Mr.Ratata [ Pretorianin ]
Guild Wars-problem,lagi
No wiec mam taki problem ze jak wchodze do miasta to mam takie lagi ze nei moge sie ruszyc,wy tez tak macie?tak jest o kazdej godzinie ?
Mr.Ratata [ Pretorianin ]
UP
volvo95 [ Legend ]
Ja przez chwilke [ 2sek? ] nie moge się ruszyć bo mi komp doczytuje, ale potem jest ok. Może masz za słabego kompa?
Mr.Ratata [ Pretorianin ]
Moze komp nei jest najlepszy ale chyba na ta gra wystarcza,lagi mam w miescia jak jest duzo ludzi,jak wychodze poza miasto to nei mam lagow,jak jest zmiana planszy dosc dlugop mi sie laduje(zawsze musza na mnie czekac)
Arxel [ SperMan ]
jakei masz lacze? to chyba najwazniejsze
jesli masz LANa to masz lipe... albo popros dodatkowo admina przekierowanie jakiegos portu z ktrego korzysta ta gra...
coz wiecej moge poradzic :)
goldenSo [ AnomaliA ]
Jak wchodzisz do miasta to nie masz laga ... Masz normalne ściny gry - ładuje z twardego. LAG jest to opuźnienie sieciowe, jeżeli masz występuje cały czas.
Mr.Ratata [ Pretorianin ]
tylko dlaczego mam tylko w miescie? jak wychodze poza miasto to nie mam
oksza [ Senator ]
daaltego że w mieście serwer przekazuje grze masę danych o położeniu i zachowaniu mnóstwa osób - dlatego łącze się nie wyrabia
Mr.Ratata [ Pretorianin ]
no o to chodzi to dowody ze mam lagi a nei sciny gry...
Mr_Hyde [ Konsul ]
Lagi w miastach masz dlatego bo masz malo ramu i niestety musi gdzies do pamieci wsadzic to duza grupe ludzi siedzacych :-] . Jak wszyscy musza na ciebie czekac to tymbardziej dokup ramu :-D.