GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Terapie antynikotynowe w Warszawie.

31.07.2005
22:18
[1]

Bili [ Generaďż˝ ]

Terapie antynikotynowe w Warszawie.

Chodzi mi dokładniej o terapie biorezonansowe. Gdzie w Warszawie trafic na skuteczna terapie biorezonansowa? Najlepiej w okolicach centrum/praga. Czy sa jakies przeciwskazania? Bo bylem choory ostatnio na zapalenie oskrzeli i nie wiem czy juz sie wyleczelem, wiec nie mam pojecia czy moge skorzystac z tej terapii. Tylko prosze...zadnych wywodow na temat skutecznosci tej terapii, ja poprostu musze przestac palic od teraz, moje pluca zdychają.

31.07.2005
22:19
[2]

erton [ Pretorianin ]

Przeciez ty nie masz nawet 20 lat...

31.07.2005
22:21
[3]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

ile masz lat i jak dlugo palisz ??

31.07.2005
22:24
[4]

Bili [ Generaďż˝ ]

z 5

31.07.2005
22:24
[5]

Bili [ Generaďż˝ ]

palenia oczywiscie

31.07.2005
23:05
[6]

Bili [ Generaďż˝ ]

Sorry za upik, ale naprawde musze wiedziec...

31.07.2005
23:08
[7]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

zapewne wiesz ze samo chodzenie na terapie nic nie da musisz miec bardzo silna wole... w kazdym razie zycze Ci powodzenia i przy okazji upne

31.07.2005
23:20
[8]

Bili [ Generaďż˝ ]

.............przeczytales co napisalem? Terapia dziala doskonaloe dopuki sie nie zapali fajka. Do tego czasu nie czuje sie glodu.

01.08.2005
09:48
[9]

Bili [ Generaďż˝ ]

upik :/

01.08.2005
10:54
[10]

Speedman18 [ Juventus ]

Bili --->> Podzwon i popytaj - Firma MONADITH® - BIOMED®
jest wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem firmy REGUMED®GmbH na Polskę,
oferujemy: terapie biorezonansowe w sieci naszych autoryzowanych gabinetów,
oraz sprzedaż nowych i używanych aparatów BICOM, autoryzowany serwis i szkolenia.


AL.MED Warszawa ul.Patriotów 173 :
tel.: 0 /prefix/ 22 615 76 38

Gabinet Medycyny Alternatywnej
ALEK-KOW Sp. z o.o. Warszawa ul.Łabiszyńska 10 :
tel.: 0 /prefix/ 22 498 46 96

01.08.2005
10:58
smile
[11]

Arczens [ Legend ]

Nie lepiej po prostu przestac palic ?

01.08.2005
11:01
[12]

Bili [ Generaďż˝ ]

dzieki :)

01.08.2005
11:01
smile
[13]

slot5 [ Sierżant ]

Arczens --> ... Jak ktoś pali pare lat to wyobraź sobie, że przestać nie jest tak łatwo i nie jest to takie "po prostu" :| Zresztą każdy (chyba) o tym wie, nawet jak nie pali.

01.08.2005
11:10
[14]

Arczens [ Legend ]

slot5 => Ja palilem 7-8 lat i zwyczajnie pewnego dnia stwierdzilem, ze mam dosyc i przestałem palic. Jesli ktos chce to rzuci, a to całe gadanie o silnej woli jest dla mnie bez sensu.

01.08.2005
11:32
[15]

Bili [ Generaďż˝ ]

oj mylisz sie mylisz...

02.08.2005
08:15
smile
[16]

Speedman18 [ Juventus ]

Ani Ty sie nie mylisz ani Arczens - to wszystko zalezy od organizmu - jeden rzuci w ciagu jednego dnia i nie bedzie go ciagnelo a inny organizm nie jest w stanie sie odizolowac tak latwo w tak krotkim czsie !!

02.08.2005
09:31
[17]

Bili [ Generaďż˝ ]

No i właśnie dlatego sie mylił.

02.08.2005
09:32
[18]

Belert [ Generaďż˝ ]

Do roku nawet ciagnie , sa takie nawroty , ech , nie palę juz 11 miesiecy.

02.08.2005
09:38
[19]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

to tak ja jestem uzalezniony o hazardu. przestac nie przestane bo to choroba. II sprawa to ze ja nie chce. Wystarczy ze bedziesz chcial i znajdziesz sobie inne zajecie np zucie gumy...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.