qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Wszyscy ludzie o dobrych sercach!!
Z calego serca prosze wszystkich o wchodzenie w linka i podpisywanie petycji!! Wiem, ze temat o Live8Live zostal juz zalozony, ale moze to przyciagnie jeszcze wieksza uwage!Inicjatywa jest piekna, az sie lzy do oczu cisna... wystarczy tylko podac imie i kraj... Namawiam wszystkich!!! Miejcie chociaz odrobine milosci w sobie!

Silver.Fox [ Junior ]
<lol2> Myslisz ze jakas glupia petycja cos da?

Mortan [ ]
Nie
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Silver.Fox - moze nie da a co ci sie stanie jak sprobojesz?
a moze jednak cos da ?
la fessée [ je ne taime plus ]
... niech będzie, ale ... te dane wysłałem i dalej są kraje do wyboru, wybrałem Germany, bo najbliżej i ... wszystko po niemiecku teraz mam ;)
qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Mortan
Czemu takich kretynow jak ty sie nie ustawia pod murem zaraz po urodzeniu?! Co cie boli czleczku smutny...
Moze da moze nie?! Boze jakie to zalosne, glupie imie i kraj, ale za ciezko...
qLa [ oLd GaMeS FaN ]
la fessée
Wejdz na stronke UK, albo US jezeli znasz angielski.

Mortan [ ]
Ha ha no tego w tym watku sie nie spodziewałem, naipierw pierwsze oblicze milosiernego czlowieka, ktory kocha dzieci w Afryce i zrobi kazda głupote w imie wirtulanej pomocy, a do tego szantazuje moralnie innhych ,a za chwile drugie obliczne człowieka ktory by zabił kogos za wyrazenie swojej opnini :-)) Piekne uwielbiam podwojną moralność xDDDD
ps poczytaj watek o Live Aid i moje posty, zrozumiesz czemu nie popieram tej akcji a tym bardziej sie tam ie wpisze.
ps2 Klasyczny przykład attention whore i pozytecznego idioty razem wzietych :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-03 01:05:02]

LooZ^ [ be free like a bird ]
"Czemu takich kretynow jak ty sie nie ustawia pod murem zaraz po urodzeniu?! Co cie boli czleczku smutny... "
:DD
O ..urwa. To za mocne dla mnie :))

qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Mortan
Nie mam czasu i ochotu twoich wypocin sluchac, nie masz ochoty sie wpisywac nie spamuj tutaj. Attention whore... muhaha, zobacz sobie na ilosc moich postow dziennie :D Szczerze mi zwisa ta ilosc postow :D Jak widze taka inicjatywe to ja popieram, jezeli ty jej nie popierasz to przynajmniej nie wal spamow "nie" tylko idz cos relaksujacego zrob np. walnij dynka o sciane, moze pomoze.
EOT z toba
qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Blagam ludzie... nie wpisywajcie tu nic... po prostu ten kto chce niech klika w linka, ten kto nie chce niech nie klika :-/
Mortan
Nikogo nie szantazuje :o to po 1. Po 2. ja bym Cie czleku nie zabil:D pytam czemu inni tego nie robia

Mortan [ ]
calego serca prosze wszystkich o wchodzenie w linka i podpisywanie petycji!! Wiem, ze temat o Live8Live zostal juz zalozony, ale moze to przyciagnie jeszcze wieksza uwage!Inicjatywa jest piekna, az sie lzy do oczu cisna... wystarczy tylko podac imie i kraj... Namawiam wszystkich!!! Miejcie chociaz odrobine milosci w sobie!
To jest attention whore, ale skoro nie chcesz przeczytac tego o napisalem, no cóż, trudno sie mówi, ja na tym nie ucierpie. Eot.

qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Z tego co wiem attention whore to ktos to bzdurami stara sie zwrocic na siebie uwage, to nie jest chyba bzdura... no i fakt staram sie ludzi na tym skupic, zreszta zwij jak zwij, moge byc attention whore:D przynajmniej w slusznej sprawie.
P.S
Przeczytalem pare twoich opinie... powiem - bez komentarza... no fakt po co koncert jak i tak malo to pomoze:D Po co cos robic, jezeli TWOIM zdaniem i tak to malo da:D Moim zdaniem juz lepsze jest to "malo" niz nic.
Afryka to dzicz, tak to sa dzicy ludzie, zadna tam cywilizacja, jedną skuteczną metoda jest ponowna kolonizacja i tyle. Zobacz jak te kraje były rozwiniete za czasów koloni, ile mialy kasy, a to dlatego ze tam rzadzili biali.
Po tym mam obraz Ciebie, wiec prosze opusc ten topic i idz do piaskownicy boruty robic... ten topic do tego sluzyc nie ma!
gofer [ ]
Z całym szacunkiem Mortan, ale pieprzysz głupoty jak potrzaskany....

qLa [ oLd GaMeS FaN ]
gofer
No i znowu ty...:P Czemu ja mam zawsze podobne zdanie do Ciebie :> Trzeba sie kiedys na piwo umowic;)
Zeby nie bylo, ze "szantazuje" - wszyscy ktorzy widza smutek, bol i cierpienie nie tylko afryki, ale calego swiata - wejdzie i kliknijcie, to nie kosztuje, ani nie boli:

bad dream [ Pretorianin ]
qLa i ty mnie nazwałes spamerem...a Mortanem sie nie przejmuj, on pisze duzo,wszedzie, i przewaznie bez sensu

qLa [ oLd GaMeS FaN ]
bad dream
Ja Cie nazwalem spamerem?:) BB?:) Niekoniecznie spamere, po prostu akurat Ciebie zapamietalem bo kiedys chybas mielismy mala "argumentacje" o cos i pamietalem, ze dosc szybko dosc duzo postow nabiles ;)
Ja sie nim nie przejmuje, ale denerwuja mnie takie... ktore nawet tak szczytnej inicjatywy w swojej prostocie i ograniczeniu poprzec nie potrafia...
LooZ^ [ be free like a bird ]
A jak ktos widzi "bol i cierpienie" Afryki, a wkurza go hipokryzja tzw. "gwiazd" wystepujacych na tymze koncercie to bron boze ma sie nie zblizac do tego watku? Ot, rownosc, wolnosc, braterstwo.
qLa [ oLd GaMeS FaN ]
LooZ^
Ale jednak wystepuja... a ty co robisz? Marudzisz.
LooZ^ [ be free like a bird ]
qLa : Najmocniej przepraszam, ze nie lapie sie do twoje swiata, gdzie glod w Afryce mozna zlikwidowac koncertem, nawet ogladanym przez 2mld ludzi.
qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Koncert ma zachecic do dzialan, jednym z nich jest wlasnie podpisanie petycji...
LooZ^ [ be free like a bird ]
Jakiego dzialania? Anulowania dlugow? Co to da prostemu afrykanczykowi? W ogole sie o tym dowie? Nie ma to jak puste gesty, dla uspokojenia swojego sumienia. No, ale to ja nie mam serca.
Dobranoc.
qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Pewnie za wejscie do UE tez nie byles? Tez mi sie przypominaja hasla - "Co nam to da..", ja jakos zauwazam cos i mysle, ze moze nie dzis, nie jutro, ale w koncu by im to pomoglo.

el f [ RONIN-SARMATA ]
Nie mam nic przeciwko koncertom charytatywnym ale to w tej "petycji" to po prostu idiotyzm i tyle
1.double the aid sent to the world's poorest countries,
2.fully cancel their debts,
3.change the trade laws so that they can build their own future.
ad.1 a czemu tylko podwoić ? nie lepiej pomilonić czy pomiliardzić ?
oczywiście nie jest napisane skąd wziąć na tą pomoc pieniądze...
ad.2 to chyba wymyślił A. Lepper... postulat mocno samoobronowy...
ad.3 jak rozumiem znieść cła na ich towary a oni niech wprowadzą na nasze
To chyba jest petycja dla analfabetów :-(
Anarki [ Dead King ]
done :] nie wiem czy to cos da :]

Deepdelver [ aegnor ]
A jak nie podpiszę to mam złe serce? Czy może po prostu uważam za bezwartościowy gest kliknięcie myszką, które nic nie daje oprócz fałszywego, sycącego poczucia "pomagania słabszym". Chcecie pomóc to zapraszam do pracy fizycznej przy pakowaniu darów - każda para rąk nam się przyda. Ale wygodniej siedzieć w fotelu, oglądać za friksa ulubione gwiazdy, kliknąć kilka razy myszą i czuć się zbawicielem Afryki.
Cały ten koncert to wspaniała impreza, z której wszyscy coś wynoszą: gwiazdy i sponsorzy - swój wizerunek wrażliwych ludzi, uczestnicy koncertu - kawał dobrej muzyki, sygnatariusze petycji - poczucie spełnionego obowiązku, afrykańscy kacykowie - nowe wille i szwajcarskie konta, afrykańskie wojska - smaczną żywność i leki, które mogą potem opchnąć za cieżkie pieniądze ubogim. Jak powiedziałem - wszyscy zyskują. Wszyscy... oprócz tych, dla których ta impreza jest przeznaczona.
Nie mam nikogo zamiaru do niczego zniechęcać, dobrze, że są w nas odruchy człowieczeństwa, szkoda tylko, że tak dramatycznie skomercjalizowane. Bo gdyby tego koncetu nie było, to nikt by grosza na Afrykę nie dał, zresztą większość uczestników przyszła posłuchać muzyki a Czarny Kontynent ma głęboko.
Afryce nie pieniędzy potrzeba (bo ich wpompowano już kosmiczne sumy) a pomysłu. Ale po co nad nią myśleć jak można o niej zaśpiewać. :/