gimnazjalista [ Pretorianin ]
JAK sie nazywa ta piosenka?
jak nazywa sie ta piosenka refren Myster Louli

leszo [ Mała Wojna ]
może Brother Louie z repertuaru Modern Talking :>
gimnazjalista [ Pretorianin ]
nie co taki murzyn spiewa razem z głosem smerfa!
...NathaN... [ The Godfather ]
Tytuł piosenki to Lonely a spiewa Amon albo cos takiego podobnego.

...NathaN... [ The Godfather ]
Juz mam
Akon - Mr Lonely

mr. Spark [ Konsul ]
Akon - Mr. Lonely

bartek [ ]
Oj, polecam poduczenie się angielskiego, mój kumpel przez dwa lata (!!!) szukał Agata Pałer, aż okazało się, że chodziło o I've Got The Power Snapa.

leszo [ Mała Wojna ]
no ja kiedyś szukałem "I Just Died In Your Arms" jako " I just Dining your arms"

InsicT [ Pretorianin ]
Agata Pałer LOL :)

...NathaN... [ The Godfather ]
<- bartek

mr. Spark [ Konsul ]
Niezły Hardkor