
oooololo [ MeDyK ]
Graj z Nami w Enemy Territory | Cz. 39
Witaj drogi graczu, z pewnością wszedłeś tu, bo zobaczyłeś nazwę swojej ulubionej gry w tytule wątku. Nie przewidziało Ci się. Gramy w ET razem na jednym własnym i zahasłowanym serwerze. Mamy pewność, że żaden nieporządny gość nie włączy się do zabawy i nie będzie jej psuł. Jak to możliwe, że mamy serwer? Instrukcje znajdziesz poniżej. Serwer może załatwić każdy.
Wystarczy, że postąpisz zgodnie ze wskazówkami. Zapraszamy wszystkich chętnych do grania.
Rozsądne Wymagania Sprzętowe:
Pentium III 600MHz, 128 MB RAM, 32 MB Akcelator 3D
Instrukcje Załatwiania Serwera:
1. Wchodzimy na stronę --> www.firebutton.co.uk/
2. Rejestrujemy się.
3. Wchodzimy w zakładkę ”Gaming”.
4. Wybieramy ”Bookable Servers”.
5. Wybieramy grę. (W naszym przypadku będzie to ET Pro.)
6. Wybieramy slot.
7. Wybieramy godzinę. (Bierz pod uwagę to, że godzina podana na serwisie jest względem czasu Brytyjskiego, a więc 1h do tyłu. Pisząc prościej --> Jak chcemy grać o 20:00 to wybieramy godzinę 19:00 --> Czas podajemy po Polsku.)
8. Ustawiamy dane serwera.
9. Potwierdzamy zamówienie, a następnie mailem otrzymujemy IP i nazwę serwera.
Po zamówieniu i otrzymaniu maila, informujemy o terminie gry w tym wątku!
Wady Tego Rodzaju Zamówienia:
- Max 90 minut gry
- Max 18 osób w grze
- Limit 2 zamówień na tydzień danego użytkownika
- Pełna Wersja Gry Enemy Territory
https://gry.espol.com.pl/wolfet.exe
https://dl.mrbass.org/et/wolfet.exe
https://games.softpedia.com/get/Freeware-Games/Return-To-Castle-Wolfenstein-Enemy-Territory-FREE-FULL-GAME.shtml
- Mod ET Pro 3.1.0
www.swertcw.com/default.php?c=download&id=657
- Patch 1.02
www.nofrag.com/fichiers/rtcw/et/patches/180/ET_Patch_1.02.exe
- Patch 2.60
www.stalag13-clan.net/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=20
- Program Do Zmiany Patcha
www.stalag13-clan.net/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=21
- Etepro 3.1.14
https://s29.yousendit.com/d.aspx?id=3L2UGJJC4I3SQ0TVEXK0A1C3BG
- Oficjalna Strona Gry
https://games.activision.com/games/wolfenstein/
- Program The All-Seeing Eye
www.udpsoft.com/eye/download/newer/EyeInstaller.exe
- Małe objaśnienia związane z graniem, danymi, klasami i w ogóle w ET
www.enemyterritory.pl
-Mod 3.1.15 (nie jest on na razie konieczny do gry na FB)
https://etpro.anime.net/publicbeta/etpro-3_1_15.zip
Zasady:
1. Zachowujemy się kulturalnie, bez wyzwisk i obrażania się.
2. Po wejściu na serwer, gdy jesteśmy gotowi do gry wciskamy F3 lub F1.
3. Szanujemy przeciwników.
4. Nie gramy chamsko tzn. nie wciskamy się perfidnie w punkt respawanu i nie eliminujemy wroga.
5. „Shuffle XP” wykorzystujemy, gdy któraś z drużyn dostaje mocne bęcki od drugiej.
6. Ustawienie danych serwera zostawiamy wedle uznania.
7. Jako, że limit graczy wynosi 18 osób to zawsze zamawiamy serwer z parogodzinnym wyprzedzeniem i tworzymy listę graczy, którzy będą chcieli z Nami pograć. Dopisujemy się i czekamy na grę.
8. Do wyszukiwania serwerów zalecamy program The All-Seeing Eye.
Poradnik Początkującego Gracza
- Jak grasz, bądź ciągle w ruchu, nawet na chwilę nie stój w jednym miejscu, bo będziesz łatwym celem
- Celuj w głowę --> To się opłaca :)
- Najlepiej mieć ping mniejszy od 100
- Nie strzelaj do ziomków z teamu
- Nie wchodź na małe flagi, które wystają z ziemi --> To miny
- Nie wchodź pod celownik kumpla
- Nie naciskaj spacji, kiedy Medic jest w pobliżu
- Jak widzisz flarę z ulatniającym się czerwonym lub niebieskim dymem to lepiej się szybko oddal
- Przetestuj sobie każdą z profesji i wybierz tą, która Ci najbardziej odpowiada
MIŁEJ GRY
Serwer na dziś :
Booking Reference No: #1143
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 15/06/2005 17:00:00
bez hasła jako że połowa grazcy gra w BF 2 :)
Link do poprzedniej częsci:

cronotrigger [ Rape Me ]
up porządkowy :D

oooololo [ MeDyK ]
Serwer na dziś :
Booking Reference No: #1143
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 15/06/2005 17:00:00
bez hasła jako że połowa grazcy gra w BF 2 :)
JA pewnie zagram ale nie obiecuje :]

oooololo [ MeDyK ]
UP i wpisywac się na liste jeżeli bendzie nas z 4 to bendzie dobrze :p
oooololo | med (bendę na 70 %!)
hektor_v [ Centurion ]
hektor_v |field (60%)

hektor_v [ Centurion ]
oooololo | med (bendę na 70 %!)
hektor_v |field (65%)
oooololo [ MeDyK ]
Co wątek upada lipa nikt nie chce grać :[ lipa grrryyyy ;/ to może kto bendzie jeszzce grał z nami niech da znać !!
*..::Michael::..* [ Nightmare ]
Ja będę mógł zagrać o 20:00.
Dziki 10 [ Generaďż˝ ]
Dzis napewno będe o 20.00 i po 20.00

foxx [ lisek ]
Wszyscy sie przezucili na BF2, zreszta ja tez :P

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
Sorka ludzie że od jakiegoś czasu nie gram ale sprawy szkolne na razie są ważniejsze ale już niedługo skończe i będe dalej grac.........no chyba że nie powstrzymam sie od GTA:d
lo0ol [ Jónior ]
oceniac linka ;s wersja beta ;ppp

oooololo [ MeDyK ]
lo0ol >> dobre :]
oooololo [ MeDyK ]
Sorka ale zapomniałem i kliknełem opublikuj :)
Ma3lstrom .>> Nie ma sprawy :]
Robcio1222 [ Pretorianin ]
Teraz zaczełem grać na publicznych serwerach,graja tylko 2 osoby ,a reszta w BF2.
Ide grać na jakiś serwer

Robcio1222 [ Pretorianin ]
Kurdee wywala u mnie podczas gry że mam za starą wersję serva(c1.185),a jak dołączam się do jakiegoś teamu to pb mnie wywala pisze że potrzeba nowszej wersjii serwera ,pomóżcie!!!!
puszczyk [ Konsul ]
musisz zaktualizować pb :
\Wolfenstein - Enemy Territory\pb i klikasz na pbweb.exe
to chyba to jest powodem

*..::Michael::..* [ Nightmare ]
Jest ktoś chętny do gry?

oooololo [ MeDyK ]
Mozę ktoś podac strone z mapami do et mógłby mi ją ktoś podac ???

oooololo [ MeDyK ]
ja moge zagrać na publicku :]

Robcio1222 [ Pretorianin ]
Ja tesh moge zagrać ,ale tesh na publicznym
Robcio1222 [ Pretorianin ]
Coś mi tam pościągało ale były 3 errory
aikikaisensei [ Senator ]
No może dzisiaj zagramy. Piszcie w jakich godzinach będziecie mieli czas na grę.
aikikaisensei [ Senator ]
^UP^

Robcio1222 [ Pretorianin ]
Ja dzis moge zgrać o 20.00
Hih,ściągnołem se nojke soundpacka ,jest zajefajny!! ściągnełem go z Serwera KillNET
aikikaisensei [ Senator ]
Ja bardzo czeto gram na KN. Ten soundpack jest fajny, ale na kilka minut. Później staje się bardzo denerwujący.

Deead [ Senator ]
ech... coraz mniej osób tu zagląda, tylko już pare osób pamięta o tej grze :(
oooololo [ MeDyK ]
Ja moge zagrać w godzinach o 19 :] POZDro tylko jk bendziecie zamiwawiać serwa to BEZ HASŁA !!!

Robcio1222 [ Pretorianin ]
To prawda wątek upada.!
Sen3i dzięki za grę ,fajnie się grało,tylko szkoda że ni umim grać w to.
aikikasensei----> no tej soundpack jest zajefajny ale szyko się nudzi i denerwuje
Siry ale dzisiaj raczej nie bede grał bo bede miał gości więc jestmi przykro jak na jeden dzień 5 godzin wystarczy.

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
Pogramy o 18??.
Pózniej nie wiem czy będe mógł
aikikaisensei [ Senator ]
Z robą też się miło grało Robert. Za dużo siedzisz w ukryciu i wyczekujesz ofiar przez co masz mało XP, na którym chyba Ci zalezy. Jak widziałeś ja cały czas biegałem i miałem najwięcej XP na serwie.
Robcio1222 [ Pretorianin ]
No wymiatałeś na servie,też bym chciał kidyś wymiatać na jakimś słabszym serwerze
Dzięki za porade.
oooololo [ MeDyK ]
ja SPADAM TUTAJ : 62.87.210.154:23100

EspenLund [ Live For Speed ]
robcio nie martw sie, zawsze na paczatku jest trudno :D
Ale byłem teraz na jednym servie, jak zaczalame prowadzic akcje "kamikadze" xD
to uzbieralem 867xp na 3 mapki xDxDxD
oooololo [ MeDyK ]
Moze jak nie chce sie nikomu grać na serwerach FB to może ustalimy jakis fany serwerek publiczny i cały czas bendziemy na niego wchodzić??? J proponuje 2 : 217.98.64.4:27960, 62.87.210.154:23100
aikikaisensei [ Senator ]
Ja proponuję Kill Net 62.29.136.20:27960

Robcio1222 [ Pretorianin ]
A ja proponuje kilka serwerów ale moim faworytem jest również KillNet
POLLUB 212.182.59.2210:27960
TPC Kicior 212.182.2.172:30000
UPC@5 81.18.192.12:27960
Do KillNet'u bedziecie musieli śćiągnąć Soundpack'a Mape Venice ,beach (chyba) i Supplydepot(chyba)
oooololo [ MeDyK ]
hmm.. Dziś próbowałem wjść na ten Killnet ale mnei wywaliło i pojawił sie że ne mam paru żeczy jak mi się uda śiągnąć to możemy na nim grać :p
aikikaisensei [ Senator ]
A może zagramy na FB? Kto chętny na 15? Wpisywać się.
siX.Sens3i

Ginter !!!! [ Major ]
jak ja dawno w ET nie grałem ,moze jaki server się stawi ??
aikikaisensei [ Senator ]
No to zamów na 15.
*..::Michael::..* [ Nightmare ]
A może zagramy na FB? Kto chętny na 15? Wpisywać się.
siX.Sens3i, Ginter, Michael
aikikaisensei [ Senator ]
Ponieważ obawiam się, ze na 15 nie będzie wystarczającej liczy osób już teraz planuję grę na 21.
Wpisujcie się chętni na 15 i na 21.
15:00
siX.Sens3i, Ginter, Michael
21:00
siX.Sens3i

cronotrigger [ Rape Me ]
15:00
siX.Sens3i, Ginter, Michael
21:00
siX.Sens3i , cronotrigger

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]
21:00
siX.Sens3i , cronotrigger,Dziki 10

Robcio1222 [ Pretorianin ]
21:00
siX.Sens3i , cronotrigger,Dziki 10
,Robert

*..::Michael::..* [ Nightmare ]
Jest ktoś chętny do gry?
aikikaisensei [ Senator ]
Ja jestem chętny:)

oooololo [ MeDyK ]
Dobra kto jest chetny na gre ale jutro o godzinie 10 ?? o 10 bo wcześniej spanie :] i mam czas do 11 bo potem szkoła :]
1.oooololo

piter_b [ Pretorianin ]
OK to jeszcze raz, mam problem z grą ET i RTCW ,więc wchodze na serwer z Punkbusterem i zostaje wyje*** nie wiem czemu,wina neta? wątpie 512 na jeden komputer :/ etpro i punkbuster updatowane nie wiem o co chodzi na kazdym serwerze chce czegoś innego i zawsze prosi o ponowne polączenie za 0 minut :/
===>

EspenLund [ Live For Speed ]
nie mam pojecia.
ps
R.I.P.
this topic is dead.

TeadyBeeR [ Legend ]
Ja dzis gralem z Isamem, ale totalnie nam nie szlo.

EspenLund [ Live For Speed ]
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu
czyli server na jutro
Espen|field

kudel1989 [ Pretorianin ]
espen jak nie zapomne to zagram z wami ;p
Espen|field
Ism.Kudeł|all clas :]
oooololo [ MeDyK ]
SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu
Espen|field
Ism.Kudeł|all clas

oooololo [ MeDyK ]
SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu
Espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
Deead [ Senator ]
Ja też z wami jak mi sie uda wyrobic. Mam nadzieje ze mi sie uda :)
^^up^^
Deead [ Senator ]
edit
Ja tez z wami pogram*

Ginter !!!! [ Major ]
kurde formata mialem i ET nie mam ;(;(;(
aikikaisensei [ Senator ]
I ja też chyba zagram.

leszo [ Run for Fun ]
SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu
spen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR [ Legend ]
SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu
spen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk [ Konsul ]
SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu
espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :)
puszczyk [ Konsul ]
lol.. serwer na jutro dobrze że nie 12.07 bo nie wiem czy bym mógł :p
aikikaisensei [ Senator ]
SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu
espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :
[HoW.Sensei]

leszo [ Run for Fun ]
a może jeszcze coś dziś ?
aikikaisensei [ Senator ]
LOL, a ja byłem przekonany, że to za 30 minut. Wkurzyłem się zdeczko.

TeadyBeeR [ Legend ]
Lol. Tez myslalem, ze to na dzis :).
Ale jutro mi jeszcze bardziej odpowiada :D.

EspenLund [ Live For Speed ]
SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu
espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :
[HoW.Sensei]
^UP^
a probos, znalazlem server :):):)
ale wchpdzimy tylko kiedy nikogo innego nie ma, zwlaszcza ludzi z tagiem [X]
81.219.246.4:27960
haslo: xclan
<jupi> :)
eJay [ Gladiator ]
A niech bedzie:)
SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu
espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :
[HoW.Sensei]
eJay | ku "hwale" Odyna!
aikikaisensei [ Senator ]
Ściągnalem sobie et minimalizer jednak zupełnie nie wiem jak to ugryźć. Napiszcie mi krok po kroku co mam zrobić, żeby tego używać.
TeadyBeeR [ Legend ]
aikikaisensei --> A nie wystarczy alt + enter w czasie gry?
puszczyk [ Konsul ]
aikikaisensei--> Są różne wersje ja mam taką: minimalizer.exe
Odpalasz przed go grą, ikonka minimalizera wskakuje ci na pasek zadań. Teraz w czasie gry przywołujesz pasek i klikasz na ikonkę(nie pamiętam tylko czy 1 czy 2razy)
TeadyBeeR--> O ile się nie mylę alt + enter rozłącza z serwerem.
TeadyBeeR [ Legend ]
puszczyk --> Widocznie jestem wybrancem bo mnie raczej nie rozlacza. Wprawdzie laduje mape od nowa, ale nigdy nie stracilem przez to expa(jakby mnie rozlaczalo). No i po zmniejszeniu okienka stoje tam gdzie stalem i jestem w tym teamie, w ktorym bylem.
Isam [ Generaďż˝ ]
SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu
espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :
[HoW.Sensei]
eJay | ku "hwale" Odyna!
Isam | jako on sam
oooololo [ MeDyK ]
JA niestety nie zagram :/

EspenLund [ Live For Speed ]
przypominam, zawsze mozemy zagrac na tym
81.219.246.4:27960
haslo: xclan
jesli nikogo nie ma :)

EspenLund [ Live For Speed ]
Kto by chciał dziś ts`a przestestowac? :):):)
goldenSo [ AnomaliA ]
SERWER NA 22/06/2005
Server IP Address: 212.67.120.237:26020
Server will start at: 22/06/2005 20.30 naszego czasu
espen|field
Ism.Kudeł|all clas
oooololo| med , ewentualnie failed <bendę na 70%>
leszo | winienem być
TeadyBeeR| blah
puszczyk | skoro się zbiera ekipa to czemu nie :
[HoW.Sensei]
eJay | ku "hwale" Odyna!
Isam | jako on sam
goldenSo | ee noo meed
puszczyk [ Konsul ]
Isam i Teady widzę szaleją teraz na 18Net|Public, więc pewnie się nie zjawią..
Espen daj ip do Ts'a to ja wejdę, a może ktoś jeszcze się skusi
*..::Michael::..* [ Nightmare ]
Może i się zjawię. Niestety nie grałem już ponad tydzień.
Isam [ Generaďż˝ ]
ja powiem tylko "ojej" ;] zero teamplayu
puszczyk [ Konsul ]
no jakoś tak głupio wyszło, sorry! :|
EspenLund [ Live For Speed ]
Bez przesady isam :>
cos tam probowalismy wyskrobac :
puszczyk [ Konsul ]
he,he nie wiedziałem, że ten ktoś, to właśnie ty Espen ;)

Robcio1222 [ Pretorianin ]
Jestem!
Po kilku dniowej przerwie wruciłem

oooololo [ MeDyK ]
To co gramy dziś powinniscie mniec czas :] wpisywać się na godzinę 17.00 to sie serwer później zamuwi
17.00- oooololo,

piter_b [ Pretorianin ]
fajnie thx za pomoc ,skończy sie chyba kupywanie gier bo widze ze sięt o nei opłaca

SzPiEg_KF [ Konsul ]
wow!
TeadyBeeR [ Legend ]
Ja to moglbym zagrac kolo 15. Na 18 jade na mase krytyczna i nie bede mogl grac o 17 :(.
oooololo [ MeDyK ]
Donra Tedy to na 14.00 bo o 15 tata wraca i sobie nie pogram :)
Serwer an 14.00
oooololo,TeadyBeeR

oooololo [ MeDyK ]
No widze że nie ma chetnych to nie gramy :]
Ginter !!!! [ Major ]
ja moge zagrac tylko sciagne do konca ET i wszystkie patche :/
*..::Michael::..* [ Nightmare ]
Jest ktoś chętny do gry na 21:00?
oooololo [ MeDyK ]
No ja neistety nie zagram ;/ chociarz wakacje już;/
aikikaisensei [ Senator ]
Ja chętnie dzisiaj zagram. Zamówicie serwa na wieczór.
Psychol [ yellow_koza ]
szybkie pytanko:
jaka jest komenda na to zeby mount-mg nie rzucalo podczas strzelania?? (zeby nie bylo recoil)
chyba ze to nie rzuca tylko podczas specta :?

oooololo [ MeDyK ]
ze co ??? Nie rozumiem ;/
goldenSo [ AnomaliA ]
@Psychol
Mount ma to do siebie że jest zdefiniowany na stałe, wszelkie ustawienia nie działają na niego. A w każdej broni jest recoil, tylko nie rzuca ci bronią, pociski nigdy nie lecą w kropke
TeadyBeeR [ Legend ]
Psychol --> Chodzi ci o alternate fire podczas lezenia? Ja to mam pod CTRL.
Psychol [ yellow_koza ]
chodzi mi o to ze jak ja uzywam mg to rzuca tym gownem jak cholera
a jak czasem polukam jako spect to idealnie na kropce wali :/
wyjatkiem jest browning
aikikaisensei [ Senator ]
Czy jest ktoś chętny na grę dzisiaj ok. 21?
aikikaisensei [ Senator ]
Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL
-GT-Sensei | med

Deead [ Senator ]
Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL
-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)
oooololo [ MeDyK ]
To na jutro !! Ja niestety nie zagram jutro wyjezdzam na wakacje :] ale w godzinach 12-13 moge zagrać !!
Deead [ Senator ]
Jeśli rano coś będzie też moge zagrać, chyba, że mi coś wypadnie.
aikikaisensei [ Senator ]
Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL
-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]
Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL
-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)
Dziki | Eng-ofcourse
cronotrigger [ Rape Me ]
Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL
-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)
Dziki | Eng-ofcourse
cronotrigger | solider a jak
leszo [ Run for Fun ]
jutro nie mam imprezy, wiec chyba będę mógł grać :P
aikikaisensei [ Senator ]
Muszę się pochwalić. Mam szansę na grę w klanie Kill Net:)
puszczyk [ Konsul ]
a co nie wypaliła współpraca z 6 ?
aikikaisensei [ Senator ]
Wypaliła, ale klan się rozpadł. Ludzie olewali sobie treningi itp.
Kill Net na pewno znasz - to ten z serwerem na 10 map.
oooololo [ MeDyK ]
Gratulacje Sensei :]

TeadyBeeR [ Legend ]
Puszczyk --> Dzisiaj tez gramy na 18net? :)
aikikaisensei [ Senator ]
Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL
-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)
Dziki | Eng-ofcourse
cronotrigger | solider a jak
*..::Michael::..* [ Nightmare ]
A kto chciałby teraz zagrać?
aikikaisensei [ Senator ]
Ja bym mógł, ale to raczej nie ma sensu bo za 30 minut wychodze do pracy,a w międzyczasie muszę sobie jakiś szybki obiad zrobić:)
aikikaisensei [ Senator ]
Będziecie o 20.30?
Deead [ Senator ]
Ja będe :)

NorwicK [ Maggot ]
Ja też moge zagrać :) Dawno w ET nie gralem :)
Nazwa serwera: GOL
Start: 27.06.2005 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: GOL
-GT-Sensei | med
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)
Dziki | Eng-ofcourse
cronotrigger | solider a jak
NorwicK | zobaczymy :)
aikikaisensei [ Senator ]
Może ktoś jeszcze...
aikikaisensei [ Senator ]
Hasło chyba małymi literami.
Deead [ Senator ]
no i po grze, szkoda, ze tylko czterech było

NorwicK [ Maggot ]
No szkoda :) kiedy wroca te czasy co raz nawet komplet byl czyli 18 graczy :)
aikikaisensei [ Senator ]
Ludzieeee:):):)
Cieszę jak 5 latek.
Przyjęli mnie do kN.
Ma refa na tym serwie z 10 mapami:)
Wpadajcie czasem na 62.29.136.20:27960

cronotrigger [ Rape Me ]
aarrgghhh sorki, że mnie nie było :(
aikikaisensei [ Senator ]
Zagra ktoś dzisiaj?
aikikaisensei [ Senator ]
Przed chwilą z Puszczykiem rozegraliśmy 10 mapową kampanię. Grało się świetnie licząc spawnkillu na railgun.
Mam nadzieję, że więcj osób z GOLa będzie miało chęć na taką grę.
Na FB chyba nie ma sensu grać bo nigdy nie ma odpowiedniej ilości ludzi.

TeadyBeeR [ Legend ]
Ja tez dzisiaj zaliczylem juz kampanie na 10 map :).
Zeby bylo smiesznie to zolnierzem nie gralem nawet przez sekunde.
aikikaisensei [ Senator ]
No ładnie Teady, ale ja z Pusczykiem mieliśmy lepszy wynik:)

TeadyBeeR [ Legend ]
Ojj tam :).
U mnie w teamie bylo sporo gosci, ktorzy grali tylko i wylacznie dla xpa.
Siedzi taki field w spawnie i nie robi nic innego poza wyrzucaniem kolejnych paczek z amunicja. Do tego medyk, ktory dzgal tego fielda i dawal mu apteczki. Na froncie wszyscy krzycza "I need medic, I need ammo", a ci dalej stoja w spawnie. Moze kiedys razem pogramy na jakims publiku. Ja na (nie:) ) szczescie w sobote juz znikam na wakacje i szybko kompa nie zobacze:).
lo0ol [ Jónior ]
te fire button jest na etpro 3.1.0 i patchu 2.6 czy mi sie zdaje ? bo jak wchodzilem na serva stad to musialem sciagac 3.1.0 ;/
puszczyk [ Konsul ]
Fajnie się grało, mimo że u was wcześniej było kilku mocnych graczy(fragerów trudnych do przejścia :p), to i tak my wygraliśmy większość mapek :)
Jedyny mankament to to, że dół tabeli się ciągle rotował i te ich zabawy voice cheatem ,można czasem coś rzucić, ale trzeba mieć umiar.

MAROLL [ Hypnotize ]
Moze ma ktos ochote na tego puyblika, bo ja chyba ide. Dawno tutaj niezagladalem, watek umarl ? :D Chyba wszyscy pocinaja w BF2 albo GTA:SA ja tam ciagle siedze na publikach wiec teraz id ena tego co sensei podal. Wiec kto jest chetny to do zobaczenia w piekle :D

BWP [ Centurion ]
Na razie bf2 mnie nie wciągnął i pogrywam w Wolfa na publicznych serwerach.
WOLFEN RULEZZZZ!
Porucznik [ Chor��y ]
Witam. Jako że, tak jak Pana powyżej, BF2 nie pociąga mnie na razie, postanowiłem pobawić się w coś innego. Wybrałem ET. Ściągnąłęm co trzeba, co prawda z małymi przeskodami. Nie mam środkowej wersji moda ETPro, ale czy jest konieczna skoro jest już nowa wersja? I gdzie włąściwie wrzucić te pliki? Do etmain?
Porucznik [ Chor��y ]
Witam. Jako że, tak jak Pana powyżej, BF2 nie pociąga mnie na razie, postanowiłem pobawić się w coś innego. Wybrałem ET. Ściągnąłęm co trzeba, co prawda z małymi przeskodami. Nie mam środkowej wersji moda ETPro, ale czy jest konieczna skoro jest już nowa wersja? I gdzie włąściwie wrzucić te pliki? Do etmain?
Porucznik [ Chor��y ]
Przepraszam za powtórkę...
Pierwsze uruchomienie i od razu problem. W konsoli wyświetla się mniej więcej takie coś: "could not load OpenGL subsystem" W czym problem?. Pamiętam że keidyś na starym kompie działało wszystko jak Pan Bóg przykazał.
MP-ror [ Konsul ]
Ale mnie dziś wpienili na jednym serwerze... Dostałem komunikat że zostałem wykickany za "fluctuating ping" (zmienny ping) i że to decyzja admina. Nieważne że przez całą kampanię byłem najlepszym engiem i trzeci w klejności pod względem XP. Co za h***za admin...
aikikaisensei [ Senator ]
Porucznik po prostu brakuje u Cioebie sterownika OpenGL. Zainstaluj najnowsze sterowniki do grafy i wszystko będzie ok.
MP-ror - pamiętasz może nick tego admina, który dał Ci kicka i na jakim serweze grałeś?

MAROLL [ Hypnotize ]
JA polecam publika Vectra Net Radom swietny no i wrocil moj ulubiony serw z sound supportem LANET :) Na vectrze kampa 9 map na Lanecie 8 map ja teraz ide na vectre wiec jak ktos by mial ochote to welazic, mam nadzieje ze macie ASE i umiecie znalesc serw jezeli jest podana tylko nazwa :P
MP-ror [ Konsul ]
aikikaisensei --- nicka nie znam. Serwer nazywał się jolt.co.uk (05) czy jakoś tak
aikikaisensei [ Senator ]
MP-ror niestety nie wchodzę na ten serwer, ale polecam 62.29.136.20:27960 - tam kicka za nic nie dostaniesz:)
Ponieważ jutro wyjeżdżam chciałbym dzisiaj zagrać z forumowiczami. Zamówię serwer na 15.
aikikaisensei [ Senator ]
Nazwa serwera: GOL
Start:15.00
IP: 212.67.120.237:26010
Hasło: gol
kN|Sensei | med, eng

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]
Po długiej nieobecności wreszcie jestem z wami:
Nazwa serwera: GOL
Start:15.00
IP: 212.67.120.237:26010
Hasło: gol
kN|Sensei | med, eng
Dziki | eng
puszczyk [ Konsul ]
Start:15.00
IP: 212.67.120.237:26010
Hasło: gol
kN|Sensei | med, eng
Dziki | eng
puszczyk | eng, med
zobaczymy czy coś z tego będzie :)
aikikaisensei [ Senator ]
^UP^

Api15 [ Konsul ]
Tez sobie zagram ;]
Start:15.00
IP: 212.67.120.237:26010
Hasło: gol
kN|Sensei | med, eng
Dziki | eng
puszczyk | eng, med
API!!! | med, cv

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
Szkoda że nie zaklepaliście na 18. Zaraz wychodze i wróce po 16 szkoda
bvn [ Legionista ]
Może jeszcze ktoś zagra?
aikikaisensei [ Senator ]
Założyłem kolejny serwer:)
Nazwa: GOL
Start: 21:00
IP: 212.67.120.237:26040
Hasło: brak (tzn. nie ma hasła:))
kN|Sensei | med, eng
reds23 [ redsov ]
Nazwa: GOL
Start: 21:00
IP: 212.67.120.237:26040
Hasło: brak (tzn. nie ma hasła:))
kN|Sensei | med, eng
reds | med, field, eng | po dlugiej przerwie wiec bedzie kaleczenie :)
Deead [ Senator ]
Nazwa: GOL
Start: 21:00
IP: 212.67.120.237:26040
Hasło: brak (tzn. nie ma hasła:))
kN|Sensei | med, eng
reds | med, field, eng | po dlugiej przerwie wiec bedzie kaleczenie :)
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)

cronotrigger [ Rape Me ]
Nazwa: GOL
Start: 21:00
IP: 212.67.120.237:26040
Hasło: brak (tzn. nie ma hasła:))
kN|Sensei | med, eng
reds | med, field, eng | po dlugiej przerwie wiec bedzie kaleczenie :)
Deead (Silversoul) | nie wiem kim :)
crono | z miesiąc już nie grałem xD

reds23 [ redsov ]
zapraszamy! teraz ... :)
Blink! [ Konsul ]
bierz ktos z was udzial w lidze pif pafu?
Api15 [ Konsul ]
Jak ktos moze niech mi przesle plik z serwami do ET na [email protected]
reds23 [ redsov ]
Blink! > golowicze musieli by byc swietnynmi graczami, a nawet to nie daje gwarancji zeby cos ugrac
:) gra sie tu rekreacyjnie :]]
ps. Moze kiedys zebrala by sie jakas wieksza grupka i zagralibysmy kilka mapek jak to bylo jeszcze kilka tygodni temu ... :) Porzuccie na chwilke BF2 dla kilku chwil z et :)
Blink! [ Konsul ]
akurat w lidze pif-pafu to nie ma klanow najwyzszych lotow.Ale ktos z gol-a moze być w klanie ktory akurat bierze udzial:]

leszo [ Run for Fun ]
pogralibysmy coś... wieczorem
aikikaisensei [ Senator ]
Co ja widzę.... nie było zaledwie 12 dni a wątek już upadł: czy są na forum osoby chętne do gry w ET?
aikikaisensei [ Senator ]
^UP^

EspenLund [ Live For Speed ]
sensei c`mon!
jakis publiczny! :):):):)

EspenLund [ Live For Speed ]
za duzo gralem w gta...

EspenLund [ Live For Speed ]
ein Herr sensei, Spiel ein Herr?
z niemieckiego nie jestem dobry :pp

reds23 [ redsov ]
dzialajaca myszka bedzie kolo czwartku wiec musze sie nauczyc na niej grac ... :)
ja bede mogl grac :)))
aikikaisensei [ Senator ]
Jutro kupuję Logitech MX 518 to sobie pogramy jak się przyzwyczaję:)

EspenLund [ Live For Speed ]
daj jakiegos publika sensei albo ja dam...

reds23 [ redsov ]
Logitech MX 518 xD ja tez ............ ;]
aikikaisensei [ Senator ]
Jak zwykle polecam serwer mojego klanu Kill Net 62.29.136.20:27960 jednak dzisiaj chyba nie pogram bo jestem nawalony i nie za bardzo jest sens.

EspenLund [ Live For Speed ]
to gramy tu
62.29.136.20:27960

EspenLund [ Live For Speed ]
ups server pelny mapka caen...
JUTRO GRAMY!
Booking Reference No: #1872
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 18/07/2005 22.00naszego czasu!!!
PROSZE!!!
ZAGRAJMY!!!

leszo [ Run for Fun ]
chętnie !

Hitmanio [ KG 21 ]
Może się zjawię :P
aikikaisensei [ Senator ]
Booking Reference No: #1872
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 18/07/2005 22.00naszego czasu!!!
PROSZE!!!
ZAGRAJMY!!!
EspenLund
kN|Sensei na 90 % będę

EspenLund [ Live For Speed ]
Booking Reference No: #1872
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 18/07/2005 22.00naszego czasu!!!
PROSZE!!!
ZAGRAJMY!!!
EspenLund
kN|Sensei na 90 % będę
leszo
hitmanio
wow 4 osoby :_)
aikikaisensei [ Senator ]
Może jeszcze ktoś się dołączy.

leszo [ Run for Fun ]
no no ja pamiętam ;)

Deead [ Senator ]
ja zagram :)
Booking Reference No: #1872
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 18/07/2005 22.00naszego czasu!!!
PROSZE!!!
ZAGRAJMY!!!
EspenLund
kN|Sensei na 90 % będę
leszo
hitmanio
Deead (Silversoul)
TeadyBeeR [ Legend ]
Juz od jutra bede mog znowu z wami pograc. Tylko mam dziwne wrazenie, ze GW mnie wciagnie za mocno i bede mogl byc zajety :).
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Pytanie pewnie banalne i bylo zadawane tysiące razy, ale po sciagnieciu gry, jakie patche (lub mody) mam sciagnac aby grac z GOLowa ekipa?
aikikaisensei [ Senator ]
Patch: 2.60
Mod: et pro 3.14
puszczyk [ Konsul ]
Booking Reference No: #1872
Server: FireButton 1
Slot: 1
Server IP Address: 212.67.120.237:26010
Server will start at: 18/07/2005 22.00naszego czasu!!!
EspenLund
kN|Sensei na 90 % będę
leszo
hitmanio
Deead (Silversoul)
puszczyk
ostatnio miałem przerwę w ET, ale może nie będzię tak źle ;)

ExistoR [ Fuck The System ]
Ech, po 3 tygodniowej przerwie od kompa i kolejnych 2 tygodniach przerwy od ET za sprawą BF2, troche mi sie w ET grac zachaciało. Nie wiem czy zdąze na dziś bo miałem format, ale do następnegho razu na pewni zdąże wszystko poukłądac i powgrywac ;)
Tym czasem życze dzisiejszej miłej gry
EspenLund [ Live For Speed ]
^UP^
aikikaisensei [ Senator ]
Graliśmy tylko w 5 osób, ale mimo to grało się przyjemnie.

leszo [ Run for Fun ]
no ba !
aikikaisensei [ Senator ]
Jest ktoś chętny na grę dzisiaj wieczorem?
aikikaisensei [ Senator ]
^UP^
leszo [ Run for Fun ]
mógłbym się dołączyć

leszo [ Run for Fun ]
pyknijmy jakiegoś meczyka ...
M@rine [ Konsul ]
No GTA SA pokonane więc i ja raczej będę.
aikikaisensei [ Senator ]
Zamówię serwer na 20.
Deead [ Senator ]
ja bede gral
aikikaisensei [ Senator ]
Nazwa serwera: GOL
Start: 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: gol
kN|Sensei
aikikaisensei [ Senator ]
Jak widzicie zmieniłem zdanie i jast na 20.30 zamiast na 20. Wpisujcie się na listę.

Deead [ Senator ]
Nazwa serwera: GOL
Start: 20.30
IP: 212.67.120.237:26020
Hasło: gol
kN|Sensei
Deead (Silversoul)
mam nadzieje ze bedzie wiecej ludzi
aikikaisensei [ Senator ]
Nazwa serwera: GOL
Start: 21.15
IP: 212.67.120.238:26030
Bez hasła
kN|Sensei
Zwierzu - nie znacie:)
aikikaisensei [ Senator ]
No zagra ktoś?:)

puszczyk [ Konsul ]
Mam pytanko:
Grałem dziś medykiem, miałem komplet gwiazdek i chciałem użyć adrenaliny, szukam i nima :|
kiedy dostaje się adrenalikę?
Tasior_boom_ [ Junior ]
potrzebuje linka do nowej wersji et pomozecie??
MAROLL [ Hypnotize ]
No zupuje watek :)
Dzisaj pobilem moj rekord stopnia (screen) :D
Kto by chcal zagrac musze sprawdzic skilla na was :)
MAROLL [ Hypnotize ]
GIGA Up!
MAROLL [ Hypnotize ]
puszczyk>>> ja adrenaline zawsze mialem kiedy mialem 4 Gwiazdki z First Aid.
Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
niech ktops zropbi nowy watek gracie moze dzisiaj??:)

Dziki 10 [ Generaďż˝ ]
Panowie nowa część:
https://www.gry-online.pl./s043.asp?ID=4060881&N=1