GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

fujitsu-siemens MS-6712 BIOS! PILNE!!!

04.06.2005
13:30
smile
[1]

El_CormaC`us [ Pretorianin ]

fujitsu-siemens MS-6712 BIOS! PILNE!!!

Pilnie potrzebuje biosu do plyty fujitsu-siemens MS-6712 (zielona) która jest klonem MSI KT4V, szukalem juz chyba wszedzie i nie znalazlem. Uaktualnilem plytke biosem z MSI i plytka wstala tylko nic nie da sie ustawic konczy sie to przelozeniem zworki! zonk! Musze dzisiaj zwrocic ten sprzet w stanie takim jaki byl (czyt. dzialal) ale musi tez na niej dzialac Sempron 2200.

04.06.2005
13:44
[2]

wysiu [ ]

Ten od FS powinien dzialac, nie probuj pakowac tam biosu innego producenta! Jesli nie obsluguje dobrze semprona, to pech, nic nie zrobisz. Poczytaj watek z forum tweaka, wyskakuje na samej gorze po wpisaniu w googla nazwy plyty.
https://forum.tweak.pl/index.php?showtopic=105570

04.06.2005
13:49
smile
[3]

El_CormaC`us [ Pretorianin ]

wysiu ---> w tym linku co podales jest aopen i 2x asus to jak one maja pasowac do MS-6712 ?

04.06.2005
13:49
[4]

wysiu [ ]

Przewin okienko:)

04.06.2005
13:57
smile
[5]

El_CormaC`us [ Pretorianin ]

o ja pier. ale zonk ;/ nie zauwarzylem paska ;/ Ale jak napisalem juz zflashowalem na bios od MSI no i nie mam flopa w windzie :| Probowalem AdFlashem ale napisal mi ze ten bios sie nie nadaje da sie jakos wymusic programowanie w windzie ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.