GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Falstart Legii i Celticu. Piłka Nożna cz. 72

30.07.2005
22:41
smile
[1]

snopek9 [ Legend ]

Falstart Legii i Celticu. Piłka Nożna cz. 72

REGULAMIN
1. W owym wątku dyskutujemy o wspaniałym sporcie jakim jest piłka nożna.
2. Dyskusja jest toczona o wszystkich możliwych ligach i krajach.
3. Nie zwraca się do drugiego człowieka w sposób obraźliwy tylko ze względu, że ma inne gusta lub zdanie niż Ty.
4. Staramy się unikać zdań w stylu "Legia mistrz i tyle!" bądź "Wisła jest najlepsza!" bo nic nie wnoszą do dyskusji.
5. Swoje wypowiedzi po napisaniu jeszcze raz czytamy i korygujemy wszystie kwiatki w stylu "Łysa pała" ( o Zidane ) czy "Pieprzony szwab" ( o jakimkolwiek Niemcu )
6. Staramy się być mili dla kibiców przeciwnych drużyn.
7. De gustibus non est disputantum - o gustach się nie dyskutuje
8. Problemy typu "A oni są lepsi" zostawiamy do rozstrzygnięcia boisku. To weryfikuje forma, dzień, umiejętności, warunki pogodowe.
9. Nie ubliżamy forumowiczom tylko dlatego, że ich ulubiona drużyna przegrała.
10. Wszelkie łamanie tego regulaminu zostanie zgłoszone do Prefektów/Moderatorów

===========================================================================================

1. Zły start ligowy zanatowała zarówno Legia jak i Celtic.
2. Słaby atak Legii kontra przecietna obrona Celticu, co lepsze?? :)
3. Czy druzyny Szymkowiaka, i Żurawskiego wraz z Borucem odrobia straty?? Trzeba byc dobrej mysli...


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-30 22:39:56]

30.07.2005
22:43
smile
[2]

snopek9 [ Legend ]

hola --> skad poglad, ze ja nie lubie zespolow ze slaska?? Nie twierdze, ze je lubie, ale skad wiedza, ze tak jest...bo nigdy czegos podobnego nie pisalem...

30.07.2005
22:44
smile
[3]

Dagger [ Legend ]

A już myślałem że Antykwariat z Łęcznej zasłużył sobie na obecność w tytule wątku ;)))

30.07.2005
22:44
[4]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

to taki stereotyp ze Warszawa i slask to ogolnie malo sie lubia. Szczerze u nas na slasku Legi to nie nawidza wszyscy :)
pozdro

30.07.2005
22:47
[5]

snopek9 [ Legend ]

Dagger --> nie ma takiej opcji...choc bylo jeszcze o drugiej rundzie LM, ale niestety za dlugi tytul i musialem przerobic :)

30.07.2005
22:48
smile
[6]

Belert [ Generaďż˝ ]

Jasne a u nas w Krakowie też jest sporo fanów Legii .

30.07.2005
22:49
smile
[7]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

hola :::> Na pewno wszyscy?

30.07.2005
22:50
[8]

Dagger [ Legend ]

==>Paudyn
Zagłębie to nie Śląsk :)

30.07.2005
22:50
smile
[9]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A co to? Bo ja niekumaty w ichnich regionalizmach jestem ;>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-30 22:48:46]

30.07.2005
22:51
smile
[10]

snopek9 [ Legend ]

Śląsk...

chwila, pomysle...ale wtopa...ale chyba Sląsk :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-30 22:49:37]

30.07.2005
22:52
smile
[11]

Dagger [ Legend ]

==>Paudyn
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało: Zagłębie to Zagłębie :)

30.07.2005
22:52
[12]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Aaaa... spoko, będę wiedział na przyszłość ;o)))

30.07.2005
22:53
[13]

kurtt [ metal up your ass ]

We Francji też nudy. Dwa razy 0-0. Marsylia przegrała u siebie z Bordeaux. Malo goli, jedynie PSG dzień wcześniej pokazało klasę.

30.07.2005
22:54
[14]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ciekawe, czy coś się wreszcie ruszy w ekipie z Paryża.

30.07.2005
22:55
[15]

kurtt [ metal up your ass ]

3. Czy druzyny Szymkowiaka, i Żurawskiego wraz z Borucem odrobia straty?? Trzeba byc dobrej mysli...
Trabzonspor jak najbardziej i nie ma innego wyjścia. Gdyby Turcy przegrali z Cyprem w dwumeczu to byłaby ogromna sensacja mimo tego, że pierwszy mecz przegrali 1-3, a Celtic już nie da rady ambitnym Śłowakom. Nie... nie wierzę w to.

30.07.2005
22:59
[16]

Dagger [ Legend ]

==>kurtt
Niby Trabzonspor powinien awansować ale w południowych klimatach nie zdziwiłybym się nawet gdyby sprzedali awans Cypryjczykom.
Z takiego wyniku pierwszego meczu jak Celiticu jeszcze nikt w pucharach się nie wybronił ale w Szkocji może być bardzo różnie.

30.07.2005
23:00
[17]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No proszę...

Grający dotychczas w Liverpoolu czeski piłkarz Milan Baros uzgodnił indywidualne warunki kontraktu z niemieckim klubem Schalke 04 Gelsenkirchen. Według niemieckich mediów król strzelców Euro-2004 wart jest 9 mln euro.

23-letni Milan Baros do niedawna był gwiazdą "The Reds". Ostatnio jednak nie ma uznania w oczach trenera tego klubu Rafaela Beniteza, który nie umieścił go w kadrze na dwa mecze drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Czeski piłkarz postanowił szukać sobie nowego klubu, mimo że obecny kontrakt obowiązuje go do 2007 roku.

Baros jest jednym z dwóch zawodników Liverpoolu, którzy stracili ostatnio poparcie swojego trenera. Drugim jest polski bramkarz Jerzy Dudek, który także nie grał w eliminacjach LM, a w bramce został zastąpiony przez sprowadzonego niedawno Hiszpana Josę Reinę.


30.07.2005
23:00
[18]

snopek9 [ Legend ]

Bardzo dobra moim zdaniem decyzja Barosa, w Liverpoolu cos nie radzil sobie, ale wszyscy wiemym, po ME, ze to dobry napastnik...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-30 23:00:22]

30.07.2005
23:02
[19]

Belert [ Generaďż˝ ]

No ciekawe co Benitez jeszcze namąci .I czy to coś da ...

30.07.2005
23:03
[20]

kurtt [ metal up your ass ]

Wątpie czy Trabzon zechciałby robić coś takiego w II rundzie kwalfikacyjnej, może w III jak już. Drużnya ma spore aspiracje i chciałaby to potwierdzić.

Baros w Schalke się zmarnuje. Połamią mu tam te jego zgrabne nóżki. On jest zbyt miękki na twarde warunki panujące w Bundeslidze. Gdyby miał wzrost Kollera to może coś by ugrał, a tak tylko można odliczać dni kiedy złapie pierwszą kontuzję.

30.07.2005
23:04
smile
[21]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Tak jakby w premiership nie panowały twarde warunki...

30.07.2005
23:06
[22]

snopek9 [ Legend ]

Ja jestem wlasciwie przekonany co do przejscia do kolejnej rundy zespolu Szymka, ale Celtic...nie ma sil :) ale oni wierza podobno, zreszta maja inne wyjscie...

30.07.2005
23:08
[23]

Dagger [ Legend ]

==>kurtt
Ja myślę że prędzej w Bundeslidze będzie miał więcej miejsca do rajdów.
Tylko żeby się nie rzucał do trenera bo akurat w Niemczech tego nie wybaczają.

30.07.2005
23:09
[24]

kurtt [ metal up your ass ]

Premiership to zupełnie inna bajka, bo tam hard game łączone jest z finezją, której przysparzają właśnie takie Baroszki. Bundesliga to tylko hard game, sztywna i mulasta piłka niczym niemieckie czołgi, bez finezji.

Bayern i Bayer coś tam próbuja zmienić nastawienie Bundesligi, ale słabo im to wychodzi.

30.07.2005
23:10
smile
[25]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Właśnie w tych mulastych obronach Baros może sobie dać radę. Każdy kij ma dwa końce. Zobaczymy, czy w ogóle przejdzie.

30.07.2005
23:19
[26]

Dagger [ Legend ]

Heh, na forum Legii jeżdzą po Zielińskim i wzywają na pomoc Kasperczaka.

Z tym się rzeczywiście mogę zgodzić - jeśli on zostałbym trenerem mógłbym uwierzyć że jest w stanie ich poukładać. Inna sprawa czy wykonawcy odpowiedni :P

30.07.2005
23:21
[27]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Może nie tyle Kasperczaka, co jakiegoś trenera z głową. Hmm...Wdowiec?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-30 23:19:02]

30.07.2005
23:22
[28]

Dagger [ Legend ]

==>Paudyn
A chciałbyś oglądać grę na zasadzie "jedziemy frajerów równo z trawą"?

30.07.2005
23:22
smile
[29]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Czemu nie? Może wreszcie jakaś namiastka premiership :o)))))))

30.07.2005
23:25
[30]

snopek9 [ Legend ]

Zielu to bardzo slaby trener, taka jest niestety prawda...nie rozumiem dlaczego On tak dziwnie ustawia druzyne i dokonuje zmian, ze szkoda gadac...

30.07.2005
23:38
[31]

Tristan9 [ Konsul ]

snopek ---> Nie odświeżyłem i tak wyszło już chyba trochę spać się chce ;)
A co do trenera Zielińskiego to brak mu na pewno doświadczenia, najpierw powinien popracować jako asystent a potem dopiero po jakims czasie być samodzielnym trenerem, inna też sprawa że został rzucony na głęboką wodę bo Legia nie jest tak silna jak kilka lat temu.

31.07.2005
10:57
[32]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Baros w Schalke? lol - klub imho na jego możliwości. owszem jest szybki, niby jakiś tam drybling ma ale jest tak cholernie nieskuteczny... gdyby on strzelał 50% swoich szans to miałby chyba z 40 bramek w tym sezonie. pudłuje straszliwie. no i te słuszne przydomki w stylu "jeździec bez głowy". sprytem boiskowym nie grzeszy :) choć nie uważam go za jakiegoś nadzwyczajnego zawodnika to go w miarę lubię :)

Paudyn ----> nie słyszałeś o Zagłębiu? :) otóż znajdź sobie na mapie taką rzekę jak Brynica. to jest rzeka graniczna między Śląskiem a Zagłębiem. kiedyś tam biegła granica między bodaj Niemcami a Rosją i ta granica została :)

31.07.2005
11:31
[33]

xKx [ CLINIC ]

ciekawi mnie w tym sezonie gra VFB Stutgart !

nowy treneiro - Trappatoni i dwaj duńczycy Tommason i Gronkjear :)

na onecie piszą że Samuel podpisał kontrakt z Interem, a na oficjalnej stronie ani widu ani słychu :)

31.07.2005
11:35
[34]

J0lo [ Legendarny Culé ]

obrona Realu M.

Carlos, Salgado, Pavon, Helguera

no po prostu niesamowicie mogę się uśmiać :) wywalają jednego z najlepszych po ostatnim sezonie - Solariego, Samuela który się nie spradził ale to w końcu obrońca... sprowadzają:

Diogo - nieograny w Europie

Robinho - kurduplowaty, nieograny w Europie... czekam aż go będzie krył jeden z tych trzech panów - Marquez, van Bommel, Motta... co jeden to większy :)

Pablo Garcia - do tej pory grał tylko w Ossasunie :) ale przynajmniej ograny w La Liga

Baptista - jeden z najlepszych posunięć transferowych Realu w ostatnich latach niestety :/ trochę zmartwił mnie ;/

a Stuttgart zrobił dobry interes na trenerze - Sammer cieniutki był a dojście do tego jescze Tomassona i Gronkjeara to jest duże wzmocnienie. choć i tak pewnie Bayern jak zawsze będzie silniejszy :)

31.07.2005
11:44
[35]

xKx [ CLINIC ]

za to siła ataku Realu ciągle rośnie :) ile to już oni mają tych napastników ?! :)

Ronaldo
Raul
Robinho
Baptista
Portillo
Owen

31.07.2005
11:45
[36]

J0lo [ Legendarny Culé ]

guzik się poprawi bo pomoc ciągle ta sama :)

Portillo odchodzi z Realu ponoć :)

31.07.2005
12:12
[37]

kurtt [ metal up your ass ]

Z tego co ja się orientuje Baptisa to bardziej ofensywny pomocnik niż napastnik, przynajmniej na takej pozycji będzie grał w Realu. Robinho to chyba nie jest też do końca napastnik.

Transfery Realu bardzo mi się podobają. Drużyna ma coraz ciekawszy skład. Coraz lepiej im życzę, bo nieco zmienili swoją politykę - dawniej nie lubiłem tej drużyny. Oczywiście obrona jak to obrona... no, ale do gry ma wrócić Woodgate.

31.07.2005
12:16
[38]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Woody ponoć znowu kontuzjowany :) on już zagrał chociaż w sparingu? bo w oficjalnym meczu jeszcze nie...

Baptista najlepiej radzi sobie w ataku. nominalnie przychodził do Sevilli jako defensywny pomocnik ale szybk ogo wstawiali coraz wyżej i grał coraz lepiej. Bestia jest dobry. Robinho imho nie da rady... wiele lepsi fizycznie od neigo nie dawali a co dopiero takie chuchro :)

31.07.2005
12:47
[39]

kurtt [ metal up your ass ]


Real pewni liczy na to, że Robinho będzie taki szybki, że go żaden obrońca nie zatrzyma :)) Ronaldo w Barcelonie też nie był znowu taki atleta, a zdobył króla strzelców co jednak Robinho nie wróżę, ale może być pewnym punktem Realu, a z tym Woodgatem to masakra...

Co do odejść to ja słyszałem, ze nie Portillo tylko mr Goal ^_^ ma odejść chociaż może i Portillo, bo pewnie i tak obaj nie będą się łapać w składzie.

A co z Luisem Figo? Odpowiada mu ława w Realu? :)

31.07.2005
13:33
smile
[40]

Arczens [ Legend ]

Sagan strzelił brame, co prawda w sparingu, ale za to Benfice :)

Napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski i Vitorii Guimaraes Marek Saganowski zdobył bramkę w towarzyskim spotkaniu z Benfiką Lizbona. Jego klub zremisował z mistrzami Portugalii 1:1.
Były zawodnik Legii Warszawa spędził na boisku 90 minut i należał do najlepszych piłkarzy. W 77. minucie wykorzystał błąd obrońców i zapewnił swojej drużynie remis.

31.07.2005
13:59
smile
[41]

snopek9 [ Legend ]

Myslalem, ze dobrze, ze go sprzedali...ale juz po dwoch kolejkach zmienilem zdanie...oby po nastepnych dwoch ta sytuacja sie powtorzyla :D

31.07.2005
14:24
[42]

kurtt [ metal up your ass ]

Po co Manchester U chce Owena?? Niby onet, ale w każdej plocie jest trochę z prawdy.


Owen rozgniewa kibiców Liverpoolu?

Manchester United jest gotów wyłożyć 11 mln funtów za napastnika Realu Madryt Michaela Owena – informuje angielska prasa.

Napastnik reprezentacji Anglii prawdopodobnie opuści zespół „Królewskich” po tym jak do drużyny przyszli Robinho i Julio Baptista.

Według angielskiej prasy faworytem w wyścigu po Owena jest Manchester United, a o zawodnika starają się także Liverpool, Arsenal i Newcastle. Jak informują media, Real Madryt nie ma zamiaru stać na drodze Owena, jeśli jakiś klub zaoferuje atrakcyjną cenę za reprezentanta Anglii.

Ewentualny transfer do zespołu „Czerwonych Diabłów” dałby Owenowi możliwość gry z partnerem z ataku reprezentacji Anglii Waynem Rooney’em. Jednak przejście do Manchesteru naraziłoby Owena na gniew kibiców Liverpoolu, w którym występował przez wiele lat.

31.07.2005
14:52
smile
[43]

Adamss [ -betting addiction- ]

Odpowiadam na stwierdzenia nr 3 w pierwszym poście tego wątku:

Wszystko jest możliwe, Trabzonspor chyba sobie poradzi.. co do Celticu to musimu wierzyć w cuda :).

31.07.2005
14:53
[44]

Arczens [ Legend ]

Owen nadal jest całkiem przyzwoitym napastnikiem, a do tego jest Angolem co tez nie jest bez znaczenia.

31.07.2005
14:55
[45]

Arczens [ Legend ]

Jeszcze co do Celticu, pewnie uda im sie strzelic bramke, przypuszczam ze nawet kilka, ale obrony z dnia na dzien nie zmienia, a puszczenie 9 bramek w dwoch spotkaniach z mocno przecietnymi zespołami wskazuje na to, ze ta formacja praktycznie nie istnieje.

31.07.2005
16:02
[46]

Tristan9 [ Konsul ]

Zobaczymy jak ten atak Realu bedzie się prezentował tylko gdzie oni się pomieszczą Robinho to chyba w pomocy za Figo co do obrony podobają mi sie te posunięcia.
Przeczytałem na stronie Barcelony że w związku ze sprowadzeniem Baptisty przez Real prezesi Barcy chcą sprowadzić jakiegoś medialnego craka choć skład miał być już zamknięty by odpowiedzieć na posunięcia realu. Oby nic na siłę.

31.07.2005
16:26
smile
[47]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Sagan strzelił pierwszego gola.

31.07.2005
16:36
[48]

kurtt [ metal up your ass ]

Arczens nie chodzi o to czy jest dobry czy zły tylko o to: po co Manchesterowi napastnik? przecież mają napad dosyć liczny i całkiem dobry.

Rangers 2-0 prowadzą z Livingston.

31.07.2005
16:56
[49]

Arczens [ Legend ]

kurtt => Ferguson moim zdaniem juz jakis czas temu stracil pomysł, jak uzupełniac i wzmacniac skład, przyznam ze nie wiem czy cos sie zmieni w tym sezonie (poza bramkarzem). Moze Ferguson ma jakis ciekawy pomysł co do Owena, a moze to tylko takie gadanie pismakow i MU wcale nie jest nim zainteresowane.

31.07.2005
16:58
[50]

kurtt [ metal up your ass ]


W ogóle Fergiego w MU już dawno moim zdaniem nie powinno być. Wypalił się.

31.07.2005
17:13
[51]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ano właśnie, po co nam inwalida Owen. Niech sobie siedzi w tej słonecznej i technicznej Hiszpanii. Wróci na Wyspy, pogra 2,3 mecze i znów bedzie spędzał więcej czasu u lekarza, niż na boisku.

31.07.2005
17:23
smile
[52]

Dagger [ Legend ]

==>Paudyn
Przyda się do tego co zwykle w MU - do sprzedawania koszulek :)

31.07.2005
17:29
[53]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dagger :::> Od koszulek to my mamy Parka ;o)

31.07.2005
19:14
[54]

xKx [ CLINIC ]

Cracovia - Amica

ZACZYNAMY :)

31.07.2005
19:51
[55]

eJay [ Gladiator ]

Craxa prowadzi 1:0 bo bardzo ladnej akcji calego zespolu.

31.07.2005
19:51
smile
[56]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Park to ten zolty, co sie w nim Gmoch zakochal na MS w Korei i Japonii ?

31.07.2005
20:12
[57]

J0lo [ Legendarny Culé ]

MGR ---> to ten Park który załatwił w tamtych MŚ Włochy, ten żółty który w zeszłym sezonie hasał po skrzydłach w PSV :) robi dobre wrażenie ale może być za słaby fizycznie dla Premiership

Rangers dla kontrastu wystartowali świetnie. 3-0 wygrali :)

31.07.2005
20:22
[58]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Licze, ze nozownicy zremisuja z kuchenkami, choc wciaz prowadza Ci pierwsi.
BTW --> o 23:20 na tvn bedzie iti ekstraklasa, a o 22 na tvn24. Tak w gwoli przypomnienia

31.07.2005
20:45
[59]

Adamss [ -betting addiction- ]

eJay --> Dodam jeszcze, że Amica gra w 10 od 41 minuty, ponieważ Wasilewski wyleciał za dwie żółte.

31.07.2005
21:06
smile
[60]

Belert [ Generaďż˝ ]

no jest dobrze amica dostała.To za poprzedni sezon :)

31.07.2005
21:54
[61]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

Oba zespoly konczace dzis 2 kolejke Polskiej ligi nie zachwycaly. Amica oslabiona nie mogla za bardzo nawiazac walki a Cracowia skutecznoscia nie blyszczala.Stad tylko 1 -0 i po 2 kolejce tabela ekstraklasy wyglada dziwnie.
To dopiero poczatek i nie mozna sie niczym sugerowac.
23 20 magazyn na tvnie i zobaczymy co dzis wymysla nasi ulubieni prezenterzy. Komentarze pwoinny byc jak zawsze niezle

31.07.2005
22:09
smile
[62]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Beda musieli sie wysilic, bo znowu remisy.
"Wungiel przywiezli"!

31.07.2005
22:13
[63]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

ciekawe jaki material specjalny przygotuja,ostatni o pijaczku z Amiki był "śmieszny" :)

31.07.2005
23:03
smile
[64]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Wlasnie skonczylem ogladac iti ekstraklasa :-) Przyznam, ze zmierzaja w coraz lepsza strone. Nie dopatrzylem sie zadnych bledow, zadnych starsznie glupich wstawek, tekstow, filmikow, a herb Pogoni jest taki jaki byc powinien :-). Pare razy sie nawet usmiechnalem na ich dowcipy :P
A co na minus? Oczywiscie znow najwiecej mowiono o Legii, a pół materiału o meczu Poloni było o Darku Dzwigale. Chociaz to drugie jestem w stanie zrozumiec bo go lubie :)
A wiec ogolnie wyszli u mnie na plus (po raz pierwszy zreszta)

31.07.2005
23:10
[65]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Juz? Przeca mialo zaczynac sie o 23.20 ?

31.07.2005
23:12
smile
[66]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

zacytuje moj poprzedni post
o 23:20 na tvn bedzie iti ekstraklasa, a o 22 na tvn24

31.07.2005
23:12
smile
[67]

snopek9 [ Legend ]

Mistrz Giętej Riposty --> nie wszyscy maja zwykly TVN :)


aaaa za pozno :| :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-31 23:11:00]

31.07.2005
23:40
[68]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jolo :::> Piłkarze z ligi holenderskiej zazwyczaj bardzo dobrze czują się w Wielkiej Brytanii, więc jest spora szansa na to, że się sprawdzi, tym bardziej, że to walczak, nie zaś statysta ;o)

01.08.2005
00:22
[69]

scigall [ Konsul ]

No dzisiejszy odcinek iti ekstraklasy nawet w porzadku. Dalej mnie denerwuje ten mlody co siedzi po lewej (obok glownego prowadzacego). Ma kiepskie poczucie humoru i jeszcze jest zlosliwy bo nasmiewal sie z samobojczej bramki w Kielcach. Sam chyba nigdy pilki nie kopal wiec nie wie, ze to jest przerabane uczucie dla pilkarza. Na razie niecierpliwie czekam na 3 kolejke i mecz Groclinu z Wiselka.

01.08.2005
00:52
[70]

Dagger [ Legend ]

==>scigall
Dzisiejszego nie oglądałem ale mnie się ta złośliwość dziennikarza z "Rzepy" podoba - w większości przypadków zresztą uzasadniona w stosunku do naszej "ekstra"klasy :)

01.08.2005
01:09
[71]

scigall [ Konsul ]

Dagger >>> tyle, ze nie mam nic przeciwko ktos jest zlosliwy w pozytywnym tego slowa znaczeniu i przy tym dociekliwy,ale do tego trzeba umiejetnie poslugiwac sie humorem, temu dziennikarzowi to w ogole nie wychodzi. Pownien raczej zajac sie pisaniem artykulow sportowych a nie komentowaniem bo bardzo marnie mu to wychodzi. Juz duzo lepszy byl wsrod zaproszonych dziennikarz przegladu sportowego, mowili w miare sensownie.

01.08.2005
01:18
[72]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

I tak dobrze jest, mogli zaprosic takich mistrzow jak Godlewski z PN.

01.08.2005
02:49
smile
[73]

Adamss [ -betting addiction- ]

bojan --> Bardziej "imprezowiczu" :D.

01.08.2005
10:05
[74]

Dagger [ Legend ]

"Rzepa" się myli czy naprawdę Legia gra tak słabo na wyjazdach?

Legia po raz ostatni wygrała poza Warszawą osiem miesięcy temu.

01.08.2005
10:12
[75]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Paudyn ===> z wszystkich klubów Angielskiej Premiership walczących o mistrza najlepiej życzę MU więc taką mam nadzieję :) choć zdecydowanie bardziej lubię West Ham to Arsenal, Chelsea, Everton, Liverpool, Newcastle... nie przepadam za nimi :)

01.08.2005
10:12
[76]

Arczens [ Legend ]

Dagger => Cos wspominali ze ostatnio w listopadzie, ale nie pamietam dokładnie jak to szło.

01.08.2005
10:16
smile
[77]

Belert [ Generaďż˝ ]

Ujme to tak, im dłużej ogladam ekstraklasę to tym bardziej mam obawy o mistrzostwa świata. :(

01.08.2005
10:39
[78]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Dagger --> Chyba sie nie myli... Tzn. po Wisle rozjechalo sie wtedy Polonie "na wyjezdzie", ale ostatnie zwyciestwo poza Warszawa to ja pamietam tylko Katowice. Ale az sie wierzyc nie chce,ze to moglo byc tak dawno.

Belert--> Nie przesadzaj, trzon kadry gra przeciez za granica. Z Polski raptem Frankowski, Baszczynski, Klos i czasem Sobolewski. Ew. jeszcze Kielbowicz,ale na razie to chyba zapomnial jak sie gra w pilke.

01.08.2005
10:43
[79]

Arczens [ Legend ]

Loiosh => Szkoda tylko, ze obaj bramkarze reprezentacji siedza na ławie.

01.08.2005
10:45
smile
[80]

J0lo [ Legendarny Culé ]

zawsze zostaje Kuszczak który jak Kirkland znowu się popsuje będzie miał okazję pograć :)

trzon kadry to zagraniczni więc nie ma co się martwić... więcej niż zazwyczaj :) poza nimi wchodzą ludzie tylko z Wisły..

Kadra = Wisła & zagraniczni :)

01.08.2005
10:54
[81]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Arczens--> To rzeczywiscie jest problem, ale wierze,ze przynajmniej Boruc w koncu dostanie swoja szanse. Dudek bedzie mial trudniej, co najwyzej pogra sobie troche w pucharze ligi:/ Ale okienko transferowe otwarte jeszcze caly miesiac wiec moze sobie cos znajdzie.

01.08.2005
11:22
[82]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

mnie najbardziej w magazynie wkurzylo to jak zachwalali Jelenia z Wisly plock. Udalo sie chloapkowi stzrelic bramke a ci go juz promuja do wyjazdu na mistrzostwa swiata.
To jest polska liga a nie zadna zachodnia i nie powoluje sie kogos do kadry gdy strzeli bramke jakims lamerom.
Po za tym ten w tych dlugich wlosach to nigdy do pilki nie kopal a bedzie interpretowal samobojczego gola. Zalosne.......

01.08.2005
12:00
[83]

Arczens [ Legend ]

dave_iserlohn => Jelen mial kilka bardzo dobrych akcji, a bramke tez strzelil po przejsciu samodzielnie całej obrony. Nie mamy zbyt wielu takich zawodnikow.

01.08.2005
12:03
[84]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Obejzalem teraz bramki na Onecie i dochodze do wniosku, ze Portowcy powinni spokojnie wygrac... tyle strzalow na bramke... Ale naprawde, w tej polskiej lidze jest duzo stzralow, duzo okazji, ale jakos ciagle wszystkim strzelcom brakuje szczescia, albo bramkarze sa wysmienici

01.08.2005
12:49
[85]

volve16 [ Konsul ]

alexej -->> Z Zagłębiem w ostatnich latach zawsze remisowaliśmy. Mało tego, bramkia na wagę remisu padała w ostatnich minutach gry;)

01.08.2005
13:07
[86]

Dagger [ Legend ]

Obejrzałem tą bramkę Jelenia - spodziewałem się czegoś lepszego. On przeszedł obronę?
Sami się położyli - a Jeleń jest takim samym drewniakiem jak wcześniej.

Nie mowiąc o tym że Polonia została skrzywdzona przez sędziego.

01.08.2005
14:08
smile
[87]

Belert [ Generaďż˝ ]

Loiosh: ja przesadzam???To zobacz ja tamci grają.

01.08.2005
15:09
smile
[88]

kurtt [ metal up your ass ]

Jeleń w sumie nic takiego wielkiego nie zrobił. Dali dupy obrońcy Polonii, ale w meczu fatalny błąd sędziego. Wierzchowski powinien zejsć z boiska. Po tym co Legia pokazała to naprawdę, źle wróżę temu klubowi. Zieliński powinen polecieć.


Wiadomość dnia: Vieira w Arsenalu!!, link

01.08.2005
15:13
[89]

twostupiddogs [ Generaďż˝ ]

Mnie się podobał Paulista. Nie wiem jak kolega gra w obronie, bo oglądałem jedynie skróty w TVN, ale rajdy i podania ma naprawdę niezłe. Ciekawe czy ma jeszcze ciąg na bramkę.

Dobrze by było, aby Brożihno utrzymał formę. Może z wielkim fartem Engela uda się awansować do LM. Tylko jak tu nosić płaszcz w sierpniu? :)

01.08.2005
15:16
[90]

Dagger [ Legend ]

==>twostupiddogs
Za płaszcz w sierpniu grozi 7 kulek w głowę, chyba że jesteś powstańcem ;)))

Właśnie wypadałoby obejrzeć jak Brożu strzelił te bramki bo przerzutka w Łęcznej mu nie wyszła :P

01.08.2005
15:20
[91]

twostupiddogs [ Generaďż˝ ]

dagger

I bramka to zwykły wpych. II już dużo ładniejsza. Najważniejsze, że strzelił podbuduje się chłopak trochę po wyczynach w Łęcznej. I bramki ciężko by było nie strzelić. Chyba, że nazywa się ktoś Włodario.

01.08.2005
15:24
smile
[92]

Arczens [ Legend ]

Bilans w Vieirach musi byc na zero ;)

01.08.2005
15:37
[93]

kurtt [ metal up your ass ]

Na początku myślałem, że nie wypalił mu transfer do Juventusu :) No, ale faktycznie Arsenal musi mieć Vieirę.

01.08.2005
15:40
[94]

Dagger [ Legend ]

Smutny wniosek z tego skrótu meczu GKSu z Wisłą - wychodzi brak zgrania wiślackiej obrony. Jakby to był lepszy zespół niż Bełchatów wynik mógł być zupełnie inny.

Przy pierwszej bramce Brożek źle się zachował na szczęście wpadło, druga bramka przypadkowa ale przynajmniej podanie było ładne. Paulista nieźle zadebiutował, aż szkoda że Żurawski odszedł - miałby do kogo podawać :)

01.08.2005
17:00
[95]

Tristan9 [ Konsul ]

Qrde znowu zapomniałem obejrzeć magazyn ligowy :( na 3 kolejke to muszę czatować 2 godziny przed.

Jose Mourinho zaczyna nowy sezon ciakawych wypowiedzi :)

01.08.2005
18:11
[96]

snopek9 [ Legend ]

Kosowski w Lazio??

01.08.2005
18:12
smile
[97]

volvo95 [ Legend ]

Kosowski w Panatinaikosie??

01.08.2005
18:19
smile
[98]

Tristan9 [ Konsul ]

W Lazio wciąż chyba zyją historią meczów z Wisłą i nie widzieli Kosowskiego ostatnio w żadnym meczu Bundesligi ale jak mieli widzieć jak on prawie cały czas siedział na ławie, na trybunach lub był kontuzjowany.

01.08.2005
19:10
[99]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

hej. mam takie głupie pytanie, czy wiadomo już może gdzie będzie transmitowany mecz wisły 3 rundy? czy jakas polska stacja, a moze jakis zagraniczny kanal z satelity bedzie tansmitowal mecz? orientuje sie ktos?

01.08.2005
19:33
smile
[100]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Kosowski w Realu?

01.08.2005
19:38
smile
[101]

Dagger [ Legend ]

Kosowski w TKP Toruń?

01.08.2005
19:39
[102]

Badzi [ Konsul ]

Tańczący --> pytanie nie jest głupie, bo na razie nic nie wiadomo nt. transmisji meczów pucharowych. W każdym razie żadna stacja nie chce kupić kompletu praw, więc pewnie każdy klub będzie na innym kanale. Oby tylko były wszystkie...

01.08.2005
19:41
[103]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

znalazłem coś takiego. nie mam teletygodnia wiec nie moge sprawdzic, zobaczymy ;)

01.08.2005
19:42
[104]

Dagger [ Legend ]

TVN po tym jak się ostatnio nacieli chyba nie zaiwestują - inna sprawa że jakość komentarza i podejście do transmisji było żenujące.

Już wolę żeby publiczna dorwała prawa.

01.08.2005
20:03
[105]

snopek9 [ Legend ]

Jesli kupia Kose to...mam nadzieje, ze przestaniecie pisac takie posty...ja Kosowskiego nie lubie, to co robil w kadrze ostatnio bylo zenujace...ale jednak jak pisze o tym chyba najwieksza gazeta sportowa we Włoszech to cos w tym jest??

01.08.2005
20:41
[106]

forsetii [ Konsul ]

snopek9 - ile razy juz pisali że go lazio chce kupić? bzdury, on jest po prostu za słaby.

01.08.2005
21:50
[107]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

Kosowskiemu to co najwyzej wroze II lige polska, no ewentualnie i lige ukrainska badz albanska. Mistrza moze zdobyc z jakims zespolemz Malty. dla mnie ten pilkarz to drewno jakich malo. On nawet nie potrafi ruszac sie po boisku. Sorki za krytyke ale go po prostu nie trawie

w pilce dzieje sie wiele, sam to wiem po sobie i zeby byc najlepszy trzeba w to wlozyc duzo pracy a nie tylko dokonywac transferow i robic roszady. Chcialbym grac w zespole gdzie lduzie znaja sie ze soba po 10 lat i sa zgrani. Tego tez zycze polskiemu klubowi gdyz to jest droga do sukcesu.

01.08.2005
22:29
[108]

snopek9 [ Legend ]

hola --> zagdzam sie, ja tylko dalem link...jesli Ci z Lazio tego nie wiedza to juz nie ich sprawa...zreszta pewnie go nie kupia :)

01.08.2005
23:12
[109]

Badzi [ Konsul ]

Krytycy Kosowskiego --> nie lubić zawodnika to jedno, a oceniać jego grę (najlepiej sprawiedliwie :) to drugie. Tak, to prawda, że w klubie często nie mieści się w składzie, a on sam jak już gra jest często krytykowany (jakoś nie umie sobie ułożyć stosunków z trenerami). Ale klub to jedno (przy okazji retorycznie zapytam w ilu to meczach 1.FCK widzieliście Kosę, że SAMI [nie na podstawie innych] oceniacie jego grę?). A gra w kadrze to drugie. Tu najważniejsze są eliminacje. Szybka analiza:
NIR 0:3 - nie grał
ENG 1:2 - do 80 min; akcja i piękna asysta przy golu Żurawia
AUT 1:3 - od 46 min; wywalczył piłkę na środku pola -> asysta przy golu Franka
WAL 2:3 - 90 min
AZE 8:0 - 46 min; gol
NIR 1:0 - nie grał
AZE 0:3 - 90 min

Moim zdaniem Kosowski w eliminacjach jest jednym z lepszych zawodników (oczywiście daleko do Żurawia, Franka, Krzynka i ostatnio Szymka). I wcale nie jest tak słaby jak uważacie. A że w sporej części marnuje talent to już inna sprawa...

01.08.2005
23:14
smile
[110]

snopek9 [ Legend ]

AZE 8:0 - 46 min; gol
ENG 1:2 - do 80 min

za te dwa mecze nie lubie go :p

gral fatalnie, zero powrotu do obrony, przez niego przegralismy z Anglia...i co mam Go chwalic?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-01 23:13:06]

01.08.2005
23:16
smile
[111]

Badzi [ Konsul ]

snopek --> ?

01.08.2005
23:20
[112]

snopek9 [ Legend ]

Badzi --> wiesz, ja chyba ogladam inne mecze...juz nie raz za mna takie tu sprzeczki byly...z Anglia zagral fatalnie jak dla mnie...to samo z Azerami...z Austria uratowala Go bramka, wiec nic nie mowie...Jego gry z Walia nie pamietam, pewnie sie nie wyroznial...

01.08.2005
23:21
[113]

Badzi [ Konsul ]

snopek --> nikt nie każe Ci go ani chwalić ani lubić. Może tylko ciutkę obiektywizmu? Bo stwierdzenie przez niego przegralismy z Anglia, jest co najmniej naciągane :)

PS. Z Azerami miał wracać do obrony? :)

01.08.2005
23:29
[114]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

to kosowski juz pogral :)

01.08.2005
23:43
[115]

kurtt [ metal up your ass ]

Ech, Baroś...

Baros nie przejdzie do Schalke

Działacze Schalke 04 Gelsenkirchen zrezygnowali ze starań o pozyskanie czeskiego pomocnika Liverpoolu, Milana Barosa. Niemiecki klub był zainteresowany wypożyczeniem zawodnika na co nie chcieli zgodzić się działacze Liverpoolu.

- Jego klub interesowała tylko sprzedać, nie byli zainteresowani wypożyczeniem. Nie możemy pozwolić sobie na wyłożenie ośmiu czy dziesięciu milionów i dlatego Milan Baros nie przejdzie do Schalke. - powiedział dyrektor sportowy klubu z Gelsenkirchen, Rudi Assauer.

02.08.2005
00:32
[116]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

Selekcjoner reprezentacji Polski Paweł Janas powołał 22-osobową kadrę na międzynarodowy turniej imienia Walerego Łobanowskiego, który w dniach 15-17 sierpnia odbędzie się w Kijowie. Nasza reprezentacja rozegra na Ukrainie dwa spotkania.

"Biało-czerwoni" zmierzą się z Serbią i Czarnogórą (15 sierpnia, godzina 16:15 czasu polskiego) oraz z Ukrainą lub Izraelem (17 sierpnia).

W reprezentacji znalazło się siedemnastu zawodników z zagranicy oraz pięciu piłkarzy krakowskiej Wisły. W gronie powołanych nie ma debiutantów.

Do drużyny narodowej, po dłuższej przerwie wracają występujący w lidze rosyjskiej: Wojciech Kowalewski, Mariusz Jop i Damian Gorawski. Kowalewski po raz ostatni zagrał w drużynie narodowej w meczu z Wyspami Owczymi (6:0, luty 2004), Jop wystąpił w spotkaniu z Kazachstanem (3:0, czerwiec 2003), a Gorawski w lutowym meczu z Białorusią (1:3).

Wylot na Ukrainę zaplanowano na 14 sierpnia (niedziela) o godzinie 11:05 z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina. Reprezentacja wróci do kraju 17 sierpnia w godzinach nocnych.

Reprezentacja Polski na turniej w Kijowie:

Bramkarze: Jerzy Dudek (1973, Liverpool FC, Anglia, 51A), Wojciech Kowalewski (1977, Spartak Moskwa, Rosja, 4A).

Obrońcy: Marcin Baszczyński (1977, Wisła Kraków, 21A), Jacek Bąk (1973, RC Lens, Francja, 61A-2 gole), Tomasz Kłos (1973, Wisła Kraków, 62A-5 goli), Tomasz Rząsa (1973, ADO Den Haag, 28A-1 gol), Mariusz Jop (1978, FK Moskwa, Rosja, 2A), Dariusz Dudka (1983, Wisła Kraków, 3A), Michał Żewłakow (1976, Anderlecht Bruksela, Belgia, 45A-1 gol).

Pomocnicy: Damian Gorawski (1979, FK Moskwa, Rosja 12A-1 gol), Kamil Kosowski (1977, FC Kaiserslautern, Niemcy, 33A-3 gole), Jacek Krzynówek (1976, Bayer Leverkusen, Niemcy, 50A-8 goli), Sebastian Mila (1982, Austria Wiedeń, 18A-3 gole), Arkadiusz Radomski (1977, Austria Wiedeń, 12A), Mariusz Lewandowski (1979, Szachtar Donieck, Ukraina, 18A), Radosław Sobolewski (1976, Wisła Kraków, 8A), Mirosław Szymkowiak (1976, Trabzonspor, Turcja, 22A-2 gole), Euzebiusz Smolarek (1981, Borussia Dortmund, Niemcy, 4A).

Napastnicy:
Maciej Żurawski (1976, Celtic Glasgow, Szkocja, 42A-13 goli), Tomasz Frankowski (1974, Wisła Kraków, 12A-7 goli), Andrzej Niedzielan (1979, NEC Nijmegen, Holandia, 15A-5 goli), Grzegorz Rasiak (1979, Derby County, Anglia, 18A-3 gole).

02.08.2005
00:38
[117]

Dagger [ Legend ]

NIe ma się co dziwić że Wiślacy się burzą - czuje że trzeba się szykować na lewe zwolnienia.

02.08.2005
09:25
smile
[118]

Dagger [ Legend ]

A może Kowal powinien zamiast grać w 3 ligach podwórkowych wystąpić w barwach Legii ;))))

"Kowal" zapłaci za pierwszą bramkę dla Legii

Dość szyderstw i narzekania. Chłopakom trzeba pomóc! - Wojciech Kowalczyk próbuje być poważny. Były napastnik Legii Warszawa i reprezentacji Polski już nie będzie krytykował piłkarzy z Łazienkowskiej, tylko zacznie ich chwalić, a także nagradzać.

- Piłkarzowi, który strzeli pierwszego gola dla Legii w tym sezonie daję dwa tysiące złotych! - oznajmia i wyjmuje z kieszeni dwadzieścia banknotów stuzłotowych. - Zaznaczam przy tym, że jak to przeczyta teraz jakiś ogórek z Bełchatowa, uzna, że dwa tysiące piechotą nie chodzi i postanowi strzelić sobie samobója w najbliższym spotkaniu z Legią, to jemu nie zapłacę. Kasa idzie tylko dla legionistów! - mówi Wojtek.

"Kowal" od trzech lat nie zgłosił się na Łazienkowską, gdzie czeka na niego 13 tysięcy złotych premii za mistrzostwo Polski z 2002 roku. Dlatego do prezesa Piotra Zygo napisał list - poprosił, aby dwa tysiące wypłacić strzelcowi gola, a pozostałe 11 tysięcy Sekcji Sympatyków, czyli po prostu kibicom Legii, którzy organizują oprawy meczowe.

- Oni są w tym co robią najlepsi, więc dostaną najwięcej. A piłkarzy krytykować już nie będę, bo zauważyłem, że na Legii tych, którzy krytykują, traktuje się jak wariatów. Dlatego teraz twierdzę, że Legia idzie dobrą drogą i zanim się obejrzymy, będzie to zespół na miarę Pucharu Europy - mówi Kowalczyk.

02.08.2005
09:51
[119]

Maff [ Generaďż˝ ]

i dalszy ciag jego wypowiedzi - ostro facet daje do pieca :)

"Mistrzostwo zostanie wzięte z marszu. Sądzę, że już w najbliższym meczu legioniści będą trafiali w światło bramki, w kolejnym zaczną celnie podawać, a w piątej kolejce padną gole. Ku chwale taktyki Jacka Zielińskiego i koncepcji Jacka Bednarza. Klatt będzie drugim Żurawskim, a Chmiest Frankowskim. Magiera będzie "Srebrnym Lisem" jak Ravanelli, a Surma zacznie rozgrywać niczym Lampard. W zasadzie to wszystko już się dzieje, tylko nie wszyscy chcą to dostrzec. Ja przejrzałem na oczy" - mówi śmiertelnie poważny Kowalczyk."

02.08.2005
09:54
[120]

Dagger [ Legend ]

==>Maff
Dopiero później zauważyłem że na stronie fanów Legii zamieszczono całość.

A swoja drogą Kowalczyk to podręcznikowy przykład rozmieniania talentu na drobne.

02.08.2005
10:38
smile
[121]

Tristan9 [ Konsul ]

Cały Kowal - trzeba jakos umotywować chłopaków

02.08.2005
10:39
smile
[122]

eJay [ Gladiator ]

Kowalczyk to po prostu debesciak dla mnie:) Widac, ze kocha Legie Zielinskiego i Bednarza:D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-02 11:21:53]

02.08.2005
10:41
[123]

Garbizaur [ CLS ]

Taaa :D

02.08.2005
11:04
smile
[124]

Arczens [ Legend ]

Hehe dobre jaja sobie robi :)

02.08.2005
11:07
smile
[125]

volvo95 [ Legend ]

Hehe Kowalczyk pojechał po bandzie :)

02.08.2005
13:46
smile
[126]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ten tekst Wojtka mnie rozwalił:

" Zaznaczam przy tym, że jak to przeczyta teraz jakiś ogórek z Bełchatowa, uzna, że dwa tysiące piechotą nie chodzi i postanowi strzelić sobie samobója w najbliższym spotkaniu z Legią, to jemu nie zapłacę. Kasa idzie tylko dla legionistów! - mówi Wojtek."

Padłem ze śmiechu ;D.

02.08.2005
13:47
[127]

Dagger [ Legend ]

Swoją drogą pewnie daje lekką ręką bo kasa jest dla niego nie do odzyskania :)

02.08.2005
13:56
[128]

kurtt [ metal up your ass ]

"Zaznaczam przy tym, że jak to przeczyta teraz jakiś ogórek z Bełchatowa, uzna, że dwa tysiące piechotą nie chodzi i postanowi strzelić sobie samobója w najbliższym spotkaniu z Legią, to jemu nie zapłacę. Kasa idzie tylko dla legionistów! - mówi Wojtek."

Hahah. Cały Kowal. Ja bym się na miejscu piłkarzy GKSu wkurzyl.

02.08.2005
13:58
[129]

twostupiddogs [ Generaďż˝ ]

kurtt

Ja bym się wkurzył na miejscu piłkarzy Legii.

02.08.2005
13:59
[130]

kurtt [ metal up your ass ]

Legia pewnie już jest przyzwyczajona do ekscesów Kowalczyka. Co innego jak zaczyna "jechać" po innych klubach.

02.08.2005
14:36
[131]

snopek9 [ Legend ]

Kowalczyk pojechal po Legii, coz ma racje czesciowo, ale poczekajmy....

02.08.2005
18:23
smile
[132]

snopek9 [ Legend ]

Jest mecz Celticu gdzies?? jakakolwiek stacja mnie interesuje... z satelity Hotbird ;)

02.08.2005
18:26
[133]

J0lo [ Legendarny Culé ]

snopek --->
BBC 2 Scotland
Setanta Sport1

obie astra...

02.08.2005
18:29
[134]

snopek9 [ Legend ]

Jolo --> :(, coz Astra mnie nie interesuje...moze cos sie wykombinuje, ale pewnie tego nie zobacze...zreszta, nie duza strata ;)

02.08.2005
18:33
[135]

J0lo [ Legendarny Culé ]

widziałem kiedyś taką stronę z prymitywną do bólu grafiką ( nei to co goalzz.com skąd zbieram te info :))) ale było absolutnie wszystko :) nie pomnę adresu :/. poszukaj może w archiwach forum na www.blaugrana.pl - tam to widziłem

02.08.2005
18:35
[136]

snopek9 [ Legend ]

Jolo --> wiem, goalzz.com znam...w tym sek, ze mnie interesuje cos nie z Astry...poszukam pod tym linkiem co podales, co na ten temat...

02.08.2005
20:58
[137]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Boruc i Zurawski w wyjsciowym skladzie. Dobrze jest:)

02.08.2005
21:03
smile
[138]

@@@ [ Generaďż˝ ]

Boruc i Zuraw jednoczesnie ?
To juz wiadomo, ze bedzie 0:0

02.08.2005
21:04
[139]

Dydas [ ...in emo we trust... ]

loiosh -> mozna prosic o jakis link?

02.08.2005
21:14
smile
[140]

Child of Bodom [ CoB ]

Celtic wygrywa, a gola strzelil Thompson z karnego.

02.08.2005
21:17
[141]

Dydas [ ...in emo we trust... ]

A cos ze składami?

02.08.2005
21:17
[142]

Child of Bodom [ CoB ]

Ups sorry zgubilem w linku e, ale chyba kazdy kto sie interesuje pilka zna ta strone :)

02.08.2005
21:22
smile
[143]

Tomus665 [ Senator ]

Składy na dzisiejszy mecz

Celtic Glasgow

Artur Boruc
Bobo Balde
Mohammed Camara
Paul Telfer
Ross Wallace
Neil Lennon
Stephen McManus
Stilian Petrov
Alan Thompson
John Hartson
Maciej Zurawski

Artmedia Petrzalka

Juraj Cobej
Peter Burak
Ondrej Debnar
Jan Durica
Jan Kozak
Daniel Tchur
Balazs Borbely
Branislav Obzera
Branislav Fodrek
Juraj Halenar
Blazej Vascak

02.08.2005
21:33
[144]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Jedyne co mam to BBC.
Karny podyktowany po faulu na Zurawskim.

02.08.2005
21:36
[145]

@@@ [ Generaďż˝ ]

no i jeszcze 3 bramki w 45 min, moze i dadza rade

02.08.2005
21:40
[146]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Celtic 2:0 FC Artmedia Petrzalka
22' A. Thompson
45' J. Hartson

02.08.2005
21:46
[147]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

na goalzz pisze ze bramke strzelił... Larsson

02.08.2005
21:48
smile
[148]

snopek9 [ Legend ]

Wiedzialem, ze wystawi Boruca, tamten patalach puszczal moze i trudne do obrony bramy, ale jedank do obrony!! i nie mowcie, ze nie widzialem bramek, bo widzialem...szkoda tylko, ze trzech jeszcze to raczej nie strzela...

02.08.2005
21:49
[149]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Larsson! Hehe... :) Hartson strzelil.

02.08.2005
22:01
[150]

snopek9 [ Legend ]

3:0...ale nie Żuraw ;)

02.08.2005
22:06
[151]

Dydas [ ...in emo we trust... ]

Ma ktos sklad celticu po przerwie?

02.08.2005
22:15
smile
[152]

Tomus665 [ Senator ]

Dydas -->

Artur Boruc
Bobo Balde
Mohammed Camara
Paul Telfer
Shaun Maloney
Neil Lennon
Stephen McManus
Stilian Petrov
Alan Thompson
John Hartson
C Beattie

02.08.2005
22:24
[153]

Dagger [ Legend ]

Tu macie linę do relacji internetowej w serwisie BBC

02.08.2005
22:27
smile
[154]

Tomus665 [ Senator ]

Jeszcze tylko jeden !!!!!

02.08.2005
22:29
[155]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

4:0 i jakies 10 min razem z doliczonym czasem...beda karne, dwa obroni Boruc;)

02.08.2005
22:29
[156]

Dagger [ Legend ]

Nie zauważyłem że Loiosh już podał.

Swoją drogą bramkarz Słowaków chyba nieźle broni i ma sporo farta.

BTW Czyżby nasza repreza miała stracić najlepszego obrońce? :(

02.08.2005
22:30
[157]

pizmak [ Pretorianin ]

Beattie strzelil.... czyzby to on od nastepnego meczu gral w pierwszym skladzie zamiast Zurawia? strzela bramki a Zuraw nie...

02.08.2005
22:34
[158]

kurtt [ metal up your ass ]

Nie dadzą rady. Beattie pewnie teraz będzie grał.

02.08.2005
22:40
[159]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Koniec, 4:0

Artmedia Petrzalka awansuje dalej.

02.08.2005
22:41
[160]

waslo [ Ajacieden ]

odpadł Celtic

mam pytanie grał żurawski ?

02.08.2005
22:41
[161]

snopek9 [ Legend ]

Szkoda, ja ciagle twierdze, ze to przez Marshalla...oczywiscie glownie przez obrone, ale jednak wystarczyla jedna pewna interwencja...zdaje sobie sprawe, ze dzis Arur byl praktycznie bezrobotny, ale to nie oznacza, za Marshallowi byc dzis nie strzelili :)

02.08.2005
22:41
smile
[162]

Tomus665 [ Senator ]

Niestety zabrakło czasu zespołowi Celticu , a wystarczyło strzelić bramke na wyjeździe ... Więc niespodzianka stała się faktem ... Teraz pozostała już im tylko liga i puchar szkocji ...

02.08.2005
22:41
smile
[163]

kurtt [ metal up your ass ]

Celtic Glasgow już nie zagra w tym sezonie w europejskich pucharach.

02.08.2005
22:42
[164]

Tristan9 [ Konsul ]

Chyba nie dadzą, szkoda ze nigdzie nie było transmisji w dostępnej tv.

02.08.2005
22:43
[165]

Dagger [ Legend ]

Bohaterem meczu zapewne słowacki bramkarz.

Ciekawe czy będzie transmisja z meczów Wisły w eliminacjach LM

02.08.2005
22:43
[166]

Tomus665 [ Senator ]

waslo --> Maciek grał do 63 minuty , później został zmieniony przez Beattiego , który strzelił w 82 minucie bramke dającą nadzieje Celticowi ...

02.08.2005
22:44
[167]

snopek9 [ Legend ]

Tristan --> byla, ale trzeba miec satelite nakierowana na astre...ja niestety nie mialem...a nie chcialo mi sie bawic...wlasciwie to bratu a nie mi./

02.08.2005
22:45
smile
[168]

Tristan9 [ Konsul ]

No i nie dali rady szkoda teraz tej bramki straconej na Słowacji w 90 minucie

02.08.2005
22:46
[169]

kurtt [ metal up your ass ]

Może i Boruc nie miał dużo roboty, ale gdy on stoi na bramce Celtic nie traci goli - taka jest prawda.

02.08.2005
22:48
[170]

Dagger [ Legend ]

Tak czy owak Żuraw wreszcie zapisał się w statystykach - asysta przy pierwszej bramce.

02.08.2005
22:49
smile
[171]

snopek9 [ Legend ]

Dagger --> i wywalczyl karniaka

kurtt --> nie musisz mi nawet tego mowic :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-02 22:47:06]

02.08.2005
22:51
[172]

Dagger [ Legend ]

==>snopek9
Właśnie o tej asyście mówię :)

A Boruc oby tak dalej - nie popełnił głupiego w błędu w meczu gdzie bramkarz wbrew pozorom był pod dużą presją.

A wracając do krajowych tematów - co sądzicie o przeprowadzce Bąka do Kataru?

02.08.2005
22:52
[173]

Tristan9 [ Konsul ]

snopek ---> Właśnie. Zupełnie się na tym nie znam bo nie mam satelity tylko jakąś kiepską kablówkę.

02.08.2005
22:53
[174]

kurtt [ metal up your ass ]

Cóż, takiej kasie jaką można w Katarze czy tam Arabii dorwać to się nie dziwię, że Bąk wybrał taką drogę. Chce sobie porządnie zarobić. Niestety jest to wielki krok w tył w jego karierze. Spokojnie móglby jeszcze grać na dobrym poziomie w Europie. Wystarczy spojrzeć na Hajtę... trafił w końcu na Wyspy i został świętym.

02.08.2005
22:56
smile
[175]

Tomus665 [ Senator ]

Dagger --> Jeszcze nic pewnego to nie jest , rano ma się sytuacja wyjaśnić w 100% ... Jeżeli zostanie wypożyczony do tego katarskiego klubu to tylko z plusem dla samego siebie , ponieważ od szejków zarobi sporo $ co mu zagwarantuje spokojną starość a piłkarsko czy na tym zyska czy straci hmm lepiej niech gra niż siedzi na ławce w Lens ( ostatnio w ogóle nawet tam nie siedział ) ... w tej drużynie gra już przecież Frank De Boer i Sonny Andersen ( kiedyś piłkarz Blaugrany ) do kataru jedzie się na emeryturke pograsz sezon , dwa i dziękujesz ... To trener Luis Fernandez tak bardzo nalega na transfer Bąka ...

02.08.2005
22:57
smile
[176]

snopek9 [ Legend ]

Dagger --> w sumie mozna nazwac to asysta ;) po prostu wydawalo mi sie, ze karnaik byl przy drugiej bramce...

Tristan --> brat nie ma kablowki, ale ma karte dvb ( ja to bede mial za tydzien), to samo co w kablowce, ale za darmo...i to legalnie...oczywscie trzeba sie zadowolic kanalami nie Polskimi, bo nie ma sportowych programow PL za darmo ( teoretycznie oczywiscie ] )

02.08.2005
23:02
[177]

Tristan9 [ Konsul ]

Co do Bąka też uważam ze robi błąd przecież grając tyle lat we Francji pewnie też nieźle zarobił. Będą też długie podróże na reprezentację co może się szejkom nie podobać i nie słuzy też zachowaniu dobrej formy. Zgadzam się z Tobą kurtt że mógł jeszcze chociaż do MŚ 2006 pograć w Europie tym bardziej, znalazł by pewnie klub przykład Hajty bardzo dobry, tym bardziej że zawsze uważałem go za lepszego od Hajty.

02.08.2005
23:05
[178]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Celtic przegral honorowo, ale po frajersku.

Co do oferty Baka, jest lepsza niz sadzicie - zarabiac ma naprawde duzo, a co lepsze, liga katarska trwa tylko jakies 3-4 miesiace, w reszte roku sie nie gra, bo jest za goraco.

02.08.2005
23:07
[179]

Dagger [ Legend ]

Właśnie, tam się chyba zaczyna grać w październiku więc nie wiem jak Bąk się będzie przygotowywał?

02.08.2005
23:09
[180]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

widze ze celtic byl blisko, no coz konsekwencje sie ponosi. Teraz pozstaje im walka o II lokate w Scotland league. Mysle ze Zuraw powoli sie klimatyzuje w druzynie zego nie powiem o Borucu gdyz ten wie co robi od samego poczatku

Liverpool chyba sie nie wysilal a mimo to wygral 2 - 0 z Kowno. Zostala im III runda i beda walczyc o Obrone trofeum czego im nie zycze

02.08.2005
23:09
[181]

snopek9 [ Legend ]

Dagger --> moze w legii :) heh marzenia, chyba nawet teoretycznie nie mozna grac w dwoch klubach jednoczesnie :) zreszta...panowie...jeszcze nie jest wiadome czy On przeszedl!

02.08.2005
23:26
[182]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

Co do baka to chlopak dobrze mysli. chce grac i nabierac doswiadczenia a nie grzac lawe we francji jak Kosowski i cala reszta drewniakow
Widac jeden co mysli a zrestza ma kontuzje i uwazam ze powrot do gry w tej lidze to najlepsze rozwiazanie

02.08.2005
23:37
smile
[183]

Adamss [ -betting addiction- ]

Aj, aj, aj.. tak to już jest... jak się przegrywa 5 - 0 na wyjeździe to tylko cud może pomóc, aby odrobić straty. Szkoda Celticu, szkoda Maćka.. ale jakoś nie może sie wstrzelić jak na razie z tego co widzę.

Liverpool trochę mnie zawiódł.. bramki dopiero w 77' i 86' to dosyć późno. Czyżby ten cały Kaunas był taki dobry? :)

Dziś w nocy wyjeżdżam, więc już sobie postanowiłem, że jak wrócę z wyjazdu to zaczynam obstawiać :).

03.08.2005
01:24
[184]

Dagger [ Legend ]

Ech co za zdolniacha układał terminarz I ligi - mecz mistrza z wicemistrzem w 3 kolejce?

03.08.2005
01:26
smile
[185]

snopek9 [ Legend ]

Dagger --> bardzo dobra decyzja moim zdaniem...kazdy wynik jest mozliwy, nie znamy na dobra sprawe na ta chwile mozliwoscie klubow...bedzie wiecej emocji...

03.08.2005
09:13
[186]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

dagger - a co to za roznica czy mistrz gra w wicemistrzem w I czy XXX kolejce. To nowy sezon i aktualnie wszystko zaczyna sie od poczatku. Fraja w 3 to graja i juz. Dziwna ta twoja uwaga

03.08.2005
09:20
[187]

Dagger [ Legend ]

Brakuje konsekwencji - Legia gra z Wisłą w ostatniej kolejce o ile pamiętam.
Wolałbym żeby mecz Groclin - Wisła decydował o "tytule" mistrza jesieni, o ile Groclin poprawi gre oczywiście :)

03.08.2005
09:35
[188]

Dagger [ Legend ]

Czyżbyśmy dostali odpowiedź dlaczego Gieksa spadła?

Czarna prawda o polskiej piłce

Artur Brzozowski, Paweł Czado, Andrzej Olejniczak 03-08-2005 , ostatnia aktualizacja 03-08-2005 05:04

To prezes GKS Katowice Piotr Dziurowicz jest informatorem, dzięki któremu policja aresztowała za korupcję dwóch sędziów piłkarskich! Kupił awans do ekstraklasy, przekupywał sędziów i rywali, by zająć w niej trzecie miejsce, a potem, by nie spaść do drugiej ligi. - W tym sezonie powiedziałem dość i poszedłem na policję - mówi "Gazecie" Dziurowicz

Po raz pierwszy wysoki rangą działacz piłkarski przełamuje zmowę milczenia i opowiada pod nazwiskiem ze szczegółami, jak kupuje się mecze. - Jedną kolejkę ligową układa się na trzy, cztery sposoby - mówi prezes klubu, który właśnie spadł z ekstraklasy. - Sztab ludzi robi tabelki, patrzy, z kim grają inni, który mecz trzeba obstawić. Analizuje się obsadę sędziowską - którego arbitra weźmiemy na swój mecz, a kogo wyślemy, by "skręcił" rywala. Podchodzi się pod konkretnych zawodników.

Ostatni sezon - pełen korupcyjnych afer - nie był wyjątkowy. Według Dziurowicza handlowanie punktami to jedyny sposób na przetrwanie w polskiej piłce. - To, że Zagłębie Lubin i Pogoń Szczecin przy wchodzeniu do I ligi kupowały mecze, nie ulega wątpliwości. Pięć lat temu, gdy Katowice, Śląsk, Łęczna i Bełchatów walczyły o awans, wszyscy robiliśmy to samo. Tak jest co roku. Wcześniej mistrzostwa Polski też się robiło. Tylko teraz Wisła Kraków jest taka mocna, że mistrzostwo może sobie wygrać normalnie - mówi prezes.

To Dziurowicz pół roku temu zgłosił się na policję. - Chciałem zakończyć pewien etap w swoim życiu. Żeby złe rzeczy, które robiłem, nie mogły mi zaszkodzić w przyszłości. Wierzę, że stwarzam niepowtarzalną szansę na oczyszczenie naszej piłki - opowiada Dziurowicz.

To on w maju pomógł w prowokacji, po której do aresztu trafił Antoni F. Sędzia wziął 100 tys. zł za ustawienie wyniku meczu. Potem pod tym samym zarzutem zatrzymano arbitra Krzysztofa Z.

- W Łęcznej z Górnikiem graliśmy dobrze, ale przegraliśmy z sędzią Cwaliną, który wyrzucił nam z boiska dwóch graczy. Ulegliśmy 2:4, coś we mnie pękło. Zgłosiłem się na policję, opowiedziałem, co wiem - mówi Dziurowicz. - Ustaliliśmy, że najlepszym kandydatem do prowokacji będzie sędzia F. Zaproponowałem, by pomógł mojemu klubowi wygrać z Cracovią. W lesie pod Kielcami dałem mu 100 tys. zł policyjnych pieniędzy, schował je w kole zapasowym w bagażniku i wtedy nas zatrzymano. W kajdankach trafiliśmy do aresztu. On siedzi do dziś i chyba nie domyśla się, że współpracuję z policją.

Dlaczego F.? Bo załatwił mi kiedyś utrzymanie w ekstraklasie... Wiosną 2004 roku Świt i Polkowice, które po rundzie jesiennej wydawały się pewnymi spadkowiczami, niebezpiecznie nas doganiały. Spytałem F., czy może pomóc. Już pierwszy mecz z Amiką się udał, choć wyznaczyli sędziego ze Słowacji. F. załatwił do niego telefon. Zadzwoniliśmy, a on już wiedział, o co chodzi. Daliśmy 25 tys. zł. Ponieważ tylko zremisowaliśmy, oddał nam 10 tysięcy. W 2003 roku F. pomógł mi zająć trzecie miejsce w lidze, a poznałem go w 2000 roku, gdy pomógł wygrać walkę o awans do I ligi ze Śląskiem Wrocław, GKS Bełchatów i Górnikiem Łęczna - mówi Dziurowicz.

Prezes wymienia fachowców od "załatwiania" - Mieczysława Broniszewskiego (obecnie trener w drugoligowym Radomiaku), Bogusława Baniaka (drugoligowy Kujawiak Włocławek) i Pawła Kowalskiego (właśnie wprowadził do II ligi Heko Czermno, ale stracił pracę).

- Kowalski miał zeszyt z nazwiskami piłkarzy. Gdy np. graliśmy z Myszkowem, otwierał zeszyt na rozdziale Myszków i wiedział, do kogo zadzwonić, żeby kupić mecz.

03.08.2005
09:40
[189]

Dagger [ Legend ]

I jeszcze świetny cytat z pełnego wywiadu z Dziurowiczem - do scenariusza kontynuacji Piłkarskiego Pokera. Tak jak Zaorski kiedyś powiedział - jakby pokazał prawdę w tym filmie to nikt by w to nie uwierzył.

Łęczna wypadła z gry w meczu z Siarką Tarnobrzeg, w którym połowa piłkarzy Siarki wzięła pieniądze od nas i Śląska, a połowa sprzedała spotkanie Łęcznej. Do przerwy Łęczna prowadziła 2:0, ale na szczęście trener Siarki też wziął od nas pieniądze i zorientował się, co jest grane. Wymienił trzech doświadczonych graczy na młodych, którzy nie byli "w temacie", i mecz skończył się remisem 2:2. W tym wszystkim był jeszcze sędzia, który prowadził ostatnie spotkanie w karierze i dlatego mógł się ześwinić, bo był załatwiony przez nas i Śląsk. Ale wszystko wskazywało na to, że kontaktowali się z nim działacze z Łęcznej.

03.08.2005
09:44
[190]

Arczens [ Legend ]

Czytałem to juz dzisiaj, nie wiem tylko czy to cos zmieni. Chociaz na pewien czas powinien byc spokuj. Najlepsze z tego wszystkiego jest to, ze wlasciwie wszyscy o tym wiedza od dawna, ale nikt z tym nic do tej pory nie zrobil.

03.08.2005
09:49
[191]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

jak sie czyta to wlos na glowie sie jezy. wszyscy tak emocjonowali sie wynikami meczow a to wszystko bylo oplacone. zdziwilo mnie ze Dziurowicza ruszylo sumienie. jego tata ma raczej kiepska reputacje.

03.08.2005
09:53
smile
[192]

Arczens [ Legend ]

Sizalus => Chodzi o Mariana ? Najwieksza ... ?

03.08.2005
10:00
[193]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

plakac sie chce , smiac sam juz nie wiem. najlepszym sposobem by bylo zawieszenie rozgrywek na 2 lata to wtedy by sie skorumpowani czlonkowie nauczyli. A dziurowidcza to powinni do pudla wsadzic i nie wypuszczac. Alibi se szykuje dupek jeden

03.08.2005
10:01
[194]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

Arczens<--

tak, Mariana :)

03.08.2005
10:04
[195]

J0lo [ Legendarny Culé ]

nowy topic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.