GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma ''Pod Goblinem" czesc 3

26.07.2005
13:30
smile
[1]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Karczma ''Pod Goblinem" czesc 3

---------->
PROLOG HISTORII
<---------


Jest rok 2563. Naukowcy odkryli w kilku miejscach na świecie dziury czasoprzestrzenne. Jedna z tych dziur znajduje się na pustyni Nevada. Gdy pewna grupa żołnierzy poszła sprawdzić czy dziura jest bezpieczna, na Ziemi wybuchła wojna między ludźmi, a stworzonymi przez nich androidami. Aby się ratować, żołnierze postanowili czym prędzej przejść przez dziurę.Jednym z ludzi, którzy wpadli w dziure byl Porucznik McDonnavan. Niestety, nawet świat fantasy nie był do końca bezpieczny. Kryły się tam stwory, o których człowiek nawet nie śnił. Świat fantasy zamieszkują mroczni magowie, elfy, jak i zwykli ludzie . Świat terranów właściwie przestał istnieć. Rebelianci (pozostałości ludzi) postanowili uciekać do różnych wymiarów, zabierając wszelki ocalały sprzęt wojskowy i gospodarczy. Roboty również wiedziały o istnieniu dziur czasoprzestrzennych, które ludzie zwykli nazywać, w późniejszym okresie, fagate (fa- skrót fantasy, gate- ang. brama). Nazwa ta powstała ze względu na to, że fagate to drzwi do świata fantasy. Najpierw ludzie myśleli, że każdy fagate prowadzi do innego świata. Pozostali przy życiu naukowcy i żołnierze, chodzący na zwiady, odkryli coś zupełnie innego. Każdy fagate prowadzi do tego samego świata, lecz w rózne jego miejsca. Jednym z punktów strategicznych jest obecna w królestwie Solamni karczma "Pod Goblinem". To, czy świat fantasy sprzymierzy się ze światem futurystycznym, zależy od bywalców karczmy. Jednak obydwu "rasom" grozi to samo niebezpieczeństwo. Z dnia na dzień androidy wprawiają się w korzystaniu z fagate. Wojna trwa. Więc do broni towarzysze. Trzeba odzyskać pozostały sprzęt i albo zjednoczyć sobie androidy albo zacząć krwawą walke...Ludzie w Karczmie Pod Goblinem:

Madziara333--->Agnes.Biała Elfka. Nikt nie zna jej przeszłości. Pochodząca z rodu Quendich zewsze starała się swoim zachowaniem różnić od reszty elfów. Sprzeciwiała się wszelkim zakazom, szukała własnej drogi przeznaczenia. Po kłutni z rodziną opuściła swoje rodzinne miasto Euru i dołączyła do ras zamieszkujących krolestwo Solamni. Jako iż jest białą elfką miała umiejętności które posiadały tylko elfy o szlachetnej krwi. Mogła chronic ludzi przed złem, panowac nad żywiołami, pogodą. Ale jej największym atutem było uzdrawianie. Jej zioła które zawsze nosiła w torbie zrobionej z olbrzymiego Lennyr pomagały przy leczeniu ran a jej pocałunek pomagał przy innych dolegliwościach. W karczmie była od nie pamiętnych czasów. Jako że elfy żyją po kilkadziesiąt tysięcy lat nik niewie kiedy pojawiła się w tym przybytku.

Sidney22--->Mroczny wędrowiec czasu, który samotnie przemieszcza się w tunelach czasoprzestrzennych. Kiedyś był normalnym półelfem, ale od kiedy trwa wojna, postanowił znaleźć i zabić tych, którzy są za nią odpowiedzialni. Podąża za śladami ognia i sam posługuje się czarami elfów wysokiego rodu. Planuje też rozejm między rasami, ale jakoś nie zawsze mu to wychodzi. Lepiej nie dotykać jego laski Horadrimów, bo to może się katastrofalnie skończyć. Tak więc Sidney, Mroczny wędrowiec czasu znowu rusza w świat udowodnić swą siłę...

W_O_D_Z_U--->"Oto on Boragorn. Dziedzic króla Solammi. Niestety jego zły charakter nie pozwolił mu zostać następcom króla. Dzierży w dłoniach dwa miecze wykute ze szlachetnej stali w głebinach Gimldoru. Snuje sie po świecie . Postanowił zostac w Karczmie "Pod Goblinem" by bronić ją przed złymi przybyszami z przyszłości.

Irenicus --> Elfi mag. Nikt nie zna tak naprawdę jego przeszłości,a on sam gdy zapytany milczy. Specjalizuje się w magii żywiołów a jego najpotężniejszą umiejętnościa jest zdolność do podrózy międzywymiarowych

Ludzie świata przyszłości:

Szogun--->Porucznik McDonnavan. Jeden z niewielu ocalałych żołnierzy. Brał udział w sprawdzaniu fagate w Nevadzie. Jedyne, co mu pozostało to wspomnienia. Nie ma rodziny, stracił ją podczas pierwszego buntu androidów. Bierze udział we wszelkich misjach odzyskania sprzętu w świecie 2563 roku. Jest przychylnie nastawiony do połączenia obu "ras".

Kupcia77 -->Marines Kuba. Łowca androidów, który chodzi po świecie ze swym żelaznym minigumem z lat 2005 odziedziczonego przez prapradziadka, którym zabija androidy szukająć zemsty! Ma matke, a jego ojciec i 3 bracia zginęli w torturach przez androidów! Często odwiedza swą ulubioną karczme "Pod Goblinem" gdzie popija piwko!


BRAKUJE NAM
Barmana --w razie choroby Madzi
Drwala--->Ktos robac drzewko musi i palic w kominku
Sprzataczki--->aby nie bylo balaganu
Łowcy Androidów--->Aby chronic Fagate
Błazna--->Aby kazdy mial lepszy humor
Browarmistrza--->Aby piwa nie brakło nam
Muzyków do Karczmy--->Przeciez radia nie włącze
Strażników--->By chronic nasz dobytek
Ogrodnika--->O las w ogolo trzeba dbac aby teren blizniaczej karczmy "Pod Lasem" nie zarósł smieciami i nie potrzebnymi roslinami.

----------------------------
OGŁOSZENIA WAŻNE , a czasem bardzo ważne
----------------------------
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)

------------------
Spis Praw w Karczmie "Pod Goblinem"
------------------

- każdy komu nie podoba się ta karczma po prostu niech tu nie wchodzi
- tu każdy jest równy każdemu
- każdy jest tu mile widziany jeśli nie ma zamiaru nas krytykować w sposób chamski i niekulturalny.
- Jeżeli chcesz krytykować to kulturalnie
- Nie spamujemy ani nie klocimy sie.
- piszemy z sensem ale tez z humorem

------------------------
INFORMACJE WAŻNE
------------------------

W tej karczmie wygłupiamy się i kreujemy opowieści o życiu w przyszlosci i swiecie fantasy. Wszyscy chcacy zlikwidowac ta karczma bede wieszani na palu za glowe aby odstraszyc nastepnych potencjalnych destruktorow karczmy

----------------->
Poprzednia część karczmy "Pod Goblinem"
<-----------------

26.07.2005
13:31
smile
[2]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

No jak na pierwszy raz to ladnie to wyglada

26.07.2005
13:34
[3]

sidney22 [ Generał ]

upik porzadkowy

26.07.2005
13:34
[4]

sidney22 [ Generał ]

Powinnas sprawdzic boldy i je pozamykac

26.07.2005
13:35
[5]

irenicus [ Konsul ]

Ale się rozpisałas na swój temat :D Bardzo ładne, wszystko pięknie wyboldowane, jestem pełen podziwu :D

26.07.2005
13:37
smile
[6]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Irek ----->
Wiesz moja Agnes ma dluggggaaa historie.
A jak na pierwszy raz to wow sama sobie sie dziwie

No a teraz musze wyjsc. No i zostawiam wam te karczme nie rozniescie jej ;D

26.07.2005
13:38
smile
[7]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

No proszę pięknie!!!Lepiej zrobiłaś niż twoi kumple szogun i sydney brawa dla niej!!Tylko że na początku wątku trochę spamerstwa się zrobiło!Ale to nic!CHYBA

26.07.2005
13:56
[8]

szogun Toruń [ Konsul ]

Madzia---> Mimo ze wyszla i tak wystawie swoja opinie. Boldy powinny byc pozamykane. Łowce androidow już mamy, ale juz niedlugo. Logo jest wspaniale. I skroc nastepnym razem swoja historie bo troche jej za duzo.
77---> Ty sie tak niemadrz. Wlasnie zostales zdegradowany do poziomu pomywacza naczyn pod zarzutem braku odpowiedzialnosci i doswiadczecia. Odbieram ci bron oraz pancerz. A teraz marsz do kuchni, to rozkaz. Za podwarzanie decyzji porucznika POWINIENEM CIE NA PLOT POWIESIC.

26.07.2005
14:28
[9]

sidney22 [ Generał ]

77--->Wrecz przeciwnie, w tej czesci jest nie dorobek wiele, ale jak na 1 raz to jest super,
1. nie zakonczone boldowanie, wyroznienie powinno byc tylko na imionach i waznych nazwach a nie na wszystkim:D
2. Ogolnie jest dobrze
Madzia--->Nastepny raz bedzie duzo lepszy
Szogun-->No moze nie na plot z nim ,ale na pewno do garow i podlogi z nim

26.07.2005
14:37
[10]

irenicus [ Konsul ]

Szogun --> broń to byś mu zostawił bo to jego minigun... :D

Ja chyba narzaie spadam, bo pogoda wreszcie ładna i chyba na rowerek pójde... no to nie pozosaje mi nic innego jak życzyć wam udanych kłut... eeee... dyskusji
offcoz ^_^ i snucia historii o wojnie maszyn i magii... no, o sprzątaniu karczmy w przypadku Kuby ];->

26.07.2005
14:55
[11]

szogun Toruń [ Konsul ]

irenic---> Taaa, to sobie chlopak posprzata. Broni mu nizostawie. To ma byc forma kary zamias powieszenia NA PLOT.
77---> Mam nadzieje ze niemasz nic przeciwko temu rozkazowi. Chyba wezme czache zeby cie tu przypilnowal przy tych garach. Ale to juz niebedzie mile.
madzia---> Tak, nastepnym razem bedzie lepiej, mam nadzieje.

26.07.2005
15:09
[12]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Sorka że mnie długo nie było i nie było komu w kominku rozpalić ale cos mi sie z Systemen stało i trza było reinstalować . 3 GB. muzy poszło sie walić :/

* poszedł po drzewo i rozpalił w kominku :) *

26.07.2005
15:26
[13]

sidney22 [ Generał ]

Oh wrocilem
Wodzu--->Witaj
Ludzie dajcie jeszce raz swoje historie bo mam nowiutkie intro i szukam bardziej rozpisanych postaci

26.07.2005
15:40
[14]

irenicus [ Konsul ]

*-Jestem z powrotem- rzekła postać w szarym płaszczu na fotelu przed kominkiem*

Sidney --> możesz zapodać mi to nowe intro przez gg? Chciałbym się zapoznac... Historie możesz przepisać z obecnego intra... chyba że chcesz nowe...?

Szogun --> w sumie lepsze gary niż płot... ale z drugiej strony mogłes urazić Kubę i tym sposobem pozbyć sie jednego członka karczmy...

Wodzu --> siema... no widzisz ja muzy od dawna nie trzymam na kompie... a jak już coś to na oddzielnej partycji

26.07.2005
19:14
smile
[15]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

*Wkurzony Kuba wszedł do karczmy bez broni bez pancerza usiadł na krzesło i miał wsyzstko w dupie i krzyknął:
-Garów ja nie będę myć!
Nagle przypomniał sobie że porucznik zostawił skrzynie więc podszedł do niej wziął broń i pancerz i wkurzony po kłótni z porucznikiem poszedł polować na androidy!!

26.07.2005
19:19
smile
[16]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

Szogun--------->
co ty sobie do cholery myślisz?? :[ mam pilnować kogoś przy garach?? chcesz poznać bliżej mojego Gaussa??
z tego co się orientuję to nie jesteś już bossem a wozisz się jak nie wiem co :/
zresztą jak zawsze :/

Irek---->
do poprzedniej części: ja też mam 16 lat :]

Sidney------>
yo bro widze ze jakoś karczma się trzyma :)
to co z tym GM dla mnie?? :> bo muszę wiedzieć czy sobie kostki kupić i podręczniki ;D (dżołk)
to od 3 sierpnia mamy skate week?? :D

26.07.2005
19:23
[17]

szogun Toruń [ Konsul ]

Czacha---> przecierz zartowalem. ciebe bym do pilnowania kogos przy garach niewzial.
77---> Ten maly pomywacz poszedl na androidy. Zginie przez swoja glupote.

26.07.2005
19:31
smile
[18]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Tak jak ja czacha ma all w dupie nie chce mnie pilnować,a ja teraz poluje na androidy

*Natrafil na grupke starych androidów i w kilka sekund zrobił z nich puszki na konserwy i poszedł i znalazł pewien kryształ który wział do kieszeni!!Nagle wokół niego z podziemii wyszły przedziwne stwory były podobne do nowszysch cyborgów ale te były jeszcze lepsze zwinniejsze miały lepszy pancerz celność itp.On sam nie miał z nimi szans więc zaczął uciekać!One go goniły ale na szęście znalazł głazł za którym się schował wział granat rzucił koło nich gdy wybbuchł od razu wstał i zaczął nawalać w androidy,ale jeden go postrzelił w stope,ale jeszcze z większą złością zniszczył go!!Po długiej drodze nareście zobaczył karczme wszedł do niej i nikogo nie spotkal więc poszedł na 2 piętro gdzie się położył do łóżka!!Zasnął bardzo szybko bo ta walka kosztowałą go dużo energii!Gdy się obudził poszedł do apteczki opatrzył stope i ją sobie opatrzył i zabandożował!Teraz żołnierz nie był zbyt sprawny bo kulał!!Ale cieszył się że uszedł z życiem i wrócił szczęśliwie do karczmy!!

26.07.2005
19:33
[19]

irenicus [ Konsul ]

*W fotelu przed kominkiem pojawiła się postać w szarym, podróżnym płaszczu, wygodnie się rozsiada i...*

Czacha --> tego już zdążyłem się dowiedzieć ^_^ , jak zrobicie sesje na sieci to ja na to ide... na realu... nie chce mi się jechać az do Torunia....

Szogun --> mówią, że śmierć jest nowym początkiem więc... z resztą jak znam życie wróci.... i kiedyś się nauczy...może

26.07.2005
19:45
smile
[20]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

*wstał podszedł do irka wyjął kryształ z kieszeni i zapytał:
Irku czy to ten kamień którego szukałeś??


Jak widzicie nie zginął tylko mam kulawą nogę a tak po zatym zdrowiutki jak ryba!!

26.07.2005
19:50
[21]

irenicus [ Konsul ]

Kuba --> tak z ciekawości ile miałeś z testu na koniec 6 klasy?? Ja nie szukałem żadnego kamyka.... jak już to Sidney, ale ta kwestia została już wyjaśniona.... Czacha nie jest w zasadzie członkiem tej karczmy... i ma prawo odmówić to jest raz, a dwa to to że Szogun żartował

26.07.2005
19:53
smile
[22]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

jeszcze nie miałem testu na koniec 6 klasy bo dopiero teraz idę do 6 klasy

*łowca wstał i rzeknął ponownie do irka:
*a może wiesz co to za kamień??dziwny trochę jest co nie????

26.07.2005
20:04
[23]

irenicus [ Konsul ]

Kuba --> to dużo mówi....(i nie mówie o kamieniu...)... ee "łowca"?? aa już wiem... Łowca Brudu na Talerzu ^_^ żart...

A ten twój kamyk to zwykły topaz... taki zwykły kamyk bez niczego szczególnego tylko więcej warty...

26.07.2005
20:07
[24]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Wstał z fotelu i powiedział
-Idę do miasta sprzedac topaza kupię za to jakieś wyposażenie wojskowe!!
Po czym wszedł w ogień i znikł*

Idę oglądać obcego 4 nara ludzie!!

26.07.2005
20:14
[25]

irenicus [ Konsul ]

No cuż zostałem sam.... może to i lepiej...
*Po czym wyjął ze swojej torby podróżnej księgę. Ogień w kominku wesoło trzaskał.... -przydała by się tu jakaś muzyka....- rzekł jakby do siebie i pogrązył się w lekturze*

26.07.2005
20:49
smile
[26]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Wchodzi do Karczmy przy okazji nucąc różne piosenki

Cześć Iruś :P . Jak tam lekturka :)

* nie zauważył Madzi to poszedłsam sobie zrobić piwo

26.07.2005
21:04
[27]

irenicus [ Konsul ]

Wodzu --> lekturka nieźle... bardzo stara księga zatytułowana "Zabijacz Czasu" tak żeby mi czas szybciej płyną... ^_^

Do reszta składu --> a Wy zamiast gdzieś się błąkać to wracać do Kraczmy

Sidney --> nawet jak masz czegoś już dość to mógłbyś się tu pojawić... i może wyspowiadać się czego masz dość to może pomożemy

26.07.2005
21:08
smile
[28]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Może zaraz Madzia se pokaże do na gg jest

Irek ---> musiz mi pożyczyć tą lekturke :)

26.07.2005
21:25
smile
[29]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

*Do karczmy ponownie weszla Agnes w swoim Białym powiewającym na wietrze plaszczu*
Kochani wróciłam. Trochę z wami pobędę. Przynajmniej do połnocy.
*Po czym weszła za bar i ponownie zaczęła czytać swoją księgę*

26.07.2005
21:32
[30]

irenicus [ Konsul ]

Wodzu --> nie ma mowy... nie jesteś magiem więc od samego patrzenia odpadły by ci oczy ^_^

Madzia --> Witaj. Cuż to za księgę czytasz?

26.07.2005
21:34
smile
[31]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Irencius ----> No to ja od jutroi zaczynam czytać swoją księge . Kupiłem dzisiaj na Targu :)

Madzia -----> Kochanie moje . Nie będe ci przeszkadzal i dam wam piwko

* Daje piwo Irkowi i Madzi *

26.07.2005
21:42
smile
[32]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Irek ---------->
No cóż "Incredible" bardzo ciekawe

Wodzu --------->
Oooo piwko serdeczne dzięki.

(sorki za spam lekki ale juz naprawde mi sie nic niechce)

26.07.2005
21:54
smile
[33]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Madzia ---> A komu się chce :P
c

26.07.2005
21:55
smile
[34]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

*Nagle do karczmy wchodzi obładowany Kuba tobołami!!
-Witam serdecznie wszystkich!Irek mówiłeś,że to topaz,ale się pomyliłeś był to jakiś krzyształ za którego opyliłem dużo kasy kupując za to trochę rzeczy!!Do baru zakupiłem zmywarke która sama czyści gary!Pare beczek piw(te zapasy wystarczą nam na długo),dwa ulepszone pancerze dla mnie i dla porucznika!I kupiłem jeszcze pare książek jakby komuś się nudziło!!
*Zdjął zakupy i położył je koło baru!

26.07.2005
22:00
[35]

irenicus [ Konsul ]

Madzia & Wodzu --> jak widzać Kubie się chce....

Kuba --> czytałeś wstępniak?

I również przepraszam za krótki post

26.07.2005
22:02
smile
[36]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Wodzu ---------->
No fakt komu by się chciało. Ale ja nie chcę żeby mnie o spam posądzili.

Kuba ------->
No bardzo porzyteczne zakupy zrobiłeś. A jakie książki załatwiłeś ?? Mam nadzieje że jakieś ciekawe ........

Irek --------->
Bez komentarza ;P

26.07.2005
22:06
smile
[37]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Irek przeczytałem ponownie wstępniaka!!No i co??
Madzia piwko proszę,a książki wziąłęm pierwsze lepsze!!Na pewno dla każdego coś się znajdzie

26.07.2005
22:10
smile
[38]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Kuba --------->
Piwko dle was wszystkich. Prosze ;P

26.07.2005
22:11
smile
[39]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Madziu
-->dzięki za piwko!!Świerze z beczki najlepsze!!Może wiesz o co chodziło irkowi z tym wstępniakiem??

26.07.2005
22:14
[40]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Kubuś -------->
Niestety nie mam zielonego pojęcia. Jego zapytaj

26.07.2005
22:16
[41]

irenicus [ Konsul ]

Kuba --> "Do baru zakupiłem zmywarke która sama czyści gary", "dwa ulepszone pancerze " W świecie, w którym nie ma prądu (elektrycznego) raczej na pewno nie kupisz zmywarki... Pancerze... jasne mogłeś kupić pancerze ale takie nazwijmy to średniowieczne, bo w tym świecie tych z przyszłości raczej nie dostaniesz... a myśle, że o nie ci chodziło... Na pocieszenie dodam, że zakup Browara i książek to dobry pomysł... A i jeszcze jedno "mówiłeś,że to topaz,ale się pomyliłeś był to jakiś kryształ" ... topaz jest kryształem, takim żółtym, dużo wartym... :D

Madzia --> nie spamuj do mnei :D A tak na serio to czego nie chcesz komentować?

26.07.2005
22:18
[42]

irenicus [ Konsul ]

Kuba -->A wstęp kazałem Ci przeczytać, bo miałem nadzieję, że doczytasz ten mały szczegół, który mówi: Kaczrma Pod Golinem jest w Świecie Fantasy ^_^

26.07.2005
22:20
smile
[43]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Irek --------->
Sorki za ten spam no ale wiesz już naprawde mi się niechce pisać długich zdań.
Czego niechce komentować .....Hmm...... tego co teraz powiedziałeś Kubie. Też sobie pomyślałam na jaką cholere nam zmywarka. No i tego też że kubie chce się pisać długie posty ;P

26.07.2005
22:20
[44]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Irek-->
Ale ta zmywarka jest na baterie,a bateria wystarcza na 60 lat!!Więc nie ma kłopotu!!ZMywarka się przyda,bo nir będę ja musiał zmywać garów!!Irek nie znam się na kryształach itp.Myślałem że topaz to nie warte gówno!!

26.07.2005
22:23
[45]

sidney22 [ Generał ]

*Wchodzi wpuszczajac powiew swierzego powietrza do karczmy i siada na wygodnym fotelu z runami ochronnymi*
Wrocilem. Mialem awarie pradu wiec sorry za nieobecnosc.
Patrze i co widze
SPAM i posty typu "dzieki za piwo" ludzie k... od tego jest GG a nie FORUM
ROZUMIECIE????
STATSY TO MOZECIE NABIJAC NA GDZIE W 3 SLOWA ALBO W SKOJARZENIA
ALE NIE W TEJ KARCZMIE
Irek---->juz mi przeszla zlosc ale dzieki za zainteresowanie sie mna:D
Kuba--->I jak walka z robotami idzie??? A wez mi pokaz ten zolty kamien co zdobyles???
bo moze wydac sie bardzo interesujacy. CO sprzedales go? to poweidz chociaz czy mial na sobie runy
Madzia--->Witaj i polej mi browca oraz mow co tam u ciebie

26.07.2005
22:25
[46]

irenicus [ Konsul ]

o Dżizys.... ZMYWARKI NIE DA SIE... a zresztą... miłego zmywania..
<totalna załamka>

Ten post jest krótki, ale nie jest spamem Sidney'u :P

26.07.2005
22:26
smile
[47]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

* dostaje świeżościa w twarz . AŁA :) *

Sidney ---> witaj witaj . Jka tam wstępniak . Gotowy ??

Kuba ---> pokaż książki , pokaż książki

* poszedł po drewno bo w kominku wygasa *

26.07.2005
22:26
[48]

sidney22 [ Generał ]

Kuba nie wiem czy wiesz ale w naszej karczmie wszystko sie czysci samo, za pomoca czarow dlatego nie musiales kupowac zmywarek ani nic podobnego, dlatego straciles tylko kase chlopcze,
tak na przyszlosc to pytaj zanim cos kupisz
A za piwo to niech jak cie isciskam kamracie:P

sorry za spamowy post

26.07.2005
22:28
[49]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Sidney ------->
E tam nic ciekawego u mnie. A zresztą ja to nieciekawy temat. Co mam opowiadać. Piwko proszę mówisz masz ;P Wez sobie jedno.
Sidney sorki za spamik ale cóz pózno juz i ludziom sie spac chce zreszta mi tez

26.07.2005
22:29
[50]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Na temat Spamu ---> nie wiem kto wymyślił ten spam . Poczytajcie sobie inne karczmy a w szczególnóści dawnego " Pod Głodnym Trollem "

26.07.2005
22:29
[51]

sidney22 [ Generał ]

Irek---->twoj ostatni post nie jest spamem, jest tylko wyrazem braku zdania na kompletny debilizm jakim jest podlaczanie zmywarki( ciekawe jak i do czego--->moze na prad sa zmywarki<lol>) do kontaktu ktorego w swiecie fantasy nigdy nie zobaczy chlopak
chcial dobrze a wyszedl na idiote---->wniosek--->Zycie<lol>
Wodzu---->Ano intro nowe gotowe ale ogonki musze dodac i kilka zdan poprawic a tak to 4 czesc bedzie juz z nowiutkim intro w ktorym sa sensowne przejscia przez swiat techniki i fantasy

26.07.2005
22:32
[52]

sidney22 [ Generał ]

4all --->no kilka postow bylo spamowych--->czyli krotka wymiana zdan nie potrzebnych
Madzia--->No jak to ci sie nie chce, to masz na moje koszta tu piwko wypic przy mnie i od razu humor ma byc lepszy, albo ci dzwigiem usmiech zrobie od ucha to ucha
Kuba---->Milego szukania kontaktu:)

26.07.2005
22:38
smile
[53]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Sidney ----->
Ja delikatna jestem ;P Dzwigiem byś mi cerę zepsół ;P No poprostu nic mi się już nic niechce. * po czym wypija piwko i pogrąża się w swoich elfickich znakach

26.07.2005
22:59
smile
[54]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

FAQ

- nie wolno "spamować" - czyli publikować na forum nadmiernej ilości zbędnych informacji.

26.07.2005
22:59
smile
[55]

irenicus [ Konsul ]

Sidney --> ty mi won od Madzi z dźwigami jakimiś... poradzi sobie bez tego... CO najwyżej możesz ją lekko podpić piwem to jej się humorek poprawi

4 All --> branoc

*Po czym wstaje, przeciąga się, ziewa i otwiera magiczny portal prosto do swojego łóżka. Przekracza portal, który się za nim zamyka... *

PS. Kuba --> powodzenia z tym kontaktem :P

26.07.2005
23:01
smile
[56]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Kurna ta zmywarka na baterie jest!!Mam tego dosyć idę ją jutro sprzedać!!Co mam kupić za kasę zmywarki???
*Wstał i wychlał piwo*

26.07.2005
23:10
[57]

sidney22 [ Generał ]

Kuba--->Lec mi kupic ten krzystal co go sprzedales i to migiem

sorry za spam

26.07.2005
23:12
smile
[58]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

sidney
-->musisz jeszcze cos dac na sprzedaz bo za zmywarke nie kupię tego kryształu!!!!Bo beczek piw i książek to nie dadzą!!!Musisz mi cos jeszcze dać!!

26.07.2005
23:16
smile
[59]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

A ja mam pomysł chłopaki. Może by tak małą bibliotekę w karczmie na piętrze zrobić. Co wy na to ??
Kuba ---------->
Książek kup. Jak ty tego nie zrobisz to ja to zrobie.

26.07.2005
23:16
[60]

sidney22 [ Generał ]

Kuba---->masz i trzymaj, to pudelko warte miliony jest, a co tam jest to nie pytaj juz bo ciekawosc smierci ci przyniesc moze

sorry za krotki post ale brak pomyslow

26.07.2005
23:17
[61]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

To złóżmy się!!
Dajcie wszyscy po małym drobiazgu!!Dużo tego będzie i kupię dużo książek będzie co czytać ja jestem za RObimy składke

26.07.2005
23:19
smile
[62]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

no dobra to o 23 wyruszam do miasta kupię ci sidney ten kryształco sprzedałem i kupię full książek a jak coś zostanie to kupię trochę wódki co wy na to??

26.07.2005
23:26
[63]

sidney22 [ Generał ]

Nie bedziesz mi tu karczmy wodka trul,
ni karczmarzy okradal,
tylko piwo to znak nasz
i na zawsze tak zostanie

26.07.2005
23:27
smile
[64]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Ja jestem "ZA" kup jak najwięcej książek. A ja urządzę bibliotekę na piętrze.
*Ze swojej torby wyciągnęła pewnien bardzo cenny kamień dokładniej tęczowy rubin*
Masz tu za to będziesz mógł kupić ten kryształ dla Sidneya. Bo mi to nie potrzebne.

26.07.2005
23:41
[65]

irenicus [ Konsul ]

*Nagle na ladzie rozbłysnęło niezwykle jasne światło... po czym zgasło. W miejscu rozbłysku pojawiła się kartka z wiadomościa oraz srebrny sztylet ze złotą rękojeścią wysadzaną drogimi kamieniami. Wiadomość brzmiała :

To i ja się dorzucam na książki, tylko kupcie jakieś sensowne i przede wszystkim ŻADNYCH H'ARLEKQINÓW czy ja się to tam pisze ;) Co do sztyletu to taki rupieć, który dawno temu gdzieś znalazłem... był tak naładowany złotem i róznymi kamieniami, że pomyślałem, że może jakiś magiczny cy cuć... ale nie ma żadnych magicznych właściwości... taki zwykły rupieć... ale szkoda było mi wyrzucać ^_^

26.07.2005
23:41
[66]

sidney22 [ Generał ]

Kuba------>Ja tez chce duzo ksiaze ale z elementalami jak juz,
po 2 pamietaj o kamieniu, wazne
madzia lej piwa calymi beczkami,
wlasnie znalazlem podziemia karczmy naszej, i widzialem tem zapas 10000 beczek z piwem i winem

26.07.2005
23:46
smile
[67]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

*Elfka kończąc szkrobac coś na kartce olówkiem spojrzała na Sidneya i powiedziała.*
Ty od tego zapasu wara. Skąd ja w zimie coś takiego wytrzasne chyba że zdąrzysz kogoś do robienia wina zatrudnić to ci coś z tego oddam.
A tak poza to chce ktoś zobaczyć moje najnowsze dzieło ???
A tu macie piwo ;P

26.07.2005
23:51
[68]

sidney22 [ Generał ]

Madzia--->
No pewnie ze chcemy zobaczyc twoj rysunek bo na pewno jest piekny
dawaj mi go tu
a co do zapasow to one sa tylko na zime, a do robienia piwa i wina szukamy kogos

27.07.2005
08:13
smile
[69]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

*do karczmy wchodzi obładowany Kuba,kładzie je koło kominka i idzie usiąść po długiej drodze*

sidney
--->nie wiem co było w tym pudełku bo nie zaglądałem,ale z trudnością i zastraszeniem odkupiłem dla ciebie ten kryształ!Proszę masz!
DLa wszystkich kupiłem 550 książek o różnej tematyce
Dla Irka kupiłem jeszcze jakiś amulet osłaniający przed atakami wrogów!
Dla Madzi kupiłem haftowany płaszcz z kapturem który jest od niej starszy,i który chroni ją przed ciemnymi mocami
Dla wodza kupiłem nową dużą siekierę do rąbania drzewa,i pare rozpałek żebyś szybciej rozpalał kominek jak b ędzie zimno--Jeszcze jedno teraz będziesz mógł szybciej rąbać drzewo
Dla porucznik kuupiłem 100 malutki granatów,którego jak się rzuciu koło androida granat się rozkłada i androida(andridów)razi prądem i ich niszczy!!!Działa na wszystkie modele androidów i czołgi!
A tak wogóle siemka all

27.07.2005
10:25
[70]

szogun Toruń [ Konsul ]

Trzymajcie mnie bo zaraz go na plot powiesze.
1. Baranie jeden, czegos szedl na te androidy. Czy ty niemadry jestes. Mamy 4 sztuki pancerza a ty sobie polowania urzadzasz??
2. Ty sie tak nieprzymilaj do mnie bo ja tu niejestem dla ciebie od kochania.
3. Jezeli niemozez zmywac garow to moze bedziesz wyplenial szczury z piwnicy??
4. Dzieki za granaty. *bierze 10 sztuk* Ty tez wez 10 sztuk a reszte sprzedaj. Ty myslisz ze naprawa takiego sprzetu to piechota chodzi?? TO SIE PLACI i to duzo.

Siemka wszystkim

27.07.2005
10:45
[71]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Kupcia ----> Heh rozpałki to ja już dawno kupiłem . A siekiera jest mi nie potrzebna . Mam swoje dwa , jeszcze ostre miecze więc nie narzekaj . I jeszcze mozę Agnes mnie nauczy jakiegoś czaru na rąbanie drewna i na rozpalanie :P

* Wrzuca drewno do kominka i rozpala ogień :) *

Czacha ---> powtarzam przeczytaj :

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
[i

i przeczytaj sobie karczme jakąs najlepiej pod rozbrykanym nazgulem i mi powiesz czy tam nie ma spamu

27.07.2005
11:04
[72]

szogun Toruń [ Konsul ]

wodzu---> Po czesci sie z toba zgadzam. Ale tez niemozna pisac co chwila po 3 wyrazy. Owszem, na innych karczmach to spam sie szerzy ale to nieznaczy ze u nas tez musi. W tej kwestii obu wam przyznaje racje.

27.07.2005
12:31
[73]

irenicus [ Konsul ]

Siemka all widze że mały zastój...

Kuba --> po co mi ten amulet? Mam lepszy... Zresztą... może na coś go przerobie albo coś... Poza tym Sidney już mówił ci, że zanim coś kupisz to MASZ się skonsultować z nami...

27.07.2005
12:54
[74]

szogun Toruń [ Konsul ]

Siema irenic---> Słuchaj, moze wezmiesz go na nauki bo ja sie boje ze mu krzywde zrobie. Najchetniej to bym GO NA PLOT POWIESIL. Wez go przeszkol, naucz pokory. Za takie niesluchanie rozkazow grozi kara smierci i gdyby nie to ze zostala nas garstka to wlasnie bym to zrobil.

27.07.2005
13:05
[75]

irenicus [ Konsul ]

Szogun --> ty byś mu krzywde zrobił, ja bym całą karczmę wysadził i spory kawałek okolicy jak bym stracił cierpliwość... Zresztą mnie w to nie mieszaj, nie mój podwładny :P

27.07.2005
13:12
[76]

szogun Toruń [ Konsul ]

irenic---> No pomoglbys koledze.
77---> DO MNIE, JUZ!! niedaleko jest plot. pojdziesz tam i powiesisz sie na nim i bedziesz tak tam dlugo wisial az nauczysz sie pokory.

27.07.2005
15:37
[77]

sidney22 [ Generał ]

Irek--->To mozemy kube wziasc we 2 na porzadne nauki, w koncu to dzieciak
Kuba--->Dzieki za krysztal, wiesz co to jest, nie wiem czemu irenicus nie zauwazyl ale ON MIAL RUNY to zaginiony krysztal burzy, wielkie dzieki, mam juz 3 taki ale sie przyda hehe
Szogun-->ELo ziom hehe, 10 granatow ci wystarczy>>>

27.07.2005
15:52
[78]

irenicus [ Konsul ]

Szogun --> "pomóc koledze"... ten kolega to ty czy Kuba? :P
Sidney --> "Natrafil na grupke starych androidów i w kilka sekund zrobił z nich puszki na konserwy i poszedł i znalazł pewien kryształ który wział do kieszeni." ów "kryształ burz" pochodzi ze świata przyszłości... a skoro mamy... trzymać się sensownej treści to raczej trudno będzie znaleźć coś magicznego w ...świecie przyszłości... troche logiki na przyszłość...
Jeśli chodzi o te nauki to.... jak ty to widzisz... bo ja iwdze same problemy...

27.07.2005
16:45
[79]

szogun Toruń [ Konsul ]

Siemka sidney. Bede wdzieczny jesli przeszkolicie pomywacza. Sprawia same klopoty a jak narazie niechce go rozstrzelac.
irenic---> Ten kolego to ja mialem byc. Ja juz z nim niewytrzymuje wiec sam rozumiesz.

27.07.2005
16:49
smile
[80]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

*Do karczmy jak zawsze wchodzi piękna Agnes i widząc ogromną ilość książek od razu zaczyna je przeglądć*
O przepraszam gdzie moje maniery WITAJCIE
Kubuś ---------->
No nareszcie się doczekałam. Serdeczne dzięki. A ten płaszcz też dla mnie ?? Cieszę się że wkońcu ktoś w tej karczmie o mnie pomyślał.
Ale teraz idę się zająć przygotowywaniem biblioteki. Chłopaki ale jest mi potrzebnych 2 silnych facetow co pomogą mi z tymi książkami. Wiecie jaka ja jestem dellikatna. * I wszedłwszy na góre skierowała się do pokoju w którym miała znajdować się biblioteka.*

27.07.2005
17:08
[81]

szogun Toruń [ Konsul ]

Madzia---> Moze i jestem rzolnierzem to jednak moja sila zalezy od stymulatorow mojego pancerza. W walce z androidami sila niema wiele znaczenia, dlatego zostalismy przeszkoleni taktycznie. Ale jesli chcesz to ci pomoge.

27.07.2005
17:09
[82]

szogun Toruń [ Konsul ]

Kurna, znowu edit:
zolnierzem

Jak ja tego nielubie, za bardzo mi sie ze spamowaniem kojarzy

27.07.2005
17:12
smile
[83]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Szogun --------->
Kochany będę ci bardzo wdzięczna jeśli mi pomożesz zanieśc te książki a z resztą już sobie dam rade.

27.07.2005
17:15
[84]

szogun Toruń [ Konsul ]

agnes--->Zostaw to o piekna. Juz ja zrobie reszte.
* Bierze sie za stos ksiazek i z potem na czole przenosi do biblioteczki*
Wiedzialem ze tak bedzie, mogli nas szkolic fizycznie tez a nie tak umyslowo nas katowali.
* Bierze druga partie ksiazek i przenosi*
Poczekaj chwile.
*Zaklada biopancerz i bierze reszte ksiazek*
Teraz od razu lepiej

27.07.2005
18:29
smile
[85]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

*Agnes chcąc podziękować składa swój pocalunek bardzo romantyczny na jego ustach.*
Dziękuję mój człowieku

27.07.2005
18:31
[86]

szogun Toruń [ Konsul ]

EKHM... niema za co. To byla przyjemnosc.
* Idzie i siada na krzeslo z wielkim rumiencem na twarzy*

27.07.2005
18:43
[87]

irenicus [ Konsul ]

*Z piętra dobiega lekko znudzony głos*
Całkiem ładna ta biblioteczka zaraz sobie coś wybiorę i zabiorę się do czytania...
* po czym zabiera się do szukania jakiejś ciekawej książki*
"Narn i Hin Hurin" ta może być ciekawa... (stawiam piwo temu kto rozszyfruje tytuł :D)
*poczym schodzi na dół podchodzi do kominka, dorzuca drwa, rozsiada się na fotelu i zabiera się do czytania*

27.07.2005
21:25
[88]

sidney22 [ Generał ]

Witam wszystich
tak wiec trza troche sie zorientowac z sytuacja w karczmie
co tam ludziska slychac
Madzia--->Co tam , a nalej mi browara
*wchodzi po schodach do biblioteki i bierze opasly tom nekronomikonu i schodzi na dol*

27.07.2005
21:29
smile
[89]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Sidney ---------->
A nic ciekawego. Bibliotekę urządziłam jak już zauważyłeś. Jak sie podoba. ?? A co tam u ciebie ciekawego ??

27.07.2005
21:30
smile
[90]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Madzia ---> ja też chce romantycznie :P

protestuje . Będe płakał

27.07.2005
21:37
[91]

irenicus [ Konsul ]

Sidney --> niezłe zorientowanie... porwałeś książke i tyle :D
Madzia --> Jak to nic ciekawego... Takie elfiki jak ty zawsze mają jakieś ciekawe przygody :D Browarka poproszę
4 all --> no i... nikt nie odpowie na moją małą zagadke?

27.07.2005
21:39
smile
[92]

szogun Toruń [ Konsul ]

Wodzu---> niezachwuj sie jak dziecko. Tez kiedys tak dostaniesz. Ja ci to mowie.
Madzia---> Kotku, nalej mi piwka. Mialem ciezki dzien.
Sidney---> Tak, faktycznie nic ciekawego. Na spamerstwo niema co narzekac bo dzisiaj i tak nikt niemial ochoty do rozmow.

THX Sidney za wspanialy skate day.

27.07.2005
21:42
[93]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Szogun ----> jak chcesz moge ci pokazać " dziecko " . To ta karczma w iągu tygodnia padnie

Madzia --_> żartowałem

27.07.2005
21:42
[94]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Irek --------->
Dobrze dobrze. Ja jakoś dziś to żadnej ciekawej przygody nie przezyłam. Jak już to jutro może.

Sidney --------->
Dobrze człowieku mój. I nie krzycz po wodzowi bardzo proszę.

Wodzu ------>
Ojj niewiem. Szogunowi musialam jakos podziekowac ;P

27.07.2005
21:44
[95]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Tak ---> A kto cię wyręczał w trudnyc chwilach , przynosił drewno i rozpalał zeby ci było ciepło . Kto sprawiał ci komplementy na kazdym korku ??

27.07.2005
21:48
smile
[96]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Wodzu ------->
Dobrze już dobrze. NIech ci bedzie. Dostaniesz tego buziaczka.
*I składa pocałunak na jego ustach*
Ojjj ci ludzie. Chłopaki co ja z wami mam.;P

27.07.2005
21:53
[97]

irenicus [ Konsul ]

Madzia --> no wiesz ludzie żyją bardzo krótko... lubią... hmm.... czerpać z życia

Wodzu --> Nie musisz pokazywać dziecka... i nie pień się tak bo Szogun Żartował

-_- nikt nie zna rozwązania zagadki??? to co to za karczma sf- fantasy.... ^_^ żart

27.07.2005
21:53
[98]

irenicus [ Konsul ]

Madzia --> no wiesz ludzie żyją bardzo krótko... lubią... hmm.... czerpać z życia

Wodzu --> Nie musisz pokazywać dziecka... i nie pień się tak bo Szogun Żartował

-_- nikt nie zna rozwązania zagadki??? to co to za karczma sf- fantasy.... ^_^ żart

27.07.2005
21:53
[99]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Wiesz Chłopak jest jak telefon . Sama tak pisałaś :P

* poszedł po książke do biblikoteczki *

O oooo Kroniki Kresu 3 !! Przeczytam sobie . Polecam poprzednie części

27.07.2005
21:58
[100]

sidney22 [ Generał ]

Madzia--->Dzieki za browarka i opowaidaj co tam u Ciebie
Irek--->"Narn i Hin Hurin" hmmm jakos nic mi do glowy nie przychodzi, taa niezle zorientowanie hehe racja
Szogun--->Yo men, tez dzieki za sk8 day. w najblizszym czasie wiecej takich bedzie
Wodzu--->Czemu mowisz ze karczma upadnie co???

27.07.2005
22:01
smile
[101]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

sidney ---> nie wiem coś mi to piwo dzisiejsze ni eśłuży :P

27.07.2005
22:01
[102]

irenicus [ Konsul ]

Sidney --> "Czemu mowisz ze karczma upadnie " bo wyjmie belke nośną i się budynek zawali ^_^ (nie mogłem się powstrzymać :D)

27.07.2005
22:02
smile
[103]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Irek ---------->
Tak tak wiem ale czemu ja ja jestem tylko jedna jedyna niewinna i biedna elfka w tej karczmie mogli by wyluzować bo iż jestem elfem nieśmiertelnym mogą mnie wykączyć. A co do twojej zagadki czyżby ta książka nosiła tytuł "Sława Nagarythe" Napisane jest to w języku mrocznych elfów i trudno było bo się go nie uczyłam.

Wodzu ---->
Tak tak wiem że tak pisałam i dalej tak pisze bo to szczera prawda jest ;P

Sidney ---------->
Mówie przeciez ze nic ciekawego jutro sie na rowerek wybieram. Po jutrze takze wiec moze mnie nie byc pól dnie. Ale i tak nic ciekawego u mnie nie slychac. A za browarka to nie ma za co

27.07.2005
22:04
[104]

irenicus [ Konsul ]

eh... poczekałbym minute z poprzednim postem to by był dłuższy....

Madzia --> nie to nie ta książka :D próbuj dalej, ksiązka ta jest napisana w Sindarinie (a to już duuże ułatwienie)

27.07.2005
22:06
smile
[105]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Irek ---------->
No to moze ''Pierwsza Wojna Zdrady'' czy jakos tak ???

(Sorki za spamik lekki)

27.07.2005
22:09
[106]

sidney22 [ Generał ]

Irek--->Widze ze humor dzis doskonale dopisuje hehe no pomysl z belka doskonaly, tak jak , moj dawno kiedys w lesie z dzwigiem (madzia pamietasz???)
Czy chodzi ci o ksiazke o bialych elfach irek? tylko tytulu nie pamietam

Madzia--->O widze ze w rower uderzasz , tylko uwazaj na siebie

27.07.2005
22:09
[107]

irenicus [ Konsul ]

Madzia --> też nie. Spróbuj jeszcze raz jak będzie źle to się przyznam ^_^

Może Wodzu albo Szogun wiedzą?

27.07.2005
22:11
[108]

irenicus [ Konsul ]

Dodam, że jest to pojedyńczy rozdział w pewnej książce która istnieje naprawde ( i o tytuł tej książki mi chodzi w zagadce)

Sidney --> tam nie ma rozdzielenia na elfy białe i czarne

27.07.2005
22:12
smile
[109]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Sidney ----------->
Co mam pamietac.........hmmm ....... nie nic nie pamietam

Irek ----------->
Wiem. "Opowiesci o dzieciach Hurina"
To jest to ??

27.07.2005
22:18
[110]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

A ksiazka w której jest taki rozdzial to jesli sie nie myle "HoME vol. III - Lays of Beleriand''
Czy jakos tak

27.07.2005
22:18
smile
[111]

irenicus [ Konsul ]

Madzia --> brawo ^_^ oto twoja nagroda --->
2 lampki elfickiego wina (tyle mi się tylko ostało...) :D

Swoją drogą to dziś z nudów znalazłem w necie program-słownik Elfickiego i stronkę z lekcjami tego języka... więc będzie ostre wkuwanie :D

27.07.2005
22:18
smile
[112]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

*Wchodzi do karczmy i robi burdel!


-->kurna szogun czego ty chcesz idź sam się powieś na płot psie!!A nie tylko na słabszych się rzucaj idź sam się powieszs na płot i zdychaj powoli jak pies w gównie!!mam tego dosyć sam się pilnuj i sam się ucz!!Głupi ani niedorozwnięty nie jestem nie musisz mie uczyć lepiej sam się zacznijuczyć!!Co odrazu poniżać możesz że ja jestem żołnierzem a ty porucznikiem???!!Mamy takie same prawa i idź sam się powiess na płot albo sam się rozstrzelaj!

27.07.2005
22:20
[113]

irenicus [ Konsul ]

i tu się już mylisz Madziu (chociaż nie jestem pewien co to jest HoME?) rozdział zaczerpnałem z Silmarillion'u

27.07.2005
22:22
smile
[114]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Irek --------->
No wiesz. Czytam książki chodzę po elfich stronkach to wiem choć ciężko było wszystko pokojarzyć. Widze że też zaczynasz się elfickiego uczyć ja też ;P to może kiedyś napiszesz do mnie na gg to pogadamy na ten temat. Co ty na to ?? A tytul tej ksiazki tak jakos brzmi

Kupcia ----------->
Spokojnie napij sie piwka na uspokojenie

27.07.2005
22:24
smile
[115]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

*walnał w stół wychlał piwo*
Mnie to wkurza że szogun traktuje mnie jak psa!!POniża mmnnie a ja tego sobie nie życzę!!Myśli że jestem porucznikiem i że mu wszystko wolno!!Ale tak nie jest bo każdy człowiek ma równe prawa!!

27.07.2005
22:28
smile
[116]

irenicus [ Konsul ]

Kuba --> nie pień się tak, to uczenie było by na zasadzie
1. Lekcja dobrych manier (co jak widać po tym co przed chwilą napisałeś się może przydać)
2. Lekcja NIE brania do końca na serio tego co tu piszemy
3. Lekcja "Wczucia się w klimaty panujące w świecie przestawionym i podsatowe zasady motoryki światów fantastycznych"
^_^

Madzia --> oki to mi jeszcze musisz gg podać ^_^ Elen síla lúmenn' omentielvo

27.07.2005
22:28
[117]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Kupcia ------->
Dobrze spokojnie proszę choć człowiekiem nie jestem wieże w te wasze prawa. A szogunowi jutro albo jeszcze dziś jak się pojawi wyperswaduje to żeby cię nie poniżał. Ale teraz się uspokuj i wypij jeszcze jedno piwko

27.07.2005
22:32
smile
[118]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Irek ---------->
9154922 Pisz kiedy chcesz albo kiedy bede dostepna

27.07.2005
22:36
smile
[119]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

*Wypił piwko poszedł do biblioteczki wział książke wrócił na dół i zaczął czytać książke na uspokojnie chodź rozgoryczony zastanwiał się jak się uspokoić!!*

27.07.2005
22:51
smile
[120]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Widze że moja biblioteka jak na razie wszystkim się przydaje. Tak samo w karczmie potrzebna jak bar ;P Bardzo dobry pomysł z tym był ;D

27.07.2005
23:11
[121]

sidney22 [ Generał ]

Madzia--->Nie zapomnij ze mamy duzo pracy jeszze oprocz biblioteki, trzeba pietro dobudowac aby sypialnie byly aby po pracy i walce wyspac sie bylo mozna:D
Irek---Masz racje
trzeba kube wychowania nauczuc bo sie junior rzuca za mocno (looknij statsy jego -2 o lol ciekawe za co)

27.07.2005
23:15
[122]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Sidney --------->
Tak wiem przeciez ze trzeba to wszystko dorobic. A tak wspomniec chcialam Kuba to general a nie junior jest

27.07.2005
23:36
[123]

sidney22 [ Generał ]

Madzia--->Ale zachowuje sie jak junior po 2 widac ze jest spamowym generalem:P

sorry za spam

Szogun---->O witaj bracie dawno zem cie nie widzial
o nastepny ksiazkami zaiteresowany
Madzia--->Trza powiekszyc biblioteke tak z 2 , 3 razy, rzuce czar zalamania czasoprzestrzeni i bedzie dobrze:D

27.07.2005
23:51
[124]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Sidney ------>
To na co jeszcze czekasz. Biblioteka musi być bardzo duża, ale kto nam piętro do karczmy z pokojami dorobi ??

Dobra kochani spadam spac nie pozabijc mi sie tu
do jutra

28.07.2005
00:05
[125]

irenicus [ Konsul ]

Sidney --> Madzi nie przeszkadzaj... właśnei szkoli swój elficki ^_^ i już się tak Kuby nie czepiaj... ja znalazłem to forum mniej więcej w jego wieku i też sie nie moglem się wtedy pochwalić szczególną elokwencją... ale ja z reguły nie wiele pisałem (i nadal mało pisze, patrz moje statystyki) więc prędzej czy później z tego wyrośnie :D

4 all --> Cuio vae nîn mellyn (i to zagadka na pożegnanie poniewąz idę spać)

28.07.2005
10:08
[126]

szogun Toruń [ Konsul ]

irenic & Madzia---> Ja tez sie ucze elfickiego. Moze nie tyle wymowy co pisma (wg. J.R.R Tolkiena)
Kuba---> Czego zes sie tak pienil. Poprostu twoje zachowanie jest do poprawy.
1. Musisz sie wczuc w klimat i odrazu bedziesz wiedzial o co biega.
sydney & irenic---> To co?? Nauczycie 77 manier??
2. Niemozna robic czegos takiego jak to mielo miesce ze sie odrazu rzucasz po calej karczmie. Podam bardzo madre, GOL'owe porzekadlo "nie drzyj mordy bo to niegrzeczne"

28.07.2005
10:56
[127]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

*Nagle pojawił się na krześle,wziął piwko i je wypił*
Szogun---->a nie spojrzałeś na swoje zachowanie!!Też krzyczałeś i rozwalałeś karczme!!NO a może kto postrzelił irka??Ty!!Więc najpierw spójrz na siebie a potem oceniaj innych

28.07.2005
11:06
smile
[128]

irenicus [ Konsul ]

-_-.... Kuba jesteś żołnierzem... nagłe pojawianie się i znkianie w płomieniach nie leży w twoich możliwościach... ty możesz: Wejść do Krczmy, wkroczyć, wparować, stanąć u drzwi, zawitać, wpaść etc.... Potraktuj to jako 1 rozdział lekcji 3 w moim nieco wcześnieszym poście... Zresztą wtedy mnie nie postrzelil bo to do czego strzelal to nie byłem ja :D

Szogun --> ja się wziołem za obydwa (pismo i język) bo wydaje mi się że tak ciekawiej i oczywiście wiadomo że Tolkienowskiego języka się uczę... inne się nie liczą :D

28.07.2005
11:14
[129]

szogun Toruń [ Konsul ]

77---> Ja mialem powod zeby postarzelic niby irenica. Nazwal Sidneya downem (sprawa zapomniana). Starasz sie przymilac, ok. Ale robiac zakupy pytaj sie. Jest wojna wiec pieniadze piechota niechodza.
1. Wczuj sie w atmosfere wojny.
2. Gdybys sluchal rozkazow porucznika na poczatku to niebylo by afery.
3. Wyluuuuuuuzuj
4. Nic do ciebie niemam ale powtarzam, wczuje sie w atmosfere.

Teraz niekrzycze wiec sie kurna uspokuj.

28.07.2005
11:42
[130]

sidney22 [ Generał ]

*Nagle pojawia sie wsrod przyjaciol w karczmie i materializuje sie dokladnie na swoim ukochanym runicznym fotelu*

Witajcie przyjaciele moi

77------>Przestan sie dzieciaku wsciekac,bo:
1.Ty tu jestes tylko bywalcem i zolnierzem
2.WCZUJ SIE W ATMOSFERE KARCZMY
3.To co tu piszemy jest robione z humorem a nie na powaznie

Szogun---->No i caly nasz skatowy dzien poszedl ...eh nie powiem gdzie
/--- Jak cos to u nas pada w toruniu jak nie wiecie i to tak od godziny juz---/

Irek--->Masz racje, musimy jednak nauczyc 77 zycia w karczmie bo normalnie zawali ten glad ja a po co? Bede problemy ale damy rade

28.07.2005
11:43
smile
[131]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Szogun ja się wczuwam powoli w atmosfere może na początku się aż tak nie wczuwałem to przepraszam!!Ja się pytałem co kupić!!A chyba,że kupiłem jakieś małe prezenciki dla kogoś to chyba nic złego!!JUż będę cię słcuhać poruczniku ,ale ty też mnie nie poniżaj!!

28.07.2005
11:50
[132]

szogun Toruń [ Konsul ]

77---> No i doszlo do porozumienia. A teraz powies sie na plot :P
Sidney---> TAK, CALY k........ DZIEN POSZEDL W pi.........u. JAK JA TEGO NIELUBIE. A tak w ogole to siemka.

77---> żartowalem, ale nastepnym razem niebierz pancerza i broni bez uprzedniego zanotowania w papierach. Ten sprzet jest warty miliony.

28.07.2005
11:52
[133]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Szogun-->to sorry już nie będę brać broni bez pozwolenia!!U nas w Bydgoszczy też pada gdzieś od godziny!!!No dobrez,że się pogodziliśmy!!!A teraz jak chcecie to mnie czegoś pouczcie!!

28.07.2005
11:57
[134]

szogun Toruń [ Konsul ]

77--->
1. Niewchodzisz przez ogien tak jak to powiedziel juz irenic.
2. Niechlaj tego piwska tyle bo broni nieutrzymasz, pij tak jak ja, od czasu do czasu.
3. Nierob ropierduchy.

Z mojej strony to tyle, przynajmniej narazie.

28.07.2005
11:58
[135]

sidney22 [ Generał ]

Szogun---->Z drugiej strony w koncu opocznie moja noga hehe
musze powiedziec ze super mi sie jezdzilo na nowiutkim blacie i lozyskach, tak miekko i zajawkowo.

77--->No masz nauczke na przyszlosc i zapamietaj ja aby sluchac co do ciebie mowia

28.07.2005
11:59
smile
[136]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Dobra nie będę tyle chlać,nie będę robić rozpierduchy:\ nie będę pojawiać się przez ogień tylko normalnie będę wchodzić przez drzwi!!Będę słcuhać porucznika i będę z nim chodzić na wojny i będę go chronić!!

28.07.2005
12:03
[137]

irenicus [ Konsul ]

Ciekawe czy Madzia jeszcze śpi czy już na rower wybyła....

Sidney ---> co to jest "glad"? ^_^

Szogun & Kuba --> cieszę się, że się dogadaliście, bo bym musiał was fireball'em pogodzić :D

28.07.2005
12:04
[138]

sidney22 [ Generał ]

77--->No nareszcie dotarlo do Ciebie ze masz robic to co Ci kazemy

irek --->sorry mialo by głąb. literowka heh

sorry za spamowy edit

28.07.2005
12:05
[139]

szogun Toruń [ Konsul ]

irenic---> Madzia chyba na rower wybyla. I ty sobie uwazaj bo ja mam jeszcze troche naboi w magazynku. hehe zaruje.
77---> Dobrze i oto mi sie rozchodzilo.
Sidney---> Idz ty z ta swoja kostka :P Dobrze ze ci sie troche podreperuje

28.07.2005
12:08
[140]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Irek-->przemocą nic się nie zdziała!!A zarazem pogorszy!!Mam nadzieję,że teraz zapanuje w karczmie na długo pokój i nie będzie żadnych kłótni!!Będę was słcuhać,ale nie dawajcie jakiś głupich rozkazów itp.ok??

28.07.2005
12:10
[141]

irenicus [ Konsul ]

Kuba --> oto twój pierwszy głupi rozkaz (mniejsza z tym że nie jestem upoważniony :P): Ogranicz te wykrzykniki w swoich wypowiedziach...

28.07.2005
12:13
[142]

sidney22 [ Generał ]

2. Wazny rozkaz
USPOKUJ SIE I SIE NIE RZUCAJ DO WSZYSTKICH
to jets tylko karczma wiec
JAK CI PORUCZNIK COS KAZE TO MASZ TO ZROBIC
a jak nie to:

NA PŁOT Z NIM!!!

28.07.2005
12:14
[143]

szogun Toruń [ Konsul ]

A teraz ja jako upowazniony. 77 ogranicz wykrzykniniki. Nieche mi sie znowu pisac madrego GOL'owego pozekadla.

Sorki za spam

28.07.2005
12:17
[144]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

No dobra nie będę używać tylu wykrzykników.A rozkazywać mogą mi tylko szogun sidney i madzia.A Ty irek chyba nie.A porucznika b ędę słcuhać już mu to mówiłem.Rzucać też się nie będę ale pierwszy porucznik powiedział żebym się poszedł powiesić na płot.A tego bym nie zrobił bo bym zginął!

28.07.2005
12:29
[145]

irenicus [ Konsul ]

Ogólnie rozkazywać to może ci tylko szogun bo jesteś jego podwładnym... moje słowa traktuj raczej jako dobre rady niż rozkazy ^_^

szogun --> trzeba było napisać GOL'owe porzekadło to by spamu nie było ^_^

A skoro Kuba mi powiedział że przemocą nic się nie zdziaa to ja przytoczę pewną sentencje:
"Dobrym słowem i karabinem (w moim przypadku fireball'em ^_^) można zdziałać znacznie więcej niż samym dobrym słowem" Al Capone

28.07.2005
12:35
smile
[146]

szogun Toruń [ Konsul ]

irenic---> dobrze gada, dobrze. Ten Capone to madry czlowiek byl. Tylko ze z androidami to se niepogadasz bo jak ci sypnie jezykiem c++ to powodzenia w zrozumieniu.
77---> Irenica tez sie sluchaj, to bardzo madry mag jest tak samo jak Sidney.

No to napisze to porzekadlo "nie drzyj mordy bo to niegrzeczne"

Jak ja lubie ten tekst

28.07.2005
12:38
[147]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Ja nie drze mrdy!!A tak wogóle powininem was słuchać bo wy starsi jesteście,a starsi więcej wiedza!!Więc będę się od was uczyć!!

28.07.2005
12:39
[148]

irenicus [ Konsul ]

Szogun --> To co z was za wynalazcy, że nei wyposażyliście tych golemów w umiejętnośc mówienia po waszemu.... :P Dobre to twoje porzekadło ^_^

28.07.2005
12:44
[149]

sidney22 [ Generał ]

Irek---->Widzisz oni nie doszli jeszcze ze mozna elementalom nadawac jezyki hehe, slabo u nich z technika a u nas czary na wysokich poziomach juz lataja, ostatnio wyczailem ksiazke gdzie byly dokladnie porady jak rzucac hektabombe i liczem zostac<lol>
77--->To masz sie uczyc i myslec co piszesz
Szogun--->C++ to ty tez nie zrozumiesz heh:D

28.07.2005
12:44
[150]

szogun Toruń [ Konsul ]

Irenic---> nizdazylismy, podobno, ja jestem zolnierzem a nie naukowcem. A co do porzekadla to niejest moje. Czacha je dzies wynalazl.
77---> oducz sie tych wykrzyknikow. teraz to rozkaz.

28.07.2005
12:47
smile
[151]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Fajnie jakbyśmy wiedzieli co oni gadają byłoby lepiej.A z tymi wykrzyknikami postrzymać się nie mogę,ale spróbuję się tego odnauczyć!!Ale teraz dla każdego kufel piwa.

28.07.2005
12:56
[152]

szogun Toruń [ Konsul ]

Oj 77. niezabieraj madzi roboty. Ale dzieki za browar. doszly mnie sluchy za w moskwie potrzebuja pomocy. Przydaloby sie pomoc. Co ty na to 77??

28.07.2005
12:57
[153]

sidney22 [ Generał ]

Szogun--->To powiedzienie pochodzi z JPD od Kamyka ktory je wymyslil
77-->No w koncu cos madrego zrobilem
*bierze kufel i siada z powrotem na fotelu*


sorry za krotki post ale weny braki mam

SLAYERS RULEZ!!

28.07.2005
12:59
[154]

sidney22 [ Generał ]

maly edit

czy ktos z was gra w the crims
bo szukam ludzi do gangu

28.07.2005
13:03
smile
[155]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Szogun możemy iść pomóc moskwie.Może za pomoc cos dostaniemy :P.

*Wział 20 granatów,założył pancerz,wziął magazynki i wyszedł z swym porucznikiem szogunen z karczmy.

28.07.2005
13:04
[156]

irenicus [ Konsul ]

Idzcie idzcie skoro was potrzebują... wrazie czego będziemy mieli was na oku z Sidneyem i Madzią jak się pojawi... pomożemy coś... ale nie za bardzo bo te wasze golemy nie widziały jeszcze magii... a po co je oświecać na ten temat. Więc pamiętaj, że ewentualne niespodziewane i dziwne załamania pogody to może być nasza sprawka :D

28.07.2005
13:10
[157]

szogun Toruń [ Konsul ]

* Bierze KA- 73 kilka madazynkow EMP i kilka normalnych. Zaklada pancerz i wychodzi*
77. Kryj tyly. Nigdy niewiadomo co nas po drodze spotka.
* Uruchamia w pancerzu system zagrozenia, pancerz zmienia ksztalt, bardziej przylega do ciala*
przeladuj bron, zaraz wchodzimy. I miej bron w pogotowiu.
* Wklada magazynek EMP i peladowuje bron*
WCHODZIMY

28.07.2005
13:14
smile
[158]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

*Do karczmy wchodzi jak zawsze Agnes ze zmęczenia przecierająć oczy.*
Wiiiitaaammmm *Mówi ziewająć* o przepraszam witam.
SZogun & Kuba ------>
Uważajcie tam na siebie bo dziś nie mam humoru nikogo leczyć.

28.07.2005
13:31
[159]

sidney22 [ Generał ]

oo madzia witaj
w koncu ktos kompetenty w zakresie magi tak jak irenicus i ja
nareszcie
madziu polej piwa i opowiadaj jak bylo na rowerku?

28.07.2005
13:34
[160]

szogun Toruń [ Konsul ]

Przesyl do karczmy z moskwy:

Witajcie przyjaciele. walka jest niesamowicie brutalna. Wszedzie swiszcza kule. TRzeba sie bronic z calych sil. Androidy rzucily na moskwe cale swoje sily ale naszczescie wyposarzenie jest tu spore. Pjawily sie tez nowe maszyny latajace FA- 1. Czy daloby sie zrobic mala burze??
*W tym momencie jedna z kul przebija pancerz porucznika na ramieniu*
ZGIN WRESZCIE TY PUCHO!!!!!
77!! Idz na wschodnie skrzydlo.

Jak widzicie niejest latwo ale dajemy rade. Tylko te latajace cholery sa wkurzajace. Zaserwujcie mala burze.

28.07.2005
13:41
[161]

irenicus [ Konsul ]

No jak dla mnei może być... zaserwujemy im tam prawdzimy Ruth a mennel (gniew niebios :D... ale mnie wzieło na tego Tolkena... może udaru dostałem...)

28.07.2005
13:43
[162]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Mam takie same wrażenia co szogun!Najgorsze są te latające gówna,zróbcie jakąś małą burze!

*Poszedł na wschodnie skrzydło,nawala z miniguma w androida,ale nagle od tyłu podchodzi do niego android,wali młotkiem w jego głowe,a on pada na ziemię,a android porywa go do swojej bazy!*

28.07.2005
13:48
[163]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Sidney ---------->
Dopiero si wybieram na rowerek.

Chlopaki chcecie burzy ?? Sie robi * PO czym wypowiada elfickie slowo pod nosem * ALAGOS

28.07.2005
13:51
[164]

szogun Toruń [ Konsul ]

77!!!!
*Biegnie ile sil w nogach*
Ty!! Zardzewiala pucho!! Zostaw malego.
*Android odwraca sie i przygotowuje do strzalu*
Myslisz ze jestes taki mocny?? No dalej, strzelaj zakuty lbie!!
* Android strzela ale sprytny porucznik w pore wlaczyl pole ochronne po czym nakluwa do androida z ostatniego magazynka EMP. Android pada*
Hej!! mlody, pobudka. walaka jeszcze trwa.

Irenic---> przenies malego do karczmy.

28.07.2005
13:54
[165]

irenicus [ Konsul ]

*Irenicus usłyszawszy słowo które zaczeła wypowiadać Madzia wrzasnął* Dîn elleth NIE W KARCZMIE MADZIU... czy ty wiesz ile to by był sprzątania... niezależnie od magi która nam tu sprząta... Najpierw trzeba przejść przez fagate i dostać się do tej całej Moskwy... :D

28.07.2005
13:54
[166]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

*GDzie ja jestem do cholery????co się dzieję??Głowa mi pęka!!???AŁŁAA??Irku madziu ja jestem w karczmie??!!Jestem cały obolały łeb mi tak pulsuje,że to szok??Gdzie jest porucznik szogun??Tylko nie mówcie że zginął??Wygraliśmy przegraliśmy??Moskwa upadła czy jeszcze się broni??CO się dzieję???*

28.07.2005
13:57
smile
[167]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Irek ----->
O sorki zapomnialam sie. Moze ja juz wogóle nie bede sie odzywac bo jak na razie moje czary wszystko psuja ide do biblioteki. *Po czym elfka ze smutna mina poszla na góre zatopic swój wzrok w elfickich znakach.* Piwa sobie sami bierzcie mnie nie ma dla nikogo.

28.07.2005
13:59
[168]

szogun Toruń [ Konsul ]

Z moskwy:

Hey maly, dobrze ze sie obudziles. Walka jeszcze trwa ale jesli ta cala magia sie niepospieszy to niewiele tu z nas zostanie. Podziekuj irenicowi ze zyjesz. Androidy niepotrafia przestac nas atakowac, jest ich coraz wiecej. Cofnelismy sie do bunkrow ale niedlugo i to niepomoze.
*Slychac wielki wybuch i widac wywarzone drzwi*
No to juz koniec, trzymaj sie maly....
*Porucznik wraz z oddzialem ruszaja do ataku z wrzaskiem po czym transmisja sie urywa*

28.07.2005
14:01
[169]

irenicus [ Konsul ]

Jak sobie życzysz... poruczniku... *Po czym otwiera portal, rzuca na siebie zaklęcie niewidzialności i przestępuje do Świata przyszłości... i widzi rzeź... nie pierwszą i nie ostatnią za pewne w jego życiu... odszukał wśród rannych młodego żołnierza i przeniósł go magia do karczmy po czym jak najszybciej odszukał McDonnovana i rzekł... Nakaż wszystkim swoim lusziom odwrót Maszia i Sidney zaraz tu będą... mamy w planach zrobić tu małe piekło... wy się wycofajcie jak najszybciej...*

28.07.2005
14:05
[170]

szogun Toruń [ Konsul ]

Wszyscy do fagate!! JUZ, ruchy, ruchy, ruchy.
irenic---> zostane i pomoge wam. niezostawie was samych z tymi blaszakami.
* Zatrzymuje 10 zolnierzy*
Wezcie rannych, to rozkaz.
*przeladowuje magazynek na normalne naboje*
bede was oslanial.

28.07.2005
14:05
[171]

sidney22 [ Generał ]

Madzia --->Ty zostajesz
Ja i Irenicus idziemy na wojne
czas pokazan robota moc magii

ATAK
*przechodzi przez fagate i ciska lodowymi kulami oraz rozpoczyna wielka burza*

28.07.2005
14:06
[172]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Dzięki Irek,że mnie uratowałeś!
*Bez namysłu Szybko pozbierał się do kupy i pobiegł do Moskwy.Wsyztsko całkowice było poniszczone,ale odznaczał się jeden budynek to był bunkr z którego donosiły się odgłosy!Podbiegł szybko do bunkru zobaczył,że porucznik wraz ze swoimi żołnierzami końcówkami sił bronią się przed androidami,ale dyskretnie wszedł do bunkru rozkręcił swojego miniguma i wsyzstkich androidów porozstrzelał,ale jedna cząstka z androidów wbiła się w jego noge!Zaczął trochę kuleć,ale był szczęśliwy że ocalił swoim barciom życie.Po czym dalej poszli walczyć z androidami.

28.07.2005
14:11
[173]

szogun Toruń [ Konsul ]

77---> Wracaj do karczmy. Niejestesmy juz tu potrzebni. To rozkaz zolnierzu.
Magowie---> powodzenia bracia. I nierozwalcie resztek miasta.

28.07.2005
14:14
[174]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

*Posłcuhał porucznika wrócił do karczmy,wziął kufel piwa,opatrzył noge i poszedł do biblioteki poczytać książke!

28.07.2005
14:17
[175]

szogun Toruń [ Konsul ]

*rowniez napij sie browara i posedla do biblioteki i wzial ksiazke pt. Omega Doom. w bibliotece spotkal agnes*
Kotku, co tu robisz taka zmartwiona??
*Zapomnial juz o krwawiacej rece*

28.07.2005
14:19
[176]

sidney22 [ Generał ]

Wbiega dokladnie w pole bitwy i widzi do okola wielka bitwa nowoczesnego swiata
widzi okropienstwa nowoczesnej techniki i okrucienstwo do jakiego dopuscil sie czlowiek
stoi przy bramie wymiaru bezczynnie i oglada z bezradnoscia ogrom zniszczen i czuje ze czas juz zakonczyc to starcie.
spoglada w gore i widzi jak wielkie statki lataja na niebie w niebywala moca i hukiem
- jak one to robia - mysli mag
to nie mozliwe.
Podnosi laske i zaczyna mroczne inkantacje,
dlugie i starozytne slowa zaczynaja wyplywac z jego ust:

28.07.2005
14:21
smile
[177]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

*Siedząca w bibliotece Agnes starała się czytać książkę ale nie dawało jej spokoju to że nie jest potrzebna na wojnie. Bawiła się stojącą obok świeczką. Swoią mocą zapalała i gasiła świeczkę lecz po chwili podniosła się i swoją mocą telekinezy rzyciła książką o ściane i zaczęła płakać.*
Mam to wszystko w dupie tak nie możę być ja na nic jestem. Moje moce nikomu się nie przydają ide stąd.
*I zerwawszy się z krzesła zabrała swój płaszcz i wybiega z karczmy zostawiając na barze małą karteczkę "jestem nad rzeką i nie prędko wrócę może tam rybą się na coś przydam"

28.07.2005
14:21
[178]

irenicus [ Konsul ]

Cuż przyjacielu...*mówi głoś zza mrocznego* nie ciekawie to tu wygląda... ale zapoznałem się co nieco z tym miejscem.. Kazałem wycofać się stąd wszystkim ludziom, bo przygotowałem ciekawy plan... Moim zadaniem będzie zatrzymać golemy w jednym miejscu i roztoczyc nad nami ochronę przed twoją magią... ty zaś zbierzesz całą swoją moc i rzucisz najpotężniejsze zaklęcie o działaniu obszrowym jakie znasz.... *Poczym nuci cichą inkantacje i z piasku zaczynają formować się liczne podobizny zołnierzy, ktore atakują ( a raczej zatrzymują golemy) następnie rzuca najsilniejszy czar ochronny jaki zna.... i ma nadzieję że wytrzyma... Reszta zależy od Mrocznego...

28.07.2005
14:26
[179]

szogun Toruń [ Konsul ]

*Zatrzymuje wybiegajaca agnes*
Hey, hey, a gdzie to sie wybieramy?? Co sie stalo??
*Widzi lzy splywajace po jej policzkach*
A myslalem ze elfy sa wiecznie usmiechniete. Co sie stalo??powiedz.

28.07.2005
14:30
[180]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Szogun ------>
Puść mnie. *I wyrywa się z ręki Szoguna odpychając go swoim czarem telekinezy na ściane* Co was to obchodzi co mi jest. *I wybiega z karczmy*

28.07.2005
14:32
[181]

szogun Toruń [ Konsul ]

AŁAAAAA. Teraz juz sobie przypomnialem o rece. O co chodzi?
*Wybiega za Agnes*
hey, stoj, prosze. O co chodzi?? Cos sie stalo?? O co chodzi??

28.07.2005
14:38
[182]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Szogun ------->
Co ty się mną tak interesujesz?? * Bierze rękę szoguna mo czym wypowiada zaklęcie i ręka jest cała i zdrowa* A teraz daj mi spokuj chcę pobyć sama.

28.07.2005
14:41
[183]

szogun Toruń [ Konsul ]

Hey, dzieki. Nawet cie o to nieprosilem a zrobilas to bardzo dobrze. Trudno bylo nieslyszec planu magow. Slyszalem tez to co ty zrobilas. Nieprzejmuj sie. Moze nieznam sie na magii ale wiem co nieco o uczuciach mimo ze jestem zolnierzem. Kazdemu zdazaja sie bledy. Nawet mi.

28.07.2005
14:47
[184]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Szogun ------->
Daj ty mi już spokuj ty ...człowieku. Nie rozumiesz żę chcę być sama. Nie zauważyłam żębym mówiła po elficku tylko w tym twoim języku. SPADAJ. proszę cię odejdz i zostaw mnie samą.

28.07.2005
14:47
[185]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

*Po przecztaniu książki zszedł na dół.Gdzie szogun opowiedział mu co jest Madzi.*
Ciekawe co jej się stało??Mówiła,że idzie bo nie jest nikomu potrzebna:(!Ale tak nie jest.

_sorka,że długo mnie nie było,ale jadłem obiad

28.07.2005
14:48
[186]

irenicus [ Konsul ]

Samotnośc to zradliwe lekarstwo... potrafi leczyć rany lecz potrafi je też pogłębiać Madziu... Jeżeli to przez karczmę jesteś smutna to jest to moja wina i za to cie przepraszam.... a wracając do tematu karczmy...

*mag pojawia się przy kominku i pada na swój fotel. Na jego twarzy widać skrajne wycieńczenie oraz smutek...

Sidney --> Szogun mówił żebyś postarał się zostawić miasto w stanie nie naruszonym... ale ciebie musiało lekko ponieść... mało brakowało a byś na pozabijał... Przywołanie 100 piaskowych golemów i uformowanie ich na podobieństwo tych żołnierzy bardzo mnie zmęczyło... dodatkowo osłona i powrót do karczmy... ale efekty specjanle trzeba przyznac że były ciekawe :D

28.07.2005
14:51
[187]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Irek ---------->
To nic z karczmą związanego. ale dzięki za troske

Szogun ----->
Przepraszam za moje zachowanie . Wybacz.

*Elfka stawia na stole piwo i wychodzi>

28.07.2005
14:52
[188]

szogun Toruń [ Konsul ]

irenic---> Co ty mowisz?? Jak poniosło?? Co sie stalo?? I gdzie Sidney??
A co do madzi, to fakt, powinienes jej wyczarowac bukiet kwiatkow.

28.07.2005
14:54
[189]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

szogun ma racje!
Irek-->a gdzie jest sidney??chyba się w moskwie zbyt nie rozkręcił z tym rozwalaniem androidów co??

28.07.2005
15:03
[190]

irenicus [ Konsul ]

Szogun --> a tak poniosło, że pół miasta... że się tak wyraże... zostało unicestwione. To bardzo stara i potężna a przede wszystkim mroczna magia była w wykonaniu Sidney'a... nie sądziłem że dane mi będzie zobaczyc kiedyś to zaklęcie na własne oczy... efekt jest porównywalny do.... jak wy to nazywacie... bomby atomowej tylko nie ma... tego... promieniowania. Sidney'owi nic raczej nie jest kiedy się rozdzieliliśmy też słaniał się na nogach ale był cały i zdrowy... Co tam bukiet, cały ogród bym jej podarował... ale jej problemy są poza moim zasięgiem teraz...

77 --> tej armii androidów już nie ma, więc się nie miał co rozkręcać...

28.07.2005
15:07
[191]

szogun Toruń [ Konsul ]

Ja cie #%$% [email protected]#%%# mielismy uratowac miasto a tu rozpierducha na calego. &$%#% czy was pogielo?? Teraz to odbudujecie. to juz lepiej bylo to zostawic androidom. %@$%$#

28.07.2005
15:14
[192]

irenicus [ Konsul ]

Szogun --> dla mnie miasto jest mało istote... najważniejsze było zniszczyć te golemy, miasto zawsze mozna po wojnie odbudować... androidy to raczej nie chciały miasta zdobyć ale pozabijać was... w sumie można było wziąć jednego... może bym sie czegoś o nich nauczył...

28.07.2005
15:17
smile
[193]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

No,ale nie pomyślałes gdzie ludzie będą mieszkać,a wogóle ludzie byli w tych chatachKu^&% teraz spadnie wina na nas żołnierzów,że spuściliśmy jakieś gówno na moskwe które rozwaliło prawie wszystko k1234a ku12wa

28.07.2005
15:21
[194]

szogun Toruń [ Konsul ]

77 ma racje. Chociaz raz. Bedzie teraz wszystko na zolnierzy. Androida sciagniemy jeszcze jakiegos, ale to niebedzie latwe. No niemoge przebloec tego ze mimo ze miasto uratowane to jest tam jeden wielki burdel, no chyba ze nawet tego tam niema. W domach mogli byc ludzie.

28.07.2005
15:28
[195]

irenicus [ Konsul ]

mówiłem żebyście ewakuowali wszystkich ludzi.... zresztą... nie całę miasto zostało zniszczone... spora część dalej stoi... poza tym myśle że w tej części, którą zdobyły golemy raczej nie było zbyt dużo żywych ludzi... a ta część właśnie została unicestwiona... reszta miasta stoi mniej więcej nie naruszona

28.07.2005
15:33
[196]

szogun Toruń [ Konsul ]

MNIEJ WIECEJ?? rany boskie. No coż nic niemozemy juz zrobic. W kazdym razie dzieki za uratowanie zycia. Ta walka byla przegrana.

28.07.2005
15:41
[197]

irenicus [ Konsul ]

no mniej więcej bo jak widziałem większość budynków była... w stanie wojennym że się tak wyraże... w kazdym razie mówie że czar ich nie uszkodził..

28.07.2005
15:43
smile
[198]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Teraz wszystko będzie na nas,niestety,ale nic na to nie poradzimy,może macie jakiś czar,żeby chociaż nie było tyle tam grózów o ile jeszczesą!Albo jak macie jakiś czar to chociaż odbudujcie domy.Ale to i tak nie zwróci zabitych ludzi i zołnierzów.:(

28.07.2005
17:25
smile
[199]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

*Do karczmy ponownie wchodzi Agnes troszkę zapłakana ale z wielkim uśmiechem na twarzy i skierowała się prosto do biblioteki.*

28.07.2005
17:57
[200]

irenicus [ Konsul ]

*Elf zbudził się ze snu na swoim fotelu* ... już mi dużo lepiej może już jutro będzie wszystko wporządku... jasne że wam pomożemy odbudowac to wszystko... ale narazie to ja jeszcze się zdrzemnę... *po czym spowrotem w sen..*

/// a tak na marginesie to właśnie wróciłem z rowerka i jestem padnięty...

28.07.2005
18:24
[201]

szogun Toruń [ Konsul ]

Agnes---> A to ci dopiero. Njapierw placze a teraz sie usmiech. MOzesz teraz powiedziec co sie stało??
irenic---> Na rowerek w taka pogode?? Hardcore poczules czy sie zaczarowales??

28.07.2005
18:31
[202]

irenicus [ Konsul ]

Szogun --> u mnie nie pada tak jak u was... :D u mnie dziś 35 stopni było... w cieniu

Madzia --> cieszę się że już jest wszystko wporządku... miłej nauki jazdy na desce :D

28.07.2005
18:35
smile
[203]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Szogun --------->
Nieważne co mi było ważne że jest już lepiej. A ja mam bardzo zmienne humory ;P

Irek -------->
Ojjj już jest bardzo dobrze. Dzięki ale ja dopiero się uczę.(Ale poobijana będę) Jestam wytrwała i się nauczę. ;P

28.07.2005
19:31
[204]

irenicus [ Konsul ]

Sidney --> jak się pokażesz to załóż juz nową część

28.07.2005
20:16
[205]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Irek -------->
Kolejna czesc powinien zakladac Szogun a nie Sidney. Ale cóz

28.07.2005
21:16
[206]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

madziu
-->jak ja gadałem z szogunem to mówił ze sidney musi zrobić wątek,bo on ma nowe intro do karczmy pa to ja lecę bo brata wpuścić muszę

28.07.2005
21:38
[207]

sidney22 [ Generał ]

Za chwile nowa czesci wiec troche cierpliwosci:D

28.07.2005
22:14
[208]

sidney22 [ Generał ]

Jest nowa czesc
ale wyszla zle

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.