
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Fotografia, Grafika komputerowa <Szkoły Wyższe>
Znacie jakieś szkoły wyższe w Warszawie lub najbliższych okolicach gdzie jest taki kierunek?
Tylko problem w tym, że nie umiem w ogóle rysować -więc np ASP odpada bo rysunek jest jednym z egzaminów praktycznych.
Oczywiście państwowe szkoły mile widziane...

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
łUP?

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
wsumie mamy jeszcze miesiąc wakacji, ale wole popytać wcześniej...