GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki program p2p polecacie ??

19.07.2005
14:23
[1]

Juanhijuan [ Konsul ]

Jaki program p2p polecacie ??

Proszę o wskazanie prostego w obsłudze oraz mającego duża bazę plików programu p2p.

19.07.2005
14:25
smile
[2]

snopek9 [ Legend ]

Bearshare

19.07.2005
14:35
[3]

Luzer [ Music Addict ]

Bitlord/bitcomet

19.07.2005
14:40
smile
[4]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

BitTorrent + Azerus.

19.07.2005
14:44
smile
[5]

Cavca [ Konsul ]

Azureus

19.07.2005
14:46
[6]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

kaaza ROX:)

19.07.2005
14:46
smile
[7]

anksma1 [ BloodRayne ]

myślę że jesli chodzi o filmy i muzykę to DC++ i eMule.Natomiast o ilość gier a raczej ilosc uzytkowników posiadających daną grę to program z torrentami typu Azureus czy BitComet.Filmy nie które tez jest dobrze sciągac z niektorych torrentów.

19.07.2005
14:52
[8]

N2 [ negroz ]

Do mniejszych plików SoulSeek do wiekszych Torent lub eMule dla posiadaczy zew IP :)

01.08.2005
21:08
[9]

bania07 [ Centurion ]

a czy mając firewalla moge miec program p2p?

01.08.2005
21:11
[10]

kns3k [ Pretorianin ]

pewnie ze mozesz:P u mnie z firewallem i wsio ladnie smiga:)

01.08.2005
21:12
[11]

bania07 [ Centurion ]

a co polecasz?

01.08.2005
21:12
smile
[12]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

tak, nie ma z tym problemu.
Tylko prawdopodobnie przy pierwszym wlaczaniu danego programu p2p pojawi Ci sie zapytanie od Twojego firewalla "czy chcesz umozliwic dostep do netu temu programowi" (czy cos takiego) -klikasz "tak -zawsze", czy cos i powinno dzialac :)

01.08.2005
21:38
smile
[13]

LuBeK [ Konsul ]

Nowości - BitComet
Starocie + mało popularny stuff - eMule

01.08.2005
21:43
[14]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

DC++ - i wszystko jasne :D

01.08.2005
21:47
smile
[15]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

a co to jest p2p?? ;D

01.08.2005
21:48
[16]

Łyczek [ The King of Football ]

BitComet , DC++

01.08.2005
21:48
smile
[17]

Marek12344 [ Centurion ]

<<Bearshare>> Naprawde dobry program:)))) POLECAM

01.08.2005
21:50
[18]

Child of Bodom [ CoB ]

^_^czacha^_^ ------> Tutaj jesy cos o tym :)

01.08.2005
21:53
[19]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

Ja polecam BitTorrenta

01.08.2005
22:03
[20]

thenaturat [ Konsul ]

do muzyki bearshare'a, a do gier i filmów Bittorrenta

01.08.2005
22:56
[21]

legrooch [ Legend ]

Audiogalaxy

01.08.2005
23:01
smile
[22]

manioQ [ Legionista ]

ares:D:D

01.08.2005
23:10
[23]

ssaq [ Generaďż˝ ]

Do muzy zDC++
Do anime i filmow BearShare

01.08.2005
23:12
[24]

arthe[16] [ breakdance ]

LimeWire - muzyka
Azerus - Torrent
eMule - sciaganie wszystkiego :)

01.08.2005
23:22
[25]

-=]o[=- [ ZamulatoR ]

DC++, bitcomet, eMule...

01.08.2005
23:23
[26]

blood [ Killing Is My Business ]

Marcinwks - azureus strasznie zrzera kompa, jest oparty o jave

Ja do torrenta polecam BitTornado - max. transfer gwarantowany o ile umiejętnie skonfigurujemy ten program i nie bedziemy korzystac z windowsowego firewalla

02.08.2005
04:21
[27]

alpha4175 [ Konsul ]


Bit Comet,Shareaza

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.