wiesław2 [ Konsul ]
Hymn olimijski lecha :) skad sciagnac?
kiedys mialem CD , nazywala sie: Hymn olimpijski lecha. Ktos wie skad sciagnac ta mp3?
Pamietam slowa:
Najlepsi, z najlepszych spelnia sie sen, najlepsi z najlepszych czerwien i biel, nadzieja w zloto zmienia sie, najlepsi z najlepszyych dzis jest nasz dzien...
zoor!n [ Generaďż˝ ]
google.pl, google.com, google.de, google.fr, google.ru, google.it ???
wiesław2 [ Konsul ]
szukalem...

Misiaty [ The End ]
Podaj maila ja to chyba mam
EwUnIa_kR [ Legend ]
jak nie znajdziecie to pisac..powinnam to gdzieś mieć.
Misiaty [ The End ]
Własnie sprawdziłem i mam :) więc tylko mail jest potrzebny ;)
zoor!n [ Generaďż˝ ]
Misiaty--> podeslij na [email protected] poslucham sobie.....:]

Misiaty [ The End ]
Jaki jest adres tej niemeickiej stronki gdzie mogę wrzucić jakikolwiek plik a potem wszyscy go mogą ściągać?
hctkko [ Firestarter ]
Ja znam taką:
Misiaty [ The End ]
Piosenka pod linkiem
Misiaty [ The End ]
Nie chcę być niemiły ale jesteś ślepy. Jak cholera ślepy. Piosenka pod TYM linkiem:
wiesław2 [ Konsul ]
Misiaty--> To niestety nie to :/

Misiaty [ The End ]
wiesław - to nie wiem o co Ci chodzi bo oficjalny Hymn Olimpijski Lecha śpiewał właśnie Smolik...