GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem ze spolszczeniem do GTA SA :(

01.08.2005
11:29
[1]

Iverson#3 [ Konsul ]

problem ze spolszczeniem do GTA SA :(

sciagnałem sobie nowe 100%owe spolszczenie do San Andreas i wszystko niby jest Ok ale po kilku minutach gry GTA zawiesza sie i wywala do windy :( u mojego znajomego zas rga wyłacza sie przy save'owaniu. sciagał ktos ten plik i mial podobne problemy?? POMOCY

01.08.2005
11:40
[2]

tomekcz [ Polska ]

A możesz podać linka do tego spolszczenia ?

01.08.2005
11:42
[3]

Iverson#3 [ Konsul ]

www.gtasa-pl.prv.pl/
www.gtasite.pl

PROSZE :)

to jak nikt nie sciagał tego spolszczenia?? naprawde jest super zeby nie ten bład :(

01.08.2005
11:42
smile
[4]

SlowEx [ Pretorianin ]

pff po co spolszczenie ? ehh

01.08.2005
11:43
[5]

Iverson#3 [ Konsul ]

Pełne ... ale niestety nie finalna wersja

01.08.2005
11:46
[6]

Iverson#3 [ Konsul ]

SlowEx>>> zeby zrozumiec fabułe gry np :P

01.08.2005
11:56
smile
[7]

plastuss [ Centurion ]

czy ktoś porócz Iverson#3 sciągnąl to spolszczenie i czy mu działa????

01.08.2005
13:14
smile
[8]

anksma1 [ BloodRayne ]

Iverson#3 --> ja mam to spolszczenie pełne i nie ma u mnie żadnych problemów z grą.Działa ok.

01.08.2005
14:42
[9]

And [ Chor��y ]

Wiem ze oni niewyraznie mowi, ale przy wlaczonych napisach da sie zrozumiec o co chodzi :). Po za tym to chyba straci swoj urok jak bedziesz slyszalem rozmowy po polsku.... (chyba ze to sa tylko napisy?)

07.08.2005
11:01
[10]

AMDD [ Dwory Unia ]

u mnie od razu przy wczytywaniu save:(

07.08.2005
11:05
[11]

tyciu [ Konsul ]

No to ze swoim problemem uderzcie do autora spolszczenia ! Mozliwe ze wyjda nastepne , sluszne wersje .

And --> naturalnie ze tylko napisy .. polskie napisy w zaden sposob nie zabijaja klimatow gry , tak bylo i z Fallout [choc tu sa baaaardzo rozne opinie ] i z HL2 , takze i z Vice City

07.08.2005
11:09
[12]

anksma1 [ BloodRayne ]

no ja z tym spolszczeniem nie mam żadnyc problemów,działa ok.Nie wiem czemu u was nie chce działać poprawnie.Może stąd sciagnijcie i zobaczcie jak działa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.