..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Zakłady Sportowe - Typuj, doradzaj, wygrywaj! (cz. 8)
Witamy w wątku o zakładach sportowych.
Rozmawiamy tu o swoich typach, analizujemy mecze, obstawiamy wyniki i wklejamy swoje kupony.
Zasady:
1. Nie piszemy wulgaryzmów, obelg ani innych rzeczy mogoących znieważyć pozostałych użytkowników forum.
2. Staramy się rzetelenie, bez stronniczych komentarzy, analizować zdarzenia.
3. Możesz być za kim chcesz i wyznawać co chcesz - ale nie tutaj. Tutaj oczekujemy obiektywnych komentarzy (no z wyjątkiem sytuacji, gdy będziemy w stanie wyższego zadowolenia :P)
4. Prosimy przestrzegać powyższych zasad
Garść Linek:
https://www.sportskeeping.com
https://www.bukmacherzy.com/tabele.php
https://typosfera.pl/statystyki.php
https://soccerway.com
https://footballresults.org
https://soccervista.com
https://www.soccerstand.com
https://www.bettingadvice.com
https://www.sportinglife.com/football/news/
https://www.eurosport.com
https://www.gazzetta.it/Calcio/
https://www.angielskapilka.pl
https://www.bundesliga.de
https://www.livescore.cc
https://www.livescore.com
Podziękowania:
Snopek, massca, Loiosh >>> Za linki.
Szukam chętnych do stworzenia loga naszego wątku!
Link do poprzedniej części:
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
witam w kolejnej czesci WB
- wczoraj przegralem i to troche na Grecji, 3 raz z rzedu postawilem na Grekow i 3 raz Polska wygrala. mysle ze progresja skonczy sie jutro na 4 poziomie.
po za tym dzis puchar konfederacji i wypada dac na tunezje z x bo z argentyna zagrala naprawde swietny mecz.
a wy co gracie w najblizszym czasie ?
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
oto moj kupon , tzn na razie tylko taki wymyslilem.....
Beitar Jer. - FK Sileks 1
Groclin - Lubin 1
Niemcy - Tunezja 1
Argentyna - Australia 1
Nigeria - Angola 1
Senegal - Togo 1
Trans Narva - Lokeren 2
Grecja - Polska 2 (siata)
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
dave_iserlohn >>> Możesz się przejechać na remisie w 1 lub 2 meczach...
Czy ktoś inny tu jeszcze zagląda?
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Marbi - i miales racje, afryka mnie zawiodla :(
Beitar Jer. - FK Sileks +
Groclin - Lubin +
Niemcy - Tunezja +
Argentyna - Australia +
Nigeria - Angola -
Senegal - Togo -
Trans Narva - Lokeren +
Grecja - Polska 2 (siata)- jutro graja
co do jutra to jeszcze sie pomysli, dobranoc
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
no a dzis 4 mecz LS Grecja - Polska. stawialem 3 razy na grekow i 3 razy przegralem. dzis postawie na grekow i dobeze ze juz wiecej rywalizacji Polski z Grecja nie bedzie.....
White Star [ Soldier ]
ostatnio nic niestawialem nbo sie nieznam zabardzo na tych meczach co są:> ale mnie qrde bardzo dziwi jak NIgeria co ma przeciez dosyć dobrą drużynę remisuje z jakimis biedakami co pierwszy raz na oczy piłke widzą??!! to samo z Senegalem.. co nagle Ci młodiz piłkarze ulotnili sie??
Sir Skull [ Demnogonis ]
Marbi --> Ja czasem zaglądam, ale tymczasowo nic nie obstawiam.
Jak tam idzie progresji w Szwecji ? :)
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Sir >>> Jakbyś trochę poczytał poprzedni wątek to byś się dowiedział, że też mam przerwę :).

Sir Skull [ Demnogonis ]
Marbi --> Przyznaję się, nie czytałem wszystkiego :) Przerwa mówisz - czyżbyś "zbankrutował" ?
sensay [ Centurion ]
Jestem zawiedziony gra Brazyli
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
a ja wygralem progresje na grecji. 4 mecz z polska i wreszcie wygrali.
II kupon mi zapierdoli** odra wodzislaw i brazylia. dobrze ze to bylo n 1 kuponie

Świstak19 [ Konsul ]
Witam !!
JAkie typy proponujeice na WImbledon :D:D??
Konradulek [ Chor��y ]
A co dzisiaj gracie? Ja polecam djurgardens i malmoe (ale za mniejsza stawke). Wimbledon kusi paroma meczykami, ale to pierwsza runda i troche strach grac, a moze nie?? jak Wy robicie?
snopek9 [ Legend ]
Ja tam czekam na start najwiekszych lig...nie chce obstawiac te badziewia co teraz sa :)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
ja tez mysle ze na jakis czas zawieszam to beznadziejne granie. w nocy SAS wygralo i qrwa sami wiecie co sie stalo....
pozdrawiam
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
widze ze lato i nikt nic nie grywa. ja tez chyba sobie daruje chociaz dzis kurs na zaglebie jest dobry. trzeba sie jeszcze zastanowic.
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Ale w jednym meczy czy w dwu-meczu?
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
SAS przegralo i rowniez ja stracilem na tym dosyc sporo ;( dzis nie ma co grac, ewentualnie jutro ale ten okres wakacyjny nam nie sprzyja...:(widac ze pilka sie nie toczy....
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Kiedy zamierzacie snopek i resta cos grac. czyzbt bukmacherstwo sie wam juz znudzilo ?
cya
snopek9 [ Legend ]
hola --> no ja moge cos grac...tylko co??
Pola - Serbia & Montene 25/06/05TV3
Serbia & M - Poland 26/06/05 TVP1
Bullshit mecz jest jutro! Jesli sie nie zorientuja to mozna bedzie zarobic, tylko trzeba bedzie szybko wyplacac :) zreszta pewnie sie skapuja ;)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
snopek - a zamierzasz dac na Polske.....?
snopek9 [ Legend ]
hola --> jasne, ale to nie o to chodzi.... Jezeli mecz bedzie jutro a mozna go obstawiac do soboty to chyba jasne ze mozna na tym zarobic?
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
snopek - a to mecz nie jest w sobote o godz 11 ?? pewnie sie kapna....hehe a jak nie to trzeba wplacac szybciutko z 1000 euro :)
snopek9 [ Legend ]
Mecz jest jutro o 19:00
Cainoor --> wyplaciles wtedy ta kase?? bo jesli sie pokapuja to musze wiedziec czy to sie w ogole oplaca...
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
snopek nawet jesli sie skapna zbyt pozno to i tak jeszcze w sobote okolo godziny 13 00 musisz wybrac pieniadze, tzn dokonac przelewu na wlasne konto. Chyba jednak juz niedlugo to zostanie poprawione
snopek9 [ Legend ]
Pozamiatane, juz poprawili :)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
snopek - no niestety tak, dzis i tak mozna dac Na Polske bo z tego co widze to Serbowie w jakims mocnym skladzie nie przyjehali....
udanych trafien dzisiaj
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
widze nikt nic nie gra a ja zagram
zmienilem zdanie o 100 % i stawiam na serbow oraz na grecje,
polska- serbia 2
grecja - argentyna 1
30 - 99 zl
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
co z wami ?
u mnie to juz tradycja kupon mi nie siadl bo polska wygrala,. a wczoraj mi siadl tyle ze nie postawilem. tak to juz jest ze ja za huja nie powienienem stawiac
snopek9 [ Legend ]
Nie ma co...trzeba poczekac do startu powaznych lig i narazie nie obstawiec bo to tylko strata kasy
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Jutro w zaszadie gram na argentyne i Niecmy. w miare te meze sa fajnie i mozna sprubowac zagrac :)

Tomus665 [ Senator ]
kupon z wczoraj typy by sts
131 . Brazil : Argentina ( aw ) 2 --> 2.00
128. Helsinborg : Sunsvall 1 --> 1.60
132. Nigeria : Maroko (aw) 1 --> 1,50
ako 4,8
tak łatwej kasy dawno nie było :)
typy na dzisiaj
277. Brann : Aalesund 1 --> 1.45
279. Odd Grenland : Alta 1 -->1.20
285. Brazil : Argentina ( aw ) 2 --> 1.90
286. Niemcy : Mexico ( aw ) 1 --> 1.50
ako 4,95
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Tomus - cos ci to nie wyszlo ale powodzenia nastepnym razem :)
ja jzu nie moge sie doczekac startu bundesligi :)
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Cz 30/06/05
13:55 Davenport Lindsay - Mauresmo Amelie WTA Tour 1.33 3.25 +2
Zapomniana już trochę Amelie kontra będąca w fantastycznej formie Lindsay. Mecz będzie na pewno ładny, ale zwycięstwo typuję dla Davenport.
15:25 Williams Venus - Sharapova Maria WTA Tour 2.65 1.45 +1
Hit, hit, hit! Jako sympatyk młodej Rosjanki typuję jej zwycięstwo, aczkolwiek może być różnie. Ale dla mnie dwójka.
Pt 01/07/05
13:55 Johansson Thomas - Roddick Andy Wimbledon 4.81 1.20 +3
Andy Roddick w wersji trawiastej to jest s&v zmiecie Johansonna. Bez złudzeń, dwójka.
13:55 Federer Roger - Hewitt Lleyton Wimbledon 1.12 6.87 +3
Dziwi mnie wysoki kurs na Lleytona - co prawda Federer jest w niezłym 'szwungu' ale Australijczyk nie zapomniał jak się gra w tenisa a na trawie już wygrywał. Mimo to Federer, chociaż tutaj mam wątpliwości.
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Dzis mozna dac wreszcie cos fajnego. z uwagi ze Polska gra bez wlazlego i ma zapewniony awans a kurs jesy 1.95 dam na Argentyne.
co wy na to ?
Tomus665 [ Senator ]
dave --> "ma zapewniony awans" kto Ci to powiedział ? Awans będzie , jeżeli Serbowie wygrają z Grecją dzisiaj :]
ja dzisiaj gram narazie tak
Japonia : Portugalia 2 Japonia do tej wygrała zaledwie 3 sety
Kuba : Francja 1 Kuba musi to spotkanie wygrać i poniesie ich 16 tyś ludzi ...
Serbia : Grecja 1 Serbia na fali i nie sądzę , żeby u siebie przegrać chcieli
ako 2,73 :]
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Argentyna - Polska 1
100 PLN x 1.95 = 195 PLN
3majcie kciuki
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
widac tryb ze Zawsze padaja przeciwne wyniki do tych ktore typuje sie sprawdza. Mowi sie trudno ale szkodampodczas kiedy te pieniadze moglbym przezcaczyc na cos innego.
qrw* ma*
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
mysle ze dzis powinno pojsc lepiej :
LA coruna - Buocnost 1
Liberec - Beitar 1
Olomunec- Pogon 1
ST Etienne - Xamax 1
Lens - Lech 1
Hamburger - Pobeda 1
Kurs ogolny 5.43
snopek9 [ Legend ]
hola --> stawianie na przeciwnikow Polakow jak dotej pory nie wyszlo Ci na dobre, a Ty nadal swoje...no jak chcesz zreszta...
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
LA coruna - Buocnost 1
Liberec - Beitar 1
Olomunec- Pogon 1
ST Etienne - Xamax x
Lens - Lech 1
Hamburger - Pobeda 1
nawet nie mowie ile ten mecz mi przegral piniedzy
snopek - widac tym razem polskie zespoly rzeczywiscie przegraly
snopek9 [ Legend ]
Lech gra jutro dopiero.
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Tak tylko watpliwe ze cos osiagnie :)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
III kupon i III raz z rzedu nie siada 1 mecz. Ogolnie podczas 3 dni - 190 PLN
zajebsicie co ?
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Pora cos zagrac . Jutro Polska gra z kuba. dzis nie bardzo jest co typowac. Szkoda ze nie rusza jzu ta pilka nozna. Cicho wszedzie, no coz , chyba pozostaje tylko poczekac......
snopek9 [ Legend ]
Ja czekam na start lig, wtedy cos zagram.
snopek9 [ Legend ]
hola --> blagam postan na Kube to wygrywamy dzis :) a wiem, ze masz postawic :)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
snopek - wlasnie tak zrobie. Postawie na Kube wiec Polska wyga. widze ze znasz dobrze moje szczescie w grach bukmacherskich :)
pozdrawiam
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Wie ktos moze gdzie w Wawie na Pradze (ew.w Srodmiesciu) sa punkty profa? Chcialem sobie zagrac a punkt na Waszyngtona mi zamkneli,bo przerwa wakacyjna:/ W necie tez nie moge znalezc,bo strone maja beznadziejna...
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
no to moj kupon na dzis :
Polska - Kuba 2
Brazylia - serbia 1
kurs ogolny : 2.71
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Jutro prawdopodobnie zagramy z Serbia i ten mecz pewnie znow wygramy. Postawie na Serbow wiec Polacy wygraja. Jak na razie ta metoda sprawdza sie w 100 %
snopek9 [ Legend ]
hola --> zrób tak :) zreszta i tak wygramy :)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Snopek - hehe, no wygralismy tyle tylko ze na nic sie to nie zdalo. Trche zaroiblem i moge zainwestowac w lige szwdza dzis :)
ciekawe kiedy watek ozyje ????

Loiosh [ Generaďż˝ ]
Kiedy ozyje? Pewnie kiedy rusza te najwieksze ligi. Chociaz w sumie teraz juz nie jest zle, zaczyna sie Austria i Szwajcaria, pierwsze rundy kwalifikacyjne pucharu UEFA i LM, no i ciagle jest Intertoto. Wlasnie na Intertoto udalo mi sie wczoraj troche ugrac:) A to dzieki St.Etienne, Lens i Hamburgerowi. Ciala dalo tylko Charleroi,ale i tak wyszedlem na plus.
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Mam pytanko: W czym jutro gra Legia? To jest sparing czy coś więcej?
snopek9 [ Legend ]
Marbi --> zwykly sparing
Tomus665 [ Senator ]
a co mi tam ... pochwale się Wam kuponikami z weekendu :)
Tomus665 [ Senator ]
na dzisiaj proponuję ...
Roda - Galatasaray 2 2.15
Galata w weekend wygrała z Borussią Dortmund 1:0 a Roda to średniak ligi holenderskiej więc nie sądzę , żeby turcy mieli problem :)
Neftchi - Hafnarfjordur 2 3.40 dla mniej odważnych 2X 1.64
Mecz dla odważnych Netfchi nie ma sobie równych w lidze Azerskiej , a islandzka drużyna jest rewelacja obecnego sezonu :)
dla odważnych kurs 7.31 dla mniej odważnych 3,52
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
tomus - gratuluje. szkoda ze ja nie mam takiego szczescia jak ty. Mnie na kazdym kuponie nie siadlby jeden typ. wazne ze wygrales :) Gratuluje
Ja dzis sobie postawie na Leverkusen bo wiadomo ze polska druzyna z niemicka wygrac nie powinna :)
Tomus665 [ Senator ]
dave_iserlohn --> wygrać nie wygra Legia , ale może zremisować , pamiętaj że jest to jeden z pierwszych o ile nie pierwszy mecz Leverkusen , które przygotowuje się dopiero do sezonu a Legia ma kilka już spotkań za sobą ... moim zdaniem może być remis :)
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Hafnarfjordur? Ja zastanawialem sie nad czysta jedynka na Neftchi,ale kursy spadly do 1.90(1,71) w STS i 1.98(1,78) w profie,a to dla mnie troche za malo w takim meczu. Ale dalej wiecej szans daje Azerom, z Islandii do Azerbejdzanu jest kawal drogi, inny klimat,a w takich meczach atut wlasnego boiska odgrywac naprawde duze znaczenie. Co rpawda z Neftchi odeszlo kilku waznych graczy,ale kilku tez przyszlo. Chociaz trudno sie spodziewac,ze Vadim Boret,ktory rozegral dwa mecze w Groclinie bedzie wielkim wzmocnieniem:)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
jednak nie dalem na legie.
oto moj kupon na dzis
FC Dinamo Minsk - Anorthosis Famagusta FC 1
FC Haka - FC Pyunik 1
NK Gorica - KF Tirana 1
kurs : 4.5
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Wt 12/07/05 17:00 FC Dinamo Minsk - Anorthosis Famagusta FC
Liga Mistrzów 1 2.00
ýr 13/07/05 16:30 FC Haka - FC Pyunik
Liga Mistrzów 1 1.55
ýr 13/07/05 19:00 NK Gorica - KF Tirana
Liga Mistrzów 1 1.45
4.50
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
mowi sie trudno, nawet wtedy kiedy sie przegrywa w takim stylu. myslalem ze siadzie ten kupon :)
i znow tyle kasy........
udanych trafien wam chociaz zycze
Tomus665 [ Senator ]
dave_iserlohn --> raz na górze raz na dole tak to jest ... mi też dzisiaj siadło pare kuponów , ale tragedii nie robię ... mam jeszcze 3 na noc ... jak USA 1X to 40 moje :]
Tomus665 [ Senator ]
No i kuponik do przodu ... swoją drogą dobrze , że dałem X do USA ....
Dzisiaj co grasz dave_iserlohn ??
ja się zastanawiam
Haka : Pyunik 1 1,55
Gorica : Tirana 1 1,45
kurs 2,24 za 20 = 40,32
a drugi kupon
Rapid W : Sturm Graz 1 1,55
Dynamo K : Metalurg 1 1,25
Sao Paulo : Altetico aw 1 1,25
kurs 2,42 za 20 = 43,56

snopek9 [ Legend ]
Ja zaczynam gre jak ruszy nasza Liga :)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Tomus - mam nadzieje ze ci to siadzie. Ja zaczekam jeszcze chwile na cos korzystniejszego bo jzu nie typuje tego w czym kompletnie sie nie orientuje. Na dodatek jeszcze szczescia to ja w tym nie mam
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Tomus - Rapid przegral i troche mi przykro ze stsy znow sie naszym a przedewszystkim twoim kosztem wzbogaca :(
jutro bedzie lepiej
pozdrawiam
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Dynamo Kijow tez remis. Ale wchodzi mu drugi kupon,wiec chyba jednak sie nie wzbogaca:)
Ja czekam na mecz Meksyk - Jamajka,ale,ze bedzie w nocy to bede musial wytrzymac do jutra rana. Nie wiem czy zasne;)
zdf [ Junior ]
I znowu wtopa brrrrrrr JAK DŁUGO JESZCZE??????????!!!!!!!!!!!!???????????????
Tomus665 [ Senator ]
Wiadomo , że do przodu :] rano podam coś na dzisiaj ....
Drugi kupon miałem to samo co zwycięski + Wolfsburg : RW Essen no i sensacja VFL 0:1 RW :| swoją drogą ciekawe jak Wilki sobie wyobrażają sobotnie spotkanie z IFK skoro przegrywają z drużyną II ligową ....
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
tOMUS - cos mi sie zdaje ze obecnie grsz duzo wiecej niz ja. Moge zapytac czy ogolnie jestes na + czy na -. Po za tym moglbys kiedys odezwac sie do mnie na gg.
Po prostu tylko napisz
pozdrawiam

Loiosh [ Generaďż˝ ]
No i zalatwil mnie Meksyk:/ Mial byc over, bylo 1:0...
Tomus665 [ Senator ]
dave_iserlohn --> w tym tygodniu jestem 400 na plus licząc od kuponów z soboty .. ogólnie w STS-ie jestem 5000 do przodu przez 5 lat ...
Co gracie dzisiaj ??
Tomus665 [ Senator ]
Sao Paulo - Atletico PR 1 1,45
Omonia - Hibernians 1 1,25
Esbjerg - Flora 1 1,20
Ferencvaros - MTZ RIPO 1 1,25
2,71 x 15 = 36

Tomus665 [ Senator ]
TVMK Tallinn - MyPa 2X 1.24 dla odważnych 2
MyPa jest liderem w swojej lidze , ostatni mecz przegrali 12 maja tego roku ...
Allianssi - Petange 1 1,15
Petange --> drużyna amatorska z Luksemburga ...
Sant Julia - Rapid Bukareszt 2 1,15
Sant Julia --> drużyna amatorska z Andory
Mainz - Mika Ashtarak 1 1,12
Mika Ashtarak --> drużyna Armeńska
Domagnano - Domzale 2 1,20
Domagnano --> drużyna amatorska z San Marino , Domzale drużyna Słoweńska
Podsumowując
Domagnano - Domzale 2
Mainz - Mika Ashtarak 1
Sant Julia - Rapid Bukareszt 2
Allianssi - Petange 1
TVMK Tallinn - MyPa 2X
kurs dla amatorów 2,29 x 10 = 20,69
kurs dla odważnych 4,20 x 10 = 37,90
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
tomus - ja to jestem 12 345 zl od 1997 roku na minusie ;(
Tobie wypada tylko pogratulowac.
ps miales sie odezwac na gg.....
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
19:00 Gdansk - Zielona Gora (+13.5) 2
17:00 Wroclaw - Tarnow (+4.5) 2
17:00 Czestochowa - Bydgoszcz (+10.5) 2
17:30 Torun - Leszno (+8.5) 2
19:00 Polska - Rosja 2
coz moze siadzie :)
Kyahn [ Kibic ]
Heh Tomus nie boisz się obstawić Allianssi :))) Ciekawe jakie kursy w Azji :)))
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
powiem tylko tyle - qrwa i wybaczcie mi to.....
Tomus665 [ Senator ]
dave_iserlohn --> czy Ty mnie kiedyś posłuchasz ?? Podaję Tobie typy jak na dłoni a Ty grasz swoje ...
Kyahn --> zaczynamy skubać buka ;) apropo Allianssi dzisiaj 3:3 u siebie ...
Kyahn [ Kibic ]
Hmm co oznaczają te liczby w nawiasach (+X) ???
Kyahn [ Kibic ]
Ehhh Meksyk właśnie wtapia z Kolumbią :(((
Tomus ---> ok mam na ten miech 50 zeta do postawienia :)))
snopek9 [ Legend ]
Kyahn --> to jest handicap...ze druzyna wygra wiecej niz np 4 punktami
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-17 22:54:44]
Kyahn [ Kibic ]
snopek ---> czyli Wroclaw - Tarnow (+4.5) 2 ma oznaczać, że stawiam na Unie Tarnów, i że wygra większą ilością pkt niż 4,5 ?
snopek9 [ Legend ]
Kyakn ---> dokladnie tak...
znaczy, ze wygra piecioma...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-17 22:58:16]
Tomus665 [ Senator ]
Kyahn --> zawsze liczbę która jest w nawiasie dodaje do końcowego wyniku
czyli np dzisiaj było Wrocław : Tarnów (+4,5) wynik 47:43 normalnie u bukmachera 47:47,5 rozumiesz ;) ?
Kyahn [ Kibic ]
Aha czyli to weszło, mimo że Atlas wygrał...
Kyahn [ Kibic ]
Hmm, znaczy snopek mówi źle...
snopek9 [ Legend ]
Moze w tym wypadku mowie zle, ale sa rozne handicapy...taki jak ja napisalem tez jest :)
Nie moze tylko napewno w tym wypadku nie mam racji :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-07-17 23:03:56]
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
tomus - tak jasne tylko ze mi nie siadl 1 mecz a tobie 4 na speedwayu.....zobacz sobie twoj post w watku zuzlowym
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
pojebalisice to, w tym przypadku bylo inaczej
w anwaisie liczba odnosila sie do 1 zespilu bo kopiowalem z sts czyli czy wroclaw wygra 5 pkt.
nie siadl mi jak wiadomo 1 mecz
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
co to sa za ME do lat 19 i kto tam mniej wiecej powinien odegrac glowna role. wypadaloby trohe pograc z racji ze mamy taka impreze :)
Tomus665 [ Senator ]
dave_iserlohn --> Impreza to odbywa się co roku w tym roku gospodarzem jest Irlandia Północna
Udział bierze 8 zespołów podzielonych na 2 grupy
Grupa A Grupa B
Armenia Grecja
Anglia Irlandia Płn
Francja Norwegia
Niemcy Serbia-Czarnogóra
W 2004 roku impreze tą wygrali Hiszpanie , w 2003 roku Włosi ... a jeżeli mnie pamięć nie myli to w 2002 roku nasza reprezentacja została mistrzami starego kontynentu w tej grupie wiekowej
Pod nieobecność takich firm jak Azzuri i obrońcy tytułu faworytami do zwycięstwa są moim zdaniem zespoły Serbi i Czarnogóry ( wygrana 2:1 z Polską ) ... Francja ( która pokonała Hiszpanów ) .. Niemcy raczej do faworytów nie należą , ale liczyć się z nimi trzeba zawsze ...
Moim skromnym zdaniem największym faworytem są Anglicy
Tomus665 [ Senator ]
Sorki za 2 posta , ale coś nie wyszło ...
Grupa A
Armenia
Anglia
Francja
Niemcy
Grupa B
Grecja
Irlandia Płn
Norwegia
Serbia-Czarnogóra
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Eurosport jak zawsze chce promowac takie turnieje ale prawda jest taka ze nic o nich nie wiadomo. Co wiecej zainteresoanie tym czyms jest rowne 0 wiec nawet nie oplaca sie tym przejmowac.
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
tak sie zastanawiam czy dzis cos zagrac ? mam pieniadze mam czas, mam otwarte konto w expekt ale qrw* nie mam pomyslu co. Wy tez tak macie, ja juz tymi porazkami i zawsze 1 zjebany* meczem mam doyc........
Kyahn [ Kibic ]
Znacie jakąś stronkę, na której byłyby aktualne tabele/ostatnie wyniki "egzotycznych" lig, typu
fińska, chorwacka, austriacka, brazylijska itp
Nie chce mi się szukać każdej z osobna :)
snopek9 [ Legend ]
Kyahn --> zobacz pierwszy posy...ale polecam te:
https://www.bukmacherzy.com/tabele.php
https://typosfera.pl/statystyki.php
Kyahn [ Kibic ]
IFK Goeteborg - Gefle 1.40 3.50 6.40 2.26 1
CSKA Moskwa - Torpedo M. 1.50 3.45 5.20 1.05 2.07 1
Broendby - Midtjylland 1.60 3.40 4.40 1.10 1.92 1
Hajduk - Osijek 1.30 4.00 7.50 2.61 1
Anorthosis - D.Minsk 1.65 3.20 4.25 1.10 1.83 1
Co o Tym sądzicie ?
Hmm to wariant troszkę ryzykowny, więc zagram sobie za 10zeta (mój budżet to 50) :)))
Teraz muszę znaleźć coś pewnego :)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
ja jednak dzis nie gralem co nie znaczy ze nie zagram jutro :)
cos trzeba pokombinowac przed startem wielkiej pilki w europie
Kyahn [ Kibic ]
A to ma być "pewny" kupon :)
Hantuchova D. - Osterloh L. 1.18 3.60 1
Zvonareva V. - Shaughnessy M. 1.30 2.70 1
Sugiyama A. - Lee Waters L. 1.30 2.70 1
Farina S. - Pironkova T. 1.20 3.40 1
Pennetta F. - Serra Zanetti An. 1.22 3.20 1
Pierwsze 3 mecze grają w Cincinatti na nawierzchni twardej, a kolejne dwa w Palermo na cegle.
Hmm zastanawiam się jeszcze czy dać tę Zvonarevą bo Shaughnessy u siebie może sprawić niespodziankę...
Tomus665 [ Senator ]
Kyahn --> Wszystko ok tylko ta Shaughnessy wygra :) do Sugiyamy nie mam przekonania też bo potrafi wygrać z lepszą od siebie a potrafi też odpaść w I rundzie ... nie grałbym tego meczu ... reszta ok ...
Kyahn [ Kibic ]
Hmmm to zamiast nich dam
382 18:00 Gambill J.M. - Young D. 1.35 2.60 1
406 12:00 Puerta M. - Tipsarevic J. 1.22 3.20 1
A "ryzykowna" wersja jak ?
W miarę OK ? Myślisz, że Anorthosis da radę Dynamu ?
Tomus665 [ Senator ]
Anorthosis jadą do Miśka przez wszystkich było skazywane na pożarcie , ale jednak wszyscy się mylili Cypryjczycy pokazali kawał dobrego futbolu i zasłużenie ten mecz zremisowali .. Myślę że w rewanżu sobie poradzą spokojnie z Białorusinami ...
Na jutro proponuję
D.Tblisi - L.Tallinn (aw.) 1
Hantuchova D. - Osterloh L. 1
Farina S. - Pironkova T. 1
Smashnova A. - Parra A. 1
Pennetta F. - Serra Zanetti An. 1
Drugi kupon
Nieminen J. - Burgsmueller L. 2 3.20 ładny kurs a Fin jest bez formy
Waske A. - Haehnel J. 1
Okun N. - Evans B. 1
Goldstein P. - Falla A. 1
Hanescu V. - Korteling S. 1
Tomus665 [ Senator ]
Miśka - Mińska
Kyahn [ Kibic ]
Hmm w sumie ładny kurs:
465 19:30 Sturm Graz - Admira 1.85 3.15 3.50 1.17 1.66 1
Chyba to postawię.
Tomus ja bym na Burgsmullera nie postawił, myślę że Fin wygra...
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
a ja dam na TNS z remisem. Liverpool pewnie sie nie bedzie dzis wysilal wstawi rezerwe a ci nie wygraja.
Kyahn [ Kibic ]
No i Farina-Elia przegrała (krecz) :( ehhh
Kyahn [ Kibic ]
I znowu 1 mecz nie wszedł, ja pierdole jak IFK mogło przegrać z Gegle ???
A miałbym 110 zeta za 10.
Kurwaa...
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
wlasnie mialem napisac w watku.......
kayhn - doskonale wiem jakie to uczucie :( mysle ze innym razem pojdzie zdecydowanie lepiej, zycze ci tego
wqrwia mnie fakt ze nie ma co grac bo jak widac te szwedzkie ligi to na hu** sa
Kyahn [ Kibic ]
Nie wytrzymam, dzisiaj nie wszedł mi Sturm 1 mecz na 8 :(
Dlaczego w każdym z 3 ostatnich kuponów nie wchodził mi 1 mecz, dlaczego zawsze musi być 1.
Ku**a...
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
kyahn - wiesz chocbym slyszal siebie. Dzis w zasadzie nie ma co grac imo iz liga polska rusza. Mozna dac na arke z remisem bokurs do tego zacheca. Tylko co do tego dodac ?
macie jakies propozycje ?
SirDawid [ Konsul ]
ja wczoraj postawiłem 5 meczy i wygrałem 26.70 zł :D
Kyahn [ Kibic ]
dave ----> ja zagram dzisiaj waterpolo za ostatnie pieniądze, które mam przeznaczone na zabawę z stsem,
do tego jeszcze typy na CSKA, Kopenhage, Gorice no i oczywiście Rosję w LE.
Kyahn [ Kibic ]
Ale ze mnie pałka :(, miałem stawiać na wynik Arka Legia 0:0, ale się przestraszyłem :(
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
ja zas wygralem na kartce a tak naprawde kimi dzis nie dojechal przez silnik i moj pewniak spowodowal 100 zl w plecy...
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
no to jutro pora sie odegrac. wreszcie cos konkretnego i miejmy nadzieje fatum 1 nieszczesliwej pozycji minie
wy cos gracie jutro ? w koncu lm i polska I liga... :)
Kyahn [ Kibic ]
Ja nic nie gram, bo już nie mam kasy na granie :)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
snoepk - a ty tez nic nie grasz.
szczerze mowiac ja bym zagral na lige polska ale za cholere nie mam pojecia kto co prezentuje ? Moze cos doradzicie...
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
No i znowu nic. Tym razem poleglem na 4 z 5 spotkan......:(
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
co sadzicie o tym kupnie i co ewentualnie moze nie wejsc ?
20:00 Groclin - Amica 1
Partizan - Sher.Tiraspol 1
Petrzalka - Celtic 2
Lazio - Marsylia 1

Tomus665 [ Senator ]
Petrzalka - Celtic 2 --> Celtic strzela bardzo mało bramek i chyba wszystkie mecze towarzyskie zremisował ... pewniejszy jest już Rapid Wiedeń ... Lazio : Marsylia tutaj bym sie pokusił o remis ...

bekas86 [ Blaugranczyk ]
No niedlugo bede musial znowu cos po obstawiac :)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
aha, nie spodziewalem sie tego....
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
widze ze wszyscy oszczedzaja i zbieraja pieniadze na III runde el LM, ponadto chyba na francuska i niemiecka lige ktora niebawem rusza...
ja tez sobie dzis daruje ten marny puchar UEFA. Znam tam bodajze 1 druzyne
Łyczek [ The King of Football ]
no dziś mamy weekend więc czas sobie coś obstawić ;]
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
moje propozycje na dzis
tyle tylko ze chcialbym zebyscie rzucili okiem i skomentowali :
Marsylia - Bordeaux 1
Gornik Z. - Groclin 2
Korona - Odra 1
Wisla K. - Belchatow 1
Nice - Troyes 1
St.Etienne - Ajaccio 1

Tomus665 [ Senator ]
dave_iserlohn --> Liga francuska ma to do siebie , że jest tam sporo remisów i tak samo bedzie dzisiaj ... Nice : Troyes może być X ale bardziej prawdopodobny jest remis w Marsyli
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Sporo remisow,a jeszcze wiecej underow:) Ale mnie to puchary dobily, wtorek, sroda, czwartek, kazdy kupon do kosza:/
Łyczek [ The King of Football ]
ja dziś taki kupon puściłem ;-)
Węgry - Serbia i Czarnogóra 1 (piłka wodna)
FC Brugge - Beerschot 1
Austria W - Ried 1
Jokohama - Barcelona 2
Hajduk - NK Zagrzeb 1
Hiszpania - Rumunia 1 (piłka wodna)
REAC - MTK 2
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
wlasnie widze ze Coulthard nie zostal out podczas gp wegier i kolejny kupon do kosza......

snopek9 [ Legend ]
Zagralbym cos...nie mam kasy jednak...juz mnie skreca...karta DVB czy zaklady?? hmm jednak karta DVB :) za darmo polsat i cyfra za 15zł to jest to :)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Tak sie zastanawiam czy jutro nie postawic na Celtic i Liverpool. kursy sa niskie ale gdyby to puscic za 200 PLN ?
sugerujecie zeby zaryzykowac ?
Kyahn [ Kibic ]
dave_iserlohn ----> ja bym nie stawiał, wg stawek w sts zarobiłbyś na tym 47,5 zł czyli strasznie mało (1/4 postawionego)
Natomiast w przypadku niespodzianki, a nie zdziwiłbym się gdyby gównianie grający Celtic nie wygrał tracisz dużo.
Inna sprawa, że Celtowie będą chcieli się zrewanżować za wszelką cenę przed swoimi kibicami.
Twoja kasa, moim zdaniem nieopłacalne.
Jeżeli kogoś stać na granie za 200zł nie ma sensu zarabianie 50 - ja to widze tak :)))
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
zapomnailem cos dodac. Ja chce postawic ze celtic jak i Liverpool bedzie prowadzil do przerwy.. Kursy sa troszeczke wyzsze i zakladana wygrana to okolo 400 zl. Mysle ze warto zarzyzykowac zwazywszy na to ze jednak I Celtic I the reds chca te mecze jutro wygrac
Kyahn [ Kibic ]
dave ---> Twoja kasa :) Inna sprawa, że ja jutro też zagram jak tak sobie patrzę na te mecze, zaraz nawet napiszę co :)
Kyahn [ Kibic ]
Trabzon - Anorthosis F. 1.20 5.00 10.00 1
Neftchi - Anderlecht 6.00 4.00 1.40 2
Broendby - Dyn.Tblisi 1.25 4.60 8.70 1
Thun - D.Kijow 2.90 3.10 2.20 2
Lok.Moskwa - Rabotnicki 1.20 5.00 10.00 1
Liverpool - Kaunas 1.10 7.50 15.00 1
Zagram za 20 zeta, do wyciągnięcia ok 108.
Teraz muszę pomyśleć nad intertoto, dobre kursy tam są :)))
snopek9 [ Legend ]
Thun - D.Kijow 2.90 3.10 2.20 2
Lok.Moskwa - Rabotnicki 1.20 5.00 10.00 1
remisy moga byc...ale graj, jest spora szansa, ze sie uda...
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
TENIS
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2
23:55 Carlsen Kenneth - Karlovic Ivo ATP Tour 2
23:55 Hernych Jan - Delgado Jamie ATP Tour 1
00:55 Lisnard Jean-Rene - Blake James ATP Tour 2
01:55 Björkman Jonas - Morrison Jeff ATP Tour 1
Kyahn [ Kibic ]
snopek----> Lokomitv rozjedzie Robotnickiego, co do Dynama to rzeczywiście może być różnie, ale Thun ostatnio w lidze w dupę dostał :)
Kyahn [ Kibic ]
Przewodnik Syriusza ---> uch niezłe mecze, każdy ma takie samo prawo wejść jak nie wejść moim zdaniem :)
Kyahn [ Kibic ]
...może poza tym, ten wydaje się pewny
23:55 Hernych Jan - Delgado Jamie ATP Tour 1
Kyahn [ Kibic ]
Przewodnik Syriusza ---> hehehe jednak wszystko Ci weszło, gratulacje :)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
ja jednak dzis zaryzykuje:
Celtic - Petrzalka (1p) 1
Liverpool - Kaunas (1p) 1
stawka - 200 PLN
zakladana wygrana - 380 PLN
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
dave_iserlohn >>> teraz patrzałka wygra 0-10 :P
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
brak mi slow. Juz nie powiem ze znow 1 mecz bo co innego mam powiedziec. Nie powiem tez ze tak to bywa czy ze 200 zl chodzi sobie droga. Duzo kosztuje mnie ten moj nalog. Szkoda i tyle
ide cos wypic bo strasznie sie z tym czuje
Kyahn [ Kibic ]
dave ----> dlatego ja staram się nie grać meczy do połowy, bo tutaj naprawdę ciężko coś przewidzieć.
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
a co sadzicie o tym / moge liczyc na jakies rady z waszej strony ?
18:00 Maccabi H. - Malmoe FF 1
19:00 Trabzon - Anorthosis F. 1
19:45 CSKA Sofia - KF Tirana 1
20:15 Broendby - Dyn.Tblisi 1
Konradulek [ Chor��y ]
maccabi nie bylbym taki pewny. Cos mi sie wydaje, ze bedzie remis. reszta- ok. Ja na dzisiaj proponuje CSKA Moskwa i valerengen (swietny kurs).
Kyahn [ Kibic ]
Taa Valarenge, tylko pytanie czy oni wygrają, ja bym tego nie stawiał.
Dzisiaj gram tak (bo w końcu wczoraj nie poszedłem):
Trabzon - Anorthosis F. 1
Neftchi - Anderlecht 2
Broendby - Dyn.Tblisi 1
Thun - D.Kijow 2
Lok.Moskwa - Rabotnicki 1
Steaua - Shelbourne 1
drugi kupon (ryzykowny):
Roda - Valencia 2
Newcastle - La Coruna 1
Lens - Wolfsburg (aw.) 2
snopek9 [ Legend ]
Moim zdaniem i pierwszy jest ryzykowny...coz ja mam inny system grania po prostu ( choc potem ryzykuje i wszystko trace) trzeba obstawiac moim zdaniem faworytow ktorzy graja na wyjezdzie...ale robic to pojedynczo a nie w "pakietach" :)
Kyahn [ Kibic ]
snopek ----> w pierwszym może mi w zasadzie tylko Dynamo nie wejść, ale nie wierzę, żeby chłopaków zabrakło w LM.
W drugim w każdym z meczy może być różnie, dlatego nazwałem go ryzykownym :)
Badzi [ Konsul ]
Dziś tym razem 2 kupony do wtopienia ;)
Thun - Dynamo (a) 2 2.20
Trabzon - Anorthosis (a) 1 1.55
CSKA - FC Moskwa 1 1.45
Start - Lyn 1 1.90
Kurs: 9.39
Neftchi - Anderlecht 2 1.50
Broendby - Dyn.Tblisi 1 1.20
Lok.Moskwa - Rabotnicki 1 1.20
Steaua - Shelbourne (a) 1 1.30
Haka - Vaalarenga 02 1.34
Szerif - Partizan 02 1.19
Kurs: 4.48
Kyahn [ Kibic ]
Pięknie ku**a pięknie. Anderlecht przegrał, a CSKA zremisowało.
W ten oto sposób już 1 kuponik mi poleciał.
Badzi ----> wykrakałeś, Tobie już oba poleciały...
Badzi [ Konsul ]
Kyahn --> wymsknęło się z przyzwyczajenia ;) Teraz przynajmniej będę mógł trzymać za niespodzianki ;)
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
Co sie to porobilo. jestem uzalezniony i mam sie jeszcze czym chwalic. Musze naprawde przestac grac bo to sie zle skonczy :(
Badzi [ Konsul ]
hola --> teraz możesz biadolić, już za późno - to bagno z którego jeszcze nikt nie wyszedł ;)
PS. Jeżeli zawsze grasz takimi grubymi stawkami, to naprawdę albo wycofaj się zupełnie albo graj max za dyszkę, bo będziesz znerwicowanym wrakiem człowieka - taka moja rada.
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
ja zdesperowany gram takie cos dzis. wiem ze to jest chybil trafil ale ja sam juz nie wiem co grac. Zaczyna sie weekend, co wy gracie panowie ?
Bayern - Borusia M'gladbach - ponizej 3 bramek
Belchatow - Legia - ponizej 3
Groclin- Wisla - ponizej 3
kurs - 6.98
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Chwile mnie nie było i już nową część trza zakładać :) Zaraz będzie!
dave_iserlohn [ hola 6108 ]
marbi - moze bys zostawil te dyskusje bo jak widzisz ja o cos pytam a ty zakladasz nowa czesc ? cos to nie wypada co..
moze ustal ze po 180 - 200 postach zakladasz nowa czesc
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Zaraz moze paść jeszcze 5 pytań i dyskusja skończy się na 400 postach... więc może przenieś pytaie do następnej cześci wątku...
Pozdrawiam,
Marbi