GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Conclave Obscurum

01.08.2005
01:48
[1]

Mysza [ ]

Conclave Obscurum

Nie wiem, czy to już na golu było, ale... ten niesamowity Klimat... noc... za oknem deszcz... przed chwilą skończyła się burza... nie mogę się oderwać... chore, dziwne, niepokojące... mistrzowsko wykonane... perełka wśród netowego syfu...

01.08.2005
01:52
smile
[2]

CHESTER80 [ Legend ]

Zajebioza ! Wykonanie mistrzowskie, masz rację że to perełka wśród tego całego syfu. Ale w zasadzie o czym jest ta strona bo nie kumam ?

01.08.2005
01:55
smile
[3]

Mysza [ ]

Nie wiem :) Wydaje mi się, że to po prostu strona jakiejś sowieckiej grupy artystycznej... są tam w menu z boku animacje, wiersze, obrazy... ale ten klimat i wykonanie... powalają na kolana...

01.08.2005
02:45
[4]

reksio [ Libertyn ]

Ładniejsze są strony square enix :)

Ładne to, rzeczywiście.

01.08.2005
03:41
smile
[5]

b166er [ Konsul ]

2advance fajne stronki robi

01.08.2005
05:21
smile
[6]

dzfonek [ Konsul ]

klimat stronki masakra. te dzwieku troche przerazaja. sprawiaja ze sie dostaje gesiej skorki. nie wiem czy w dzien sa takie same odczucia , ale ogladajac w nocy masakra.

01.08.2005
08:58
smile
[7]

Conroy [ Dwie Szopy ]

w "Disclamat" jest napisane co to za stronka. Faktycznie, bardzo klimatyczna.

01.08.2005
09:14
[8]

Kumavan [ child of KoRn ]

Bardzo interesujące portfolio. Szczególnie podoba mi się efekt napisów w tych "pnączach".

01.08.2005
09:56
smile
[9]

Riven [ infamousbutcher ]

Bardzo fajne.

Obrazy tez niezle, chociaz Beksinski to to nie jest

01.08.2005
10:40
smile
[10]

Mack5 [ GENOC1DE ]

Odjazd. Uwielbiam takie "chore" stronki.

01.08.2005
10:55
[11]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Z "Disclamat" wynika, że facet jest projektantem pracującym dla art lebedev, których projekt klawiatury niedawno był obgadywany na GOL-u.

01.08.2005
11:15
[12]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

,,maja rozmach skur******'' :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.