GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: I Mistrzostwa Polski w CM:BB #14 - V FAZA

12.06.2005
23:50
[1]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Forum CM: I Mistrzostwa Polski w CM:BB #14 - V FAZA

Ustawienia dla V fazy:

- okres: february (luty) 1942
- obszar: Finland
- force mix: combined arms
- nationality: unrestricted
- quality: unrestricted
- fitness: fit
- casualties: none
- ammunition: full
- sewer movement: none
- battle type: allied probe
- force size: 2000
- map size: medium
- handicap: none
- rarity: standard
- time: mid day
- temperature: cold
- weather: snow/still
- game length: 40+
- map type: village
- tree coverage: heavy
- hillines: modest hills
- damage: none
- fog of war: extreme

12.06.2005
23:52
[2]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Wasyl - Dziki Łoś

Wiggins - Jaskiniowiec

Woland - Remifr


Przydzial sedziow:
Zajcef: Wasyl (allied)-Dziki Łoś
PER: Dziki Łoś (allied)-Wasyl
Amizaur: Wiggins (allied)-Jaskiniowiec
Buczo: Jaskiniowiec (allied)-Wiggins
Iudex: Woland (allied)-Remifr
Qiuntus: Remifr (allied)-Woland

13.06.2005
00:19
[3]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Do zakonczenia turnieju pozostalo juz tylko 12 walk: 6 w tej fazie oraz 6 w fazie finalowej.

Nagrody w najblizszym czasie przejmie od Holmesa wspolorganizator turnieju Qiuntus.

Termin zakonczenia fazy V ustalony zostal wstepnie na 9 lipca, ale w razie koniecznosci moze zostac przesuniety.

Wszystkie gry rozpoczna sie (rozpoczely) od wymiany plikow pbemowych (fazy zakupow i rozstawienia), potem zas moga byc kontynuowane via tcp. W kazdej parze jest hostujacy.

Faza finalowa najprawdopodobniej przypadnie na okres wakacyjny, w zwiazku z tym nie bedzie miala okreslonych terminow, przynajmniej nie na poczatku.

Licze, ze turniej zakonczymy przed uplywem roku od jego rozpoczecia (oficjalnie rozpoczal sie 19 listopada 2004) :)

13.06.2005
01:25
[4]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Podeslij mi liste z baretkami do uaktualnienia......

13.06.2005
09:43
[5]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

BamSey --> Hmm, dziwne. Podeslalem ją okolo polnocy. Nie dostales jej?

13.06.2005
12:04
smile
[6]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Dziś rano dopiero odebrałem listę:)

Nadane.

13.06.2005
17:09
[7]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Jeszcze jedna istotna informacja:

Nagrody, spoza puli przeznaczonej dla finalistow, zostana rozlosowane wsrod wszystkich pozostalych uczestnikow turnieju na poczatku fazy finalowej, a wiec juz wkrotce.

14.06.2005
09:49
smile
[8]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

A ja do braku czasu dolaczam niestabilnego kompa :( Wiem, ze powodow moze byc wiele ... Moze zna ktos jakis programik, ktoryby sprawdzil stabilnosc mojego XP ??

16.06.2005
14:26
smile
[9]

kosmita12 [ Legionista ]

----> Wiggins
sprubuj zdefragmentowac dysk a jak nie przyniesie to skutków to do serwisu

16.06.2005
14:43
smile
[10]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Kosmita12-----> Nie chcę od razu na poczatku deprecjonować twoich wypowiedzi bo nie chcę cie zniechęcić do nas ale bierz pod uwagę że tu średnia wieku to jest 30 lat więc takich oczywistych rzeczy to raczej tłumaczenie sobie daruj:)

Ps. Ja rozumiem że jak się ma 12 lat to wydaje sieże sie dużo wie i człowiek się tym chce podzielić ze światem;))

16.06.2005
14:49
smile
[11]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Poza tym po co ten gosc z kosmosu zadal sobie tyle trudu by wygrzebac z otchlani poprzedni watek turniejowy???
Dzis sie zarejestrowal, napisal od razu 5 postow po kolei, w tym dwa w watkach turniejowych. Hmm.

16.06.2005
14:55
smile
[12]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Może to podóznik w czasie a nie tylko w przestrzeni?;))

16.06.2005
15:42
smile
[13]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Pewnie codziennie defragmentuje feralnego ... laptopa :)

17.06.2005
08:33
[14]

kosmita12 [ Legionista ]

Kiedy koniec MP?

17.06.2005
08:34
[15]

kosmita12 [ Legionista ]

-----> Wiggins
Dlaczego codziennie? Chyba nie jest aż tak stary skoro grasz na nim.

17.06.2005
09:56
smile
[16]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

kosmita -->
To byl zarto o Twoim laptopie :) Jakbym pisal o sowim, nie uzylbym przypuszczenia "pewnie"

24.06.2005
01:30
[17]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

General SJU --> Trwaja jeszcze negocjacje w sprawie, ktora poruszyles. W statystykach, w profilach - walki w lidze sezonowej zaliczane beda do gier ligowych. Jednak najprawdobniej nie beda uwzgledniane w ligach tradycyjnych ze wzgledu na inny system punktacji i inna tryb rejestracji tych gier. Mozna powiedziec, ze stworzona zostanie nowa kategoria - walki nie beda zaliczane ani do gier ligowych (tradycyjnych) ani do sparingowych. Takie sa w kazdym razie zalozenia na dzis (zwiazane z kwestiami technicznymi, ktorymi zajmuje sie UrwisCo). W opisie bitwy pojawi sie formula: "Rozgrywka ligowa CM:AK sezon 2005/2006". Dotychczas widnialo "Rozgrywka ligowa CM:AK" albo "Rozgrywka sparingowa CM:AK".
Ta sprawa zostanie sprecyzowana wkrotce.
Nie ma jednak mowy by gry w lidze sezonowej na stronie CMHQ PL mialy byc rejestrowane podwojnie.

Zgredek --> Na CMHQ PL z tego co wiem obowiazuje prosta zasada: gracz ma prawo prosic o wygenerowanie powtornie mapy, jezeli uwaza, ze obecna jest niesprawiedliwa. Ta sama zasada obowiazywac bedzie rowniez w ligach sezonowych.
W MP w CMB:BB byla dyrektywa, by obligatoryjnie prosic gracza (tworzacego mape) o wygenerowanie mapy ponownie w przypadku zastrzezen przeciwnika, niezaleznie od tego, czy te zastrzezenia byly zasadne czy nie.



24.06.2005
01:31
[18]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Ups.... Nie w tym watku!!!!!!!!!!! Jestem dzis troche...hmmm...zmeczony... przepraszam...

24.06.2005
01:34
[19]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Bardzo pozno wrocilem do domu, raczylem sie troche bez umiaru napojami....energetycznymi, wiec prosze mi wybaczyc.

24.06.2005
09:47
[20]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Wiggins - wlasnie mialem podobne problemy z laptopem Żony - i sie okazalo że fabrycznie miala ustawiony plik wymiany na 360Mb-720max - i klopoty ze stabilnościa pojawialy się w momencie rozszerzania pliku wymiany poza startowe 360 i przy hibernacji z otwartą dużą ilością wordów i innych śmieci microsyfowych. Zmieniłem ustawienia pamieci wirtualnej na domyślne (ustawiane przez windows) i jakoś chodzi lepiej

24.06.2005
11:17
smile
[21]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

mgk --> dzieki, sprawdze w domu, jesli to to, masz browara u mnie :)

04.07.2005
15:55
[22]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Przypominam, ze wstepny termin zakonczenia fazy polfinalowej uplynie 9 lipca. Mam nadzieje, ze do tego czasu wyniki kilku walk naplyna.

09.07.2005
16:54
smile
[23]

woland_ [ Pretorianin ]

Pierwszt raz to ja zawalę termin. Prawdopodobnie dziś z Remifrem skończymy I mecz. Mam nadzieje że w przyszlym tygodniu rozegramy II mecz.

02.08.2005
17:26
smile
[24]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Z przyjemnoscia informuje, ze Qiuntus po heroicznych bojach odebral nagrody turniejowe (poza ksiazkami, ktore odebrane zostana bezposrednio z ksiegarn).

02.08.2005
20:52
smile
[25]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Quintus - dokonales niemożliwego ;-)

02.08.2005
21:06
smile
[26]

jiser [ generał-major Zajcef ]

:O
Rewelacja ... gratulacje, Qiuntusie :] To już wiem co robiłeś w czasie, w którym nie odpowiadasz na moje pliki ;>

Szanowny Sędzio Główny :)
Niestety, nie mam żadnych wieści od zawodników. Zrobili zakupy, rozstawiają się, ale tempo to jeden plik na miesiąc ..? na półtora ..? Nie wiem, kiedy oni skończą. Rozumiem, że obaj są bardzo zajętymi ludźmi, ale mimo wszystko mogliby odpowiadać na moje maile czy choćby prośby o potwierdzenia odbioru.

02.08.2005
22:16
[27]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Jiser --> Zakonczyla sie wreszcie pierwsza walka w V fazie (pomiedzy Wigginsem i Jaskiniowcem), wiec cos sie jednak ruszylo.

02.08.2005
23:59
smile
[28]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Quintus---> Poważanie towarzyszu!!

03.08.2005
00:46
smile
[29]

Target76 [ Pretorianin ]

== Quintus - Ty to umiesz ludziom wyrywac rzeczy, pewnie z gardla lub z ust temu, ktorego imienia nie wymienie, to wyrwales TAK TRZYMAJ

03.08.2005
09:28
smile
[30]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Tak wlasnie.
Moje dzielne dwa bataliony (reg i green) byly dokladnie tam, gdzie atakowaly cracki rosyjskie Jaskiniowca przy wsparciu dowch KV z miotaczami ognia.
KV zeszly od HC z 37mek. Atak przy duzych stratach ugrzazl. Wszytskie flagi moje.

79:21 dla Wigginsa :)

AAR wkleje z domu, bom w pracy

03.08.2005
13:19
[31]

Mortar [ Chor��y ]

Wiggins -> gratulacje, na razie ursynowska szkoła CMBB górą!

03.08.2005
18:21
smile
[32]

Qiuntus [ Pretorianin ]

Po prostu spelnilem swoj obywatelski obowiazek:)) (a juz sie ludziska zbijaja ze mnie;))

07.08.2005
17:50
[33]

Wasyl_ [ Legionista ]

Dobiegl do konca pierwszy pojedynek miedzy mna a Dzikim Losiem. Udalo mi sie zatrzymac zaciekle atakujacego Dzikiego Losia.
Problemem byly dwa KV crac.
Jeden szczesliwie zszedl od Paka 50mm. Dwie pentracje tungami nie zrobily na nim wiekszego wrazenia, jednak ture pozniej rykoszetujacy pocisk spowodowal "internal armor flankig", co zakonczylo sie wyeliminowaniem kolejego zalogata i opuszczeniem czolgu.
Drugi zdjelem piechota gdy tenze szykowal sie do ostrzelania mojej 150siatki.
Pod koniec walki calkowicie zaskoczyl mnie rajd plt smg elite, ktory przedarl sie na tyl mojej flanki. Na moje szczescie komputer rowno w 40 turze zakonczyl walke.

Wynik 78:22 dla mojej skromnej osoby.

Dzieki za emocjonujaca gre!

07.08.2005
21:21
[34]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Dziki Łoś (allied) - Wasyl 22:78
Wasyl (allied) - Dziki Łoś

Jaskiniowiec (allied) - Wiggins 21:79
Wiggins (allied) - Jaskiniowiec

Remifr (allied) - Woland
Woland (allied) - Remifr


08.08.2005
00:30
smile
[35]

jiser [ generał-major Zajcef ]

Wasyl ~~>
Dobrze słyszeć. Gratulacje. Czekam na wynik "mojej" walki :)

12.08.2005
14:50
[36]

Dziki Łoś [ Konsul ]

Najprawdopodobniej połoimy trochę w niedzielę.

22.08.2005
17:38
[37]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Pierwszym finalista Mistrzostw Polski w CM:BB zostal Wiggins. Gratulacje!

Dziki Łoś (allied) - Wasyl 22:78
Wasyl (allied) - Dziki Łoś

Jaskiniowiec (allied) - Wiggins 21:79
Wiggins (allied) - Jaskiniowiec 53:47

Remifr (allied) - Woland
Woland (allied) - Remifr

22.08.2005
19:12
[38]

jiser [ generał-major Zajcef ]

Informuję, że w sobotę dostałem od moich graczy 4. i 5. plik gry pebeem. Wszyscy czekamy na wynik tej walki, która wyłoni kolejnego gracza finału.

22.09.2005
17:08
[39]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Odgrzebuje watek turniejowy, by przypomniec, ze Mistrzostwa Polski w CM:BB jeszcze sie nie zakonczyly. Mamy jednego finaliste (Wiggins), ktory z godna podziwu cierpliwoscia czeka na swoich przeciwnikow.

01.10.2005
10:16
[40]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Nie mam zadnego kontaktu z Wolandem. Czy ktos wie co sie z nim dzieje i jak nawiazac z nim kontakt? Od wielu miesiecy nie otrzymuje od niego odpowiedzi na swoje maile.

13.10.2005
19:38
[41]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Dziki Łoś (allied) - Wasyl 22:78
Wasyl (allied) - Dziki Łoś

Jaskiniowiec (allied) - Wiggins 21:79
Wiggins (allied) - Jaskiniowiec 53:47

Remifr (allied) - Woland 100:0
Woland (allied) - Remifr 0:100


Woland wycofal sie z turnieju. Mamy wiec drugiego finaliste.

03.11.2005
18:10
[42]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Informuje, ze rozpoczely sie juz walki finalowe pomiedzy Wigginsem a Remifrem. Oficjalnie te faze uznam za otwarta, gdy do tej dwojki dolaczy zwciezca rywalizacji Wasyl-Dziki Łoś.

04.12.2005
12:08
[43]

PER_ [ Wieczny Tułacz ]

Ostatnim finalista zostal Wasyl Wynik opublikowany zostanie wkrotce :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.