Łyczek [ The King of Football ]
Charytatywne opaski
Kto z was nosi jakiekolwiek opaski (branosoletki) typu?:
Livestrong - Fundacja Lance Armstronga
No Compromise - Fundacja Andy Roddicka
Stand Up Speak Up - Antyrasistowska
Ja nosze opaske zółtą Livestronga
Saluteer [ Generaďż˝ ]
a co to?
Łyczek [ The King of Football ]
coś takiego
reds23 [ redsov ]
nie, pomagajac charytatywnie nie widze potrzeby afiszowania sie z tym ...

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Hehe, kozacko tak pokazac wszem i wobec ze jest sie trendi i pomaga innym, nie?
Barthez x [ Generał b4rtez ]
Ja już o tym słyszałem i wiem że to jest na czasie, a czy ktoś z was wie gdzie można coś takiego kupić?

xanat0s [ Wind of Change ]
Np. tutaj :)

xanat0s [ Wind of Change ]
Adresy:
No Compromise - https://allegro.pl/show_item.php?item=58924161
Stand Up Speak Up - https://allegro.pl/show_item.php?item=57840908
Kharman [ Konsul ]
Eeeeeeeeeeeeeeee... chłopie to ty słaby jesteś, najlepsi jakich widziałem to mieli po kilka, różnokolorowych.
Barthez x [ Generał b4rtez ]
A normalnie w sklepie? Bo wiem, że w USA są popularne, ale u nas tego nie widziałem :-/

bartek [ ]
Nieważne co się z tym robi, ważna jest chęć pomocy. Popieram akcję, ale zauważam, że nikt nie pyta kto WPŁACIŁ PIENIĄDZE (KUPIŁ) opaskę tylko kto NOSI, jak i tutaj. Przykro. Lepszy ten, który pomógł i się tym afiszuje niż Ci, którzy stoją z boku i obrabiają tyłki.
Barthez x, na Allegro bądź na stronie fundacji. Oficjalnie w Polsce tego nie ma. UWAŻAJ NA PODRÓBKI - w wielu aukcjach na Allegro znajdziesz ich zdjęcia - różnią się jedynie opakowaniem. Pierdolone sępy wszędzie się znajdą. Sorki za wyrażenie, ale takie zagrywki są poniżej wszelkiej krytyki.

reds23 [ redsov ]
przeciez najwiekszy interes ma z tego sprzedawca z allegro :/
.:Jj:. [ The Force ]
Ja mam opaskę fundacji Armstronga od ponad 1/5 roku :]
Świetna sprawa. Ja się z tym nie afiszuje. Miło jest zobaczyć kogos na ulicy z taką opaską, czy ktoś szpanuje czy nie- jednak ją wpierw kupuje- a o to tu chodzi.
.:Jj:. [ The Force ]
W USA opaka jest po 1$.
https://www.nike.com/wearyellow/main.html
https://store.store-laf.org/
.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
Antyrasistowskie na Allegro jakoś po dwie dychy chodzą widziałem.

bartek [ ]
reds23, myślisz, że dla kogo jest przeznaczona oferta zakupu 1,200 sztuk na raz jeśli nie dla pośredników?
Gdyby sami mieli zajować się sprzedażą na taką skalę, to poszliby z torbami. Nieważne kto po ile sprzedaje, liczy się to, że pośrednik musiał to najpierw u nich kupić.

Quicky [ Senator ]
Ja zamierzam kupić bransoletkę Pokolenie JP2.
Adamss [ -betting addiction- ]
U mnie na ręce Livestrong i Stand Up Speak Up jest.. nie dla tego, że to jest trędi tylko dlatego, że popieram coś takiego.
Łyczek [ The King of Football ]
No i właśnie o to chodzi, żeby popierać a nie pokazywać, że jestem na topie...

Maff [ Generaďż˝ ]
taaa.... jak widze pseudo-lanserow ktorzy chodza z tymi opaskami, aby pokazac jak to oni sie martwia o czyjesc zycie, zdrowie, etc.
99% tych ludzi w ogole nie wie o co chodzi a swoje opaski kupili na allegro.
nie rozumiem natomiast jednego - jesli chcesz komus pomoc, to zrob to. po co sie z tym obnosic?

fireworm [ Pretorianin ]
a ja nosze coś takiego ;) i wiem że to idzie na szczytny cel !!!!!! popieram takie fundacje
Łyczek [ The King of Football ]
up
gregol [ Junior ]
dzisas na poludniu(włochy,austria) 1/3 osob takie nosi, myslalem ze to jakas kiczowa moda, a tu moda tylko na pomagadnie.. ratujcie
Dorotkadk [ Konsul ]
ja tez bym chciala pomagac
Kyahn [ Kibic ]
Bez sensu, jak chcesz komuś pomóc to wpłać te pieniądze dajmy na to na konto domu dziecka,
a nie na jakieś denne fundacje w USA. Mało to problemów w Polsce ?
Dorotkadk [ Konsul ]
mam za dobre serduszko

dzfonek [ Konsul ]
widze ze wszyscy odbieracie te opaski jako cyne ze sie wplacilo kase. gowno prawda w tych opaskach nie chodzi o to ze dalem za nia kase i wsparlem fundacje. w noszeniu opaski chodzi o to ze nie tylko wspomagasz fundacje finansowo, ale takze jestes w gronie ludzi ktorym zalezy na tym zeby wygrac z rakiem. i ta opaska wlasnie oznacza ta chec wygranej o czym swiadczy istniejacy na niej napis "livestrong". a jesli chodzi o kozaczenie opaska to musicie brac pod uwage ze conajmniej kilkadziesiat milionow ludzi jest w takim razie kozakami i cynia opaska za okolo 3,20zł. wszyscy uczestnicy tour de france mieli takie opaski juz rok temu. w tym roku na konferencji przed wyscigiem takze je mieli.
dzfonek [ Konsul ]
sorki nie wszyscy. widze, ze jest kilka osob, ktore rozumieja o co w tym chodzi i ze nie jest to trendi...
Kyahn [ Kibic ]
dzfonek----> a jak będę nosił trzy na jednej ręce to dobrze, czy też będę kozakiem ?

Łyczek [ The King of Football ]
Kyahn ---> ale kto Ci kaze nosic 3 opaski....
Kyahn [ Kibic ]
Łyczek ---> nikt, ale jak kupię trzy to co ?
Łyczek [ The King of Football ]
kyahn ---> to nic, noś je sobie... przecież to nic złego
Kyahn [ Kibic ]
Łyczek ---> a dobrego ?

Deepdelver [ aegnor ]
dzfonek --> Ty nosisz opaskę, bo zależy Ci na walce z rakiem, moi znajomi lekarze nie noszą a z nim walczą codziennie. Wnioski sobie dopisz. Cała heca z opaskami IMO tyle warta co koncert Live 8.
Chcesz pokazać, że zależy Ci na walce z rakiem to idź jako wolontariusz do hospicjum. Zapewniam Cię, że będzie to dla Ciebie traumatyczne przeżycie.
Zamiast popierać pomagajcie.
Łyczek [ The King of Football ]
kyahn ---> pokazujesz, że jesteś współautorem walki z AIDS, rakiem itd.
Co sądzicie o tej opasce --->
Dla mnie to jest poprostu żałosne robienie kasy na wielkim człowieku :/
hopkins [ Wieczny Optymista ]
Łyczek--> nie bulwersuje mnie to =/ nosic sobie mozna co sie chce na rece. jak ktos bedzie chcial kupi
dzfonek [ Konsul ]
kayhn---> jak kupisz 3 opaski i bedziesz je nosic to wcale nie znaczy ze wspierasz to w jakims chociazby najmniejszym stopniu duchowo. a co do mnie to ja nie nosze zadnej opaski na rece, ale w domu ja mam.
deepdelver----->o walce z rakiem wyobraz sobie ze mam pojecie i to duze i nie jest mi obca ta choroba. smierc obcych ludzi nie jest traumatycznym przezyciem wobez smierci wlasnego ojca i trzymania go za reke w chwili smierci.
Łyczek [ The King of Football ]
deepdelver ---> kupując te opaski pomagasz !!! kupując je Fundacje dostają pieniądze, które idą na szczytny cel... :-/

Adamss [ -betting addiction- ]
Maff --> Masz po części racje co do tego Allegro. Paradoks polega na tym, że nie da się tego kupić [mowie o oryginałach] gdzie indziej niż na Allegro ;).
Deepdelver [ aegnor ]
dzfonek --> wcale nie twierdzę, że nie masz. Po prostu nikt mnie nie przekona, że oglądając w telewizji za friko koncert ulubionej kapeli pomagam jednocześnie Afryce. Tak samo nosząc opaskę nie robisz nic prócz noszenia opaski. Na tym świecie bardzo rzadko to co pożyteczne jest jednocześnie przyjemne, wbrew temu co usiłuje nam wtłoczyć do głów popkultura.
A to już jest bardzo szkodliwe bo odbiera pomocy jej najważniejszy chyba aspekt - bezinteresowność.
Łyczek [ The King of Football ]
Maff ---> ma troche racji... Inną sprawą, że ludzie z allegro nieźle zarabiają na tym :-/ opaska kosztuje 1$ a na allegro koło 20 zł czyli zarabiają ponad 15 zł na jednej opasce...
dzfonek [ Konsul ]
ja obliczlame jakie to sa zarobki. jak sie zamowi 150 sztuk to kosztuje to jakies 650 zł a jak sie sprzeda po 18zł za sztuke to sie ma jakies 2700zł. jest mozliwe sprzedac po takiej cenie bo widzialem na allegro jak typek sprzedal 150 sztuk w tydzien wlasnie po takiej cenie:)

Barthez x [ Generał b4rtez ]
Zamówiłem sobie opaskę Livestrong na Allegro...Nie wiem czemu, ale bardzo się z tego powodu cieszę :-)

Dagger [ Legend ]
Ciekawe czy te wszystkie opaski produkują Chińczycy w obozach pracy? :P
Łyczek [ The King of Football ]
Dagger ---> być może bo na odwrocie jest napis Made in China

Regis [ ]
Buahahaha :D Ciekawe ilu ludzi dalo sie skantowac na allegro placac wiecej niz 10 zl za opaske... I pewnie mysla ze calosc kasy idzie na cele charytatywne... Ale nie, cala nadwyzka napycha kieszen sprzedawcy na allegro. Jak chcecie pomoc, to olejcie ten szajs z allegro (i tych cwaniaczkow, ktorzy pod pretekstem akcji charytatywnej calkiem niezle zarabiaja...) i kupujcie te opaski tu:
zuromil [ Człowiek Jazda ]
z jakiego materialu sa takie opaski?

Riven [ infamousbutcher ]
dobre! rotfl
opaski charytatywne XD
Iverson#3 [ Konsul ]
ja mam taka tyle ze nie charytatywna i mi sie to tam podoba :) chetnie bym sobie sprawil opaske Lance'a
Kompo [ t ]
Była moda w moim otoczeniu na opaski WWJD (What Would Jesus Do? - czy coś takiego). Co za wieśniactwo. :D
Łyczek [ The King of Football ]
Kompo ---> dobra WWJD róźnią się od np. Livestronga
Riven [ infamousbutcher ]
czym?
Łyczek [ The King of Football ]
po pierwsze jest z innego materiału, po drugie WWJD to opaska, która nie ma na celu komoś pomóc kupują ją...
Łyczek [ The King of Football ]
edit:
kupując
Fett [ Avatar ]
Ja nosze błękitną GENERATION JP2. dostawalismy za darmo wiec to nie jets robienie kasy
Łyczek [ The King of Football ]
Fett ---> ale ktoś na allegro pewnie też dostał i sprzedaje

Kompo [ t ]
Łyczek - > nie wiem czym się różnią, dla mnie to bujda. :D
Riven [ infamousbutcher ]
rotfl, samo pojecie charytatywna opaska mnie tak smieszy, ze nie wiem co pisac :D:D:D:D
trzeba sie tak obnosic z tym, ze sie komus pomaga, zeby takie tandety nosic?
bauhahaha

Łyczek [ The King of Football ]
riven ---> przeczytaj wcześniejsze posty to zobaczysz o co chodzi... Ale to jest takie śmieszne, że nie wiem :-/ Żałosny jesteś...
Soulcatcher [ Prefekt ]

Riven [ infamousbutcher ]
ojej :(
Riven [ infamousbutcher ]
Soul --> nice ;)
Lyczek --> zalosny jestes Ty, przeczytaj post Deeplevera z 22:12 to zobaczysz czemu to mnie rozbraja.
dobranoc

Kompo [ t ]
< - Soul
reksio [ Libertyn ]
Soulcatcher-> to prowokacja!
Ja bym się tam chętnie poafiszował bo mason ze mnie zupełny. Tylko biedny mason.
Soulcatcher [ Prefekt ]
Lucky_ [ Konsul ]
Ja bym chcial taka opaske z napisem "Quake 3" To moja ulubiona gra i gram w nia juz pare lat. Ludzie od CS'a powinni miec swoja opaske w innym kolorze, ludzie od Starcrafta tez inna itd.