SlowEx [ Pretorianin ]
Ciekawe stronki...znacie jakieś ?
Tak siedze na tym necie i juz mi sie cholernie nudzi, znacie jakies ciekawe strony ? Odwiedzam funiaste, benchmark, menele,losux,kokoart,gry-online,poczte na wp ;] I nie mam c orobic , na gg nudy , muzy slucham i sie nudze , podajcie jakeis ciekawe stronki

Yo5H [ spammajster ]
!

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
Prosze bardzo ciekawa stronka ;P
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
idz na dwor posmigaj na rowerze powyrywaj laski napis sie piwa..
ewentualnie vvv
Iverson#3 [ Konsul ]
ogame.pl ???
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
ile masz lat? 15, 14?
_nyx_ [ Generaďż˝ ]
SlowEx [ Pretorianin ]
KoKoT2003 - 17
gromusek - niestety albo powyjezdzali wszyscy albo pogody nie ma
_nyx_ - ha ha :|

N2 [ negroz ]
Fett [ Avatar ]
www.losux.pl

gromusek [ Piwa dajcie ! ]
nie wieze ze wszyscy Twoi znajomi wyjechali i nie masz z kim wyjsc na rower spacer czy piwo.. zawsze ktos sie znajdzie leprze to niz siedzic i nudzik sie przed kompem :) na to mamy caly rok szkolny :P
SlowEx [ Pretorianin ]
gromusek - niestety aletak jest , bo reszta woli siedziec i grac niz wyjsc na piwo

Kompo [ t ]
ŻADNYCH !!
golmann [ ogame ]

Fett [ Avatar ]
przejebane jednym słowem....

SlowEx [ Pretorianin ]
Kompo - ciebie nie pytam wiec SPEND stad !

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
N2 ---> MAX :D
SlowEx [ Pretorianin ]
naszczescie jade za pare dni na wesele a pozniej do babki
kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]
:P masz zajebiste zycie:P idz na dwor ;P