GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak uporać się z robotami drogowymi?

14.07.2005
21:24
smile
[1]

Dabljudenton [ Chorąży ]

Jak uporać się z robotami drogowymi?

Zarząd Miejski w Mendozie w stanie Veracruz na północy Meksyku wezwał kilku najsławniejszych w okolicy szamanów, aby oczyścili miasto ze "złych wibracji" i "negatywnej energii", które sprawiają, że roboty drogowe ciągną się tam latami, albo w ogóle nie mogą ruszyć z miejsca.

Szamani przybyli z Catemaco, uchodzącego za "stolicę" meksykańskich czarowników, i rozpoczęli obrzędy "oczyszczania" Menodozy od wypędzania złych duchów z biur Zarządu Miejskiego i z jego urzędników.

"Naczelny czarownik", który przedstawił się jako Edgar Gutierrez, powiedział przedstawicielom mediów, że wykrył "bardzo silne wibracje zawiści wśród miejscowych notabli, które sprawiły, że roboty przy poprawianiu infrastruktury drogowej miasta utknęły w miejscu".

"Wyczuwam złą energię, która generuje zawiść niektórych osób w stosunku do członków zarządu miasta i nie pozwala im na skuteczne działanie" - zdiagnozował przyczyny zła główny czarownik.

Edgar Gutierrez zapewnił po zakończeniu obrzędów odczyniania złych wibracji i negatywnej energii w mieście, że wkrótce po "duchowym oczyszczeniu" Mendozy wszystko się unormuje i burmistrz z ramienia Partii Demokratycznej Rewolucji, Sergio Rodriguez, odniesie sukcesy w poprawianiu stanu dróg publicznych.

Władze miejskie nie poinformowały, ile wypłacono z kasy miejskiej za interwencję szamanów. Korespondent hiszpańskiej agencji EFE, który opisał te obrzędy, wyraża przypuszczenie, że mogą nie być w 100 procentach skuteczne, ponieważ niektórzy urzędnicy miejscy odmówili poddania się obrzędowi "duchowego oczyszczenia".

Źródło: www.gazeta.pl

Ściągnijmy tych gości do Polski, będą mieli robotę do końca życia.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.