GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Graj z Nami w Enemy Territory | Cz. 39

15.06.2005
14:52
smile
[1]

oooololo [ MeDyK ]

Graj z Nami w Enemy Territory | Cz. 39

Witaj drogi graczu, z pewnością wszedłeś tu, bo zobaczyłeś nazwę swojej ulubionej gry w tytule wątku. Nie przewidziało Ci się. Gramy w ET razem na jednym własnym i zahasłowanym serwerze. Mamy pewność, że żaden nieporządny gość nie włączy się do zabawy i nie będzie jej psuł. Jak to możliwe, że mamy serwer? Instrukcje znajdziesz poniżej. Serwer może załatwić każdy.

Wystarczy, że postąpisz zgodnie ze wskazówkami. Zapraszamy wszystkich chętnych do grania.

Rozsądne Wymagania Sprzętowe:

Pentium III 600MHz, 128 MB RAM, 32 MB Akcelator 3D

Instrukcje Załatwiania Serwera:

1. Wchodzimy na stronę --> www.firebutton.co.uk/
2. Rejestrujemy się.
3. Wchodzimy w zakładkę ”Gaming”.
4. Wybieramy ”Bookable Servers”.
5. Wybieramy grę. (W naszym przypadku będzie to ET Pro.)
6. Wybieramy slot.
7. Wybieramy godzinę. (Bierz pod uwagę to, że godzina podana na serwisie jest względem czasu Brytyjskiego, a więc 1h do tyłu. Pisząc prościej --> Jak chcemy grać o 20:00 to wybieramy godzinę 19:00 --> Czas podajemy po Polsku.)
8. Ustawiamy dane serwera.
9. Potwierdzamy zamówienie, a następnie mailem otrzymujemy IP i nazwę serwera.

Po zamówieniu i otrzymaniu maila, informujemy o terminie gry w tym wątku!

Wady Tego Rodzaju Zamówienia:

- Max 90 minut gry
- Max 18 osób w grze
- Limit 2 zamówień na tydzień danego użytkownika

- Pełna Wersja Gry Enemy Territory

https://gry.espol.com.pl/wolfet.exe
https://dl.mrbass.org/et/wolfet.exe
https://games.softpedia.com/get/Freeware-Games/Return-To-Castle-Wolfenstein-Enemy-Territory-FREE-FULL-GAME.shtml

- Mod ET Pro 3.1.0

www.swertcw.com/default.php?c=download&id=657

- Patch 1.02

www.nofrag.com/fichiers/rtcw/et/patches/180/ET_Patch_1.02.exe

- Patch 2.60

www.stalag13-clan.net/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=20

- Program Do Zmiany Patcha

www.stalag13-clan.net/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=21

- Etepro 3.1.14

https://s29.yousendit.com/d.aspx?id=3L2UGJJC4I3SQ0TVEXK0A1C3BG

- Oficjalna Strona Gry

https://games.activision.com/games/wolfenstein/

- Program The All-Seeing Eye

www.udpsoft.com/eye/download/newer/EyeInstaller.exe

- Małe objaśnienia związane z graniem, danymi, klasami i w ogóle w ET

www.enemyterritory.pl

-Mod 3.1.15 (nie jest on na razie konieczny do gry na FB)

https://etpro.anime.net/publicbeta/etpro-3_1_15.zip

Zasady:

1. Zachowujemy się kulturalnie, bez wyzwisk i obrażania się.
2. Po wejściu na serwer, gdy jesteśmy gotowi do gry wciskamy F3 lub F1.
3. Szanujemy przeciwników.
4. Nie gramy chamsko tzn. nie wciskamy się perfidnie w punkt respawanu i nie eliminujemy wroga.
5. „Shuffle XP” wykorzystujemy, gdy któraś z drużyn dostaje mocne bęcki od drugiej.
6. Ustawienie danych serwera zostawiamy wedle uznania.
7. Jako, że limit graczy wynosi 18 osób to zawsze zamawiamy serwer z parogodzinnym wyprzedzeniem i tworzymy listę graczy, którzy będą chcieli z Nami pograć. Dopisujemy się i czekamy na grę.
8. Do wyszukiwania serwerów zalecamy program The All-Seeing Eye.

Poradnik Początkującego Gracza

- Jak grasz, bądź ciągle w ruchu, nawet na chwilę nie stój w jednym miejscu, bo będziesz łatwym celem
- Celuj w głowę --> To się opłaca :)
- Najlepiej mieć ping mniejszy od 100
- Nie strzelaj do ziomków z teamu
- Nie wchodź na małe flagi, które wystają z ziemi --> To miny
- Nie wchodź pod celownik kumpla
- Nie naciskaj spacji, kiedy Medic jest w pobliżu
- Jak widzisz flarę z ulatniającym się czerwonym lub niebieskim dymem to lepiej się szybko oddal
- Przetestuj sobie każdą z profesji i wybierz tą, która Ci najbardziej odpowiada

MIŁEJ GRY
Serwer na dziś :

Booking Reference No: #1143
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 15/06/2005 17:00:00
bez hasła jako że połowa grazcy gra w BF 2 :)
Link do poprzedniej częsci:

15.06.2005
14:54
smile
[2]

cronotrigger [ Rape Me ]

up porządkowy :D

15.06.2005
14:57
smile
[3]

oooololo [ MeDyK ]

Serwer na dziś :

Booking Reference No: #1143
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 15/06/2005 17:00:00
bez hasła jako że połowa grazcy gra w BF 2 :)

JA pewnie zagram ale nie obiecuje :]

15.06.2005
15:30
smile
[4]

oooololo [ MeDyK ]

UP i wpisywac się na liste jeżeli bendzie nas z 4 to bendzie dobrze :p

oooololo | med (bendę na 70 %!)

15.06.2005
16:01
[5]

hektor_v [ Centurion ]

hektor_v |field (60%)

15.06.2005
16:09
smile
[6]

hektor_v [ Centurion ]

oooololo | med (bendę na 70 %!)
hektor_v |field (65%)

15.06.2005
18:11
[7]

oooololo [ MeDyK ]

Co wątek upada lipa nikt nie chce grać :[ lipa grrryyyy ;/ to może kto bendzie jeszzce grał z nami niech da znać !!

15.06.2005
18:12
[8]

*..::Michael::..* [ Nightmare ]

Ja będę mógł zagrać o 20:00.

15.06.2005
18:29
[9]

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]

Dzis napewno będe o 20.00 i po 20.00

15.06.2005
18:30
smile
[10]

foxx [ lisek ]

Wszyscy sie przezucili na BF2, zreszta ja tez :P

15.06.2005
18:30
smile
[11]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Sorka ludzie że od jakiegoś czasu nie gram ale sprawy szkolne na razie są ważniejsze ale już niedługo skończe i będe dalej grac.........no chyba że nie powstrzymam sie od GTA:d

15.06.2005
18:35
[12]

lo0ol [ Jónior ]

oceniac linka ;s wersja beta ;ppp

15.06.2005
20:13
smile
[13]

oooololo [ MeDyK ]

lo0ol >> dobre :]

15.06.2005
20:14
[14]

oooololo [ MeDyK ]

Sorka ale zapomniałem i kliknełem opublikuj :)


Ma3lstrom .>> Nie ma sprawy :]

15.06.2005
20:26
[15]

Robcio1222 [ Pretorianin ]

Teraz zaczełem grać na publicznych serwerach,graja tylko 2 osoby ,a reszta w BF2.

Ide grać na jakiś serwer

16.06.2005
16:21
smile
[16]

Robcio1222 [ Pretorianin ]

Kurdee wywala u mnie podczas gry że mam za starą wersję serva(c1.185),a jak dołączam się do jakiegoś teamu to pb mnie wywala pisze że potrzeba nowszej wersjii serwera ,pomóżcie!!!!

16.06.2005
16:30
[17]

puszczyk [ Konsul ]

musisz zaktualizować pb :
\Wolfenstein - Enemy Territory\pb i klikasz na pbweb.exe
to chyba to jest powodem

16.06.2005
17:19
smile
[18]

*..::Michael::..* [ Nightmare ]

Jest ktoś chętny do gry?

16.06.2005
17:21
smile
[19]

oooololo [ MeDyK ]

Mozę ktoś podac strone z mapami do et mógłby mi ją ktoś podac ???

16.06.2005
17:23
smile
[20]

oooololo [ MeDyK ]

ja moge zagrać na publicku :]

16.06.2005
19:48
smile
[21]

Robcio1222 [ Pretorianin ]

Ja tesh moge zagrać ,ale tesh na publicznym

16.06.2005
19:53
[22]

Robcio1222 [ Pretorianin ]

Coś mi tam pościągało ale były 3 errory

17.06.2005
10:38
[23]

aikikaisensei [ Senator ]

No może dzisiaj zagramy. Piszcie w jakich godzinach będziecie mieli czas na grę.

17.06.2005
11:12
[24]

aikikaisensei [ Senator ]

^UP^

17.06.2005
11:27
smile
[25]

Robcio1222 [ Pretorianin ]

Ja dzis moge zgrać o 20.00

Hih,ściągnołem se nojke soundpacka ,jest zajefajny!! ściągnełem go z Serwera KillNET

17.06.2005
11:32
[26]

aikikaisensei [ Senator ]

Ja bardzo czeto gram na KN. Ten soundpack jest fajny, ale na kilka minut. Później staje się bardzo denerwujący.

17.06.2005
12:05
smile
[27]

Deead [ Senator ]

ech... coraz mniej osób tu zagląda, tylko już pare osób pamięta o tej grze :(

17.06.2005
12:16
[28]

oooololo [ MeDyK ]

Ja moge zagrać w godzinach o 19 :] POZDro tylko jk bendziecie zamiwawiać serwa to BEZ HASŁA !!!

17.06.2005
16:43
smile
[29]

Robcio1222 [ Pretorianin ]

To prawda wątek upada.!

Sen3i dzięki za grę ,fajnie się grało,tylko szkoda że ni umim grać w to.


aikikasensei----> no tej soundpack jest zajefajny ale szyko się nudzi i denerwuje

Siry ale dzisiaj raczej nie bede grał bo bede miał gości więc jestmi przykro jak na jeden dzień 5 godzin wystarczy.

17.06.2005
16:44
smile
[30]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Pogramy o 18??.
Pózniej nie wiem czy będe mógł

17.06.2005
17:12
[31]

aikikaisensei [ Senator ]

Z robą też się miło grało Robert. Za dużo siedzisz w ukryciu i wyczekujesz ofiar przez co masz mało XP, na którym chyba Ci zalezy. Jak widziałeś ja cały czas biegałem i miałem najwięcej XP na serwie.

17.06.2005
18:40
[32]

Robcio1222 [ Pretorianin ]

No wymiatałeś na servie,też bym chciał kidyś wymiatać na jakimś słabszym serwerze

Dzięki za porade.

17.06.2005
20:48
[33]

oooololo [ MeDyK ]

ja SPADAM TUTAJ : 62.87.210.154:23100

17.06.2005
21:15
smile
[34]

EspenLund [ Live For Speed ]

robcio nie martw sie, zawsze na paczatku jest trudno :D

Ale byłem teraz na jednym servie, jak zaczalame prowadzic akcje "kamikadze" xD

to uzbieralem 867xp na 3 mapki xDxDxD

17.06.2005
21:39
[35]

oooololo [ MeDyK ]

Moze jak nie chce sie nikomu grać na serwerach FB to może ustalimy jakis fany serwerek publiczny i cały czas bendziemy na niego wchodzić??? J proponuje 2 : 217.98.64.4:27960, 62.87.210.154:23100

17.06.2005
21:52
[36]

aikikaisensei [ Senator ]

Ja proponuję Kill Net 62.29.136.20:27960

18.06.2005
09:49
smile
[37]

Robcio1222 [ Pretorianin ]

A ja proponuje kilka serwerów ale moim faworytem jest również KillNet

POLLUB 212.182.59.2210:27960

TPC Kicior 212.182.2.172:30000

UPC@5 81.18.192.12:27960

Do KillNet'u bedziecie musieli śćiągnąć Soundpack'a Mape Venice ,beach (chyba) i Supplydepot(chyba)

18.06.2005
13:32
[38]

oooololo [ MeDyK ]

hmm.. Dziś próbowałem wjść na ten Killnet ale mnei wywaliło i pojawił sie że ne mam paru żeczy jak mi się uda śiągnąć to możemy na nim grać :p

18.06.2005
13:51
[39]

aikikaisensei [ Senator ]

A może zagramy na FB? Kto chętny na 15? Wpisywać się.

siX.Sens3i

18.06.2005
13:56
smile
[40]

Ginter !!!! [ Major ]

jak ja dawno w ET nie grałem ,moze jaki server się stawi ??

18.06.2005
13:56
[41]

aikikaisensei [ Senator ]

No to zamów na 15.

18.06.2005
13:58
[42]

*..::Michael::..* [ Nightmare ]

A może zagramy na FB? Kto chętny na 15? Wpisywać się.

siX.Sens3i, Ginter, Michael

18.06.2005
14:18
[43]

aikikaisensei [ Senator ]

Ponieważ obawiam się, ze na 15 nie będzie wystarczającej liczy osób już teraz planuję grę na 21.
Wpisujcie się chętni na 15 i na 21.

15:00

siX.Sens3i, Ginter, Michael

21:00

siX.Sens3i

18.06.2005
14:26
smile
[44]

cronotrigger [ Rape Me ]

15:00

siX.Sens3i, Ginter, Michael

21:00

siX.Sens3i , cronotrigger

18.06.2005
17:35
smile
[45]

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]

21:00

siX.Sens3i , cronotrigger,Dziki 10

18.06.2005
20:13
smile
[46]

Robcio1222 [ Pretorianin ]

21:00

siX.Sens3i , cronotrigger,Dziki 10
,Robert

19.06.2005
15:54
smile
[47]

*..::Michael::..* [ Nightmare ]

Jest ktoś chętny do gry?

19.06.2005
17:51
[48]

aikikaisensei [ Senator ]

Ja jestem chętny:)

20.06.2005
21:32
smile
[49]

oooololo [ MeDyK ]

Dobra kto jest chetny na gre ale jutro o godzinie 10 ?? o 10 bo wcześniej spanie :] i mam czas do 11 bo potem szkoła :]


1.oooololo

21.06.2005
00:12
smile
[50]

piter_b [ Pretorianin ]

OK to jeszcze raz, mam problem z grą ET i RTCW ,więc wchodze na serwer z Punkbusterem i zostaje wyje*** nie wiem czemu,wina neta? wątpie 512 na jeden komputer :/ etpro i punkbuster updatowane nie wiem o co chodzi na kazdym serwerze chce czegoś innego i zawsze prosi o ponowne polączenie za 0 minut :/


===>

21.06.2005
00:26
smile
[51]

EspenLund [ Live For Speed ]

nie mam pojecia.

ps

R.I.P.
this topic is dead.

21.06.2005
00:29
smile
[52]

TeadyBeeR [ Legend ]

Ja dzis gralem z Isamem, ale totalnie nam nie szlo.

21.06.2005
09:39
smile
[53]

EspenLund [ Live For Speed ]

Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu

czyli server na jutro

Espen|field

21.06.2005
10:04
smile
[54]

kudel1989 [ Pretorianin ]

espen jak nie zapomne to zagram z wami ;p
Espen|field
Ism.Kudeł|all clas :]

21.06.2005
10:16
[55]

oooololo [ MeDyK ]

SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu





Espen|field
Ism.Kudeł|all clas

21.06.2005
10:17
smile
[56]

oooololo [ MeDyK ]

SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu





Espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>

21.06.2005
15:02
[57]

Deead [ Senator ]

Ja też z wami jak mi sie uda wyrobic. Mam nadzieje ze mi sie uda :)
^^up^^

21.06.2005
15:03
[58]

Deead [ Senator ]

edit

Ja tez z wami pogram*

21.06.2005
15:03
smile
[59]

Ginter !!!! [ Major ]

kurde formata mialem i ET nie mam ;(;(;(

21.06.2005
15:29
[60]

aikikaisensei [ Senator ]

I ja też chyba zagram.

21.06.2005
15:43
smile
[61]

leszo [ Run for Fun ]

SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu


spen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być

21.06.2005
15:56
[62]

TeadyBeeR [ Legend ]

SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu


spen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah

21.06.2005
16:09
[63]

puszczyk [ Konsul ]



SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu


espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :)

21.06.2005
16:13
[64]

puszczyk [ Konsul ]

lol.. serwer na jutro dobrze że nie 12.07 bo nie wiem czy bym mógł :p

21.06.2005
19:56
[65]

aikikaisensei [ Senator ]

SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu


espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :
[HoW.Sensei]

21.06.2005
20:02
smile
[66]

leszo [ Run for Fun ]

a może jeszcze coś dziś ?

21.06.2005
20:05
[67]

aikikaisensei [ Senator ]

LOL, a ja byłem przekonany, że to za 30 minut. Wkurzyłem się zdeczko.

21.06.2005
20:38
smile
[68]

TeadyBeeR [ Legend ]

Lol. Tez myslalem, ze to na dzis :).
Ale jutro mi jeszcze bardziej odpowiada :D.

22.06.2005
16:27
smile
[69]

EspenLund [ Live For Speed ]

SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu


espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :
[HoW.Sensei]



^UP^

a probos, znalazlem server :):):)
ale wchpdzimy tylko kiedy nikogo innego nie ma, zwlaszcza ludzi z tagiem [X]
81.219.246.4:27960
haslo: xclan

<jupi> :)

22.06.2005
16:29
[70]

eJay [ Gladiator ]

A niech bedzie:)

SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu


espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :
[HoW.Sensei]
eJay | ku "hwale" Odyna!

22.06.2005
16:38
[71]

aikikaisensei [ Senator ]

Ściągnalem sobie et minimalizer jednak zupełnie nie wiem jak to ugryźć. Napiszcie mi krok po kroku co mam zrobić, żeby tego używać.

22.06.2005
16:53
[72]

TeadyBeeR [ Legend ]

aikikaisensei --> A nie wystarczy alt + enter w czasie gry?

22.06.2005
17:31
[73]

puszczyk [ Konsul ]

aikikaisensei--> Są różne wersje ja mam taką: minimalizer.exe
Odpalasz przed go grą, ikonka minimalizera wskakuje ci na pasek zadań. Teraz w czasie gry przywołujesz pasek i klikasz na ikonkę(nie pamiętam tylko czy 1 czy 2razy)

TeadyBeeR--> O ile się nie mylę alt + enter rozłącza z serwerem.

22.06.2005
17:42
[74]

TeadyBeeR [ Legend ]

puszczyk --> Widocznie jestem wybrancem bo mnie raczej nie rozlacza. Wprawdzie laduje mape od nowa, ale nigdy nie stracilem przez to expa(jakby mnie rozlaczalo). No i po zmniejszeniu okienka stoje tam gdzie stalem i jestem w tym teamie, w ktorym bylem.

22.06.2005
17:43
[75]

Isam [ Generaďż˝ ]


SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu


espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :
[HoW.Sensei]
eJay | ku "hwale" Odyna!
Isam | jako on sam

22.06.2005
20:03
[76]

oooololo [ MeDyK ]

JA niestety nie zagram :/

22.06.2005
20:05
smile
[77]

EspenLund [ Live For Speed ]

przypominam, zawsze mozemy zagrac na tym

81.219.246.4:27960
haslo: xclan

jesli nikogo nie ma :)

22.06.2005
20:18
smile
[78]

EspenLund [ Live For Speed ]

Kto by chciał dziś ts`a przestestowac? :):):)

22.06.2005
20:23
[79]

goldenSo [ AnomaliA ]

SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu


espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :
[HoW.Sensei]
eJay | ku "hwale" Odyna!
Isam | jako on sam
goldenSo | ee noo meed

22.06.2005
20:25
[80]

puszczyk [ Konsul ]

Isam i Teady widzę szaleją teraz na 18Net|Public, więc pewnie się nie zjawią..
Espen daj ip do Ts'a to ja wejdę, a może ktoś jeszcze się skusi

22.06.2005
20:30
[81]

*..::Michael::..* [ Nightmare ]

Może i się zjawię. Niestety nie grałem już ponad tydzień.

22.06.2005
21:28
[82]

Isam [ Generaďż˝ ]

ja powiem tylko "ojej" ;] zero teamplayu

22.06.2005
21:29
[83]

puszczyk [ Konsul ]

no jakoś tak głupio wyszło, sorry! :|

22.06.2005
21:31
[84]

EspenLund [ Live For Speed ]

Bez przesady isam :>

cos tam probowalismy wyskrobac :›

22.06.2005
21:36
[85]

puszczyk [ Konsul ]

he,he nie wiedziałem, że ten ktoś, to właśnie ty Espen ;)

23.06.2005
15:37
smile
[86]

Robcio1222 [ Pretorianin ]

Jestem!

Po kilku dniowej przerwie wruciłem

24.06.2005
07:33
smile
[87]

oooololo [ MeDyK ]

To co gramy dziś powinniscie mniec czas :] wpisywać się na godzinę 17.00 to sie serwer później zamuwi


17.00- oooololo,

24.06.2005
07:57
smile
[88]

piter_b [ Pretorianin ]

fajnie thx za pomoc ,skończy sie chyba kupywanie gier bo widze ze sięt o nei opłaca

24.06.2005
08:49
smile
[89]

SzPiEg_KF [ Konsul ]

wow!

24.06.2005
09:44
[90]

TeadyBeeR [ Legend ]

Ja to moglbym zagrac kolo 15. Na 18 jade na mase krytyczna i nie bede mogl grac o 17 :(.

24.06.2005
10:28
[91]

oooololo [ MeDyK ]

Donra Tedy to na 14.00 bo o 15 tata wraca i sobie nie pogram :)


Serwer an 14.00

oooololo,TeadyBeeR

24.06.2005
12:36
smile
[92]

oooololo [ MeDyK ]

No widze że nie ma chetnych to nie gramy :]

24.06.2005
12:42
[93]

Ginter !!!! [ Major ]

ja moge zagrac tylko sciagne do konca ET i wszystkie patche :/

24.06.2005
20:11
[94]

*..::Michael::..* [ Nightmare ]

Jest ktoś chętny do gry na 21:00?

24.06.2005
20:38
[95]

oooololo [ MeDyK ]

No ja neistety nie zagram ;/ chociarz wakacje już;/

25.06.2005
14:04
[96]

aikikaisensei [ Senator ]

Ja chętnie dzisiaj zagram. Zamówicie serwa na wieczór.

26.06.2005
12:01
[97]

Psychol [ yellow_koza ]

szybkie pytanko:
jaka jest komenda na to zeby mount-mg nie rzucalo podczas strzelania?? (zeby nie bylo recoil)

chyba ze to nie rzuca tylko podczas specta :?

26.06.2005
13:38
smile
[98]

oooololo [ MeDyK ]

ze co ??? Nie rozumiem ;/

26.06.2005
13:47
[99]

goldenSo [ AnomaliA ]

@Psychol
Mount ma to do siebie że jest zdefiniowany na stałe, wszelkie ustawienia nie działają na niego. A w każdej broni jest recoil, tylko nie rzuca ci bronią, pociski nigdy nie lecą w kropke

26.06.2005
13:52
[100]

TeadyBeeR [ Legend ]

Psychol --> Chodzi ci o alternate fire podczas lezenia? Ja to mam pod CTRL.

26.06.2005
14:46
[101]

Psychol [ yellow_koza ]

chodzi mi o to ze jak ja uzywam mg to rzuca tym gownem jak cholera
a jak czasem polukam jako spect to idealnie na kropce wali :/

wyjatkiem jest browning

26.06.2005
15:45
[102]

aikikaisensei [ Senator ]

Czy jest ktoś chętny na grę dzisiaj ok. 21?

26.06.2005
21:28
[103]

aikikaisensei [ Senator ]

Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL


-GT-Sensei | med

26.06.2005
21:32
smile
[104]

Deead [ Senator ]

Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL


-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)

26.06.2005
21:32
[105]

oooololo [ MeDyK ]

To na jutro !! Ja niestety nie zagram jutro wyjezdzam na wakacje :] ale w godzinach 12-13 moge zagrać !!

26.06.2005
21:36
[106]

Deead [ Senator ]

Jeśli rano coś będzie też moge zagrać, chyba, że mi coś wypadnie.

26.06.2005
22:10
[107]

aikikaisensei [ Senator ]

Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL


-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)

26.06.2005
22:51
smile
[108]

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]

Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL

-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)
Dziki | Eng-ofcourse

26.06.2005
22:54
[109]

cronotrigger [ Rape Me ]

Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL

-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)
Dziki | Eng-ofcourse
cronotrigger | solider a jak

26.06.2005
22:54
[110]

leszo [ Run for Fun ]

jutro nie mam imprezy, wiec chyba będę mógł grać :P

27.06.2005
01:06
[111]

aikikaisensei [ Senator ]

Muszę się pochwalić. Mam szansę na grę w klanie Kill Net:)

27.06.2005
01:08
[112]

puszczyk [ Konsul ]

a co nie wypaliła współpraca z 6 ?

27.06.2005
01:10
[113]

aikikaisensei [ Senator ]

Wypaliła, ale klan się rozpadł. Ludzie olewali sobie treningi itp.

Kill Net na pewno znasz - to ten z serwerem na 10 map.

27.06.2005
07:23
[114]

oooololo [ MeDyK ]

Gratulacje Sensei :]

27.06.2005
08:12
smile
[115]

TeadyBeeR [ Legend ]

Puszczyk --> Dzisiaj tez gramy na 18net? :)

27.06.2005
15:25
[116]

aikikaisensei [ Senator ]

Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL


-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)
Dziki | Eng-ofcourse
cronotrigger | solider a jak

27.06.2005
15:27
[117]

*..::Michael::..* [ Nightmare ]

A kto chciałby teraz zagrać?

27.06.2005
15:28
[118]

aikikaisensei [ Senator ]

Ja bym mógł, ale to raczej nie ma sensu bo za 30 minut wychodze do pracy,a w międzyczasie muszę sobie jakiś szybki obiad zrobić:)

27.06.2005
20:10
[119]

aikikaisensei [ Senator ]

Będziecie o 20.30?

27.06.2005
20:11
[120]

Deead [ Senator ]

Ja będe :)

27.06.2005
20:13
smile
[121]

NorwicK [ Maggot ]

Ja też moge zagrać :) Dawno w ET nie gralem :)

Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL

-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)
Dziki | Eng-ofcourse
cronotrigger | solider a jak
NorwicK | zobaczymy :)

27.06.2005
20:23
[122]

aikikaisensei [ Senator ]

Może ktoś jeszcze...

27.06.2005
20:32
[123]

aikikaisensei [ Senator ]

Hasło chyba małymi literami.

27.06.2005
20:58
[124]

Deead [ Senator ]

no i po grze, szkoda, ze tylko czterech było

27.06.2005
21:01
smile
[125]

NorwicK [ Maggot ]

No szkoda :) kiedy wroca te czasy co raz nawet komplet byl czyli 18 graczy :)

27.06.2005
23:00
[126]

aikikaisensei [ Senator ]

Ludzieeee:):):)

Cieszę jak 5 latek.

Przyjęli mnie do kN.

Ma refa na tym serwie z 10 mapami:)


Wpadajcie czasem na 62.29.136.20:27960

27.06.2005
23:01
smile
[127]

cronotrigger [ Rape Me ]

aarrgghhh sorki, że mnie nie było :(

28.06.2005
14:11
[128]

aikikaisensei [ Senator ]

Zagra ktoś dzisiaj?

28.06.2005
21:14
[129]

aikikaisensei [ Senator ]

Przed chwilą z Puszczykiem rozegraliśmy 10 mapową kampanię. Grało się świetnie licząc spawnkillu na railgun.

Mam nadzieję, że więcj osób z GOLa będzie miało chęć na taką grę.

Na FB chyba nie ma sensu grać bo nigdy nie ma odpowiedniej ilości ludzi.

28.06.2005
21:23
smile
[130]

TeadyBeeR [ Legend ]

Ja tez dzisiaj zaliczylem juz kampanie na 10 map :).
Zeby bylo smiesznie to zolnierzem nie gralem nawet przez sekunde.

28.06.2005
22:00
[131]

aikikaisensei [ Senator ]

No ładnie Teady, ale ja z Pusczykiem mieliśmy lepszy wynik:)

28.06.2005
22:08
smile
[132]

TeadyBeeR [ Legend ]

Ojj tam :).
U mnie w teamie bylo sporo gosci, ktorzy grali tylko i wylacznie dla xpa.
Siedzi taki field w spawnie i nie robi nic innego poza wyrzucaniem kolejnych paczek z amunicja. Do tego medyk, ktory dzgal tego fielda i dawal mu apteczki. Na froncie wszyscy krzycza "I need medic, I need ammo", a ci dalej stoja w spawnie. Moze kiedys razem pogramy na jakims publiku. Ja na (nie:) ) szczescie w sobote juz znikam na wakacje i szybko kompa nie zobacze:).

28.06.2005
22:24
[133]

lo0ol [ Jónior ]

te fire button jest na etpro 3.1.0 i patchu 2.6 czy mi sie zdaje ? bo jak wchodzilem na serva stad to musialem sciagac 3.1.0 ;/

28.06.2005
22:57
[134]

puszczyk [ Konsul ]

Fajnie się grało, mimo że u was wcześniej było kilku mocnych graczy(fragerów trudnych do przejścia :p), to i tak my wygraliśmy większość mapek :)
Jedyny mankament to to, że dół tabeli się ciągle rotował i te ich zabawy voice cheatem ,można czasem coś rzucić, ale trzeba mieć umiar.

02.07.2005
11:53
smile
[135]

MAROLL [ Hypnotize ]

Moze ma ktos ochote na tego puyblika, bo ja chyba ide. Dawno tutaj niezagladalem, watek umarl ? :D Chyba wszyscy pocinaja w BF2 albo GTA:SA ja tam ciagle siedze na publikach wiec teraz id ena tego co sensei podal. Wiec kto jest chetny to do zobaczenia w piekle :D

03.07.2005
00:16
smile
[136]

BWP [ Centurion ]

Na razie bf2 mnie nie wciągnął i pogrywam w Wolfa na publicznych serwerach.
WOLFEN RULEZZZZ!

03.07.2005
13:20
[137]

Porucznik [ Chor��y ]

Witam. Jako że, tak jak Pana powyżej, BF2 nie pociąga mnie na razie, postanowiłem pobawić się w coś innego. Wybrałem ET. Ściągnąłęm co trzeba, co prawda z małymi przeskodami. Nie mam środkowej wersji moda ETPro, ale czy jest konieczna skoro jest już nowa wersja? I gdzie włąściwie wrzucić te pliki? Do etmain?

03.07.2005
13:20
[138]

Porucznik [ Chor��y ]

Witam. Jako że, tak jak Pana powyżej, BF2 nie pociąga mnie na razie, postanowiłem pobawić się w coś innego. Wybrałem ET. Ściągnąłęm co trzeba, co prawda z małymi przeskodami. Nie mam środkowej wersji moda ETPro, ale czy jest konieczna skoro jest już nowa wersja? I gdzie włąściwie wrzucić te pliki? Do etmain?

03.07.2005
13:24
[139]

Porucznik [ Chor��y ]

Przepraszam za powtórkę...
Pierwsze uruchomienie i od razu problem. W konsoli wyświetla się mniej więcej takie coś: "could not load OpenGL subsystem" W czym problem?. Pamiętam że keidyś na starym kompie działało wszystko jak Pan Bóg przykazał.

03.07.2005
17:03
[140]

MP-ror [ Konsul ]

Ale mnie dziś wpienili na jednym serwerze... Dostałem komunikat że zostałem wykickany za "fluctuating ping" (zmienny ping) i że to decyzja admina. Nieważne że przez całą kampanię byłem najlepszym engiem i trzeci w klejności pod względem XP. Co za h***za admin...

03.07.2005
18:37
[141]

aikikaisensei [ Senator ]

Porucznik po prostu brakuje u Cioebie sterownika OpenGL. Zainstaluj najnowsze sterowniki do grafy i wszystko będzie ok.

MP-ror - pamiętasz może nick tego admina, który dał Ci kicka i na jakim serweze grałeś?

03.07.2005
19:01
smile
[142]

MAROLL [ Hypnotize ]

JA polecam publika Vectra Net Radom swietny no i wrocil moj ulubiony serw z sound supportem LANET :) Na vectrze kampa 9 map na Lanecie 8 map ja teraz ide na vectre wiec jak ktos by mial ochote to welazic, mam nadzieje ze macie ASE i umiecie znalesc serw jezeli jest podana tylko nazwa :P

03.07.2005
20:07
[143]

MP-ror [ Konsul ]

aikikaisensei --- nicka nie znam. Serwer nazywał się jolt.co.uk (05) czy jakoś tak

05.07.2005
10:56
[144]

aikikaisensei [ Senator ]

MP-ror niestety nie wchodzę na ten serwer, ale polecam 62.29.136.20:27960 - tam kicka za nic nie dostaniesz:)


Ponieważ jutro wyjeżdżam chciałbym dzisiaj zagrać z forumowiczami. Zamówię serwer na 15.

05.07.2005
11:00
[145]

aikikaisensei [ Senator ]

Nazwa serwera: GOL
Start:15.00
IP: 212.67.120.237:26010
Hasło: gol

kN|Sensei | med, eng

05.07.2005
11:40
smile
[146]

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]

Po długiej nieobecności wreszcie jestem z wami:
Nazwa serwera: GOL
Start:15.00
IP: 212.67.120.237:26010
Hasło: gol

kN|Sensei | med, eng
Dziki | eng

05.07.2005
12:10
[147]

puszczyk [ Konsul ]

Start:15.00
IP: 212.67.120.237:26010
Hasło: gol

kN|Sensei | med, eng
Dziki | eng
puszczyk | eng, med

zobaczymy czy coś z tego będzie :)

05.07.2005
14:23
[148]

aikikaisensei [ Senator ]

^UP^

05.07.2005
14:47
smile
[149]

Api15 [ Konsul ]

Tez sobie zagram ;]

Start:15.00
IP: 212.67.120.237:26010
Hasło: gol

kN|Sensei | med, eng
Dziki | eng
puszczyk | eng, med
API!!! | med, cv

05.07.2005
14:48
smile
[150]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Szkoda że nie zaklepaliście na 18. Zaraz wychodze i wróce po 16 szkoda

05.07.2005
14:58
[151]

bvn [ Legionista ]

Może jeszcze ktoś zagra?

05.07.2005
16:16
[152]

aikikaisensei [ Senator ]

Założyłem kolejny serwer:)

Nazwa: GOL
Start: 21:00
IP: 212.67.120.237:26040
Hasło: brak (tzn. nie ma hasła:))


kN|Sensei | med, eng

05.07.2005
17:28
[153]

reds23 [ redsov ]

Nazwa: GOL
Start: 21:00
IP: 212.67.120.237:26040
Hasło: brak (tzn. nie ma hasła:))

kN|Sensei | med, eng
reds | med, field, eng | po dlugiej przerwie wiec bedzie kaleczenie :)

05.07.2005
17:29
[154]

Deead [ Senator ]

Nazwa: GOL
Start: 21:00
IP: 212.67.120.237:26040
Hasło: brak (tzn. nie ma hasła:))

kN|Sensei | med, eng
reds | med, field, eng | po dlugiej przerwie wiec bedzie kaleczenie :)
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)

05.07.2005
17:49
smile
[155]

cronotrigger [ Rape Me ]

Nazwa: GOL
Start: 21:00
IP: 212.67.120.237:26040
Hasło: brak (tzn. nie ma hasła:))

kN|Sensei | med, eng
reds | med, field, eng | po dlugiej przerwie wiec bedzie kaleczenie :)
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)
crono | z miesiąc już nie grałem xD

05.07.2005
21:02
smile
[156]

reds23 [ redsov ]

zapraszamy! teraz ... :)

09.07.2005
18:33
[157]

Blink! [ Konsul ]

bierz ktos z was udzial w lidze pif pafu?

10.07.2005
12:26
[158]

Api15 [ Konsul ]

Jak ktos moze niech mi przesle plik z serwami do ET na [email protected]

10.07.2005
12:41
[159]

reds23 [ redsov ]

Blink! > golowicze musieli by byc swietnynmi graczami, a nawet to nie daje gwarancji zeby cos ugrac
:) gra sie tu rekreacyjnie :]]

ps. Moze kiedys zebrala by sie jakas wieksza grupka i zagralibysmy kilka mapek jak to bylo jeszcze kilka tygodni temu ... :) Porzuccie na chwilke BF2 dla kilku chwil z et :)

10.07.2005
13:34
[160]

Blink! [ Konsul ]

akurat w lidze pif-pafu to nie ma klanow najwyzszych lotow.Ale ktos z gol-a moze być w klanie ktory akurat bierze udzial:]

10.07.2005
13:39
smile
[161]

leszo [ Run for Fun ]

pogralibysmy coś... wieczorem

17.07.2005
16:22
[162]

aikikaisensei [ Senator ]

Co ja widzę.... nie było zaledwie 12 dni a wątek już upadł: czy są na forum osoby chętne do gry w ET?

17.07.2005
22:17
[163]

aikikaisensei [ Senator ]

^UP^

17.07.2005
22:19
smile
[164]

EspenLund [ Live For Speed ]

sensei c`mon!

jakis publiczny! :):):):)

17.07.2005
22:21
smile
[165]

EspenLund [ Live For Speed ]

za duzo gralem w gta...

17.07.2005
22:26
smile
[166]

EspenLund [ Live For Speed ]

ein Herr sensei, Spiel ein Herr?

z niemieckiego nie jestem dobry :pp

17.07.2005
22:27
smile
[167]

reds23 [ redsov ]

dzialajaca myszka bedzie kolo czwartku wiec musze sie nauczyc na niej grac ... :)
ja bede mogl grac :)))

17.07.2005
22:29
[168]

aikikaisensei [ Senator ]

Jutro kupuję Logitech MX 518 to sobie pogramy jak się przyzwyczaję:)

17.07.2005
22:31
smile
[169]

EspenLund [ Live For Speed ]

daj jakiegos publika sensei albo ja dam...

17.07.2005
22:34
smile
[170]

reds23 [ redsov ]

Logitech MX 518 xD ja tez ............ ;]

17.07.2005
22:34
[171]

aikikaisensei [ Senator ]

Jak zwykle polecam serwer mojego klanu Kill Net 62.29.136.20:27960 jednak dzisiaj chyba nie pogram bo jestem nawalony i nie za bardzo jest sens.

17.07.2005
22:36
smile
[172]

EspenLund [ Live For Speed ]

to gramy tu

62.29.136.20:27960

17.07.2005
22:41
smile
[173]

EspenLund [ Live For Speed ]

ups server pelny mapka caen...

JUTRO GRAMY!

Booking Reference No: #1872
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 18/07/2005 22.00naszego czasu!!!

PROSZE!!!
ZAGRAJMY!!!

17.07.2005
22:54
smile
[174]

leszo [ Run for Fun ]

chętnie !

17.07.2005
23:09
smile
[175]

Hitmanio [ KG 21 ]

Może się zjawię :P

18.07.2005
00:05
[176]

aikikaisensei [ Senator ]

Booking Reference No: #1872
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 18/07/2005 22.00naszego czasu!!!

PROSZE!!!
ZAGRAJMY!!!


EspenLund
kN|Sensei na 90 % będę

18.07.2005
00:28
smile
[177]

EspenLund [ Live For Speed ]

Booking Reference No: #1872
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 18/07/2005 22.00naszego czasu!!!

PROSZE!!!
ZAGRAJMY!!!


EspenLund
kN|Sensei na 90 % będę
leszo
hitmanio

wow 4 osoby :_)

18.07.2005
17:04
[178]

aikikaisensei [ Senator ]

Może jeszcze ktoś się dołączy.

18.07.2005
17:05
smile
[179]

leszo [ Run for Fun ]

no no ja pamiętam ;)

18.07.2005
17:06
smile
[180]

Deead [ Senator ]

ja zagram :)


Booking Reference No: #1872
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 18/07/2005 22.00naszego czasu!!!

PROSZE!!!
ZAGRAJMY!!!



EspenLund
kN|Sensei na 90 % będę
leszo
hitmanio
Deead (Silversoul)

18.07.2005
17:13
[181]

TeadyBeeR [ Legend ]

Juz od jutra bede mog znowu z wami pograc. Tylko mam dziwne wrazenie, ze GW mnie wciagnie za mocno i bede mogl byc zajety :).

18.07.2005
17:20
[182]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Pytanie pewnie banalne i bylo zadawane tysiące razy, ale po sciagnieciu gry, jakie patche (lub mody) mam sciagnac aby grac z GOLowa ekipa?

18.07.2005
17:21
[183]

aikikaisensei [ Senator ]

Patch: 2.60

Mod: et pro 3.14

18.07.2005
18:58
[184]

puszczyk [ Konsul ]

Booking Reference No: #1872
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 18/07/2005 22.00naszego czasu!!!



EspenLund
kN|Sensei na 90 % będę
leszo
hitmanio
Deead (Silversoul)
puszczyk

ostatnio miałem przerwę w ET, ale może nie będzię tak źle ;)

18.07.2005
19:10
smile
[185]

ExistoR [ Fuck The System ]

Ech, po 3 tygodniowej przerwie od kompa i kolejnych 2 tygodniach przerwy od ET za sprawą BF2, troche mi sie w ET grac zachaciało. Nie wiem czy zdąze na dziś bo miałem format, ale do następnegho razu na pewni zdąże wszystko poukłądac i powgrywac ;)

Tym czasem życze dzisiejszej miłej gry

18.07.2005
22:02
[186]

EspenLund [ Live For Speed ]

^UP^

18.07.2005
23:28
[187]

aikikaisensei [ Senator ]

Graliśmy tylko w 5 osób, ale mimo to grało się przyjemnie.

18.07.2005
23:32
smile
[188]

leszo [ Run for Fun ]

no ba !

20.07.2005
17:23
[189]

aikikaisensei [ Senator ]

Jest ktoś chętny na grę dzisiaj wieczorem?

20.07.2005
17:47
[190]

aikikaisensei [ Senator ]

^UP^

20.07.2005
17:53
[191]

leszo [ Run for Fun ]

mógłbym się dołączyć

21.07.2005
15:06
smile
[192]

leszo [ Run for Fun ]

pyknijmy jakiegoś meczyka ...

21.07.2005
15:14
[193]

M@rine [ Konsul ]

No GTA SA pokonane więc i ja raczej będę.

21.07.2005
18:37
[194]

aikikaisensei [ Senator ]

Zamówię serwer na 20.

21.07.2005
18:40
[195]

Deead [ Senator ]

ja bede gral

21.07.2005
18:42
[196]

aikikaisensei [ Senator ]

Nazwa serwera: GOL
Start: 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: gol


kN|Sensei

21.07.2005
18:42
[197]

aikikaisensei [ Senator ]

Jak widzicie zmieniłem zdanie i jast na 20.30 zamiast na 20. Wpisujcie się na listę.

21.07.2005
20:11
smile
[198]

Deead [ Senator ]

Nazwa serwera: GOL
Start: 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: gol


kN|Sensei
Deead (Silversoul)

mam nadzieje ze bedzie wiecej ludzi

22.07.2005
21:00
[199]

aikikaisensei [ Senator ]

Nazwa serwera: GOL
Start: 21.15
IP: 212.67.120.238:26030
Bez hasła


kN|Sensei
Zwierzu - nie znacie:)

22.07.2005
21:09
[200]

aikikaisensei [ Senator ]

No zagra ktoś?:)

23.07.2005
17:21
smile
[201]

puszczyk [ Konsul ]

Mam pytanko:
Grałem dziś medykiem, miałem komplet gwiazdek i chciałem użyć adrenaliny, szukam i nima :|
kiedy dostaje się adrenalikę?

23.07.2005
21:41
[202]

Tasior_boom_ [ Junior ]

potrzebuje linka do nowej wersji et pomozecie??

01.08.2005
16:56
[203]

MAROLL [ Hypnotize ]

No zupuje watek :)

Dzisaj pobilem moj rekord stopnia (screen) :D
Kto by chcal zagrac musze sprawdzic skilla na was :)

02.08.2005
13:05
[204]

MAROLL [ Hypnotize ]

GIGA Up!

02.08.2005
13:06
[205]

MAROLL [ Hypnotize ]

puszczyk>>> ja adrenaline zawsze mialem kiedy mialem 4 Gwiazdki z First Aid.

02.08.2005
15:04
[206]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

niech ktops zropbi nowy watek gracie moze dzisiaj??:)

05.08.2005
00:59
smile
[207]

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]

Panowie nowa część:

https://www.gry-online.pl./s043.asp?ID=4060881&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.