GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klikanie na numery gg w FireFoxie...

01.08.2005
20:59
[1]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Klikanie na numery gg w FireFoxie...

Klknąłem kiedyś na numer gg w FF (oczywiście był pod tym link), otwierało się wtedy okienko rozmowy gg... a później znów kliknąłem i nacinąłem, żeby więcej się nic nie otwierało... jak to odwrócić?

01.08.2005
21:01
smile
[2]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

Jeszcze raz prosze.

01.08.2005
21:04
[3]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Jak się klknie na odpowiedni link z numerem gg... to sie otwiera okienko rozmowy gg... a ja zaznaczyłem, żeby się w takich przypadkach nie otwierało i chcę to wylączyć...

01.08.2005
21:12
[4]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

to usuń gg

01.08.2005
21:24
[5]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

masz adblock? jesli tak to narzedzia/adblock/preferences i popatrz czy tam czegos takiego nie znajdziesz

01.08.2005
21:38
[6]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

nie mam adblocka... masz czystego FF... a jak kliknąlem na link to właśnie się pojawiło czy chcę w przyszłości otwierać takie linki gdzie inny program się otwiera...

01.08.2005
21:53
smile
[7]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Adam ----> Właśnie przesadziłeś . Poczekaj chilke i zaraz zobaczysz napis BAN

01.08.2005
22:43
smile
[8]

Kumavan [ child of KoRn ]

W_O_D_Z_U ---> wyluzuj :) Gość przesadza ale żeby od razu banan? Są wakacje, szkoda nerwów. Olej go :) Pzdr.

01.08.2005
23:06
smile
[9]

Deepdelver [ aegnor ]

Co ciekawe Adam nie jest spamerem, który sztucznie nabija sobie postów (ma średnią około 3 dziennie). On po prostu nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Nigdy.

01.08.2005
23:37
[10]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Co ciekawe w ciagu 3 ostatnich postów żąden nie był w temacie wątku.

01.08.2005
23:50
[11]

Kumavan [ child of KoRn ]

ok, zreflektuję się...

Spróbuj wyczyścić całą zawartość offline, i przeinstalować ff. Może wróci do ustawień defaultowych i będzie ok. Tylko sobie zakładki wyeksportuj :)

02.08.2005
00:30
[12]

Riven [ infamousbutcher ]

mam taki sam problem z wlaczaniem CS'a ze strony... raz kliknalem nie i teraz za cholere sie nie otwiera. Wyczyscilem wszystkie ustawienia a i tak nie moge tego odwrocic :(.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.