Iverson#3 [ Konsul ]
problem ze spolszczeniem do GTA SA :(
sciagnałem sobie nowe 100%owe spolszczenie do San Andreas i wszystko niby jest Ok ale po kilku minutach gry GTA zawiesza sie i wywala do windy :( u mojego znajomego zas rga wyłacza sie przy save'owaniu. sciagał ktos ten plik i mial podobne problemy?? POMOCY
tomekcz [ Polska ]
A możesz podać linka do tego spolszczenia ?
Iverson#3 [ Konsul ]
www.gtasa-pl.prv.pl/
www.gtasite.pl
PROSZE :)
to jak nikt nie sciagał tego spolszczenia?? naprawde jest super zeby nie ten bład :(

SlowEx [ Pretorianin ]
pff po co spolszczenie ? ehh
Iverson#3 [ Konsul ]
Pełne ... ale niestety nie finalna wersja
Iverson#3 [ Konsul ]
SlowEx>>> zeby zrozumiec fabułe gry np :P

plastuss [ Centurion ]
czy ktoś porócz Iverson#3 sciągnąl to spolszczenie i czy mu działa????

anksma1 [ BloodRayne ]
Iverson#3 --> ja mam to spolszczenie pełne i nie ma u mnie żadnych problemów z grą.Działa ok.
And [ Chor��y ]
Wiem ze oni niewyraznie mowi, ale przy wlaczonych napisach da sie zrozumiec o co chodzi :). Po za tym to chyba straci swoj urok jak bedziesz slyszalem rozmowy po polsku.... (chyba ze to sa tylko napisy?)
AMDD [ Dwory Unia ]
u mnie od razu przy wczytywaniu save:(
tyciu [ Konsul ]
No to ze swoim problemem uderzcie do autora spolszczenia ! Mozliwe ze wyjda nastepne , sluszne wersje .
And --> naturalnie ze tylko napisy .. polskie napisy w zaden sposob nie zabijaja klimatow gry , tak bylo i z Fallout [choc tu sa baaaardzo rozne opinie ] i z HL2 , takze i z Vice City
anksma1 [ BloodRayne ]
no ja z tym spolszczeniem nie mam żadnyc problemów,działa ok.Nie wiem czemu u was nie chce działać poprawnie.Może stąd sciagnijcie i zobaczcie jak działa