..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Klikanie na numery gg w FireFoxie...
Klknąłem kiedyś na numer gg w FF (oczywiście był pod tym link), otwierało się wtedy okienko rozmowy gg... a później znów kliknąłem i nacinąłem, żeby więcej się nic nie otwierało... jak to odwrócić?

_nyx_ [ Generaďż˝ ]
Jeszcze raz prosze.
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Jak się klknie na odpowiedni link z numerem gg... to sie otwiera okienko rozmowy gg... a ja zaznaczyłem, żeby się w takich przypadkach nie otwierało i chcę to wylączyć...
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
to usuń gg
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
masz adblock? jesli tak to narzedzia/adblock/preferences i popatrz czy tam czegos takiego nie znajdziesz
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
nie mam adblocka... masz czystego FF... a jak kliknąlem na link to właśnie się pojawiło czy chcę w przyszłości otwierać takie linki gdzie inny program się otwiera...

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]
Adam ----> Właśnie przesadziłeś . Poczekaj chilke i zaraz zobaczysz napis BAN

Kumavan [ child of KoRn ]
W_O_D_Z_U ---> wyluzuj :) Gość przesadza ale żeby od razu banan? Są wakacje, szkoda nerwów. Olej go :) Pzdr.

Deepdelver [ aegnor ]
Co ciekawe Adam nie jest spamerem, który sztucznie nabija sobie postów (ma średnią około 3 dziennie). On po prostu nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Nigdy.
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Co ciekawe w ciagu 3 ostatnich postów żąden nie był w temacie wątku.
Kumavan [ child of KoRn ]
ok, zreflektuję się...
Spróbuj wyczyścić całą zawartość offline, i przeinstalować ff. Może wróci do ustawień defaultowych i będzie ok. Tylko sobie zakładki wyeksportuj :)
Riven [ infamousbutcher ]
mam taki sam problem z wlaczaniem CS'a ze strony... raz kliknalem nie i teraz za cholere sie nie otwiera. Wyczyscilem wszystkie ustawienia a i tak nie moge tego odwrocic :(.