GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neo 6 Mb

01.08.2005
18:23
smile
[1]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Neo 6 Mb

"
Oferta skierowana do "najbardziej wymagających użytkowników" umożliwi transfer danych do komputera z przepływnością 6 Mb/s. Jednakże nawet w przypadku tej opcji miesięczny limit transferu zostanie utrzymany i wyniesie 50 GB. Rozszerzenie limitu ma kosztować dodatkowo ok. 10 zł. Przy podpisaniu umowy na 24 miesiące, miesięczny abonament wyniesie 206 zł. Umowa na czas nieokreślony to wydatek rzędu 291 zł na miesiąc. Nowa najszybsza usługa kierowana będzie głównie do użytkowników indywidualnych na co wskazują ograniczenia transferu, wciąż dynamiczny adres IP i szybkość transmisji od komputera użytkownika na poziomie... 256 kb/s.

Do końca grudnia 2005 roku w ramach promocji opłata aktywacyjna obu usług wynosi 1,22 zł brutto.
"

poniżej 10 Mb/s nie biorę!

01.08.2005
18:24
[2]

volvo95 [ Legend ]

Malutki upload jak na takie łącze ...

01.08.2005
18:25
[3]

Łyczek [ The King of Football ]

ja mam 2 MB/s i mi starzy ;-)

01.08.2005
18:31
[4]

Thrud [ Konsul ]

a ja mam 2mb na 18 i tez mi starczy do CSa

01.08.2005
18:35
[5]

D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]

Mogliby obniżyć ceny pozostałych opcji(marzenie).

01.08.2005
18:35
[6]

Kumavan [ child of KoRn ]

Kolejna opcja dla leechów :/
Wielki download, mały upload.

01.08.2005
18:53
[7]

Logadin [ People Can Fly ]

To jest zwykła propaganda. Na co komuś 6Mbit przy 50Gb ograniczenia?
Osoba nie ściągająca plików zakupi coś tańszego i mniejszego, ktoś skolei kto ściąga to limit wymarnuje w tydzień przy tak duzym downloadzie.
Mnie nie nabiorą.

01.08.2005
19:02
smile
[8]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

Mi przez 2dwa lata z 80 kb/s doszło do 300 kb/s jedyne co dobre to to że nie mam limitów , mam stałe IP , i transfer w godzinach od 24:00 do 8:00 są podwajane ;) I mam wtedy 600 kb/s ;)

Ale może (oby) w POLSCE się coś jak najszybciej zmieniło żeby tak 1.0 Mb/s kosztował 70zł miesięcznie to by było dobrze a 512 kb/s --- 40zł ;) Myśle że będzie dobrze ;) Trzeba myśleć pozytywnie ;) POZDRO ;)

01.08.2005
19:07
[9]

Vasago [ spamer ]

Tyle, ze 50GB, to 71 obrazow plyt miesiecznie. Jezeli ktos nie probuje skopiowac na swoj dysk calego internetu, badz tez nie oglada 24h na dobe netowej telewizji, to nie ma cudow zeby przekroczyl taki limit. Swoja droga zastanawia mnie, jak to ludzie, ktorzy deklaruja po 1000 razy, ze brzydza sie piractwem placza na 30-50GB limity.

01.08.2005
19:14
smile
[10]

Mortan [ ]

Moim zdanime to Ci co wymyslają takie oferty to sa najlepsi kabareciarze w Polsce :-) Moze te mózgi z centrali zaczełyby zarabiac jezdzac po po Polsce i prezentujac w wystepach nowe oferty Tepsy :-) Moze na tym cos zarobią, bo na nowej Neo niewiele zdziałają.

01.08.2005
19:19
smile
[11]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

No właśnie i w dodatku za tą cene ;-/ żeby chociasz tak 512kb/s było za 60-70zł ;-/

01.08.2005
19:22
smile
[12]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

"Jednakże nawet w przypadku tej opcji miesięczny limit transferu zostanie utrzymany i wyniesie 50 GB." ahahaha dobre :) na Neo512 bez wiekszych problemow udalo mi sie dobic do 55GB...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-01 19:26:22]

01.08.2005
19:29
smile
[13]

Randone [ Pretorianin ]

z czym do ludzi

moje lacze:
8MB/s
limit: 500GB miesiecznie
cena: ok 180PLN/miesiac

01.08.2005
19:34
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Randone --> No akurat masz czym szpanowac... zlodziejstwem :/ (to odnosnie wywalonego zdjecia) IMHO pojedynczemu userowi, ktory nie sciaga nielegalnych gier/programow etc. odpowiednik Neo512 ale bez limitow w zupelnosci by wystarczyl.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-01 19:32:18]

01.08.2005
19:36
smile
[15]

Randone [ Pretorianin ]

Stranger ---> zlodziej zlodziejowi zazdrosci :)
kradne, ale z jaka predkoscia buhahaha
pewnie 90% gul z zazdrosci podskoczyl

01.08.2005
19:40
smile
[16]

Mortan [ ]

Randone --> Po pierwsze to w ofercie mają 8 Mbit a nie 8MB, bo rzeczywiscie masz ok 1MB transferu, jak rozumiem łacze jest symetryczne wiec upload est taki sam. Ze zdjecia wynikało ze upload masz ponad 7 000 KB, wiec troche za duzo :> Aha dodatkow blokuja niektore porty i nie w kazdym miejscu bedzie maksymalny transfer, i nigdzie nic nie pisze o limicie :)

01.08.2005
19:41
[17]

pecet007 [ INSERT COIN ]

a ja mam łącze 128 kb/s i też nie narzekam, chociaż dwa razy lepsze by się przydało...

01.08.2005
19:42
smile
[18]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Randone --> O kurcze... wlasnie sie dowiedzialem, ze jestem wstretnym piratem! Na dodatek z lipnym laczem!! Chyba sie potne :P

01.08.2005
19:43
[19]

komorowy [ Pretorianin ]

Logadin --> Osoba nie ściągająca plików zakupi coś tańszego i mniejszego, ktoś skolei kto ściąga to limit wymarnuje w tydzień przy tak duzym downloadzie

W tydzień? Przy takim łączu, to w 20 godzin, a nie tydzień :)

Zresztą o czym tu mówić, skoro TPSA nawet na swojej stronie wylicza ile gier czy filmów można na jakim łączu ściągnąć :))

01.08.2005
19:47
[20]

Randone [ Pretorianin ]

Mortan ---> odnosnie limitow to masz racje. Od sierpnia zniesli wszelkie limity :)
Nawet tego nie zauwazylem, bo i tak nie pobralem wiecej niz 300GB miesiecznie

01.08.2005
19:49
smile
[21]

Vasago [ spamer ]

Gratulacje dla ludzi, ktorzy znalezliby sposob na wykorzystanie takiego limitu w czasie ponizej jednej doby. Z tego samego powodu nie ma pewnie co kupowac sportowej fury ani superbike'a. Maksymalna predkosc to ponad 300 na godzine. Czyli jak wyjedziecie z domu w poniedzialek, to przed sobota bedzie w punkcie wyjscia, bo okrazycie planete. I po co to komu? Lepiej seicento.

01.08.2005
19:54
smile
[22]

neXus [ Fallen Angel ]

Tiaaa... Oczywiscie 6 Mb/s...
I tak samo jak przy 1 Mb/s:
- nigdy nie wiadomo kiedy neo padnie - a nie daj boże w sobotę rano... Miła pani wtedy wyjaśnia, że należy poczekać do poniedziałku, aż ktoś raczy się tym zająć....
- serwer pocztowy potrafi leźeć przez dwa tygodnie...

A z resztą - po co wam 6 Mb/s jak prędkość wyjściowa z wielu serwerów na pojedyńczego klienta nie przekracza 130 kb/s...

I jakoś nie wierzę w ich promocje - nie tylko ja na nich zostałem zrobiony w balona...

01.08.2005
19:57
smile
[23]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------->

01.08.2005
19:58
[24]

TeadyBeeR [ Legend ]

neXus --> Widocznie masz pecha. Ja mam neo640 od jakichs 2-3 lat i przez ten czas padlo tylko raz. Nie wiem jak z poczta, bo jej nie uzywam.

01.08.2005
19:58
[25]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

niezły obrazek

01.08.2005
20:06
[26]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Potwierdzam to co pisze neXus. Neo512 wielokrotnie mi padala, najczesciej jednak problem byl rozwiazywany tego samego dnia. Wielokrotnie zdarzaly mi sie rowniez spadki transferu (nie z winy obcietego lacza ;)).

01.08.2005
20:14
[27]

Kumavan [ child of KoRn ]

Moja 512ka padła tylko raz przez rok (woj. lubelskie). Podobno jakieś serwery wymieniali w TPSA więc wybaczam :)
Transfery mam przyzwoite ale limitu jeszcze nie udało mi się przekroczyć :)
Żałuję tylko, bo przedłużyłem umowę a tydzień później weszła ta promocja 30zł/miesiąc. 150 blach zostałoby w kieszeni :/

01.08.2005
20:15
[28]

goldenSo [ AnomaliA ]

@neXus
Zgony neostraty zdarzają sie teraz rzadziej ale u mnie codziennie o 23.59 jest reset ip, wkurza jak w coś grasz.

01.08.2005
20:16
[29]

neXus [ Fallen Angel ]

TeadyBeeR -> na początku u mnie też tak było. Ale zaczeły wchodzić większe przepustowości to obsługa zaczęła olewać użytkowników niższych...
Mimo, że mieszkam w jednym z większych miast...
Ja w każdym razie czekam do końca umowy i przerzucam się na Chello - może są z nimi podobne kłopoty, ale przynajmniej w dwa razy szybszym łączem za prawie połowe ceny łącza Neo...

Kumavan -> wiesz, skorzystałem z podobnej promocji - po czym po tych 3 miesiącach kazali mi zapłacić pełna stawkę... I nie tylko mnie tak urządzili...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-01 20:17:02]

01.08.2005
20:16
[30]

Vasago [ spamer ]

Potwierdzam to co mowi TeadyBeeR ;)
Neo 640 mam od bardzo dawna i chyba raz na przestrzeni tych lat cos padlo. Poza tym bylem zszokowany tym co pokazali technicy TPSA. Przyjechali, znalezli usterke (rozlaczylo sie cos na slupie) i zupelnie od siebie wymienili mi w domu rozpadajace sie gnizdka telefoniczne oraz pociagneli kabel do neo miedzy listwami boazerii (mi sie jakos nigdy nie chcialo i tak sobie wisial). A szczena opadla mi do ziemi kiedy kategorycznie odmowili przyjecia za to jakikchkolwiek pieniedzy, podziekowali, pozegnali sie i wyszli.

01.08.2005
20:25
[31]

Kumavan [ child of KoRn ]

neXus ---> ja mówię o tym :

"Wypróbuj neostradę opcja 512 i ciesz się szybkim internetem bez ograniczeń i bez zobowiązań aż przez 60 dni. Za miesięczny abonament zapłacisz tylko 29,89 zł z VAT (...) Przed upływem 60 promocyjnych dni możesz zrezygnować z usługi bez żadnych zobowiązań finansowych."

Gdybym skończył starą umowę i wziął nową, to zaoszczędziłbym około 150zł przez te 2 miechy. Przynajmniej tak to wygląda :)

01.08.2005
20:32
[32]

neXus [ Fallen Angel ]

Kumavan -> dokładnie - ja dostałem taką ofertę przejścia na neo 1024. I potem mnie i tak skasowali na pełną kwotę...

01.08.2005
20:35
smile
[33]

b166er [ Konsul ]

byle by to tansze bylo (mam neo 512 za 100 za miecha dla mnie drogo)

01.08.2005
20:42
[34]

Kumavan [ child of KoRn ]

@neXus
Czyli to jednak prawda, że są z tym jakieś kwiatki. U mnie w city 80% znajomych którzy nie mieli netu, skorzystali z tej promocji :|

"Przed upływem 60 promocyjnych dni możesz zrezygnować z usługi bez żadnych zobowiązań finansowych", więc pójdziemy na wojnę jak podskoczą!

01.08.2005
20:53
smile
[35]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Nie dla nas taka opcja Neostrady :D

Neo 640 na razie wystarcza (ciekawe kiedy TP-sy odbiorą ją nam).

01.08.2005
21:32
[36]

komorowy [ Pretorianin ]

A dlaczego mieliby to odbierać, skoro wciąż bez problemu można przedłużać umowę?

01.08.2005
21:36
[37]

aikikaisensei [ Senator ]

Już zgłosiłem miogrację na 6 Mb. Facet powiedział mi jednak, że muszą być bardzo dobre parametry linii, aby się Internet nie rozłaczał więc wątpię, że u mnie to podziała. Z 2048 były problemy, które po kilku awanturach naprawili, ale z tym niewiem czy dadzą radę.

01.08.2005
21:38
[38]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

Ja tak samo jak pare osob, ktore sie juz wypowiadaly - zostalem przy Neo 640 (OŻW :D). Dlaczego? Limit - i wszystko jasne.
Jakby sie ktos bardzo postaral, moglby te zasrane limity wykorzystac w pare dni...A pozniej co, Neo 32? :p
A jesli chodzi o "padanie" - korzystam rok i 3 miesiace, definitywnie padlo tylko raz, jak burza spalila modem ;p

komorowy: mysle, ze wersja z limitami jest TP znaacznie bardziej na reke. I mysle, ze przyjdzie taki dzien, kiedy dostane aneks do umowy "podpisz albo zerwij bez dodatkowych oplat".

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-01 21:36:39]

01.08.2005
22:51
smile
[39]

legrooch [ Legend ]

Neo640. Awaria jedna - pad DNSów w całej Polsce. Mieszkam na 20k osobowej wsi.

Co do 6MB, to się zaczynam zastanawiać. Największy download na miesiąc miałem 85GB (m.in Archiwum X pełne).
Teraz czuję, że mogę odstawić ściąganie na kolejny miech. Ale kto wie, czy się coś nie pojawi na jesieni/gwiazdkę. A 24 miechy to duuuużo :)

01.08.2005
22:56
[40]

aikikaisensei [ Senator ]

Z tego co wiem powinienem mieć nowe Noe w okolicach piątku. Jak nie zapomnę to napiszę o moich wrażeniach.

01.08.2005
22:59
[41]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Trzeba przyznać, że panowie z biznesówki (Neo 6MB to ich pomysł) mają niezłe techniczne poczucie humoru ;o) Swoją drogą opcja ta ma ponoć charakter wizytówki i nie jest w domyśle pomysłem "marketingowym" (czyt. dla zwykłego luda). Wymagania to nie tylko świetne parametry linii, ale również odległość maksimum, plus minus, 2-2,5 km od centrali, a przynajmniej takie są wstępne info :o)

W każdym razie powodzenia, zwłaszcza łodzianom, którym w przeważającej ilości nawet opcja 2Mb nie chce działać poprawnie ;o)



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-01 23:07:24]

01.08.2005
23:02
[42]

Kyahn [ Kibic ]

Hmmm też mam neo640 i to jest pierwsza oferta TP nad którą się zastanawiam.
Te 10 zł za dodatkowy transfer to ile daje ? 1GB, 2 czy też więcej ?

Teraz jadę na 40Mb/s dzielonym na setki osób (w wakacje lepiej), więc i tak neo nie dorówna,
ale może bym w domu zmienił :)

01.08.2005
23:03
[43]

komorowy [ Pretorianin ]

[dRaXer] --> Słuchaj, gdyby chcieli wyłączyć 640, to już dawno by to zrobili, zwłaszcza że wciąż działa, choć od innych wersji Neo z limitem, minął już rok.

02.08.2005
00:10
smile
[44]

©®© [ Konsul ]

Hahaha w tpsa to są naprawde pogieci ludzie.... 6Mbps i limit 50GB <hahaha> Ja na neo 768 mam miesiecznie srednio miedzy 30 a 40 GB samego downloadu... Jak to dobrze ze nie mam limitow!! :]

02.08.2005
00:13
[45]

©®© [ Konsul ]

Ps. Według tego co napisałem wyzej, na łaczu 6Mbps miałbym miesiecznie nie starajac sie specjalnie download rzędu 250GB.... I gdzie tu logika?? Tpsa to naprawde sobie juz leci w kulki, ale ja sie tam nic nie dozywam bo narazie nie mam limitu. Jak mi narzuca limit, to sie z nimi rozstane, mam mozlwiosc załozenia netu od innego dostawcy w swojej okolicy wiec plakał nie bede... w dodatku szybszego i tanszego...

02.08.2005
00:20
[46]

Kyahn [ Kibic ]

©®© ----> ta 250 GB na miesiąc, tylko pytanie po co ?
Czy ty siedzisz cały dzień przed kompem ?
Oglądasz non-stop filmy, czy też grasz co chwila w nowe gry ?
Poza tym gdzie byś to magazynował ?
Przestańcie patrzeć w takich perspektywach, po prostu teraz zamiast ściągać dobry film
przez kilka godzin, ściągnąłbym go w 1h, może 2h. Chodzi o czas (jeżeli już jesteśmy przy ściąganiu).
Idąc dalej Twoim tokiem myslenia to mając łącze 24Mb/s ściągałbyś w miesiąc 1TB danych.
Pytanie tylko czego ?
Nie wiem może Ty ściągasz dla samej idei ściągania, bo to Cię kręci...

02.08.2005
00:33
smile
[47]

©®© [ Konsul ]

Kyahn < ja nie teoretyzuje, ze tyle bym miał gdybym miał 6Mbps... ja poprostu wiem, ze miał bym tyle downloadu... :) No oczywiscie jest pewien limit w mozliwosciach, zapewne w mozliwosciach samego magazynowania tego co sie sciagnie, ale mysle ze było by to około 350-400Gb. Mając szybką nagrywarke DVD a taką posiadam, nagranie 250GB w miesiacu nie stanowiło by absolutnie problemu... Policz sobie, 250Gb to jest około 55 płytek dvd po 4,7Gb (4,5 da sie na niej zmiescic).Wiadomo wszystkiego co sie scioagnie sie nie nagrywa, tak wiec czesc z całej sumy odpada. Pytasz sie czy siedze cały czas przed komepem... oczywiscie ze nie siedze! Przed komepem spedzam dziennie około 3-4 godziny, ale wez pod uwage, ze komputer jest na tyle sprytnym urzadzeniem ze potrafi działac nawet jak sie obok niego nie siedzi :))) A moj akurat chodzi praktycznie 24/7 co 5 dni z resetem profilaktycznym dla oczyszczenia ramu :) Skąd taki download??? BitComet włączony cały czas, konto na TB - kiedy sie stamtad sciaga to łacze cały czas praktycznie ściaga z maksymalna predkościa, około 78KB/s Nie tak trudno jest zrobic 40Gb w miesiacu(juz na takim łaczu jakie posiadam) Specjalnie sie do tego nie przykładam, nie sciagam wszystkiego co sie pojawia. Gdybym chciał, to mogłbym spokojnie miec ponad 50Gb miesiecznie samego DL i nie było by to specjalnym wyczynem. I wclae nie sciagam dla samej idei sciagania, musiałbym byc nienormalny. Sciagam to co potrzebuje, filmy dla znajomych jak ktos jakis chce, duzo muzyki, porno na TB zeby podbic sobie ratio seedując pozniej :P

02.08.2005
00:46
[48]

Kyahn [ Kibic ]

©®© -----> przestań gadać, że miałbyś 250 GB "potrzebnych" danych miesięcznie - to daje 6,67 GB dziennie.
Po prostu ściągałbyś "syf", coś co może kiedyś obejrzę, może kiedyś przesłucham, może ktoś będzie chciał.
Na pewno nie są to potrzebne rzeczy.
Zastanów się racjonalnie ile tak naprawdę potrzebujesz, ile dobrych filmów wychodzi, ile dobrej muzyki
i sam zobaczysz, że te 250 GB to dużo za dużo.
Ja też osiągałem ponad 50 GB na miesiąc, jak jeszcze w domu mieszkałem, ale wiem że mógłbym to spokojnie przyciąć.
Po prostu był film to ściągałem, bo czemu i nie, po sciągnięciu okazywało się, że film jest do dupy to do kasacji.
Nie mam pojęcia jak można zapełnić 250 GB czymś konkretnym, nawet ściągając całe serie anime/seriale, które mam ochotę obejrzeć
(średnio 6,2 GB na serię - anime), bo ileż tak naprawdę jest takich serii.
Po prostu człowiek nie jest w stanie, aż tyle "przemielić".

Moim zdaniem to albo jesteś uzależniony od ściągania, albo chcesz się popisać, albo nie przemyślałeś całej sprawy i palnąłeś głupstwo.
Program (screen z niego zamieściłeś) pokazuje, że w listopadzie masz 11 GB downloadu, czyli tyle ile byś ściągnął w niecałe dwa dni,
a co z resztą ???

02.08.2005
00:59
smile
[49]

©®© [ Konsul ]

W pierwsze miesiace od dołu na screenie były mniejsze wartosci, bo wtedy akurat nie miałem czasu prawie wcale siedziec przed kompem.
Odpowiem Ci tak na to co napisałes wyzej, jeden przykład :) Sciagam własnie wszystkie 7 sezonow odcinkow MacGyvera... 42Gb... 139 odcinkow. Takich serii ktore sciagam jest duzo, no ale prawda, nie w kazdym miesiacu. Reszta, Filmy dvd po około 4Gb kazdy, divx'y po 700MB lub 1,3Gb. Nie napisze tego wprost po co tyle sciagam, bo moga mnie tu zbanowac za to, ale chyba sie częsciowo domyslisz.Dla gier obecnie to 1,5 do 3,5 Gb to standard/na grę. Czy Ty naprawde uwazasz ze 40Gb czy te 250 to jest tak dużo?? Nie musisz mi wierzyc, ja nie czerpie przyjemnosci z sciagania stuffu, i nie sciagam tego co mi nie jest potrzebne, naprawde... Twoj wybór czy mi wierzysz czy nie. Ale prawda jest taka ze na łaczu 6Mbps bariera nie była by ilosc rzecyz ktore moga sie przydac, bo takich jest cała masa, i w zadnym miesiacu nie sciagam nawet połowy tego co chciałbym sicagnac. Oczywiscie 250Gb to wielkosc orientacyjmna, nie mam takiego łacza wiec nie powiem dokładnie ile byłbym wstanie sciaganc mesiecznie, ale mysle ze 200-250Gb to rozsadna liczba. I jak juuz wspomniałem w ktoryms poscie wyzej. Nie sciagam tylko dla siebie tego wszystkiego, to chyba troche zmienia postac rzeczy, jeden chce to drugi tamto. Wiesz jak to jest, apetyt rosnie wmiare jedzenia ;))

02.08.2005
01:01
smile
[50]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

a ja tam czekam na reakacje Chello i po cichu marze ze z 4mbit/512kbit zrobi sie 8mbit/1mbit ;p

ps.szczerze to mam nadzieje tylko na 6mbit/768kbit

02.08.2005
01:10
[51]

Kyahn [ Kibic ]

©®© ----> weź poprawkę na to, że są też "normalni" uzytkownicy sieci :P

Mówisz, że spędzasz ok 3-4h przed kompem to daje max 120h przy kompie.
To się rozbija na filmy, granie, siedzenie w necie (już nawet założę, że masz mp3 playera).
Dobra gra pochłanie spokojnie dajmy na to 60h.
Niektóre gry się przechodzi kilka razy.
Sam widzisz, że nie jesteś w żaden sposób przemielić tego wszystkiego.
Ok, mówisz że ściągasz dla innych, to w takim razie nie możesz mówić że w TPSA są pogięci ludzie,
wiesz np moi znajomi mają dostęp do netu, a nawet jak nie to proszą mnie o max 5GB na miesiąc.

Tak uważam że 250 GB to baaaardzo dużo danych, może nie w perspektywie 1 miesiąca, ale roku
czyli 12x 250 GB to daje 3TB.
Przy obecnej pojemności dysków to 1 miech ściągania, przy obecnej pojemności płyt DVD to nadal bardzo dużo.
Jedna osoba w żaden sposób nie jest w stanie "przetrawić" wszystkich tych danych, no chyba że będzie
jednocześnie grać, oglądać film, słuchać muzyki i surfować po sieci...

02.08.2005
01:10
smile
[52]

©®© [ Konsul ]

Taaa, a ja marze ze z Fiata zrobi mi sie Ferrari :P
Ps. W Chello są jakies ograniczenia transferu?? Jesli tak, to jakie ?? (nie chce mi sie wchodzic na ich strone, leniwy jestem:)

02.08.2005
01:12
[53]

Kyahn [ Kibic ]

©®© ----> oczywiście zakładam, że nie handlujesz lewizną.
Jeżeli założenie jest błędne to nie ma w ogóle o czym dyskutować.

02.08.2005
01:18
[54]

Dewey [ Konsul ]

Kyahn nie rozumiem Twojego zdziwienia. 250 Gb to może i lekka przesada, ale 70-80 GB to naprawdę żaden wyczyn. Ja z racji tego iż jestem kinomanem w dodatku takim, który ma fioła na punkcie jakości ściągam dużo DVD-R do których później dorabiam polskie napisy. Jak dobrze wiesz jeden film na DVD = 4,5 GB A już nie mówię o innych produkcjach, które ściągam tylko w xvid, muzyce, grach (no w sumie gram tylko w CS'a), programach i setkach innych bajerów. W lipcu zassałem 80 Gb i prawdę powiedziawszy jakoś nie było wielu wyjątkowo wybitnych rzeczy wartych ściągnięcia, to pomyśl sobie co się dzieje jeśli takowych jest sporo. I to wszystko na NEO 756 gdybym miał 6 Mbit/s to naturalne, że ściągał bym o wiele więcej rzeczy, których teraz nie zasysam, bo szkoda mi czasu. Jak widzisz 80 GB to nic wielkiego, a na dokładkę jestem naprawdę wybredny + nie zajmuję się ani wymianą ani sprzedażą płytek, więc nie ściągam na zapas bo może komuś tam kiedyś pożyczę. Limit 50 GB jest śmieszny, zacznę się zastanawiać nad zmianą jak podwyższą go przynajmniej do 70-80 GB.

02.08.2005
01:20
[55]

©®© [ Konsul ]

Moj poprzedni post był do hubs'a.

Kyahn < nie gram w gry:) Tylko w San Andreas ostatnio. Pozatym, granie w cokolwiek, nie wyklucza jednoczesnego sciagania czego innego.
A ja widze ze dalej nie zajarzyłes do czego dąze! Hehe, nie bede wyjasniał. Nie sciagam rzeczy dla ludzi bo mnie prosza, tylko dlatego ze płacą :)) Moze teraz zrozumiesz:> Faktycznie, masz racje, gdybym sciagał tylko dla siebie to nie byłbym wstanie tego wszystkiego co scioagne samemu ogladnac/zagrać/posłuchac/zainstalowac i choinka wie co jeszcze(mowie w tym momencie o tych 250Gb, bo 40 czy 50 Gb to nie jest problem samemu "przerobic") ale jak juz napisałem, nie sciagam wyłacznie dla siebie. Gdybym miał łacze 6Mbps to sciagał bym 100% wszystkiego co potrzebuje lub mogłbym potrzebowac.
A w tpsa są pogięci ludzie, bo limit 50Gb na łaczu 6Mbps to jest poprostu zenada, pozostałe limity takze. Nie wiem co ma to dac, poprostu zamiast inwestowac kase ktora dostaja od uzytkownikow neostrady w nowe serwery, łacza itd, to ja wydaja na pensje dla zarzadu. Ale to juz inna historia, na inna rozmowe :)

02.08.2005
01:21
[56]

Kyahn [ Kibic ]

Dewey ----> rozmawiamy o 250 GB to raz.
Dwa to NEO jest skierowane do masy nie jednostek.
Trzy to mógłbym się przyczepić, że jakbyś "nie kradł" to limit 50 GB byłby praktycznie nie do przekroczenia.

02.08.2005
01:24
[57]

Kyahn [ Kibic ]

©®© -----> ehhh no to o czym mowa ? To jest tak, jakbyś nie ściągał Ty, tylko każdy Twój kilent z osobna, a suma ich transferów
stanowiła Twój.

02.08.2005
01:24
[58]

Dewey [ Konsul ]

Zgodzę się, że jeśli bym "nie kradł" to 50 GB było by bardzo ciężko przekroczyć. Co do 250 GB to już na samym początku wspomniałem, że to przesada. Jeszcze nigdy nie udało mi się przekroczyć 100, a nie raz zdarzały się miesiące obfitujące w wiele wspaniałości :)

02.08.2005
01:27
smile
[59]

©®© [ Konsul ]

Dewey < ja mysle ze na łączu 6Mbps MINIMALNY limit ktory byłbym w stanie zaakcpetowac to było by 150GB a ani kilobajta mniej. Ponizej tego nie mamy wogole co dyskutowac o opłacalnosci zakładania takiego sprzętu z takimi żałosnymi limitami.

Kyahn < nie handluje lewizną na przemysłowa skale, nie chodze na giełde z walizką, mam poprostu duzo znajomych dlaszych i blizszych, dla ktorych załatwiam, lub sciagam rozne rzeczy, w zaleznosci od mozliwosci. Od blizszych nic nie biore, a od dalszych lub znajomych innych znajomych owszem, bo niby dlaczego nie. To tez jest pewien rodzaj pracy sciagniecie czegos. Wiesz, tak jak napisał wyzej Dewey, sciagniecie takich ilosci nie stanowi najmniejszego problemu. W ostatnim czasie wszystko znacząco zwieksza swoją objętosc, czy to muzyka jest w coraz lepszych jakosciach wystawiana, filmy tez, gry zajmują coraz wiecej miejsca... A i nie wiem, czy majac mozliwosc sciagniecia tych 250Gb miesiecznie nie dało by rady sciagac tylko tego co sie chce samemu dla siebie dla własnego uzytku... Nie wiem na 100% bo jak juz pisałem nie mam takiego łacza, i nie zanosi sie zebym miał je miec, z takimi limitami. Chyba ze wprowadza jakas wersje bez limitow, ale nie zanosi sie w najblizszym 100 leciu :]

02.08.2005
01:30
smile
[60]

Randone [ Pretorianin ]

A co to jest 250GB miesiecznie?
Tyle to sam sciagam i tylko najnowsze filmy, ktore wychodza na TB,FL czy innym UK torr...
Przeciez to tylko 6 filmow dziennie po 1.4GB
Do wypalenia 250 GB potrzebuje 84 DVD+R. Jedno opakowanie Verbatim 25 sztuk to zaledwie 12 funtow. Kupuje miesiecznie 100 plytek, za ktore place 48 funtow.

02.08.2005
01:30
[61]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Odnosze wrazenie, ze TPSA wprowadza ta nowa oferte nie dla klientow, ale zeby moc ladnie zareklamowac sie cyferkami w tv i na swojej stronie... nie oszukujmy sie, jesli ktos naprawde potrzebuje takie lacze, to 50GB z pewnoscia go nie usatysfakcjonuje... w koncu jak ktos kupuje lacze 6Mb/s to chyba nie po to zeby mu sie stronki www szybko odswiezaly :/

02.08.2005
01:31
[62]

Kyahn [ Kibic ]

©®© ----> Jeżeli chciałbyś co miesiąc 250GB danych (potrzebnych wg Ciebie) to moim zdaniem po prostu nie wiedziałbyś czego chcesz.

02.08.2005
01:33
[63]

Kyahn [ Kibic ]

Randone ----> zajebiście Ty to jesteś cool po roku mam 1200 płytek,a po 5 latach 6000, którymi mogę sobie co zrobić ?
Tak podetrzeć tyłek, bo nikomu "normalnemu" taka ilość nie jest potrzebna.

02.08.2005
01:33
[64]

Randone [ Pretorianin ]

Kyahn ---> zdziwilbys sie i to bardzo. Mam nagrane wiekszosc seriali + ok 1000 filmow... a codziennie pojawiaja sie nowe. Nie sciagam gier, bo nie mam na granie czasu, ale gdyby jeszcze je dorzucic to i 500GB w miesiac byloby malo.

02.08.2005
01:34
[65]

©®© [ Konsul ]

Kyahn < państwo mnie tez co miesiac okrada zabierajac mi znaczna czesc dochodów :) Na jedno wychodzi, powiedzmy ze jestem jak robin hood, zabieram bogatym a daje biednym :)
A co do tego ze moj transfer jest suma transferow ludzi ktorzy cos odemnie biorą - nie wdajmy sie w takie szczegoły, bo to ja sciagam to wszystko, łacze nalezy do mnie, wiec bezsensem jest rozbijac to jeszcze na jednostki co, kto, gdzie i po co.
Tak jak mowiłem, 50Gb na własny uzytek, potrzebnych rzeczy, byłbym spokojnie wstanie sciagnac, i czesto sie tak zdarza, ze akurat nic w danym miesiacu dla nikogo nie nagrywam, lub mało, i reszta jest tylko dla mnie.
Ps. Dewey tez nie sądze ze sciaga orginalne filmy z netu :)) wiec dlaczego mowisz ze to ja "kradnę"?? Prawda jest taka ze wszyscy okradamy (biednych producentow, firmy fonograficzne i niewiadomo kogo jeszcze).

02.08.2005
01:35
smile
[66]

Randone [ Pretorianin ]

Kyahn ---> powiedzmy, ze to takie moje hobby. Jedni zbieraja grzyby, inni chodza na ryby a ja sciagam z netu za FREE filmy.

02.08.2005
01:36
smile
[67]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Juz widze te spoty reklamowe... "Neostrada TP znowu przyspiesza..." :/

02.08.2005
01:37
[68]

Kyahn [ Kibic ]

Randone ---> P.S. 6 filmów dziennie (po 1,4GB) to 12h, wiesz niektórzy jeszcze pracują, uczą się, chodzą na randki, imprezują, śpią itp itd
Nie każdy jest tak zajebisty jak Ty.

Odnoszę wrażenie, że każdy szuka idealnego narzędzia kradzieży, najlepiej to 100MB/s, zero limitów i lecimy z koksem.
Kupujemy 10x 200GB dysk (taka inwestycja), troszkę nagrywarek i wypychamy żółtych ze stadionu x-lecia,
w końcu "TERAZ POLSKA".

02.08.2005
01:38
smile
[69]

©®© [ Konsul ]

Randone < no własnie, Kyahn nie ptorafi zrozumiec, ze kazdy inaczej pojmuje znaczenie słowa "potrzebne". Jemu potrzebne moga byc najnowsze czesci pokemonow albo najnowsze odcinki mody na sukces. Dla kogoś innego słowo "potrzebne" moze oznaczac zupełnie co innego i w innych ilosciach. wystarczy wejsc na porzadne strony BT zeby zobaczyc ile zajmuja zestawy róznych seriali,serie filmow itd. Oczywiscie nie trzeba sciagac tego wszystkiego, ale wystarczy ze sie sciaga 1/1000 tego co sie pojawia a juz sie ma conajmniej te 250GB.

02.08.2005
01:42
[70]

Kyahn [ Kibic ]

Randone ----> heh śmiałbym się jakbyś kiedyś za te filmy za FREE dostał najwyższy rachunek w swoim życiu.

©®© ----> państwo Cię nie okrada, a nawet jeśli tak to interpretujesz to musisz zdawać sobie z tego sprawę, że się na to godzisz,
nikt Ci tu przecież nie każe mieszkać.

Nie jest bez sensu rozbijanie na to komu, czemu i dlaczego, bo właśnie po to są limity.
TPSA wie, że są tacy co by dzielili to łącze i dlatego nie chce do tego dopuścić.

02.08.2005
01:43
[71]

Dewey [ Konsul ]

©®© minimalny limit w wysokości 150 GB, to w moim przypadku chyba tylko dla zwykłego poczucia bezpieczeństwa, że jak kiedyś coś tam wyskoczy, to nie będę się musiał bać o limity. W przeciwnym razie tak jak napisałem 70-80 GB styknie... no może stówka tak dla świętego spokoju :) Ale z drugiej strony rozmyślam tak nad tymi limitami biorąc pod uwagę to jakie TERAZ mam łącze. Jakby nie patrzeć sprawa wygląda trochę inaczej dla NEO 6Mbit gdzie ściągało by się dużo więcej pierdół na które obecnie nie chce mi się tracić czasu.

02.08.2005
01:46
[72]

Randone [ Pretorianin ]

Kyahn ---> jakie 12 h? W godzine sciagam 3GB i tylko i wylacznie dla uzytku domowego.
Przyjde z pracy, wlacze kompa, zapuszcze Bitcomete i dziewczyna nawet obiadu z zimnym piwkiem nie zdazy podac a juz mam wszystko sciagniete.

©®© ---> dokladnie, czasem wydaje mi sie, ze mam wszystko a tu pojawia sie kolejny serial (8 sezonow) albo x starych/nowych filmow. Wlasnie dzisiaj odkrylem, ze nie mam Drew Carey Show :)

02.08.2005
01:47
[73]

Dewey [ Konsul ]

©®© a pokaż mi gdzie ja mówią, że Ty kradniesz, a ja nie? :)

02.08.2005
01:48
[74]

Kyahn [ Kibic ]

Randone ----> ehhh, widać że już z myśleniem nie za dobrze, 1,4 GB to przeważnie 2 x 1h (tyle trwa film), czyli 6 takich filmów to 12h,
powiedz mi kiedy ja mam to wszystko obejrzeć co ???

02.08.2005
01:51
[75]

©®© [ Konsul ]

Ok juz ostatni post bo sie pozno robi :)

Kyahn < popatrz na to tak, mały przykład Ci opisze. Czy majac Ferrari ktore "wyciąga" 300kmh jezdziłbys nim cały caas 60kmh ??Tak samo jest z netem - bierzesz 6Mbps bo takie masz potrzeby i tyle wykorzystujesz. Jesli nie, to znaczy ze masz takie łacze chyba tylko po to zeby sie pochalic przed kolegami, a prawda jest taka ze g*** na tym scoiagniesz bo masz limit 50Gb... Pomijam fakt co i po co sie sciaga, bo nie o to tu generalnie chodzi. Gdybym potrzebował łacze do siedzenia na gg, poczty i www, to bym sie mogł zgodzic na jakis rozsadny limit. Tylko ze wtedy na co by mi było 6Mbps ?? Prędkosc łacza powinna byc dostosowana do potrzeb, ale tu pojawia sie problem. Limit w tpsa, ktory nijak sie ma do prędkosci łacza i potrzeb osoby ktora takie łacze zakłada.

02.08.2005
01:53
[76]

Dewey [ Konsul ]

Randone -- myśałem, że jestem wielkim kinomanem, ale Ty przerastasz mnie o kilka długości. Wychodzi na to, że ściągasz praktycznie każdy film jaki się pojawi, czy to nie lekka przesada? Ostatnio na FT pojawiło się sporo klasyków (w dodatku ładnie przerobionych na 2CD), ale wcześniej było tak, że ściągałem jeden film na parę dni.

02.08.2005
01:54
[77]

©®© [ Konsul ]

Dewey < wypowiedz z "kradzieża" była do Kayahn'a, bo mi tu zaczał zarzucac jakies okropne rzeczy:P :))) Tak jak napiosałem, kazdy kradnie, nie wazne na jaka skale i czy czerpie z tego zyski, wszyscy jestesmy złodziejami i taka jest prawda, ale mnie z tego powodu jakos specjalnie sumienie nie boli :)))

02.08.2005
01:58
[78]

Kyahn [ Kibic ]

Czy majac Ferrari ktore "wyciąga" 300kmh jezdziłbys nim cały caas 60kmh.

Przykład głupi, bo wg Twojego rozumowania to powinienem jeździć nim cały czas 300km/h.
A prawda jest taka, że raz jechałbym 60, a raz 300, w każdym razie patrzyłbym czy mi paliwa nie zabraknie :P

Jeżeli dla Ciebie 50GB to gówno to nie mamy o czym rozmawiać.

Wiesz po co jest takie szybkie łącze ?
Chociażby po to, że jak już wyjdzie ten film, który chcę ukraść, to żebym mógł go mieć na kilka h przed Tobą.
Rozumiesz ??? Ty wolisz ilość, a inni mogą woleć szybkość.

Ja też wolałbym żeby limit był wyższy i wcale nie mówię, że się na pewno skuszę na to neo,
mówię tylko że w 50GB można się spokojnie zmieścić.

02.08.2005
02:00
[79]

©®© [ Konsul ]

Ok, juz naprawde ostatni. Odnosnie tego, kiedy ogladac to co sie sciagnie:)
Oczywiste jest ze nie wszystko co wydaje sie ciekawe, warte jest ogladniecia. Czasami mozna sciagnac jakas lipe. Ale co z tego? Przeszkadza to w zarchiwizowaniu tego na dvd i ogladnieciu kiedy indziej badz nieogladaniu wcale? Moim zdaniem nie, jakies sie ma szybkie łacze i nagrywarke dvd lub wieeeeelki hdd to mozna sciagac tyle na ile pozwala łacze, a to czy sie ma z tego jakis pozytek to inna sprawa. A moze za rok najdzie mnie ochota na goladniecie filmu ktory sciagnałem kiedystam, i wydawał mi sie głupi ?? Pozatym, zycie jest długie, czasu jest duzo, zawsze sie znajdzie chwilka na ogladniecie tego co sie sciagneło, weekend, wakacje, urlop, nie wiem. Oczywiscie nie cały czas, ale generalnie lepiej miec co ogladac niz nie miec.

02.08.2005
02:01
[80]

Kyahn [ Kibic ]

©®© ----> Tak jak napiosałem, kazdy kradnie, nie wazne na jaka skale i czy czerpie z tego zyski...

I znowu gadasz głupoty.
Ciekawe czy sąd dałby taki sam wyrok gościowi co ukradł worek kartofli, jak i gościowi co okradł salon mercedesa,
a potem opylił wszytskie samochody. Obaj są złodziejami to prawda, ale jednak społeczeństwo postrzega ich inaczej.

02.08.2005
02:02
[81]

Kyahn [ Kibic ]

Przeszkadza to w zarchiwizowaniu tego na dvd i ogladnieciu kiedy indziej badz nieogladaniu wcale

Hmm jeżeli to nazywasz potrzebnymi rzeczami to ja nie mam pytań...

02.08.2005
02:05
[82]

©®© [ Konsul ]

Oj widze ze sie nie dogadamy :))) Przeciez ja nie licze tych 250Gb sciagania cały czas przez miesiac z maksymalna predkoscia... W rzeczywistosci wychodzi na to co napisałes, i co ja napisałem, raz 60kmh a raz 300kmh. A czy ide na ilosc zamaist na jakos... Nie rozumie Twojego pojmowania, czy nie mozna tego połaczyc w jedno?? Sciagac dobre rzeczy i szybko i w duzych ilosciach?? Przeciez jedno wcale nie wyklucza drugiego. I tak własnie staram sie robic, pomimo ograniczenia w predkosci łacza (naszczescie nie limicie transferu), sciagam dobre rzeczy, i w duzych ilosciach.Zasadniczo oboje mamy racje w tym co piszemy, jednak punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, i nie mozna powiedziec ze lepszy jest ten ktory sciaga mało ale same "rarytasy" od tego ktory sciaga duzo "rarytasów" ...

02.08.2005
02:10
[83]

Kyahn [ Kibic ]

Nie rozumie Twojego pojmowania, czy nie mozna tego połaczyc w jedno?? Sciagac dobre rzeczy i szybko i w duzych ilosciach?? Przeciez jedno wcale nie wyklucza drugiego

Hmm, przecież o tym cała dyskusja, masz szybkie NEO z limitem, czyli nie da się tego połączyć.
Wiadomo, że tak byłoby najlepiej.

Dobra idę spać.

02.08.2005
02:11
smile
[84]

©®© [ Konsul ]

Kyahn< Nie wyciagaj pojedynczych zdan z kontekstu i nie odpowiadaj tylko na czesc czyjejs wypowiedzi, bo tak sie zwykle nie dyskutuje.
Tak soamo co do kradziezy, nie opsiuje "kradziezy" jednej mp3 i 100 filmow na dvd czy kradziezy worka ziemniakow badz mercedesa. Pisałem odnosnie samego procederu, a nie jego szczegołow,widze ze nie potrafisz ustosunkowac sie do całej wypowiedzi tylko wyrywasz jej czesc z kontekstu i na tej podstawie piszesz swoje wypowiedzi. Ja napisałem, ze niewazne co sie kradnie to itak sie jest "złodziejem", ale Ty zrozumiałes to zupełnie inaczej, coz, rozumie, juz po 2, ciezko jest myslec logicznie, dlatego udaje sie do spania :)

02.08.2005
02:13
[85]

©®© [ Konsul ]

No własnie, a ja wolałbym to połaczyc, dlatego nie odpowiada mi tak niski limit narzucony przez tpsa:)

02.08.2005
02:13
[86]

Randone [ Pretorianin ]

Dewey ---> zgadza sie, sciagam kazdy film, ktorego nie mam.
A ze ogladam co 4-6... i co z tego? Kiedys obejrze wszystkie albo i nie.

02.08.2005
02:15
smile
[87]

Coy2K [ Veteran ]

to teraz pokłóćcie sie kto ma dłuższego penisa ;)

02.08.2005
02:16
smile
[88]

©®© [ Konsul ]

Ja mam najdłuzszego :P
Pozatym, nie kłocimy sie tylko dyskutujemy ;)

02.08.2005
02:19
smile
[89]

Coy2K [ Veteran ]

kłótnia tez jest formą dyskusji

02.08.2005
02:28
[90]

Kyahn [ Kibic ]

©®© -----> ahhh, nie zrozumiałeś, a specjalnie zrobiłem skrajną aluzję.
To patrz tak, jeden ściąga 50GB miesięcznie, a drugi 250 GB, po 5 latach wpadają, czy uważasz że obaj zostaną potraktowani tak samo
(zakładamy że trzymają na HDD/DVD/innych nośnikach identyczny % danych, czyli np 50%) ?
Oczywiście że obaj są złodziejami, nawet to wcześniej napisałem, ale złodziej złodziejowi nierówny, rozumiesz ?
Obaj zostaną ukarani, ale w innym stopniu.
A tak w ogóle to dlaczego zaczęliśmy dyskutować o złodziejach, zamiast o neo ?

Poza tym przytoczę ci definicję słowa potrzebny:
taki, bez którego nie można się obejść, którego się potrzebuje; niezbędny, konieczny, nieodzowny

Jeżeli Ty nie potrafisz się obejść bez filmu, który ściągasz tylko po to, żeby go zmagazynować na DVD to jesteś uzależniony :P

Coy2K ----> jakieś kompleksy ?


Teraz już na poważnie idę spać :)

02.08.2005
02:32
smile
[91]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Randone, nie ograniczaj sie tak... moze od razu sciagnij caly ten Internet i nie bedziesz sie musial niczym martwic ;P

02.08.2005
02:34
[92]

Coy2K [ Veteran ]

kompleksy ? a po czym to wnioskujesz ? po prostu smiesza mnie wasze przechwałki kto ma lepszy, szybszy internet i ile to setek Gb sciaga w miesiacu... moznaby to przyrownac do meskich sporow kto ma wiekszy członek

02.08.2005
02:41
smile
[93]

bartek [ ]

Nie potrafią mi zrobić identyfikacji osoby dzwoniącej - sprzedać telefon z taką funkcją za 300 zł już tak (przyzwyczaiłem się do niego, mają szczęście).

Nie potrafią załatwić tak prostej sprawy jak migracja z jednego wariantu Neostrady na drugi - czekam trzeci miesiąc, a to dla nich biznes, bo chcę przejść z łącza bez limitu ilości pobranych danych na limitowane.

W BOKu nie chce im się nawet zadzwonić do mnie (choć się umawialiśmy) w sprawie migracji.

Potrafią za to:

- kłamać,
- pieprzyć od rzeczy,
- przełączać na innych rozmówców,
- reklamować swoje produkty jako znacznie lepsze niż są,
- w trakcie godzin pracy prowadzić prywatną konwersację w stylu "ja pierdolę" na oczach kilkunastu klientów,
(...)
- stworzyć łącze o downloadzie 6 mbit i uploadzie 256 kbit.

Dlaczego dotąd nie znalazł się nikt, kto załaduje tą bandę frajerów w dupę tak, aż im oczy z orbit wyskoczą? Dajcie mi jakieś Chello, cokolwiek byle z tego zafajdanego syfu się wydostać - jak sobie pomyślę, że za 2 mbit przy umowie na dwa lata będę płacił prawie tyle co użytkownik Chello 4 Mbit to się we mnie krew gotuje.

Sorry, że tak ostro, ale jak to kiedyś dzieciom opowiem, to będzie to brzmiało to tak, jak dzisiejsze opowieści moich rodziców o czasach komuny.

02.08.2005
02:58
smile
[94]

bartek [ ]

Jedno "to" za dużo.

randone, jesteś moim Bogiem. Czysto teoretycznie zakładając, że Ci wierzę - ciekawe masz hobby. "Tylko" 6 filmów dziennie? Policzmy, że każdy film trwa 1,5 godziny (wariant baardzo optymistyczny) - daje to 9 godzin. Pomnóżmy to przez 30 i wychodzi 270 godzin miesięcznie, razy dni w roku - 98550 godzin. Jeśli oglądałbyś co piąty film musiałbyś poświęcić na to ~7,8 godziny dziennie przy czym z każdym rokiem przybywałoby Ci 78840 godzin nagrań, których nie widziałeś. Aby obejrzeć to wszystko po dziesięciu latach będziesz potrzebował doby o długości prawie 313 godzin. Jesteś swój chłop. Załaduj kiedyś te płyty do ciężarówek (o ile za 10 lat jakakolwiek będzie się nadawała do użytku, bo nagrywasz na śmieszne, amatorskie płyty), ciężarówki na barkę, wpadnij do mnie, obejrzymy coś.

02.08.2005
03:01
smile
[95]

bartek [ ]

E, do dupy, pomnożyłem miesiące przez dni, zamiast barki - załatw samolot.

02.08.2005
03:16
[96]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

bartek: taa, mi tez jest przykro. Czekam na taki dzien, kiedy jakis inny ktos zajrzy na moje zadupie i stwierdzi z niedowierzaniem "ci frajerzy placa 2 razy tyle za internet co nasze stawki".
Czekam tez na taki, w ktorym TP przestanie tworzyc coraz szybsze warianty neo i chwalic sie "jakie to szybkie". Dlaczego nikt nie wspomni w spotach o limitach? Ech... Pare kalkulacji i stwierdzilem, ze gdyby ktos wykorzystywal maksymalnie nowa oferte TP, cieszylby sie 6 mbit-ami przez niecaly 1 dzien, zas przez reszte miesiaca - o ile nie dokupilby dodatkowych GB - rekordowa predkoscia 32 kb...

Prawdopodobnie ani jednego ani drugiego sie nie doczekam ;p

02.08.2005
08:40
smile
[97]

sakhar [ Animus Mundi ]

Hehehe, ja mam neo 768 (teoretycznie 640), wprawdzie do dzisiaj bo kończy mi się umowa i przechodzę na chello 1 MB bo tańsze:) Niemniej przerażony jestem wielkością transferu w chello - tylko 15 GB - sucks. Taki transfer to ja wykorzystywałem w 5 dni za pomocą osła:) Niemniej chyba 85-90 % limitu wykorzystywałem na ściąganie pornosów - ściagnąłem ok. 0,5 TB dobroci:) Tylko na mój użytek - niektórzy zbierają znaczki a ja zbieram pornoski:D W chwili obecnej zalega na dysku ponad 33 GB świnstw i czeka na wypalenie:)

02.08.2005
09:00
[98]

ormats [ Pretorianin ]

Ja za 1 Mb/s plase 75 zl. Po godzinie 00:00 do godziny 6:00 mam podwojony transfer. Moim zdaniem jest to bardzo dobra oferta i ciezko ja przebic (bynajmniej u mnie w Szczecinie).

02.08.2005
10:10
smile
[99]

vcarter [ Koszykarz ]


a o jakis nowych promocjach DSL ktos slyszal ????

02.08.2005
10:12
smile
[100]

cronotrigger [ Rape Me ]

hehe a ja mam 128kbps i mi do Counter-strike'a wystarczy, czego chcieć więcej?

02.08.2005
10:36
[101]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

Też mam 128kbps i nie narzekam.

02.08.2005
10:39
[102]

legrooch [ Legend ]

Już dwa giga w nowym miesiącu :)

A co do osób, które wyzywają od piratów:

Obecnie zrzucam z roboty fotki przez net. Dzięki braku limitów wisi mi to. Ale co niektórym 9GB by się bardzo odcisnęło na transferze (Kocioł, cronotigger).

Przy 6Mb sam bym się pokusił o zrzucanie z roboty wszystkiego do domu i w drugą stronę. Wtedy ten limit mógłby być za mały (50GB). I nie mówię tu o żadnych grach/muzyce/filmach itp. Same moje zdjęcia, dokumentacja, projekty itp.

02.08.2005
10:39
[103]

MarcinRegin [ Generaďż˝ ]

to tylko 6 filmów dziennie - rany ludzie jak wy to możecie w ogóle obejrzeć. Miesięcznie pojawia się może 1-2 filmy, które idzie oglądać. Trzymanie wszystkiego dla samej zasady jest delikatnie mówiąc chore. I tak przyjdzie taki dzień, w którym jeden z drugim wezmą te wszystkie płytki, stwierdzą że to jest im zupełnie nie potrzebne (z czasem zmienia się światopogląd) i wywalą je do kosza.

02.08.2005
10:43
[104]

Kyahn [ Kibic ]

Coy2K ----> bardzo się cieszę, że udało mi się Ciebie rozśmieszyć.

02.08.2005
10:46
[105]

Vasago [ spamer ]

Tyle, ze dla twoich potrzeb idealny jest DSL, a nie Neo, ktore z zalozenia jest usuga dla domu.

02.08.2005
10:47
[106]

Vasago [ spamer ]

To bylo oczywiscie adresowane do legroocha ;)

02.08.2005
10:51
[107]

legrooch [ Legend ]

Vasago ==> Wiem :) Ale cóż... Nie będę płacić większych pieniędzy za minimalnie większy transfer (DSL).

Co do 640 to wkurza mnie UP. Wysłać .doc 80MB to koszmar :/
Co do zrzucania, to całkiem nieźle idzie. Jutro będę miał komplet fotek u siebie.

Sam nie wiem czego chcę, ale może udałoby się upilnować limitu, a zrzut wszystkiego w ciągu 2 godzin to byłoby to :)

02.08.2005
14:26
smile
[108]

Kaktusak [ Pretorianin ]

Widze ze piekne mamy starcie ssaczy z Kayahn'em:)
Napisze ze ja tez taki kiedys bylem tzn zasysalem wiekszosc ciekawych rzeczy,gier i filmow w czasach kiedy edonkey byl uwazany za nowatorskie i przyszlosciowe narzedzie:) zostalo mi z tych czasow z 400 plyt z filmami(zreszta czesc zdobylem w sposob wymiana z reki do reki,ale wtedy sciagniecie jedenj plyty w dzien to byl duzy sukces:).Ogladlem z tego moze z 150/200 plyt bo oczywiscie ciagle dochodzily nowe,ale w pewnym momencie sie zlamalem jak sie szuflady skonczyly:)a policzylem ile wydaje na plyty miesiecznie(kwoty wtedy mimo wszystko duze dla niepracujacego na stale studenta)i najpierw zaczelem ogladac filmy i KASOWAC (poza naprawde rarytasami,ale ile jest takich w miesiacu?piec?)a potem przykrecilem kurek radykalnie i koniec
Aha jestem uwazany za maniaka filmow tzn ogladam ich raczej duzo rocznie i prawie wszystkie mi sie podobaja:)ale pytanie ile czlowiek moze ogladnac filmow/seriali-po kilka sezonow/sluchac muzyki/grac w gry itp dziennie,a odkladanie tego na poznije jest raczej smieszne,dorastanie wiaze sie z tym ze czlowiek ma coraz mniej czasu prywatnego/Tylko dla siebie/ i jesli jako 20 letni student nie przetrawisz tych kop stuffu to tym bardziej jak 30 letni ojciec/pracownik/itp
No chyba ze ktos pozostanie do emerytury singlem o umysle nastolatka,oczywiscie tez geniuszem zeby pracowac max 3h dziennie:)
Mam/mialem(moze juz go te dane przywalily:) takiego znajomego,zasysal chyba z 60% tego co sie ukazuje codziennie,ale oczywiscie ogladal co 10 film,gral w co 20 gre,sluchal ciagle ta sama muzyke a seriale i tak ogladal w tv.Ale oczywiscie twardo drukowal okladki dla swoich "perelek",mial to pieknie posegregowane,skatalogowane w kilku programach(bo inaczej dawno by zaginal w tych tysiacach plyt),taka sztuka dla sztuki,no i tez narzekal na wolne lacza,limity,kilka razy zmienial providerow i ciagle mu bylo zle:)
Co do powszechnosci takich zachowan, to podlaczony jestem do sieci 50 osobowej,na 2mb dsl.Jako ze mamy logi transferu danuch to sobie je przegladam i 45 osob wykorzystuje do 5gb.Dwoch ssaczy juz wylecialo,a reszcie chyba opadl zapal bo nawet oni zwolnili:)

03.08.2005
19:58
[109]

bartek [ ]

No, nareszcie. Działa wyśmienicie ;-)

03.08.2005
20:26
smile
[110]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

Ja mam lepszy ;P

03.08.2005
21:42
smile
[111]

bartek2005 [ Pretorianin ]

internet w polsce jest drogi

04.08.2005
00:38
smile
[112]

bartek [ ]

Nie dość, że drogi to zobaczcie sztuczkę, którą zna tylko Neo 6 mbit:

ping www.microsoft.com:

Badanie lb1.www.ms.akadns.net [207.46.198.30] z użyciem 32 bajtów danych:

Upłynął limit czasu żądania.

Upłynął limit czasu żądania.

Upłynął limit czasu żądania.

Odpowiedź z 207.46.224.217: Sieć docelowa jest nieosiągalna.
Statystyka badania ping dla 207.46.198.30:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 1, Utracone = 3 (75% straty)
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 0 ms, Maksimum = 0 ms, Czas średni = 0 ms

Mógłbym to samo wkleić dla: www.nokia.com.pl czy www.neostrada.info.

Po prostu było zbyt pięknie.

04.08.2005
00:40
[113]

Vasago [ spamer ]

Czyli co? Mamy sytuacje jakby PKP zbudowala swoja wersje TGV i teraz okazuje sie, ze ten superszybki pociag co kilometr sie wykoleja, bo nie ma odpowiednio dobrych szyn?

04.08.2005
00:47
smile
[114]

bartek [ ]

Działa okej, ale są jaja podobne do tych, które miały miejsce jakiś czas temu z Neostradą 640 kbps - nie wiem czy poblokowali na serwerach jak wtedy czy ki grzyb, ale po prostu w/w strony są dla mnie martwe. Się k*%$ zmian zachciało.

04.08.2005
00:52
[115]

Vasago [ spamer ]

Aaa, to pewnie przez pule IP, ktorej uzywa TPSA, a ktora jest blokowana przez niektore serwery. W takim razie wracam do rozmywslan czy by sie nie przesiasc z 640 na te 6Mb.

04.08.2005
00:59
[116]

bartek [ ]

Znalazłem oprócz tego niedziałającą WWW Astalavista Security Group (box.sk działa), a z mojej ulubionej strony z kraczkami (w domenie .am) - nie można pobrać żadnego pliku. Do tego całkiem zdechła jest www.whatismyip.com a www.whatismyipaddress.com bardzo się ociąga... Chyba jutro do nich przedzwonię...

Vasago, moje IP to 83.26.1.x (jak dotąd jedynie ostatni blok się zmienia).

Jeśli masz wątpliwości co do tego czy się przesiąść to łap, niestety HyperCam zwolnił wszystko dwukrotnie - normalnie witryny wczytują mi się momentalnie, a zanim wcisnę "Zapisz" plik jest już na dysku. Za to mniej więcej transfery widać... :>

Właśnie uploaduję poniższy plik... Upload stały w granicach 30 kB/s.

Ja bym się na Twoim miejscu nie zastanawiał, chyba, że baaaardzo dużo pobierasz. No i te problemy ze stronami... Dobrze, że chociaż przez proxy działają (za to śmiertelnie szybko :)).

04.08.2005
01:18
[117]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

SlowEx: zapomniales w jednym miejscu ocenzurowac nazwy pliku :P

bartek, Vasago: nie bardzo to wszystko rozumiem. Slyszalem o tej trefnej puli IP 83.*, sam mam taki adres jako uzytkownik neo 640. I tak samo wypadl mi ping dla www.microsoft.com.
Ale nie lapie co znaczy okreslenie "martwe strony". Nie wiem jak wam, ale mi np strona microsoftu dziala, a to, ze nie rusza ping, jakos mnie specjalnie nie martwi.

04.08.2005
01:48
[118]

bartek [ ]

Strona po prostu nie działa. Na proxy już tak.

Sam miałem Neo640 i jeszcze dziś rano działała, mimo, że pula ta sama.

04.08.2005
02:35
[119]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

Nie wiem jak u mnie bylo rano, ale teraz dziala, pomimo tych nieudolnych pingow, bez zadnego proxy.

04.08.2005
11:01
[120]

Vasago [ spamer ]

U mnie Neo chyba raz nie chcialo sie z czyms polaczyc i pomoglo dopiero ponowne logowanie do sieci. Normalnie takich problemow nie mam i chyba wiekszosc z nasz tez nie. Swoja droga jestem juz w 100% przekonany do tych 6Mb. Filmik rewelka :D

04.08.2005
11:20
[121]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Po co takie łącze z tym kretyńskim limitem?

04.08.2005
11:36
[122]

Vasago [ spamer ]

To mniej wiecej tak jakbym sie przesiad ze swojeg mulastego Forda na Ducatti. Miesiecznie przejezdzac bede mniej wiecej tyle samo, za to duzo szybciej. A ze koszta sa podobne, to jestem sklonny zmienic umowe. Mam watpliwosci czy kiedys sciagnalem wiecej niz 50GB miesiecznie.

04.08.2005
12:04
smile
[123]

Tristan9 [ Konsul ]

6Mb hmm..., mi by wystarczyło gdybym miał 512 i o tym mogę tylko pomarzyć.

04.08.2005
12:20
[124]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

SlowEx ---> to se nie wierz ktoś ci broni

04.08.2005
12:50
smile
[125]

Arxel [ SperMan ]

a jak z neo 6 na p2p?
moze tez jakis filmik:P
moze kiedys se kupie duzo lepsze lacze tlyko dla siebie :P

04.08.2005
12:56
[126]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

Vasago: podobne koszty? Jak dla mnie to wychodzi o ponad 4 dychy miesiecznie wiecej. BARDZO ledwo wyrabiam na 170 zl, a co dopiero ponad 200...

04.08.2005
12:59
[127]

SlowEx [ Pretorianin ]

[dRaXer] - wiem wlasnie, malutki blad ;]


i nie mam zadnej glupiej neostrady , NEO SUX !


nie ma to jak LAN ;]

karpiu_87 - wpienia mnie to jak ktos pokazuje nie swoje trany i robi ludzi w cioty

gladius - haha wlasnie



chwalicie sie ze macie 6 mbps ale chu jz tym ! jak macie limit ! wole juz meic 2mbps bez limitow , nawet 1 mbps bym wolal , bo co to za net z limitem ,pffff

Arxel- do p2p ? lol !

04.08.2005
13:01
[128]

Vasago [ spamer ]

[dRaXer] -->Cztery dychy to mniej niz 1/4 ceny Neo 640, wiec nie jest jakis zupelnie inny rzad wielkosci. Poza tym przeciez nikt cie nie zmusza do zmiany wariantu.

04.08.2005
13:06
smile
[129]

Arxel [ SperMan ]

SlowEx - no ja wlasnie w 80% neta mam do p2p:P
tera mam LANa...
na p2p mam 384/64...
ciesze sie jak transfer jest 35-45..
tyle ze ostatnio cos wolno leci..
do konca miecha ma byc pasmo 4Mbps (obiecnie tylko 3)
i moze wtedy beidze leciec normlanie...
a co innego jkabym mial tranfser ponad 700:D:D:D:D:D to by bylo cos :P wtedy bym kupil UP 512 i bylo by git.....
ahh mazenia... ale kiedys se kupie lepszego neta!!!

04.08.2005
13:08
smile
[130]

golmann [ ogame ]

a ja mam 128kb i mi to wystarcza

04.08.2005
13:08
[131]

SlowEx [ Pretorianin ]

Arxel- lol p2p , nieno to jest najwikesza palga, jak bys byl u mne iw sieci i ssal z p2p to bys byl zniszczony ;]
u nas lepszeg onigdy nie dostaniesz bo jak widzisz na przykladzie tp , wpierdola ci limit i co z tego ze masz szybki net , jedynie jakbys mial up szybki to by ci mogli wrzucac rzeczy ;]



ps . to prawda ze NEO nie liczy tranow z FTP ? :D

04.08.2005
13:14
[132]

SlowEx [ Pretorianin ]

a ten tran co pokazalem to sciema , zobaczcie jak latwo scieninc ze ma sie git trany ;] moge meic nawet takim sposbem 10 MB/s ;]


to moj prawdziny tranik , niekeidy mam wiecje ale minimum to tyle co teraz

04.08.2005
13:18
[133]

blood [ Killing Is My Business ]

SlowEx - wlasnie LAN sux, wole doplacic pare zl na miesiac do neo ( ktore bardzo dobrze dziala w moim malym miescie ) i miec dobry gwarantowany transfer, zew. ip, moge byc active w programach p2p, brak awarii internetu, niski ping, nieblokowane porty. Pomimo ceny nie widze zadnych minusow Neo+. Przynajmniej w moim miescie jest bezawaryjna.

04.08.2005
13:19
smile
[134]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

O nie ale teraz dowaliłeś <LOL> nie swoje <LOL> no to prosze znajdź gdziekolwiek takie zdjęcie <LOL> ale z ciebie zazdrośnik jedni mają taki net jedni taki trzeba mieć SZACUNEK dla wszystkich a nie zazdrościć że ktoś ma 6 mbps czy więcej. POZDRO ;)

04.08.2005
13:20
smile
[135]

Vasago [ spamer ]

SlowEx -->Racja, lepiej miec jednego DSL-a na cale miasto i pilnowac zeby przypadkiem nie przekroczyc 20kB/s, bo wtedy sasiednia dzielnica nie moze juz sprawdzic skrzynek pocztowych.

04.08.2005
13:23
[136]

Kyahn [ Kibic ]

Nie ma to jak dobry bot XDCC :)))

04.08.2005
14:18
[137]

SlowEx [ Pretorianin ]

Vasago - widze ze ty nie wiesz o czym gadasz , jak sie ma szybkie zrodla to i w lanie 1mbps leci ci spokojnie 50 kB/s non stop w dzien a w nocy max , ja ksie sciaga z p2p to oczywscie , ja kiedys mialme 1mbpos i miszlo wdzien poand 50kB/s a nocy ponad 100 i nitk sie nie skarzyl ze mu net zle chodzi , najwazniejsze jest zlordlo jak masz owlne to nawet ci na 100mbps poleci 10 kb/s

blood - no co ty , ja bule 30 zl / meich i nie mam zadnych limitow jak w neo , teraz jeszcze bede miec rozbudoe i bede meic 8 mbps + 2mbpas na proxy i to wszystko za 30 zl / meich bez limitow , czyli bede wyciagal ponad 1MB/s a upload bede meic 2mbps

karpiu_87 - no tak , pokaz jak ci leci z ftp a nie chwilowe trany pokazujesz

04.08.2005
14:20
[138]

Vasago [ spamer ]

Tyle, ze zdecydowana wiekszosc zrodel to wlasnie P2P.

04.08.2005
14:22
[139]

SlowEx [ Pretorianin ]

karpiu_87 - ja niczego nie zazdroszcze tylko rozwala mnie jak kots wkleja chwiloe trany , zeby zaimpnowac co to on nie ma


blood- ja palce pare razy mniej od ciebie i mam lepsze trany , zadnych portow nie mam bloknietych , jedne mam nawet dla siebie , wystarczylo pgoadac z adminem , moge meic wlasna www z miejscem nawet i 200 GB wszystko porpostu i tylko 30 zl , przez proxy mam non stop 62,5 kB/s bo tyle jest limit i nie schodzi nigdy ponize , normalnie przez bramke miroznie leci , w dzine jedynie czase mlabo leci ( ok 60kB/s ) ale tak to w dzien spokojnie leci z bramki 150kB/s + proxy 62kB/s = 212kB/s za 30 zl , wiec trzeba meic dobrego LAN'a , u mnei sie tepi p2p i inne qwna , daltego necik lux chodzi , w innych gdzie p2p jest dozwolone dlatego tak chujow net chodzi , p2p to najweikszy syf !

04.08.2005
14:22
[140]

SlowEx [ Pretorianin ]

Vasago - jak sie jest lamerem i sie nic nie robi tylk osicaga to sie matylko p2p , jakbys pracowal to bys mial same 1 GBit zrodla a nie glupie p2p , ale wiadomo lepiej nic nie robic ,

04.08.2005
14:31
[141]

Vasago [ spamer ]

Przepraszam, nie wiedzialem, ze rozmawiam z guru swiatowej sceny komputerowej. Juz sobie ide, zebys nie musial dzielic swojego cennego transferu miedzy rozmowe z moja skromna osoba, a swoje gigabitowe zrodla.

04.08.2005
14:49
[142]

bartek [ ]

gladius, tata pobiera codziennie kilkadziesiąt/kilkaset e-maili na "już" (ok. 100 - 200 mb - przy 80 kB/s wychodziło xx minut, teraz trwa to dosłownie moment) a ja nie ściągam dużo.

04.08.2005
15:02
[143]

garfield_junior [ Generaďż˝ ]

heh, a ja prostaczek ciągle jade na SDI 115/115 kb/s, mimo że mieszkam jakieś 20 metrów od głównej centrali TPSA(wieelki budynek) :)

04.08.2005
15:14
[144]

blood [ Killing Is My Business ]

SlowEx - dlatego adsle sa dla zasysaczy a lany dla graczy, chociaz lany w moim miescie sa tak wypasione ze ani nie pograsz ani nie sciagniesz, od biedy na gg posiedzisz. Mimo twoich transferow i oplat nie zmienilbym lacza bo nie masz zew. ip, chyba ze mozna wykupic za 10/20 zl u prowajdera

04.08.2005
15:43
smile
[145]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

a mi wystarcza taki transfer ;]

04.08.2005
17:50
[146]

SlowEx [ Pretorianin ]

Vasago - to nara


blood -- neo dla zasysaczy ? z limtem ? cos tu nie teges , limit to najglubszy pomysl tpsa

04.08.2005
17:52
[147]

SlowEx [ Pretorianin ]

blood - chyba neo jest dla graczy a lany dla zasysaczy ;]


jak ja w samym lipcu zassalem 120 GB , a to malo bo nie mialem nagrywary dvd bo w naprawie i musze sie oszczedzac ze ssaniem , lany sa dla zasysaczy ;]

04.08.2005
17:54
[148]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

SlowEx-->ehh i nadal uwazasz sie za "guru" wyobraz sobie ze nie kazdemu limit moze przeszkadzac,ja wole pobrac miesiecznie 1DVD w 3godziny niz 5 kazda po 10godzin

04.08.2005
18:19
smile
[149]

blood [ Killing Is My Business ]

SlowEx - tak to pochwal sie iloscia zrodel na ośle, torencie itp ... zreszto jesli zaczneisz intensywnie wykorzystywac limit po uplynieciu 2/3 miesiaca, tpsa nie bedzie go zliczac, w ten sposob na limicie 15 gb chyba czy ile tam na 512 neo jest, dochodze do 50 gb na miesiac, sciagajac non stop gry, muzyke i filmy ... a za meczenie sie na p2p z lanem, albo sciaganie nowosci po miesiacu az sie poznajduja na ftpach, wazerach i innych smieciach mnie nie bawi .. to juz nie sa nowosci :)

04.08.2005
18:52
[150]

SlowEx [ Pretorianin ]

hubs - oczywiscie , bo takcih zrodel jakie ja ma mnigdy nie bedziesz miec ;]


blood - ja nie uzywma p2p i nigdy nie uzywalme bo zawsze uwazaem to za syf i ja nie sciagma meisiac po wyjsciu tylko pare minut po wyjsciu , i sciaga m isie takie przykladowe 1 DVD w 5 godzin , tak wiec gierke mam w ten sam dzien , zreszta musze bo jak hit wychodzi to trzeba to sprzedac ;]

04.08.2005
18:54
[151]

Dewey [ Konsul ]

SlowEx---> A jakie to super źródła masz, których inni nie mają? Bo na filelist pliki są umieszczane w chwili swojej sieciowej premiery, a w końcu jest to tak znienawidzona przez ciebie sieć p2p.

04.08.2005
18:56
[152]

SlowEx [ Pretorianin ]

Dewey- no co ty stary , na p2p zawsze dluzej trzeba czekac itrzebabedzie , bo to ze w tym samym dniu to olac, sprawdz sobie pre time to zobacyzsz . Po co ci wiedziec co ja mam jak i tak nie wiesz co to jest ? Site-ring 1 Gbit/1Gbit(wszystkie) SE z affilami, 0-sec

04.08.2005
19:02
[153]

Dewey [ Konsul ]

Ohh ale z ciebie mastah, ja piernicze, jak już ktoś wspomiał, istny internetowy guru. Bije przed tobą pokłony bo możesz zacząć zasysanie godzinę albo dwie wczesniej niż ja. A łudziłem się, że mimo wszystko jesteś osobą na poziomie z którą można pogadać, no cóż...

04.08.2005
19:07
smile
[154]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

<-------------------------------------------------------- GURU ------------------------------------------------->

04.08.2005
19:12
smile
[155]

SlowEx [ Pretorianin ]

jeaaaaaaaaaaaaa rzadze !

04.08.2005
19:16
[156]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

SlowEx wyobraz sobie ze miałem płatne zrodło FTP gdzie miałem tylko dla siebie przypisane 2MB/s rzeczy były bardzo szybko,ale jak zaczne sciagac cos 5min pozniej od ciebie to nie umre bo i tak pewnie szybciej skoncze.


ps. nie rzadzisz bo wszscy z ciebie kpią a ty udajesz głupiego

04.08.2005
19:54
smile
[157]

Victor Sopot [ Konsul ]

SlowEx to nowe wcielenie Myszoora.

04.08.2005
20:13
smile
[158]

SlowEx [ Pretorianin ]

cicho ! wszysscy nic nie pisac ! rzadze ! yeaaaa ! :D

04.08.2005
20:48
smile
[159]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

SlowEx ... buahaha... aleś sie zbłaźnił


<-------------------------------------------------------- GURU ------------------------------------------------->

04.08.2005
20:49
smile
[160]

SlowEx [ Pretorianin ]

karpiu_87 - siedz cicho bo rzadze !



I'm RULEZ !

04.08.2005
20:52
smile
[161]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

No tak wybacz szefie ;)

<-------------------------------------------------------- GURU ------------------------------------------------->

04.08.2005
20:59
smile
[162]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Myszoor --> Wow, you tokin inglisz?

04.08.2005
21:55
[163]

blood [ Killing Is My Business ]

ja jestem RZONDZE ! ta ... no przeciez .. :]

04.08.2005
21:56
smile
[164]

Luzer [ Music Addict ]

Myszoor -> dobijasz mnie

07.08.2005
00:20
[165]

Dante4 [ Legionista ]

Oj Myszoor widzisz, wygadałeś się :>
Zresztą już w kilku wątkach, bo musiałeś się pochwalić Win Media Center 2005, którego chyba niema żaden forumowicz.

Tak wracając do tematu, to ja mam Neo 512, bez limitu, ponieważ podpisałem umowę w kwietniu 04 i teraz przedłużyłem, jest to w moim mieście niestety jedyny wybór :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.