GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hymn olimijski lecha :) skad sciagnac?

04.06.2005
12:50
[1]

wiesław2 [ Konsul ]

Hymn olimijski lecha :) skad sciagnac?

kiedys mialem CD , nazywala sie: Hymn olimpijski lecha. Ktos wie skad sciagnac ta mp3?

Pamietam slowa:

Najlepsi, z najlepszych spelnia sie sen, najlepsi z najlepszych czerwien i biel, nadzieja w zloto zmienia sie, najlepsi z najlepszyych dzis jest nasz dzien...

04.06.2005
12:51
[2]

zoor!n [ Generaďż˝ ]

google.pl, google.com, google.de, google.fr, google.ru, google.it ???

04.06.2005
12:51
[3]

wiesław2 [ Konsul ]

szukalem...

04.06.2005
12:53
smile
[4]

Misiaty [ The End ]

Podaj maila ja to chyba mam

04.06.2005
12:54
[5]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jak nie znajdziecie to pisac..powinnam to gdzieś mieć.

04.06.2005
12:56
[6]

Misiaty [ The End ]

Własnie sprawdziłem i mam :) więc tylko mail jest potrzebny ;)

04.06.2005
12:56
[7]

zoor!n [ Generaďż˝ ]

Misiaty--> podeslij na [email protected] poslucham sobie.....:]

04.06.2005
12:57
smile
[8]

Misiaty [ The End ]

Jaki jest adres tej niemeickiej stronki gdzie mogę wrzucić jakikolwiek plik a potem wszyscy go mogą ściągać?

04.06.2005
12:59
[9]

hctkko [ Firestarter ]

Ja znam taką:

04.06.2005
12:59
[10]

Misiaty [ The End ]

Piosenka pod linkiem

04.06.2005
13:05
[11]

wiesław2 [ Konsul ]

moj mail :

[email protected]

THX

04.06.2005
13:06
[12]

Misiaty [ The End ]

Nie chcę być niemiły ale jesteś ślepy. Jak cholera ślepy. Piosenka pod TYM linkiem:

04.06.2005
13:07
[13]

wiesław2 [ Konsul ]

Misiaty--> To niestety nie to :/

04.06.2005
14:07
smile
[14]

Misiaty [ The End ]

wiesław - to nie wiem o co Ci chodzi bo oficjalny Hymn Olimpijski Lecha śpiewał właśnie Smolik...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.