GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsennosc zwei zwei sieben 227 czyli ja tez jeszcze nie spie

16.07.2005
22:55
smile
[1]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Bezsennosc zwei zwei sieben 227 czyli ja tez jeszcze nie spie

Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.

Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.


...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia?
[arthemide]

Otwarte od 23 do 7 rano

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)


Pozdrowionka z Bonn dla wszystkich stalych i niestalych bywalcow, wszystkich nocnych Markow i lunatycznych duchow. Miejsca starczy dla wszystkich, a wiec goscie sie tu jak u siebie!
[arthemide]

buziaki dla wszystkich stałych GOLowych nieśpiochów[made by ewunia]

Poprzednie noce:

16.07.2005
23:00
[2]

xmajorx [ Paper Master ]

A nie powinno być zweihundertsiebenundzwanzig ?, uczę się niemieckiego więc wiem coś o tym.

16.07.2005
23:01
smile
[3]

la fessée [ je ne taime plus ]

Arthemide ... niemiecki to wstrętny jęzor, jeszcze tak na noc ... ;) Dzięki za założenie nam i sobie nowej odsłony wątku ... ;) i witaj poza tym ... mogę całusa tak w czółko :* ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-16 23:28:18]

16.07.2005
23:05
smile
[4]

katrin20 [ Kati ]

witam :]

lafe powinieneś paść na kolana i całować... eee w rękę? ;P :D

16.07.2005
23:06
[5]

golmann [ ogame ]

ja jeszcze nie śpie ja nocny typ ja na neta siadam o 9 wieczorem i gram gram gram

16.07.2005
23:06
[6]

snopek9 [ Legend ]

witam jak zwykle...

16.07.2005
23:07
[7]

xmajorx [ Paper Master ]

Coś mało tych, którzy cierpią na bezsenność ;), pewnie później się rozkręci :)

16.07.2005
23:08
smile
[8]

PatriciusG. [ Pretorianin ]

Wątek Bezsennośc - Opend From Dusk Till Dawn... Fajna sprawa...

16.07.2005
23:12
[9]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... a dlaczego akurat w rękę, ja tam wolę po dłoniach :P ;) Cieszę się, że w końcu Ciebie "widzę", jakoś mnie się tak przyjemnie, na sam widok tego nick`u Katrin20 ;)

16.07.2005
23:14
smile
[10]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

oj coś nie dobrze z niemieckim zakładającego ale wkońcy wiadomo pora juz nie ta:P

Witam nie śpiacych:P

16.07.2005
23:21
smile
[11]

katrin20 [ Kati ]

lafe, a no jestem :]... poobijana, zwarta i w gotowości ;D... a Ty już się czepiasz szczegółów :P... ręka, dłoń, a co to za różnica :P... zresztą każdy ma swoje upodobania... ja tam wolę gdzie indziej ;>

hejka snpociu ;)

xx, a Tobie jak zwykle mało ;>


btw. możecie już przestać narzekać na tytuł wątku? :]... wnioskuję, że napisany jest w ten sposób specjalnie :]

16.07.2005
23:26
smile
[12]

xmajorx [ Paper Master ]

katrin --> no cóż, taki juz jestem, wymagający ;)

16.07.2005
23:27
[13]

la fessée [ je ne taime plus ]

Edziaa ... witaj ;) coś rzadko również na forum zaglądasz ... ;)

Katrin ... Ciebie bym po nóżce bym wycałował, tylko że ... nie wiem której (o tą chorą mnie chodzi) Powiadasz, że wolisz gdzie indziej, hm., a łydeczki Twe tak kuszące ?? ...;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-16 23:26:19]

16.07.2005
23:27
smile
[14]

Belert [ Generaďż˝ ]

Dobrywieczór :)

16.07.2005
23:29
[15]

xmajorx [ Paper Master ]

la fessee --> chyba trzeba będzie tu zrobić kategorię 18+ ;D

16.07.2005
23:31
smile
[16]

katrin20 [ Kati ]

xx lepiej nie zaczynajmy rozmowy o wymaganiach :D... tak będzie bezpieczniej ;>

lafe lewą pogruchotałam :]... hmm łydeczki... nananana wyżej wyżej :>:>


hejka bel :]

16.07.2005
23:36
[17]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

la fessée wakacje duzo czasu wolnego do tego ładna pogoda szkoda siedziec cały czas przed komputerem:) Wole jechać nad morze:P

16.07.2005
23:42
smile
[18]

la fessée [ je ne taime plus ]

XMajorx ... no cóż, za młody jestem na takie kategorie ... ;)

Edziaa ... no wiadome, ja masz okazyje, to nawet wskazane jest się wyrwać z domu sprzed kompa, gdyż ... wiadome ;) Ja w dzień też mało przesiaduję, a nocą, to już inna bajka ;)

Katrin ... łydeczki Twe ponętne same wyżej zapraszają na całusy, byle do kolan, a dalej to już z góreczki idzie ... chyba ;)

16.07.2005
23:52
smile
[19]

katrin20 [ Kati ]

xx, a po czo? :>... zamierzasz grzeszyć? :D... oj będzie się działo ;P

lafe, a no nie wiem... hmmm będziesz musiał osobiście sprawdzić :>

17.07.2005
00:04
[20]

Arxel [ SperMan ]

dzien dobry :)
strasznie dzisiaj nudny dzien...

17.07.2005
00:07
[21]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... no wiesz, sprawdził bym chetnie, ale wstydnisz taki mały ze mnie ... później bym się musiał tłumaczyć, że na twarzy się tak mocno opaliłem, dlatego tak zczerwieniałem ;)

Arxel ... bry wieczór, e tam - nudno było w dzień, a teraz dobrze jest ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-17 00:06:56]

17.07.2005
00:12
smile
[22]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

moze nie nudny,ale do dupy...... nie dostałem sie na AR.......... ;(

17.07.2005
00:21
smile
[23]

katrin20 [ Kati ]

arxel hejka

lafeeeee pfff... aleeee z Ciebie tchórz... wstydź się :P:P :D

17.07.2005
00:25
smile
[24]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... ja lubię, gdy to kobieta przewodzi w tych sprawach, no wiesz, ja ino od inicjacji pocałunków, a dalej ... ;)

17.07.2005
00:26
[25]

False [ Nie mam czasu ]

Witam wszystkich :)

17.07.2005
00:35
smile
[26]

katrin20 [ Kati ]

lafe w takim razie bardzo dobrze się składa :>:>

17.07.2005
00:35
[27]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Witam bande :)

*przyciska Kartrin do siebie na powitanie*
*podaje dlon la fesse z prawdziwa gracja kobieca*
*posyla szeroki usmiech Edzi, Belertowi, xmajorxowi, Arxelowi, snopkowi, Belertowi, golmanowi PatriciusG.owi i bojanowi*


Xmajorx -> Das stimmt, mein Deutsch ist immer noch nicht perfect. Werde mich aber bemühen es zu verbessern.
Schade, muss gleich schlafen gehen. Heute um 6:08 Uhr habe einen Zug nach Darmstadt. Es bleibt mir nich viel Zeit fürs Schlaf.

Lafe jezyk jak jezyk - dla mnie juz nie robi mi takiej roznicy w jakim mowie. Oba sa bardzo ubogie w moim wykonaniu. Ktora kobiete chcesz dzis poderwac?

bojan -> na AR swiat sie nie konczy, pomysl ze za to masz szanse co innego w zyciu zrobic.

Arxel --> Twoja sygnaturka - podoba mi sie.

17.07.2005
00:42
smile
[28]

katrin20 [ Kati ]

arthe hejka ;*... gdzie Cię wywiało?... i co to za emotka w pierwszym poście? :>... nie nastraja zbyt optymistycznie ;]

17.07.2005
00:45
[29]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Bardzo Was przepraszam, ze nie dotrzymam Wam towarzystwa. Musze cokolwiek pospac, zeby miec rano sile na wtsanie do pociagu.

Swietna ksiazke wlasnie "pozeram" - "Kod Leonarda da Vinci" napisana przez Dan Brown. Niesamowita historia ... Az szkoda ze spac isc musze.

17.07.2005
00:46
smile
[30]

Pvt. Creak [ Criav ]

witam wszystkich, którzy nie śpią ;) ja jeszcze też nie śpię, ale zaraz muszę kończyć, bo nie chcę rodziców obudzić :) jestem nowy w tej karczmie, tak więc... amator ze mnie i już :P

17.07.2005
00:49
[31]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Kati - ta emotka miala byc raczej smieszna -
*o ja tez nie spie
i oczy mam jak dwie gwiazdki
i wywale sobie jezora,
to bedzie calkiem smiesznie* :P :P

Generalnie alles klar und fein :D

Moge poprowadzic kurs niemeickiego... ktos chetny?

17.07.2005
00:51
smile
[32]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Pvt. Creak - > czesc newbie. Ty nie amator - ty lama jestes :P Kcesz instrukcje do obslugi tej karczmy?

17.07.2005
00:52
smile
[33]

la fessée [ je ne taime plus ]

*wyciągniętą dłoń Arthe całuje i ... tym samym żegna się zarazem* ...

Arthemide ... szkoda, że już uciekasz. Ja nie podrywam, nieczytałaś mej sygnaturki (nie podnicku), mego autorstwa zresztą ;) na poważnie, oj poderwało by się chętnie, poderwało, no chociażby Twą osóbkę dla przykładu ;)

Katrin ... dla mnie również dobrze się składa, gdyż ... kobieta zawsze wie lepiej, czego chce tak naprawdę ... ;)

17.07.2005
00:55
smile
[34]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Witam przybyłych właśnie sie obudziłem.
MIałem dzisiaj strasznie nudny dzień, cały dzień przed kompem aż mnie głowa boli ale posiedze jeszcze

17.07.2005
00:58
[35]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

lafe mnie juz poderwal Morfeusz - ide w jego objecia. Ukrytego przeslania sygnaturki Twojej nie umiem odczytac. Jezeli jestes mezczyzna, ktorego trzeba podrywac - nie da rady. Ja moge jedynie uwodzic.

Kati - have fun!

17.07.2005
00:59
smile
[36]

katrin20 [ Kati ]

pvt a witamy :]... arthe zapomniałaś, że już dawno "pożarłaś" instrukcję? ;P

arthe :D... dzięki za dokładne wyjaśnienie... akurat o tym nie pomyślałam :D ;P
btw. mnie możesz zapisać na kurs... moja matka będzie się chajtać z facetem, który od 4 lat mieszka w Niemczech więc wypadałoby znać chociaż podstawowe zwroty :]

lafe chciałeś powiedzieć, że kobieta zawsze wszystko wie lepiej ;P

mal hejka :*:*

17.07.2005
01:03
[37]

la fessée [ je ne taime plus ]

Arthemide ... nie no, zartuję przecież, nigdy nie traktuję net`u jako sposób na jakieś bliższe znajomości, a odnośnie sygnaturki, to ja w rzeczywistości taki nie jestem ... niestety ;) Powiadasz uwodzić, hm., ale na to wystarczy mieć dobre, sprawdzone sposoby ... ;)

Ma3lstrom ... a ja dziś miałem fajny dzionek, a przed kompem też trochę się posiedziało i mnie ;)

Katrin ... no jak, kobieta może nie wszystko wie lepiej od faceta, ale napewno wie czego oczekuje, ale czy to otrzyma od faceta, to już różnie z tym bywa ... ;) zresztą kobieta zmienną jest niestety ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-17 01:03:26]

17.07.2005
01:14
smile
[38]

katrin20 [ Kati ]

arthe tylko uważaj żeby Cię za mocno nie ścisnął bo będziesz spała do przyszłej niedzieli ;P... branoc ;)

lafe... nie ma rzeczy niemożliwych :P... jeśli wie w jaki sposób to zawsze otrzyma :]...
...jak to niestety? :P... wolałbyś niezmienną?... przewidywalną?... nudną? :>

17.07.2005
01:25
[39]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... widocznie masz podejście do facetów, też bym chciał mieć takie podejście do kobiet, aby ofiarować im to, czego oczekują bez uprzedniego mówienia mnie o tym. Mało domyślny widocznie jestem, taka mała pierdoła ze mnie ;) Kobietę wolałbym spontaniczną, a przede wszystkim kobiecą. Z kobietami to zbytnio nie lubię chodzić po sklepach z ciuchami, jak zaczną wybierać, przebierać, przymierzać i się pytać po dwóch godzinach - jak wyglądam w tym, to mało z siebie nie wyjdę, a jak jeszcze stwierdzą na koniec, że przydało by się odwiedzić ten butik i ten, to ... ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-17 01:26:29]

17.07.2005
01:42
[40]

katrin20 [ Kati ]

lafe widocznie mam ;))... a co do sklepów to nawet mi nie wspominaj... nie lubię łazić bez celu... blech szkoda mi na to czasu :|... idę tylko wtedy kiedy muszę... wchodzę... kupuję i wychodzę... za to moje kumpele mogą chodzić przez 5 godzin i na dodatek wychodzą z niczym... pfff :]

17.07.2005
01:46
[41]

thekid2 [ Konsul ]

dzieńdobry :) Wpadłem się przywitać bo server do lineage 2 padł :P

17.07.2005
01:48
smile
[42]

katrin20 [ Kati ]

thekid dobry ;0... jak to dobrze, że serwery czasami padają :p... można chociaz na chwile wrócić do realnego świata ;P

17.07.2005
01:48
[43]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... chyba mnie bajerujesz, stwierdzasz, że nie przesiadujesz w sklepach z ciuchami godzinami, niemożliwe - była byś pierwszą kobietą którą znam chyba, która wie z ciuchów, co chce ... ;) widocznie jesteś sensowną praktyczną kobietą, która wie, czego chce również od życia - respekt z mej strony ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-17 01:58:02]

17.07.2005
02:01
[44]

thekid2 [ Konsul ]

wczoraj sobie postanowiłem że wstane o 7.00 i pójdę biegać... obudziłem się po 12.00 i dosiadłem peceta :/

17.07.2005
02:10
[45]

Marksman [ Promyk ]

Bry... po ciężkim dniu...

lafe - ja znam takich kilka... może mam szczęście

17.07.2005
02:14
[46]

katrin20 [ Kati ]

lafe nie przesiaduję w sklepach bo tego nie lubię... wolę ten czas poświęcić na coś innego... a już nie nawidzę przymierzać... ale niestety nie wszystko można kupić na oko :]

thekid no to rzeczywiście trochę Ci się nie udało zrealizowac postanowienia :]

sylwuś hejka ;*... a cu żeś porabiał przez cały dzionek? :>

17.07.2005
02:20
[47]

Marksman [ Promyk ]

kasia :* hejka... szkolenie biznesowe w warszawie miałem... 4h w jedną stronę... 4h sesja... 4h w drugą stronę... i jestem lekko padnięty...

17.07.2005
02:20
[48]

snopek9 [ Legend ]

Dobranoc ALL

Trzeba do kosciola isc dzis...ciekawe czy sie wybiore...moge nie wstac...

17.07.2005
02:22
[49]

la fessée [ je ne taime plus ]

Thekid ... ale ambicje w zamiarze były jednak, gorzej z realizacją wyszło ... ;)

Marksman ... jaki tam ciężki dzionek, ani za gorąco, ani za parno dziś było ... ;) ... i jeszcze sie Merolem wychasałeś ;)

Katrin ... ja nigdy nie przymierzam i wszystko kupuję z ciuszków na oko, a czasami i ... na wagę ;) wszystko prócz kurtek i garniaków ;) często robiąc zakupy z ubrań doradzam się kobiet i na tym bazuję, na ich spostrzeżeniach ;)

Snopek ... branoc i miłych snoofikoff ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-17 02:29:18]

17.07.2005
02:23
[50]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Operuje tu ktoś jeszcze??

snopek dobranoc

17.07.2005
02:36
[51]

katrin20 [ Kati ]

sylwuś podróże są męczące... hmm to może lepiej się połóż... chociaż raz się wyśpij :]

snopek branoc

lafe wy macie o wiele łatwiej :P

17.07.2005
02:38
[52]

Marksman [ Promyk ]

lafe - chciałbym merolem... gdyby to chociaż miało klimę... i nie było tak tłoczno.... pozatym caaały dzień pod krawatem (zresztą to już norma)... za ciepło było... jak zwykle korek w wawie wnerwił bo na niczym nawet oka zawiesić... (w Rybniku to jest na czym przy korku... a w wawie to korki gdzie żadna panna nie łazi)

Zmuszony do jedzenia w McD byłem... bo nigdzie się zatrzymać nie chcieli... pierwszy raz od 5 lat tekturkę wcinałem... ech...

ale ogólnie dobrze było... czekam tylko (liczę), aż może dziś mnie sen zmorzy...

17.07.2005
02:40
[53]

Marksman [ Promyk ]

Kasiu droga... w tym problem, że mam problemy z zasypianiem... ciśnienie mi skoczyło... pewnie dlatego...

17.07.2005
02:49
[54]

Marksman [ Promyk ]

Jednak znikam... może zasnę... może nie... kompa i tak czas wyłaczyć

Branoc...

17.07.2005
02:52
[55]

katrin20 [ Kati ]

blech... ale ja nie lubię jedzenia z mcdonalda :|... jedyne co mi tam jeszcze podchodzi to lody lub szejk... chociaż to też w ostateczności... reszta jest wręcz obrzydliwa :/
sylwuś jak się położysz to w końcu zaśniesz... siedząc przed komputerem raczej nie ;)

...ja już uciekam do łóżka... noga zaczyna mi trochę dokuczać i muszę się już położyć... życzę wam miłej nocki... poranka ;]... i dobranoc tym, którzy dadzą radę zasnąć ;)... lafe, sylwuś, mal... zostawiam wam buziaczki ;) :*:*:*:*:*:*:*:*:*

17.07.2005
02:54
[56]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

Na Polsacie są zabawne reklamy. Tak tylko piszę dla bezsennych.

17.07.2005
02:58
[57]

la fessée [ je ne taime plus ]

... też w kimę idut, a zresztą coś mnie wywala połączenia w Operze, jutro muszę to poprawić ;) W W-wie nie jest tak źle, jak się zna objazdy, to w korkach ... ;)

branoc All ... ;)

Katrin :* :* miłych snoofikoff ;)

17.07.2005
03:59
[58]

stanson_ [ Manieczki ]

ja tez nie spie. ale chwilowo jestem chyba w innym swiecie. Zmasakrowalem siedzis. Pozdro....

17.07.2005
04:03
[59]

Arxel [ SperMan ]

ja chce spac!...
ale niechce mi sie ruszyc dupy z krzesla i wogule niechce mi sie kompa wylaczac...
i jeszcze pic mi sie chce wiec trzeba isc do kuchni... i potem sie odlac... i zęby umyc...
dopiero wtedy do lozka...
jak zara sie wkurze to nieodejde od kompa :)
nieno trzeba cos zrobic... trudno nie ide sie napic :) ide myc zęby i wylacze kompa... i spac
dobranoc wszyskim

17.07.2005
04:05
smile
[60]

zmudix [ palnik ]

to moze mi ktos pomoze jak spac nie moze? ;D

link do watku ponizej :)

17.07.2005
23:08
smile
[61]

Marksman [ Promyk ]

Bry wieczór...


i znowu jutro o 5:00 wstać...:/

17.07.2005
23:14
smile
[62]

la fessée [ je ne taime plus ]

... no bry wieczorek ... ;)

... a dla mnie pobudka o 4.20, to ja normalnie później spać chodzę, ale dziś ... góra 1.00 ;)

17.07.2005
23:17
smile
[63]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Bry wieczór...

jak to pięknie nie musiec wstawać o określonej godzinie:P

17.07.2005
23:25
[64]

Marksman [ Promyk ]

Ma3l - poczekaj, aż się zaczną obowiązki...

17.07.2005
23:25
smile
[65]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Witam wszystkich !!! Tak zajrzałam bo widze że duży tłok tu macie. Zazwyczaj wcześniej spac chodzę a póxniej śpię w najlepsze do 12 ale dziś spać mi się nie chce a oczy mi się kleją jak cholera. Mówcie co tam ciekawego słychać u was ??

17.07.2005
23:26
[66]

snopek9 [ Legend ]

Witam jak zwykle...

17.07.2005
23:27
smile
[67]

QrKo [ Tibia 4ever ]

O tak! Kocham wakacje :D Spanie do 12 po poludniu to jest to :)

17.07.2005
23:28
[68]

Marksman [ Promyk ]

Ja: (23:18)
a jak o mnie byś pisała??
Agnieszka: (23:18)
ze znajomy
(23:19)
kumpel kiedys chlopak teraz znajomy z gg


hmmm... starzeję się... bo to słowo zabolało...

17.07.2005
23:29
[69]

Marksman [ Promyk ]

mówiłem, że się starzeję:]
Wątki pomyliłem:]

17.07.2005
23:30
[70]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Qrko --------------->
Ja też kocham wakacje . A spanie do 12 jest u mnie normalne ( We wakacje )

Marksman --------->
Nie martw si kazdemu sie zdarzyc moze

17.07.2005
23:31
[71]

Marksman [ Promyk ]

wakacje... a co to w ogóle są wakacje??:>

17.07.2005
23:34
smile
[72]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Dobra kochani. Chociaz zmeczona nie jestem to ide spac. Rano a raczej w poludnie trzeba wstac.
PAPA wszystkim i dobrej nocy wam zycze

17.07.2005
23:36
[73]

snopek9 [ Legend ]

Dobranoc Tobie...

17.07.2005
23:54
smile
[74]

Belert [ Generaďż˝ ]

Dobrywieczór wszystkim :)

17.07.2005
23:57
[75]

Marksman [ Promyk ]

Dobry... niedobry... jeden kit... rano dobre nie będzie...

17.07.2005
23:58
smile
[76]

Skype [ Konsul ]

Witam ,ja jak zwykle o tej porze przy kompie, więc postanowiłem dołączyć do Was Bezsennych.
pozdro

18.07.2005
00:08
[77]

la fessée [ je ne taime plus ]

... a ja niedługo również zmykam, choć ... nie bardzo mnie się spać chce iść, wolałbym z Wami posiedzieć ;)

Madziara ... branoc ;)

18.07.2005
01:39
smile
[78]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Nie śpi ktoś jeszcze?? czy tylko ja nie moge spać dzisiaj

18.07.2005
01:40
smile
[79]

b166er [ Konsul ]

no ja tez nie spie ale zaraz ide sie myc i za 05. h bede back

18.07.2005
01:45
[80]

Marksman [ Promyk ]

18.07.2005
01:51
[81]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

dobry wieczór wszystkim:)

co u was leci w glosnikach??
u mnie nowa plytka Brucea Dickinsona a potem Czaqu :)

18.07.2005
01:54
[82]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Ja akurat słucham parenastu utworów z gier.
Mafia, SA, Max Payne 2 itp

18.07.2005
01:54
[83]

Marksman [ Promyk ]

nie mam głośników... mam słuchajki...

18.07.2005
03:17
[84]

b166er [ Konsul ]

ja ogladam Cronus TV na winamp'ie, taka telewizja o wegierskim klanie w cs'a

18.07.2005
03:39
[85]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

mhm:) no to nie tak zle:) ciekawe ile soob jeszcze nie spi:D:D bo u mnie sie zdeka jasno robi:P

18.07.2005
03:42
[86]

Logadin [ People Can Fly ]

Ja jak zwykle czuwam :)

18.07.2005
05:12
[87]

Marksman [ Promyk ]

ja już wstałem....
Bry dzień... tyle jeśli idzie o moje spanko...

18.07.2005
23:20
smile
[88]

la fessée [ je ne taime plus ]

...*człap, człap, człap* ... hm, nikogo nie ma, dziwne ... ;)

18.07.2005
23:21
[89]

snopek9 [ Legend ]

Witam, jak zwykle...

18.07.2005
23:21
[90]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a ja idę do miasta;)
miłej nocy;)

18.07.2005
23:33
[91]

la fessée [ je ne taime plus ]

Ewunia ... tak na noc chce się Tobie wyruszać na miasto ;) ... rozchmurzysz sie bynajmniej, nawaet wskazanym takie wyjście się zdaję ;) niech klimatycznie i radośnie Tobie nocka minie ;) ... pewnie o tej godzinie, co Ty będziesz wracała domu, ja będę wychodził do ... pracy ;)

Snopek ... witaj, Ty zawsze jednak obecny, chociażby na chwilę, ale obecny ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-18 23:33:22]

18.07.2005
23:36
[92]

katrin20 [ Kati ]

ewa miłej zabawy... hmm... miałam Ci coś napisać, ale jednak dzisiaj sobie daruję... pa

18.07.2005
23:39
smile
[93]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Witam wszystkich !!! Ladny wieczór dzis mamy prawda. Posiedze tu z wami zanim luzeczko odwiedzic pókde. A dzis rano niestety nie spalam do 12 bo zostalam o 10 hamsko obudzona.
Pierwsze zostalam pozbawiona koldry a pózniej wyladowalam na podlodze.

18.07.2005
23:44
[94]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Witam jak zawsze

18.07.2005
23:45
[95]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... witaj :* nawet Cię niezauważyłem, tak się pojawiłaś niespodziewanie ;) mam nadziejkę taką małą, że jeszcze nie uciekasz ;)

Madziara ... również witaj ;) no wiesz, pobudka każda dobra, byle sukcesem się zakończyła ;) a powody jakieś były tej pobudki, np. pożar w kuchni, wybuch gazu u sąsiadki, itd. ?? ... ;)

Ma3lstrom ... witaj ;) za Madziarą się schowałeś, że również Cię ledwo zauważyłem ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-18 23:47:04]

18.07.2005
23:46
smile
[96]

snopek9 [ Legend ]

La fessée ---> poki nie pojde do szkoly w pazdzierniku i w krotce do roboty, to jestem praktycznie zawsze w nocy...trzeba sie wyluzowac :)

Ma3lstrom ---> nie papuguj :p

Katrin --> witaj :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-18 23:45:29]

18.07.2005
23:53
[97]

katrin20 [ Kati ]

cześć snopciu & pozostali

madziara ja za taką pobudkę bym ubiła...

lafe hejka :*... jeszcze nie uciekam... chyba... sama nie wiem... zastanawiam się nad czymś

18.07.2005
23:54
smile
[98]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

snopek --->akurat nie zauważylem twojego posta:P
no a jak tam dzionek minoł?? u mnie nudno jak zawsze, duzo przy kompie, troche na dworze

18.07.2005
23:56
smile
[99]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Katrin------->
Hejka

Snopek -------->
Ty tez witaj.

La fe ---------->
Zadnego czerwonego alermu zmuszajacego mnie do pobutki nie bylo. Niestety dziewczynie mojego brata zachcialo sie mnie obudzi a ja nie mialam zamiaru wstawac przed 12. No ale stalo sie . Co tam u ciebie ciekawego ???

Ma3lsrom ---------->
I ciebie tez witam

18.07.2005
23:57
smile
[100]

la fessée [ je ne taime plus ]

Snopek ... eee tam, do października kupa czasu zostało, wszystko może jeszcze ulec zmianom ;)

Katrin ... zastanawiasz się pewnie, czy dobrze by było też wyruszyć na miasto, czy też w domku posiedzieć i z nami pogaworzyć ... ;)

Madziara ...mam rozumieć, że dziewczyna twojego brata, pomyliła Ciebie z bratem, hm., mogło być całkiem ... ;) a co może być u mnie słychać - i dobrze, i źle zarazem - jak to w życiu bywa, gdy z jednego jest się zadowolonym, to drugie się krzanić zaczyna ... standart ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-18 23:58:08]

18.07.2005
23:58
[101]

QrKo [ Tibia 4ever ]

Ello wszystkim :D

Widze ze tu tetni zyciem :D

A ja mam zle przeczucie ze bedzie mnie suszyc i to nieziemsko ;]

19.07.2005
00:03
[102]

katrin20 [ Kati ]

lafe nie nad tym się zastanawiałam... zresztą ledwo co zdążyłam wrócić i żadna siła nie wyciągnie mnie teraz z domu

19.07.2005
00:04
[103]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

Katrin -------->
No ja jak z tego luzka zpadlam to mialam ochote komus dupsko skopac.

La fe ------------->
Nie mogla mnie pomylic z bratem bo brat w pracy byl wtedy. Niewiem co jej odbilo zeby mnie budzic tak wczesnie przeciez wszyscy wiedza ze ja dzien po 12 zaczynam (w poludnie nie w nocy)
Pewnie sie jej niezle nudzic musialo

Dobrze kochani zbieram si Papa i dobrej nocy

19.07.2005
00:12
[104]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... a z Białym kto wyjdzie ?? a już wiem, zastanawiałaś się, czy nie zacząć od dziesiejszej nocy, czy nie zacząć trenować rzutu psem przez okno - zgadłem ??

Madziara ... 12 to faktycznie wczesna godzina, ja w pracy 2 h. po 12.000 mam fairant ;) branoc uciekinierko, a ledwo północ wybiła ;)

Qrko ... no gdzieś musi się coś dziać ;) suszyć powiadasz, hm., czyzby szampanik ?? - kacyk nieziemski po nim podobno ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 00:11:44]

19.07.2005
00:14
[105]

snopek9 [ Legend ]

Lafe pisac?? ile to ja juz sie razy o to pytalemm/

19.07.2005
00:14
smile
[106]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

:P

yeah dude, You rock

napisał postów: 3222
średnio postów dziennie: 34,28

Znikam :P

zieffff...

19.07.2005
00:16
smile
[107]

snopek9 [ Legend ]

Serafin --> to juz przestaje byc smieszne...masz obsesje czy co?

19.07.2005
00:18
smile
[108]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

skoro przestaje to co robi ta usmiechnieta buzia przy Twoim poscie??:P

bede mu to wytykał az troche zwolni ;p

19.07.2005
00:21
[109]

snopek9 [ Legend ]

Serafin --> przestaje, ale jest...

Zrob ten watek co tam u Ciebie lezy w archiwum to Ci przejdzie ;)

19.07.2005
00:21
smile
[110]

QrKo [ Tibia 4ever ]

la fessee -> kumpel zadzwonil ze jakieś ognisko pożegnalne jakichś lasek czy kogoś i pytał sie cz wbijamy... ja mowie ze pewnie :D no jak już przyszlismy to niektorzy lezeli pod lawkami - faceci na laskach, a laski na ziemi :P w okol porozrzucanych bylo pelno flaszek i butelek po piwie ale w sumie z wiekszoscia szlo sie dogadac... idac na ognisko z pustymi rekami wrocilem najedzony i strasznie mnie suszylo... i jak tu nie kochac zycia :D

19.07.2005
00:24
[111]

False [ Nie mam czasu ]

Witam wszystkich :)

19.07.2005
00:24
smile
[112]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

wiem co zrobie: zaczne wyzywac modów od roznych i ostatnią moja prosba przed banem na p bedzie zalozenie sławnego watku... ;D

19.07.2005
00:24
[113]

la fessée [ je ne taime plus ]

Snopek ... a co ma szkoła i praca z pisaniem, gdyż się pogubiłem ciut ?? Mnie chodzi o to, że Ty myślisz już o październiku, a ja nawet nie biorę pod uwagę, co będzie w sierpniu ;) a poza tym, wiadomo, może gdzieś jeszcze wyjedziesz w te wakacje. Nie wiem co jest grane na serio i skąd się tu nagle wziął ten ... czyżby nas śledził od wątka, do wątka ?? ...;)

Serafin ... Stranger ma też dużo postów, zaledwie o 4 mniej na dzień, anizeli ja, więc co zamierzasz ??... ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 00:25:01]

19.07.2005
00:25
[114]

Logadin [ People Can Fly ]

witam :)
pora na kolejną noc bez snu.

19.07.2005
00:27
[115]

snopek9 [ Legend ]

La fessée ---> po prostu jesli bede pracowal i chodzil do szkoly to tym samym bede mial mniej czasu na siedzenie przed kompem...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 00:25:18]

19.07.2005
00:28
smile
[116]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

mówimy o Tobie, nie o Strangerze

Nie ma bata jutro robie ten watek "Jak zostać Legendem w 24h"

19.07.2005
00:29
[117]

snopek9 [ Legend ]

Serafin --> czekam...

19.07.2005
00:31
[118]

la fessée [ je ne taime plus ]

Snopek ... ale to jest dość odległe, gdyż ledwo mamy po połowie lipca, a gdzie sierpień, wrzesień ;) chyba żeśmy się nie zrozumieli, no cóż tak bywa ;)

Logadin ... witaj ;)

Qrko ... no baaa, takie imprezy też są dobre, ale szkoda, że nie było się z kim zabawić ... ;)

Serafin ... znam takich, co mają nawet więcej ode mnie i ... widocznie nawet nie wiesz, że tacy są ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 00:31:03]

19.07.2005
00:32
[119]

snopek9 [ Legend ]

La fessée --> szkola pazdziernik...praca, hmmm moze i jutro?? szukam...

19.07.2005
00:33
[120]

QrKo [ Tibia 4ever ]

la fessee -> no niestety :( na 15 chlopakow 2 laski... w sumie i tak lizaly sie z kim popadnie ale mi to jakos nie imponuje...

19.07.2005
00:47
[121]

katrin20 [ Kati ]

serafin idź marudzić gdzie indziej...

19.07.2005
00:51
[122]

False [ Nie mam czasu ]

Już chciałem iść spać a tu dresy wracają z imprezy i drą za przeproszeniem ryje mi pod oknem :/ Nic tylko udusić.

19.07.2005
00:55
smile
[123]

katrin20 [ Kati ]

false ja tego słucham prawie co noc :|... czasem już mi nerwy puszczają :|

19.07.2005
00:56
[124]

False [ Nie mam czasu ]

O poszły sobie :) DObra ide kimać dobranoc all :*

19.07.2005
00:58
[125]

katrin20 [ Kati ]

branoc i milusich snów ;*

19.07.2005
01:03
[126]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... to co z Białym, czyzby na spacerek oknem wychodził, czy ... nie wychodzisz z nim już ?? dobrze, że nie mam psiaka w domu ;) No coś czuję, że jutro będę bohaterem dnia ;) jak Serafin o mnie wątek wyknuje ... ;)

Qrko ... no w sumie tak, dobrze że było przynajmniej co wypić ... ;)

False ... a jakbyś sobie jakąś tam dubeltówkę na sól sprawił, a najlepiej "solnego" kałasza ;)

Snopek ... a to pracy szukasz dorywczej, czy już tak bardziej zawodowej ??

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 01:01:45]

19.07.2005
01:03
[127]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Skoro tu już sie robi troszke nudnawo ide se pograć i prawdopodobnie za pół godzinki wskocze do łóżka więc wszystkim dobranoc

19.07.2005
01:04
smile
[128]

snopek9 [ Legend ]

Ma3lstrom ---> dobranoc

19.07.2005
01:07
[129]

katrin20 [ Kati ]

lafe oknem to trochę za wysoko więc wolę tradycyjną metodę... on chyba też... a co do serafina... pfff... zlej na to... nie będe się rozpisywać na jego temat bo dostanę bana w prezencie :|

mal dobranoc i miłego grania

19.07.2005
01:14
[130]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... zawsze są upomnienia przed banem i wykasowywanie niechcianych treści przez admina, więc (żartuję oczywiście)... ;) Jutro pobudka na którą godzinę naznaczona dla Ciebie ??

... branoc tym, co już kimają ... ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 01:13:18]

19.07.2005
01:48
[131]

snopek9 [ Legend ]

Trzeba zawijac...
Dobranoc ALL

19.07.2005
01:55
[132]

katrin20 [ Kati ]

lafe ostatnio wstaję przeważnie o 9 więc dzisiaj pewnie o tej samej porze... chyba że nie będę mogła spać


dobranoc snopciu ;)

19.07.2005
01:57
[133]

dacar [ Cult ]

a zostal ktos kto nie idzie spac?

19.07.2005
01:58
[134]

katrin20 [ Kati ]

yhy

19.07.2005
02:00
smile
[135]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Tak sie zgrałem że pójść spać zapomniałem:P

19.07.2005
02:04
smile
[136]

snopek9 [ Legend ]

Ja jednak tez nie spie...ale to kwesta 30 minut :)

19.07.2005
02:04
[137]

dacar [ Cult ]

katrin20 ---> i znowu my zostalismy jako jedyni nie spiacy... juz kiedys tak bywalo... ech, te GOLasy ;)

19.07.2005
02:07
smile
[138]

Fett [ Avatar ]

wypraszam sobie

19.07.2005
02:08
[139]

dacar [ Cult ]

o, jednak wiecej osob sie zebralo ;)

u Was tez zapowiada sie na burze stulecia?

19.07.2005
02:08
[140]

snopek9 [ Legend ]

umnie burzy nie bylo juz od dwoch lat..tzn grzmialo ale bez deszczu...jakas paranoja, ale niestety wszystko idzie bokiem, nad rzeke ktora jest nieopodal...

19.07.2005
02:09
[141]

Fett [ Avatar ]

zbiera sie ale w przenosni :)

19.07.2005
02:10
[142]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Cisza i spokój.
Mogłaby byc dzisiaj burza z piorunami

19.07.2005
02:13
[143]

snopek9 [ Legend ]

Genialna stronka...na bierzaco widac gdzie burza jest :)

19.07.2005
02:13
[144]

katrin20 [ Kati ]

dacar, a jednak nie ;D... golasy jeszcze nie spią ;P

...ja też kce burzę... kto mi da????????

19.07.2005
02:13
smile
[145]

snopek9 [ Legend ]

https://www.imgw.pl/wl/internet/burza/burza.html

Sorka

19.07.2005
02:15
smile
[146]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> to, ze genialna to sie zgodze :P

19.07.2005
02:16
smile
[147]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

snopek ty tylko jakieś strony pornograficzne podajesz:P
tak se siedząc teraz sam w pokoju uświadomiłem sobie jak wspaniale by było mieć kogoś przy sobie,... właśnie popsułem se humor:(

19.07.2005
02:16
smile
[148]

snopek9 [ Legend ]

Father Michael ---> no ba...wiem co dobre :)

19.07.2005
02:18
smile
[149]

Father Michael [ Padre ]

Ma3lstrom -> przepraszam, masz na mysli ten pierwszy link czy ten drugi, he? :P

19.07.2005
02:19
smile
[150]

snopek9 [ Legend ]

19.07.2005
02:20
smile
[151]

katrin20 [ Kati ]

wariaty :P

19.07.2005
02:20
[152]

dacar [ Cult ]

no akurat na tamtej mapce widac jakies bzdury gdzies w okolicach gornego slaska :)
ciekawa noc przede mna ;)

19.07.2005
02:20
smile
[153]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Naturalnie że pierwsza:), już wiadomo co snopek porabia w nocy przed kompem:P

19.07.2005
02:21
[154]

Fett [ Avatar ]

kurna niedaleko mnie jedna z tego co z mapy widze:|

Ma3lstrom - spoko Mael, mi sie wlasnie wszystko posypalo:(

19.07.2005
02:23
smile
[155]

Father Michael [ Padre ]

katrin20 -> tacy ludzie tez sa potrzebni :P

Ma3lstrom -> ja tam nie wiem co porabia, ostatnio nie wplynela kasa za abonament na moje zdjecia wiec mu obcialem dostep :P

19.07.2005
02:23
smile
[156]

katrin20 [ Kati ]

no ciekawe co wy robicie po nocach :P

19.07.2005
02:24
[157]

dacar [ Cult ]

Wszystko byloby ok, gdyby nie to, ze "zdjecie" zrobili jakies hm... dwie godziny temu ;)

19.07.2005
02:24
smile
[158]

snopek9 [ Legend ]

Katrin --> siedzimy na DDW :)

19.07.2005
02:24
smile
[159]

katrin20 [ Kati ]

father leniu :P... znowu kopiujesz moją ksywke :P... wiem, że są potrzebni... inaczej musiałabym znormalnieć :P

19.07.2005
02:25
[160]

Father Michael [ Padre ]

katrin20 -> ostatnio nic - skonczyly mi sie Snickersy :)

ed: zawsze kopiuje, tyle klikania zeby ja wpisac :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 02:23:40]

19.07.2005
02:25
[161]

snopek9 [ Legend ]

Dacar --> to jest czas UTC czy jakos tak - 2 godziny do tylu...to leci na bierzaco, co 5 minut sie odswieza...

19.07.2005
02:26
smile
[162]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Widać że toponiektórym szajba odbija:D, wskazuje dumnie na siebie:P
ja chce burze, czemu u mnie musi być ładna pogoda i grzać jak na patelni???

19.07.2005
02:27
smile
[163]

Father Michael [ Padre ]

ja chce burze, czemu u mnie musi być ładna pogoda i grzać jak na patelni???

W nocy?! :O

19.07.2005
02:28
[164]

snopek9 [ Legend ]

o ma...zle przeczytalem...sorka juz pozno

teraz juz sam nie wiem czy jednak dobrze dobrze :)

jednak zle :) :p

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 02:27:52]

19.07.2005
02:28
[165]

dacar [ Cult ]

Father ---> slyszales o anomaliach pogodowych? ;)

19.07.2005
02:28
smile
[166]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> na poludniu, w Krolewskim Miescie :)

dacar -> no ale bez przesady! :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 02:26:55]

19.07.2005
02:28
[167]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

mówiłem głównie o godzinach popołudniowych ale w nocy u mnie tez jest cieplutko

19.07.2005
02:29
[168]

Fett [ Avatar ]

ober ide spac bo promieniuje juz

19.07.2005
02:30
[169]

snopek9 [ Legend ]

Father Michael --> dzieki za odpowiedz, ale ten moj post byl bez sesu :)

Fett - > branoc

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 02:28:43]

19.07.2005
02:31
smile
[170]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> wiem, kupy sie nie trzymal, ale jak pytaja to odpowiadam :)

19.07.2005
02:32
smile
[171]

dacar [ Cult ]

Fett ---> dobrej nocy :D

Father Michael ---> co bez przesady? Natura zmienna jest :)

19.07.2005
02:32
smile
[172]

katrin20 [ Kati ]

father uważaj żebyś się nie przemęczył :P... raptem 6 klików pfff :D:P

snopciu, a ja się was boję ;D :P

mal nie pokazuje się palcyma :P

19.07.2005
02:33
[173]

snopek9 [ Legend ]

Katrin --> nie ma czego sie bac... :D

19.07.2005
02:34
smile
[174]

Mati176 [ Rekrut ]

ludzie spać!!!! 02:31!!!!No raz, do łóżek!!

BTW Kto jeszcze nie śpi ? :P

19.07.2005
02:34
smile
[175]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

O FUCK
Obcy 3 teraz leci na Polsacie ide oglądać:D:D

katrinka ---> ja nie pokazuje palcyma od ostatniego razu:P, pamiętasz jeszcze??

19.07.2005
02:35
smile
[176]

Father Michael [ Padre ]

dacar -> no dobra, ale i tak Ci nie wierze :P

katrin20 -> ale ile sil trzeba na to poswiecic! Sil ktore mozna spozytkowac w inny sposob :)

Ma3lstrom -> lec, lec, moze zdazysz na napisy koncowe :)

BTW: Jak ktos chce jeszcze o cos mnie pytac to pytajcie poki jestem. Oczywiscie gdzie sa akta Watergate, kto zabil Kennedyego i co naprawde zdarzylo sie w Roswell '47 powiedziec nie moge, ale na reszte chetnie odpowiem :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 02:38:13]

19.07.2005
02:35
[177]

dacar [ Cult ]

Mefiu ---> Golowe niespiochy nie spia ;)

m.in. Katrin, snopek [mimo, ze usilnie mowil ze idzie spac :P], Father Michael i ja

19.07.2005
02:36
[178]

snopek9 [ Legend ]

Father Michael --> to sie spytalem, ale w DDW :) moglem tu :) ale nie widzialem tego posta...jak juz taki uczynny jestes teraz...

19.07.2005
02:36
[179]

dacar [ Cult ]

Father ---> wiem, ze to nie do Ciebie raczej pytanie, ale... co sie dzieje ze zmianami stopnia? czy forumowi Masterzy przestali sie w to bawic? ;)

19.07.2005
02:38
[180]

Father Michael [ Padre ]

dacar -> Soulcatcher na urlopie.
A przynajmniej tydzien temu jeszcze byl :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 02:36:28]

19.07.2005
02:39
[181]

snopek9 [ Legend ]

Kazdemu sie nalezy urlop..ja mam taki "niby" urlop juz od maja :)

19.07.2005
02:40
smile
[182]

katrin20 [ Kati ]

snopciu jak nie ma się czego bać to znaczy, że brak u was atrakcji i tortur :D :P

mati wszyscy do jednego łóżka czy każdy oddzielnie? ;P

father nie filozofuj :P... leń jesteś i tyle :D... a swoję drogą cieeeekawe na co zużywasz tą energię :>

dacar snopek zawsze długo dochodzi :D

19.07.2005
02:40
smile
[183]

dacar [ Cult ]

aaa, wszystko jasne :)

I jeszcze jedno pytanie:

Jak to jest mozliwe, ze w niektorych miejscach nawet w nocy "grzeje jak na patelni?" :))

19.07.2005
02:41
smile
[184]

Father Michael [ Padre ]

katrin20 -> wcale nie len :(. Razem z Cody wymyslilismy pare epitetow opisujacych mnie i "lenia" tam nie ma :)
Sily zuzywam na... a zreszta to moja sprawa :P

dacar -> jest to mozliwe. Np. w tym momencie mamy noc, nie? A w Dolinie Smierci (USA) temperatura dochodzi w tym momencie pewnie pod 50 stopni C :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 02:40:21]

19.07.2005
02:42
smile
[185]

snopek9 [ Legend ]


dacar snopek zawsze długo dochodzi :D --> dobre :D

Choc faktycznie troche prawdy w tym :>

19.07.2005
02:42
smile
[186]

Mati176 [ Rekrut ]

Wszyscy do jednego, nie stać nas na wieksza ilosc łożek. Jedno wystarczy na wszystkich :D

Btw....Troszke faktycznie NAS nie śpi :D

19.07.2005
02:42
smile
[187]

katrin20 [ Kati ]

dacar trzeba było nie pakować tyłka do kuchenki :P

19.07.2005
02:42
[188]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

dacar --->musisz se ze mnie nabijac
katrinka--? ty to bys chciała tak ze wszystkimi do jednego łóżeczka:P

19.07.2005
02:44
[189]

Mati176 [ Rekrut ]

J wstalem o godzinie pierwszej po południu i nie chce mi sie spać.. jutro wstane tak samo i tak caly w koło...Kocham życie!!! :D

19.07.2005
02:46
[190]

dacar [ Cult ]

Father ---> dziekuje za odpowiedz :)

katrin20 ---> na drugi raz bede pamietal :))

Ma3lstrom ---> przeciez to w zartach, nie obrazaj sie no... :)

19.07.2005
02:47
[191]

snopek9 [ Legend ]

Mati --> ja jakbym wstal o 1 p.m to bym mial zagwarantowany bol glowy ;)

19.07.2005
02:47
[192]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

nie obrażam się
tylko jakoś sie tak nudze dzisiaj, najchętniej bym se poszedł na spacer ale starzy by mnie chyba zamordowali

19.07.2005
02:49
[193]

dacar [ Cult ]

Ma3 ---> to zalacz sobie jakas gre internetowa... np. statki ;)

19.07.2005
02:49
smile
[194]

katrin20 [ Kati ]

father jakich epitetów????? :>:>:>... oj powiedz na co... nie bądź taki :P

snopciu cieeekawe o czym żeś pomyślał :D:P

mal im więcej tym cieplej :P... poza tym mam duże łóżko :D

dacar tylko nie zawsze celnie ;P

19.07.2005
02:50
smile
[195]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

w to se pograjcie, moich rodziców wciągneło i to dosłownie

19.07.2005
02:51
smile
[196]

Father Michael [ Padre ]

katrin20 -> przebiegly, bezczelny, paskudny, zlosliwy i zboczony

19.07.2005
02:53
smile
[197]

katrin20 [ Kati ]

father toć to same zalety :D... już Cię lubię :P

19.07.2005
02:53
[198]

snopek9 [ Legend ]

Katrin --> pomyslal jak pomyslal, ja po prostu mam dziwne poczucie humoru :) lubie sie smiac z siebie :) i z roznych "pomylek" innych osob, ktore mozna inaczej interpretowac niz logiczny ses danej wypowiedzi...wiem, ze bredze :D hehe

19.07.2005
02:55
smile
[199]

Mati176 [ Rekrut ]

Dobra ludzie idzcie spać.. Panowie wylaczaja pornoski, panie przestaja lizac sie z plakatem Brata Pitta i do łóżka :)
Dopilnuje tego zeby wczyscy poszli rzecznie lulać :>

19.07.2005
02:56
smile
[200]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

katrinka---> a jak duże zmieszcimy sie wszyscy?? ja oczywiście obok ciebie:P

19.07.2005
02:56
smile
[201]

Father Michael [ Padre ]

katrin20 -> :)
Na taka opinie pracuje sie latami :)

19.07.2005
02:57
[202]

dacar [ Cult ]

ide pobuszowac jeszcze w necie... moze ewentualnie potem pojde spac :P wiec narazie

19.07.2005
03:00
smile
[203]

katrin20 [ Kati ]

snopciu... a wiesz czo :>... bredzisz :D... a wiesz co jeszcze :D... nie tylko Ty :P :D

mati pfff :>... wypraszam sobie :P... ja się nie liżę z plakatami :P... a już na pewno nie z bradów pittów :]... a możesz se pilnowac... ja nie chadzam grzecznie spać :]

father wiem coś o tym :D... swoją też musiałam odpowiednio wypracować :P

mal nie martw się :]... jak mówię, że duże to znaczy, że ogromne :D... poza tym jak się popieści to się zmieści ;P

19.07.2005
03:00
smile
[204]

Father Michael [ Padre ]

katrin20 -> tia... szczegolnie w czasie wojny dwoch DDW - Cody vs. Padre :D

19.07.2005
03:01
smile
[205]

katrin20 [ Kati ]

dacar... branoc :]... tylko uważaj bo od nadmiaru stron pornograficznych wypłyna Ci oka :P

19.07.2005
03:02
smile
[206]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

katrinka to ja juz sie pakuje do środka, mmmmmm jaka milutka kołderka i poduszeczka, wstawaj od tego komputera i chodz do łóżeczka:P:P

19.07.2005
03:02
[207]

snopek9 [ Legend ]

Katrin --> wiem, ze nie tylko ja bredze...ale jednak ja to robie dosyc czesto...za czesto...na przyklad teraz ;)

19.07.2005
03:03
smile
[208]

Mati176 [ Rekrut ]

"możesz se pilnowac... ja nie chadzam grzecznie spać :] "

Czy tu był jakiś podtekst? :D

19.07.2005
03:07
smile
[209]

katrin20 [ Kati ]

father zupełnie nie wiem o czym mówisz :DD :P

mal zara! :>... najpierw wygrzej mi miejsce :>... i zdejmij pidżamke w kurczaczki bo będzie za ciasno :P

snopciu no to czo :]... mi to nie przeszkadza :P... jeszcze ;D

mati no pewnie :D... tak jak w co drugiej mojej wypowiedzi o tej godzinie ;D

19.07.2005
03:09
smile
[210]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

katrinka łóżeczko już tak nagrzane że hej. a ty zdejmij to czerwoną sukienke

19.07.2005
03:10
smile
[211]

Father Michael [ Padre ]

katrin20 -> mowie o Waszej straszliwej porazce w starciu z moim DDW - pelnym cukierkow i tygrysow prosto z Kenii :P
To cud, ze Soulcatcher nie poblogoslawil nas wszystkich banami za to co sie tam dzialo. :)

19.07.2005
03:13
smile
[212]

snopek9 [ Legend ]

Nie ma co

Katrin do DDW :D

Wszyscy razem:

Katrin do DDW :D

Reszta tez :p

19.07.2005
03:15
smile
[213]

Father Michael [ Padre ]

Masz snopek9, poczytaj sobie >:)

19.07.2005
03:16
[214]

snopek9 [ Legend ]

Father Michael --> juz...

Moze nowy watek?? ja mam tylko radiowke...

Hehe nie wiedzialem, ze juz tam Katrin byla :)

coz, zapraszamy ponownie :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 03:15:00]

19.07.2005
03:17
smile
[215]

katrin20 [ Kati ]

mal... już do Ciebie idę :]... *zrywa wszystko, co ma na sobie :>*

father pfff :P... jakiej znowu porażce :P... cuś Ci się pomyliło :D... robaczywe cukierki i kulawe tygrysy wcale nie były takie fajne :P... a soul pewnie smacznie spał ;)
...father won mi z tą linka ;P:D

snopicu jutro do was wpadnę :>... teraz już spadam do nagrzanego łóżeczka... muszę niedługo wstać :D

19.07.2005
03:17
smile
[216]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> niestety 90% fun'u z czytania czesci 276 Cie ominela - byla to walka o popularnosc mojego watku z watkiem Cody. Najwiecej dzialo sie w tytulach, a to niestety jest juz nie do odtworzenia :)

katrin20 -> nawet Wasz striptiz nie przyniosl Wam tylu fanow ile moje cukierki :P... ups! Czyzbym rujnowal komus opinie? :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 03:16:13]

19.07.2005
03:18
[217]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

to będzie niezapomniana noc:D:D
zrywa sie i idzie do łóżeczka gdzie czeka na niego pewna osóbka:D:D:D:D

19.07.2005
03:21
[218]

snopek9 [ Legend ]

Father Michael ---> heh no szkoda...lubie takie watki :)

Katrin --> dobranoc


Ja tez ze swojej strony tradycyjne..
Dobranoc ALL

19.07.2005
03:26
[219]

katrin20 [ Kati ]

father my grałyśmy czysto :P... a Ty do cukierków dosypywałeś biały proszek o dziwnym działaniu :P... pfff ciekawe tylko dlaczego przy naszym striptizie tak bardzo się śliniłeś :P... jakie ups? :P... trochę po czasie :D

mal tej nocy nigdy nie zapomnisz... oooo nie :>

dobra uciekam spać... zostawiam wam buziaki :*:*:*:*:*:*:*... dobranoc i do jutra... dzisiaj :P... father jutro za karę narozrabiam w ddw :P... zoabaczysz! :P... dobranoc :P:P

19.07.2005
03:26
smile
[220]

Father Michael [ Padre ]

katrin20 -> z tym slinieniem to byl tzw. odruch bezwarunkowy :P
Rozrabiaj, rozrabiaj, zapraszam :P

*bierze wszystkie buziaki i chowa do worka*

Skoro wszyscy posneli to wracam tam skad mnie przyzwano. C'ya all. Tzn. "c'ya" jesli ktos mnie jeszcze kiedys tu przyzwie, gdyz kategorie "karczmy" mam odznaczona.
Nice dreams!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 03:27:38]

19.07.2005
03:28
[221]

snopek9 [ Legend ]

Dobranoc :) kurde co jest...Ja chce spac..ok..juz ide, na 99%

19.07.2005
04:01
[222]

snopek9 [ Legend ]

Dobranoc na 100%

19.07.2005
04:29
smile
[223]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> Jasne :P

19.07.2005
05:01
[224]

snopek9 [ Legend ]

Father Michael ---> musiala pojsc sciema :)

19.07.2005
05:02
smile
[225]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> to na ile procent teraz bedzie "dobranoc"? :P

19.07.2005
05:04
[226]

snopek9 [ Legend ]

Father Michael ---> hmm...na 85 :) bo odziwo coraz mniej sie chce spac...

19.07.2005
05:04
[227]

Torn [ easter ]

eee, what's up doc?

19.07.2005
05:05
smile
[228]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> tak to dziala. Wystarczy przezyc okres miedzy pierwsza a trzecia i mozesz nie isc spac, a wrecz ciezko bedzie Ci zasnac :)
Inna sprawa, ze bedziesz jak Noc Zywych Trupow :)

19.07.2005
05:07
[229]

snopek9 [ Legend ]

Torn ---> stats :) :D ale nie tu :p

Father Michael --> hehe ciekawa sprawa...musze czesciej probowac...

19.07.2005
05:08
smile
[230]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> tyle sesyjek RPG przegralem, tyle nocy poszlo na Warcrafta, ze wiem o czym mowie :)

19.07.2005
05:10
[231]

snopek9 [ Legend ]

Father Michael -->Ja tu musze kiedys kumpla zaprosic...on siedzi non stop w necie :)

Ja wole cRPG...Gothic, Morrowind itp...

19.07.2005
05:12
[232]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> Gothic mi nie chodzil, a niestety Morrowinda nie przeszedlem, pomimo ze strasznie mi sie podobal. Zgubilem gdzies save'y :(

19.07.2005
05:14
[233]

snopek9 [ Legend ]

Father Michael --> ale pierwszy Gothic czy 2?? zreszta jai w to i w to gralem...a Morrowind powinien chodzic, raczej malo osob mialo z tym problemy...chyba ze wymagania??

19.07.2005
05:17
[234]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> Gothic 1. Morrowind mi chodzil, bylem dosyc daleko, mialem fajny sprzet itd. Mialem niedawno zamiar wrocic do tej gry, ale zgubilem save'y :(

19.07.2005
05:20
smile
[235]

snopek9 [ Legend ]

Father Michael --> LOL odwrotnie przeczytalem jaka gra Ci chodzila a jaka nie :]

19.07.2005
05:26
smile
[236]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> o tej porze Ci wybaczam :)

19.07.2005
05:28
[237]

snopek9 [ Legend ]

Father Michael --> dziekuje...i ja tu juz mowie...
Dobranoc :)

19.07.2005
05:30
smile
[238]

Father Michael [ Padre ]

snopek9 -> racja. Statsujemy w zlym miejscu :)

Dobranoc... dzien?

19.07.2005
05:38
[239]

snopek9 [ Legend ]

Dzien dobry w tym watku nie wypada mowic :)

19.07.2005
06:01
[240]

EwUnIa_kR [ Legend ]

idę chyba spać:|

kaśka--> dzięki za eskę w nocy:)

19.07.2005
06:02
smile
[241]

snopek9 [ Legend ]

Ewunia --> dobranoc

19.07.2005
23:19
smile
[242]

la fessée [ je ne taime plus ]

... dobra, to ja pobudkę robię ... ;)

19.07.2005
23:19
[243]

snopek9 [ Legend ]

Witam, jak zwykle...

19.07.2005
23:20
[244]

EwUnIa_kR [ Legend ]

heloł
zara założę np

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-19 23:19:04]

19.07.2005
23:20
smile
[245]

Hitmanio [ KG 21 ]

Impra bezemnie? :P

19.07.2005
23:21
smile
[246]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

No cze ludzie. Ladny wieczorek dzis mamy troche mokry ale ladny

19.07.2005
23:21
[247]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

ja chodze szybko spac wiec dobranoc :)

19.07.2005
23:22
[248]

xmajorx [ Paper Master ]

Ma ktoś coś na katar ?, bo zaraz nie wytrzymam :P

19.07.2005
23:24
[249]

Madziara333 [ Królowa Potępionych ]

XX --------->
Mnie troszke katar trzyma. Wogóle taka jakas przeziebiona jestem

19.07.2005
23:24
[250]

dacar [ Cult ]

xmajorx ---> jest taki genialny wynalazek na katar... chusteczka sie nazywa :)

19.07.2005
23:24
smile
[251]

la fessée [ je ne taime plus ]

... hurra ... nowa część, ani słowa nie będzie po niemiecku ;)

19.07.2005
23:25
[252]

xmajorx [ Paper Master ]

dacar --> dzieki, napewno skorzystam ;)

Madziara --> no to jest nas dwoje ;)

19.07.2005
23:25
[253]

EwUnIa_kR [ Legend ]

05.08.2005
02:50
[254]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

pogubilem sie w tych bezsennych watkach

ten jest ostatni??

05.08.2005
03:38
[255]

Marksman [ Promyk ]

Kush - ten:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.