GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zdjąć obudowew simensie s55

04.06.2005
12:37
[1]

snupi86 [ Legionista ]

Jak zdjąć obudowew simensie s55

Witam!
Mam do was pytanie czy mzoe wiecie jak zdjac obudowe w simensie s55? gdyz mam klawiature a nie wiem jak zdjac przedni panel :/

04.06.2005
12:40
[2]

aikikaisensei [ Senator ]

Na chcama. Podważ jakiś płaskim nożem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.