GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Współczesna wojenka

01.08.2005
16:59
[1]

-=Dexter=- [ Generaďż˝ ]

Forum CM: Współczesna wojenka

Jak się walczy w dzisiajszych czasach... coś jakby gwiezdne wojny? w każdym razie jak się stoi z właściwej strony lufy to przyjemnie popatrzeć ;)

https://images.military.com/Shock/0,,SA_050608_UH60Mosul,00.html
https://images.military.com/Shock/0,,SA_050211_GatlinGun,00.html
https://images.military.com/Shock/0,,SA_050510_DropBomb,00.html

login/hasło do strony qwer/qwer - jest tam troche propagandy ale można znaleźć coś ciekawego

01.08.2005
17:05
[2]

-=Dexter=- [ Generaďż˝ ]

to jest już mało zabawne...

https://images.military.com/Shock/0,,SA_AfghanBoom_060804,00.html

01.08.2005
17:36
[3]

MAROLL [ Hypnotize ]

Te pierwsze nawet mozna obejrzec, bardzo ciekawe, ostatni no comment.

02.08.2005
13:01
smile
[4]

bonk_ [ Pretorianin ]

polecam ten drugi filmik.Dla mnie the best.

02.08.2005
13:41
smile
[5]

-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]

A moze mi ktos wytlomaczyc co na tych filmikach widac ? bo ja niebardzo je rozumiem

02.08.2005
14:28
[6]

-=Dexter=- [ Generaďż˝ ]

-=Złośliwy_buraK=- ->
1. nocny atak śmigłowców na coś - nie widać co - co namierzają laserowymi wskaźnikami chłopcy z USArmy, kolorki takie bo używają jakiegoś systemu do patrzenia w nocy - ale nie wiem jakiego
2. reklamówka jednej z broni użytej w powyższym ataku
3. jadą chłopcy jadą przez miasto a tu barykada w poprzek drogi i ktoś do nich strzela (słychać trafienia w pancerz), co wtedy robią? atakują? niee.... :) czekają aż barykadę załatwi lotnictwo co widać na załączonym obrazku - w nazwie pliku jest Maverick wskazując na rodzaj uzytej broni ale czy tego sprzętu używa się do takich celów w rzeczywistości to nie wiem
4. prawdopodobnie atak artyleryjski koordynowany za pomocą samolotu bezzałogowego - mało śmieszne bo ganiają do końca uciekających z zaatakowanego pojazdu pasażerów/załogę - przypomina trochę palenie mrówek za pomocą lupy

02.08.2005
18:33
[7]

oskarm [ Future Combat System ]

Dexter --> AD1 to jest noktowizor i tak wyglądają promienie laserowe w nim :-)

03.08.2005
09:52
[8]

-=Dexter=- [ Generaďż˝ ]

oskarm -> no tak podejrzewałem, właśnie ze względu na ten laser, ale o ile się orientuję to tych noktowizorów jest kilka generacji, aktywne, pasywne i jakieś tam inne (wszystkie działają na podczerwień?), ponadto gdzieś widziałem też wizjery na fale cieplne? oraz urządzenia działające tylko i wyłącznie na zasadzie wzmacniania światła widzialnego? jak widzisz pojęcie w temacie mam na poziomie discovery więc wolałem nie strzelać... duch sys|yavora gdzieś tu jeszcze może krążyć ;)

03.08.2005
13:26
[9]

-=Dexter=- [ Generaďż˝ ]

no, teraz już jestem mądrzejszy - opis tych urządzeń w linku poniżej wygląda na rzetelny

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.