
roksa [ Legionista ]
Black Mirror
Nie mogę uruchomić Black Mirror. Pojawia się komunikat problem z aplikacją agds. exe.
Można temu jakoś zaradzić?
Z gory dziękuję za pomoc :)
Ines [ Ines ]
roksa--> sprobuj sie zwrocic do centrum pomocy OniGames:
roksa [ Legionista ]
Już jest OK ale musiałam zainstlować angielski patch i muszę grać w wersji angielskiej.
Ines [ Ines ]
Zawsze to cos :).