GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Soldat problem z połączeniem

20.07.2005
13:02
smile
[1]

LooreNz [ Konsul ]

Soldat problem z połączeniem

Witam.
Mój kolega postawil serwer przez internet. podal mi swoje IP. wchodze do gry wpisuje jego IP i daje Join Game. i wlasnie na tym się konczy... nie moze mnie wrzucic do gry.
na inne serwery udaje mi się wbic a na ten serwer nie. Dlaczego?
Ja posiadam Neostrade a mój kolega łącze radiowe. jeśli wie ktos jakki jest powod to prosze o pomoc

20.07.2005
13:05
[2]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

lacze radiowe, czyli pewnie jest w sieci tak jak ja :) wnioskuje z tego ze ma wewnetrzne IP i nici z zalozeniem serwa... zaloz Ty, przeciez masz neo i zewnetrzne IP

20.07.2005
13:05
[3]

pecet007 [ INSERT COIN ]

90% kolega nie ma zewnętrznego ip - sam mam radiówkę i też nie mam zewnętrznego ip - lepiej ty założ server i po problemie

20.07.2005
13:06
smile
[4]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

pecet007 ---> czy my sie nie rozumiemy, prawda? ;)

20.07.2005
13:07
[5]

pecet007 [ INSERT COIN ]

heh, uprzedziłeś mnie KoKoT :P szkoda że nie pokazuje o ile sekund ;)

20.07.2005
13:15
[6]

LooreNz [ Konsul ]

ja zalozylem serwer i dalej nic. Moze mi ktos powiedziec jak sie stawia ten serwer. bo moze ja go źle robie

20.07.2005
13:39
[7]

M@rine [ Konsul ]

Możliwe że masz założony na lan game >
A potem dajesz start game ustawiasz i start.

20.07.2005
22:07
[8]

LooreNz [ Konsul ]

mam tak zaznaczone i lipa

03.08.2005
16:18
smile
[9]

Wolf_Efactory [ Junior ]

Nie połączysz się z serwerem twojego kolegi ponieważ:
=>Twój kolega w właściwościach ma wyłąconą opcje otwierania portów w wypadku "firewalla",
=>Twój kolega ma radiówke i na 200% połowa pakietów idzie w las, a druga jest przesyłana modemowym tempem, tak więc radzę twojemu koledze założyć sobie kablówke albo Neo+.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.