GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 44

21.07.2005
22:08
[1]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 44

REGULAMIN GOLWB
Witam wszystkich serdecznie w wątku bukmacherskim poświęconemu piłce nożnej. Proszę o przestudiowanie regulaminu i wzięcie udziału w zabawie.
- Sezon trwa 31 kolejek -
- Typowanie meczów -
. Kopiujemy podaną liste spotkań i przedstawiamy swoje typy:
-Liczba '1' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gospodarzy
-Liczba '2' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gości
-Znak 'x' przy meczu oznacza wytypowanie remisu

- nowy watek jest tworzony wtedy kiedy stary ma 200 i wiecej postow
- kazdego dnia typujemy dana ilosc spotkan
- nie typujemy meczy ktore sie juz rozpoczely badz te ktore sie juz zakonczyly
- jesli komus ja badz ktos kto bedzie robil podsumowanie nie doda badz doda za duzo [ pkt] trzeba to uwzglednic piszac swoj nick i obok niego ilosc zaleglych pkt nastepnie to pogrubiajac
- typujemy mecze ktore wedlug mnie lub kogos kto robi podsumowanie sa najciekawsze danego dnia, poczynajac od 6 najslilniejszych lig europy, meczy miedzypanstwowych do tych ktore sa nizsze ranga
- minimalny kurs meczu musi wynosic 1.5 chyba ze nie ma spotkan wtedy dajemy nizsze kursem ale podpierajac sie handicapem
- mecze podajemy ze strony www.sts.pl a potem dopiero z innych portali typu expekt czy beat home
- jesli ktos nie zdazy z typami to moze typowac te mecze ktore sie jeszcze nie rozpoczely
- podsumowanie zawsze bedzie robione po zakonczeniu wszystkich spotkan badz ewentualnie rano nastepnego dnia!
-- jesli macie jeszcze jakis pkt do regulaminu to prosze dodac postem do watku a przy nastepnym podsumowani usie to uwzgledni

Zycze udanej zabawy

[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ I EDYCJA------>Wygral---> Volvo95
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ II EDYCJA------>Wygral------> dave_iserlohn
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ III EDYCJA------>Wygral------> Gangsta
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IV EDYCJA------>Wygral-------------> Snopek
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ V EDYCJA------>Wygral-----------> Zbyszek1946
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VI EDYCJA------>Wygral---------> dave_iserlohn
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VII EDYCJA------>Wygral---------> elJot
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VIII EDYCJA------>Wygral---------> specjalista

IX edycja 24 kolejka 21 07 2005
18:00 Inter Turku - MyPa 2
18:00 RoPS - Allianssi 2
19:30 Breda - Hannover x
20:00 St.Liege - Fenerbahce x

20:00 Hacken - Malmoe FF 1
20:45 Celtic - Sporting L. 1

Aktualna Tabela :
96 pkt Mr_Slip 1/6
87 pkt Loiosh 3/6
85 pkt dave_iserlohn 3/6
79 pkt bojan997 1/6
79 pkt specjalista 2/6
79 pkt Snopek 3/6
78 pkt davis 2/6
56 pkt DexterH
45 pkt Cavca
40 pkt Tomus665 2/6
33 pkt karol_sz 2/6
26 pkt rammzes1
26 pkt Jaro 2/6
21 pkt elJot
18 pkt sergi_
18 pkt Pikuś 3/6
13 pkt matik
4 pkt bhima
4 pkt guzol
3 pkt wicek 108
3 pkt DeVitoo
3 pkt andrass

IX edycja 25 kolejka 22 07 2005
17:45 Freiburg - Nuernberg
18:00 Essen - Hibernian
19:00 Auxerre - La Louviere
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein
19:00 LASK Linz - Altach
19:00 Leoben - Karnten
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg

19:30 Thun - Basel
20:45 Bohemian - Drogheda
20:45 Bray - Shelbourne
20:45 St.Patrick's - Waterford

21.07.2005
22:09
[2]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

witam w nowej czesci

jutro:
Austra II liga
Szwajcaria I liga
Miedzyklubowe emcze tow
Irlandia i liga

21.07.2005
22:12
[3]

snopek9 [ Legend ]


IX edycja 25 kolejka 22 07 2005
17:45 Freiburg - Nuernberg 1
18:00 Essen - Hibernian 1
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 1

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach 1
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg 2

19:30 Thun - Basel 2
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 2

21.07.2005
22:21
[4]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

IX edycja 25 kolejka 22 07 2005
17:45 Freiburg - Nuernberg 1
18:00 Essen - Hibernian 1
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 2

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach x
19:00 Leoben - Karnten x
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg x

19:30 Thun - Basel 2
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 2

21.07.2005
23:19
[5]

_Pikuś_ [ Konsul ]

IX edycja 25 kolejka 22 07 2005
17:45 Freiburg - Nuernberg 1
18:00 Essen - Hibernian 2
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 1

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach 1
19:00 Leoben - Karnten X
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg X

19:30 Thun - Basel X
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 1

21.07.2005
23:27
[6]

karol_sz [ Konsul ]

IX edycja 25 kolejka 22 07 2005
17:45 Freiburg - Nuernberg 1
18:00 Essen - Hibernian 1
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 2

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach 1
19:00 Leoben - Karnten x
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg x

19:30 Thun - Basel 2
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 1

22.07.2005
07:01
[7]

specjalista [ Generał ]


IX edycja 25 kolejka 22 07 2005
17:45 Freiburg - Nuernberg 0
18:00 Essen - Hibernian 1
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 2

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach 1
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg 1

19:30 Thun - Basel 2
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 2

Tomus nie przesadzaj to tylko 6 minut + opóźnienia , hymny ;) , faule itd wyjdzie ze 2 min czystej gry takze nie badz taki dokładny chłopie

22.07.2005
09:01
[8]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

IX edycja 25 kolejka 22 07 2005
17:45 Freiburg - Nuernberg 2
18:00 Essen - Hibernian 2
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 1

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach 1
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg 2

19:30 Thun - Basel 2
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 1

22.07.2005
10:27
[9]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

- 1 snopek, karol sz, jaro, bojan, pikus, tomus, dave, specjalista, loiosh
+1 - mr slip, davis

22.07.2005
10:33
[10]

sergi__ [ Darkside Of Aquarius ]

IX edycja 25 kolejka 22 07 2005
17:45 Freiburg - Nuernberg 2
18:00 Essen - Hibernian 2
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 1

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach 1
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg 2

19:30 Thun - Basel 2
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne x
20:45 St.Patrick's - Waterford 1

22.07.2005
10:40
[11]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 25 kolejka 22 07 2005
17:45 Freiburg - Nuernberg x
18:00 Essen - Hibernian x
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 2

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach 2
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg 1

19:30 Thun - Basel 1
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 1

22.07.2005
11:41
[12]

<DexterH> [ Pretorianin ]

IX edycja 25 kolejka 22 07 2005
17:45 Freiburg - Nuernberg 1
18:00 Essen - Hibernian x
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 2

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach 2
19:00 Leoben - Karnten x
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg 1

19:30 Thun - Basel 1
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 1

22.07.2005
15:26
[13]

davis [ ]

17:45 Freiburg - Nuernberg 1
18:00 Essen - Hibernian 1
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 1

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach 1
19:00 Leoben - Karnten 1
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg 1

19:30 Thun - Basel 2
20:45 Bohemian - Drogheda 2
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 1

22.07.2005
15:27
[14]

loosiek [ Arsenal Londyn ]

17:45 Freiburg - Nuernberg 2
18:00 Essen - Hibernian 2
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 1

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach 1
19:00 Leoben - Karnten 1
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg 1

19:30 Thun - Basel 2
20:45 Bohemian - Drogheda 2
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 1

22.07.2005
15:47
[15]

Loiosh [ Generał ]


17:45 Freiburg - Nuernberg 2
18:00 Essen - Hibernian x
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 2

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach 1
19:00 Leoben - Karnten 1
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg 2

19:30 Thun - Basel 2
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 1

22.07.2005
16:48
smile
[16]

Tomus665 [ Senator ]

17:45 Freiburg - Nuernberg X
18:00 Essen - Hibernian 2
19:00 Auxerre - La Louviere 1
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 1

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 2
19:00 LASK Linz - Altach 2
19:00 Leoben - Karnten X
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg 1

19:30 Thun - Basel 1
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne 2
20:45 St.Patrick's - Waterford 1

22.07.2005
23:26
[17]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 25 kolejka 22 07 2005
17:45 Freiburg - Nuernberg x
18:00 Essen - Hibernian 2
19:00 Auxerre - La Louviere
19:00 Aus.Lustenau (+2)- Gratkorn 2

19:00 Austria W. (+2) - Kufstein 1
19:00 LASK Linz - Altach x
19:00 Leoben - Karnten x
19:00 Schwanenstadt - Kapfenberg x

19:30 Thun - Basel 1
20:45 Bohemian - Drogheda 1
20:45 Bray - Shelbourne x
20:45 St.Patrick's - Waterford 1

Aktualna Tabela :
101 pkt Mr_Slip 3/9
90 pkt Loiosh 4/9
90 pkt dave_iserlohn 5/9
84 pkt bojan997 6/9
82 pkt specjalista 3/9
81 pkt davis 2/9
80 pkt Snopek 2/9
62 pkt DexterH 6/9
45 pkt Cavca
45 pkt Tomus665 4/9
38 pkt karol_sz 6/9
26 pkt rammzes1
25 pkt Jaro
23 pkt sergi_ 4/9
23 pkt Pikuś 5/9
21 pkt elJot
13 pkt matik
4 pkt bhima
4 pkt guzol
3 pkt wicek 108
3 pkt DeVitoo
3 pkt andrass
3 pkt loosiek 2/9

IX edycja 26 kolejka 23 07 2005
16:00 Newcastle (+3)- Dubnica
17:00 Slaven - La Coruna
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria
18:00 Tampere - Lazio

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2)
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja
19:00 Lens (+2)- Varteks
19:00 Liberec - Roda

19:00 Sigma O. - Dortmund
19:30 Admira - Grazer AK
19:30 Mattersburg - Austria W.
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg

20:00 Francja (+2) - Armenia
20:00 Anglia - Norwegia

22.07.2005
23:27
[18]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

tabela jest dobrze z 11 spotkaniami

jutro:
Me lat 19
Intertoto
austria I liga

dobranoc

22.07.2005
23:32
[19]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

IX edycja 26 kolejka 23 07 2005
16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 2
17:00 Slaven - La Coruna 2
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 2
18:00 Tampere - Lazio 2

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 1
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja 2
19:00 Lens (+2)- Varteks 1
19:00 Liberec - Roda 1

19:00 Sigma O. - Dortmund 2
19:30 Admira - Grazer AK 1
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 2

20:00 Francja (+2) - Armenia 1
20:00 Anglia - Norwegia 1

22.07.2005
23:52
[20]

snopek9 [ Legend ]

IX edycja 26 kolejka 23 07 2005
16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 1
17:00 Slaven - La Coruna x
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 1
18:00 Tampere - Lazio x

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 2
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja x
19:00 Lens (+2)- Varteks 1
19:00 Liberec - Roda x

19:00 Sigma O. - Dortmund x
19:30 Admira - Grazer AK x
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 1

20:00 Francja (+2) - Armenia 1
20:00 Anglia - Norwegia 1

23.07.2005
07:33
[21]

davis [ ]

16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 2
17:00 Slaven - La Coruna 2
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 1
18:00 Tampere - Lazio 2

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 2
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja 1
19:00 Lens (+2)- Varteks 1
19:00 Liberec - Roda x

19:00 Sigma O. - Dortmund 2
19:30 Admira - Grazer AK 2
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 1

20:00 Francja (+2) - Armenia 1
20:00 Anglia - Norwegia x

23.07.2005
08:14
[22]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

IX edycja 26 kolejka 23 07 2005
16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 1
17:00 Slaven - La Coruna 2
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 2
18:00 Tampere - Lazio 2

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 2
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja 1
19:00 Lens (+2)- Varteks 1
19:00 Liberec - Roda 1

19:00 Sigma O. - Dortmund 2
19:30 Admira - Grazer AK 2
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 2

20:00 Francja (+2) - Armenia 1
20:00 Anglia - Norwegia 1

23.07.2005
11:11
[23]

Loiosh [ Generał ]

IX edycja 26 kolejka 23 07 2005
16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 1
17:00 Slaven - La Coruna x
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 1
18:00 Tampere - Lazio x

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 2
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja 1
19:00 Lens (+2)- Varteks 2
19:00 Liberec - Roda 1

19:00 Sigma O. - Dortmund 2
19:30 Admira - Grazer AK 2
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 2

20:00 Francja (+2) - Armenia 2
20:00 Anglia - Norwegia 1

23.07.2005
13:13
[24]

<DexterH> [ Pretorianin ]

IX edycja 26 kolejka 23 07 2005
16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 1
17:00 Slaven - La Coruna 2
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 2
18:00 Tampere - Lazio 2

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 1
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja 1
19:00 Lens (+2)- Varteks 1
19:00 Liberec - Roda 2

19:00 Sigma O. - Dortmund 2
19:30 Admira - Grazer AK x
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 2

20:00 Francja (+2) - Armenia 1
20:00 Anglia - Norwegia 1

23.07.2005
13:19
[25]

specjalista [ Generał ]

IX edycja 26 kolejka 23 07 2005
16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 2
17:00 Slaven - La Coruna 2
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 2
18:00 Tampere - Lazio 2

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 2
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja 0
19:00 Lens (+2)- Varteks 1
19:00 Liberec - Roda 1

19:00 Sigma O. - Dortmund 0
19:30 Admira - Grazer AK 2
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 2

20:00 Francja (+2) - Armenia 1
20:00 Anglia - Norwegia 1

23.07.2005
13:28
[26]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 26 kolejka 23 07 2005
16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 2
17:00 Slaven - La Coruna x
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 1
18:00 Tampere - Lazio 2

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 2
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja 1
19:00 Lens (+2)- Varteks 1
19:00 Liberec - Roda 1

19:00 Sigma O. - Dortmund 1
19:30 Admira - Grazer AK 2
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 2

20:00 Francja (+2) - Armenia 2
20:00 Anglia - Norwegia 1

23.07.2005
13:37
[27]

sergi__ [ Darkside Of Aquarius ]

IX edycja 26 kolejka 23 07 2005
16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 1
17:00 Slaven - La Coruna 2
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 1
18:00 Tampere - Lazio 2

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 2
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja 1
19:00 Lens (+2)- Varteks 2
19:00 Liberec - Roda 1

19:00 Sigma O. - Dortmund 2
19:30 Admira - Grazer AK 2
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 2

20:00 Francja (+2) - Armenia 1
20:00 Anglia - Norwegia 1

23.07.2005
14:38
[28]

Tomus665 [ Senator ]

16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 2
17:00 Slaven - La Coruna 2
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 1
18:00 Tampere - Lazio X

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 1
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja 1
19:00 Lens (+2)- Varteks 1
19:00 Liberec - Roda X

19:00 Sigma O. - Dortmund 2
19:30 Admira - Grazer AK 2
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 1

20:00 Francja (+2) - Armenia 2
20:00 Anglia - Norwegia 1

23.07.2005
16:02
[29]

_Pikuś_ [ Konsul ]

IX edycja 26 kolejka 23 07 2005
16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 1
17:00 Slaven - La Coruna 2
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 1
18:00 Tampere - Lazio 2

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 1
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja 1
19:00 Lens (+2)- Varteks 2
19:00 Liberec - Roda X

19:00 Sigma O. - Dortmund X
19:30 Admira - Grazer AK 2
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 1

20:00 Francja (+2) - Armenia 1
20:00 Anglia - Norwegia 1

23.07.2005
23:03
[30]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 26 kolejka 23 07 2005
16:00 Newcastle (+3)- Dubnica 2
17:00 Slaven - La Coruna 2
18:00 Hamburger (+2)- U.Leiria 1
18:00 Tampere - Lazio x

18:00 Irlandia Pln. - Niemcy (+2) 2
18:00 Serbia Czarnogora - Grecja 1
19:00 Lens (+2)- Varteks 1
19:00 Liberec - Roda x

19:00 Sigma O. - Dortmund x
19:30 Admira - Grazer AK 2
19:30 Mattersburg - Austria W. 2
20:00 Wolfsburg (+2)- IFK Goeteborg 1

20:00 Francja (+2) - Armenia 2
20:00 Anglia - Norwegia 1

Aktualna Tabela :
108 pkt Mr_Slip 7/14
99 pkt dave_iserlohn 9/14
98 pkt Loiosh 8/14
92 pkt davis 11/14
90 pkt specjalista 8/14
89 pkt Snopek 9/14
88 pkt bojan997 4/14
67 pkt DexterH 5/14
57 pkt Tomus665 12/14
45 pkt Cavca
38 pkt karol_sz
32 pkt Pikuś 9/14
30 pkt sergi_ 7/14
26 pkt rammzes1
25 pkt Jaro
21 pkt elJot
13 pkt matik
4 pkt bhima
4 pkt guzol
3 pkt wicek 108
3 pkt DeVitoo
3 pkt andrass
3 pkt loosiek

IX edycja 27 kolejka 24 07 2005
17:00 Sundsvall - Helsinborg
17:00 Arka - Legia
17:30 St.Etienne (+2) - Cluj
18:00 Mallorca - Burghausen
18:00 Mariehamn - HJK
18:00 TP 47 - KooTeePee
19:30 Ried - Salzburg
20:00 Genk - Vigo Celta
21:00 Palmeiras - Atletico MG
21:00 Vasco - Corinthians

23.07.2005
23:06
[31]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

jutro:
austria I liga
Brazylia I liga
Intertoto
Polska I liga
szwecja I liga

W weekendy kiedy meczy jest duzo i sa same atrkacyjne gramy do 15 spotkan natomiast w pozostale dni max do 10.

23.07.2005
23:07
[32]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

IX edycja 27 kolejka 24 07 2005
17:00 Sundsvall - Helsinborg 2
17:00 Arka - Legia 2
17:30 St.Etienne (+2) - Cluj 2
18:00 Mallorca - Burghausen 1
18:00 Mariehamn - HJK 2
18:00 TP 47 - KooTeePee 1
19:30 Ried - Salzburg 2
20:00 Genk - Vigo Celta 2
21:00 Palmeiras - Atletico MG 2
21:00 Vasco - Corinthians 2

23.07.2005
23:16
[33]

_Pikuś_ [ Konsul ]

IX edycja 27 kolejka 24 07 2005
17:00 Sundsvall - Helsinborg X
17:00 Arka - Legia X
17:30 St.Etienne (+2) - Cluj 1
18:00 Mallorca - Burghausen 1
18:00 Mariehamn - HJK 2
18:00 TP 47 - KooTeePee X
19:30 Ried - Salzburg 1
20:00 Genk - Vigo Celta 1
21:00 Palmeiras - Atletico MG 1
21:00 Vasco - Corinthians X

24.07.2005
07:38
[34]

davis [ ]

17:00 Sundsvall - Helsinborg 2
17:00 Arka - Legia 2
17:30 St.Etienne (+2) - Cluj 2
18:00 Mallorca - Burghausen 1
18:00 Mariehamn - HJK 2
18:00 TP 47 - KooTeePee 2
19:30 Ried - Salzburg 2
20:00 Genk - Vigo Celta 1
21:00 Palmeiras - Atletico MG 1
21:00 Vasco - Corinthians 2

24.07.2005
13:15
[35]

snopek9 [ Legend ]

17:00 Sundsvall - Helsinborg 2
17:00 Arka - Legia 2
17:30 St.Etienne (+2) - Cluj 1
18:00 Mallorca - Burghausen 1
18:00 Mariehamn - HJK 2
18:00 TP 47 - KooTeePee 1
19:30 Ried - Salzburg 1
20:00 Genk - Vigo Celta x
21:00 Palmeiras - Atletico MG 1
21:00 Vasco - Corinthians 2

24.07.2005
14:12
[36]

specjalista [ Generał ]

17:00 Sundsvall - Helsinborg 2
17:00 Arka - Legia 2
17:30 St.Etienne (+2) - Cluj 2
18:00 Mallorca - Burghausen 1
18:00 Mariehamn - HJK 1
18:00 TP 47 - KooTeePee 1
19:30 Ried - Salzburg 1
20:00 Genk - Vigo Celta 2
21:00 Palmeiras - Atletico MG 1
21:00 Vasco - Corinthians 2

24.07.2005
14:53
[37]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 27 kolejka 24 07 2005
17:00 Sundsvall - Helsinborg x
17:00 Arka - Legia x
17:30 St.Etienne (+2) - Cluj 1
18:00 Mallorca - Burghausen 1
18:00 Mariehamn - HJK x
18:00 TP 47 - KooTeePee x
19:30 Ried - Salzburg x
20:00 Genk - Vigo Celta x
21:00 Palmeiras - Atletico MG 1
21:00 Vasco - Corinthians x

24.07.2005
15:08
[38]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

IX edycja 27 kolejka 24 07 2005
17:00 Sundsvall - Helsinborg 2
17:00 Arka - Legia 2
17:30 St.Etienne (+2) - Cluj 1
18:00 Mallorca - Burghausen 1
18:00 Mariehamn - HJK 2
18:00 TP 47 - KooTeePee 1
19:30 Ried - Salzburg 2
20:00 Genk - Vigo Celta 2
21:00 Palmeiras - Atletico MG 1
21:00 Vasco - Corinthians 2

24.07.2005
15:30
[39]

DeVitoo [ Konsul ]

IX edycja 27 kolejka 24 07 2005
17:00 Sundsvall - Helsinborg 1
17:00 Arka - Legia 1
17:30 St.Etienne (+2) - Cluj 1
18:00 Mallorca - Burghausen 1
18:00 Mariehamn - HJK 2
18:00 TP 47 - KooTeePee 1
19:30 Ried - Salzburg 2
20:00 Genk - Vigo Celta 2
21:00 Palmeiras - Atletico MG 2
21:00 Vasco - Corinthians 2

24.07.2005
17:23
[40]

Tomus665 [ Senator ]

17:00 Sundsvall - Helsinborg 2
17:00 Arka - Legia 1
17:30 St.Etienne (+2) - Cluj 1
18:00 Mallorca - Burghausen 1
18:00 Mariehamn - HJK 2
18:00 TP 47 - KooTeePee 1
19:30 Ried - Salzburg 2
20:00 Genk - Vigo Celta 2
21:00 Palmeiras - Atletico MG 1
21:00 Vasco - Corinthians 1

24.07.2005
18:16
[41]

Loiosh [ Generał ]

19:30 Ried - Salzburg 2
20:00 Genk - Vigo Celta 1
21:00 Palmeiras - Atletico MG 1
21:00 Vasco - Corinthians 1

24.07.2005
23:02
smile
[42]

Świstak19 [ Konsul ]

Jeszcze 4 kolejki i mistrzuni powraca

24.07.2005
23:04
[43]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 27 kolejka 24 07 2005
17:00 Sundsvall - Helsinborg x
17:00 Arka - Legia x
17:30 St.Etienne (+2) - Cluj 2
Postp
18:00 Mariehamn - HJK 2
18:00 TP 47 - KooTeePee 2
19:30 Ried - Salzburg 1
Postp
21:00 Palmeiras - Atletico MG 1
21:00 Vasco - Corinthians 2

Aktualna Tabela :
111 pkt Mr_Slip 3/8
102 pkt dave_iserlohn 3/8
99 pkt Loiosh 1/8
97 pkt davis 5/8
94 pkt specjalista 4/8
93 pkt Snopek 4/8
91 pkt bojan997 3/8
67 pkt DexterH
59 pkt Tomus665 2/8
45 pkt Cavca
38 pkt karol_sz
37 pkt Pikuś 5/8
30 pkt sergi_
26 pkt rammzes1
25 pkt Jaro
21 pkt elJot
13 pkt matik
5 pkt DeVitoo 2/8
4 pkt bhima
4 pkt guzol
3 pkt wicek 108
3 pkt andrass
3 pkt loosiek

IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska
19:00 Gefle - Hammarby
19:00 Orgryte - Kalmar
21:15 Throtthur - Fram

24.07.2005
23:05
[44]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

jutro:
szwecja I liga
Norwegia I liga
Islandia i liga

dogramy to jeszcze do konca....

24.07.2005
23:05
[45]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska 1
19:00 Gefle - Hammarby 2
19:00 Orgryte - Kalmar 2
21:15 Throtthur - Fram 1

24.07.2005
23:10
[46]

snopek9 [ Legend ]

IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska 1
19:00 Gefle - Hammarby 1
19:00 Orgryte - Kalmar 1
21:15 Throtthur - Fram 1

24.07.2005
23:19
smile
[47]

dudka [ ! szypon ! ]

nie znudzi się wam ta gra ??? :P

24.07.2005
23:21
smile
[48]

snopek9 [ Legend ]

dudka --> juz sie znudzila, ale nowa edycja ten stan zmieni :)

24.07.2005
23:25
[49]

_Pikuś_ [ Konsul ]

IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska 1
19:00 Gefle - Hammarby X
19:00 Orgryte - Kalmar 1
21:15 Throtthur - Fram 1

24.07.2005
23:26
smile
[50]

cronotrigger [ Rape Me ]

IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska x
19:00 Gefle - Hammarby 2
19:00 Orgryte - Kalmar 2
21:15 Throtthur - Fram 1

25.07.2005
08:14
[51]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska 1
19:00 Gefle - Hammarby 2
19:00 Orgryte - Kalmar 2
21:15 Throtthur - Fram 1

25.07.2005
14:22
[52]

karol_sz [ Konsul ]

IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska 2
19:00 Gefle - Hammarby 2
19:00 Orgryte - Kalmar 2
21:15 Throtthur - Fram 1

25.07.2005
14:50
[53]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska 2
19:00 Gefle - Hammarby 2
19:00 Orgryte - Kalmar 1
21:15 Throtthur - Fram 1

25.07.2005
15:44
[54]

Loiosh [ Generał ]

IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska 2
19:00 Gefle - Hammarby 1
19:00 Orgryte - Kalmar 2
21:15 Throtthur - Fram 1

25.07.2005
15:53
[55]

davis [ ]

19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska 1
19:00 Gefle - Hammarby 2
19:00 Orgryte - Kalmar 2
21:15 Throtthur - Fram 1

25.07.2005
17:26
[56]

<DexterH> [ Pretorianin ]

IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska 1
19:00 Gefle - Hammarby 2
19:00 Orgryte - Kalmar 2
21:15 Throtthur - Fram 1

25.07.2005
17:37
[57]

specjalista [ Generał ]


IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska 1
19:00 Gefle - Hammarby 0
19:00 Orgryte - Kalmar 0
21:15 Throtthur - Fram 0

25.07.2005
23:29
[58]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 28 kolejka 25 07 2005
19:00 Lillestrom - Start 1
19:00 Elfsborg (+2) - Assyriska 2
19:00 Gefle - Hammarby x
19:00 Orgryte - Kalmar x
21:15 Throtthur - Fram 2

Aktualna Tabela :
112 pkt Mr_Slip 1/5
104 pkt dave_iserlohn 2/5
101 pkt Loiosh 2/5
97 pkt davis
97 pkt specjalista 3/5
94 pkt Snopek 1/5
92 pkt bojan997 1/5
68 pkt DexterH 1/5
59 pkt Tomus665
45 pkt Cavca
40 pkt karol_sz 2/5
39 pkt Pikuś 2/5
30 pkt sergi_
26 pkt rammzes1
25 pkt Jaro
21 pkt elJot
13 pkt matik
5 pkt DeVitoo
4 pkt bhima
4 pkt guzol
3 pkt wicek 108
3 pkt andrass
3 pkt loosiek
1 pkt cronotrigger 1/5

IX edycja 29 kolejka 26 07 2005
17:30 Korona - Cracovia
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby
19:00 Anorthosis - Trabzon
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun
19:00 Odra - Lubin
19:00 Pogon - Wisla P.
20:00 Belchatow - Gornik Z.
20:00 Lech P. (+2) - Polonia

20:00 Leczna - Wisla K. (+2)
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3)
20:45 Valerenga - Haka

25.07.2005
23:29
[59]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

jutro :
el Lm
Polska I liga

dobranoc

25.07.2005
23:30
[60]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

IX edycja 29 kolejka 26 07 2005
17:30 Korona - Cracovia x
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby 1
19:00 Anorthosis - Trabzon 2
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 2
19:00 Odra - Lubin 2
19:00 Pogon - Wisla P. 2
20:00 Belchatow - Gornik Z. 2
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 2

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 2
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 1
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 1
20:45 Valerenga - Haka 1

25.07.2005
23:47
[61]

_Pikuś_ [ Konsul ]

IX edycja 29 kolejka 26 07 2005
17:30 Korona - Cracovia 1
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby 1
19:00 Anorthosis - Trabzon X
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 2
19:00 Odra - Lubin X
19:00 Pogon - Wisla P. 1
20:00 Belchatow - Gornik Z. 1
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 1

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 1
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 2
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 1
20:45 Valerenga - Haka 1

25.07.2005
23:59
[62]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

IX edycja 29 kolejka 26 07 2005
17:30 Korona - Cracovia 2
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby 1
19:00 Anorthosis - Trabzon 2
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 1
19:00 Odra - Lubin 1
19:00 Pogon - Wisla P.1
20:00 Belchatow - Gornik Z.2
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 2

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 2
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 1
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 2
20:45 Valerenga - Haka 1

26.07.2005
07:48
[63]

specjalista [ Generał ]


IX edycja 29 kolejka 26 07 2005
17:30 Korona - Cracovia 0
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby 2
19:00 Anorthosis - Trabzon 2
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 2
19:00 Odra - Lubin 1
19:00 Pogon - Wisla P. 0
20:00 Belchatow - Gornik Z. 0
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 2

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 1
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 2
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 1
20:45 Valerenga - Haka 1

26.07.2005
07:49
[64]

<DexterH> [ Pretorianin ]

IX edycja 29 kolejka 26 07 2005
17:30 Korona - Cracovia x
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby 2
19:00 Anorthosis - Trabzon 2
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 2
19:00 Odra - Lubin 1
19:00 Pogon - Wisla P.1
20:00 Belchatow - Gornik Z.x
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 1

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 2
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 1
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 2
20:45 Valerenga - Haka 1

26.07.2005
08:25
[65]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

IX edycja 29 kolejka 26 07 2005
17:30 Korona - Cracovia 1
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby 2
19:00 Anorthosis - Trabzon 2
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 1
19:00 Odra - Lubin 1
19:00 Pogon - Wisla P. 1
20:00 Belchatow - Gornik Z. x
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 2

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 2
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 1
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 1
20:45 Valerenga - Haka 1

26.07.2005
10:21
[66]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 29 kolejka 26 07 2005
17:30 Korona - Cracovia x
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby x
19:00 Anorthosis - Trabzon x
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 2
19:00 Odra - Lubin 1
19:00 Pogon - Wisla P. x
20:00 Belchatow - Gornik Z. 1
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 2

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 2
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 2
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 2
20:45 Valerenga - Haka 1

26.07.2005
10:21
[67]

Loiosh [ Generał ]

IX edycja 29 kolejka 26 07 2005
17:30 Korona - Cracovia 1
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby x
19:00 Anorthosis - Trabzon 2
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 2
19:00 Odra - Lubin 1
19:00 Pogon - Wisla P. x
20:00 Belchatow - Gornik Z. 1
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 1

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 2
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 2
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 2
20:45 Valerenga - Haka 1

26.07.2005
14:36
[68]

karol_sz [ Konsul ]

IX edycja 29 kolejka 26 07 2005
17:30 Korona - Cracovia x
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby x
19:00 Anorthosis - Trabzon 2
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 1
19:00 Odra - Lubin 1
19:00 Pogon - Wisla P. 2
20:00 Belchatow - Gornik Z. 1
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 1

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 2
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 2
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 1
20:45 Valerenga - Haka 1

26.07.2005
14:38
smile
[69]

Tomus665 [ Senator ]

17:30 Korona - Cracovia 2
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby 2
19:00 Anorthosis - Trabzon 2
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 2
19:00 Odra - Lubin 2
19:00 Pogon - Wisla P. 1
20:00 Belchatow - Gornik Z. 1
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 1

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 1
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 2
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 1
20:45 Valerenga - Haka 1

26.07.2005
15:33
[70]

davis [ ]

davis +1

17:30 Korona - Cracovia 2
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby x
19:00 Anorthosis - Trabzon 2
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 1
19:00 Odra - Lubin 2
19:00 Pogon - Wisla P. x
20:00 Belchatow - Gornik Z. x
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 2

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 2
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 2
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 2
20:45 Valerenga - Haka 1

26.07.2005
15:37
[71]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

davis - nie wiem jak to sie stalo ze o tobie zapomnialem :) przepraszam

26.07.2005
17:35
[72]

snopek9 [ Legend ]

17:30 Korona - Cracovia 1
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby 2
19:00 Anorthosis - Trabzon 2
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 2
19:00 Odra - Lubin 2
19:00 Pogon - Wisla P. 1
20:00 Belchatow - Gornik Z. 1
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 2

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 2
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 1
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 1
20:45 Valerenga - Haka 1

26.07.2005
22:59
[73]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 29 kolejka 26 07 2005
17:30 Korona - Cracovia x
18:00 Dynamo Tblisi - Broendby 2
19:00 Anorthosis - Trabzon 1
19:00 Dynamo Kijow (+3) - Thun 2
19:00 Odra - Lubin x
19:00 Pogon - Wisla P. 1
20:00 Belchatow - Gornik Z. x
20:00 Lech P. (+2) - Polonia 2

20:00 Leczna - Wisla K. (+2) 2
20:30 Anderlecht (+3) - Neftchi Baku 1
20:45 FBK Kaunas - Liverpool (+3) 2
20:45 Valerenga - Haka 1

Aktualna Tabela :
119 pkt Mr_Slip 7/12
110 pkt dave_iserlohn 6/12
105 pkt Loiosh 4/12
103 pkt davis 5/12
103 pkt specjalista 6/12
101 pkt Snopek 7/12
98 pkt bojan997 6/12
77 pkt DexterH 9/12
63 pkt Tomus665 4/12
45 pkt Cavca
43 pkt karol_sz 3/12
43 pkt Pikuś 4/12
31 pkt Jaro 6/12
30 pkt sergi_
26 pkt rammzes1
21 pkt elJot
13 pkt matik
5 pkt DeVitoo
4 pkt bhima
4 pkt guzol
3 pkt wicek 108
3 pkt andrass
3 pkt loosiek
1 pkt cronotrigger

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2)
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol
19:00 Sigma O. - Hamburger
20:00 Wolfsburg - Lens
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa
20:00 Petrzalka - Celtic (+2)
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa
20:00 Groclin (+2) - Amica

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt
20:45 Debrecen - Hajduk
21:00 La Coruna - Newcastle
21:00 Lazio - Marsylia

26.07.2005
22:59
[74]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

jutro:
Intertoto
Plska I liga
LM

dobranoc

26.07.2005
23:05
[75]

snopek9 [ Legend ]

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 1
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 2
19:00 Sigma O. - Hamburger 2
20:00 Wolfsburg - Lens 1
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa 1
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 1
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 1
20:00 Groclin (+2) - Amica 2

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia 1
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt 1
20:45 Debrecen - Hajduk 2
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia 2

26.07.2005
23:37
[76]

_Pikuś_ [ Konsul ]

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 2
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 1
19:00 Sigma O. - Hamburger 1
20:00 Wolfsburg - Lens 1
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa 1
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 2
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 2
20:00 Groclin (+2) - Amica 2

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia 2
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt X
20:45 Debrecen - Hajduk 1
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia X

27.07.2005
08:43
[77]

<DexterH> [ Pretorianin ]

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 2
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 1
19:00 Sigma O. - Hamburger x
20:00 Wolfsburg - Lens 1
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa x
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 2
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 2
20:00 Groclin (+2) - Amica 2

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia 2
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt 2
20:45 Debrecen - Hajduk 2
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia 1

27.07.2005
10:20
[78]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 1
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 1
19:00 Sigma O. - Hamburger 2
20:00 Wolfsburg - Lens 1
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa 1
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 1
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 2
20:00 Groclin (+2) - Amica 2

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia 2
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt 2
20:45 Debrecen - Hajduk 1
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia 1

27.07.2005
11:22
[79]

settogo [ Nie zgadzam się ]

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 2
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 1
19:00 Sigma O. - Hamburger 1
20:00 Wolfsburg - Lens 1
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa 2
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 2
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 2
20:00 Groclin (+2) - Amica 1

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia 1
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt 2
20:45 Debrecen - Hajduk 2
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia 1

27.07.2005
12:25
[80]

karol_sz [ Konsul ]

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 1
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 1
19:00 Sigma O. - Hamburger 1
20:00 Wolfsburg - Lens x
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa 2
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 2
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 2
20:00 Groclin (+2) - Amica 1

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia 2
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt 2
20:45 Debrecen - Hajduk 2
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia x

27.07.2005
13:37
[81]

Loiosh [ Generał ]

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 1
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 1
19:00 Sigma O. - Hamburger x
20:00 Wolfsburg - Lens 1
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa 1
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 2
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 2
20:00 Groclin (+2) - Amica 1

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia x
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt 2
20:45 Debrecen - Hajduk 1
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia x

27.07.2005
13:48
[82]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 2
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 2
19:00 Sigma O. - Hamburger x
20:00 Wolfsburg - Lens 1
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa 1
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 2
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 2
20:00 Groclin (+2) - Amica 2

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia x
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt x
20:45 Debrecen - Hajduk x
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia 1

27.07.2005
15:29
smile
[83]

Tomus665 [ Senator ]

19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 2
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 1
19:00 Sigma O. - Hamburger 2
20:00 Wolfsburg - Lens 1
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa 1
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 1
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 2
20:00 Groclin (+2) - Amica 1

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia 2
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt 1
20:45 Debrecen - Hajduk 2
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia X

27.07.2005
15:58
[84]

davis [ ]

19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 2
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 1
19:00 Sigma O. - Hamburger 2
20:00 Wolfsburg - Lens 2
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa x
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 1
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 2
20:00 Groclin (+2) - Amica 2

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia 2
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt 2
20:45 Debrecen - Hajduk 1
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia x

27.07.2005
16:06
[85]

henio :P [ Konsul ]

co tzn np (+3) ??
odpiszcie szybko

27.07.2005
16:08
[86]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 1
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 1
19:00 Sigma O. - Hamburger 2
20:00 Wolfsburg - Lens 2
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa 2
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 1
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 2
20:00 Groclin (+2) - Amica 2

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia 2
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt 1
20:45 Debrecen - Hajduk 2
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia 2

27.07.2005
17:38
[87]

specjalista [ Generał ]

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 1
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 2
19:00 Sigma O. - Hamburger 0
20:00 Wolfsburg - Lens 1
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa 1
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 1
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa 2
20:00 Groclin (+2) - Amica 2

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia 2
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt 2
20:45 Debrecen - Hajduk 1
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia 1

27.07.2005
18:14
[88]

snopek9 [ Legend ]

henio ---> jesli przy druzynie jest napisane +3, oznacz to, ze musi ona wygrac roznica conajmniej trzech bramek przy zakladzie na "1" oczywiscie w naszej grze tylko to obowiauje...w zakladach bukmacherskich to jest troche inaczej...

27.07.2005
23:25
[89]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 30 kolejka 27 07 2005
19:00 Dudelange - Rapid W.(+2) 1
19:30 Partizan (+2) - Sher.Tiraspol 2
19:00 Sigma O. - Hamburger 2
20:00 Wolfsburg - Lens x
20:00 Malmoe FF - Maccabi Haifa 1
20:00 Petrzalka - Celtic (+2) 2
20:00 Rabotnicki - Lok.Moskwa x
20:00 Groclin (+2) - Amica 2

20:30 KF Tirana - CSKA Sofia 2
20:30 Shelbourne - Steua Bukareszt x
20:45 Debrecen - Hajduk 1
21:00 La Coruna - Newcastle 1
21:00 Lazio - Marsylia x

Aktualna Tabela :
126 pkt Mr_Slip 7/13
116 pkt dave_iserlohn 6/13
111 pkt Loiosh 6/13
110 pkt specjalista 7/13
109 pkt davis 6/13
107 pkt Snopek 6/13
103 pkt bojan997 5/13
81 pkt DexterH 4/13
68 pkt Tomus665 5/13
51 pkt Pikuś 8/13
49 pkt karol_sz 6/13
45 pkt Cavca
31 pkt Jaro
30 pkt sergi_
26 pkt rammzes1
21 pkt elJot
13 pkt matik
5 pkt DeVitoo
4 pkt bhima
4 pkt guzol
3 pkt wicek 108
3 pkt andrass
3 pkt loosiek
2 pkt settogo 2/13
1 pkt cronotrigger

IX edycja 31 kolejka 28 07 2005
16:30 Mika Ashtarak - Mainz
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz
17:45 Flora Tallin - Esbjerg
19:30 B 36 Torshavn - IBV
20:00 Zepce - Baskimi
20:30 Carmarthen - Longford
20:30 Cork - Ekranas P.
21:00 Hibernians - Omonia

27.07.2005
23:26
[90]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

jutro ostatnia kolejka
- uefa

w nowej edycji beda zmainy np dotyczace handicapow itp

to bedzie edycja nie stzralow i tego typu zabaw. Mam nadzieje bedzie inaczej

dobranoc

27.07.2005
23:31
smile
[91]

_Pikuś_ [ Konsul ]

IX edycja 31 kolejka 28 07 2005
16:30 Mika Ashtarak - Mainz 2
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci X
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz 1
17:45 Flora Tallin - Esbjerg 1
19:30 B 36 Torshavn - IBV X
20:00 Zepce - Baskimi 1
20:30 Carmarthen - Longford X
20:30 Cork - Ekranas P. 1
21:00 Hibernians - Omonia 1

27.07.2005
23:31
[92]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

IX edycja 31 kolejka 28 07 2005
16:30 Mika Ashtarak - Mainz 2
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci 1
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz 1
17:45 Flora Tallin - Esbjerg 1
19:30 B 36 Torshavn - IBV x
20:00 Zepce - Baskimi x
20:30 Carmarthen - Longford
20:30 Cork - Ekranas P. 1
21:00 Hibernians - Omonia 1

27.07.2005
23:32
[93]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

20:30 Carmarthen - Longford 2
zgubilem jeden mecz,sorry

28.07.2005
00:53
[94]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

ile mam razy mowic ze robiac UPDATE kopiujemy cala liste spotkan......

28.07.2005
01:24
[95]

snopek9 [ Legend ]


IX edycja 31 kolejka 28 07 2005
16:30 Mika Ashtarak - Mainz 2
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci 1
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz 2
17:45 Flora Tallin - Esbjerg 2
19:30 B 36 Torshavn - IBV 2
20:00 Zepce - Baskimi 1
20:30 Carmarthen - Longford 2
20:30 Cork - Ekranas P. 1
21:00 Hibernians - Omonia 2

28.07.2005
08:27
[96]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

IX edycja 31 kolejka 28 07 2005
16:30 Mika Ashtarak - Mainz 2
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci 1
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz 2
17:45 Flora Tallin - Esbjerg 2
19:30 B 36 Torshavn - IBV 1
20:00 Zepce - Baskimi 1
20:30 Carmarthen - Longford 2
20:30 Cork - Ekranas P. 1
21:00 Hibernians - Omonia 1

28.07.2005
08:29
[97]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

to wkleic jeszcze raz? przeciez nie specjalnie sie pomylilem :| wyluzuj

28.07.2005
09:12
[98]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

widze ze znow zaszlo nieporozumienie dotyczace handicapow.

Jesli przy meczu jest Dudelange - Rapid W.(+2) to :

jesli uwazamy ze Rapid wygra 2 bramkami dajemy 1

jesli uwazamy ze nie wygra 2 bramkami dajemsz 2

28.07.2005
10:40
[99]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 31 kolejka 28 07 2005
16:30 Mika Ashtarak - Mainz 2
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci 1
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz x
17:45 Flora Tallin - Esbjerg 2
19:30 B 36 Torshavn - IBV x
20:00 Zepce - Baskimi 1
20:30 Carmarthen - Longford x
20:30 Cork - Ekranas P. 1
21:00 Hibernians - Omonia 2

28.07.2005
12:10
[100]

<DexterH> [ Pretorianin ]

IX edycja 31 kolejka 28 07 2005
16:30 Mika Ashtarak - Mainz 2
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci 1
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz x
17:45 Flora Tallin - Esbjerg 2
19:30 B 36 Torshavn - IBV 1
20:00 Zepce - Baskimi 1
20:30 Carmarthen - Longford 2
20:30 Cork - Ekranas P. 1
21:00 Hibernians - Omonia 2

28.07.2005
14:24
[101]

karol_sz [ Konsul ]

IX edycja 31 kolejka 28 07 2005
16:30 Mika Ashtarak - Mainz 1
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci 1
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz 2
17:45 Flora Tallin - Esbjerg 2
19:30 B 36 Torshavn - IBV 1
20:00 Zepce - Baskimi 1
20:30 Carmarthen - Longford x
20:30 Cork - Ekranas P. 1
21:00 Hibernians - Omonia 2

28.07.2005
14:30
[102]

Loiosh [ Generał ]

IX edycja 31 kolejka 28 07 2005
16:30 Mika Ashtarak - Mainz 1
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci x
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz 1
17:45 Flora Tallin - Esbjerg x
19:30 B 36 Torshavn - IBV 2
20:00 Zepce - Baskimi 1
20:30 Carmarthen - Longford 2
20:30 Cork - Ekranas P. 1
21:00 Hibernians - Omonia 2

28.07.2005
14:46
smile
[103]

Tomus665 [ Senator ]

16:30 Mika Ashtarak - Mainz 2
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci X
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz X
17:45 Flora Tallin - Esbjerg 2
19:30 B 36 Torshavn - IBV 2
20:00 Zepce - Baskimi 1
20:30 Carmarthen - Longford X
20:30 Cork - Ekranas P. 1
21:00 Hibernians - Omonia 2

28.07.2005
15:29
[104]

davis [ ]

16:30 Mika Ashtarak - Mainz x
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci 1
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz 2
17:45 Flora Tallin - Esbjerg x
19:30 B 36 Torshavn - IBV 1
20:00 Zepce - Baskimi x
20:30 Carmarthen - Longford 1
20:30 Cork - Ekranas P. 2
21:00 Hibernians - Omonia 1

28.07.2005
18:11
[105]

specjalista [ Generał ]

IX edycja 31 kolejka 28 07 2005
16:30 Mika Ashtarak - Mainz 1
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci 1
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz 1
17:45 Flora Tallin - Esbjerg 1
19:30 B 36 Torshavn - IBV 1
20:00 Zepce - Baskimi 1
20:30 Carmarthen - Longford 2
20:30 Cork - Ekranas P. 1
21:00 Hibernians - Omonia 1

28.07.2005
22:53
[106]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

specjalista --> chyba 4 mecze Ci nie beda uznane,ale to nie ode mnie zalezy :)

28.07.2005
22:56
smile
[107]

Tomus665 [ Senator ]

bojan997 --> i tak z tych 4 meczy trafił tylko 1 a ogólnie 2

28.07.2005
23:08
[108]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

IX edycja 31 kolejka 28 07 2005
16:30 Mika Ashtarak - Mainz x
17:00 Khaz.Lenkoran - Nistru Otaci 2
17:30 Dacia Kiszyniow - Vaduz 1
17:45 Flora Tallin - Esbjerg 2
19:30 B 36 Torshavn - IBV 1
20:00 Zepce - Baskimi x
20:30 Carmarthen - Longford 1
20:30 Cork - Ekranas P. 2
21:00 Hibernians - Omonia 2

Aktualna Tabela :
128 pkt Mr_Slip 2/9
118 pkt dave_iserlohn 2/9
114 pkt davis 5/9
113 pkt Loiosh 2/9
112 pkt specjalista 2/9
109 pkt Snopek 2/9
105 pkt bojan997 2/9
84 pkt DexterH 3/9
70 pkt Tomus665 2/9
52 pkt Pikuś 1/9
52 pkt karol_sz 3/9
45 pkt Cavca
31 pkt Jaro
30 pkt sergi_
26 pkt rammzes1
21 pkt elJot
13 pkt matik
5 pkt DeVitoo
4 pkt bhima
4 pkt guzol
3 pkt wicek 108
3 pkt andrass
3 pkt loosiek
2 pkt settogo
1 pkt cronotrigger

[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ I EDYCJA------>Wygral---> Volvo95
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ II EDYCJA------>Wygral------> dave_iserlohn
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ III EDYCJA------>Wygral------> Gangsta
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IV EDYCJA------>Wygral-------------> Snopek
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ V EDYCJA------>Wygral-----------> Zbyszek1946
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VI EDYCJA------>Wygral---------> dave_iserlohn
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VII EDYCJA------>Wygral---------> elJot
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VIII EDYCJA------>Wygral---------> specjalista
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IX EDYCJA------>Wygral---------> Mr_Slip

28.07.2005
23:09
[109]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

nono przewaga 10 pkt to duzo. Zajalem 2 miejsce po raz kolejny w tej grze. Niestety tego nie notujemy wiec na co mi to. w anstepnej edycji trzeba wygrac

Gratuluje Mr_Slip. Oby tak dalej

Nowa edycja to nowe zmiany i nowe nadzieje

zapraszam

28.07.2005
23:13
[110]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

kiedy nowa czesc??
od razu:) ??

28.07.2005
23:15
[111]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

Link do nowej czesci :

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.