
Wojtas94 [ Junior ]
beczka
Mam zrobic pierwszy wynalazek w domu wujcia mony'ego i nie moge znalezc beczki potrzebnej do wynalazku!!!!jesli ktos wie gdzie jest beczka to niech napisze!!!!
oooololo [ Wierność ]
jaka to gra ?? bo chyba zapomniałeś napisac ?/
volvo95 [ Legend ]
Jak wyjdziesz ze statku to musisz ominąć żołnierza i iść za mostkiem w lewo - tam jest beczka a w niej zwój ...

pecet11 [ Konsul ]
O jaka grę ci chodzi?