orlando
- Skrz@t
- eMMeS
- kowal24
- Pauleta
- Coolfon
- Crash8462
- U.V. Impaler
- Tomus665
- dorotka_l
- remwall
- dudka
- katrin
- False
- krystian_|
- marecki

Lista osób chętnych:

- Deepdelver - 4 głosy
- Skype - 3 głosy
- TelRad - 4 głosy
- karas_PL - 2 głosy
- tomekcz - 1 głos
- leontheproffesional -1 głos
- kasas - 0 głosów
- Gonsiur - 0 głosów
- DeVitoo- 0 głosów
- zoor!n - 0 głosów
- _zielak_ - 0 głosów
- ze wsi - 0 głosów
- .:|MP3|.: - 0 głosów

marecki 4+1=5

02.08.2005
08:44
[32]

dorotka_l [ Konsul ]

13. Ze śmiercią jej do twarzy [chreo] - 3 pkt.
18. Dirty Dancing [Him] - 2 pkt.
19. Bezsenność [dave] - 1 pkt.




Lista osób chętnych:

- Deepdelver - 4 głosy
- Skype - 4 głosy
- TelRad - 4 głosy
- karas_PL - 2 głosy
- tomekcz - 1 głos
- leontheproffesional -1 głos
- kasas - 0 głosów
- Gonsiur - 0 głosów
- DeVitoo- 0 głosów
- zoor!n - 0 głosów
- _zielak_ - 0 głosów
- ze wsi - 0 głosów
- .:|MP3|.: - 0 głosów

02.08.2005
09:06
[33]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

no i nie zdazylem dac filmu ( mowi sie trudno to w koncu tylko zabawa)

a teraz glosowanko

17. Dziewczyna z Sąsiedztwa (The Girl Next Door) [ NathaN ] 3 pkt
19. Bezsenność [dave] 2 pkt
18. Dirty Dancing [Him] 1 pkt

02.08.2005
09:15
smile
[34]

_Pikuś_ [ Konsul ]

5. Imperium kontratakuje [Hebron] 3pkt
7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin] 2pkt
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l] 1pkt

02.08.2005
09:28
[35]

Mailov [ Pretorianin ]

7. Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin] 3pkt
13. Ze śmiercią jej do twarzy [chreo] 2pkt
5. Imperium kontratakuje [Hebron] 1pkt

02.08.2005
09:54
[36]

katrin20 [ Kati ]

2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1] - 3 punkty
3. Głośniej od bomb [xmajorx] - 2 punkty
1. Kontakt / Contact [Stranger] - 1 punkt



Lista stałych bywalców:

- anksma1
- Snopek
- (:AllegromańkA:)
- Łyczek
- la fessée
- DeLordeyan
- xmajorx
- chreo
- Orlando
- Skrz@t
- eMMeS
- kowal24
- Pauleta
- Coolfon
- Crash8462
- U.V. Impaler
- Tomus665
- dorotka_l
- remwall
- dudka
- katrin
- False
- krystian_|
- marecki
- Skype


Lista osób chętnych:

- Deepdelver - 4 głosy
- TelRad - 4 głosy
- karas_PL - 2 głosy
- tomekcz - 1 głos
- _zielak_ - 1 głos
- leontheproffesional - 1 głos
- kasas - 0 głosów
- Gonsiur - 0 głosów
- DeVitoo- 0 głosów
- zoor!n - 0 głosów
- ze wsi - 0 głosów
- .:|MP3|.: - 0 głosów

02.08.2005
10:09
[37]

Łyczek [ The King of Football ]

Lista stałych bywalców:

- anksma1
- Snopek
- (:AllegromańkA:)
- Łyczek
- la fessée
- DeLordeyan
- xmajorx
- chreo
- Orlando
- Skrz@t
- eMMeS
- kowal24
- Pauleta
- Coolfon
- Crash8462
- U.V. Impaler
- Tomus665
- dorotka_l
- remwall
- dudka
- katrin
- False
- krystian_|
- marecki
- Skype
- TelRad


Lista osób chętnych:

- Deepdelver - 4 głosy
- karas_PL - 2 głosy
- tomekcz - 1 głos
- _zielak_ - 1 głos
- leontheproffesional - 1 głos
- kasas - 0 głosów
- Gonsiur - 0 głosów
- DeVitoo- 0 głosów
- zoor!n - 0 głosów
- ze wsi - 0 głosów
- .:|MP3|.: - 0 głosów

- TelRad 4+1=5

02.08.2005
11:24
[38]

anksma1 [ BloodRayne ]

18. Dirty Dancing [Him] - 3 pkt
11. Dzień zagłady [ Snopek ] - 2 pkt
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l] - 1 pkt

02.08.2005
11:35
smile
[39]

TelRad [ Senator ]

Łyczek dzieki :)

02.08.2005
11:52
[40]

xmajorx [ Paper Master ]

16. Twierdza [dudka] - 3 pkt
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l] - 2 pkt
14. Haker [Orlando] - 1 pkt

02.08.2005
12:03
smile
[41]

dudka [ ! szypon ! ]

Kolejna lista w której nie ma na co głosować :/

Ostatnio cosik słabe propozycje.

Ponownie nie zagłosuję.

02.08.2005
12:06
smile
[42]

anksma1 [ BloodRayne ]

no co ty dudka ,zaden film ci nie pasuje i nie podoba nawet w połowie?hmm

02.08.2005
12:13
[43]

dudka [ ! szypon ! ]

anksma===> w tej liście są tylko 2 filmy które mi się podobają, w poprzedniej był tylko jeden. Akurat tak się składa że z tej listy obejrzałem 2 filmy, a z 5 jednyym okiem (czyli po części). Ja nie jestem takim typem co ogląda wszystko co się rusza. Mam wybrane filmy. Wolę obejrzeć poraz 10 mój ulubiony film na kompie niż coś co leci w tv. (No chyba że w tv jest film z jednym z moich ulubionych aktorów). Juz taki jestem.

02.08.2005
13:22
smile
[44]

Him [ Konsul ]

11. Dzień zagłady [ Snopek ] - 3 pkt
1. Kontakt / Contact [Stranger] - 2 pkt
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l] - 1 pkt


02.08.2005
15:40
[45]

plastuss [ Centurion ]

6. Znaki [pauleta] - 3 pkt
2. Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1] - 2 pkt
9. Zakonnica w przebraniu [dorotka_l] - 1 pkt

02.08.2005
16:18
smile
[46]

_zielak_ [ bamboocha ]

Dzięki katrin :))

Moje głosy:
5. Imperium kontratakuje [Hebron] 3 pkt
14. Haker [Orlando] 2 pkt
18. Dirty Dancing [Him] 1 pkt

Faktycznie kiepściutkie filmy w tej edycji... :/ Szczerze mówiąc to tak naprawdę żaden z nich mnie nie zachwycił, ale na coś głosować trzeba.

02.08.2005
23:51
smile
[47]

dudka [ ! szypon ! ]

W Y N I K I


Kontakt / Contact [Stranger] 8 pkt
Urodzony 4 lipca / Born on the Fourth of July [anksma1] 5 pkt
Głośniej od bomb [xmajorx] 2 pkt
Ghost in the Shell [M'q] 1 pkt
Imperium kontratakuje [Hebron] 13 pkt
Znaki [pauleta] 3 pkt
Stary, gdzie moja bryka? / Dude, Where's My Car? [katrin] 8 pkt
Tańczący z wilkami [TelRad] 1 pkt
Zakonnica w przebraniu [dorotka_l] 12 pkt
The Addams Family [Łyczek] 0 pkt
Dzień zagłady [ Snopek ] 5 pkt
21 Gramów [upiordliwy] 2 pkt
Ze śmiercią jej do twarzy [chreo] 5 pkt
Haker [Orlando] 5 pkt
Karol - człowiek, który został papieżem [ fireworm ] 0 pkt
Twierdza [dudka] 8 pkt
Dziewczyna z Sąsiedztwa (The Girl Next Door) [ NathaN ] 8 pkt
Dirty Dancing [Him] 9 pkt
Bezsenność [dave] 4 pkt
Złoto Dezerterów [marecki] 3 pkt


I MIEJSCE <13 pkt>
Imperium kontratakuje [Hebron]
II MIEJSCE <12 pkt>
Zakonnica w przebraniu [dorotka_l]
III MIEJSCE <9 pkt>
Dirty Dancing [Him]

02.08.2005
23:52
smile
[48]

dudka [ ! szypon ! ]

Zakładam kolejną część

za 10 minut będzie gotowa

03.08.2005
00:01
smile
[49]

dudka [ ! szypon ! ]

nowa część \/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.