GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nasluch policji =]

30.07.2005
00:33
smile
[1]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Nasluch policji =]

Wiecie moze o tym, ze policja ma dostep do tego co piszecie na gg? Koledzy wyjezdzali na oboz. Zaopatrzyli sie w "cos". Rozmawiali o tym na gg. Od kogo, ile, itp. Gdy jeden z nich wyjechal na wies, policja powiadomila jego tate i pokazala mu wydruk rozmow z gg. Obylo sie bez rozprawy. Zalatwiono wszystko lagodnie. Przyznam szczerze, nie mialem zielonego pojecia o tym, ze policja ma dostep do naszych prywatnych rozmow. Boje sie, az pisac na GG, bo do mnie przyjda. Chcialem zapytac czy takie cos jest legalne?

30.07.2005
00:34
smile
[2]

anksma1 [ BloodRayne ]

to żart ;-)))dobre

30.07.2005
00:34
[3]

Yo5H [ spammajster ]

watpie aby to byla prawda agencie fbi :)

30.07.2005
00:35
smile
[4]

GROM Giwera [ Sołdat ]

moim zdaniem to bzdury.. jak niby? Pozatym, istnieje cos takiego jak prywatnosc, tajemnica korespondencji etc.

30.07.2005
00:35
[5]

Yo5H [ spammajster ]

a juz wiem, to chyba taki watek do spamowania na dzisiejszy wieczor? ;P

30.07.2005
00:36
smile
[6]

War [ krieg ]

Oglądał Raport Pelikana pewnie :).

30.07.2005
00:36
[7]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

I tu was zdziwie moi drodzy =]. Przyniesione jego rodzicom wydruk rozmow. Malo, ze o "czyms".Rozmowy byly tez o np. dziewczynach itp. Tata mowi do mojego kolegi ruchaczu teraz =P.

30.07.2005
00:37
[8]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

War tak ogladalem, ale to co mowie to naprawde prawda. =]

30.07.2005
00:38
[9]

Quicky [ Senator ]

Nasłuch policji? A może złośliwy kolega? ;)

30.07.2005
00:38
[10]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Naruszenie prawa przy użyciu programu Gadu-Gadu, np. poprzez wysyłanie gróźb, będzie traktowane jako naruszenie regulaminu. Ponadto operator udostępnia organom ścigania dane pozwalające zidentyfikować użytkownika. W tym celu przechowywane są dane dotyczące czasu oraz numeru IP logowania, oraz wykazu rozmów użytkownika. Treści wiadomości nie są przechowywane (poza komunikatami wysłanymi dla użytkownika w czasie jego niedostępności).

30.07.2005
00:39
[11]

Yo5H [ spammajster ]

jasne.. juz lecisz. i co myslisz ze policja wertuje tysiace gadek o dupie marynie tylko po to zeby wychwycic jednego zbrodniarza? ;P chyba, ze mieli go juz na oku - podpadl wczesniej albo cos... to wtedy to jest bardziej mozliwe

30.07.2005
00:40
[12]

doniczka [ thomson ]

Yo5H----> dokładnie to samo miałem napisac ...buehehe

30.07.2005
00:40
[13]

Yo5H [ spammajster ]

widzisz: jest tylko napisane o ktorej z kim gadał.. ale nie O CZYM

30.07.2005
00:40
[14]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Mozecie mi nie wierzyc. Was tylko oszczegam.
Quicky to bylby niezly wkret, ale musialby zaciagnac cala rodzine do tego =]. Bylem u niego i to prawda. Jego babcia dziwinie sie na mnie patrzyla i odrazu wypytwala go kim ja jestem =].

30.07.2005
00:41
[15]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Yo5H--> nie podpadl. Obydwoje byli "czysci" =]. Przeciez mozliwy jest filtr do wylapywania rozmow w ktorych znajduje sie wyraz marycha, trawa, hasz itp.

30.07.2005
00:42
[16]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

lol ostrzegam ! =/

30.07.2005
00:42
[17]

Yo5H [ spammajster ]

nawet mnie nie strasz :P

30.07.2005
00:43
smile
[18]

anksma1 [ BloodRayne ]

hopkins --> po dwa posty piszesz i co minute,nie mozna tego razem napisac.Widać że ten wątek na celu statsowanie i to chyba przez ciebie.Chcesz sobie posty nabijac??to po co tworzysz watki z bajki idz do karczy skojarzenie tam możesz sobie je ponabijac.

30.07.2005
00:45
[19]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

anksma1--> popatrz na ilosc postow dziennie i pomysl troche =] od statsowania mam inna ksywke =]

30.07.2005
00:46
[20]

anksma1 [ BloodRayne ]

na razie ztego co tu robisz wygląda inaczej.Wieć sam pomyśl co robisz

30.07.2005
00:46
[21]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

anksma1--> siedze juz tyle, ze naprawde statsowanie mnie juz nie bawi, ty statsujesz bo nie piszesz na temat

30.07.2005
00:48
smile
[22]

anksma1 [ BloodRayne ]

wiec w jakim celu piszesz co minute post,ni emozna bylo tego napisac w jednym poscie.A do tego naciagny,wyssany z palca wątek.Bez sens,dlatego sie nie wypowiadam.Zegnam

30.07.2005
00:48
[23]

Yo5H [ spammajster ]

zaczyna sie wlasnie cos co nazywam "statsowniczą reakcją łańcuchową" ;]

30.07.2005
00:50
[24]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

dowidzenia. wypowiadasz sie o czyms o czym nie masz zielonego pojecia.
1. Pisze posta, nie odswiezam forum.
2. Poprawiam moje bledy ortograficzne powodowane przez pospiech =]

30.07.2005
00:50
smile
[25]

Rellik [ Kuciland seeker ]

no, Panowie policjanci moga sobie ingerowac w pewnych wypadkach (nie wiem jak jest z gg), ale jawne wpitalanie sie w czyjas rozmowe to nie jest legalne. Bo przeciez nie bedziemy powolywac sie na pargrafy i prawo do prywatnosci za kazdym razem jak bedziemy rozmowe na gg zaczynac, co nie ?:P

A jesli to faktycznie nie jest wkręt to kolega powinien ich zaskarżyć. Nie jest to przeciez żaden 'słowik' żeby niebiescy panowie wiedzili nawet z kim i kiedy kopuluje!

30.07.2005
00:52
[26]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Rellik--> przysiegam, ze to nie wkret. Mowilem mu, zeby powiedzial o tym rodzicom, ale on mowi, ze i tak mial szczescie. Oni powiedza, ze niech sie cieszy, ze sprawy nie mial itp.

30.07.2005
00:53
smile
[27]

b166er [ Konsul ]

agenice młelder ktory raz pana te zielone ludki porwalay?
6!? wtedy jak pan jecha w gory?
aaa
pokazaly panu wydruk z gg rozmowy pana z mama gdzie pan jedzie
(wow)(lol)
a moze to prawda ?!

30.07.2005
00:53
smile
[28]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

No pewnie, policjanci nie mają nic innego do roboty tylko podsłuchują Gadu-Gadu!

30.07.2005
00:55
[29]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Vistorante--> tak samo jak nie maja nic do roboty tylko chaty podsluchiwac? =/
b166er wielki problem <hahaha> przeciez sama firma powiedziala, ze udostepnia to policji

30.07.2005
00:55
smile
[30]

Rellik [ Kuciland seeker ]

TAk mi sie przypomnialo:

Co sie tyczy prawa do prywatności (dokładniej Internet Privacy Act podpisany w 1995 r)-

Niedopuszczalna jest ingerencja władzy publicznej w korzystanie z tego prawa, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przez ustawę i koniecznych w demokratycznym społeczeństwie z uwagi na bezpieczeństwo państwowe, bezpieczeństwo publiczne lub dobrobyt gospodarczy kraju, ochronę porządku i zapobieganie przestępstwom, ochronę zdrowia i moralności lub ochronę praw i wolności innych osób.

Zasadę ogólną poszanowania wolności człowieka wyraża artykuł 31 Konstytucji RP:
1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.

artykuł 49 mówi o wolności i tajemnicy komunikowania się, a artykuł 50 ma na celu ochronę nienaruszalności mieszkania

30.07.2005
00:56
[31]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

hopkins:) garatuluje pomyslu na watek:) genialne:D

30.07.2005
00:57
[32]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Rellik, a co jesli firma sama udostepnia to policji, a uzytkownik sie na to zgadza? Czytales umowe z gg przy instalacji? ja nie i nie wiem co tam pisze

30.07.2005
00:58
[33]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

kruca zaraz wejde na bobik'a i sobie jaja porobie. To mowie serio =/

30.07.2005
01:03
smile
[34]

Rellik [ Kuciland seeker ]

nie wiem co to bobik ;p

nie czytalem zadnej umowy, bo Tlenuje. A GG jako bonus tylko. A skoro ekipa od gg dala pozwolila na tworzenie innych aplikacji korzystajacych z tego protokolu to sorry ale raczej o zadnych krucznakch nie moze byc mowy.
BTW:
1. Nawet jesli dali jaksi haczyk to jest on niezgodny z prawem (ba! nawet konstutucja :P NIE moga ot, tak sobie czytac co pisze i dawac komu im sie tylko spodoba)
2. Sorry ale chyba Twoj kolega musialby byc BARON narkotywkowy wschodniej europy zeby ludzie od gg pobiegli z tym na komende!

30.07.2005
01:05
[35]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Rellik--> ehh nie musisz wierzyc. jak nie wiesz kto to bobik przeczytaj watek jak i jak cz2

30.07.2005
01:06
smile
[36]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no jaaasne, jeszcze cie zlapiol i zgwalcol, jakiez to infantywilne :/

30.07.2005
01:07
[37]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Rellik, ale jak ktos lamie prawo to chyba moga? czy tez nie ? =<

30.07.2005
01:14
[38]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

polski echelon? :>

30.07.2005
01:17
[39]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

kur#@ ukrainski =/

30.07.2005
01:23
[40]

Luzer [ Music Addict ]

Taaa, rozmowy gg to wielki dowod, zwykly plik tekstowy

30.07.2005
01:25
[41]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Luzer, a "cos" za 200zlotych w pokoju? =/

patrz na link =/

30.07.2005
01:28
[42]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

luzer - jesli ten plik tekstowy nawet jesli pochodzi ze skonfiskowanego komputera oskarzonego - to mysle ze to jest dowod. ale i tak podejrzewam ze w sprawie wykorzystywane byly logi z serwera gadugadu (chyba nie myslisz ze firma sms-express.com Sp. z o.o. nie loguje ruchu na swoich serwerach?)

30.07.2005
01:28
[43]

bartek [ ]

Dowodem w sprawie były wydruki rozmów z komunikatora Gadu-Gadu.
Po ogłoszeniu wyroku wypytywał sąd czy odzyska zatrzymany przez policję komputer.

Co mają wydruki do logów?

30.07.2005
01:29
[44]

Luzer [ Music Addict ]

Oskarżony - uczeń liceum przyznał się do winy i wnioskował o skazanie bez postępowania dowodowego.
Czyli dał się nabrać na "za przyznanie się do winy dostaniesz niższy wyrok"

30.07.2005
01:30
smile
[45]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Ehh. Mowie wam tylko jak bylo... Czy to bylo zgodne z prawem, czy nie tego nie wiem.

30.07.2005
01:32
[46]

Luzer [ Music Addict ]

Zaden plik nie moze byc 100% dowodem, przeciez to są rzeczy które można dowolnie modyfikować, a nie nóż z odciskami palców i krwią ofiary:P

"Luzer, a "cos" za 200zlotych w pokoju? =/" - najpierw trzeba miec nakaz rewizji

30.07.2005
01:32
[47]

bartek [ ]

Teoretycznie to oczywiście możliwe, ale w praktyce sprawa wygląda nieco inaczej. Jeśli ojciec dziewczyny, której Twoi koledzy wysłali tekst "zruchamy Cię suko" jest komendantem to nie dziwota :)

30.07.2005
01:35
[48]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Luzer--> jego ojciec to oddal

30.07.2005
01:42
[49]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

Luzer - wydruk loga to duzo. polozyli przed gosciem ten wydruk to wymiekl i sie przyznal. czyli 100% skutecznosci;) jakby wydruk byl falszywy to gosc raczej by sie nie przyznal, bo wiedzialby ze to nie jego.

30.07.2005
02:01
smile
[50]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Czemu nie chcesz powiedzieć co to było? Boisz się że policja czyta to forum?

30.07.2005
02:03
[51]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

nie , a po co mowic co to bylo?

30.07.2005
02:10
smile
[52]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Jeśli to było zielone 'coś' to ciekawi mnie czemu obyło sie po cichu i bez żadnych konsekwencji. O ile ja wiem to lolki są traktowane poważniej niż niejeden przekręt finansowy :)

30.07.2005
02:13
[53]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Piotrek--> jak interpretujesz zielone cos?

30.07.2005
02:20
smile
[54]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Bardzo prosto. :)

30.07.2005
02:21
[55]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

ja myslalem, ze ci o kosmite chodzi =<. moze to rodzice go wkrecili po przeczytaniu archiwum? =/

30.07.2005
02:24
smile
[56]

N2 [ negroz ]

Nie wierze w takie bzdury. Kto by czytał miliony zdań w ciągu jednego dnia... z rozmów prowadzonych na GG? Albo korzytsał z wyszukiwarek słow. Koleś musiał byc naprawdę deal'erem czy też jakimś rabusiem, który okrada biedne staruszki z torebek i wyciagał z nich "zielone".

30.07.2005
02:25
[57]

bobik93 [ Chor��y ]

N2--> istenieja filtry, ktore beda selekcjonowaly rozmowy =]
dealerem i rabusiem tez nie jest =]

30.07.2005
02:29
[58]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

To nadal czegoś nie kapuje. Jeśli pojechali z towarem, to domyślam się że go tam wzieli i wypalili. Co w takim razie oddał jego ojciec po powrocie tamtego chłopaka?
Albo inaczej, co za kretyn trzyma zielsko w miejscu łatwo dostępnym dla rodziców? :)

Z resztą całość wygląda mi bardzo naciąganie. Jeśli ojciec oddał ten towar (200zł? Toż tam musiało być z 7 gram!) policji, a tak wnioskuje to naaaaapraaawde dziwne że obyło sie bez niczego. Za posiadanie idzie sie do pierdla na minimum 3 lata o ile pamiętam.

30.07.2005
03:56
smile
[59]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

Piotrek - widze ze soe orientujesz w te sprawy :P wyslij mi troche

ul. J.P. Woronicza 17 :)

30.07.2005
08:50
[60]

MGS_Saladin [ ]

napewno tak jest w końcu dlaczego mieli by i niekontrolować? pewnie nie rozmowa po rozmowie sprawdzają tylko mają specjalne filtry które wychwtują dane słowa

30.07.2005
09:12
[61]

Novus [ Generaďż˝ ]

no jasne, te 2000 nowych etatow pracy w policji to specjalnie powolana sluzba kontroli GG.

Jezeli juz ktos jest w stanie uwierzyc w tak niewyobrazalnie zalosnie niewiarygodna bajeczke(tak, moze Ciebie kolega wkrecil np) i jednoczesnie boi sie z jakiegos neiwytlumaczalnego powodu ze jego tez policja napadnie i zapewne zanim go zapuszkuje to najpierw zakonfiskuje mu komputer za posiadanie piratow, to przeciez wymyslono cos takiego jak szyfrowanie na gg.

30.07.2005
09:13
smile
[62]

Arxel [ SperMan ]

omg... i jak tu teraz gadac o wszystkim... lol
hmm.. a moze jeszcze What Pulse tez zamiast tlyko naliczac klikniecia normalnie zapisuje co piszemy ?:P:P i sprawa jest podobna tylko tak zamiast policji interesuje sie tym CIA,FBI,UI?:P:P

30.07.2005
11:09
[63]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Novus hahahaha. Czyli jego rodzice tez mnie wkrecaja?
Piotrek--> nie zrozumiales. Kupili przed wyjazdem na oboz. Kolega schowal u siebie w domu i wyjechal na wies. Mial przyjechac i pojechac na oboz, ale wtedy stalo sie to co napisalem. Rodzice nie pozwolili mu jechac.
Arxel--> przyklad czlowieka co ma policje za idiotow..

30.07.2005
11:24
smile
[64]

N2 [ negroz ]

Arxel--> przyklad czlowieka co ma policje za idiotow..|
a... co może tak nie jest?

30.07.2005
11:24
[65]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

N2--> zdziwisz sie jak Ci dupe obrobia =/

30.07.2005
11:34
smile
[66]

@@@ [ Generaďż˝ ]

hopkins <-- Gratulacje, zostałeś naiwniakiem dnia. Nagrody nie będzie.

30.07.2005
11:38
[67]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

@@@--> to bedzie wielki wkret, bo zaangazowal cala rodzine =] jesli sie dowiem, ze to klamstwo to sie przyznam, ze jestem naiwny =]

30.07.2005
12:03
[68]

SlowEx [ Pretorianin ]

pfff , jasne , a ja mam w piwnicy bobmbe wodorowa o mocy 20 000 000 kiloton

30.07.2005
12:08
smile
[69]

Rellik [ Kuciland seeker ]

JESZCZE RAZ:

Nie moga sobie od tak bawic sie takim jak to mowicie skryptem wychwytujacym odpowiednie słowa!! ich działąnie było by baaaaaaaaaardzo nielegalne bo naruszali by prawa (nie bede po raz kolejny pisac jakie!) setek tysiecy użytkownikow GG!! I wtedy jak by poszedł pozew to nie tylko był by podpisany przez jednego gościa ale TYSIACE userow gg.. a To był by TAAAAAAAAAAAAAAKI precedens. (Rywin niech sie schowa :P)

Pozatym żaden policjant nie odpuscil by chłopakowi tych 7 gram jak miał by dowody w rece :P
Moze starszy inaczje wyczil logi i tylko powiedzial ze policja? No weno sie zastanow czlowieku!!
eot

30.07.2005
12:13
[70]

LooreNz [ Konsul ]

to jest jedna wielka bajka.

30.07.2005
12:13
smile
[71]

Him [ Konsul ]

hopkins masz bujną fantazję i ciagniesz ten wątek nie wiadomo po co.Chcesz żeby zajął pierwsze miejsce na największą ilość postów??;-)))naoglądałeś sie za dużo filmów chyba.Ale uważaj bo już sie może namierzyli i przyjadą i cie złapioł zaraz.

30.07.2005
12:24
[72]

Garbizaur [ CLS ]

ROTFL!

30.07.2005
12:26
[73]

Azazell22 [ Generaďż˝ ]

acha czyli nawet nie można już zartowac na GG ;/ :PP np: z kolesiem zartuje zabijemy kogos no to policja pomysli ze to naprawde i lapie nas a tu mają Zonka :>

30.07.2005
12:27
[74]

Azazell22 [ Generaďż˝ ]

ja mam w dupie policje... nawt niech sobie czytają ten post .. mam ich w d... :) nie mają co robić?? tylko łaopać na GG ? niech lepiej zajmą się prawdziwymi mordercami, zlodziejami , gwalcicielami a nie udają że są policjantami to im można wszystko G .... prawda

30.07.2005
12:43
[75]

Kompo [ t ]

Bzdura.

30.07.2005
12:45
smile
[76]

blackdragon2 [ Konsul ]

Mi się wydaje, że hopkins próbuje nas wkręcić.

30.07.2005
13:00
smile
[77]

Bzyk [ Offensive ]

To ze sobie napisze "mam trawke" nie oznacza, ze faktycznie ja mam. Policja zanim sprawdzi te rewelacje od razu idzie z donosem ? LOL... bujda.

30.07.2005
13:01
[78]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

zobaczycie! wpiszcie w gg numer 997 i zobaczycie!

30.07.2005
13:09
smile
[79]

DeV@sT@toR [ Senator ]

W takim wypadku powinienem teraz siedzieć :) Najprawdopodobniej już wcześniej znajomi byli pod obserwacją - TPSA w takich wypadkach nie dba o ochronę praw swych abonentów :P, podobnie jak sieci komórkowe :)

30.07.2005
13:09
smile
[80]

N2 [ negroz ]

hopkins -->

i co zobaczym? osobę która ma 30 lat i jest z Gorzowa Wlk. ? Wow, super, a zobacz pod 666 co się kryje

30.07.2005
13:11
[81]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

N2 no i widzisz! Gliniarz z gorzowa, a pod 666 szatan =/

30.07.2005
13:21
[82]

settogo [ Nie zgadzam się ]

Jakbym miał numer gg 997 to tez bym sobie wpisał policjant


A 999 ma pogotowie :D??

Za te 7 gramów to odrazu poszedłby na 3 miesieczna sankcje, potem miałby zapewne sprawe i biliby mu wyrok 3 lata za posiadania plus do tego za dilerke, bo posiadal hurtowa ilosc. Jako to, ze nie byl karany zobaczylbys go dopiero za 1/4 roku, no chyba ze jego tata to policjant

30.07.2005
14:04
smile
[83]

erton [ Pretorianin ]

Niestety to najprawdziwsza prawda :(
Moj kumpel w zeszlym roku przez gg wpadl razem z cala szajka przemytnikow wezow Boa. Inny musial uciekac do Izraela po tym jak poruszyl na Ircu temat nielegalnej produkcji makaronu. Slyszalem tez o innych sprawach i powiem wam - jesli marynujecie kalarepe, robicie glupie miny na pasach, macie w domu kolekcje gumiakow i powiecie o tym komus przez GG to macie przerabane!

30.07.2005
14:11
[84]

Mehisto [ Pretorianin ]

to prawda

30.07.2005
14:20
smile
[85]

erton [ Pretorianin ]

A dla tych ktorzy mowili, ze policja by tych kolesi zalatwila fragment kodeksu karnego:

Art. 150 § 1

Zabronione jest posiadanie "czegos" pod grozba kary 1 do 3 lat pozbawienia wolnosci[...]

Art. 150 § 3

Jesli "cos" zostalo skonfiskowane na podstawie logow GG i oddane przez rodzica podejrzanego nalezy odstapic od wykonania kary i zalatwic wszystko lagodnie


I CO GLUPIO WAM TERAZ?

30.07.2005
14:24
[86]

Azazell22 [ Generaďż˝ ]

erton --> bez przesady :))) co to za bzdury :) mam znajomego prawnika i kuzynke ktora szkol policjantów w szkole policyjnej i wyśmiała te teksty co tu wypisują o akcji policji przez GG


30.07.2005
14:26
[87]

Narmo [ albo narmiak ]

Połaczenie podczas rozmowy standardowo nie jest szyfrowane więc bez problemu można je podsłuchać. Są w sieci nawet odpowiednie programy do tego.

30.07.2005
14:26
smile
[88]

erton [ Pretorianin ]

Azazell22 --> Jak jestes taki kozak to napisz komus przez gg, ze masz do opchniecia troche pierwszej jakosci "czegos" i zobaczysz co sie stanie

30.07.2005
14:27
[89]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

ahahaha =]

30.07.2005
14:30
[90]

Azazell22 [ Generaďż˝ ]

erton --> wow zebyś się nie zdziwił o tym że już dawno przeprowadzałem takie rozmowy .. ;)

buhehee ktoś narobi szumu i wszyscy się boją .. tak samo jak z nalotami policji na chaty w celach znalezenia i skonfiskowania nielegalnego oprogramowania uehehehehe //

30.07.2005
14:36
[91]

Azazell22 [ Generaďż˝ ]

kurde napewno nas obserwują !!! Oni są wsród nas !! oni są wszędzie :PP :> - Zapamiętajcie to mądre słowa :>

30.07.2005
14:40
[92]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Azazell22--> co do tych nalotow to w sieci zgarneli 2 komputery, wiec sie smiej =]

30.07.2005
14:40
[93]

Narmo [ albo narmiak ]

Jeżeli nie mają podstaw to nie zaczną obserwacji bo wtedy nabór do policji by się zwiększył. Ktoś w końcu musiałby to analizować. Nawet, jeżeli przefiltrowali by to. W końcu różne slangi ciągle powstają i się rozwijają...

30.07.2005
14:44
[94]

erton [ Pretorianin ]

Narmo [ Youkai ]
Jeżeli nie mają podstaw to nie zaczną obserwacji bo wtedy nabór do policji by się zwiększył.

30.07.2005
14:46
[95]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Narmo nie wykluczam, ze ktos nakapowal na nich

01.08.2005
22:55
smile
[96]

Kompo [ t ]

< - erton

01.08.2005
23:13
smile
[97]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

erton - jesteś głupi czy naiwny? :)

01.08.2005
23:14
[98]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

wy zli ludzie jestescie =]. Wy pracujecie w policji i nie chcecie zeby was nakryto!

01.08.2005
23:20
smile
[99]

Kompo [ t ]

Vistorante - > ani to, ani to.
Trzeba umieć być śmiesznym. :D

01.08.2005
23:21
[100]

blood [ Killing Is My Business ]

ńe urzywajćie gg bo łapioł !

01.08.2005
23:25
[101]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

no łapioł łapioł, a jak

01.08.2005
23:25
[102]

Gotman [ Paladyn ]

ehhhh....śmiejcie się dowoli.....a mało wiecie..małoooo...istnieje pewien amerykański program o kryptonimie 'Echelon' oto cytat z Fucusa z września 2002 roku

"Stworzony przez Amerykanów w 1947 roku, dziś jest najbardziej zaawansowanym technologicznie cyfrowym systemem radiowym. Tak jak Carnivor, wyszukuje w morzu informacji słowa-klucza. Po modyfikacjach pozwala na przechwytywanie faksów, telefonów i maili z całego świata. Przez lata system był tylko przedmiotem plotek i domysłów. Dopiero w 1998 roku oficjalnie potwierdzono jego istnienie"

czyli, jeżeli ktoś napisze na gg słowo 'kokaina' (na przykład), to zanim ono dotrze do odbiorcy, Echelon już o tym wie. W tym artykule jest napisany przykład akcji Echelona. NIe wiem tylko, czy Hopkins mówi prawdę. Bo czy polska policja ma dostęp do Echelona???

ehh...lubię to, gdy ktoś nic nie wie na dany temat, a śmieje się.....ale mam polew z takich osób :DDDD

01.08.2005
23:27
[103]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Polska policja ma dostęp bezpośrednio do mózgów przestępców i zbrodniarzy - zwłaszcza tych, co za dużo siedzą na gg albo popełniają zbrodnię piractwa. I ŁAPIOŁ.

01.08.2005
23:29
smile
[104]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

oczywiście, każdy powinien wiedzieć o jakimś projekcie który raz opisano w focusie!

Śmiem przypuszczać że nawet gdyby polska policja dysponowałaby czymś takim to raczej nie używano by go żeby ziomków w dresikach łapać za trawkę. :)

01.08.2005
23:29
smile
[105]

Kompo [ t ]

Gotman - > a ja mam polew z tego, że niektórzy w to, co napisał hopkins, uwierzyli i zaczęli się bać. :)

Jeśli już o takich rzeczach mówimy, to niech policja zajmie się raperami, którzy mają piosenki o tym jak to codziennie jarają i "to czysta marycha bez dodatku maku". Sami się przyznają, więc na pewno organy ścigania mogą ich dorwać na posiadaniu. Czemu się na nich nie czają?

01.08.2005
23:32
[106]

Gotman [ Paladyn ]

Vist >> oczywiście nie, być może przesadziłem, ale wiesz....niektóre wypowiedzi mnie rozwaliły swoim poziomem

no i właśnie o tym co mówisz: wątpię, żeby Amerykanie udostępnili to nam, skoro nawet z Visami mają problem [i to nie był żart, niestety to prawda Polsko-Amerykańska]

więc w opowieść Hopkinsa raczej nie wierzę, choć....nigdy nie mów nigdy....

01.08.2005
23:36
[107]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Gotman - nawet gdyby coś takiego istniało w Polsce, byłoby nielegalne.

01.08.2005
23:37
[108]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Vistorante--> czemu nie?
Kompo--> wydaje Ci sie, ze wszyscy na GG caly czas gadaja o jaraniu i policja caly czas to wylapuje... Jak myslisz ile takich rozmow sie moze toczyc? =/

01.08.2005
23:39
[109]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Słyszałeś o tajemnicy komunikowania się?

01.08.2005
23:40
[110]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Slyszalem i co w zwiazku z tym?

01.08.2005
23:42
[111]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Do związku dojdziesz jak przeczytasz ze zrozumieniem cytat Gotmana i Rellika z 30.07.2005 | 00:55.

01.08.2005
23:46
[112]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Vistorante--> przeczytalem i co??

01.08.2005
23:50
[113]

Kompo [ t ]

hopkins - > mnóstwo. Powaga. Zwłaszcza wśród tych matołów amatorów.

01.08.2005
23:54
[114]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

hopkins --> jajco. Powiedziałem przeczytaj ze ZROZUMIENIEM.

02.08.2005
00:01
[115]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Vistorante--> tylko slowa

02.08.2005
00:36
[116]

D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]

A co myślicie o legalności i celach działąn tej strony? Może ta strona założona przez policje :P

02.08.2005
00:49
smile
[117]

SirZawisza [ Centurion ]

ale mnie bawicie nie istnieje cos takiego jak podsluch policyjny na gadu gadu jedynie mozecie miec WATCHA co powoduje ze ktos sledzi twoje widomosci a jesli masz zainstalowany podsluch policyjny jestes o tym informowany wiem to z wlasnego przekonania bo ziom mial w wozie zainstalowany podsluch i go montowali przy nim wiec cos jeszcze ??

02.08.2005
01:03
smile
[118]

Rellik [ Kuciland seeker ]

Vistorante ===> dziekuje ze ktos przeczytal i zrozumial moj post :). Ja przestalem sie w tym watku udzielac bo co mialem napisac napisalem i nikt tego sensownie nie staral sie nawet podwazyc. Ale co z tego? mimo mojej wypowiedzi teorie spiskowe sie rozrastaja ;D

02.08.2005
03:13
[119]

melkora [ Generaďż˝ ]

Ale bzdura!!To bajka dla małych dzieci.

02.08.2005
09:39
[120]

Belert [ Generaďż˝ ]

SirZawisza: ????????? Oszalałeś????? Podsłuch policyjny montowany przy podejrzanym??? Chociaz to by tłumaczyło słabą wykrywalność przestępstw.A jak sledza kogos to tez ida i mówią?
LOL

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.