GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Black Mirror

31.07.2005
18:38
smile
[1]

roksa [ Legionista ]

Black Mirror

Nie mogę uruchomić Black Mirror. Pojawia się komunikat problem z aplikacją agds. exe.
Można temu jakoś zaradzić?
Z gory dziękuję za pomoc :)

31.07.2005
22:56
[2]

Ines [ Ines ]

roksa--> sprobuj sie zwrocic do centrum pomocy OniGames:

02.08.2005
01:11
[3]

roksa [ Legionista ]

Już jest OK ale musiałam zainstlować angielski patch i muszę grać w wersji angielskiej.

02.08.2005
01:55
[4]

Ines [ Ines ]

Zawsze to cos :).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.