sYs|yavor [ Generaďż˝ ]
Zabawa przy komputerze może mieć negatywny wpływ na zdrowie!!!
Dowód - obok na zdjęciu, źródło niżej. Dla anglojęzycznych analfabetów skrót informacji:
26 marca 2003 roku w Park Forest w Illinois niejaki Colby Navarro siedział sobie niewinnie przy komputerze i drukarce. Po chwili nie miał już drukarki, za to śliczną dziurę w suficie.
To pewnie kara niebios za nadmiar grania ;-)
gofer [ ]
Nie czaję?

Father Michael [ Padre ]
Kara? Ty wiesz ile dostanie za ten kamyczek? :)

bialy kot [ Generaďż˝ ]
Najpierw bym umarl ze strachu, a chwile potem ze szczescia :)
Rewolucjonista [ Konsul ]
Dlatego nie mam drukarki :)
Pewnie ktos wymyslil patent w stylu wybuchajacej dyskietyki, tyle ze dla drukarki :)
Rewolucjonista [ Konsul ]
Kurde, dopiero teraz zaczailem o co biega... Coz, mi to nie grozi, mam nad soba 2 pietra, moze :)
ps. bo myslalem ze tra drukarka wybuchla :D

Aceofbase [ El Mariachi ]
eee tam, pewnie i tak mu zarekwiruja jako skarb naturalny do jakiegos muzeum albo do badan ;)
gofer [ ]
"rock from space crashed"
już czaję...
bobik93 [ Chor��y ]
nie umiem po angielsku, ale powiem wam ze jak kiedys gralem to sie wyrocilem na krzesle i udezylem sie glowa w biorko, krew mi leciala strasznie. Wiec granie ma negatywny wplyw na zdrowie!
kasztaniak92 [ Legionista ]
O CO TU CHODZI
kasztaniak92 [ Legionista ]
GRAL KTOS Z WAS W PAYNKILERA?????????? BO MAM PROBLEM

Coolfon [ Konsul ]
kasztaniak92----> chyba pomyliły ci się wątki, jest już jeden taki o tej grze
Link: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4017975&N=1

Qbaa [ Senator ]
sYs|yavor ---> ja tam widzę niezły burdel, posprzątałby przez zrobieniem fotki
As Colby Navarro worked innocently on the computer (...)
nie kłam że to za granie
<-----------
oburzony jestem
Coolfon ---> ja tam widzę niezły burdel
alpha4175 [ Konsul ]
Sie zdenerwowal po prostu i tyle...:)

sehhs [ Soul Master ]
hehe :)
KogUteX [ Centurion ]
Żeby mnie coś w drukarkę nagle grzmotnęło ( która stoi tuż obok mnie ) to chyba bym zawału dostał :)
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
hahaha
gamesarea_pl [ Pretorianin ]
Najpierw wybuchowe Xboxy teraz PC jezu terroryśći mają coraz to inne pomysły ;)
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
ostro.. przez takie cos mozna zawalu dostac
Andrewlee [ BFXXJ ]
Mial szczescie facet :)
Tez tak bym chcial :)
gamesarea_pl [ Pretorianin ]
Andrewlee --> chciałbyś mieć szczęscie czy dziurę w suficie??

volvo95 [ Legend ]
Wy w ogóle rozumiecie o co chodzi? Bo jak czytam wasze wypowiedzi to chyba połowa z was nie wie ....
gamesarea_pl [ Pretorianin ]
volvo95 --> czeog nie wie?!

neXus [ Fallen Angel ]
Chyba bym sobie zrobił z niego amulet na szczęście :)
Jeśli bym wcześniej na zawał nie zszedł :D
sYs|yavor [ Generaďż˝ ]
neXus, jakbyś znał ceny meteorytów, to byś nawet to szczęście - w typowo materialnym tego słowa znaczeniu - mógł mieć :-P 10-centymetrowy, świeżutki, pachnący kosmosem meteoryt - to jest trochę więcej warte od drukarki i załatania dziury w suficie. Przykładowe ceny: najpopularniejsze meteoryty idą w cenie ok. 20-22 dolarów ZA GRAM. Rzadkie meteory mają wartość rzędu nawet 40-60 zielonych za gram.
Na całym świecie są ludzie, którzy żyją ze sprzedaży meteorytów. Jednym z bardziej znanych jest niejaki Michale Capser. Sprzedaje tego złomu za milion dolarów...
...ROCZNIE.

Ptosio [ Legionista ]
Takie są właśnie skutki gry w takie gry jak Unreal, Incoming, Duke Nuke itp. Myślicie, że możecie tych obcych tak po prostu bezkarnie rozwalać ? Że się za te tysiące istnień zabite przez was dla rozrywki nikt nie zemści ? Że ujdzie to wam bez konsekwencji ? NIE! Wiadomo było, że prędzej czy później się zemszczą ! Te ataki niewielkimi meteorytami to tylko początek, próba ostrzeżenia naszej rasy. Jeśli nic nie zrobicie, to drżyjcie śmiertelnicy! Drżyjcie i opłakujcie! Z nieba spadnie ognisty deszcz, a godzina chaosu wybije!
Saluteer [ Generaďż˝ ]
sYs|yavor ----> chyba nie podales tytulu gry.