GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kolejny dzień w pracy... [cz. XIII, ver. odstresowująca, z dedykacją dla...

01.07.2005
09:01
smile
[1]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Kolejny dzień w pracy... [cz. XIII, ver. odstresowująca, z dedykacją dla...

W tej karczmie spotykamy się, by uprzyjemnić sobie czas czas spędzony w pracy - oczywiście napromienowując się przy kompie, namiętnie klikając na gg i lookając, co nowego na GOL-u :)

W tym miejscu podstawowa zasada: NIE SPOŻYWAMY NAPOJÓW WYSKOKOWYCH! (tak dużo :P)
W końcu w pracy jesteśmy, a co się z tym wiąże, "cięzko" harujemy ;)
Można sobie za to ponarzekać i pomarudzić do woli :P

Na koniec myśl przewodnia: Byle do... URLOPU!!! :D


(dodatek 1) -->> Jak radzić sobie w pracy – kilka istotnych uwag:
-Reguła Planera: Jeśli zrobisz wyjątek, to następnym razem to będzie już uważane za twój obowiązek.
-Prawo Slousa: Jeśli wykonujesz robotę zbyt dobrze, to już się od niej nie odczepisz.
-Franco prawo miejsca pracy: Jeśli to, co robisz sprawia Ci przyjemność, to najpewniej partaczysz.
-Larsona zasada biurokratyczna: Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków.
-Pierwsza pułapka geniusza: Żaden szef nie będzie trzymać pracownika, który ma zawsze rację.
-Prawo Otta: Gdy szef staje przy biurku, zawsze akurat robisz coś niekoniecznego.
-Prawo Benchleya: Każdy może odwalić dowolny kawał roboty, jeśli tylko nie należy to do jego obowiązków.
-Prawo Clyde'a: Im dłużej zwlekasz z tym, co masz do zrobienia, tym większa szansa, że ktoś Cię wyręczy.
-Prawo Darwina: Szczęśliwym praca nie idzie.
-Achesona reguła biurokracji: Raport ma służyć nie poinformowaniu czytelnika, lecz ochronie autora.
-Roberta reguła administracji: Tytuły przeważają nad osiągnięciami.
-Prawo Wilsona: Ranga osoby jest odwrotnie proporcjonalna do szybkości mowy.
-Prawo Mosleya: Poczynania szefów oparte są na micie, ze przyszły rozwój organizacji zrekompensuje dawne niedoróbki.
-Piąta reguła powodzenia w biznesie: Pilnuj, żeby szef szefa nie dobierał się szefowi do tyłka.
-Trzecie prawo wydajności: Kiedy szefowie mówią o polepszeniu wydajności, nigdy nie maja na myśli siebie.
-Zasada Prince'a: Ludzie, którzy pracują siedząc, zarabiają więcej od tych, którzy pracują stojąc.
-Wellera prawo zdobywania funduszy: Nigdy nie przyznawaj, ze masz wystarczająco dużo personelu, miejsca i pieniędzy.
-Robertsona reguła biurokracji: Im więcej dyrektyw wydasz, aby rozwiązać problem, tym gorzej się to wszystko skończy.
-Andersona prawo przetrwania dla niższego persone lu:Nigdy nie miej za często racji.
Aluzje lepiej przyjmować niż czynić.
-Prawo Chapmana: Nie będę niezastąpiony. Ludzie niezastąpieni nie awansują.
-Prawo Owena: Jeśli jesteś dobry, to cala robota zwali się na ciebie. Jeśli jesteś naprawdę dobry, to nie dopuścisz do tego.
-Prawo tytulatury p.o. dyrektora odpowiedzialnego: Im dłuższy tytuł tym mniej ważna praca.
-Prawo Van Roya: Narada nie zastąpi efektów.
-Aksjomat Adlera: Język jest tym, co odróżnia nas od niższych zwierząt i od urzędników.
-Prawo Coblitza: Każda komisja jest w stanie podjąć decyzję głupszą niż którykolwiek z jej członków.
-Prawo Niesa: Energia zużywana przez biurokracje na obronę błędu jest wprost proporcjonalna do jego wielkości.
-Phillipa prawo procedur komisyjnych: Łatwe do przeprowadzenia są tylko zmiany na gorsze.
-Prawo Petersona: Nigdy nie opóźniaj końca narady, ani początku przerwy obiadowej.

(dodatek 2) -->> Ważna sentencja:
Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia :P

*Link do poprzedniej części:

01.07.2005
09:08
smile
[2]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

drugi

01.07.2005
09:13
smile
[3]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Dzieńdoberek :)

Witaj Yos :)

Ja zaraz ruszam w teren :P



Gdyby ktoś reflektował na zapisy na poniższą listę, to... ;)

Grish | student (PWSZ) | Gorzów Wielkopolski

Judith | student (UŁ), tłumacz | Łódź

Alex | urzędas miejski :P - odpowiedzialna za bazę danych | Starachowice

neXus | student w zawieszeniu (jeszcze tylko jeden egzamin i skończenie pracy inżynierskiej) | grafik w firmie DTP | Warszawa

Pichtowy | inżynier konstruktor (mladszy) | Pa Rysz

Paudyn | student SGGW (absolutorium, została magisterka) | Konsultant Działu Wsparcia Technicznego Neostrady w TP S.A. | Warszawa

la fessée | magazynier umysłowy - odpowiedzialny za wejścia/wyjścia komponentów drogich do TV Plasma i LCD | TCL Thomson Electronics o. Żyrardów

Cody | studentka (KSW) | Kraków

Yos_sarian | Clinical Research Manager | CCBR Warszawa



01.07.2005
09:24
smile
[4]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

AAAAAAAA!!!!! Co to był za koncert! GRROAARRGHH!!!!

S
L
A
Y
E
R

Trapped in purgatory
A lifeless object, alive
Awaiting reprisal
Death will be their acquisition

The sky is turning red
Return to power draws near
Fall into me, the sky’s crimson tears
Abolish the rules made of stone

Pierced from below, souls of my treacherous past
Betrayed by many, now ornaments dripping above

Awaiting the hour of reprisal
Your time slips away

Raining blood
From a lacerated sky
Bleeding it’s horror
Creating my structure
Now I shall reign in blood!

01.07.2005
09:25
[5]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zapomniałem obrazka ;oP

01.07.2005
10:33
smile
[6]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Witam i żegnam zarazem, bo zaraz wychodzę szturmować dziekanat, a potem do roboty (fizycznej naturalnie :P)

Alex --> Kolejny dzień w pracy... [cz. XIII, ver. odstresowująca, z dedykacją dla... No właśnie, dla kogo? ;)

Paudyn --> gdzie był ten koncert? Bo nie wiem, czy żałować, że nie byłem ;P

01.07.2005
11:10
[7]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

dla kogo dla kogo no dla mnie oczywiscie :) a koncert byl w stodole.

01.07.2005
11:36
smile
[8]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Yos --> eee to i tak bym nie pojechał, nie mam czego żałować :) A skąd ta pewność, że dla Ciebie? A może to dla mnie... hehe ;>

01.07.2005
12:03
smile
[9]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

No tak... teraz wszyscy główkują, dla kogo to... :>

I tak Wam nie powiem, że napisałam dla kogo, tylko się nie zmieściło :PP

01.07.2005
12:21
smile
[10]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> to się domyśliłem, że się nie zmieściło ;) A teraz wredoto będziesz czekać cierpliwie aż nas wszystkich ciekawość bez reszty zeżre? ;> I będziesz mieć święty spokój ;P

01.07.2005
16:56
smile
[11]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Ups..., czyżby już wszystkich ciekawość zeżarła?? :O

Otóż moi drodzy!!!
ok, bez zbędnych ceregieli...

Może ktoś spróbuje zgadnąć, komu to dedykowałam tą część?? :>

01.07.2005
16:58
smile
[12]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grsish --> wredota to dziś ze mnie jest... udzieliło mi się od mojej nowej "koleżanki" z pokoju :/

Zakatrupię babę chyba - po pierwszym dniu mam jej dosyć!

01.07.2005
19:23
[13]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Tesknie za praca...
Tesknie za robiemiem czegos za co pod koniec miesiaca dostane kase...
Tesknie za tym, ze moge robic, co chce, bo na to zarabiam.
Tesknie za posiadaniem calkowicie wlasnego pokoju z lazienka.

:(

01.07.2005
19:31
smile
[14]

neXus [ Fallen Angel ]

A ja jeszcze kibluje :P

X-Cody -> hmmm...
ja bym jeszcze dopisał:
- za przepychankami z ZUSem
- za szkołę wyższej ekonomi gdy dochodzę do płacenia rachunków (nie wspominając o zeznaniu podatkowym za firmę)
- i paroma innymi rzeczami...

Ale i tak za żadne skarby bym nie wrócił na łono rodziny... Nawet 3 dniowy pobyt w święta zaczyna byc dla mnie męczący...

01.07.2005
20:58
[15]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

neXus --> Na to sie narzeka kiedy juz sie ma prace :)

01.07.2005
21:47
smile
[16]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> dobra, podejmuję wyzwanie, postaram się odgadnąć. Moje typy to PalooH i "koleżanka" z pokoju (żeby się wam lepiej pracowało)

P.S. Grsish - tak to mnie jeszcze nikt nie przekręcił, moje gratulacje :P

02.07.2005
09:21
smile
[17]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> nie trafiłeś :) Ale masz u mnie plusa za podjęcie tego wyzwania :D
A wersja dedykowana jest... zapracowanym :)

nie przejmuj się, mnie często biorą za faceta (na necie oczywiście :P)

02.07.2005
13:02
smile
[18]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Ha, a mówiłem na samym początku, że dadykacja jest dla mnie! :D Przez cały tydzień jeździłem z ojcem do pracy, a od poniedziałku praktyki zaczynam :)

Alex --> No jakby ktoś wziął Cię za faceta w rzeczywistości to dopiero byłoby osiągnięcie :D

02.07.2005
13:25
[19]

la fessée [ je ne taime plus ]

... heyka All ... ;) Alex :*, Cody ;)

... a ja dziś wolne od pracy mam, jutro zresztą też ... :)

Alex ... jak Cię mogą brać na necie za faceta, przecież to widać od razu, że kobieta z Ciebie ... :)

02.07.2005
14:24
[20]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all.
A ja nadal bede narzekac ze nie mam pracy, ba! teraz nawet NIE MOGE isc do pracy. Czy to nie chore?

02.07.2005
15:56
smile
[21]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Cody --> Spokojnie, jak tylko zasmakujesz w studenckim życiu to nie będzie Ci się chciało w ogóle pracować, wiem to po sobie ;)

02.07.2005
16:09
[22]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Zobaczmy, Grish, mam nadzije, ze masz racje :)

02.07.2005
16:33
[23]

Septi [ Starszy Generał ]

Ja właśnie wróciłem ^^.Of course praca fizyczna na budowie.

Strasznie miesnie rosną :D.Jak patrze w lustro to zastanawiam sie..

Przystojny,dobrze zbudowany...hm..czego jeszcze można chcieć :D.

02.07.2005
20:45
smile
[24]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Septi --> trochę oleju w głowie :D

02.07.2005
23:34
[25]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

A ja znow mam % :P

02.07.2005
23:51
smile
[26]

neXus [ Fallen Angel ]

a ja czekam aż na Live 8 zagrają Floydzi i też galopuje po %.... Ale PF nie mogę sobie odpuścić :)

03.07.2005
00:25
[27]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

To jaka moja slabosc :)

04.07.2005
13:23
smile
[28]

Pichtowy [ Konsul ]

hej hej hej
hej hej hej
inni maja jeszcze gorzej :)

tyle jesli chodzi o poniedzialek

04.07.2005
17:26
smile
[29]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

A ja już po pierwszym dniu w pracy. AAAAAAALE NUUUUUDY :P Przez 4 godziny dostałem jedną drukarkę do wyczyszczenia i drugą do wymiany jednego kółka zębatego. Jak tak dalej pójdzie to będę prosił o jakąś robotę bo tam chyba zwariuję ;) A na dodatek ze mną praktykują jeszcze dwie odoby, w tym jedna niemowa. Przez cały dzień nie odezwał się do nas ani słowem ;P Tylko "do widzenia", nawet "dzień dobry" nie było ;) Ale nic, miejmy nadzieję, że to tylko first contact taki był, a od jutra zacznie się coś dziać. Na pocieszenie pozostaje, że będę robił tylko po 4 godziny dziennie, bo jest aż 6 praktykantów w tej chwili i zostaliśmy podzieleni na dwie grupy.

Pichtowy --> znam Twój ból :D

04.07.2005
18:53
smile
[30]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hi @ll :))

No i jeszcze :*** dla wszystkich ;) co by nikogo nie pominąć :PP

Opuściłam się strasznie (wstyd się przyznać ;) ). Dawno nie zaglądałam tu :)


Grish --> no dla Ciebie dla Ciebie... jak i dla mnie również - dzisbyłam tak zajęta, że dopiero pierwszego posta piszę :P

la fessée --> no czasem się zdarzały drobne pomyłki ;) Raz była nawet taka sytuacja, że w czasie rozmowy nie wyszło, że jestem babą... dopiero jak gość zadzwonił (akurat to był bi :P), zdziwił się nieźle :>


Cody --> uzależniłaś się chyba od tej roboty ;) Jak z tą robotą w roli polskiej opiekunki? :P

Septi --> co jak co, ale skromny to Ty żeś nad wyraz <lol>

neXus --> a ja teraz tylko czekam na urlop :P I tyle ;)

05.07.2005
10:58
smile
[31]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Hi everybody! :)

A ja znów w robocie, dzisiaj na szczęście jest trochę do podziałania (niezbyt dużo ;) ) więc z nudów nie zwariuję :P a za dwie godzinki do domu :D Tylko trochę pogoda siępsuje, burze mają być popołudniu, ale to nawet i lepiej, jest taki zaduch że trochę orzeźwienia nie zaszkodzi

05.07.2005
12:56
smile
[32]

Pichtowy [ Konsul ]

hej hej hej
hej hej hej
inni maja jeszcze gorzej
ale nie da ukryc sie ze sa tacy ktorym jest lepiej :(

Tyle jesli chodzi o wszystkich urlopowiczow. ja odliczam do sierpnia, bez tego to bym pewnie wykitowal

Grish -- masz praktyki?

05.07.2005
12:59
[33]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Pixhtowy --> zgadłeś :) Ciebie widzę praca wykańcza?

05.07.2005
13:02
[34]

Pichtowy [ Konsul ]

grish -- nawet nie wyobrazasz sobie jak bardzo, qrna, oby do weekendu a potem do sierpnia

05.07.2005
13:08
smile
[35]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Pichtowy --> no niestety tak czasami jest, mi pozostaje jedynie Ci współczuć. Ja tymczasem powoli zbieram się do domu. Fajny dzionek ogólnie był, trrochę roboty niezbyt ciężkiej, człowiek przynajmniej się nie nudził ;P zobaczymy co będzie jutro

06.07.2005
10:26
smile
[36]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Coś takiego, jestem pierwszy :D

Cholera, z czego oni te obudowy robią, z ołowiu? Przed chwilą trzeba było przenieść do magazynu trochę obudów i jak słowo daję, wziąć dwie na raz było ciężko. Firmy to ja tu nie będę podawał (bez nazw tylko ;P) Ale co tam, zaraz mają dostarczyć6 zestawów do złożenia to się trochę zrelaksuję :)

06.07.2005
19:56
[37]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> przynajmniej jeden 'człowiek pracy' :P Reszta spi (łącznie ze mną ;) ). Niech już będzie 18 lipca, bo padam na twarz :/

06.07.2005
20:09
[38]

la fessée [ je ne taime plus ]

Alex ... reszta nie śpi, tylko wypoczywa na urlopach, tak wypoczywają, jak z reklamy lotto ... chyba ;)

06.07.2005
20:17
[39]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

la fessée --> no właśnie... na urlopach... ja się nie mogę doczekac mojego :D Tym bardziej że u mnie w pracy dużo ludzi się teraz 'urlopuje' i przez to utrudniona jest współpraca z innymi wydziałami... Cięzko zdobyć potrzebne informacje...

06.07.2005
20:22
[40]

la fessée [ je ne taime plus ]

Alex ... ja właśnie jutro wracam do pracy, miałem 3 dni urlopu, ale ... te 3 dni wykorzystałem, niż wcześniejsze 2 tygodnie, tak jakoś na przekór czasami bywa ... ;) Tobie już niewiele zostaje i w urlop wyjedziesz na tą wyczekaną ... Korsykę, Cypr, Majorkę czy na Kretę ?? ... nie pamiętam już dobrze ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-06 20:27:50]

06.07.2005
20:31
smile
[41]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

la fessée --> najlepiej na Sycylię.. :) Niom, na szczęście już niedługo... :] Teraz to już chyba wytrzymam ;)

06.07.2005
20:34
[42]

la fessée [ je ne taime plus ]

Alex ... Sycylia powiadasz, hm., to miejsce przyciąga chyba najbardziej polskich obywateli. Dużo osób z moich stron również na Sycylię się wybiera, a nie słyszałem, by ktoś się wybierał do Roma, czy Watykanu ... ;)

06.07.2005
20:45
[43]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

la fessée --> Wieczne Miasto dobrze jest w drodze na tą słoneczną wyspę nawiedzić :) Roma to też bardzo ciekawe miejsce... :) A z Sycylii zwykłam czekoladowa przyjeżdżać :> Mam jakiś taki sentyment do tego miejsca... :)

06.07.2005
21:00
[44]

la fessée [ je ne taime plus ]

Alex ... a to już nie pierwszy raz na Sycylię się udajesz ?? tak wniskuję z powyższego ;) Ja preferuję Polskie góry, zagranica mnie nigdy nie interesowała, chyba że Piramidy (Egipskie), meksykańskie grobowco - świątynie i Stonehenge ;)

06.07.2005
21:10
smile
[45]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

la fessée --> zagalopowałam się troszkę... w tym roku Sycylia tylko w marzeniach, niestety... :( Ale za to w Bieszczady się wybieram i tym wlasnie wyjazdem sie zadowolę :)
Coś mi mówi, że Sycylię jeszcze me oczęta ujrzą... moze za rok... kto wie... :)
A co do Rzymu - do fontanny Di Trevi wrzuciłam monetę, więc... ;)

06.07.2005
21:16
[46]

la fessée [ je ne taime plus ]

Alex ... w Bieszczady powiadasz, ale pod namiocik, czy na kwaterkę ?? Ja lubię góry, tyle że Tatry, Zakopane, Krupówki. Często tam bywałem, ale jakoś znudzić mnie się to miejsce nie może. Raz jeżdzę by po górach połazić, innym razem, by potułać się po krupówkach wieczorami i do późnej nocy. W Bieszczadach nigdy nie byłem, ale podobno fajnie tam jest i dużo tzw. "dzikiej" przestrzeni w górach. Podobno Bieszczady do końca nie są znane tak naprawdę, tak słyszałem ;) ... a odnośnie Sycyli, bądźmy dobrej wiary, skoro tak bardzo pragniesz, więc może ktoś je spełni i ... Sycylia Twym oczom się ukaże po raz kolejny i jeszcze w tym roku może nawet ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-06 21:15:43]

06.07.2005
21:20
smile
[47]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

la fessée --> kwaterka :) dokładnie nie wiem co i ja, bo wszystko mój Facet załatwia :) Ale bierzemy cały ekwipunek: rowery, ponton... :) Może być ciekawie :>

A teraz już uciekam :) Miłego wieczorku życzę i za 'rozmowę' dziękuję :)

<znik!>

06.07.2005
21:22
[48]

la fessée [ je ne taime plus ]

Alex ... również dzięki za 'rozmowę' i ... wspaniałego urlopu, który już wkrótce przybędzie ... ;)

07.07.2005
10:17
smile
[49]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> człowiek pracy hehehe dobre sobie :D Przecież tu każdy robi wszystko żeby nie robić nic :P My tu też śpimy a ja idę dalej się opiep... to znaczy pracować ;P

07.07.2005
10:32
smile
[50]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> ale przynajmniej siedzisz w tej robocie i nawet nie narzekasz :P
Nie to co ja ;))

07.07.2005
10:35
smile
[51]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> a co mam narzekać, co jakiś czas jakąś część wymienię, jakąś dorzucę, coś na sklep zniosę, coś do magazynu przyniosę, totalny luzik :) Ale raz narzekałem, na ciężkie obudowy :P

07.07.2005
10:43
smile
[52]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

/// Grish --> bardzo chętnie - jestem za :) Widać, że się przykłada do tego, wiec mu się należy :))

07.07.2005
10:44
smile
[53]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Ups, nie ten wątek... :P

07.07.2005
10:49
smile
[54]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

07.07.2005
12:54
smile
[55]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Tymczasem zaraz zwijam się do domu z humorem skwaszonym informacjami z Londynu :( Ludzka rasa jednak głupia była, jest i do końca świata pozostanie.

Być może jeszcze odezwę się z domu. Jeżeli nie, to do juterka :*

07.07.2005
13:06
[56]

Pichtowy [ Konsul ]

la fesee -- no costy, myslalem ze umre ze smiechu jak przeczyutalem ze lubise polskie gory a potem Krupowki i Zakopane, sorry ze sie nabijam ale to dla mnie calkiem sprzeczne

Dobrze ze to Parisz nie wygral tej blazenady w 2012 bo pewnie teraz bylyby problemy. A moze to Francuziki podlozyly bomby angolom "za Waterloo i Crecy" ?

07.07.2005
14:04
smile
[57]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Pichtowy --> Jak mam być szczery, wyjątkowo kiepski kawał, wyjątkowo :|

07.07.2005
15:35
[58]

la fessée [ je ne taime plus ]

Pichtowy ... no wiesz, ja tam się aż tak na tym nie znam. Mieszkam sobie, tak przy W-wce i dla mnie w dół Polski to klimat puby (Kraków), kopalnie (Katowice), pagórki i górki (obszary przygraniczne słowacjo - czechy. Góra Polski to komary (mazury) i wielka woda (morze) ;) ... takie mam spojrzenie na świat ... tzn. na Polskę ;)

08.07.2005
09:46
[59]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Good Morning Vietnam :P

Wszyscy na urlopach czy za biurkiem przysypiają? Bo jakoś ostatnio tu pustawo. Ja za to się nudzę, od rana nic do roboty nie ma, nawet już swojego radeona do wyczyszczenia przyniosłem, to miałem zajęcie na 3 minuty ;P

08.07.2005
10:21
[60]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Ja na urlopik jutro. Dzisiaj jeszcze trzeba zrobić co trzeba zrobić aby ci co zostają mnieli łatwiej.

08.07.2005
12:33
smile
[61]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

el --> fajnie masz, ja nie mam co myśleć o urlopie do końca sierpnia ;P

08.07.2005
13:09
[62]

Pichtowy [ Konsul ]

grish -- bo to nie byl kawal.

la fessée -- widze ze jestesmy z inszej bajki, sorry jesli Cie obrazilem, mam okropny humor; strasznie nozowniczy, arghhhh! Masz ciekawe podejscie do kraiku, ale jak sie zastanowic to calkiem praktyczne, i od razu widac co lubisz :)

10.07.2005
09:00
smile
[63]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hi :)

Poimprezowałam i wróciłam :P
Tylko głowa boli troszkę :/

Mam pytanko do znawców (:P) - co sądzicie o Fordzie Probe? :) Trafiła nam się okazja testowania go (od wczoraj) i zastanawiamy się nad nabyciem takiego... :P

10.07.2005
09:15
smile
[64]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Ford Probe? Nigdy jakoś mi się szczególnie nie podobały, ale to jesst moje osobiste zdanie. Zależy jeszcze, czy to jest wersja europejska czy amerykańska, bo w USA sprzedawane były z typowymi dla amerykańców silnikami OHV, paliwożernymi, raczej słabymi ale za to pięknie brzmiącymi i dającymi mnóstwo pola do popisu dla tunerów. Europejskie wersje mają silniki spotykane w pozostałych modelach Forda, resztą więcej informacji pod linkiem :)

P.S. A co to za okazja do imprezowania była? ;>

10.07.2005
09:40
smile
[65]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> dzięki za odzew :)
Wiesz, jak narazie pojeździliśmy nim troszkę. Fajnie chodzi :) Ale jaka to akurat jest wersja to nie mam zielonego pojęcia.

Co do imprezowania - okazja zawsze się znajdzie :> Ot choćby świeżo upieczony magister... :]


10.07.2005
09:49
[66]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Żeby sprawdzić są dwie metody:
1. Obejrzeć tylny zderzak, jeżeli wycięcie na tablicę rejestracyjną jest wąskie, to jest to wersja USA (mało wiarygodna metoda, bo jak gostek sobie wymieniał zderzak i kupił na szrociarni to mógł dostać i taki i taki)
2. Zajrzeć pod maskę, jak jest skonstruowany silnik. Jeżeli siedzi tam dolnozaworowy z wałkiem rozrządu w kadłubie to jest to ver. USA, jeżeli górnozaworowy z wałkiem w głowicy (taki jak w zdecydowanej większości samochodów) to jest to europejska odmiana robiona w Niemczech

No świeżo upieczony mgr to nie byle okazja, a któż to jest tym wykształconym człowiekiem? ;)

10.07.2005
10:01
[67]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> sprawdzimy w takim razie to, co wymieniłeś :)

Magister to oczywiście mój Facet :D

A tymczasem ruszamy w trasę! :P

10.07.2005
10:06
smile
[68]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Congratulations dla niego :)

11.07.2005
09:35
smile
[69]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

a ja dostalem angine :) taka jak 20 lat temu z 39 goraczki, antybiotykami i w ogole full wypas. moje dobre samopoczucie poglebia fakt ze dzis mialem zaczac kurs winsurfingu. o wlasnie 0,5 h temu hehe. pozdrawiam wszystkich.

11.07.2005
09:48
[70]

PalooH [ mag i ster ]

Dzięki Grish :)

11.07.2005
09:50
smile
[71]

PalooH [ mag i ster ]

Dowcip przy okazji :)

Przychodzi czarodziej do lekarza z rumplem w dupie
Lekarz się pyta - Co panu jest ?
Czarodziej na to - mag-i-ster

11.07.2005
10:09
smile
[72]

neXus [ Fallen Angel ]

A bry bry :)

PalooH -> to tak na dobry początek tygodnia :)

11.07.2005
14:08
smile
[73]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

PalooH --> dobre :D

A teraz będzie zagadka: zgadnijcie, ile czasu dzisiaj instalowały się sterowniki do drukarki HP PSC 1310. Podpowiem, że miało to miejsce w salonie Citroena. Jak ktoś zgadnie, to naprawdę będzie dobry :P Poczekamy na kilka(naście) propozycji i zobaczymy, kto będzie najbliżej ;)

Yos --> no to faktycznie kiepsko... Nie daj się choróbsku i wracaj szybko do zdrowia! :)

11.07.2005
14:09
smile
[74]

neXus [ Fallen Angel ]

grish_em_all -> 40 min?

11.07.2005
14:14
smile
[75]

PalooH [ mag i ster ]

grish_em_all ~~> w zależności kto instaluje i co instaluje :P
u mnie w firmie drukarki HP instalowane są od 30 sekund do bodajrze 3 dni :P
Salon firmowy ... hmmm ... stawiam na 2 dni :)

11.07.2005
14:55
smile
[76]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

PalooH --> chodzi mi o rzeczywisty czas kopiowania plików, nie ile kto się zbierał żeby to w ogóle ruszyć :P

Próbujcie dalej ;P

11.07.2005
15:20
smile
[77]

PalooH [ mag i ster ]

grish_em_all ~~> mieliśmy jeden taki przypadek, że przez trzy dni nie mogliśmy skopiować i zainstalować drukarki :P kopiowało się jako tako, ale instalacja nie odnosiła skutku.
samo kopiowanie ... 2h 15 min :)

11.07.2005
15:22
smile
[78]

PalooH [ mag i ster ]

kopiowanie plików nie drukarki <LOL>

12.07.2005
14:11
smile
[79]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Co ot, nikt więcej nie chce zgadywać? No dobra, w takim razie powiem Wam, że nie doceniliście tamtego komputera - instalacja trwała 2h 35min (!). Takego czegoś to jeszcze nie widziałem, Duron 700, 64MB RAM a chodził jak 486

neXus --> --> z czym do ludzi ;D

12.07.2005
14:41
[80]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Witam

A ja Wam powiem, że od 18go idę na ten wyczekiwanu urlop. Z jednej strony cieszę się bardzo, ale z drugiej to aż się boję, co się w tym czasie będzie tu w pracy działo... Prosty przykład: nie było mnie tylko w piątek (jak już wiadomo, wspierałam bruneta, który się bronił - od razu mówię, że nie przede mną :P). I w poniedziałek z samego rana ujrzałam w bazie coś, co mi podniosło ciśnienie :/
Kumpel przeliczył należności za I kwartał, który już został zamknięty i nie wolno nic w nim mieszać.. Wszystko szlag trafił :/ Cała robota na marne. A teraz szukaj wiatru w polu - cholera wie, gdzie błąd.
Ja nie popsulam, ale jakieś mam takie dziwne wrażenie, że każdy ma nadzieję, że ja to naprawię.. hehe... :P

12.07.2005
17:08
smile
[81]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> nie daj się, jak popsuł, to niech naprawia i koniec basta. W razie gdyby ktoś tego nie rozumiał to go nożem, rakietą, bombą, moździerzem, torpedą, czołgiem, granatem, karabinem lub manualnie :P Tylko w serwisach jest tak, że kto inny psuje, a kto inny naprawia :>

12.07.2005
19:42
smile
[82]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> no własnie... na szczęście to nie serwis :P Zepsuł, teraz ja kontaktuję się z informatykiem od tego programu. Przyjedzie, zrobi, kasę weźmie. Mnie by za tą samą robotę dziękuję nie powiedzieli. To niech płacą :/

13.07.2005
13:30
smile
[83]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> Racja, trzeba dać żyć informatykom - serwisantom :P (ciekawe czy bym tak gadał, gdybym sam nim nie był :D )

13.07.2005
15:26
[84]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> gdybym ja w serwisie pracowała, to też bym tak mówiła :) Ale w moim przypadku to mi nie zalezy, bo i tak nie mam z tego żadnego zarobku, gdybym ja to zrobiła...

13.07.2005
15:53
smile
[85]

sakhar [ Animus Mundi ]

Ja tylko napisze, że mózg kapie mi na klawiaturę w pracy. Dlaczego nie jestem na tyle bogaty, by nie musieć pracować?:)

13.07.2005
22:43
[86]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Wszyscy na wakcjach? :P

14.07.2005
09:07
smile
[87]

sakhar [ Animus Mundi ]

Albo na urlopach, albo nie chce się im nic pisać :D

14.07.2005
09:51
smile
[88]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

sakhar, Cody --> witajcie :) Gdzie byliście, jak Was nie było?? :P

Mnie mózg nie kapie na klawiaturę, mnie zamarza :P (mam zimno w pokoju :/)
Poza tym nic mi się nie chce robić - tzn siedzieć tu 8h.... a jeszcze pracować??!

Niech już będzie piątek! Wieczorkiem ognisko się szykuje, a już w poniedziałek zabieram się stąd :P Tydzień urlopu to zdecydowanie za mało, ale dobre i to ;Da

14.07.2005
10:35
smile
[89]

sakhar [ Animus Mundi ]

Ja miałem własnie rozmowę z szefem - nie był to opierdol ale humoru mi to nie poprawiło:) Jakieś nowe kuźwa projekty i inne kosmosy - a mi się myśleć nie chce:D I teraz tak siedzę i nie wiem za co się zabrać - więc chyba pójdę na fajkę:)
A jutro atom na plaży, w sobotę tez atom - czyli plan jest:) A w niedzielę zbieranie się do życia :D
Całe szczęście, iż mimo bezchmurnego nieba jest przyjemny zimny wiaterek - okno mam obok siebie otwarte na maksa i zażywam rozpusty:D

14.07.2005
11:46
[90]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Cody --> Ja nie wiem co to wakacje

Alex --> Jak Ci zimno to przyjeżdżaj tutaj, od 3 dni mamy ponad 30*C, ja już powoli nie daję rady :/

A tak poza tym to wszystkiego już mi się odechciało...

14.07.2005
12:35
[91]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Widzę, że powoli wszyscy dogorywają. Tylko sakhar się nie przejmuje :P


sakhar --> dobrze Ci - ja mam za daleko do okna :P


grish --> Bardzo chętnie bym się zamieniła - u mnie jest zimno a duszno (i porno :P) Nie ma czym oddychać normalnie :/

14.07.2005
12:57
smile
[92]

sakhar [ Animus Mundi ]

A jak - co mam się przejmować:) Chłodzenie mam, picie i fajki też:D Tylko te 3h do końca pracy doprowadzją mnie do szewskiej pasji:) A w domciu wyborne winko, dobre papu i dużo soczystych książek do przeczytania:P A wieczorem onanizm co wzmacnia organizm:D

14.07.2005
13:00
smile
[93]

PalooH [ mag i ster ]

grish_em_all ~~> pomyliłem się o 15 min :) chyba wygrałem - co wygrałem ?? :P
Blond_Alex ~~> porno masz w pracy ?? :P

14.07.2005
13:20
smile
[94]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

sakhar --> ja jeszcze do 15:30 siedzę, ale teraz to już z górki :) Po południu pyszny obiadek :) Później na zakupy do Kielc :)) Wieczorkiem... hmmm... razem z Brunetem napewno coś pożytecznego wymyślimy :>
A jutro ognisko :D Też może być ciekawie :P
Kocham lato! :D

PalooH --> porno, że hej :P Wiesz jak jest :PP Powietrza mi brakuje...

14.07.2005
13:53
smile
[95]

sakhar [ Animus Mundi ]

Ja tez będę coś wieczorem knuł sprośnego i bezbożnego:) Muszę tylko się zastanowić co by tu wymyslić na wieczór- pejcze, kajndanki, nylonowa linka?:D
Całe szczęście, że na zakupy nie chadzam - jedynie po czyste płyty co by mieć na czym nagrywać moje zboczone flmy:D
A ja nie lubie lata - bo kiedy jest ciepło i wszyscy się byczą i wystawiają swe uwiędłe ciała do słońca, ja musze siedzeić w pracy niczym skazaniec na rzymskiej galerze:) Nieomal słyszę świst pletni nad moimi plecami:D urlop dopiero we wrześniu - tak to jest jak podejmue się pracę w czerwcu- to juz drugi raz:)

14.07.2005
14:34
smile
[96]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

sakhar --> Na wieczór proponuję skóry i pejcze. Miast kajdanek radzę użyć łańcuchów :>

A ja lubię lato, mimo, że siedzę w robocie, tracąc promienie słoneczka :) Jak skazaniec też się zapewne poczuję, gdy tylko wydział finansowy wyśle upomnienia. W tym momencie, który to niebawem nastąpi, wolałabym chyba być na galerze (trochę gimnastyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło :P) . Mogli by mnie nawet przeciągnąć pod kilem :P (substytut masażu ;D)

14.07.2005
15:39
[97]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

PalooH --> Nagrodę przewidziano tylko dla tego, kto trafi. Tak to by zbyt prosto było

Nie mówcie mi nic o wieczorze, ja chcę żeby już była niedziela...

14.07.2005
22:50
[98]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Alex --> Na TolkFolku :)
Grish --> Pracujesz?

15.07.2005
11:38
smile
[99]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

*podskakuje na fotelu obrotowym :P*
Jeszcze tylko dziś te parę godzin i weekend. I urlop!!! Hurrra :D

15.07.2005
11:50
smile
[100]

sakhar [ Animus Mundi ]

Jeszcze kilka godzin i dam se w beret:D Mielismy dzisiaj przygode - w drodzę do pracy usłyszelismy kwilenie kota pod maską samochodu - zrobilismy aferę i wyciagnelismy sliczną kicie, szaro-biała, ok. 2 mieś. Wzielismy ze spba i nasz prawnk ją przygarnie ale odponiedziałku więc ja ją muszę przechować. Słodziutko spi na klanach po kolei wszystkich pacowników:)
Poza tym muszę kolejny dzień kserowac jakieś bzdety co nie poprawia mi humoru:)

15.07.2005
12:40
smile
[101]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

sakhar --> no to fajna przygoda. Ja tu takich nie mam :P Też bym chciała taką kicię małą. Uwielbiam takie malutkie kociaczki :))

15.07.2005
12:43
[102]

sakhar [ Animus Mundi ]

jak mieszkałem ze starszymi to miałem przychówek koci sztuk 4 :) 2 koty i 2 kotki:) I wszystkie pieszczochy - dałby się zagłaskac na śmierć :) A nasz nowy nabytek w pracy spi juz sobie spokojnie pod kaloryferem i nie wpada już w panikę:)))

15.07.2005
17:06
[103]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

No i co z tego że weekend? Różnica taka, że zamiast do pracy, to pojadę do pracy. A poza pracą też nic się k.... nie zmieni

15.07.2005
17:13
smile
[104]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Jakbym miała takie kocie towarzystwo w pracy, to by mi czas szybciej płynął :)


A tymczasem chciałam powiedzieć do... poczytania, gdyż weekend a zarazem mój urlop się rozpoczyna :D

Za 3 godzinki ognisko... A później znikam :P

Ciao! :)

15.07.2005
17:18
[105]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> a skąd wiesz? A może się coś zmieni...?

15.07.2005
18:31
[106]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> Od 21 lat nic się nie zmienia...

15.07.2005
18:38
[107]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grsih --> powiem tak: nie znasz dnia ani godziny... Nie mówię tego ot tak sobie. U mnie się sprawdziło... :)

16.07.2005
16:07
[108]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> powiem tak: już w to nie wierzę

16.07.2005
18:30
[109]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Hi all :)
Trzymajcie kciuki za te moja prace, pewnie w poniedzialek sie wszystko okaze :)

16.07.2005
18:32
smile
[110]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Nie bój żaby, będziem trzymać

17.07.2005
22:47
[111]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Dzieki, Grish :)
Jutro ide na obchod. Pewnie mi nie odpisza na maile wiec trzeba baedzie czegos normalnie poszukać.

19.07.2005
11:42
[112]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

A w karczmie cicho, pusto i ponuro... Ja właśnie wymieniłem płytę główną i testuję sprzęt. Jak widać sieć działa :P
Nudy...

20.07.2005
16:20
smile
[113]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zmieniłem miejsce swej katorgii, jak już wszystko dopnę na ostatni guzik i będę miał w ręku umowę, wprowadzę odpowiednie zmiany na liście bywalców.

Jezu, wreszcie odpocznę od tepsy ;o)

20.07.2005
23:18
[114]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Paudyn --> Tak swoja droga to dzi uratowalm jedno z Twoich piw :P mamie sie pomieszalo i chciala dac je ciotce :P
W ostatniech chwili zauwarzylam i prawie wyrwalam cietoce mowiac, ze to moje :PP

21.07.2005
16:39
smile
[115]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Cody :::> Jestem Ci niewymownie wdzięczny i obiecuję, że przy okazji mojej najbliższej wizyty w Kraku obiecale lody będą podwójne ;o)

21.07.2005
22:45
[116]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pudyn --> Jak czytam o tycb lodach to sie zastanawiam, kto bedzie mial z tego wieksza radoche :P

21.07.2005
23:10
smile
[117]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Myślę, że radość będzie obustronna... ;o)

22.07.2005
01:07
[118]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Dopuszczam taką opcje ;)))

22.07.2005
16:13
smile
[119]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja tam nie dopuszczam żadnej innej... ;>

24.07.2005
23:13
[120]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ma to swoj ukryty sens ;))

26.07.2005
13:26
smile
[121]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hi :)

Jestem. Wróciłam. Żyję :P

A co u Was? :P

26.07.2005
18:14
[122]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ha! ja znow pracuje :P
Tym razem ulotki :) Ale zawsze cos. Dzis bylam pierwszy raz. 5h...masakra :P

26.07.2005
18:18
[123]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> po staremu, syf kiła i mogiła. Przez niedzielę i poniedziałek walczyłem z systemem, zaliczyłem 4 formaty, ale jakoś udało mi się postawić go na nogi. A poza tym to szkoda gadać...

Cody --> Nie ma tego złego, dotlenisz się, kondycję podreperujesz ;)

26.07.2005
18:25
[124]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Grish --> Tez tak mysle :P jak zwykle pozytywnie :)

27.07.2005
08:24
[125]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

grish --> No 4 formaty, to już lekka przesada ;) N
a pewno się Cody dotleni... świeżymi spalinami miejskimi ;P

Cody --> czyli narazie prace dorywcze? :) W sumie zawsze to jakieś urozmaicenie :) A co z rolą opiekunki do dzieci? :)

27.07.2005
09:00
[126]

sakhar [ Animus Mundi ]

Blond_Alex --> u mnie po staremu: praca, zaleganie przy kompie, czytanie ksiazek, zabawy z kotem i browar co weekend:) Dalej się męczę w pracy, próbując znaleźc jakiś sposób zrozumiałej komunikacji werbalnej z moimi szefami:) W sobotę ściagnęli mnie do pracy żebym im umowe naskrobał na poniedziałek - całe szczęście, że do pracy mam rzut beretem:) Swoją drogą to za miecha kończy mi się umowa - zobaczymy co tam dalej będzie:) Może poszukam sobie innej roboty - np. w areszcie w Gdańsku?:D
Na razie mam to gdzieś:) Poza tym jestem dzisiaj w średniej formie bo wczoraj byłem u kumpla robic mu kompa i przy okazji sie nabzdryngoliłem jak nieboskie stworzenie:D

27.07.2005
09:44
smile
[127]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

sakhar --> popatrz, jak to jest - ja do końca tej umowy mam 3 miesiące i już zazynam się tym przejmować :P
Na urlopie byłam, odpoczęłam sobie :), 3 dzień w robocie jestem i już padam :/ Nie to, żebym o 3 - 4ej nad ranem spać chodziła ;P Napewno to wina pracy ;)
Skoro mi się umowa niedługo kończu, muszę do cna wykorzystać dni wolne :) Dlatego to dopiero początek mojego 'urlopowania' :D I to jest bardzo pozytywna rzecz w tym wszystkim :D

Jeszcze zanim padnę na ryjek (SPAĆ!!! :/ ) życzę wszystkim zapracowanym przeżycia tego dzionka :) Bez specjalnych stresów i zbytniego wysiłku :P

27.07.2005
13:46
smile
[128]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Cody --> Lepsza taka fucha jak żadna ;)

Alex --> całe szczęście że na 4 się skończyło, bo piątego to by już chyba nie dało się zrobić (po locie swobodnym z drugiego piętra) :P

Ja właśnie z pracy wróciłem i nie mogę się domyć z tuszu drukarkowego. Jeszcze nigdy w życiu nie widziałem tak upierniczonej drukarki. Tusz był wszędzie, gdzie tylko mógł być. Gość jak ją przechylił żeby numer seryjny spisać to się z niej wylewało. I oczywiście kto dostał brudną robotę? Praktykant, a kto inny ;P Zaraz po rozpuszczalnik skoczę, najwyżej ze skórą sobie ściągnę :>

27.07.2005
14:01
smile
[129]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> Ja podejrzewam, czemu ta drukarka taka upackana była - nikt nie miał odwagi jej dotknąć :P Z tej samej przyczyna kompa w pracy odkurzam i czyszczę sama, bo sprzątaczki nawet monitorów nie dotykają. Dobrze, że chociaż jakieś ścierki i środek do czyszczenia uprosiłam :P
A jak tam u Ciebie z jazdą na rowerze? :) My w Bieszczadach szaleliśmy po górkach przez 3 dni :) (reszta samochodem :P). Ale pogody na ponton jakoś nie możemy się doczekać :/


27.07.2005
14:07
[130]

And [ Chor��y ]

hmm to ja w pracy tez mam dziwny problem. Chyba jakas lewa seria laptopow Hp wyszla bo co rano przychodze to kogos laptop nie moze znalesc systemu operacyjnego..... Najdziwniejsze jest to ze wyjecie dysku i ponowne wlozenie wszystko naprawia....do nastepnego dnia i tak wkolko

27.07.2005
14:12
smile
[131]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> Jedźcie w Sudety, tam to dopiero są górki :) Momentami na zjazdach się 90 km/h osiąga. Ano mój rowerek się doskonale czuje, codziennie do pracy dojeżdżam. Wczoraj po drodze do domu deszcz mnie złapał to się trochę umył :D Pogoda wreszcie się poprawia to bęzie można jeździć bez ryzyka nieplanowanego prysznica

27.07.2005
14:14
smile
[132]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

And --> witaj nowa twarzy ;)

Może te dyski takie 'świetne są' ? Przynajmniej nie nudzisz się w robocie :P



Zapraszam do wpisania się do naszej 'Księgi Pamiątkowej':

Grish | student (PWSZ) | Gorzów Wielkopolski

Judith | student (UŁ), tłumacz | Łódź

Alex | urzędas miejski :P - odpowiedzialna za bazę danych | Starachowice

neXus | student w zawieszeniu (jeszcze tylko jeden egzamin i skończenie pracy inżynierskiej) | grafik w firmie DTP | Warszawa

Pichtowy | inżynier konstruktor (mladszy) | Pa Rysz

Paudyn | student SGGW (absolutorium, została magisterka) | Konsultant Działu Wsparcia Technicznego Neostrady w TP S.A. | Warszawa

la fessée | magazynier umysłowy - odpowiedzialny za wejścia/wyjścia komponentów drogich do TV Plasma i LCD | TCL Thomson Electronics o. Żyrardów

Cody | studentka (KSW) | Kraków

Yos_sarian | Clinical Research Manager | CCBR Warszawa

27.07.2005
14:23
smile
[133]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> ale za to przygodę mieliśmy jedną :P Gdy wracaliśmy ze Słowacji (nota bene, caly czas pod niezłą górę :) ), zaczęła się bardzo fajna burza. Kupiliśmy płaszcze przeciwdeszczowe (które i tak nic w rezultacie nie daly, ponieważ lało cholernie) i wspinaliśmy się pod tą górę... W sumie 40 km... Już wiem jak ciąży podczas jazdy przemoczone do suchej nitki ubranie :P Od granicy było już praktycznie cały czas z górki. Dzięki temu włosy po drodze mi wyschły :PP

27.07.2005
14:49
smile
[134]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> miałem podobną sytuację jak z rodzinką pojechaliśmy na grzyby 20 km za miasto. Byliśmy w lesie dosyć daleko od rowerów jak zaczęło lać. Była taka pompa, że trzeba było iść i jechać z opuszczoną głową, bo człowiek się wodą krztusił. Fajnie się jechało nie mogąc popatrzeć dokąd się jedzie :D
Z taką tylko różnicą, że mi włosy nie musiały schnąć ;P Ręcznikiem przetarłem i po sprawie :D

27.07.2005
15:05
[135]

And [ Chor��y ]

co do wpisania sie do listy :), dziwnie bym tam wygladal.... pracowac bede tylko miesiac , a pozniej wakacjie i szkola :)

27.07.2005
15:14
[136]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

And --> co się martwisz :) Studenci też się wpisywać mogą, nawet jak wakacje mają ;) A co taki krótki ten okres pracy?? :)

27.07.2005
15:47
[137]

And [ Chor��y ]

bo jestem o jedna kategorie nizej niz studenci :) czyli liceum

27.07.2005
18:08
[138]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]


Grish | student (PWSZ) | Gorzów Wielkopolski

Judith | student (UŁ), tłumacz | Łódź

Alex | urzędas miejski :P - odpowiedzialna za bazę danych | Starachowice

neXus | student w zawieszeniu (jeszcze tylko jeden egzamin i skończenie pracy inżynierskiej) | grafik w firmie DTP | Warszawa

Pichtowy | inżynier konstruktor (mladszy) | Pa Rysz

Paudyn | student SGGW (absolutorium, została magisterka) | Konsultant Działu Wsparcia Technicznego Neostrady w TP S.A. | Warszawa

la fessée | magazynier umysłowy - odpowiedzialny za wejścia/wyjścia komponentów drogich do TV Plasma i LCD | TCL Thomson Electronics o. Żyrardów

Cody | studentka (KSW) [chwilowo: roznosicielka ulotek :] | Kraków

Yos_sarian | Clinical Research Manager | CCBR Warszawa

28.07.2005
07:53
[139]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

A właśnie, ja nie zrobiłem stosownego editu na liście :/

Grish | student (PWSZ)/tymczasowo serwisant w salonie GOBIT | Gorzów Wielkopolski

Judith | student (UŁ), tłumacz | Łódź

Alex | urzędas miejski :P - odpowiedzialna za bazę danych | Starachowice

neXus | student w zawieszeniu (jeszcze tylko jeden egzamin i skończenie pracy inżynierskiej) | grafik w firmie DTP | Warszawa

Pichtowy | inżynier konstruktor (mladszy) | Pa Rysz

Paudyn | student SGGW (absolutorium, została magisterka) | Konsultant Działu Wsparcia Technicznego Neostrady w TP S.A. | Warszawa

la fessée | magazynier umysłowy - odpowiedzialny za wejścia/wyjścia komponentów drogich do TV Plasma i LCD | TCL Thomson Electronics o. Żyrardów

Cody | studentka (KSW) [chwilowo: roznosicielka ulotek :] | Kraków

Yos_sarian | Clinical Research Manager | CCBR Warszawa

28.07.2005
09:04
[140]

sakhar [ Animus Mundi ]

To i ja dopiszę się do listy :D

Grish | student (PWSZ)/tymczasowo serwisant w salonie GOBIT | Gorzów Wielkopolski

Judith | student (UŁ), tłumacz | Łódź

Alex | urzędas miejski :P - odpowiedzialna za bazę danych | Starachowice

neXus | student w zawieszeniu (jeszcze tylko jeden egzamin i skończenie pracy inżynierskiej) | grafik w firmie DTP | Warszawa

Pichtowy | inżynier konstruktor (mladszy) | Pa Rysz

Paudyn | student SGGW (absolutorium, została magisterka) | Konsultant Działu Wsparcia Technicznego Neostrady w TP S.A. | Warszawa

la fessée | magazynier umysłowy - odpowiedzialny za wejścia/wyjścia komponentów drogich do TV Plasma i LCD | TCL Thomson Electronics o. Żyrardów

Cody | studentka (KSW) [chwilowo: roznosicielka ulotek :] | Kraków

Yos_sarian | Clinical Research Manager | CCBR Warszawa

Sakhar | prawnik | chałturzy w pewnej telewizji kablowej - umowy oraz ochrona danych osobowych | Gdynia

28.07.2005
09:42
smile
[141]

PalooH [ mag i ster ]

To i ja się dopiszę, może wątek się znowu rozkręci :)

Grish | student (PWSZ)/tymczasowo serwisant w salonie GOBIT | Gorzów Wielkopolski

Judith | student (UŁ), tłumacz | Łódź

Alex | urzędas miejski :P - odpowiedzialna za bazę danych | Starachowice

neXus | student w zawieszeniu (jeszcze tylko jeden egzamin i skończenie pracy inżynierskiej) | grafik w firmie DTP | Warszawa

Pichtowy | inżynier konstruktor (mladszy) | Pa Rysz

Paudyn | student SGGW (absolutorium, została magisterka) | Konsultant Działu Wsparcia Technicznego Neostrady w TP S.A. | Warszawa

la fessée | magazynier umysłowy - odpowiedzialny za wejścia/wyjścia komponentów drogich do TV Plasma i LCD | TCL Thomson Electronics o. Żyrardów

Cody | studentka (KSW) [chwilowo: roznosicielka ulotek :] | Kraków

Yos_sarian | Clinical Research Manager | CCBR Warszawa

Sakhar | prawnik | chałturzy w pewnej telewizji kablowej - umowy oraz ochrona danych osobowych | Gdynia

PalooH | Aspirant Pracy Socjalnej | dokarmia bezdomnych i biednych (tylko na papierze :P) | Starachowice

28.07.2005
10:13
smile
[142]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Dzieńdoberek :) O jaki miło - lista nam się powiększa :)

A ja się cieszę, że troszkę cieplej się zrobiło :) Ale podobno jest 30 stopni w cieniu (dopiero :P). Może jak się naprawdę ociepli, uda się w końcu odpalić ponton :D

Lenistwo mnie ogarnęło totalne (to pewnie z powodu wakacji [za biurkiem :/]. Mogliby mi tu jakieś wyrko wstawić :P


And --> ale to i tak nie stoi na przeszkodzie, wpisać się możesz, jesli masz ochotę :)

28.07.2005
10:23
[143]

And [ Chor��y ]

ehh i kolejny dzien w pracy.... czyli ciagle przegladanie forum gola, szukanie jakis interesujacyhc stronek w internecie :)

Grish | student (PWSZ)/tymczasowo serwisant w salonie GOBIT | Gorzów Wielkopolski

Judith | student (UŁ), tłumacz | Łódź

Alex | urzędas miejski :P - odpowiedzialna za bazę danych | Starachowice

neXus | student w zawieszeniu (jeszcze tylko jeden egzamin i skończenie pracy inżynierskiej) | grafik w firmie DTP | Warszawa

Pichtowy | inżynier konstruktor (mladszy) | Pa Rysz

Paudyn | student SGGW (absolutorium, została magisterka) | Konsultant Działu Wsparcia Technicznego Neostrady w TP S.A. | Warszawa

la fessée | magazynier umysłowy - odpowiedzialny za wejścia/wyjścia komponentów drogich do TV Plasma i LCD | TCL Thomson Electronics o. Żyrardów

Cody | studentka (KSW) [chwilowo: roznosicielka ulotek :] | Kraków

Yos_sarian | Clinical Research Manager | CCBR Warszawa

Sakhar | prawnik | chałturzy w pewnej telewizji kablowej - umowy oraz ochrona danych osobowych | Gdynia

PalooH | Aspirant Pracy Socjalnej | dokarmia bezdomnych i biednych (tylko na papierze :P) | Starachowice

And | uczen...(chwilowo serwis komputerowy ) | CA-IB Londyn

28.07.2005
10:28
[144]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

sakhar --> masz może w pracy pokój z widokiem na morze?? :)

PalooH --> a ja dokarmiam, ale nie na papierze ;) I tylko wybrańców :P


Btw: czy ktoś zna dobry sposób na uwolnienie się od natręctwa współpracownika? (koleżanką jej na pewno nie nazwę, nawet współpracownik to za dużo)

28.07.2005
10:35
smile
[145]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> najlepszym sposobem jest muzyka, której ona nie znosi, moja kumpela wykosiła tak współlokatorkę z akademika (zapuściła jej perfidne surowe techno na dość dużej głośności :P)

28.07.2005
10:40
[146]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> nie da rady, nie chcę zamęczyć pozostałych osób z pokoju ;) a obawiam się, że mogli by tego nie przeżyć :P
Wkurza mnie ten babsztyl: gumowe ucho - wszystko musi słuchac, nieważne co i do kogo mówi. Dodatkowo wtrąca się do mojej roboty, przeszkadza mi. Przykład: ja się nad czymś zastanawiam (czasem naprawdę mam zagadki jakby rodem wzięte z archiwum X ;) ), a ona mi się pyta czemu tak i jeszcze mi doradza, że moglabym zrobić tak czy siak. A pojęcia nie ma zielonego o mojej robocie :/.
Ma swoją działkę, to po co wtyka nos w moje zajęcia? :(

28.07.2005
10:50
[147]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> w takim razie może spróbuj ją totalnie ignorować, moze się odczepi po jakimś czasie. Albo powiedz wprost żeby dała Ci święty spokój. W każdym razie polecam terapię wstrząsową

28.07.2005
10:57
[148]

And [ Chor��y ]

zrob sobie przerwe, napij sie kawki, zjedz sniadanie jezeli nie jadles w domu. Bo kazdy wie ze "glodny Polak, to zly Polak"

28.07.2005
11:13
[149]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> ignor już włączony na maxa, ale ta dalej nie rozumie. Chyba terapia szokowa się przyda. Tydzień temu, jak jej chciałam wytłumaczyć czemu tak a nie inaczej i że wiem, co mam robić, powiedziała mi, że może jednak nie jestem aż taka mądra i poslucham też jej rad :/ Strasznie pomocna, na siłę chce mnie uszczęśliwić czy co? Zabić to mało! :/


And --> właśnie byłam na dworku co by się odstresować i troszkę zagrzać :) Na dworku suuupeer :)
Kawkę z samego rana sobie zapodałam. Fakt, śniadania nie zjadłam. I nic do jedzonka nie mam :P I może dobrze - niech widzi, że zła jestem, to może da mi spokój (na zasadzie: nie drażnij lwa - a raczej, w moim przypadku, byka :D)

28.07.2005
11:24
[150]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> w takim razie bym się nie szczypał na Twoim miejscu i bym wprost powiedział co o niej myślę. Bo widzę że nic inego raczej nie pomoże

28.07.2005
11:29
[151]

la fessée [ je ne taime plus ]

Alex ... witaj :* już po urlopie, czy tylko przerwa między wyjazdami ?? ... ;)

28.07.2005
11:54
smile
[152]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> ewentualnie zostaje mi jeszcze brudna robota, tzn mogę zastosować nożownicze dziab - dziab :>

la fessée --> dzieńdoberek ;** Raczej przerwa międzyurlopowa ;) Około 3 tygodni (z racji wyrabiania nowego paszportu), a później dalej na rowerki :) A Ty? Wykorzystałeś już caly urlop? :)

28.07.2005
12:21
[153]

la fessée [ je ne taime plus ]

Alex ... w końcówce czerwca 2 tygodnie urlop miałem, a zwiedzałem, zwiedzałem z 3 letnim synem ... większość piaskownic i placów zabaw u mnie na osiedlu ;) w lipcu 3 dni urlopu, małe tournee ze znajomymi po miejscowych barach w dwa pierwsze dni, a w trzeci ... kaca leczyłem ;) taka grupka 14 osób, z niektórymi znajomymi się z rok nie widziałem, ale od czego telefony i internet, cieszę się, że udało nam się tak styknąć po latach, ale to nie planowane było, tylko spontanicznie pomysł się narodził i może dlatego się udało ;) mam jeszcze 11 dni urlopu, 2 opieki i 14 h do odbioru, więc ... ;) ... powiadasz na rowerki, tzn. masz w planach jakąś wycieczkę rowerową za granicę, skoro paszport ??

28.07.2005
13:06
smile
[154]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

la fessée --> na zasadzie: rowerki na samochód, do samochodu ponton i na wyprawę w góry :D Taki właśnie był pobyt w Bieszczadach :) I teraz czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy :) A paszport po to, że przy okazji można sąsiadów odwiedzić, zakupy zrobić... ;)

28.07.2005
13:46
smile
[155]

Hellcat [ Legend ]

A...to i ja się wpiszę w ramach walki z nudą :]

Coprawda to jeszcze nie taka praca jak praca, tylko praca jak praca...no wiecie :D
Pilnowanie z kumplem kafejki inetowej mimo wszystko jest fajne bo mamy dostęp do automatu z zimnymi napojami :]

28.07.2005
14:13
smile
[156]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hellcat --> nie za dobrze Ci? :P Ja tu siedzę i przyjmuję zrzędliwych interesantów. Zamień się ;P

28.07.2005
15:04
smile
[157]

Hellcat [ Legend ]

Aale Ci doobrze :D

[ale więcej Ci płacą...nie opłaca Ci się zamieniać ;P]

28.07.2005
15:21
smile
[158]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hellcat --> no teraz to już rzeczywiście się nie opłaca :) Zaraz idę do domq, a jutro już piątek :D

28.07.2005
15:49
smile
[159]

Hellcat [ Legend ]

Piątek piątek...w weekend mam drugi etat :]

Ale też się nie zamienie :]

28.07.2005
17:24
[160]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja znow po pracy ledwo zyje, a jeszcze musze porzadki zrobic w domu. Szok o_O

28.07.2005
17:37
[161]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

A ja już w domku :)


Hellcat --> a ja się w weekend byczę, więc nawet gdybyś chciał się zamienić... :P

Cody --> a nie możesz zrobić jakiegoś przekrętu z tymi ulotkami? ;> Jak się z tego rozliczacie?

28.07.2005
18:58
smile
[162]

Hellcat [ Legend ]

Nie chce się zamienić bo w weekend zarabiam, a Ty nie :]

28.07.2005
20:13
smile
[163]

Hellcat [ Legend ]

Po dłuższym namyśle uznałem że Ty i tak zarabiasz miesięcznie [no...4x5 dni :P] więcej niż ja na tych 2 etatach (4 weekendy + 4x3 dni tygodniowo w kafei) :]

28.07.2005
20:21
smile
[164]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hellcat --> czyli ogólnie rzecz biorąc, ja lepiej na tym wszystkim wyszłam :P Dodaj jeszcze do tego godziny pracy i ich liczbę :) Ja ciężko pracuję od 7:30 do 15:30 :) A interesanci przychodzą tak do 14ej. Później rzadko kiedy ktoś się pojawia :) Czyli z 8-godzinnego dnia pracy 1,5h przewaznie zostaje mi na opierniczanie się :PP

28.07.2005
20:39
[165]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Alex --> No wlasnie nie, bo placa mi za godziny :P Ale i tak nie narzekam :) 24 zeta dziennie piechota nie chodzi :)
Tyle, ze teraz te upaly to koszmar...ale dam rade. To na pewno lepsze od Holadnii :P

28.07.2005
20:52
smile
[166]

Hellcat [ Legend ]

Hell jestem :)

Alex
No widzisz...a ja tak mniej więcej od 12 do 21 [albo po prostu wtedy kiedy chce...nienormowany czas pracy] siedze sobie i pilnuje żeby dzieciaki nie ściągały za dużo nielegali, ani jednym kliknięciem myszki nie spaliły komputera :D [wiadomo...nikt tak dobrze nie rozwali kompa jak niedoświadczony user :D]
No i obsługuje automat na napoje i serwer do kawy ;D

A w weekendy 36H pilnowania z dziadkiem [albo za dziadka] parkningu :)
+ od 10 do 50złza ew. umycie komuś samochodu :)
A że u nas parkuje Wodecki i czasem Zamachowski to za głupie mycie wozu moge i 200 zebrać :]

Szkoda że wakacje takie krótkie są :]

28.07.2005
20:57
[167]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Serwer do kawy :P ROTFL :PP

28.07.2005
21:03
smile
[168]

Hellcat [ Legend ]

Pr0 wyposażenie, nie? :D

28.07.2005
22:27
[169]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Zabiles mnie tym i koniec :P
A teraz idę sie wykąpać :)

28.07.2005
22:31
smile
[170]

Hellcat [ Legend ]

Jestem zawstydzony i bardzo mnie przykro :]

Ale nic poza tym... :]

29.07.2005
07:28
smile
[171]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hell --> no nieźle, też mi się spodobał ten serwer do kawy :D

Czyli Ty pracujesz na stanowisku "pilnowacz" :P

*droczy się* Za umycie samochodu podczas pilnowania parkingu na pewno mogłabym więcej dostać ;P No chyba, że Ty również wykonujesz tę czynność topless ;>


Cody --> dniówkę masz spoko :) Hmm... taka robota w wakacje to i mnie by chyba pasowała - poopalałabym się przy okazji :P Opalenizna urlopowa zaczyna niestety złazić :/

29.07.2005
08:19
smile
[172]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Dzień niedobry...

Ja jeszcze do roboty nie wyszedłem i wcale mi się nie spieszy. W tej chwili mamy 25*C, popołudniu ma być 36. Z tego i kilku innych powodów nic mi się dzisiaj nie chce... zresztą tak to jest jak się na własne życzenie traci przyjaciółkę...

P.S. Nie zwracajcie na to wszystko uwagi, mam nawrót depresji

29.07.2005
09:35
smile
[173]

sakhar [ Animus Mundi ]

Blond_Alex --> niestety, nie mam widoku na morze - na ogród:) Ale na plaże mam 2 min z pracy:P
Straszną od wczoraj jakimiś wysokimi temperaturami a u nas wczoraj zamiast 26 C deszcz padał - dopiero po południu nieco sie rozpogodziło. A dzisiaj rano było mgła - totalne mleko.
Poza tym jestem znowu przechlany i niewyspany - już drugi raz złamałem zasadę by nie pić w tygodniu:)) I kompletnie nic mi sie nie chce - siędzę sobie taki zarośniety przed kompem i przegladam sieć i tak myśle co by tu zrobić - co by pozory stwarzać:)

29.07.2005
09:38
[174]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

u nas wczoraj zamiast 26 C deszcz padał

Szczęśliwcy.

29.07.2005
09:43
[175]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Grish --> To ta depresja - obwiniasz siebie, na pewno niepotrzebie...nie wmówisz mi, że chciałeś tą przyjaciółkę rzeczywiście stracić...

sakhar --> skąd ja to znam: "...kompletnie nic mi sie nie chce - siędzę sobie taki zarośniety przed kompem i przegladam sieć i tak myśle co by tu zrobić - co by pozory stwarzać:)"
Oczywiście bez tego zarośnięty(a) ;P Ale niewyspana jestem również, i nie zanosi się na to, bym miała sie wyspać w najbliższym czasie :P
Gdybym miała tak blisko nad morze (nawet ten nasz zimny Bałtyk... brrr... ), to bym kombinowała, jak wyjść w teren ;) (oczywiście slużbowo :P)

29.07.2005
09:45
smile
[176]

Hellcat [ Legend ]

Alex
Jasne, przecież jestem dziewczyną :D

29.07.2005
10:05
[177]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

bałtyk nie jest wcale zimny. szczegolnie w piance 3 mm. pozdrawiam wszytkich.

29.07.2005
10:23
smile
[178]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hell --> toś mnie teraz zaskoczyła ;P W takim wypadku - jak podejrzewam - nie masz problemu z klientami ;D

Yos --> ale ja mówię o kąpieli w kostiumie... Dla kogoś, komu odpowiada temepratura powietrza 35* C i chciałby więcej, Bałtyk jest zdecydowanie za zimny :P

29.07.2005
10:28
smile
[179]

Hellcat [ Legend ]

Alex
Nie mam, a czasem sie nawet jakiś wypad za granice z nimi trafi ;D

Zadzwonie do Ciebie na GG to sie wymienimy zdjęciami ;D

29.07.2005
10:47
smile
[180]

sakhar [ Animus Mundi ]

Po ostaniej fali upałów Bałtyk wcale nie jest zimny - temp. dochodziła na Zatoce do 24 C. Problemem są sinice, glony oraz inne paskuctwa rozwijające się bujnie dzięki dużemu stężeniu fosforanów oraz azotu w Bałtyku.
Alex --> jakbys mieszkała nad morzem całe zycie to by Cię tak nad nie nie ciągneło cały czas:) Poza tym duzo turystów i plazowiczów "zaśmieca" kameralna i intymna atmosferę. Klimatycznie się robi dopiero wieczorami jak rozpalamy z kumplami ognisko i siedzimy czasem aż do wschodu słońca-widok zaiste niesamowity:D

29.07.2005
11:09
smile
[181]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hell --> No i o to chodzi :) Sami tacy klienci powinni być :D

Wymienić się możemy, ale dyskretnie, bo ja w pracy siedzę przecie :P

29.07.2005
11:11
smile
[182]

Hellcat [ Legend ]

No tak, ale ja po takim wypadzie wracam dopiero po jakichś 3-5 miesiącach ;D

Nic nie szkodzi, ja mam tylko zdjęcia w rozdziałce 15x20px :D

29.07.2005
11:14
smile
[183]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hell --> najważniejsze, że w ogóle wracasz ;D ... By wyjechać znów ;P

29.07.2005
11:16
smile
[184]

Hellcat [ Legend ]

No...czasem sie nie wraca... ;] (z pieniędzmi ;])

29.07.2005
12:43
[185]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

sakhar --> "Poza tym duzo turystów i plazowiczów "zaśmieca" kameralna i intymna atmosferę. Klimatycznie się robi dopiero wieczorami jak rozpalamy z kumplami ognisko i siedzimy czasem aż do wschodu słońca-widok zaiste niesamowity" Ale na pewno da się znaleźc jakieś zaciszne i odludne miejsce na podziwianie wschodu slońca... :)
No cóż, morza nie mam pod ręką, ale zalewów jest za to kilka, więc dziś nie ma innej możliwości, jak tylko ponton :D Już nie mam siły tu siedzieć - interesanci mnie denerwują, kumpel rozbraja swoim zachowaniem :/, ta jędza doprowadza do zabójczego szału; no a szefa nie ma... Ale od tego calego cyrku dziś to obecnośc kierownika jest lepsza :P

Hell --> w tym momencie to bym wolała samochód myć, nawet topless ;D

29.07.2005
12:50
smile
[186]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

... i tak sie tworza nerwowe sytuacje w urzedach.

29.07.2005
12:59
smile
[187]

Hellcat [ Legend ]

Popytaj interesantów czy nie umyć któregoś :D [albo jego samochodu]

A ja mam w pomieszczeniu jakieś 70 stopni na oko ;D [20 kompów + 13 userów + 3 osoby obsługi i automat na napoje :D]
W każdym razie grać sie nie da bo temp procka skacze momentalnie do 50-70 stopni...więc musze się skupiać na serwerze do kawy :]

29.07.2005
13:15
[188]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Yos --> nie, no skąd :P To tylko wymiana zdań była, troszkę ostrzejsza niż zazwyczaj. Nawet bez noża się obyło ;> Najgorsze jest jak ktoś nie zna przepisów, chce się kłócić i nie dociera do niego tłumacznie nawet dwóch osób :/

Hell --> oj, żeby się chociaż odpowiedni interesanci trafiali, to by można popytać ;> A dziś jak na złość sami tacy jacyś... Ech... :P
U mnie temeperatuta w normie, czyli koło 45 stopni ;D

29.07.2005
15:17
smile
[189]

Hellcat [ Legend ]

Kawałdla pracujących od pilnujących serwera do kawy :]

Akcja dzieje się w dzungli....Tarzan i Jean.
Jean miała ostrą ochotę na seks, więc pyta się Tarzana czy wie co to jest
Tarzann: OCZYWISCIE. "Ja mieć taką dziurę w drzewie i jak mnie weźmie to pakuje w nią!
Jean: No mniej więcej. Wytłumaczyła Tarzanowi jak to się robi z kobietami i....do dzieła. Jest już rozebrana, przyjęła pozycje....i nagle dostaje kopa między nogi od Tarzana...
Zwija sie z bólu i krzyczy... - Tarzan ****a cos ty zrobił
Tarzan: Tarzan nie głupi ,Tarzan sprawdzić czy pszczół nie ma!

29.07.2005
15:18
smile
[190]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hell --> sadystyczny humor ;D

29.07.2005
17:12
smile
[191]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

sakhar :::> Mieszkasz w Gdyni? To pierwsze miejsce, gdzie mógłbym mieszkać przy ewentualnej przeprowadzce z Wawy do innego miasta. Jest jeszcze Wrocek, ale Gdynia podoba mi się znacznie bardziej.

Wprowadzam też długo oczekiwane przeze mnie zmiany na liście veteranów ;> Nareszcie oficjalnie zmieniłem miejsce katorgi ;>

Grish | student (PWSZ)/tymczasowo serwisant w salonie GOBIT | Gorzów Wielkopolski

Judith | student (UŁ), tłumacz | Łódź

Alex | urzędas miejski :P - odpowiedzialna za bazę danych | Starachowice

neXus | student w zawieszeniu (jeszcze tylko jeden egzamin i skończenie pracy inżynierskiej) | grafik w firmie DTP | Warszawa

Pichtowy | inżynier konstruktor (mladszy) | Pa Rysz

Paudyn | student SGGW (absolutorium) | Junior Fleet Manager w Vos Logistics | Warszawa

la fessée | magazynier umysłowy - odpowiedzialny za wejścia/wyjścia komponentów drogich do TV Plasma i LCD | TCL Thomson Electronics o. Żyrardów

Cody | studentka (KSW) [chwilowo: roznosicielka ulotek :] | Kraków

Yos_sarian | Clinical Research Manager | CCBR Warszawa

Sakhar | prawnik | chałturzy w pewnej telewizji kablowej - umowy oraz ochrona danych osobowych | Gdynia

PalooH | Aspirant Pracy Socjalnej | dokarmia bezdomnych i biednych (tylko na papierze :P) | Starachowice

And | uczen...(chwilowo serwis komputerowy ) | CA-IB Londyn

30.07.2005
18:03
smile
[192]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Alex --> pewnie, że nie chciałem, ale doprowadziłem do tego własnym postępowaniem, dlatego twierdzę, że stało się to na moje własne życzenie :( Tak w ogóle to sprawa jest bardzo skomplikowana i ma drugie dno (jeżeli mogę użyć takiego stwierdzenia) Fakt faktem spieprzyłem...

... i oby mnie wyrzuty sumienia do końca życia zżerały

01.08.2005
11:25
[193]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Paudyn --> to już nie można na Ciebie krzyczeć z powodu np. źle działającej neostrady? ;>

Grish --> Widzę, że poważna sprawa... :/ Jak poniedzialkowe samopoczucie?

01.08.2005
11:48
[194]

sakhar [ Animus Mundi ]

Paudyn --> taa, Gdynia rulez:) Fajnie miejsce do mieszkania:)
Swoją droga jestem wściekły bo w piątek był typ od chello zainstalować mi neta (z żałosnym transferem 15 GB). Niemniej guzik z tego wyszło, ponieważ okazało się, że sygnał w mojej kapciorze jest za słaby (za którymś tam rozdzelaczem czy coś takiego:) Zatem muszę kupić kabel i będę "ciagnął druta" od pierwszego rodzielacza i przebijał się przez dwie ściany:) Najgorsze jest to, że moje stare neo powinno odmówić współpracy jutro (umowa była na 12 mies.) i zostanę bez netu *łkanie i szloch*. Chyba, że telekomuna zapomni o mnie i jeszcze parę dni pochulam dłużej *promyk nadzieii* :D
Blond_Alex -> jest kilka fajnych miejsc. Ale albo gdzieś w dziczy w lesie albo na plaży po zmierzchu właśnie:) Własnie mi sie przypomniało, że już dawnio z kumplami nie chlapnelismy piwka na sławnym orłowskim klifie:)

01.08.2005
11:50
smile
[195]

golmann [ ogame ]

ostatni miesiąc wakacji

01.08.2005
11:54
[196]

Hellcat [ Legend ]

Jak tak patrzę po postach niektórych ludzi na GOLu to baardzo się z tego cieszę

01.08.2005
11:56
[197]

sakhar [ Animus Mundi ]

Hehehe, jakich wakacji?:) Od trzech lat lato spędzam w pracy, łącznie z tym:) Może dopiero we wrzesniu coś uda mi się wytyrać - chyba, że robotę zmienię :D

01.08.2005
12:47
[198]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Właśnie..., jakich wakacji?? Chcciaż nie mogę powiedzieć, że urlopu nie miałam :P

sakhar --> najlepiej na dzikiej plaży w pobliżu lasu, po zmierzchu ;D

Hell --> ja też, ja też... ;P



01.08.2005
19:32
[199]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja juz po pracy, dzis wypłata była, łiiiiiiiiiii :D

Oki, uciekam :) Byłam sie tylko pochwalic :P

01.08.2005
19:44
smile
[200]

Hellcat [ Legend ]

To ja strzele posta nr. 200 i pomyśle czy iśc już do domu :]

Aha...Cody, masz pozdrowienia od kogoś kogo baaaardzo lubisz :>

02.08.2005
08:57
smile
[201]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

next part:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4050275&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.