GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

znaleziono na allegro piekny statek

14.07.2005
22:11
[1]

golmann [ ogame ]

znaleziono na allegro piekny statek

STATEK PO KAPITALNYM REMONCIE I PRZEBUDOWIE, 3 LAZIENKI ,6 2OSOBOWYCH KABIN
SPRZEDAM,WYNAJME NAWIAZE KONTAKT TEL 601 422651 www.luiza.pl



14.07.2005
22:13
[2]

Vasago [ spamer ]

Co w tej krypie pieknego?

14.07.2005
22:15
smile
[3]

darek_dragon [ 42 ]

ironia ż I, DCMs. ~nii, blm
«ukryta drwina, utajone szyderstwo, złośliwość zawarta w wypowiedzi pozornie aprobującej»

14.07.2005
22:15
[4]

snopek9 [ Legend ]

ze niby drogi?? no coz...

14.07.2005
22:27
[5]

Azzie [ Legend ]

Drogi? Nie powiedzialbym...

14.07.2005
22:38
smile
[6]

kociamber [ Canada ]

srednio drogi

14.07.2005
22:53
[7]

koqu [ forget-me-not ]

Nie w temacie

Kociamber-->To Twój kotek, który jest na zdjęciach na Twojej stronie?Śliczny!A o co chodzi w przedostatnim zdjęciu?Dziwaczne. ;P

14.07.2005
23:00
[8]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Nawet rura do tańca, dla kapitana? ;P

02.08.2005
00:33
[9]

halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]

tanio. Tyle to ja dziennie na bułki wydaje....

02.08.2005
08:05
[10]

Belert [ Generaďż˝ ]

Dzieki brakuje mi jeszcze te 899000 ale bede skladał.

02.08.2005
09:12
[11]

.:Jj:. [ The Force ]

Ciekawe w czym go wyśle hehe :] Jak dla mnie to tak średno ładny.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.