GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wygląda twórca Gadu-Gadu?

31.07.2005
22:30
[1]

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]

Jak wygląda twórca Gadu-Gadu?

pytam z ciekawości :P wpisałem w google 'Łukasz Foltyn' ale nic nie wyszukało

31.07.2005
22:31
smile
[2]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

niedawno byl w tv ale nie pamietam goscia

31.07.2005
22:32
smile
[3]

Fett [ Avatar ]

chyba raczej musisz szukac Erica Younga i Tima Hudsona

31.07.2005
22:34
[4]

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]

Fett ----> tak? to oni są twórcami? ja czytałem, że Foltyn

31.07.2005
22:34
[5]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Może to ten na zdjęciu ?

31.07.2005
22:34
smile
[6]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

może tutaj siedzi?

31.07.2005
22:36
[7]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

ps. pamiętam że było kiedyś coś takiego jak foltyn commander, clon norton commandera pod dosa. pewnie autorstwa tego samego człowieka ;)

31.07.2005
22:37
smile
[8]

p_e_p_s_i [ Legend ]

Łukasz Foltyn - prezes i jedyny pracownik firmy sms-express.com

31.07.2005
22:39
[9]

Yari [ Juventino ]

W najnowszym newsweeku jest artykuł o ,,gadu=gadu". Jest zdjęcie Foltyna jak i Jego ,,wspólnika" .

31.07.2005
22:43
smile
[10]

Łyczek [ The King of Football ]

a jak wygląda twórca GOLa ?

31.07.2005
22:46
[11]

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]

Łyczek ----> napewno wszyscy jestesmy ciekawi :D

no dalej, twórca, pokazuj sie!

31.07.2005
22:50
smile
[12]

balllicker [ Konsul ]

proszę V

31.07.2005
22:50
[13]

SlowEx [ Pretorianin ]

pewno bryle ,pryszcz na pryszczu , 160 cm 30 kg ;]

31.07.2005
22:56
[14]

Fett [ Avatar ]

balllicker - kasuje GG...

nie wiem czy on, ale w GG pisze tak
This product includes software developed by the OpenSSL Project for use in the OpenSSL Toolkit. (https://www.openssl.org/)
This product includes cryptographic software written by Eric Young ([email protected]).
This product includes software written by Tim Hudson ([email protected]).

31.07.2005
22:57
smile
[15]

Iverson#3 [ Konsul ]

czy to nie Kaja P. na zdjeciu 2posty wyzej ???

31.07.2005
23:01
smile
[16]

SlowEx [ Pretorianin ]

Iverson#3 - tez :D

31.07.2005
23:04
smile
[17]

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]

<----- balllicker

31.07.2005
23:41
smile
[18]

Kompo [ t ]

A orientuje się ktoś kiedy wyjdzie ta nowa wersja GG?

31.07.2005
23:50
[19]

Fett [ Avatar ]

chyba cały czas ja dopracowywują, narazie 3 wersja alfa

01.08.2005
00:18
[20]

peterkarel [ Konsul ]

jak mnie ładnie poprosicie to wam pokaze jak wygladam ja(wynalazca gg);]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.