GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wieści z ławki trenerskiej - cz. 26

28.07.2005
16:08
[1]

waslo [ Ajacieden ]

Wieści z ławki trenerskiej - cz. 26

Mam nadzieje że wątek dalej się tak będzie dobrze rozwijał

Lista Managerów udzielających się na Forum:
1. Mr_Slip
2. MaCiUsEk
3. Nowy Gracz
4. waslo
5. volve16
6. Child of Bodom
7. Anoneem
8. en.pe
9. Regis
10. gucio_7777
11.cronotrigger
12.jabcak

link do poprzedniej części

28.07.2005
16:11
[2]

waslo [ Ajacieden ]

gucio ---> a jakim stosunkem bramek przegrałeś ?

28.07.2005
16:11
smile
[3]

volve16 [ Konsul ]

No widze, że nawet ladnie zaczal sie rozwijac ten watek. Ja bym do wstepniaka dodal linki do jakis stron o CM i FM np. https://cyberball.cenega.pl/cm/ Zawsze mogloby to pomoc paru osobom:)

28.07.2005
16:22
smile
[4]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

waslo------> 3:0 w pierwszym w drogim 1:1 :( poradz mi jakas taktyke tylko dobra

28.07.2005
16:32
[5]

MaCiUsEk [ Konsul ]

volve16 ---> Jestem ZA.
gucio_7777 ---> Napisz jaki masz sklad.Zaraz sie cos wymysli...

28.07.2005
16:55
smile
[6]

waslo [ Ajacieden ]

Ja gram taką 4-4-2
Obrońcy
: Wiadomo skrzydłowi obrońcy dają częste rajdy i częste dośrodkowania i odbiór normalny reszta tak jak jest, środkowi obrońcy też odbiór normalny, reszta normalnnie. to są taktyki indywidualne, no a taktyka zespołowa to tam gdzie jest odbiór to weź ten najniższy.
Pomocnicy: 2 w środku, jeden niech daje rajdy a drugi niech ma domyślnie. szkrzydłowi pomocnicy to daj ich na ofensywną pomoc z strzałką w dól na linie pomocy. No i rajdy z piłką często dośrodkowania czesto. aha i środkowi pomocnicy niech dają obydwaj prostopadłe podania a reszta tak jak jest.
Napastnicy normalnie tak jak jest.

jak by co to sorki za wykonanie screena ale nigdy nie byłem w tym dobry :P

28.07.2005
16:55
smile
[7]

waslo [ Ajacieden ]

a gdzie mój screen !!

28.07.2005
17:04
smile
[8]

waslo [ Ajacieden ]

teraz powinien być
mam nadzieje

28.07.2005
17:05
smile
[9]

waslo [ Ajacieden ]

dlaczego mi niechce screen wejść przecież obrazek zajmował wymagane maksimum

28.07.2005
17:10
[10]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Rajdy, dosrodkowania, podania prostopadle to dawaj tym zawodnikom co maja wysoki atrybutu na dana umiejetnosc

28.07.2005
18:12
smile
[11]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

maciusiek-------------------> moj skalad:
BR.Ivan Pellizoli
OS.Ledley King
OS.Rio Ferdinand
OL.Del Horno
OP.Marco Melis/Bonera system rotacyjny
DP.Mareschano
OPL.Vicente
OPP.Schwainstanger
OPS.Ederson
NS.Tevez
NS.Cavenaghi

rezerwa
Br:Ludowic Butelle
Os.Steven Taylor
Dps.Pirlo
Ops.Van der Vart
Ns.Eto
Ns.Torres




poradz jakas fajna taktyke :(

28.07.2005
18:32
smile
[12]

jabcak [ Legionista ]

Zakończył sie właśnie sezon we wloskiej serie a gram Juve i zakończyłem sezon na 2 miejscu za Milanem i zastanawiem czy nie przechodzic do realu
Przechodzić do realu Madryt ??dzieki

28.07.2005
18:53
smile
[13]

waslo [ Ajacieden ]

jabcak ---> nie, żeby grać realem to by trzeba było zmienić cały skład prócz bramkarza, to jest mało atrakcyjny klub i niewarto go prowadzić.

28.07.2005
18:54
[14]

waslo [ Ajacieden ]

gucio ----> wypróbuj moją taktyke, ja gram taką.

28.07.2005
19:11
smile
[15]

Regis [ ]

A ja wlasnie w moim CM 01/02 gram Realem i musze powiedziec, ze o ile do tej pory lekcewazylem nieco opcje indywidualnego krycia, o tyle od teraz nie bede bez takiego krycia rozgrywal wogole spotkan. Dlaczego? Ano gram sobie w lidze z Realem Valladolid i do przerwy przegrywam 2:0, a u przeciwnika srodkowy pomocnik ma w statystykach po pierwszej polowie: liczba podan - 16, celnych - 15, kluczowych - 4. Ocena 9. Obie bramki padly po jego podaniach. Goscia nie znam (Alexandro, czy jakos tak, choc glowy nie dam). No to mysle sobie - stoi sobie u mnie Helguera (ocena 6) jako defensywny pomocnik i mu chyba nieco nudno - co tam - zaryzykuje. Ustawilem mu indywidualne krycie tego kolesia i wchodze w prawie niezmienionym skladzie na druga polowe (tylko Guti za Solariego, ktory gral dosc srednio). 49 minuta: 2-1, a pomocnik przeciwnika ma nieco gorsze statystyki - udalo mu sie podac celnie tylko raz na 3 proby. 56 minuta: 2-2, playmaker Valladolidu ma juz bodaj 22 podania, ale zaledwie 18 celnych. Kluczowych nie przybylo. Ocena 7. Napastnicy przeciwnika tak jak schodzili na przerwe z ocenami po 7, teraz maja po 6. 79 minuta: 3-2 dla mnie. Koniec meczu - napastnicy przeciwnika oceny 6 i 7. A ich playmaker? Podania 31, celne 20, kluczowych dalej 4. Ocena 6. A moj Helguera ktory nic nie pokazal przez cala pierwsza polowe? Ocena 9 i gdyby nie to ze Raul mial asyste i dwa gole, to pewnie zostal by graczem meczu :) Nigdy wiecej lekcewazenia indywidualnego krycia! :)

28.07.2005
20:17
smile
[16]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

znowu multum napastnikow tevez cavenaghi torres eto villa kezman ???? :( kogo mam sprzedac napewno kezman ale kto jeszcze ???

28.07.2005
20:23
[17]

waslo [ Ajacieden ]

gucio ----> Cavenaghi albo Eto, a Villa jest jakiej narodowości ?

28.07.2005
20:29
smile
[18]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

Villa gra w hiszpani zaragozza jest warty 34 mld

28.07.2005
20:32
[19]

waslo [ Ajacieden ]

gucio ---> to Ville niesprzedawaj, sprzedaj Eto albo cavenaghi

28.07.2005
20:34
smile
[20]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

ale cavenaghi ma 24 lata a kezman 28 eto 27 villa 26

28.07.2005
20:37
[21]

waslo [ Ajacieden ]

no to Eto zdecydowanie

28.07.2005
21:57
[22]

waslo [ Ajacieden ]

jak wam idzie ? może cos doradzić

28.07.2005
22:22
[23]

loczek82 [ Powered by ASUS ]

Który manager piłkarski jest najlepszy?

28.07.2005
23:21
[24]

waslo [ Ajacieden ]

loczek ---> pytanie... oczywiście Football Manager 2005 a już niedługo zapewne Football manager 2006

29.07.2005
01:37
[25]

MaCiUsEk [ Konsul ]

No jak narazie to Football Manager 2005. Nie gralem jeszcze w Championshipa 5 i wydaje mi sie ze jest lepszy od FM.

Zna ktos moze jakis klub ktory ma mnostwo pieniedzy na transfery? Chodzi mi o klub np. z ligi Rosyjskiej albo Tureckiej lub z innych lig...

29.07.2005
02:42
smile
[26]

waslo [ Ajacieden ]

no jak managery śpicie śpiochy

29.07.2005
02:58
[27]

waslo [ Ajacieden ]

Maciusek ----> FM jest lepszy niż CM 5, grałem to wiem, towarzyski mecz Polonia szubienice - wisłą kraków wygrałem 5:0 bez dobranej przezemnie taktyki i treningów, nie wiem ale wydaje mi się że to jest troche za łatwe. I tam nie mają na maksa przykładowo drybling 20 tam jest do 100, tak mi się wydaje bo np: Żuraw miał tam coś 70, 90 to chyba jest do 100.

29.07.2005
08:52
smile
[28]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

tak jak powiedział Waslo FM jest o niebo lepszy o CM5 chociaz od wielu osób słyszałem ze poziom trudnmosci jest bardzo wysoki (sam oczywiscie grałem ale nie za duzo bo od razu mnie ten menago odstraszył)

29.07.2005
16:56
[29]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Ponawiam pytanie: Wie ktos moze jaki klub dysponuje duzymi pieniedzmi na transfery w innych ligach? Np. w lidze rosyjskiej,tureckiej itd.

29.07.2005
17:54
smile
[30]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

turecka to fenerbace stambuł ma budzet wyskosci ok 7.5 mln euro albo funtów nie pamietam jakimi opcjami wtedy grałem... jak juz chcesz sobie zagrac turecka to polecam Trabzonspor bardzo przyjemnie sie nimi gra... co do ligi rosyjskiej to niestety nie mam pojecia

29.07.2005
19:10
[31]

waslo [ Ajacieden ]

z ligi rosyjskiej to chyba CSKA Moskwa

29.07.2005
19:54
smile
[32]

jabcak [ Legionista ]

Mam pytanie nie wiem mogo wystawiac na ofensywnego pomocnika mam Fredy Adu ma 19 lat i kosztuje 10,mld mam Pablo Aimar ma 28 lat i kosztuje 36 mld i mam D'Alessandro co ma 26 lat i kosztuje 29 mld i nie wiem kogo wystawiac .:(pomozcie :)kogo mi radzicie ??

29.07.2005
20:10
smile
[33]

Child of Bodom [ CoB ]

jabcak -------> Czy ty naprawde do jasnej cholery musisz sie tak caly czas pytac o takie rzeczy? Tak trudno samemu wybrac, bo ja mysle ze nie? Sprobuj popatrzec w ich statystyki, powypuszczac ich w meczach i samemu zobaczysz czy dany pilkarz sie nadaje do twojej taktyki czy nie

29.07.2005
21:41
smile
[34]

waslo [ Ajacieden ]

jabcak ----> Child of Bodom ma racje, to ty powinieneś wiedzieć lepiej ty wiesz jakie ma statystyki ty wiesz jakie ma atrybuty a my go niewidzimy i niewiemy, to ty widzisz w jakiej jest w formie i czy dobrze się spisuje czy nie , jak chcesz być dobrym managerem skoro pytasz się zawsze kogo wystawic na daną pozycję. Możesz się nas pytać np: jak nie masz żadnego zawodnika na oku na daną pozycje a potrzebujesz takiego , wtedy możemy ci pomóc i doradzić.

29.07.2005
22:45
smile
[35]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Mam do was pytanie, a mianowicie, jaki jest wasz najleszy zawodnik, od którego można wiele się nauczyć? Dla mnie ten zawodnik ma na Imię Milan Baros.

29.07.2005
23:37
[36]

waslo [ Ajacieden ]

Arjen Robben

29.07.2005
23:46
smile
[37]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Ale bym miał bramkę życia, a zawodnikiem, który by się wpisał na listę strzelców byłby... Dida! Prawie przelobował bramkarza. Jak by w bramce nie stał Buffon to by był gol. Za bardzo golkeper był wysunięty... piękna akcja

30.07.2005
04:14
[38]

waslo [ Ajacieden ]

ja największe sukcesy odnotowałem w Championship manager 4. Doszłem do 2028 roku, nieźle co pamiętam mojego super napastnika Jacek Sala kupiłem go za 1,6 mln zł od widzewa. Lige Mistrzów wygrałem z 10 razy a mistrzoswo polski zdobyłem z 15 razy. Moi najwięksi rywale w Lidze polskiej to od najmocniejszego: Polonia W-wa, Śląsk Wrocław, Lech Poznań, Odra Wodzisław, Ceramica Opoczno

30.07.2005
04:15
smile
[39]

waslo [ Ajacieden ]

Zapomniałem dodać że grałem Wisłą Kraków

30.07.2005
08:54
smile
[40]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

waslo-------------> czy ty nie spisz wcale ?? (bez obrazy)

30.07.2005
09:05
smile
[41]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

waslo jest wampirem i budzi sie dopiero w nocy, wiec sie nie dziw <joke>

30.07.2005
09:08
smile
[42]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

Mr_Slip------>o niee boje sie <lol>

30.07.2005
10:03
smile
[43]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Jaką zazwyczaj bierzecie bazę danych? Możma zrobić tak, że będą wszyscy zawodnicy, a rozmiar nie będzie ogromny?

30.07.2005
10:56
smile
[44]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

nowy gracz-------> jakim klubem grasz i jaka taktyka ?? a co do tego to mozesz zaznaczyc wszystkie ligi

30.07.2005
12:04
smile
[45]

waslo [ Ajacieden ]

gucio i Mr Slip ------> nie spałem bo się niedało spać, od 3 dni nie spadła kropelka deszczu, cały czas grzało słońce, a wieczorem to była duchota i niedało się spać, tak więc się nieopłacało spać bo i tak bym niezasnął.

30.07.2005
14:57
smile
[46]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

nie musisz sie od razu tak denerwowac, przeciez zartowalismy... co wy nie macie poczucia humoru?

30.07.2005
18:57
[47]

waslo [ Ajacieden ]

jak tam u was, ja niegrałem w FM od tygodnia. Ale żyje waszymi iformacjami.

30.07.2005
19:12
smile
[48]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

waslo-------------> wlasnie :P

30.07.2005
19:38
[49]

waslo [ Ajacieden ]

gucio ---> ty też niegrasz

30.07.2005
19:48
smile
[50]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

Ja gralem z kumplem sieciowo ale pojechal na wczasy a tam nie ma neta i klapa !! ale dzis juz wrocil chce ktos zagrac sieciowy w fm'a ??

30.07.2005
20:05
smile
[51]

waslo [ Ajacieden ]

ja moge ale jak

30.07.2005
20:08
[52]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

waslo---------> masz gg ? podaj

30.07.2005
20:16
smile
[53]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

waslo------>szybko!!

30.07.2005
20:18
[54]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

zeby grac w siecie musicie miec zewnetrzny adres IP, ale watpie zebyscie go mieli..

30.07.2005
20:19
smile
[55]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

Mr_Slip----------> nie ma strachu !!

30.07.2005
20:20
[56]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

o wiedze ze jestescie zaopatrzenie w nizebedne narzedzia do FM-a po siecie wiec zycze przyjemniej gry ;]

30.07.2005
20:25
[57]

waslo [ Ajacieden ]

gucio 5192009

30.07.2005
22:53
smile
[58]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Wiecie co? gralem Man Utd.W 1 sezonie bylem na 4 miejscu a w 2 zdobylem mistrzostwo.Wiecie co sie trafilo w 3? Pierwszy mecz zremisowalem z Arsenalem a drugi przegralem z Boltonem.I wiecie co?WYJEBALI MNIE!!! Mieliscie cos takiego?

30.07.2005
23:03
smile
[59]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

Maciusiek----------> dobre a ja juz prawie zbankrutowalem <lol2> ale kupili aimara odemnie i juz jest git !!

30.07.2005
23:04
smile
[60]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

ide ogladac powtorke finalu lm na Polsacie :P

30.07.2005
23:06
[61]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Masakra.Pojebalo ta gre! Gram teraz Liverpoolem i zaczolem 2 sezon. Kupilem sobie Parka,Woodgata,Podolskiego,Van der Varta,Reine i Dede. 1 sezon zakaczylem na 4 miejscu.Zarzad byl wniebo wziety! :)) Teraz planuje zdobyc mistrzostwo i zaszales w pucharach :)

31.07.2005
00:22
smile
[62]

nowy gracz [ Pretorianin ]

MaCiUsEk ---> Wyobrź sobie, że mnie na początek 3 sezonu wywalili i nie podali przyczyny tylko, że nowy trener odświeży atmosferę. 1 sezon 3 m-ce, 2 sezon 1 m-ce i co? Ale za to nie powiodło się Luxemburgowi i mnie wzieli do Brazylii

31.07.2005
09:42
smile
[63]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

MaCiUsEk---------> to dlaczego ja pojebalo ze jestes 4 ??

31.07.2005
14:16
[64]

Maras2002 [ Pretorianin ]

ja wlasnie gram 6 sezon w cm01-02 a 2 nowym zespolem bristol rovers ... zaczelem gre w 3 lidze hiszpanskiej mianowicie zespolem Zamora .. no 4 seozny sie meczylem zeby dojsc do primera division no ale pierwszy raz w zyciu nie zdoallme sie utzrymac w lidze ...dlatego zrezygnowalem przejmujac wlasnie angielski klub , pomagajac mu tym samym w histrycznym awansie do 3 ligi .. o dziwo mam tam jak na te warunki mnostwo $$$$ :D:D:D polecam lige angielska ...

w lidze polskiej rzadzi SWIT :D:D !!

31.07.2005
22:14
smile
[65]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Jak tam menegery, bo u mnie dobrze nie wspaniale, ale nie żle. Zamierzam dokonać pewnych transferów, ale nie wiem czy się opłaca. Coś dzisiaj nie gadacie.

01.08.2005
07:49
smile
[66]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

kurka wczoraj tak dla jaj zacząłem sobie nowa gre CSKA Moskwa... i jak zobaczyłem i budzet transferowy to o mało z krzesła nie spadłem... 40 mln Euro!!! widac, ze ruscy jednak dosc duzo zarabiaja na tych szybach naftowych, bo maja wieksza kase niz milan juven i inter...

01.08.2005
07:55
smile
[67]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

Mr_Slip-------> a jaki maja stan konta ?? wiesz moze kiedy klub bankrutuje ??? bo mam strat 6 mld a pisze mi w porzadku wie ktos kiedy bankrutuje klub ?

01.08.2005
07:58
[68]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

napisałem ze maja 40 mln euro... mi nigdy klub nie zbankrutował... zreszta popatrza na realny swiat niektóre kluby tez maja wyskokie zadłuzenie... (borrusia dortmund, lazio) a jakos nie bankrutuja...

01.08.2005
11:58
[69]

MaCiUsEk [ Konsul ]

gucio_7777 ---> w 1 sezonie bylem 4! w 2 mistrzostwo! NIe dziwi cie to? Nigdy czegos takiego nie mialem.

01.08.2005
13:10
smile
[70]

waslo [ Ajacieden ]

nareszcie mam internet, po przejściu burzy w sobote wieczorem przez całą noc i całą niedziele nie miałem neta. Ja gram w teraz reprezentacją Holandii po tym jak odeszłem z własnej prośby z ajaxu.
I sobie wziąłem najgorszą drużynę 2 ligi holenderskiej z długami, zobacze czy mi uda się obronić przed spadkiem, a jeszcze mam na głowie reprezentacje Holandii. w Holandii mi idzie b. dobrze mam pierwsze miejsce w grupie. Oto moje wyniki:
Holandia - Armenia 4:0
B.i H. - Holandia 0:2
Holandia - Serbia i Cz. 3:1
W grupie ma jeszcze Chorwacje i Kazachstan

01.08.2005
14:08
[71]

Regis [ ]

Boze, jak mozna w zwrocie składającym się z czterech słów zrobić dwa błędy?

Odszedłem na własną prośbę jest poprawne, a poza tym brzmi znacznie lepiej niż "odeszłem z własnej prośby"

01.08.2005
14:42
smile
[72]

waslo [ Ajacieden ]

regis jak można zrobić taki błąd powinieneś się wyspowiadać, nie pisze się "BoZe" TYLKO BoŻe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a, tak wogóle nie wzywa się Pana Boga na daremnie.

01.08.2005
15:09
smile
[73]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Nie drapcie sie dziewczyny! :))

01.08.2005
15:13
[74]

muzykk [ Legionista ]

siemanko
co slychac? Ja tak i wlasnie skonczylem 4 sezon i zdobylem puchar UEFA i 3 razy z rzedu LM i mistrza niemiec 4 razy. a jesli chodzi o reprezentacje to anglia zdobylem dopiero ME. zycze powodzenia i jak najwiekszych sukcesow. narka

01.08.2005
17:09
[75]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Lista Managerów udzielających się na Forum:
1. Mr_Slip
2. MaCiUsEk
3. Nowy Gracz
4. waslo
5. volve16
6. Child of Bodom
7. Anoneem
8. en.pe
9. Regis
10. gucio_7777
11.cronotrigger
12.jabcak
13.muzykk

01.08.2005
17:25
[76]

Regis [ ]

waslo --> Nie czepiam sie tego ze piszesz bez polskich znakow, tylko tego, ze piszesz z bledami. A co do "wzywania Boga na daremno" - jestem ateista i "O boze" znaczy dla mnie to samo co "O cholera" czy "O kurde" - tak sie przyjelo w jezyku polskim ze sa to popularne slowka wyrazajace emocje i korzystam z nich wymiennie, wedle uznania.

01.08.2005
18:58
smile
[77]

Lipton [ 101st Airborne ]

Pomyśleć, że kiedyś było tu tak miło i sympatycznie...Ludzie pisali na temat, interesująco, kulturalnie, fakt, że ruch był mały i pewnie dlatego było tutaj tak spokojnie...a teraz jest ruch i kłótnie o jakieś pierdoły...echhh...

01.08.2005
19:38
[78]

waslo [ Ajacieden ]

Regis ---> nie ma co się co kłócić o jakąś ortografie przecież to nie jest wątek "poprawna ortografia cz.26" staram się pisać bez błędów, ale czasami mogą mi się natrafić jakieś błędy, bo staram się pisać dosyć szybko. I nie będe myślał nad jednym zdaniem 5 minut czy zostało poprawnie napisane, bo chyba i tak będzie wiadomo o co mi chodzi.

01.08.2005
20:02
[79]

Child of Bodom [ CoB ]

waslo ----> Mam dobra rade, przeczytaj to co napisałeś chociaż jeden raz i to powinno wystarczyć w uchronieniu się od błędów. A swoja drogą to milej jest czytać posty napisane bez błędów oratograficznych, poprawnych stylistycznie itd. itp.

01.08.2005
20:05
[80]

Regis [ ]

waslo --> Mysle ze napisanie poprawnego zdania nie wymaga az tak dlugiego zastanawiania sie. Tym bardziej o pierdoly. Ale "odeszłem" bije po oczach tak samo jak "ktury" czy "wogule", stąd moja reakcja. A to jak taką uwagę przyjmujesz, to Twoja sprawa.

01.08.2005
20:28
smile
[81]

waslo [ Ajacieden ]

Child of Bodom ---> co mam qrwa przezcytać bo już zaczynacie mnie wkurwiać

01.08.2005
20:48
smile
[82]

Garbizaur [ CLS ]

waslo ---> przeczytaj sobie swój piękny post z 01.08.2005 z g. 13.10

Ja gram w teraz reprezentacją Holandii...

Buahahahaha!!!

01.08.2005
20:56
smile
[83]

waslo [ Ajacieden ]

no i co przez przypadek w dodałem ja niemoge tylko mnie nie zjedźcie za takie coś, boje się was

01.08.2005
21:44
smile
[84]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

ludzie moze zalorzycie sobie jakis nowy watek ??? Regis,Child of Bodom,waslo, Garbizaur itp. ?? dobra pomylilo mu sie ale chyba kazdy wie o co chodzi ?? chyba ze wam trzeba tlumaczyc po wyrazie !!?? i wezcie juz nie piszcie o ty :[ bo to sie zaczyna robic wqorwiajace

01.08.2005
21:49
[85]

waslo [ Ajacieden ]

no to przecież już im to mówiłem że nie ma się co kłócić, ale Child of Bodom i Regis nierozumieją co się do nich mówi i się chcą dalej kłócić.

01.08.2005
21:56
smile
[86]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

to po co sie nimi wogole przejmujesz ?? napisal bym ze sorry jak cos jest nie zrozumiale to napisze od nowa dobrze i bedzie git a jak sie komus nie podoba to nie musi czytac

01.08.2005
22:18
smile
[87]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

Ludzie widze ze nasz watek podupada trzeba chyba cos zrobic moze jakas mala reaktywacja ?? a moze jestescie na krotkich wakacjach ??:>a swoja droga moze mi ktos poradzic jakiegos dobrego srodkowego obronce ??

01.08.2005
22:24
[88]

waslo [ Ajacieden ]

gucio----> Heitinga jest dobry, Naldo, Vincent Kompany, Anthony van der Borre, Tomas Hubschman i Alex. Polecam ich

01.08.2005
22:27
smile
[89]

waslo [ Ajacieden ]

ja mam problem ze środkowym pomocnikiem, może doradzicie mi jakiegoś, bo z wartościowych mam tylko van der vaarta chociaż i on ostatnio nie gra za dobrze.

01.08.2005
22:28
[90]

Kompo [ t ]

Lipton - > bo wtedy była inna 'kadra' udzielająca się w wątku. Teraz przyszli nowi, nieobyci i wiesz...

01.08.2005
22:30
smile
[91]

muzykk [ Legionista ]

jesli chodzi o srodkowego obronce to moze np. Naldo. dosc dobry lub daniele bonera tez niczego sobie.

01.08.2005
22:34
[92]

muzykk [ Legionista ]

a co do pomocnika srodkowego to oczywiscie ze Tiago, Ederson, Aleksandr Hleb, guarin polecam

01.08.2005
22:38
smile
[93]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

muzykk---------------> a ten Naldo ile ma lat gdy gra sie w 2004 r ?? (wiesz moze)

01.08.2005
22:38
[94]

waslo [ Ajacieden ]

jeszcze jakiegoś, bo guarina mam ale przydałby mi sie jeszcze jeden, tiago pewnie niebedzie chciał przejść Hleb też nie, może Edersona sprawdze, a w jakim klubie on gra ?

01.08.2005
22:42
smile
[95]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

waslo--------> ten ederson to sie u mnie nie moze rozkrecic gra juz 3 sezony i kosztuje 8 mld ale nie gra zawsze w pierwszej 11 jesli chcesz to go kup ale ja za bardzo nie polecam(slyszalem ze potem jest dobry)

01.08.2005
22:43
[96]

muzykk [ Legionista ]

on gra w brazylii w RS Futebol ale jesli o niego chodzi to jest to bardzo mlody zawodnik i dopiero po czasie sie rozkreca

01.08.2005
22:46
smile
[97]

waslo [ Ajacieden ]

no właśnie o to chodzi żeby był młody bo ja już mam 2009 rok

01.08.2005
22:50
smile
[98]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

muzykk--------> a ty kim grasz ?? dokonales juz jakis fajnych transferow ??

01.08.2005
22:52
[99]

muzykk [ Legionista ]

zobacz jeszcze moze jurica vranjes gra w vfb stuttgart ma dosc dobra glowe i precyzyjnie trafia bramki z dystansu

01.08.2005
22:55
smile
[100]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

moze mi ktos poradzic dobra taktyke ??

01.08.2005
22:57
[101]

muzykk [ Legionista ]

no ja gram Vfb stuttgart i rep Anglii ale ale jesli chodzi o transwery to sprzedalem wczoraj A. Hleba za 20 mln funtów a tak to nawet podoba mi sie martin petrov, lukas podolski i de la cuesta a tak to prawie mam podstawowy sklad vfb

01.08.2005
23:02
[102]

muzykk [ Legionista ]

no a taktyka to albo 4-4-2 albo 3-5-2 z ofensywnym pomocnikiem u siebie a na wyjezdzie z defensywnym pomocnikiem

01.08.2005
23:04
smile
[103]

muzykk [ Legionista ]

oczywiscie srodkowy pomocnik

01.08.2005
23:09
[104]

waslo [ Ajacieden ]

muzykk ---> który masz rok ? jakie są twoje sukcesy ?

01.08.2005
23:17
smile
[105]

muzykk [ Legionista ]

mam 16 wrzesien 2008 a sukcesy mam takie:
1 liga: 2005 2006 2007 2008
puchar niemiec: 2006 2007 2008
puchar UEFA: 2005
Liga mistrzow: 2006 2007 2008
super puchar: 2005 2006 2007 2008
druzynowe mistrzostwa swiata: 2006 2007
puchar euroazjatycki: 2005
i anglia narazie
mistrzostwa europy: 2008
ale staram sie na tym nie konczyc

01.08.2005
23:28
smile
[106]

waslo [ Ajacieden ]

to nieźle muzykk, teraz sprawdzałem u siebie Ajaxem i u mnie nie jest rok 2009 tylko 2008 i data prawie jak twoja ty masz 16 wrzesień a ja mam 14 wrzesień. Podaj swój skład jakim grasz zobcze czy masz takich dobrych zawodników czy jesteś dobtym taktykiem i dobrze dobrane terningi.

01.08.2005
23:33
smile
[107]

muzykk [ Legionista ]

a teraz mam gorszy problem bo zarzad juz niechce rozbudowywac mojego stadionu. przez trzy sezony rozbudowali tylko o 12 000 miejsc i twierdza ze to wystarczy. groze odejsciem to mnie chca zwolnic i mecze sie tylko na stadionie o pojemniosci 64 000. a jest to troche malo wporownaniu do innych obiektow.

01.08.2005
23:39
smile
[108]

waslo [ Ajacieden ]

e no niejest tak źle 64 000 to nie mało pewnie chciałbyś żeby był większy dochód z biletów, a u mnie
do tej pory niechcą przebudowywać stadionu, nadal mam 50142 coś takiego, ty prosisz zarząd o przebudowywanie stadionu, bo niewiem czy mam prosić czy nie.

01.08.2005
23:45
smile
[109]

muzykk [ Legionista ]

wiec moj sklad jest taki:
bramka: timo hildebrand
o lewa: de la cuesta
o srodkowa: maritin stranzl; fernando meira
o prawa: andreas hinkel
p lewa: emanuel centurión lub martin petrov
p srodkowa: Tiago; jurica vranjes; lub ederson; guarin
p prawa: christian tiffert lub gustaw schulz
napastnicy: lukasz podolski; kevin kuranyi lub cacau; imre szabics
reszty nie wymieniam bo sa jeszcze za slabi

01.08.2005
23:49
smile
[110]

muzykk [ Legionista ]

czasem warto poprosic zarzad tylko lepiej sobie zapisac przed wykonaniem tej opcji dla bezpieczenstwa

01.08.2005
23:52
[111]

Lipton [ 101st Airborne ]

Kompo --> Oj tak..W sumie to sam nawet nie wiem jak udawało się nam ciągnąć ten wątek niezauważenie dla tych "maniaków kłótni"...To były czasy...niestety minęły bezpowrotnie:(

01.08.2005
23:58
[112]

waslo [ Ajacieden ]

lipton---> a ty jakim grasz klubem ?

02.08.2005
00:01
[113]

muzykk [ Legionista ]

dorzuc odrazu jakie masz sukcesy bo napewno duze

02.08.2005
00:02
smile
[114]

Kompo [ t ]

Lipton - > hehe, wystarczy zobaczyć listę managerów nową. :) Ja tam kojarzę tylko Regisa i cronotriggera. No i Child of Bodon i Anoneem. A reszta to ta generacja nowych. Przedtem było lepiej, jak wszyscy grali jeszcze... J0lo, Paszczak, twostupiddogs, The LasT Child i inni. Ech. :)

I też nie wiem jak nam się udawało być niezauważalnymi. :›

02.08.2005
08:12
smile
[115]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

Lipton i Kompo------------------>tak to czemu przestaliscie pisac nikomu nikt nie broni tu pisac ?? a swoja droga nie widac was juz od ladnych 4/5 watkow wiec ?? w jakiego menagera graliscie ?? 00/01

02.08.2005
09:04
[116]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

bo wtedy była inna 'kadra' udzielająca się w wątku. Teraz przyszli nowi, nieobyci i wiesz...

Kompo--> Ja bym tu mimo wszystko nie zwalał całej winy na "nową kadre", trzeba zauważyć, iż Regis niewątpliwie również był stroną w tej niemiłej dyskusji, dalej, on ją sam wywołam, chociaz również trzeba przyznac, że Waslowi należało sie małe "zbluzganie" za tego typu błedy, no ale cóż proponuje zapomniec o tym niemiłym incydencie i prowadzić dalej wątek w miłej i spokojnej atmosferze... mam nadzieje, że niektórzy z grona "starszej kadry" dołaczą do nas młodych i tak samo jak my będą dzielić sie swoimi przeżyciami związanymi z "menadżeremi"

02.08.2005
10:43
smile
[117]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Mr_Slip ---> Piękna wypowiedź, tylko szkoda, że dotyczy mnie... Chociaż nie rozumiem Was każdy pisze jak lubi, ja też się często mylę, bo piszę szybko, ale zapomnijmy i piszmy na temat

02.08.2005
12:04
[118]

waslo [ Ajacieden ]

mam pytanie czy wiecie jak zwiększyc pensje podstawową dla zawodników ?

02.08.2005
12:10
[119]

Kompo [ t ]

gucio_7777 - > tak, w starego managera się wtedy grało. Jak wyszły nowe, to większość się do nich nie przekonała, no i tak wątek w sumie upadł. Ja Wam też nie zabraniam pisać, piszcie, kontynuujcie ten wątek, bo mu się należy. :)

waslo - > zaproponuj mu nowy kontrakt. :P

02.08.2005
13:17
[120]

Maras2002 [ Pretorianin ]

Kompo -> kto sie przekonal do nowych managerow ten sie przekonal , ja od lat gram sobie w mojego ulubionego 01-02 i nie zanosi sie na zmiane na inny ... a pamietam jeszcze czasy jak pogrywalem sobie po 40 sezonow derby county w 93-94 :D ... a stary nie jestem ... :>

02.08.2005
13:35
smile
[121]

waslo [ Ajacieden ]

kompo----> niechodzi mi o to żeby zwiększyć komuś kontrakt, tylko żeby można było więcej zaoferować jakiemuś zawodnikowi, w ajaxie moge maksymalnie komuś zaoferować kontrakt 80 tys. euro tygodniowo, a ja chciałbym ten maks. zwiększyć do 90 - 100 tys. Co mam zrobić ?

02.08.2005
13:42
[122]

Kompo [ t ]

waslo - > aa, to zależy od budżetu klubu. Możesz zwrócić się do zarządu klubu o wyższe wynagrodzenia dla zawodników. (uznaję, że rozmawiamy o FM05). Zazwyczaj jednak klub uważa, że masz wystarczające fundusze na pensje. :›

02.08.2005
14:01
[123]

Lipton [ 101st Airborne ]

Gram drugi sezon Eastbourne Boro w angielskiej conference. W pierwszym sezonie byłem w połowie tabeli, teraz awans wydaje się w zasięgu ręki.

02.08.2005
14:10
smile
[124]

waslo [ Ajacieden ]

Ja sobie zamierzam wziąźć jakiś włoski klub z 4 ligi czyli to chyba jest Seria C2. Zobacze czy jestem na tyle dobry, aby ze słabego klubu stworzyć klub na wejście do Serii A.

02.08.2005
18:07
[125]

muzykk [ Legionista ]

waslo ----> ty jesli zmieniasz klub to zaczynasz gre od nowa czy poprostu idziesz na urlop i szukasz w tym momecie druzyny

02.08.2005
18:46
[126]

waslo [ Ajacieden ]

muzykk ----> no tak, jak chce od początku grać np. Interem to zaczynam nową gre, a jak mnie wyrzucą z Interu to będe szukał nowego klubu.

02.08.2005
19:06
[127]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Siemka.Gra ktos moze w CM5? Ja wlasnie zainstalowalem i gralem troche.Podoba wam sie?Dla mnie jest lepszy od FM ale jest nie dopracowany :( Mam nadzieje ze patche to poprawia jak wyjda.

02.08.2005
19:16
smile
[128]

waslo [ Ajacieden ]

maciusiek ---> co ty, ja też grałem w Cm 5 i doszedłem do wniosku że CM 5 nawet nie dorasta do pięt FM 2005. Już lepszy jest CM 4 no ale każdy ma swoje zdanie na ten temat niech gra w to co lubi. Pamiętam jak grałem w CM 4, ile czasu zabrała mi ta gra, wtedy najdalej doszłem Wisłą Kraków do roku 2028 wiele miałem sukcesów, a moja najlepsza para w karierze w ataku to był Odemwinge i Paweł Brożek , no a potem wyszedł FM 2005 i przestałem grać w CM 4. Słyszę też tutaj, że niektórzy grają jeszcze w CM 01/02 jeszcze nigdy nie miałem okazji zagrać w tą gre, musze sobie w nią zagrać.

02.08.2005
21:53
smile
[129]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Mam pilne pytanie jak zrobić, żeby w taktyce ofensywni pomocnicy mieli strzałki do przodu? Bo mam psv i taktykę 4-1-1-2-2

02.08.2005
21:56
[130]

waslo [ Ajacieden ]

bierzesz taktyka i przeciągasz prawym przyciskiem myszki w góre.

02.08.2005
22:13
smile
[131]

nowy gracz [ Pretorianin ]

waslo ---> Dzięki

02.08.2005
22:23
smile
[132]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Jak myślicie zdołam takim składem podbić Holandię, a gram psv :
Br:Gomes
OP:Bogelund
OL:Bouma
OŚ:Ooijer
OŚ:Alex
DPŚ:Kompany
PŚ:Bommel
OPP:Sneijder
OPL:Ji-Sung
NŚ:Hesselink
NŚ:Farfan
p.s. Myśle również o Lidze Mistrzów, ale nie wiem.... Może doradzicie mi jakieś zmiany?

02.08.2005
22:39
[133]

waslo [ Ajacieden ]

Holenderską lige być może, ale Lige Mistrzów dałbym ci jak 1-15

02.08.2005
22:46
smile
[134]

waslo [ Ajacieden ]

nowy gracz---> myśle że powinieneś kupić jakiegoś dobrego napastnika, ja ci polecam Fredheima Holma albo Freda

02.08.2005
22:52
smile
[135]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Ale jak już to jednego na pewno odszedł by Hesselink, bo Farfan nawala w bramę przeciwnika tylko gole lecą :) Chyba Freda sprowadzę. Ale w obronie i pomocy nie mam "luk" przez co napastnicy przejdą do bramki?

02.08.2005
23:10
smile
[136]

muzykk [ Legionista ]

siemka
potrzebuje jakiegos dobrego prawego pomocnika

02.08.2005
23:13
smile
[137]

MaCiUsEk [ Konsul ]

muzykk ---> Joaquin z Betisu Kaka z Milanu

02.08.2005
23:21
smile
[138]

nowy gracz [ Pretorianin ]

muzykk ---> Zależy do jakiego klubu jak kasa jest to C.Ronaldo, Bastain Schweinsteinger, Wright-Philips, u mnie pogrywa tam Wesley Sneijder.

02.08.2005
23:23
smile
[139]

muzykk [ Legionista ]

maciusek ---> oni sa wspaniali tylko ze strasznie duzo w 2008 roku juz kosztuja. a co myslisz o guarinie, slyszalem ze jest bardzo dobry?

02.08.2005
23:23
smile
[140]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Znalazłem talent!!!! Mitchell Poot 17 latek

02.08.2005
23:24
smile
[141]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Guarina mam na przyszłość w psv ale masz rok 2008 to polecam

02.08.2005
23:25
smile
[142]

muzykk [ Legionista ]

nowy gracz ---> a mmozna wiedziec jak go znalazles bo u mnie w grze w wyszukiwarce nie znajduje mi takiego gracza

02.08.2005
23:29
smile
[143]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Duża baza danych ;) Rozumiesz im większa baza danych tym więcej zawodników i juniorów

02.08.2005
23:32
smile
[144]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Moze byc Guarin.Wright-Philips bardzo dobrze gra.

02.08.2005
23:37
smile
[145]

muzykk [ Legionista ]

a co myslicie o zawodniku o nazwisku tiffert z VfB stuttgart

02.08.2005
23:40
smile
[146]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Młody obiecujący zawodnik jakich pełno w fm-ie ;)

02.08.2005
23:55
smile
[147]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Jak tam u innych menedżerów, menedżery są sukcesy?

03.08.2005
00:18
[148]

Lipton [ 101st Airborne ]

Lol...:(

Kompo--> Ty wiesz:D

03.08.2005
00:44
[149]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Lista Managerów udzielających się na Forum:
1. Mr_Slip
2. MaCiUsEk
3. Nowy Gracz
4. waslo
5. volve16
6. Child of Bodom
7. Anoneem
8. en.pe
9. Regis
10. gucio_7777
11.cronotrigger
12.jabcak
13.loczek82
14.Maras2002
15.Lipton
16.Garbizaur
17.Kompo

03.08.2005
02:08
smile
[150]

Alvarez [ missing link ]

muzykk -->

Jeżeli grasz VFB w tym składzie w roku 2008 i powygrywałes wszystkie w/w trofea to śmiem w to watpić.

Grasz w zasadzie podstawowowym składem, który dostałeś na początku.
Wybacz, ale nie sa to zawodnicy zdolni do zdominowania Europy.

Prowadziełem właśnie VFB przez 5 sezonów. Znam ich doskonale.
Zdobyłem podobną liczbę trofeów.
Może ciut mniejszą bo gram ze znajomymi po sieci, a co człowek to nie cpu.

Jednak juz od samego poczatku sklad byl przebodowany.
Gracze, ktorych wspomniales to zwykli przecietni wyrobnicy (poza Hleb, Yakin, Lahm).

W 2008 roku moj sklad w VFB wygladal mniej wiecej tak:

- Rensing, Stekeleburg,
- Gilardinho, Adriano, Podolski, Mokoena, Miccoli,
- Jankulowski, Diego, Fabrico, Yahiaoui, Adu, Montolivo, Joaquin, Hitzlberger, Wirigh-
Philips.
- Terry, Ledley King, Westerberg, van der Borre, Rio Ferdinand, Boumsong, Dede.

Porownaj składy. ;)

Albo sciemniasz albo niestety psujesz sobie zabawe poprzez save/load.

Pozdro

Alvarez


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 02:11:33]

03.08.2005
09:08
smile
[151]

waslo [ Ajacieden ]

muzykk ----> na prawą pomoc polecam Salomona Kalou z Feyenoordu o ile w 2008 r. jeszcze tam gra. Jest młody i bardzo dobry :)

03.08.2005
09:10
smile
[152]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

siema potrzebuje jakiegos mlodego obronce od 19-24 lat mam rok 2009 zna ktos moze takiego ?

03.08.2005
09:13
smile
[153]

waslo [ Ajacieden ]

gucio----> Nigel de Jong, Alexandre Song, Hedwiges Maduro, Naldo,

03.08.2005
09:14
smile
[154]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

waslo------->Salomon Kalou uuu sprowadz lepiej Bastiana Schweinsteigera !! gra w Bayernie u mnie na prawym wymiata i to nie zle 34 mecze 24 asysty 14 goli podkreslam pomocnik !!!

03.08.2005
09:15
[155]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

uwaga nowa cześć w budowie!

03.08.2005
09:20
[156]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

zapraszam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.