GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

legalnośc systemu :-p

01.08.2005
18:56
smile
[1]

Egzorcysta21 [ Pretorianin ]

legalnośc systemu :-p

Ostatnio sprawdzam sobie aktualizacje z witryny Windows Update no i wkoncu zobaczylem niedawno zapowiedziane przez Microsoft sprawdzanie klucza produktu Windows, no i sie zdziwilem zdzietko
bo aktualizacji juz nie moge sciagac. Jak uwas to dziala czy wszystkie klucze wykrylo jako niepoprawne, oczywiscie nie kieruje tego pytania do tych co maja legala.

01.08.2005
19:04
smile
[2]

K_o_v_a_L [ Konsul ]

U mnie to samo. Działają tylko aktualizacje krytyczne.

01.08.2005
19:09
smile
[3]

Vasago [ spamer ]

ROTFL. Proponuje obrazic sie, ze okradana przez was firma zablokowala wam update'y

01.08.2005
19:45
[4]

komorowy [ Pretorianin ]

No cóż, to zabezpieczenie zostało rozpracowane w "aż" 24 godziny, więc chyba Microsoft się postarał :)

01.08.2005
19:49
[5]

hctkko [ Firestarter ]

Dziękujemy za zainteresowanie uzyskiwaniem aktualizacji za pośrednictwem naszej witryny.

Do korzystania z tej witryny wymagany jest program Internet Explorer w wersji 5 lub nowszej.

Aby uaktualnić przeglądarkę do najnowszej wersji, przejdź do witryny sieci Web z plikami do pobrania dla programu Internet Explorer.

01.08.2005
19:59
[6]

waslo [ Ajacieden ]

mam pytanie czy jak mam zainstalowanego sevice packa 2 to powinienem pobierać dalej aktualizacje z Windowsa Update ?

01.08.2005
20:02
smile
[7]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

Zabezpieczenia Windowsa już złamane!

Microsoft rozpoczął realizację programu walki z pirackimi systemami operacyjnymi Windows. Każdy kto nie posiada wersji oryginalnej, nie będzie mógł go zaktualizować. Posiadacze systemu, którzy zechcą pobrać najnowsze łatki, wcześniej będą musieli ściągnąć specjalny program oparty na Active X, który przeskanuje komputer w celu sprawdzenia, czy system na pewno jest legalny.

Tak było w teorii. W praktyce hackerom wystarczyły jedynie 24 godziny na złamanie tego zabezpieczenia.

01.08.2005
20:12
[8]

graf_0 [ Nożownik ]

przecież updaty krytyczne i zabezpieczenia można pobrać nawet za pomocą firefoxa.

01.08.2005
21:07
smile
[9]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

:f
Aby pominąc sprawdzanie,wystarczy wyłączyć "dodatek" Windows Genuine Advantage.

01.08.2005
22:56
smile
[10]

Egzorcysta21 [ Pretorianin ]

----->_nyx_jak to wylaczyc??

01.08.2005
22:58
[11]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

hxxp://home19.inet.tele.dk/jys05000/

01.08.2005
23:06
smile
[12]

-=]o[=- [ ZamulatoR ]

egzorcysta---->

narzędzia->opcje internetowe->programy->zarządzaj dodatkami

01.08.2005
23:11
[13]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

dalem sprawdzanie, sprawdzilo i po co tyle krzyku? =P

01.08.2005
23:26
smile
[14]

Egzorcysta21 [ Pretorianin ]

hehehhe dobre dzieks _nyx_

01.08.2005
23:45
[15]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

A keidy widać jak się ma pirata? Przy ściąganiu czy później?

01.08.2005
23:49
[16]

fanlegii79 [ Konsul ]

Mysle ze oni robia te zabezpieczenia tak, zeby byly lamane. Chca w ten sposob zmusic pewna czesc klientow do zakupu. Zupelnie nie zalezy im na tym zeby piraci zaczeli sie rozgladdac za innymi systemami.

01.08.2005
23:50
smile
[17]

toaster [ ]

Jak w Diablo ...

02.08.2005
00:27
[18]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

To jeszcze nic. Inny pan odkrył że wystarczyło kliknąc na Alternative Method, czy jakoś tak by nawet na pirackim systemie działało. Nieźle jak na projekt którego stworzenie trwało 2 lata. :P

02.08.2005
09:04
smile
[19]

legrooch [ Legend ]

Vistorante ==> Podaj linka do informacji o długości tworzenia Windows Genuine

02.08.2005
09:14
smile
[20]

Orlando [ Reservoir Dog ]

U mnie nie ma "Zarzadzanie dodatkami"...

02.08.2005
10:49
[21]

sakhar [ Animus Mundi ]

Sprawdziłem, ten sposób działa:) Ale nie wiem czy nie trzeba mieć zainstalowanego SP 2 by się pojawiło Zarządzanie Dodatkami - eksperyment przeprowadziłem na legalnym windowsie XP Home SP 2.

02.08.2005
13:22
smile
[22]

Orlando [ Reservoir Dog ]

ktos z SP1 ma to "Zarzadzanie dodatkami"??

02.08.2005
13:37
[23]

sehhs [ Soul Master ]

Ja mam orginalnego windowsa z aktualnym kluczem :P

03.08.2005
16:32
[24]

Orlando [ Reservoir Dog ]

upne, ktos z SP1 ma to zarzadzanie dodatkami?

03.08.2005
16:37
smile
[25]

CZŁOWIEK [ Pretorianin ]

fajny wątek!!

03.08.2005
16:39
[26]

SlowEx [ Pretorianin ]

A mi wszystk osiesciaga , uruchamiam legalnosc systemu i wykrywa jako legalny hehe a mam XP PRO MCE 2K5 ANG - mzoe polacy nie umia zrobic pozadnego a

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.