GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fotografia, Grafika komputerowa <Szkoły Wyższe>

29.07.2005
14:58
smile
[1]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Fotografia, Grafika komputerowa <Szkoły Wyższe>

Znacie jakieś szkoły wyższe w Warszawie lub najbliższych okolicach gdzie jest taki kierunek?
Tylko problem w tym, że nie umiem w ogóle rysować -więc np ASP odpada bo rysunek jest jednym z egzaminów praktycznych.
Oczywiście państwowe szkoły mile widziane...

29.07.2005
17:13
smile
[2]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

łUP?

01.08.2005
01:21
smile
[3]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

wsumie mamy jeszcze miesiąc wakacji, ale wole popytać wcześniej...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.