GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zabawa przy komputerze może mieć negatywny wpływ na zdrowie!!!

25.07.2005
00:01
[1]

sYs|yavor [ Generaďż˝ ]

Zabawa przy komputerze może mieć negatywny wpływ na zdrowie!!!

Dowód - obok na zdjęciu, źródło niżej. Dla anglojęzycznych analfabetów skrót informacji:

26 marca 2003 roku w Park Forest w Illinois niejaki Colby Navarro siedział sobie niewinnie przy komputerze i drukarce. Po chwili nie miał już drukarki, za to śliczną dziurę w suficie.

To pewnie kara niebios za nadmiar grania ;-)

25.07.2005
00:02
[2]

gofer [ ]

Nie czaję?

25.07.2005
00:03
smile
[3]

Father Michael [ Padre ]

Kara? Ty wiesz ile dostanie za ten kamyczek? :)

25.07.2005
00:03
smile
[4]

bialy kot [ Generaďż˝ ]

Najpierw bym umarl ze strachu, a chwile potem ze szczescia :)

25.07.2005
00:04
[5]

Rewolucjonista [ Konsul ]

Dlatego nie mam drukarki :)

Pewnie ktos wymyslil patent w stylu wybuchajacej dyskietyki, tyle ze dla drukarki :)

25.07.2005
00:05
[6]

Rewolucjonista [ Konsul ]

Kurde, dopiero teraz zaczailem o co biega... Coz, mi to nie grozi, mam nad soba 2 pietra, moze :)

ps. bo myslalem ze tra drukarka wybuchla :D

25.07.2005
00:06
smile
[7]

Aceofbase [ El Mariachi ]

eee tam, pewnie i tak mu zarekwiruja jako skarb naturalny do jakiegos muzeum albo do badan ;)

25.07.2005
00:06
[8]

gofer [ ]

"rock from space crashed"

już czaję...

25.07.2005
00:07
[9]

bobik93 [ Chor��y ]

nie umiem po angielsku, ale powiem wam ze jak kiedys gralem to sie wyrocilem na krzesle i udezylem sie glowa w biorko, krew mi leciala strasznie. Wiec granie ma negatywny wplyw na zdrowie!

25.07.2005
00:10
[10]

kasztaniak92 [ Legionista ]

O CO TU CHODZI

25.07.2005
00:11
[11]

kasztaniak92 [ Legionista ]

GRAL KTOS Z WAS W PAYNKILERA?????????? BO MAM PROBLEM

25.07.2005
00:44
smile
[12]

Coolfon [ Konsul ]

kasztaniak92----> chyba pomyliły ci się wątki, jest już jeden taki o tej grze
Link: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4017975&N=1

25.07.2005
04:08
smile
[13]

Qbaa [ Senator ]

sYs|yavor ---> ja tam widzę niezły burdel, posprzątałby przez zrobieniem fotki
As Colby Navarro worked innocently on the computer (...)
nie kłam że to za granie
<-----------
oburzony jestem

Coolfon ---> ja tam widzę niezły burdel

25.07.2005
05:32
[14]

alpha4175 [ Konsul ]

Sie zdenerwowal po prostu i tyle...:)

25.07.2005
05:43
smile
[15]

sehhs [ Soul Master ]

hehe :)

25.07.2005
10:30
[16]

KogUteX [ Centurion ]

Żeby mnie coś w drukarkę nagle grzmotnęło ( która stoi tuż obok mnie ) to chyba bym zawału dostał :)

25.07.2005
12:57
[17]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

hahaha

25.07.2005
12:58
[18]

gamesarea_pl [ Pretorianin ]

Najpierw wybuchowe Xboxy teraz PC jezu terroryśći mają coraz to inne pomysły ;)

25.07.2005
13:00
[19]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

ostro.. przez takie cos mozna zawalu dostac

25.07.2005
13:01
[20]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Mial szczescie facet :)
Tez tak bym chcial :)

25.07.2005
13:02
[21]

gamesarea_pl [ Pretorianin ]

Andrewlee --> chciałbyś mieć szczęscie czy dziurę w suficie??

25.07.2005
13:02
smile
[22]

volvo95 [ Legend ]

Wy w ogóle rozumiecie o co chodzi? Bo jak czytam wasze wypowiedzi to chyba połowa z was nie wie ....

25.07.2005
13:03
[23]

gamesarea_pl [ Pretorianin ]

volvo95 --> czeog nie wie?!

25.07.2005
13:21
smile
[24]

neXus [ Fallen Angel ]

Chyba bym sobie zrobił z niego amulet na szczęście :)
Jeśli bym wcześniej na zawał nie zszedł :D

25.07.2005
13:41
[25]

sYs|yavor [ Generaďż˝ ]

neXus, jakbyś znał ceny meteorytów, to byś nawet to szczęście - w typowo materialnym tego słowa znaczeniu - mógł mieć :-P 10-centymetrowy, świeżutki, pachnący kosmosem meteoryt - to jest trochę więcej warte od drukarki i załatania dziury w suficie. Przykładowe ceny: najpopularniejsze meteoryty idą w cenie ok. 20-22 dolarów ZA GRAM. Rzadkie meteory mają wartość rzędu nawet 40-60 zielonych za gram.

Na całym świecie są ludzie, którzy żyją ze sprzedaży meteorytów. Jednym z bardziej znanych jest niejaki Michale Capser. Sprzedaje tego złomu za milion dolarów...

...ROCZNIE.

03.08.2005
13:16
smile
[26]

Ptosio [ Legionista ]

Takie są właśnie skutki gry w takie gry jak Unreal, Incoming, Duke Nuke itp. Myślicie, że możecie tych obcych tak po prostu bezkarnie rozwalać ? Że się za te tysiące istnień zabite przez was dla rozrywki nikt nie zemści ? Że ujdzie to wam bez konsekwencji ? NIE! Wiadomo było, że prędzej czy później się zemszczą ! Te ataki niewielkimi meteorytami to tylko początek, próba ostrzeżenia naszej rasy. Jeśli nic nie zrobicie, to drżyjcie śmiertelnicy! Drżyjcie i opłakujcie! Z nieba spadnie ognisty deszcz, a godzina chaosu wybije!

03.08.2005
13:30
[27]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

sYs|yavor ----> chyba nie podales tytulu gry.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.