Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]
Jak wygląda twórca Gadu-Gadu?
pytam z ciekawości :P wpisałem w google 'Łukasz Foltyn' ale nic nie wyszukało

@$D@F [ Generaďż˝ ]
niedawno byl w tv ale nie pamietam goscia

Fett [ Avatar ]
chyba raczej musisz szukac Erica Younga i Tima Hudsona
Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]
Fett ----> tak? to oni są twórcami? ja czytałem, że Foltyn
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Może to ten na zdjęciu ?

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]
może tutaj siedzi?
Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]
ps. pamiętam że było kiedyś coś takiego jak foltyn commander, clon norton commandera pod dosa. pewnie autorstwa tego samego człowieka ;)

p_e_p_s_i [ Legend ]
Łukasz Foltyn - prezes i jedyny pracownik firmy sms-express.com
Yari [ Juventino ]
W najnowszym newsweeku jest artykuł o ,,gadu=gadu". Jest zdjęcie Foltyna jak i Jego ,,wspólnika" .

Łyczek [ The King of Football ]
a jak wygląda twórca GOLa ?
Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]
Łyczek ----> napewno wszyscy jestesmy ciekawi :D
no dalej, twórca, pokazuj sie!

balllicker [ Konsul ]
proszę V
SlowEx [ Pretorianin ]
pewno bryle ,pryszcz na pryszczu , 160 cm 30 kg ;]
Fett [ Avatar ]
balllicker - kasuje GG...
nie wiem czy on, ale w GG pisze tak
This product includes software developed by the OpenSSL Project for use in the OpenSSL Toolkit. (https://www.openssl.org/)
This product includes cryptographic software written by Eric Young ([email protected]).
This product includes software written by Tim Hudson ([email protected]).

Iverson#3 [ Konsul ]
czy to nie Kaja P. na zdjeciu 2posty wyzej ???

SlowEx [ Pretorianin ]
Iverson#3 - tez :D

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]
<----- balllicker

Kompo [ t ]
A orientuje się ktoś kiedy wyjdzie ta nowa wersja GG?
Fett [ Avatar ]
chyba cały czas ja dopracowywują, narazie 3 wersja alfa
peterkarel [ Konsul ]
jak mnie ładnie poprosicie to wam pokaze jak wygladam ja(wynalazca gg);]