GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Charytatywne opaski

29.07.2005
22:43
[1]

Łyczek [ The King of Football ]

Charytatywne opaski

Kto z was nosi jakiekolwiek opaski (branosoletki) typu?:

Livestrong - Fundacja Lance Armstronga
No Compromise - Fundacja Andy Roddicka
Stand Up Speak Up - Antyrasistowska

Ja nosze opaske zółtą Livestronga

29.07.2005
22:43
[2]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

a co to?

29.07.2005
22:44
[3]

Łyczek [ The King of Football ]

coś takiego

29.07.2005
22:45
[4]

reds23 [ redsov ]

nie, pomagajac charytatywnie nie widze potrzeby afiszowania sie z tym ...

29.07.2005
22:46
smile
[5]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Hehe, kozacko tak pokazac wszem i wobec ze jest sie trendi i pomaga innym, nie?

29.07.2005
22:51
[6]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Ja już o tym słyszałem i wiem że to jest na czasie, a czy ktoś z was wie gdzie można coś takiego kupić?

29.07.2005
22:52
smile
[7]

xanat0s [ Wind of Change ]

Np. tutaj :)

29.07.2005
22:54
smile
[8]

xanat0s [ Wind of Change ]

Adresy:

No Compromise - https://allegro.pl/show_item.php?item=58924161
Stand Up Speak Up - https://allegro.pl/show_item.php?item=57840908

29.07.2005
22:54
[9]

Kharman [ Konsul ]

Eeeeeeeeeeeeeeee... chłopie to ty słaby jesteś, najlepsi jakich widziałem to mieli po kilka, różnokolorowych.

29.07.2005
22:56
[10]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

A normalnie w sklepie? Bo wiem, że w USA są popularne, ale u nas tego nie widziałem :-/

29.07.2005
22:56
smile
[11]

bartek [ ]

Nieważne co się z tym robi, ważna jest chęć pomocy. Popieram akcję, ale zauważam, że nikt nie pyta kto WPŁACIŁ PIENIĄDZE (KUPIŁ) opaskę tylko kto NOSI, jak i tutaj. Przykro. Lepszy ten, który pomógł i się tym afiszuje niż Ci, którzy stoją z boku i obrabiają tyłki.

Barthez x, na Allegro bądź na stronie fundacji. Oficjalnie w Polsce tego nie ma. UWAŻAJ NA PODRÓBKI - w wielu aukcjach na Allegro znajdziesz ich zdjęcia - różnią się jedynie opakowaniem. Pierdolone sępy wszędzie się znajdą. Sorki za wyrażenie, ale takie zagrywki są poniżej wszelkiej krytyki.

29.07.2005
22:57
smile
[12]

reds23 [ redsov ]

przeciez najwiekszy interes ma z tego sprzedawca z allegro :/

29.07.2005
22:58
[13]

.:Jj:. [ The Force ]

Ja mam opaskę fundacji Armstronga od ponad 1/5 roku :]
Świetna sprawa. Ja się z tym nie afiszuje. Miło jest zobaczyć kogos na ulicy z taką opaską, czy ktoś szpanuje czy nie- jednak ją wpierw kupuje- a o to tu chodzi.

29.07.2005
23:05
[14]

.:Jj:. [ The Force ]

W USA opaka jest po 1$.


https://www.nike.com/wearyellow/main.html
https://store.store-laf.org/

29.07.2005
23:08
[15]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Antyrasistowskie na Allegro jakoś po dwie dychy chodzą widziałem.

29.07.2005
23:09
smile
[16]

bartek [ ]

reds23, myślisz, że dla kogo jest przeznaczona oferta zakupu 1,200 sztuk na raz jeśli nie dla pośredników?

Gdyby sami mieli zajować się sprzedażą na taką skalę, to poszliby z torbami. Nieważne kto po ile sprzedaje, liczy się to, że pośrednik musiał to najpierw u nich kupić.

29.07.2005
23:10
smile
[17]

Quicky [ Senator ]

Ja zamierzam kupić bransoletkę Pokolenie JP2.

29.07.2005
23:50
[18]

Adamss [ -betting addiction- ]

U mnie na ręce Livestrong i Stand Up Speak Up jest.. nie dla tego, że to jest trędi tylko dlatego, że popieram coś takiego.

30.07.2005
08:01
[19]

Łyczek [ The King of Football ]

No i właśnie o to chodzi, żeby popierać a nie pokazywać, że jestem na topie...

30.07.2005
08:09
smile
[20]

Maff [ Generaďż˝ ]

taaa.... jak widze pseudo-lanserow ktorzy chodza z tymi opaskami, aby pokazac jak to oni sie martwia o czyjesc zycie, zdrowie, etc.
99% tych ludzi w ogole nie wie o co chodzi a swoje opaski kupili na allegro.

nie rozumiem natomiast jednego - jesli chcesz komus pomoc, to zrob to. po co sie z tym obnosic?

30.07.2005
08:36
smile
[21]

fireworm [ Pretorianin ]

a ja nosze coś takiego ;) i wiem że to idzie na szczytny cel !!!!!! popieram takie fundacje

30.07.2005
21:23
[22]

Łyczek [ The King of Football ]

up

30.07.2005
21:25
[23]

gregol [ Junior ]

dzisas na poludniu(włochy,austria) 1/3 osob takie nosi, myslalem ze to jakas kiczowa moda, a tu moda tylko na pomagadnie.. ratujcie

30.07.2005
21:29
[24]

Dorotkadk [ Konsul ]

ja tez bym chciala pomagac

30.07.2005
21:31
[25]

Kyahn [ Kibic ]

Bez sensu, jak chcesz komuś pomóc to wpłać te pieniądze dajmy na to na konto domu dziecka,
a nie na jakieś denne fundacje w USA. Mało to problemów w Polsce ?

30.07.2005
21:33
[26]

Dorotkadk [ Konsul ]

mam za dobre serduszko

30.07.2005
21:39
smile
[27]

dzfonek [ Konsul ]

widze ze wszyscy odbieracie te opaski jako cyne ze sie wplacilo kase. gowno prawda w tych opaskach nie chodzi o to ze dalem za nia kase i wsparlem fundacje. w noszeniu opaski chodzi o to ze nie tylko wspomagasz fundacje finansowo, ale takze jestes w gronie ludzi ktorym zalezy na tym zeby wygrac z rakiem. i ta opaska wlasnie oznacza ta chec wygranej o czym swiadczy istniejacy na niej napis "livestrong". a jesli chodzi o kozaczenie opaska to musicie brac pod uwage ze conajmniej kilkadziesiat milionow ludzi jest w takim razie kozakami i cynia opaska za okolo 3,20zł. wszyscy uczestnicy tour de france mieli takie opaski juz rok temu. w tym roku na konferencji przed wyscigiem takze je mieli.

30.07.2005
21:41
[28]

dzfonek [ Konsul ]

sorki nie wszyscy. widze, ze jest kilka osob, ktore rozumieja o co w tym chodzi i ze nie jest to trendi...

30.07.2005
21:42
[29]

Kyahn [ Kibic ]

dzfonek----> a jak będę nosił trzy na jednej ręce to dobrze, czy też będę kozakiem ?

30.07.2005
21:43
smile
[30]

Łyczek [ The King of Football ]

Kyahn ---> ale kto Ci kaze nosic 3 opaski....

30.07.2005
21:45
[31]

Kyahn [ Kibic ]

Łyczek ---> nikt, ale jak kupię trzy to co ?

30.07.2005
21:47
[32]

Łyczek [ The King of Football ]

kyahn ---> to nic, noś je sobie... przecież to nic złego

30.07.2005
21:48
[33]

Kyahn [ Kibic ]

Łyczek ---> a dobrego ?

30.07.2005
22:00
smile
[34]

Deepdelver [ aegnor ]

dzfonek --> Ty nosisz opaskę, bo zależy Ci na walce z rakiem, moi znajomi lekarze nie noszą a z nim walczą codziennie. Wnioski sobie dopisz. Cała heca z opaskami IMO tyle warta co koncert Live 8.
Chcesz pokazać, że zależy Ci na walce z rakiem to idź jako wolontariusz do hospicjum. Zapewniam Cię, że będzie to dla Ciebie traumatyczne przeżycie.
Zamiast popierać pomagajcie.

30.07.2005
22:00
[35]

Łyczek [ The King of Football ]

kyahn ---> pokazujesz, że jesteś współautorem walki z AIDS, rakiem itd.

Co sądzicie o tej opasce --->

Dla mnie to jest poprostu żałosne robienie kasy na wielkim człowieku :/

30.07.2005
22:02
[36]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Łyczek--> nie bulwersuje mnie to =/ nosic sobie mozna co sie chce na rece. jak ktos bedzie chcial kupi

30.07.2005
22:07
[37]

dzfonek [ Konsul ]

kayhn---> jak kupisz 3 opaski i bedziesz je nosic to wcale nie znaczy ze wspierasz to w jakims chociazby najmniejszym stopniu duchowo. a co do mnie to ja nie nosze zadnej opaski na rece, ale w domu ja mam.

deepdelver----->o walce z rakiem wyobraz sobie ze mam pojecie i to duze i nie jest mi obca ta choroba. smierc obcych ludzi nie jest traumatycznym przezyciem wobez smierci wlasnego ojca i trzymania go za reke w chwili smierci.

30.07.2005
22:11
[38]

Łyczek [ The King of Football ]

deepdelver ---> kupując te opaski pomagasz !!! kupując je Fundacje dostają pieniądze, które idą na szczytny cel... :-/

30.07.2005
22:12
smile
[39]

Adamss [ -betting addiction- ]

Maff --> Masz po części racje co do tego Allegro. Paradoks polega na tym, że nie da się tego kupić [mowie o oryginałach] gdzie indziej niż na Allegro ;).

30.07.2005
22:12
[40]

Deepdelver [ aegnor ]

dzfonek --> wcale nie twierdzę, że nie masz. Po prostu nikt mnie nie przekona, że oglądając w telewizji za friko koncert ulubionej kapeli pomagam jednocześnie Afryce. Tak samo nosząc opaskę nie robisz nic prócz noszenia opaski. Na tym świecie bardzo rzadko to co pożyteczne jest jednocześnie przyjemne, wbrew temu co usiłuje nam wtłoczyć do głów popkultura.
A to już jest bardzo szkodliwe bo odbiera pomocy jej najważniejszy chyba aspekt - bezinteresowność.

30.07.2005
22:13
[41]

Łyczek [ The King of Football ]

Maff ---> ma troche racji... Inną sprawą, że ludzie z allegro nieźle zarabiają na tym :-/ opaska kosztuje 1$ a na allegro koło 20 zł czyli zarabiają ponad 15 zł na jednej opasce...

30.07.2005
22:19
[42]

dzfonek [ Konsul ]

ja obliczlame jakie to sa zarobki. jak sie zamowi 150 sztuk to kosztuje to jakies 650 zł a jak sie sprzeda po 18zł za sztuke to sie ma jakies 2700zł. jest mozliwe sprzedac po takiej cenie bo widzialem na allegro jak typek sprzedal 150 sztuk w tydzien wlasnie po takiej cenie:)

31.07.2005
13:27
smile
[43]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Zamówiłem sobie opaskę Livestrong na Allegro...Nie wiem czemu, ale bardzo się z tego powodu cieszę :-)

31.07.2005
13:39
smile
[44]

Dagger [ Legend ]

Ciekawe czy te wszystkie opaski produkują Chińczycy w obozach pracy? :P

31.07.2005
17:18
[45]

Łyczek [ The King of Football ]

Dagger ---> być może bo na odwrocie jest napis Made in China

31.07.2005
17:40
smile
[46]

Regis [ ]

Buahahaha :D Ciekawe ilu ludzi dalo sie skantowac na allegro placac wiecej niz 10 zl za opaske... I pewnie mysla ze calosc kasy idzie na cele charytatywne... Ale nie, cala nadwyzka napycha kieszen sprzedawcy na allegro. Jak chcecie pomoc, to olejcie ten szajs z allegro (i tych cwaniaczkow, ktorzy pod pretekstem akcji charytatywnej calkiem niezle zarabiaja...) i kupujcie te opaski tu:

31.07.2005
17:58
[47]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

z jakiego materialu sa takie opaski?

31.07.2005
18:00
smile
[48]

Riven [ infamousbutcher ]

dobre! rotfl

opaski charytatywne XD

31.07.2005
23:25
[49]

Iverson#3 [ Konsul ]

ja mam taka tyle ze nie charytatywna i mi sie to tam podoba :) chetnie bym sobie sprawil opaske Lance'a

31.07.2005
23:27
[50]

Kompo [ t ]

Była moda w moim otoczeniu na opaski WWJD (What Would Jesus Do? - czy coś takiego). Co za wieśniactwo. :D

31.07.2005
23:29
[51]

Łyczek [ The King of Football ]

Kompo ---> dobra WWJD róźnią się od np. Livestronga

31.07.2005
23:31
[52]

Riven [ infamousbutcher ]

czym?

31.07.2005
23:34
[53]

Łyczek [ The King of Football ]

po pierwsze jest z innego materiału, po drugie WWJD to opaska, która nie ma na celu komoś pomóc kupują ją...

31.07.2005
23:34
[54]

Łyczek [ The King of Football ]

edit:

kupując

31.07.2005
23:35
[55]

Fett [ Avatar ]

Ja nosze błękitną GENERATION JP2. dostawalismy za darmo wiec to nie jets robienie kasy

31.07.2005
23:37
[56]

Łyczek [ The King of Football ]

Fett ---> ale ktoś na allegro pewnie też dostał i sprzedaje

31.07.2005
23:38
smile
[57]

Kompo [ t ]

Łyczek - > nie wiem czym się różnią, dla mnie to bujda. :D

31.07.2005
23:40
[58]

Riven [ infamousbutcher ]

rotfl, samo pojecie charytatywna opaska mnie tak smieszy, ze nie wiem co pisac :D:D:D:D

trzeba sie tak obnosic z tym, ze sie komus pomaga, zeby takie tandety nosic?

bauhahaha

31.07.2005
23:41
smile
[59]

Łyczek [ The King of Football ]

riven ---> przeczytaj wcześniejsze posty to zobaczysz o co chodzi... Ale to jest takie śmieszne, że nie wiem :-/ Żałosny jesteś...

31.07.2005
23:41
[60]

Soulcatcher [ Prefekt ]

31.07.2005
23:42
smile
[61]

Riven [ infamousbutcher ]

ojej :(

31.07.2005
23:43
[62]

Riven [ infamousbutcher ]

Soul --> nice ;)


Lyczek --> zalosny jestes Ty, przeczytaj post Deeplevera z 22:12 to zobaczysz czemu to mnie rozbraja.

dobranoc

31.07.2005
23:43
smile
[63]

Kompo [ t ]

< - Soul

31.07.2005
23:44
[64]

reksio [ Libertyn ]

Soulcatcher-> to prowokacja!

Ja bym się tam chętnie poafiszował bo mason ze mnie zupełny. Tylko biedny mason.

31.07.2005
23:58
[65]

Soulcatcher [ Prefekt ]

01.08.2005
00:53
[66]

Lucky_ [ Konsul ]

Ja bym chcial taka opaske z napisem "Quake 3" To moja ulubiona gra i gram w nia juz pare lat. Ludzie od CS'a powinni miec swoja opaske w innym kolorze, ludzie od Starcrafta tez inna itd.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.