snupi86 [ Legionista ]
Jak zdjąć obudowew simensie s55
Witam!
Mam do was pytanie czy mzoe wiecie jak zdjac obudowe w simensie s55? gdyz mam klawiature a nie wiem jak zdjac przedni panel :/
aikikaisensei [ Senator ]
Na chcama. Podważ jakiś płaskim nożem.