Mysza [ ]
Conclave Obscurum
Nie wiem, czy to już na golu było, ale... ten niesamowity Klimat... noc... za oknem deszcz... przed chwilą skończyła się burza... nie mogę się oderwać... chore, dziwne, niepokojące... mistrzowsko wykonane... perełka wśród netowego syfu...

CHESTER80 [ Legend ]
Zajebioza ! Wykonanie mistrzowskie, masz rację że to perełka wśród tego całego syfu. Ale w zasadzie o czym jest ta strona bo nie kumam ?

Mysza [ ]
Nie wiem :) Wydaje mi się, że to po prostu strona jakiejś sowieckiej grupy artystycznej... są tam w menu z boku animacje, wiersze, obrazy... ale ten klimat i wykonanie... powalają na kolana...
reksio [ Libertyn ]
Ładniejsze są strony square enix :)
Ładne to, rzeczywiście.

b166er [ Konsul ]
2advance fajne stronki robi

dzfonek [ Konsul ]
klimat stronki masakra. te dzwieku troche przerazaja. sprawiaja ze sie dostaje gesiej skorki. nie wiem czy w dzien sa takie same odczucia , ale ogladajac w nocy masakra.

Conroy [ Dwie Szopy ]
w "Disclamat" jest napisane co to za stronka. Faktycznie, bardzo klimatyczna.
Kumavan [ child of KoRn ]
Bardzo interesujące portfolio. Szczególnie podoba mi się efekt napisów w tych "pnączach".

Riven [ infamousbutcher ]
Bardzo fajne.
Obrazy tez niezle, chociaz Beksinski to to nie jest

Mack5 [ GENOC1DE ]
Odjazd. Uwielbiam takie "chore" stronki.
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Z "Disclamat" wynika, że facet jest projektantem pracującym dla art lebedev, których projekt klawiatury niedawno był obgadywany na GOL-u.
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
,,maja rozmach skur******'' :D